Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2004 okt-nov. babavárók

Torolt_felhasznalo_605953
Torolt_felhasznalo_605953
Létrehozva: 2004. március 12. 16:55
Úgy látom, hogy ilyen topic még nincs, pedig sokan a napokban tudtuk/tudjuk meg, hogy új élet fogant meg bennünk. Remélem, hogy jó kis csapat fog összegyűlni :-)
  1. Torolt_felhasznalo_989318
    Torolt_felhasznalo_989318
    2007. október 12. 13:4563976.
    Boldog szulinapot Mesi!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2007. október 12. 09:5263975.
    Nagyon boldog születésnapot kívánunk Mesinek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2007. október 9. 22:0863974.
    Köszönöm a gratulációkat Kismano, aranyos ez a kis vers. Hihetetlen, hogy már 3 évesek ezek a manók
    A tortát nem volt olyan nehéz megcsinálni. A képhez sablont használtam. Az internetről kinyomtattam egy képet, azt darabokra vágtam, majd a darabkákat kivágtam a fondantból.
    Érezzétek jól magatokat Egyiptomban! Mikor mentek?

    Zsu, azt én is hallottam, hogy ikreknél gyakran előfordul, hogy későn kezdenek el beszélni, mert szépen eltársalognak egymással az ő kis babanyelvükön A testvéred is későn kezdett el beszélni? Ja bocs, most nézem, hogy ő is
    Én is biztos vagyok benne, hogy minden rendben lesz Midasszal, de azért úgy gondolom nem árt neki egy kis segítség. Nagyon jó ötletnek tartom ezt az óvodát, és remélem, hogy segíteni fog neki. Aztán még az is lehet, hogy januárra már szépen beszél, ki tudja?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_563304 (63972)
    2007-10-09  20:35
  4. Torolt_felhasznalo_563304
    Torolt_felhasznalo_563304
    2007. október 9. 20:3663973.
    Jó pihit nektek! kicsit irigykedek...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_338471 (63971)
    2007-10-09  10:01
  5. Torolt_felhasznalo_563304
    Torolt_felhasznalo_563304
    2007. október 9. 20:3563972.
    sok boldog szülinapot az illetékes 3 éveseknek!!!
    Flapje, ezek a gyerkőcök gyönyörűek! :-)
    Én nem vagyok szakértő, de úgy gondolnám, hogy ha valaki már 1 szót tud annak semmi baja, csak máshogy fejlődik. Gerda is egy minit le van maradva, nem mond még sok összetett mondatot. Én 3 évesen kezdtem beszélni az ikremmel és nekünk is azt mondta a doki, ha már egy szót tudunk, akkor ne aggódjanak anyuék, majd jön a többi is. Most meg állítólag túl sokat beszélek... :-)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_338471
    Torolt_felhasznalo_338471
    2007. október 9. 10:0163971.

    Mogyorózsu: gratula Gergőnek, nagyon ügyes!

    Holly: azt a kacsát most én is szívesen megkóstolnám  

    Flapje: csak ámulok, hogy mennyire ügyes vagy. Nagyon tetszik Midas tortája, én nem tudnék ilyet csinálni. Pedig Bettinának is ez az egyik kedvenc meséje. (valahogy egyik lányom sem babás, hanem inkább autók és motorok kötik le őket)

    És akkor most jöjjön a szülinapi buli! A Lányoknak virág, Midasnak egy kocsi, egy kis torta és persze az ajándékok.

    Elutazunk egy hétre Egyiptomba, ezért mi csak így tudunk veletek ünnepelni. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_989318
    Torolt_felhasznalo_989318
    2007. október 9. 09:4463970.
    Boldog szulinapot kivanunk mi is Vivinek, Midasnak, Mesinek, Szananak, es Jazminnak!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_338471 (63969)
    2007-10-09  09:13
  8. Torolt_felhasznalo_338471
    Torolt_felhasznalo_338471
    2007. október 9. 09:1363969.

                   

    "E napon minden érted van!
    A nap csiklandozó sugara
    a lágy szellő
    s a madarak csodás dala.

    Ma neked nő a virág,
    mely ontja csodás illatát
    s neked érik a gyümölcs,
    ami beszívja a hajnal harmatát.

    Ha jő az este
    s megjelennek a csillagok,
    hidd el, ma neked ragyognak
    és az égre azt írják
    BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!"

                   

    Ezzel a kis verssel szeretnénk köszönteni Vivit, Midast, Mesit, Szanát és Jázmint 3. szülinapja alkalmából!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2007. október 8. 22:4763968.
    A képeket meg elfelejtettem Íme.
    előzmény:
    Flapje (63967)
    2007-10-08  22:38
  10. 2007. október 8. 22:3863967.
    Sziasztok!

    No majd én segítek, midas lesz a következő, méghozzá holnap Tegnap már megtartottuk neki, kapott egy csomó Verdás cuccot, mert azért van nagyon oda az utóbbi időben. A tortáját is Verdásra csináltam

    Viszont nem ő volt az első a sorban, hanem szili Vivije, úgyhogy ezúttal boldog születésnapot Viviennek!

    Jó rég jártam erre... Midas még mindig nem beszél rendesen. Múlt héten kivizsgálták. Megnézték a hallását, az tökéletes. Aztán egy logopédus, majd pedig egy pszichológus különböző teszteket csinált vele. Végül arra jutottak, hogy a minden ok vele, csak a beszéd terén van nagyon lemaradva. Illetve a pszichológus azt is mondta, hogy van pár dolog, ami az autistákra jellemző, de hangsúlyozta, hogy ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy autista lenne. Egy speciális óvodát javasoltak, ahova hasonló gyerekek járnak (tehát semmi gond a hallással, egyszerüen csak nem beszélnek). Kaptam egy tájékoztatót, elég jónak tünik. Van helyben logopédus is, és külön-külön is foglalkoznak a gyerekekkel. Sajnos csak januártól lesz hely, de majd valamikor elmehetünk megnézni, hogy mégis milyen. Szóval most nagyon reménykedem benne, hogy itt majd rábírják Midast a beszédre
    Amúgy minden rendben Midasszal. Meg azért folyamatosan tanul új szavakat, sőt most már többé-kevésbé mondatokat is szerkeszt, pl. piros az autó (csak mindezt hollandul), de ez ugye az ő korához elég kevéske. Persze mi azért nagyon örülünk neki, jól meg is dícsértem érte

    Emma pedig már szépen álldogál, sőt kapaszkodva már lépeget is. Mászni viszont még mindig nem mászik rendesen, inkább csak kúszik

    Mogyorózsu, Gergő ügyes

    Elizát épp a múlt héten néztem meg az iwiwen, vannak fent képei a kisfiáról is, nagyon szépek Bogival együtt

    Holly, kemencében sütött kacsa... Igen jól hangzik
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_563304 (63966)
    2007-10-08  21:27
  11. Torolt_felhasznalo_563304
    Torolt_felhasznalo_563304
    2007. október 8. 21:2763966.
    hát nem mi az biztos.
    Azt hiszem nem is mondtam, hogy Gergő aug.29-től áll!!!! Azóta már itt a lakásban mindenhol áll. Persze még mindig kúszik, mert így gyorsabb, mászást csak napi egyszer mutatja meg kb. 3-4 lépés erejéig. Kicsit lusti a drágám. most már heti 1 gyógytorna van, anyagilag ez így jobb.
    Mi szüretelni voltunk a hétvégén (persze én 2 gyerekkel egy fürtöt se szedtem :-) Gyönyörű idő volt, nagyon jó volt, nagylány is annyit rohangált nagyon jól érezte magát. Kutyázott is rengeteget egyfolytában etetni akarta a 2 kutyust akik ott voltak. Ma meg állatkertbe voltunk, ott is nagyon jó volt, az emberek nagyon segítőkészek voltak a buszon, a buszvezető is megvárt minket amikor futottunk, úgyhogy ma pozitiv tapasztalatokat szereztem mindenhol :-)
    Elizáról tud valaki?????
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_989318 (63965)
    2007-10-08  15:48
  12. Torolt_felhasznalo_989318
    Torolt_felhasznalo_989318
    2007. október 8. 15:4863965.
    voltunk, de jo volt! kacsat sutottunk kemenceben, meg kortes-dios retest, es jokat setaltunk. sajnos most csak akkor megyunk majd legkozelebb, ha Lu mar jar, mert ilyenkor mar eleg necces odakint a maszas - szerencsere most hetvegen meg sokat sutott a nap, igy kint is tudott maszni. a szep idoknek viszont valszeg mar lassan vege,mar csak azert is, mert jol beerunk mar oktoberbe, lassan vege mar az "idosebb holgyek" nyaranak.
    ki is lesz az elso szulinaposunk? valakinek megvan meg a tablazat?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_989318 (63964)
    2007-10-06  10:27
  13. Torolt_felhasznalo_989318
    Torolt_felhasznalo_989318
    2007. október 6. 10:2763964.
    sziasztok,
    olyan szep ido van, olyan jo!!! megint megyunk le falura kicsit pihenni a hetvegen. sajna Lu nincs elobbre a maszasban, ugyhogy ha meghidegebb lesz, le kellmondanunk a kellemes falusi hetvegekrol, mert nem alkalmas a padlo igazan egy maszos gyereknek. tul hideg lenne. de most meg jo.
    kulonosebben extra dolgok nem tortennek velunk. hamarosan szulinaposaink lesznek!!!!!!!!! jovo heten sutok probatortat, mert a haromeves szulinapon azert nem lehet lebogni
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_338471
    Torolt_felhasznalo_338471
    2007. október 2. 09:3263963.
    Holly: Kicsit későn, de köszönöm. Mármint a gratulációt. Azóta már 9 órát vezettem, és most is az van, hogy vannak olyan napjaim, amikor majdnem minden sikerül elsőre, de olyan is van, amikor kész katasztrófának érzem magam. A hétvégén egy kicsit vezettem a vectránkat egy üres parkolóban. Azt hittem, hogy félni fogok tőle, mert olyan batár nagy, de nem. Még a férjem is azt mondta, hogy meglepően jól vezetek, ami tőle bóknak számít   . És a lányok sem sírtak, hogy nem apa vezet, hanem anya.  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_338471
    Torolt_felhasznalo_338471
    2007. október 2. 09:2263962.

    Örülök, hogy rólatok is lehet olvasni. Tényleg rég voltál erre, de így nem is csodálkozom. És annak is örülök, hogy Móni szeret oviba járni.  

    előzmény:
    mamó (63957)
    2007-09-29  14:44
  16. Torolt_felhasznalo_338471
    Torolt_felhasznalo_338471
    2007. október 2. 09:1663961.

    Szerintem megérzi Gerdus, hogy Te sem szívesen adod be. Próbáld úgy nézni, hogy Gerdusnak így biztosítani tudod  a társaságot és még csupa jó dolgot, ami az ovival jár. Én is ezt csinálom, pedig Bettina sem megy még oviba. Nem szeretne még, főleg akkor nem, ha kiderül számára, hogy Barbi nem megy vele. Így lehet, hogy januárban sem adom be, hanem csak szeptemberben. Barbi pedig egy évvel később követi majd.

    Hajhab: totál kivagyok ezektől. Vasárnap szárítottam be a hajam, és ma már úgy áll és néz ki, mintha nem ismerném a fésűt és a sampont. Hajráfot azért nem használok, mert a lányaim rögtön kiveszik a hajamból, majd próbálják visszatenni, de így a szememet veszélyeztetem, és inkább melőzöm. Nekem viszont tényleg nincs kedvem minden nap beszárítani, mert akkor sem úgy néz ki, mint ahogy én szeretném. Most újra megnövesztem egy kicsit, és valami másik fazont fogok választani, mert ez nem jön be nekem.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_563304 (63958)
    2007-10-01  21:31
  17. Torolt_felhasznalo_338471
    Torolt_felhasznalo_338471
    2007. október 2. 08:4963960.

      Boldog PETRA napot!  

    "Neved napján mit is mondhatnék?
     Mindent, mit szeretnél, adjon meg az ég!
     Légy boldog, míg világ a világ,
     Fogadd ezt a verset, mert nincs nálam virág."

    Sok szeretettel!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_563304
    Torolt_felhasznalo_563304
    2007. október 1. 21:3363959.
    ez a hajhabos dolog ismerős :-) Most nekem is rövid, de ha nincs beszárítva szörnyű. Mindig hajráfozok, amitől meg anyukám van rosszul, szerinte nagyon nem áll jól, viszont én meg azt ki nem állhatom, ha a szemembe van a hajam.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_338471 (63956)
    2007-09-27  09:29
  19. Torolt_felhasznalo_563304
    Torolt_felhasznalo_563304
    2007. október 1. 21:3163958.

    A kis barátja messzebb megy oviba, mert elköltöztek, Ugyanúgy IV.ker, de a másik vége. Gerdust azért irattam be már most az oviba, mert jövő szeptemberbe dolgozni megyek, Gergő bölcsis lesz. Muszáj volt. Egyidőbe nem tudok 2 gyerkőcöt beszoktatni, így úgy gondoltam, a Gerda fél napos lesz mondjuk nyárig, aztán egész napos, hogy mire a Gergőt viszem beszoktatni addig ő már szokja meg. Július végétől már gyest kapnék abból sajna nem élünk meg. Nagyon szomorú is vagyok, mert úgy kötődök ehhez a kisvacakhoz, hogy már előre rosszul vagyok az ovitól. Tudom ez nem szörnyű dolog, hanem természetes, de kész vagyok ha rágondolok, remélem nem érzi meg. :-( Gergőnek is jó lesz egy kicsit, mert csak vele tudok foglalkozni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_989318 (63955)
    2007-09-23  21:32
  20. 2007. szeptember 29. 14:4463957.

    Sziasztok lányok!

    Nagyon régen nem jártam erre, de mentségemül szolgáljon, hogy mire este ide ülhetnék, már alig látok ki a fejemből!

    Elkezdődtek a munkás hétköznapok. Augusztus ota megy a buli. Előkészítés, terem rendezés értekezletek....Na és persze a tanítás. Harmadikosokat kaptam. Tavaly az alsó rémei voltak, eddig még elég jól elboldogulunk egymással. De nagyon elfáradok. Sok a készülés, meg a felesleges adminisztráció és itthon is tenni kell a dolgot.

    Móni aug végétől ovis. 3 nap után beteg lett igy mindjárt az elején kihagytunk egy hetet. De már várta a folytatást és azóta is szeret járni. Neki katica a jele. már vannak kis barátai. Érdekes módon a fiukkal jön ki jobban. A lá

    nyok hozzá hasonlóan elég akaratosak, igy jött már haza karmolás és harapás nyomokkal is. Nem hiába meg kell harcolni a jó helyekért! 

    Próbálok majd gyakrabban jönni!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_338471
    Torolt_felhasznalo_338471
    2007. szeptember 27. 09:2963956.

    Sziasztok!

    Egyedül kávézgatok itthon, mert 11-től megyek vezetni, és a férjem elvitte a csajszikat magával. Ki kellene élveznem ezt a kis időt, de annyira nagy a csend, hogy már zavar.

    És ha már szóba hoztam a vezetést: elég jól megy. Azt kellett észrevennem, hogy egyik nap minden tuti-tuti, a másik nap meg bénázgatok. Ugyanez volt a rutinon is. Remélem, idővel ezt elhagyom, és minden menni fog rendesen.

    Képzeljétek el, Barbi egyedül jött fel 3 lépcsőfokot kapaszkodás nélkül. Utána pedig azért kellett harcolnom, hogy foghassam a kezét, mert ő a fal mellett megy, és ott még könnyen lecsúszhat a keze. Bettina folyamatosan tanítgatja. Tegnap Barbi behozta a szobába a papucsom, amit ugye nem szabad. Bettina elvette tőle, Barbi elkezdett hisztizni, és erre Bettina bezavarta a szobájukba, hogy ott hisztizzen. Én csak mosolyogtam magamban, de nem avatkoztam közbe. Még a tegnapi napról annyit, hogy Bettina szeletelte fel a husit az ebédhez, így különösen fincsi volt.

    Mogyorózsu: igyekszem lefotózni majd a hajam, de nem olyan lett, mint amit a képen láthattál. Kiderült, hogy a modellnek erős, vastag szálú haja van, nekem pont az ellenkezője, így sosem fog úgy állni, ahogy kellene. Amúgy nekem tetszik, csak az bajom, hogy ahhoz, hogy álljon valahogy, használnom kell hajhabot. Eddig rengeteget kipróbáltam már, de mindegyiktől már másnap úgy nézek ki, mint aki nem mosott hajat két hete. És ezt nem bírom elviselni, viszont nincs kedvem és időm megmosni, beszárítani minden nap. Ami még rossz benne, hogy a hajam vége mindig szálkásnak, töredezettnek tűnik, ami szintén nagyon zavar. Rögtön vágás után is. Amíg rövid volt a hajam, addig nem volt ilyen problémám.

    Holly: itt a budapesti állatkertben is vannak olyan helyek, ahova nem tudsz babakocsival bemenni, mert vagy szűk a bejárat vagy szintén sok a lépcső, de azért a nagyobb állatokat könnyen el lehet érni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_989318
    Torolt_felhasznalo_989318
    2007. szeptember 23. 21:3263955.
    en most egyelore csoportosra jarok, az csak 700 ft/alkalom.nem vagyunk sokan, es ugy megy, h ket tanar van ott, egyik mutatja, masik korbejar es segit. en nagyon hatekonynak erzem, azt hiszem, meg fogom tudni tanulni a pontos mozdulatokat. izomlazam szokott lenni. ez talajos valtozat, azt hiszem, jovo nyarig ez nekem igy meg is felel, aztan majd talan jarok egyenire is, vagy talan osszejon meg ket fo, es ugy kis csoportkent is mehetunk. de azt se banom, ha igy marad, ketszer voltam eddig, es mar anyosom is szova tette a pozitiv valtozast. de egyebkent nem valo mindenkinek, az teny, es persze egyenileg gyorsabb eredmenyt lehet elerni, az is igaz lehet. nekem van olyan baratnom, akinek nem is emlitettem, mert az tuti, hogy meg a bicepszet sem talalja meg, nemhogy az egyeb izmokat. orulok, h neked bejott, igy legalabb "kivulrol" is megerosit abban, hogy valoban mukodik a dolog.

    nem irathatod at Gerdust mashova? mondjuk ahova a baratja jar.
    en nemigen vagyok kompetens ovi ugyben, Koni nem megy most, szerintem meg nem valo neki, meg nehezen baratkozik. esetleg nem tudod megvarni Gerdussal is a szeptembert? biztos jol jonne neki egy kis haladek, nagyon tiltakozik. vegul is ha Gergovel otthon maradsz, talan nem olyan nagyon surgos, es legalabb neked is konnyebb dolgod lesz,mert ellesznek egymassal, Gergot nem neked kell majd szorakoztatnod, mar az is valami, ha Gerdus csak ott van mellette. vagy ez nem lehetseges?

    veszprem nem volt rossz, de sajnalatos modon nemigen foglalkoztak azzal, h babakocsival-kerekesszekkel bejarhato legyen az allatkert, es igy volt, h cipelni kellett a b abakocsit meg Lut, es mivel a leanyzo eleg nehez, egyutt a kettot nem lehetett. ezertis fordulhatott elo, h Koni elesett egy meredekebb lepcson, de szerencsere az ijedsegen kivul mas baja nem lett. ezt leszamitva egesz jo kis delutani program volt. azert majdmegkeresem az allatkert honlapjat, es morgolodok nekik a sok lepcso miatt.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_563304 (63954)
    2007-09-23  20:55
  23. Torolt_felhasznalo_563304
    Torolt_felhasznalo_563304
    2007. szeptember 23. 20:5563954.

    Sziasztok!

    Olyan kevés már a hozzászólás, mindenki nagyon elfoglalt!

    Én is jártam nyáron pilatesre, tényleg nagyon jó volt! A problémám csak az volt, hogy nagyon drága volt. Párban mentünk a barátnőmmel, de szerintem nem igazán volt így hatásos. Egyszer ő nem tudott eljönni, egyből izomlázam volt, szerintem egyedül érdemes csinálni. Te egyedül mész egyedi órára? Gépesre jársz? Én persze már nem is járok :-( Majd az a tervem, ha a Gerda ovis lesz akkor elmegyek olyan helyre ahol van gyerekfelügyelet és akkor vigyáznak a picifiamra, így nem lesz olyan körülményes hogy mindig rá kell érni valakinek.

    Gerda egyébként januártól lesz ovis, ha szobatiszta lesz, de én nem tudom mit rontok el, de tiltakozik a bili és a wc ellen. Nincs rajta pelus, mondja is hogy kaki, pisi, de a parkettára megy általában.De az is lehet hogy azért mert tudja hogy utána ovis lesz. Most kiderült hogy a kisbarátja mégse oda fog járni ahova ő, így nem is akar menni, meg sajna a keresztfiam is oltogatta ma, hogy az ovi szar, és nem szeret odajárni :-((( Így nehéz a helyzetem bárhogy fényesítem a dolgokat. Meg hát elég nehéz így, hogy a Gergővel meg otthon maradok, de meg kell oldani ezt is.

    Kismanó: majd mutatod milyen lett az új frizud?

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_989318 (63953)
    2007-09-23  10:39
  24. Torolt_felhasznalo_989318
    Torolt_felhasznalo_989318
    2007. szeptember 23. 10:3963953.
    azert jo, h idonkent megjelensz

    ma veszprembe megyunk, egy korul indulunk, h Lu aludjon a kocsiban. megnezzuk az allatkertet,nyitva van hatig, aztan haza. olyan gyonyoru ido van, nem birnank kirandulas nelkul.

    gyoriek es kornyekiek: nagyon szuper a pilates, jarok orakra, es mar az elso utan szuper erzes volt!!!!! ahova en jarok, arrol par reszlet itt: pilates, de az arak maskepp alakulnak, a csoportos foglalkozas nem nevezheto draganak, a teniszcentrumban vannak. reszleteket szivesen irok priviben, en teljesen rakattantam erre a mozgasformara!!!!! vege a tunyasagnak!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_886483 (63952)
    2007-09-22  14:37
  25. Torolt_felhasznalo_886483
    Torolt_felhasznalo_886483
    2007. szeptember 22. 14:3763952.

    Tyűha

     

    Én meg a bunkó fejemmel ide sem toltam a képemet! köszi szépen a jókívánságokat ígyutólag is.     

    Mi is voltunk nyaralni közben Horvátországban, meg kivették a vakbelemet, úgyhogy egy jó bő hét kórház és utána a lábadozás is bejátszott. Aztán Noémi is lassan kezdi az óvodát, az Ilihez a zeneóvodás foglalkozásokra továbbra is járunk, Petráékkal együtt. Noémi egyenlőre úgy döntött, hogy ő nem ül be a többi gyerek közé. Én hagyom, mert úgy sem bírja sokáig, ismerem  

    Noémi is kapott óvodai cipőket, volt szülői értekezlet az óvodában, ahol kiderült, hogy lufi lesz a jele. Azóta bőszen tanul lufit rajzolni, nagyon édesen próbálkozik. Most éppen elvitte anyukám Vas megyébe, ahol búcsu van, és majd kedden jönnek haza. Nagyon jólérzi magát, lovaskocsizik, lovagol. Azt hiszem, hogy mindenképpen be kell majd iratnom lovagolni, annyira meg van őrülve a lovaglásért, hogy jót fog tenni neki.

    Kismano: nem semmi ez a kutyás történet. Én is jártam már így, hogy a kutya kitalálta hogy én legyek a gazdája és Gershwint meg akarta ölni. Úgy kellett lerúgni a kutyáról a nagyot, akkor bizony nem kíméltem szegényt, én is sajnáltam, de azért ezt nem hagyhattam. Még ahol régen laktunk ez ott történt szintén németjuhásszal. Ez a kutya is valószínű kóbor volt. Az emberek többnyire nem tudják, mit is kezdhetnének egy ekkora kutyával, és félnek. Nem lehet segítségre számítani tőlük.  

    Én is dolgozom sajnos néha túl sokat is. Most jöttem egyenesbe nagyjából a betegség és a nyaralás után. Nemsokára az új cégünk is megalapítódik, és két embernyi melóm van ezzel együtt. Fáradt vagyok rendesen, de legalább most egy csomó dologra telik, amire eddig csak problémás módon. Kicsit egyenesbe hoztuk magunkat, minden hülye APEH adósságot letudtunk, egyszóval minden OK körülöttünk. Igyekszem néha benézni, de örülök, ha élek. Majd az óvodai beszoktatás körül szerintem úgy is több közlendőnk lesz, mert az húzós időszaknak igérkezik.

     

    előzmény:
    Flapje (63939)
    2007-08-25  09:45

Címlap

top