Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2004 okt-nov. babavárók

Torolt_felhasznalo_605953
Torolt_felhasznalo_605953
Létrehozva: 2004. március 12. 16:55
Úgy látom, hogy ilyen topic még nincs, pedig sokan a napokban tudtuk/tudjuk meg, hogy új élet fogant meg bennünk. Remélem, hogy jó kis csapat fog összegyűlni :-)
  1. Torolt_felhasznalo_338471
    Torolt_felhasznalo_338471
    2008. február 3. 09:5364051.

    Sziasztok!

    Jobbulást Gerdának!

    Velünk sem történik semmi különös. Barbi még mindig lelkesen bilizik, de a pelus rajta marad. Van olyan nap, amikor egyszer ül a bilire, de van olyan is, amikor teljesen száraz a pelus, mert egész nap használja a bilit. Bettinának keresünk ovit, és azt ajánlották, hogy már most kezdjük el a beszoktatást, mert a folyamatos beszoktatás jobb, mint a hirtelen szeptemberi. Találtunk egy alapítványit, ahol csak 18e lett volna a havi díj, de ott már most betelt a szeptemberi létszám. Azért lehet, mégis rájuk telefonálok még egyszer, hátha visszmondta valaki. Nekem meglett a jogsim, már csak a postást várom, hogy a kártyát a kezemben tarthassam. Elég szörnyűn nézek ki rajta, de hát úgy sem fogom nézegetni. 12-én megyek fodrászhoz a lányokkal, és elvileg rövid lesz a hajam, de még nem tudom, mennyire és milyen fazonú. Nézegetnem kellene vmi olyan újságot, amiben sok frizura van, hátha találnék valami tutit.

    Amúgy a csajszik jól viselik egymást. Bettina édes, ahogy tanítgatja a húgát. Sajnos a rosszaság jobban ragad rá  . Néha verekednek is, de gyorsan és könnyen szét lehet őket választani, és utána simán játszanak tovább együtt. Egyszer Bettina elvett valamit Barbitól, és Barbi iszonyú pipa lett. Mondtam is a férjemnek, hogy most hagyom, hogy Barbi móresre tanítsa egy kicsit a nővérét. Bettina rohant be a gyerekszobába, Barbi utána, de út közben észrevett egy nagy gereblyét (homokozó készletből), és felkapta, majd úgy rohant a nővére után. A férjem csak annyit hallott, hogy rákiabálok Barbira, hogy Tedd le a gereblyét, mert már majdnem elérte Bettinát. Persze röhögésbe fulladt minden, és mind a négyen együtt nevettünk ezen.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_843902
    Torolt_felhasznalo_843902
    2008. február 1. 22:1264050.
    de nagy balfékvagyok ezt valahogy jól elolvastam.... Norbinak is születéskor ez tört el....

    dettó fáradtság baromira,mert Norbikám elindult már január elején,azóta minden szemem rajta,mert már voltak kisebb balesetek száját felszakadva,szeme alatt jókora moncsicsi,meg felette is----annyit pörög,hogy estére én kivagyok-----Vivi heti 2 vagy 3 magánovi.a többi nap otthon,próbálok programokat szervezni neki....Norbi képzeljétek valamikor 2szer alszik egy nap vagy egyszer vagy egy felet mármint órát..
    pusz
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_989318 (64049)
    2008-01-26  22:11
  3. Torolt_felhasznalo_989318
    Torolt_felhasznalo_989318
    2008. január 26. 22:1164049.
    a kulcscsontot feljebb keresd
    vegul is kinek szolt a privi? mert ha szilinek, csak nekem igerted be, akkor pont jol vagyunk. de ha nekem szolt es szilinek dobtad be, akkor kerek szepen en is egy peldanyt, mert igy nem tudok valaszolni.
    ezer eve akarok irni, de eleg farados vagyok mostanaban. lu vegre fel kezzel setafikal, azaz mar csak fel kezzel kell fogni. menne egyedul is, de nem mer. baromira lefaradok estere igy. raadasul elkepeszto hisztis lett. azon pedig mindig meglepodok, koni milyen bolcs fiucska tud lenni. asszem szinte sajnal a hisztis huga miatt, es nagyon okosan tud viselkedni. meg mindig nem dontottem ovi ugyben, hogy hova irassam, de mar elegge kezd idoszeru lenni. kulonosebb hirekrol nem tudok beszalmolni.
    nalunk mandala orulet van, meg kaleidoszkop. mar ami konit illeti. mar kaleidoszkop programot is toltottem le neki, meg van egy mandalakeszito az egyszervolton, meg lenyulta a megrendelt diszitomuveszeti mintakonyvem... szinezi-firkalja a fenymasolatokat.
    Gerda gondolom egesz jol van mar azota. szegenyem tenyleg rosszul eshetett. a napi tiz orat utazassal egyutt kell erteni, ugye? de meg az is kemeny. en meg egyre inkabb harmaskaban gondolkodom, nem tudom elkepzelni, h dolgozzak...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_843902
    Torolt_felhasznalo_843902
    2008. január 26. 21:3964048.

    Szia Zsu

    Jobbulást Gerdának,szegénykém nagyon sajnálom és be van gipszelve a lába?

    Nálunk meg Vivien  a VERDA őrületével kerget a .....napi 3szor megtudja nézni...

    napi 10 óra nem lesz sok a melóból?

    régóta nem beszéltünk,de párod nincs itthon veled?

    a privit én kaptam meg 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_563304 (64047)
    2008-01-16  22:24
  5. Torolt_felhasznalo_563304
    Torolt_felhasznalo_563304
    2008. január 16. 22:2464047.
    Sziasztok!
    Kicsit megkésve de boldog új évet mindenkinek!

    nálunk zajlik az élet. Nagyjánynak kulcscsonttörése volt/van. Szegénykém legurult egy 20 cm magas szivacs ágyról, csak hát kicsit ügyetlenül
    Most így februártól kezdheti az ivit. Okos anyukája lecsúszott az ebédbefizetésről, így ebéd előtt hazajön februárban. Na persze nem nagy ügy, egyébként ebéd utánig maradna csak egészen szeptemberig.
    Örültek nagyon az ajándékoknak karácsonykor, de nálunk most igazán Thomas örület van, éjjel nappal mozdonyokkal játszana a Gerda. Igaz kislánynak furi, de ez van. Egyébként minden okés nálunk, szépen cseperednek :-) Olyan furi, hogy már az idén megyek vissza dolgozni! Olyan nehéz lesz a gyerekek nélkül napi 10 órát lenni!!!!

    Holly: írok privit neked!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_843902
    Torolt_felhasznalo_843902
    2008. január 14. 14:1564046.

    ja most tényleg nagy csönd van bezzeg amikor én tudnék jönni akkor nincs tolongás 

    Párommal a mi kis hálószobánkat rendeztük át,hogy beférjen a kis iroasztala,mert kint volt a nappaliban,de a manóktól nem nagyon tudott dolgozni....de igazából a manók most is követik a szobába,én meg terelgetem öket kifelé....az ágyunkat amiota elfordítottuk,azóta nem alszunk vmi jól,azt most meg azon gondolkodunk,hogy lehet hogy vissza kénne variálni a gyerekszoba átrendezése is megfordult a fejünkbe de még nem tudjuk miképpen....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_989318 (64045)
    2008-01-13  22:23
  7. Torolt_felhasznalo_989318
    Torolt_felhasznalo_989318
    2008. január 13. 22:2364045.
    nincs sokminden mostanaban, azert is hallgatok en is. kulonosebb dolgok nem tortentek az unnepek ota. a gyerekszobaba vittem be ma egy ujabb butort, meg eltologattam a regieket, h jobban beferjen, mert mar nem fertek el a jatekok, es teljes volt a kaosz. most egy darabig megint mindennek lesz helye. szoval tenyleg semmi ujdonsag a gyerekeket illetoen. tobbiek?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_843902 (64044)
    2008-01-10  21:51
  8. Torolt_felhasznalo_843902
    Torolt_felhasznalo_843902
    2008. január 10. 21:5164044.

    Sziasztok

    Sehol senki,már egy jó ideje.......

    szilveszter napján meggyógyult Norbi,pont egy hét után,akkor már evett is.....azóta meg egy kis bélpoklos lett,annyit eszik,hogy csak na,pedig nekem nem tünt fel,hogy fogyott volna és most akarja visszaszedni a kilóit minden a régi kerékvágás szerint....

    Vivi ma ment elöször Oviba,nagyon várta már....a hét elején azért nem mertem vinni,mert tiszta jégpáncél volt az út ,itt valahogy nem takaritják az utakat még most is elég csuszosak...amikor meg jöttünk hazafelé olyan köd volt,hogy az orromig alig láttam----ez a vidéki élet 

    jó éjt

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_237216
    Torolt_felhasznalo_237216
    2008. január 9. 17:3764043.

    Minden kedves fórumozó számára kívánok egy nagyon boldog új évet, amely valóra vált sok-sok álmot, beteljesít minden vágyat! Jó egészséget és boldogságot a kicsiknek és a nagyoknak egyaránt!

    2008.-ban is bővül a www.pszichologia.multiply.com oldal.

    Pszichológiai tanácsadásért továbbra is a pszichotanacs@freemail.hu címen várom leveleiket. Bővebb információ: www.pszichologia.mlap.hu oldalon.

    Barátsággal, Nisreen

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_338471
    Torolt_felhasznalo_338471
    2008. január 3. 10:4064042.

    Sziasztok!

    Boldog Új Évet Mindenkinek!

    Sajnálom Szili, hogy így alakult a karácsonyotok, és remélem, mostanra már meg is gyógyultak a gyermekeid. Az nagyon jó, hogy Norbi szopizott, mert egy ilyen hasmenéses-hányós betegségnél könnyen kiszáradthat a baba, és annak tényleg kórház a vége. Nekünk is mondta a barátnőnk, akinek a nagyobbik lánya ovis, hogy az oviban is tarolt ez a vírus. Szerencsére Kyara nem kapta el, így karácsonykor és szilveszterkor is tudtunk együtt ünnepelni.

    Holly Lujzinak is jobbulást! Örömmel olvastam, hogy nálatok nincs komolyabb betegség.

    Mi jól vagyunk. Barbi tegnap kapta meg a 18 hós oltást. Bettina szerencsére már érdeklődik az ovi iránt, bár még nem választottunk neki. Majd szeptembertől lesz ovis.

    Még egyszer Jobbulást az összes kis és nagy betegnek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2008. január 3. 10:3564041.

    Boldog, sikerekben gazdag,egészséges új évet kivánunk mindenkinek!   

    Ezen a fránya víruson mi is átestünk az ünnepek alatt.Nálunk a normaflór és a teadiéta segített. Hányásra kaptunk kúpot. A Dedalonnak a kúp változata gyerekeknek. ez volt az utolsó lehetőség, mert Móniból is kijött minden és fejünk felett lebegett a kórház.

    Most már jól vagyunk. Kezdődött a suli az ovi.

    Minden kis betegnek jobbulást!

    És minden elmaradt szülinapi jókivánság helyett egyszerre:

    Nagyon nagyon boldog szülinapot Mindenkinek!!!   

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_989318
    Torolt_felhasznalo_989318
    2007. december 31. 19:0764040.
    Boldog uj evet kivanunk mindenkinek!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_843902
    Torolt_felhasznalo_843902
    2007. december 30. 21:2464039.

    most tényleg elég nehéz napokat élünk át,mosom a kakis,hányásos ruhákat egész nap,már ki vagyunk teljesen  bocsi ezért...

    Vivien már jobban van,nem köhög...Norbi meg ma már nem hányt kop kop,de viszont úgy be... 2szer,hogy ruhaváltás volt,ez az anyatejes kaki huhu....6napja,hogy csak szopizik és mást nem fogad el..de majd újra megyünk a dokihoz szerdán..

    erröl a hasmenös virusról hallottam más anyukáktól akik szintén igy jártak,de nekik aztán kh. lett a vége mert kiszáradt a baba 

    eltudom képzelni,hogy igy van,mert már nagyon sok gyógyszert kapott már Vivi--ami nem vált be kapott helyette  másikat   hála istenek minket elkerült,na még az tenné be a kaput......sajnos mi se tudunk menni igy szilveszterezni...

    nálunk a január lesz hosszú,bár anyámnak a szülinapja meg a párom névnapja lesz egy hétvégén 

     

    jobbulást nektek

     

    és

     

     

    BOLDOG ÚJ ÉVET KIVÁNUNK 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_989318 (64038)
    2007-12-29  14:36
  14. Torolt_felhasznalo_989318
    Torolt_felhasznalo_989318
    2007. december 29. 14:3664038.
    jaj, hat nagyon nehez most nektek . az antibiotikum biztos hamar segit Vivin, remelem, Norbin meg az anyatej. hallottam, hogy van most hanyos-hasmenos virus, furcsa,mert ilyenkor nem szokott lenni. talan a ngyon enyhe osz tezsi. most vegre hideg van, remelem, az kicsit visszafogja majd az elkaphato betegsegeket. elkepzelheto, hogy ha Norbi tul lesz a betegsegen, akkor par nappal kesobb rajta is kijon egyfajta csalankiutes. Lunak az utolso hasmenos temaja utan ez volt. allergias reakcio a boren, kalciumot kapott, meg valami allergiaellenes tablettat, parnap alatt elmult, oka megmagyarazhatatlan, de valszeg a hasmenos elozmenyben keresendo. elofordulhat Norbinal is. Vivinel is lehet, h tulterhelte az immunrendszeret a bakterium, es azert lett alergias - atmenetileg - a babyloofra.
    nalunk most nagyon enyhe felsoleguti ize van, ferjem tul van rajta, Koni most kezdi, de nemveszes, csak nyugos-nyafogos a gyerek. Lunak mar nincs baja. csakhogy most emiatt nem szilveszterezhetunk egyutt egy ismeros hazasparral, mert az o pici lanyuk (masfel eves) "immunhianyos", es nagy az eselye, hogy elkapja.

    a karacsony amugy nyugisan telt nalunk, sokat jatsz(ott)unk az uj jatekokkal, olvasgatjuk az uj konyveket. most meg ujevig minden szep es nyugis, aztn visszazokkenunk a hetkoznapokba. a januar viszonylag hamar el szokott menni, van csaladi unnep is (ket nevnap, ket szulinap), de a februar lesz majd ooooolyan hosszu, legalabbis ugy erezzuk majd... viszont remelem, Lu addigra mar elengedi vegre a kezem, es egyedul is totyog majd.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_843902 (64037)
    2007-12-28  21:45
  15. Torolt_felhasznalo_843902
    Torolt_felhasznalo_843902
    2007. december 28. 21:4564037.

    hát nagyon kivagyunk már, napközben jól elvolt Norbi .-oda lent- ...de egyszerüen kijön belöle minden,most b6vitamint adok neki,ezt irta fel a doki,meg normaflort gondoltam neki,2 napja amióta belázasodott,azóta napközben nagyon sokat alszik,és csak a karomban van el,apjával nincs el.Vivienhez amikor kihivtuk az ügyeletet akkor bevörösödött a háta meg az arca és hólyagosodott,ha kaparta.azt hozzáteszem a hátára kentem azt a köhögéscsillapitó mentolos krémet (babyluuf balzsam) ,de ezt már használtuk egy pár napja,mert mielött lementünk Bükfürdöre azelött már köhögtek...a doki meg egyböl antibiotikumot irt fel,mert be voltak durranva a mandulái meg a nyirokmirigyei---az itthoni házidr csak azt mondta,hogy picit piros a torka,és ezért gondoltam nem nagyon káros ha lemegyünk Vivi elég bágyadt volt ö is elég sokadt feküdt,szinte egész nap,csak kajálni mentünk le .csak a mesék amik lekötötték......ma már jobban van,de norbi még nem.... egész nap bent vagyunk a lakásban,nem merem még kivinni,de már holnap kimozdulunk egy kicsit-remélem

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_989318 (64036)
    2007-12-27  20:45
  16. Torolt_felhasznalo_989318
    Torolt_felhasznalo_989318
    2007. december 27. 20:4564036.
    jaj, szegenykeim, nagyon sajnalom, hogy ilyen karacsonyotok volt . kitartast neked, mar remelhetoleg nem tart sokaig, es a nehezen tuljutottatok. azt irtad, h norbi meg nagyon hanyos, de szerencsere szopizik. vivi hogy van?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_843902 (64035)
    2007-12-27  18:24
  17. Torolt_felhasznalo_843902
    Torolt_felhasznalo_843902
    2007. december 27. 18:2464035.

    sziasztok

    igy utólag tudok csak boldog karit kivánni mindenkinek. 

    sajna nem voltam gép elött ....dec 22én elutaztunk bükkfürdöre,azt hittem lesz egy tök jó karink,de sajna balul sült el,mert mind2 gyerek nagyon beteg lett,ügyeletet hivtunk a hotelba,másnap reggel a párom az ügyeletes gyógyszertárba ment ami kb. 30kmre volt tölünk,25én reggel hazajöttünk mert,norbert 24 én este végig hányt és sajna azóta is hány és megy a hasa,enni nem eszik semmit csak szopizik,de néha az is kijön belöle,amióta hazajöttünk az ügyeletet megjártuk meg a házidokit  szóval a szenteste a párom egyedül az étterembe én meg fent a szobában a 2 gyerekkel 

    röviden ennyi,

     már kibuktam azon,hogy egész nap a hányásos polokat mosam,meg a szarosakat----elnézést

     

    puszi mindenkinek

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2007. december 24. 00:2664034.
    Békés, boldog karácsonyt kívánok mindannyiótoknak!

    Lujzinak pedig jobbulást!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_989318 (64033)
    2007-12-23  13:22
  19. Torolt_felhasznalo_989318
    Torolt_felhasznalo_989318
    2007. december 23. 13:2264033.
    Boldog karacosnyt kivanunk mi is mindenkinek!

    ugy tunik, Lu karacsonyra idozitette a nathajat, de mivel most lazas, addigra valszeg el is mulik a neheze. ezt leszamitva nagyon jol elvagyunk. remelem, masoknal is minden rendben!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_338471
    Torolt_felhasznalo_338471
    2007. december 23. 09:5864032.

    Kiskarácsony nagykarácsony angyal csókja rátok szálljon. Hozzon nektek minden jót, ne csak almát, mogyorót, boldogságot, békességet, szívből jövő melegséget.

     

    Kellemes Ünnepeket kívánunk Mindenkinek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_237216
    Torolt_felhasznalo_237216
    2007. december 14. 17:1064031.
    Kedves Édesnyák!

    A napokban sok-sok karácsonyi zenével gazdagszik a www.pszichologia.multiply.com oldal. Lesz hangszerrel játszott zene, lesz magyar nyelvű és angol nyelven is – kicsiknek és nagyoknak egyaránt. A feltöltött zenék listáját itt is megtaláljátok az „Érdekességek” menüpont alatt: www.pszichologia.mlap.hu Mindenkinek kellemes időtöltést kívánok. Természetesen a tanácsadás lehetősége a továbbiakban is fennáll.

    Barátsággal, Nisreen

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_338471
    Torolt_felhasznalo_338471
    2007. december 14. 11:0764030.

    Bettina augusztus óta lett teljesen szobatiszta. Éjszakára sem kell neki, és még nem is történt baleset (kopp-kopp). Alvás előtt mindig pisil, és éjszaka is iszik, mégis reggel nem rohan rögtön pisilni, nem is értem, hogy csinálja.

    Barbi folyton leveszi a pelust, így itthon kantáros nadrágban van, amíg meg nem tanítja neki Bettina, hogyan kell kigombolni. Kénytelen vagyok ráadni, mert nem szól, és már előfordult, hogy apa székébe pisilt, igaz nem nagy mennyiséget, de akkor is. Most kb óránként megyünk bilizni, és van, amikor 2-3 percet is ott csücsül, mire jön a pisi. Azt hiszem egy mamuszt is be kell neki szereznem, mert sosincs rajta zokni, de néha tök hideg a lábfeje, és nem szeretném, ha felfázna.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_843902 (64027)
    2007-12-11  22:06
  23. Torolt_felhasznalo_291314
    Torolt_felhasznalo_291314
    2007. december 12. 20:0764029.
    sziasztok-)gondoltam be nézek-:D   ime szana
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_590895
    Torolt_felhasznalo_590895
    2007. december 11. 22:1764028.

    Sziasztok,

    Mi is megvagyunk. Melcsi mar 16 honapos, Akos meg elfujta november vegen a 3 gyertyat a tortajarol.

    Melcsi nagyon okosodik, beszelni is beszel valamicsket, kb negyven szot hasznal, de mostanaban rohamosan bovul a szokincse (emlekeim szerint ilyenkor Akos a lampan, es a maman kivul nem mondott mast... o kesobb huzott bele... es azota is mondja... komolyan mondom meg egy ilyen szoszatyar pasit nem ismerek....

    Ezen kivul Melcsi mar nagyon szepen setal, sot fut, lepcson mar nem engedi felcipeltetni magat, hanem szepen feljon kezenfogva.. babakocsiba se sokat ul mar.

    Melcsi es Akos par honapja kezdett el egymassal jatszani... foleg hulyeskednek, kergetik egymast, motoroznak egyutt, de neha komoly keppel szerelnek...  szoval valamifel kozos jatek mar alakul... persze sokat nyuzzak is egymast, Melcsi olykor zavarja Akos elmelyult jatekat, es akkor hajbakapnak, de alapvetoen jol elvannak...

    Akosek kb Melcsi 3 honapos kora ota egyutt alszanak. Persze akkor meg gyakran kelt Melcsi, es akkor athoztam ejszaka kozepen az agyunkba, vagy visszaaltattam az agyaban, neha tejezett is uvegbol... Kb 14 honapos kora ota nem adok inni neki ejszaka, es azota egyre kevesebbet kel. Mostansag meg ataludt mar szamos ejszakat, ugyhogy cumit dugnom sem kell....

    Amugy ok szeretnek egy szobaban aludni. Akos mindig mondja, hogy szereti hogy ott alszik MElcsi is (meg allandoan rendes agyat akar veteni Melcsinek). Delutan is egyutt alszanak...

    Szoval a kozos szoba nalunk jol sult el....

    Majd rakok fel par kepet.

    Orulok, hogy mindenki jol van.

    Akos teljesen szobatiszta, o inkabb a masik veglet, delelott ugy kell rabeszelnem, hogy faradjon mar el pisilni, mert mar 3 uveg lotyi (esti tej, reggeli tej, tea) benne van, de o meg huzna az idot...

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_989318 (64025)
    2007-12-11  21:22
  25. Torolt_felhasznalo_843902
    Torolt_felhasznalo_843902
    2007. december 11. 22:0664027.
    nálunk is kell még az éjszakai alváshoz a pelus,de csak akkor teszem ráamikor már az ágyba bújik,bár még este kijön pisilni egyet..de szerencsére nem lóg rajta reggelre...amióta szobatiszta lett csak a wc-én hajlandó elvégeznia dolgát...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_989318 (64025)
    2007-12-11  21:22

Címlap

top