Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2004 okt-nov. babavárók

Torolt_felhasznalo_605953
Torolt_felhasznalo_605953
Létrehozva: 2004. március 12. 16:55
Úgy látom, hogy ilyen topic még nincs, pedig sokan a napokban tudtuk/tudjuk meg, hogy új élet fogant meg bennünk. Remélem, hogy jó kis csapat fog összegyűlni :-)
  1. Torolt_felhasznalo_989318
    Torolt_felhasznalo_989318
    2007. szeptember 18. 10:1563951.
    gratula a vizsgahoz!!!

    eleg kellemetlen szitu lehetett . pedig biztos volt gazdija, csak sokan ugy setaltatjak a kutyat, h egyszeruen kiengedik, aztan setaltassa meg magat.

    nalunk most nincs semmi extra, valahogy nem alakulnak valami porgosen az esemenyek. Lu alakja kezd harmonikusabb lenni, a tavaszi cuccai ugyanugy jok ra, csak a laba lett hosszabb, nyulik a leanyzo. mozgekonyabb is, sztem hamarosan vegre felall. imad motorozni viszont, es ez jo jel.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_338471 (63950)
    2007-09-18  08:20
  2. Torolt_felhasznalo_338471
    Torolt_felhasznalo_338471
    2007. szeptember 18. 08:2063950.

    Sziasztok!

    Barbinak jön felül a 3. foga, így lassan 5 lesz neki. Bettinának nagyon édes beszólásai vannak, jókat nevetünk rajta.

    Tegnap vizsgáztam rutinból és műszakiból, és mindkettő sikerült. Mivel az oktatómnak volt egy szabad órája, így rögtön ki is vitt a forgalomba. Azt hittem, hogy nagyon fogok parázni, de nem így volt. Aztán délután elmentünk sétálni a lányokkal és vittük magunkkal Ariellet is. Alig léptek párat a parkban a lányok, amikor odajött hozzánk egy kb másfél éves kankutya (németjuhász-féle). Gazdi sehol, nyakörv nem volt a kutyán, és nem hagyta békén Ariellet. Barbit fellökte, aki onnantól kezdve csak a karomban volt , de még ott is félt. Aztán Ariellet beraktam a babakocsi aljába, de oda is bemászott az a dög. Amikor egy kicsit elment tőlünk, akkor azt hittem, hogy sétálhatunk egy jót, de elég hamar visszajött. Bettinát megkértem, hogy üljön be a babakocsiba, hogy hátha békén hagy minket az a kutya. Szegénykémre simán rámászott, annyira kereste Ariellet, aki hiába harapott felé és morgott rá. Az volt a legdühítőbb, hogy mindenki csak nézte, ahogy próbálom elzavarni tőlünk azt a kutyát. A végén eljutottunk a kutyafuttatóig, oda betettem Arielle, majd beengedtem azt a dögöt, és bezártam. Arielle pedig kimászott a rácson, mert szerencsére olyan kicsi, hogy kifért. Aztán haza is jöttünk, mert ha ott maradunk, akkor szerintem rájön a kutya, hogy át tudja ugrani azt a kerítést. Hiába löktem arébb a kutyát, hiába rúgtam bele egy kicsit, nem használt neki semmi, de bántani nem akartam. Csak akkor feküdt le a földre, amikor felemeltem egy vastag botot. Abban reménykedtem, hogy majd játszani akar, ha eldobom, visszahozza, és akkor megléphettünk volna. Tegnap nagyon mérges voltam a kutyára, de ma már sajnálom szegényt.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_338471
    Torolt_felhasznalo_338471
    2007. szeptember 11. 08:4663949.

    Sziasztok!

    Hétfőn fogok vizsgázni rutinból, reggel 9:40-kor. Kérem szépen, tessék nekem szorítani! Szükségem lesz rá, mert nagyon vizsgadrukkos vagyok. Most azt találtam ki, hogy a vizsgabiztos helyére a lányaimat képzelem .

    Igazából nem is kell plusz órákat vennem, de azért megyek, hogy még jobban megszokjam az autót. Szombaton még fodrászhoz is megyünk. Kiválasztottam egy frizurát, ami szerintem jó lenne nekem. Bettinának csak a végéből vágatok le egy kicsit. Igazából az egész család megy fodrászhoz, csak engem ott is hagynak, mert meliroztatni szeretnék. Addig Apa és a lányok hazajönnek, megebédelnek, utána pedig alszanak egy nagyot. Mire én végzek, ők felébrednek és értem tudnak jönni.

    A lányok jól vannak. Barbit holnap viszem oltásra (15 hós). Ezen kívül tényleg nem sok minden történik velünk. Azért most már sűrűbben jövök. Addig is puszi Nektek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2007. szeptember 11. 08:1563948.
    Sziasztok Lányok!
    Nagyon szépen köszönöm, aranyosak vagytok,hogy így emlékeztek rá! Jól esik!

    Mostanában elég elfoglalt vagyok, sok a dolgom. Ami nem baj, csak kevés jut más dolgokra. Okt.1től megy Mesi oviba, valószínűleg egész napos lesz mert én dolgozni megyek. Most éppen munka keresésben vagyok. Mesi már nagyon be van sózva az ovi miatt, szeretne menni már.

    Ahogy lesz egy kicsit több időm jövök!

    Puszi mindenkinek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_989318
    Torolt_felhasznalo_989318
    2007. szeptember 10. 09:5163947.
    Boldog nevnapot Lianna!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2007. szeptember 10. 09:0963946.
    Mi is boldog névnapot kívánunk Liannának!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_338471 (63945)
    2007-09-10  09:02
  7. Torolt_felhasznalo_338471
    Torolt_felhasznalo_338471
    2007. szeptember 10. 09:0263945.
    Lianna:  Nagyon sok boldog NIKI napot!!! 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_989318
    Torolt_felhasznalo_989318
    2007. szeptember 2. 21:2863944.
    szia,
    anyosom a voroskeresztnek szokta elvinni a felesleges ruhakat. de baba es gyerekruhat meg nem kuldtunk sosem, az elfogy a csaladban. a gyerkoceimnek 10 unokatesojuk van, kepzelhetitek... es nem ok a legkisebbek. a jatekokkal hasonlo a helyzet. bar a szebbeket-jobbakat megtartom, amig eldol, lesz-e harmadik baba, ugyhogy ez most fuggoben van nalunk. de az nagyon jo otlet, h ovinak, lehet, h majd en is azt fogom tenni, ha vegleg kinojuk a jatekokat. vagy nem tudom, megvan-e meg a csecsemootthon itt gyorben, es akkor a csorgoket is lenne hova.
    az arkadban nagy learazasok vannak, Lunak vettem a h&m-ben ma egy polot+ruhat 4e helyett 1200-ert! majd magamnak is korulnezek, ha lesz ugy tobb idom.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_338471 (63943)
    2007-09-02  09:13
  9. Torolt_felhasznalo_338471
    Torolt_felhasznalo_338471
    2007. szeptember 2. 09:1363943.

    Köszönöm a biztatást. Jól esett. Nem is gondoltam, hogy 9x45 perc elég lesz arra a 9 feladatra, meg arra, hogy egyáltalán megérezzem az autót. Annak örülök, hogy nem valami új ez a kocsi, így tényleg megtanulom használni a pedálokat és a sebváltót. Nem is azért voltam elkeseredve, mert nem sikerült, hanem azért, mert nem mindegyiket csináltam meg elsőre. Mivel tudom, mik a hibáim, így ki is fogom tudni javítani, csak bíznom kellene a tudásomban. Pénteken vezettem 3x-ra, és éreztem, hogy feszültebb vagyok. Lehet, hogy tényleg nem árt egy-egy napot kihagyni a vezetések között. Csak azért, hogy leülepedjen rendesen minden.

    Tegnap vettünk a lányoknak fehér nike sportcipőt. Nagyon csini. És ha már ott voltunk, akkor én is kaptam egy majdnem ugyanolyat. Bettina itthon is abban akart lenni, annyira tetszik neki, természetesen Barbira is megpróbálta ráadni .  Bettináé 21-es (a 22-es már nagyon nagy volt neki, így viszont lehet, hogy tavasszal már kicsi lesz rá, de nem volt 21,5-es), Barbié pedig 18,5-es ( és ugyanakkora mint a 18-as siesta cipő, amit megörökölt Bettinától). Utólag belátom, hogy talán nem kellett volna ilyen drága cipőt venni, főleg, hogy jövőre már nem lesz jó nekik (a siestákkal van egy árban), de majd az unokáimnak jó lesz. Eddig minden ruhát és cipőt megtartottam, de lassan szelektálnom kell vagy egy szekrényt venni a kinőtt ruháknak . 

    Hova vigyem el a kinőtt ruhákat, amiket nem tartok meg? Vöröskereszthez vagy Anyaotthonba vagy esetleg egy kórház csecsemőosztályára?  A játékokat egy óvodába fogom elvinni. Tele vagyunk plüssökkel, és több mint a 3/4-re rá sem néznek a lányok. Majd azt is meg kell tudnom, hogy ők ki tudják-e tisztítani vagy esetleg próbáljam meg kimosni mindegyiket, mert a fagyasztónk nagyon kicsi, így eleve nem tudom a poratkákat kinyírni, ezért marad a mosás mint megoldás.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_989318 (63942)
    2007-09-01  10:25
  10. Torolt_felhasznalo_989318
    Torolt_felhasznalo_989318
    2007. szeptember 1. 10:2563942.
    szerintem ne aggodj amiatt, ha tobbet kell lenned a rutinpalyan. akkora stressz a vezetni tanulas forgalomban, hogy jol fog jonni, ha egy fokkal magabiztosabban kezeled a pedalokat-sebvaltot-kormanyt-nomeg a tukroket. en is annakidejen hamar tul akartam lenni rajta, aztan azon kaptam magam, h kivettem a tanulasbol egy honap "szabit", mert ugy ereztem felrobbanok az idegtol. egyszeruen annyi mindenre kell figyelni tanulas kozben, mert sok dolog meg nem megy olyan automatikusan, mint a gyakorlottabb vezetoknek, hogy total lefaradtam egy ora vegere. raadasul elsore azert huztak meg, mert a vizsgaztato szerint nem neztem eleget a tukrokbe... nnna... masodszorra majdnem megstucniztam a kocsi elejet, annyira nezegettem hatra, aztan azert atmentem. ja, es azt meg nem is mondtam, hogy szinte minden sofor allati bunko egy tanuloval, legalabbis ugy fogod erezni. ja, meg meg az is ott van, hogy eleg sokfele jartunk a varosban az orak alatt, es autoval kozlkekedni egesz mashogy lehet, mint gyalog, olyan volt, mintha egy ismeretlen varosban lennenk. ez is neheziti a dolgot. azota persze nincs gondom, mig dolgoztam, eleg sokat autoztam. egyetlen es valszeg orok problemam a parkolas maradt, ahol nem ugy kell beallni, mint a bevasarlo-kozpontok parkolojaba, hanem a jarda melle parhuzamosan. na, azzal orakig el tudok szoszolni. egyszer regebben jartam ugy, h nagy nehezen, nehany munkas igzatott drukkolasa kozepette, bealltam egy szukocske heylre. aztan mikor kiszalltam, a munkasok vigyorogva mutattak a fa lombjaban megbujo varakozni tilos tablat pedig akkor mar nem voltam kezdo ugyhogy kitartas, es ne aggodj a tobb rutinora miatt!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_338471 (63941)
    2007-08-31  12:14
  11. Torolt_felhasznalo_338471
    Torolt_felhasznalo_338471
    2007. augusztus 31. 12:1463941.

    Sziasztok!

    Mi már hazaértünk a nyaralásból. 10 napot voltunk Horvátországban. Nagyon jó volt, csak rövid. Félpanziós ellátással, közel a tengerpart, nagy apartman, szóval tényleg klassz volt.

    A héten ünnepeltük a 3. házassági évfordulónkat, és elkezdtem a rutin leckéket. Igaz, most el vagyok keseredve, mert 3 alkalom (másfél órásak) után még nem mehetek vizsgázni. Az oktatóm szerint van hozzá érzékem, csak nem bízok magamban. Szerinte 9x45 perc nem is elég arra, hogy egy teljesen kezdő megtanulja az alapokat. Nem tudom, hogy igaza van-e.

    Barbi 77 cm, Bettina pedig 92 cm magas. Egyre többször játszanak együtt, és hülyéskednek. Barbi már nem hagyja magát, így vannak balhék, de nem szólunk bele. Igazság szerint nagyon jókat nevetünk rajtuk. Bettina ezáltal kevésbé érzékeny, de azért még így is mimóza. Már most látszik, hogy különböző karakterek, de ettől is olyan édesek és szeretnivalók.

    Grafolkának itt is Boldog szülinapot kívánunk!

    Puszi mindenkinek!   

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_989318
    Torolt_felhasznalo_989318
    2007. augusztus 31. 11:2563940.
    hahoooo, vege a honapnak, ideje hazajonni a nyaralabol
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2007. augusztus 25. 09:4563939.
    Csatlakozom, boldog születésnapot Grafol!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_989318 (63938)
    2007-08-25  09:41
  14. Torolt_felhasznalo_989318
    Torolt_felhasznalo_989318
    2007. augusztus 25. 09:4163938.
    Boldog szulinapot Grafolkanak!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_590895
    Torolt_felhasznalo_590895
    2007. augusztus 24. 14:3563937.

    Sziasztok,

    Varrogeprol rossz tapasztalatot nem tudok mondani. Nekem van egy jo, de meg nem sokat hasznaltam, mert hat mikor, de amikor igen, akkor jol ment....

    Nalunk minden rendben, a picik most kezdenek igazan partnerek lenni.... imadjak egymast...

    egy dolog nem klappol idonkent, AKos iszonyu koran (5kor) kepes felkelni, es mindenkit felkelt ilyenkor... (pl ma)... en meg kovalygok... (Melcsit nem zavarja ez, mert elhulyeskednek hajnalban is, es ilyenkor kettot alszik egy nap.. de en meg uuuuugy aludnek)

    majd rakok fel kepeket.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_989318 (63936)
    2007-08-22  11:04
  16. Torolt_felhasznalo_989318
    Torolt_felhasznalo_989318
    2007. augusztus 22. 11:0463936.
    na, sehol senki. remelem, nem betegek vasgytok - mint mi. lazas-hanyos-hasmenos tema jarja nalunk a csaladot, mi sem vagyunk kivetelek. Lu mar atesett rajta, en tegnap voltan nagyon xarul, vennem kellett be lazcsillapitit, rubophent, ma reggel meg Lun hatalmas voros kiutesek jelentek meg, allergias kiutesek, vittem a dokihoz, kapott ra dolgokat, lehet, h a rubophen . Koni jol van, az csak tiszta luke, mint mindig, ha kevesebb figyelem jut neki. ferjem derekasan helytallt, tegnap delutan nem dolgozott, igy kicsit tudtam aludni, delutan meg elvitte a gyerkocoket plazazni, es tudtam meg pihenni. en is lefekudtem Luval egyutt, o meg ejjel sorozott, es osszerakodott a nappaliban meg a konyhaban. nagyon-nagyon jolesett, csaknem tudtam neki megmondani, mert reggel viszont tiszta idegbaj volt valami telefon miatt, azaz munka miatt. hat ennyi velunk azota. varrogepvasarlas is halasztva emiatt, talan a het vege fele, vagy a jovo het elejen.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_989318 (63935)
    2007-08-20  22:40
  17. Torolt_felhasznalo_989318
    Torolt_felhasznalo_989318
    2007. augusztus 20. 22:4063935.
    haliho,
    varrogepet fogok venni a heten. mar korulneztem itt par topikon, nomeg masfele is, ugyhogy nagyjabol van elkepzelesem - aztan majd alabbadom bizonyos reszeit az anyagiak miatt. ha valakinek van ROSSZ tapasztalata valamilyen mai modern haztartasi varrogeppel kapcsolatban, kerem szepen, ossza meg velem.

    elnezest az offert
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_989318
    Torolt_felhasznalo_989318
    2007. augusztus 14. 21:1863934.
    sziasztok,
    szoval a tisza-to nagyon jo kis hely, es tolunk is oda lehet erni ugy 2,5-3 ora alatt. odafele a gyerkocok elaludtak pestrol kifele, ugyhogy egyhuzamban, megallas nelkul mentunk, igy 2,5 ora volt (hetvegen mentunk at pesten, amugy tobb lett volna), hazafele viszont indulas utan aludtak el, ezert mikor budan felebredtek, ugy dontottunk, megallunk budaorson mekdonyozni egy kicsit. elveztek. onnan meg 45 perc haza. szoval utazas szempontjabol is sima ugy. egy fahazat bereltunk egy hatalmas "birtok" egyik szelen. a masik felen volt a tulaj szuper uszodas villaja (es kongott az uressegtol). egy szep meretes pihenokert is tartozott a hazakhoz, az egesz kertet hasznalhattuk, de mi inkabb a fahaz elotti reszt vettuk csak igenybe, h ne kelljen annyit gyalogolni . a kapu elott a toltes, tuloldalan pedig A viz, es hasznalhattuk a haz tulajanak a berelt stegjet is, ugyhogy a fiuknak csupan 20 lepest kellett megtenniuk a haz meg a horgaszat kozott. fogtak is pontyot, compot, torpeharcsakat, meg is ettuk mindet . a szabadstrand olyan 1,5 km-re volt a toltesen, igy inkabb kocsival mentunk, de volt olyan is, h Lujzival legyalogoltuk a sport vegett (hat inkabb a meleg volt faraszto, nem a tav, ez vilagos ), es nagyon jo volt a strand, lehetett a vizparton dagonyazni - ezt Koni ertekelte nagyon, - es kellemes volt a viz is. azokon a napokon, amikor nem volt igazi strandido, kirandultunk. voltunk hortobagyon, abadszalokon (oriascsuszdas strand van! ha nagyobbak lesznek...), egerben (epp kozepkori piacter volt berendezve a varos kozepen, de a var is nagyon tetszett Koninak), kiskoren, hat ez inkabb a ferjemnek volt elmeny, es egyuttal korbe is mentunk a to korul. meg persze voltunk bent tiszafured belvarosaban, egesz lakhato hely. a kajat is megoldottuk, mert az egyik etterenben, ami ugy 2,5 km-re volt a haztol, volt turistamenu, uh vettunk a sparban egy ethordot, es altalaban a fiuk elugrottak kajaert, amig en Lut altattam. ketszer ettunk etteremben, a megerkezes oromere, meg bucsuzoul. volt mindenfele etterem, mi a kozeliek kozul valasztottunk. szoval nagyon jo volt!!! egy dolgot kellett kihagynunk, illetve kettot, de egyet sajnaltunk: nagyon nyuzsgo vizielet van a tavon, lehet mindenfele csonakot-kenut-jetskit-motorcsonakot berelni, es korulnezni a tavon, a madarrezervatumban, hat ezt ki kellett hagynunk, mert ilyen picikkel nehezkes is lett volna, mivel oket nem erdekli igazan, meg veszelyes is. ezert aztan megfogadtuk, h ha nagyok lesznak mar, azaz iskolasak, akkor egy hosszu hetvegen azt majd bepotoljuk. a masik amit sokan csinalnak, az a bicajozas. sok bicikliut van, szep helyeken lehet tekerni, es ha esetleg kesobb a gyerkocok birjak majd a sportot, berelunk majd bicajt is azon a bizonyos jovobeli hetvegen.
    ha valakit erdekel, a halyunket nagyon tudom ajanlani, szivesen kuldok reszleteket.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_563304
    Torolt_felhasznalo_563304
    2007. augusztus 11. 22:1763933.
    sziasztok!
    Én is vagyok, csak itt nyaralnak nálunk a tesómék az ikrekkel, így ritkán jutok ide.
    Gergő kúszásból felült ma!!!!!!!!!!!!!! Annyira örülök neki! :-) Akarok egyébként dokit váltani mert nem kapok sok infót ettől a mostanitól, most ajánlottak valakit csak kedden lehet időpontot kérni.
    Flapje ne aggódj, a tesómék kisfia se beszélt még ennyi idősen és most többet is beszél mint kellene :-))) Egyébként a mi kiscsajunk se beszél még szépen, úgy beszél mintha nem lenne magyar. Sebaj majd lesz ideje rá hogy javítson rajta.
    Holly, még az előző nyaralásod előtt szerettél volna kérdezni. Talán a tornáról?
    irigykedek a nyaralásokért!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2007. augusztus 10. 10:0863932.
    Sziasztok!

    Én is vagyok újra. Illetve még nem teljesen, mert vasárnapig még vendégeink vannak, de legalább már itthon vagyunk. 4 teljes hétig a férjem szüleinek a házában nyaraltunk. Nagyon jó volt, csak sajnos az idővel nem volt nagy szerencsénk. Míg otthon 40 fokok voltak, addig itt sokszor még 20 sem volt, esett is sokat, szóval elég pocsék nyár volt. Bezzeg ahogy hazajöttünk itt is jó meleg lett De azért Midas így is sokat volt kint, neki a csepergő eső nem jelent problémát

    Midas sajnos még mindig nem sok értelmes szót mond. Tegnap voltam vele orr-fül-gégészeten, a háziorvosunk küldött beutalót, de nem sok értelme volt. Ráadásul elég paraszt orvos is volt. Merthogy Midas nem igazán akart együttmüködni, de nem hiszem, hogy ez lett volna az első eset, hogy egy 3 éves gyerek tiltakozott, mikor mindenféle dolgokat akart a fülükbe dugni. Mikor jöttünk ki, Midas megfogott egy Teletubbies-es játékot (mert volt ott pár játék), erre az orvos elvette tőle, és azt mondta, hogy ez azoknak a gyerekeknek van, akik együttmüködnek. Hát nem sok választott el tőle, hogy mondjak neki valamit A lényeg, hogy tovább küldött minket az audiológiai központba, ahol majd hallás tesztet csinálnak. Mondjuk mi szinte teljesen biztosak vagyunk benne, hogy nincs baj a hallásával, de azért a biztonság kedvéért jobb, ha megcsinálják a tesztet is.
    Emma pedig már elmúlt 8 hónapos, van 3 darab foga, és most kísérletezik a felüléssel Kis lusta, Midas ennyi idősen már állt. Viszont Emma meg már nagyon szépen gagyarászik. A végén előbb fog beszélni, mint a bátyja.

    Kenny, Melcsinek utólagosan boldog szülinapot kívánunk! Aranyosak lehetnek Ákossal, ahogy puszilgatják egymást

    Na megyek, mert ki kell vinnem a rokonyokat a sajtpiacra
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_590895
    Torolt_felhasznalo_590895
    2007. augusztus 9. 23:2263931.
    hehe, ezt egyszerre irtuk, megis van itt valaki... 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_590895 (63930)
    2007-08-09  21:59
  22. Torolt_felhasznalo_590895
    Torolt_felhasznalo_590895
    2007. augusztus 9. 21:5963930.

    Sziasztok,

    Latom sehol senki, en is csak rovid leszek.

    Melcsi elmult a heten 1 eves, meresen is volt. 80 cm hosszu, es 9200 gramm. Egesz jol kikupalodott igy egy eves korara. 

    Megtanult jarni, egesz szep tavokat (vegig a szoban) megtesz mar egyedul, es mar mondogat is ezt azt par szot...

    Akossal most elegge osszenottek, nagy most a szerelem koztuk... napi tobbszor latom, hogy simogatjak egymast, meg puszit adnak egymasnak.. egyutt uldogelnek a kanapen, es fogjak egymas kezet., pl ha Akos meset nez.. (persze Melcsi csak par percig ul, o meg eleg kis sajtkukac...)

    jo ezt latni

    kb ennyi van velunk.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_338471 (63928)
    2007-08-08  10:09
  23. Torolt_felhasznalo_989318
    Torolt_felhasznalo_989318
    2007. augusztus 9. 21:5963929.
    gratula a sikeres vizsgahoz!
    ma jottunk haza. nagyon szuper volt, a tisza-to csodas, es igazan gyerekbarat. majd irok reszleteket par dolgot, de most neki kell veselkednem a mosnivalonak. hol van mindenki? remelem, mindenki valami jo kis helyen nyaral!!! mi a szeptemberit el kell h halasszuk, mert a ferjemnek kozbe jott eg surgos melo. ugyhogy majd oktoberben "oszolunk" legkozelebb, remelem, kellemes venasszonyok nyara lesz! de addig meg csak ir mas is....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_338471 (63928)
    2007-08-08  10:09
  24. Torolt_felhasznalo_338471
    Torolt_felhasznalo_338471
    2007. augusztus 8. 10:0963928.

    Sziasztok!

    Voltunk 5 napot nyaralni Horvátországban, Novalján barátokkal, ami nagyon jó lett volna, ha a folyamatos fogfájásom nem rontja el. Úgy terveztem, hogy majd ott fogok tanulni a Kresz vizsgámra, de nem tudtam. Ma voltam vizsgázni, és sikerült.

    Hétfőn felköszöntöttük Bettinát, és Apa megígért neki egy lila motort, de még nem találtunk.

    Pénteken hajnalban megyünk vissza Horvátországba, de most Trogirba és 10 napra. Csak a család. Remélem, most nem fog fájni a fogam.

    Amúgy nincs semmi különös velünk. A lányok növögetnek, már Barbinak is lehet szép copfot csinálni a feje tetejére.

    Mindenkinek jó nyaralást!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_590895
    Torolt_felhasznalo_590895
    2007. július 25. 23:1963927.

    Sziasztok,

    Csak bekukk.

    Melcsi megy. Mar nem csak ha elfeledkezik magarol, hanem egyre tobbet, onalloan. Nagyon edes ahogy egyensulyoz...

    A hetvegen megyunk baratokkal  Balatonra. Lesz ott meg egy Melcsikoru baba. Meg remelhetoleg par hasban baba... de ez nem biztos, csak remelem...

    Holly: Melcsi most leszokott az utanam valo koslartasrol... mostanaban ha nem lat tok jol eljatszik, csak Akos legyen a kozeleben. Ha viszont meglat, csak hozza, es hozza a konyveit... de legalabb mar lehet nekik egyszerre olvasni.. ugyahogy...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_989318 (63926)
    2007-07-24  21:50

Címlap

top