Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Koromreszelgeto...

Prókátor13
Létrehozva: 2010. február 26. 05:54

Koromreszelgeto. 

Csak ulunk, reszelgetjuk a kormunket es mindent, mindenkit jol kibeszelunk. .

Vagy ki tudja...egy igazan eles korom neha egesz jol jon.

Tema? Kotetlen. Az asztal alatt hever, csak le kell erte hajolnunk.

Tagok? A regi NLC/s jatszotarsak, uj Facebookos ismerosok, egyebkent pedig barki, akinek mondanivaloja, velemenye van.

Szoval ki vele, ne tartsd veka alatt, mert lejar a szavatossaga.  

  1. 2018. szeptember 30. 18:5317153.

  2. 2018. szeptember 27. 03:4517152.

    Elobb is mondhattad volna...akkor nem kertem volna meg mindenfele jottmentt, hogy masszirozza a hatamat-)

    idézet:
    Fonix13 (17099)
    2016-10-10 13:29:07

    Próki Kisasszony,


    Jól eltűntetek.Van itt egy kekelefant nevű illető,aki azt írta nekem hogy ő úgy tudja hogy a barátnőm vagy...Válaszoltam neki h nem úgy van,azóta üldöz.Most ott tartunk,hogy az anyukáját emlegetem.Pedig addig nagyon jól megvoltunk addig,én vicceket meséltem,ő pedig nevetgélt.Egy újabb példa arra,hogy az élet egy örökös változás.


    Üdvözletem.

    előzmény:
    Fonix13 (17099)
    2016-10-10  13:29

Címlap

top