Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2004 okt-nov. babavárók

Torolt_felhasznalo_605953
Torolt_felhasznalo_605953
Létrehozva: 2004. március 12. 16:55
Úgy látom, hogy ilyen topic még nincs, pedig sokan a napokban tudtuk/tudjuk meg, hogy új élet fogant meg bennünk. Remélem, hogy jó kis csapat fog összegyűlni :-)
  1. Torolt_felhasznalo_989318
    Torolt_felhasznalo_989318
    2007. július 24. 21:5063926.
    szoval nagyon jo kis hetunk lett volna falun, csak Lu dontott ugy, h kisse kitol velem, es folyton nyafogott ha egy lepest elmentem tole, vagy ha csak hatat forditottam. ezt leszamitva kellemes het volt a sogornoimmel es csaladjukkal, es szerencsere azt is siman megoldottunk, h egy szobaban aludtunk negyen a nagyon szuk csalad. Koni egy tunemeny volt, jol eljatszott az unokatesokkal. Volt nyuzsges, furdesek a folyoban, meg a vegen meg a szomszed faluba is atmentunk a bucsuba , ahol Koni meg az apja jot dodzsemeztek, es Koni megkapta a regota vagyott jatek funyirot is. es a vattacukor is elmeny volt. nem viselt meg minket a hoseg sem, mert nappal a diofa arnyekaban husoltunk, ejel meg a jo huvos hazban (azert a vegere kisse felmelegedett az is, de meg sem kozelitette az itthoni 34 fokot!!!), ugyhogy a gyerkocok is jokat szunyaltak az ejjel.

    szombaton indulunk a tisza-tohoz, 12 ejszaka, uh egy darabig nem leszek majd. mindenkinek addgi is tovabbi szep nyarat, es remelem, augusztus kozepetol azert gyakrabban adtok hirt magatokrol, talan mindenki tul lesz a nyaralason addigra.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_989318 (63925)
    2007-07-23  12:15
  2. Torolt_felhasznalo_989318
    Torolt_felhasznalo_989318
    2007. július 23. 12:1563925.
    hazajottunk, jo volt, szombaton megyunk nyaralni, addig meg irok! remelem, mindenki jol van!!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_590895
    Torolt_felhasznalo_590895
    2007. július 16. 22:5263924.
    bocs a helyesirasi hibakert, par ttt osszekeveredett, de igy este mar alig latok.. megyek is aludni...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_590895 (63923)
    2007-07-16  22:47
  4. Torolt_felhasznalo_590895
    Torolt_felhasznalo_590895
    2007. július 16. 22:4763923.

    Sziasztok,

    Nagyon meleg van.... 

    Gyerekek jol vannak. Akos is teljesen szobatiszta, mint Noemi, a kaki sem okoz problemat mar, siman megy a WC-be... Most vadaszok gumilepedot, mert reggel is mindig szarazan ebred, es teljesen feleslegesen adok Akosra pelsust.. plane ilyen melegben meg sajnalom is szegenyt a nagy bugyorral a feneken. Mindenesetre a Brendonban nem volt gumilepedo....

    (Grafolnak: Aki egyelore nem lesz ovis, tovabbra is itthon marad)

    Melcsi elindult, pontosabban onalloan csak par lepest hajlando tenni (5-6), viszont egyfolytaban vezetgetetti magat egy kezen fogva...

    Okos kis csajszi lett, szokincse is bovul, szepen mondja: lampa, szem, labda, abl (ablak, de csak eddig jut vele), NEM, bele, ott.

    Tok jol erti az utasitasokat, gyere ide, menjunk oda, mutasd meg.

    es egyfolytaban mutogat, nagyon jol megerteti magat.

    Mar a mesekonyveket is komalja, egyre hosszabb idore lekoti. De nem ugy mint anno Akost, o nagy konyvmoly volt mar kiskoraban is. Melcsi az allatos konyveket szereti, de azert gyorsan kell meg lapozgatni, hogy ne unja meg...

    Vizsont nyugodt babanak egyaltalan nem mondhato, nagy hisztigep... sikit, ordit, rug-kapal, ha nem a kedve szerint tortennek a dolgok...

    most a szulinapi bulijan gondolkozom , hogy milyen tortat sussek neki... valoszinu nosztalgiabol AKos hajdani turotortajat ismetlem meg a rend kedveert, de meg van egy kis idom gondolkodni rajta... na meg ajandekot is ki kell agyalnom neki...

    ja, es van egy viszonylag korai lanyos dolga Melcsinek....

    valogat a ruhak kozt, ha tetszik amit kikeszitek neki, akkor ugy belebujik, hogy orom nezni, nem problema az oltozkodes...

    ja, es megszerette a pluss allatokat. mar nem egesz nap autot tologat... szoval csajosodik...

    nalunk ennyi.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_989318 (63922)
    2007-07-16  15:19
  5. Torolt_felhasznalo_989318
    Torolt_felhasznalo_989318
    2007. július 16. 15:1963922.
    szia
    Lu hasonloan mozgott 1 evesen, mint Gergo. most 6 hettel idosebb, haladunk. majd irok neked ha hazajottunk, volna par kerdesem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_563304 (63918)
    2007-07-15  22:38
  6. 2007. július 16. 11:4063921.
    Sziasztok!

    Noémi nagyon kis okos, hogy ennyi könyvet tud fejből Midast annyira nem kötik le a könyvek sajnos Szereti őket, mert sokat lapozgatja őket, de ha mesélni próbálok neki gyorsan tovább lapoz. Én is rendeltem egy Boribon könyvet, mert nekünk az még nincs. Ha minden jól megy 2 hét múlva meg is kapjuk.

    Bárányhimlővel nem volt semmi gond. Midas vakarózott kicsit, ennyi. Emma még azt sem Nem is kentem nekik semmivel. Kismano, elvileg csak egyszer kapod el a bárányhimlőt, de ha egy éves kor alatt kapja el egy gyerek, akkor valami miatt nem lesz immunis rá, legalábbis nagy az esélye, így mégegyszer elkaphatja. Ez persze majd csak a későbbiekben fog kiderülni.

    Grafol, sajnos idén nem megyünk haza. Remélem jövőre viszont igen

    Mogyorózsu, jó téged is látni
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_886483 (63917)
    2007-07-15  20:30
  7. Torolt_felhasznalo_338471
    Torolt_felhasznalo_338471
    2007. július 16. 10:0863920.

    Flapje: Örülök, hogy a gyerekek már meggyógyultak, és nem viselte meg őket a bárányhimlő. Emma miért eshet át még egyszer ezen? Nem úgy van, hogy csak egyszer lehet elkapni a bárányhimlőt?

    Grafolka: kicsit irigykedhetek Noémira? Néha én is úgy szeretném, ha Bettina elmondana egy rövidebb mesét. Lovagolni mi is szeretnénk a lányokat vinni, persze, ha már nagyobbak lesznek. Egyszer megnéztük az egyik barátunkat versenyzés közben, és ott Bettina szőrén ülte meg a lovat. Alig múlt másfél éves, és nagyon tetszett neki. Itthon a macskát lovagolja meg rendszeresen. 

    Mogyorózsu: Kitartás! Biztos, hogy segít Gergőnek a heti 2 torna. Nagyon ügyes, hogy kúszik. Bízz benne! Hadd csináljon mindent a maga tempójában. Az meg jó jel, ha Gerdust érdekli a wc. Onnan már egyenes út vezet a szobatisztasághoz. Olyan régen láttam róluk képet. Ha lesz egy kis időd, raksz fel párat? Termászetesen az ikrekről is szeretnék látni.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_338471
    Torolt_felhasznalo_338471
    2007. július 16. 09:5263919.

    Sziasztok!

    A hétvégén elkezdtem a Kreszt. Augusztusig meg kell lennie az elméleti vizsgámnak, mert megyünk nyaralni, és ott nem ezzel szeretnék foglalkozni.

    Bettinának csak akkor van pisi reggel a pelusban, ha én később kelek fel mint ő. Még nem veszem le róla éjszakára. Bettina is szereti a könyveket, de leginkább azokat, amiket fejből el tudok mesélni neki. És mindegy, hogy rövid vagy hosszú. Ha én mondom, akkor órákig hallgatja, de ha olvasni szeretnék neki, akkor az nem érdekli. Leginkább a repülő vonza. Akárhova megyünk kocsival, tuti, hogy kiszúr egy repülőt az égen. Fogalmam sincs, hogyan csinálja, mert nem tekereg, ficánkol az ülésben, csak hogy kilásson. 

    Barbi imád pakolni. Szereti, ha kisebb feladatokat kap. Pl. minden reggel ő dobja ki a használt pelust a kis szemetesbe.  A macskával nagyon egymásra hangolódtak, már együtt alszanak a kiságyban. Éjjel a macska a lábamnál alszik, de ha Barbi egyet nyekereg már megy is hozzá a gyerekszobába. Szoptatásnál ott ül mellettünk, és vigyáz ránk. Majd amikor visszafeküdtem aludni, akkor ő is visszatelepszik a lábamhoz. Barbi már most rosszabb mint Bettina, pedig ő sem piskóta e téren.

    Pénteken megnyírtam a kutyánkat. Szerintem nagyon jó lett, ahhoz képest, hogy elsőre csináltam. Annyira messze van a kutyakozmetikusunk, hogy inkább itthon levágom géppel a szőrét. Ebben a melegben neki is kényelmesebb. A macska még hátra van. itt a közelben szeretnék egyet kutyakozmetikust találni, aki megcsinálja azokat a dolgokat, amiket én itthon nem tudok pl. körömvágás.

    Ezt a hetet a lakásban fogjuk tölteni, és csak kora reggel megyünk sétálni, mert már 40-41 fokot jósolnak a hét közepére. Van valami ötletetek, hogyan hűtsem a lakást légkondi hiányában?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_563304
    Torolt_felhasznalo_563304
    2007. július 15. 22:3863918.
    Sziasztok!

    Kicsit rég voltam, de vagyok. Kicsit visszaolvastam, de szomórúan látom hogy nincs túl nagy forgalom,sokan eltűntek.
    Nálunk szobatisztaság sajnos még nincs, de a múlt héten már elkezdett wc-re ülögetni, de közben jöttek a tesómék a két kis ikerlánnyal és azonnal minden háttérbeszorult. Egész nap kúszik-mászik velük mint egy bébi, meg szeretgeti őket. Ebből nemhogy szobatisztaság nem lesz mostanában de még vissza is fejlődik :-))) Tesót is nagyon szereti, de ezek a lányok mindig kacagnak rá, meg összevissza másznak, és ez nagyon testzik neki. Most itt lesznek ők augusztus végéig, nem tudom utána mi lesz a lánykámmal nélkülük!
    Gergő most lesz 26-án 1 éves! Nagyon nyugodt fiúcska, teljesen más mint a nagylány. Heti 2x gyógytornász jár hozzá a Dévény Anna alapítványtól. Lassan fejlődik, most tart a kúszásnál, ülni ül, ha felültetem, de magától még nem, és látszatra ez messze is lesz még.
    Gerda novemberben ovis lesz, már nagyon várja!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_886483
    Torolt_felhasznalo_886483
    2007. július 15. 20:3063917.

    bekukk én is ..

    Krisna völgya múlkor ugrott, mert az M7-es bevezetőjéig sem jutottunk olyan dugó volt. Visszafordultunk és játszóház lett belőle, és majd a krisna völgyi bucsura megyünk, barátokkal többen is. (www.krisnavolgy.hu akit érdekel)

    Noémi maximálisan szobatiszta, már elvben éjjel is de még a tuti kedvéért adok pelust neki de mindig száraz. Délutáni szunyánál már nincs is pelus.

    Most elvitte a nagyi Vas megyébe néhány napra, van ott mindenféle program neki, kisnyulak, háztáji, lovaglás meg ilyenek. Én dolgoztam szombaton a Rukkel tónál, nagyon jó buli volt, még strandoltunk is a kollégákkal.

    Viszem Noémit lovagolni azt hiszem, rettentően érdekli és az az igazság hogy engem is  szeptembertől pedig lesz Ringató ovisoknak, arra is járni fogunk. Találtam - igaz kicsit messzi - egy lovasiskolát ahol már 6 hónapos kortól (!) megy a szoktatás, nomád módra, mint a mongoloknál. Noémi azt hiszem nagyon fogja élvezni. felvették az óvodába,marha büszke magára, hogy a csicsergő óvodába fog járni és ő már nagy. Kiváncsi leszek....

    Mesikének utólag is Boldog Névnapot, mostanában minden névnapot elfelejtek, mert leesett a névnapos naptáram a falról és nem tettem vissza, hanem egy képet raktam a helyére .. valahová mégis vissza kellene herkenteni ..

    Szegény Midas és Emma! Nem lehetett könnyű a bárányhimlő ... Idán nem jöttök Magyarországra nyaralni? Itt azért jobb az idő, mint ott bár csak a magyar tenger van a közelben.

    Noéminek egyenlőre nem akarok több könyvet venni, mert már így is egy kis tudós. Hihetetlen mennyi könyvet tud fejből. És még így se mind kerül elő. Most a Bogyó és Babóca sláger, Boribon kicsit háttérbe szorult. Kapott még húsvétra egy Ugri Bugri kalnadjai című könyvet- azt nehogy megvegyétek. Én már eldugtam de a gyerek mindig keresi. Annyira bunkó mesék vannak benne, ki nem állhatom, de Noéminek valahogy a képek miatt tetszik. Kivitelre meseszép, de a fordítás csapnivaló, és a mesei megoldások olyanok, hogy improvizálnom kell. Boáááááá ...   

    Ki fog járni óvodába és ki marad még?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2007. július 15. 12:5763916.
    Sziasztok!

    Mesinek (nagyon késve ugyan ) nagyon boldog névnapot! Milyen nagylány már!

    Mi jelenleg nyaralunk Férjem szüleinél Persze ennek is megvannak az előnyei, megszokott hely, nem ér kellemetlen meglepetés stb... Ráadásul itt a nagy kert, tengerpart a közelben. A baj csak az, hogy az idő eddig elég pocsék A hétvégére jó időt mondtak, ehez képest reggel esett, villámlott. Nem tudom hogy fogok én így lebarnulni.

    Gyerekeim végül mindketten átestek a bárányhimlőn Szerencsére egyiket sem viselte meg. A baj csak az, hogy Emma túl korán kapta el, így valószínüleg mégegyszer át fog esni rajta. Amúgy kibújt az első fogacskája Azzal viszont kicsit megszenvedett... Hasmenés, piros fenék, nyafogás, de már túl van rajta. Midasszal próbálnám a bilizést, de tizenakárhány fokokban nem fogom hagyni meztelenül szaladgálni. Úgyhogy más módszert kell kitalálnom

    No megyek, nem akarok túl sok időt a gép előtt tölteni a vakációmból
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_989318 (63915)
    2007-07-15  11:35
  12. Torolt_felhasznalo_989318
    Torolt_felhasznalo_989318
    2007. július 15. 11:3563915.
    sziasztok,
    hoseg van a lakasban is, harminc fok, ezert holnap elmenekulunk egy hetre falura. nem lesz idealis, mert a sogornomek is lent lesznek, igy osszesen kilenc gyerek lesz, es sajna egy szobaban kell majd aludnunk negyunknek, ami szokatlan lesz, de legalabb a homerseklet jo lesz egy kis alvashoz, mert itt nalunk most alig lehet kibirni.
    remelem, mindenki jol van. most egy hetig nem leszek, addig is pussz
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_989318
    Torolt_felhasznalo_989318
    2007. július 9. 14:0663914.
    hali, szoval azt irtam, h tudomasom szerint a nyolcas busz megy ki az allatkerthez, es az a revai utcabol indul, azaz a megyehazanal fel tudsz ra szallni. viszont valoszinu, h szokoevenkent egyszer jar csak. a revai utcai forgalmi iroda szamat megtalalod a kisokosban, vagy megmondja a tudakozo, hivd fel oket, h ne kelljen orakat szobroznotok a megalloban. azt is meg tudjak mondani, melyik busz milyen lesz, es ha megsem csak nagylany megy, az alacsonypadlosra ra tudtok startolni, es nem lesz akkora nyug egy babakocsi.
    ha a nyolcas mar megszunt, vagy hetvegen nem jar (mint pl a negyes bsuz csak hetkoznap jar felenk), akkor a tizennegyessel is kijuttok, de az a stadionnal nem megy kijjebb, kicsit gyalogolni kell.mondjuk onnan mar azert nincs messze. arra viszont a revainal tudtok felszallni (allomas foepuletebol egyenesen atvagni a szt istvan uthoz, ott vannak a megallok), es valszeg gyakrabban is jar. menetrendrol az adyvarosi forgalmi irodat kerdezd.
    sajna a kisokos nem naprakesz menetrendben, uh mindenkepp telefonalj, azt ajanlom, ha pontosat akarsz, mert a nyari szunet miatt ossze-vissza varialtak a menetrendeket. nem tudom a neten van-e fenn friss menetrend, sajna most nincs is idom keresgelni, talan majd kesobb.
    remelem, jol sikerul a progitok!!!!
    Koninak virusos torokgyuszija van, 39-40 fokos lazzal, uh nem alomszeru most nalunk az elet. remelem, hamar tul lesz rajta. enyhe kiszarados jeleket is mutat, pedig folyton itatom, es pisil is sokat. 2-3 keresztes a pisijeben az aceton, tudja valaki, h ez mit jelent?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_989318 (63913)
    2007-07-09  11:21
  14. Torolt_felhasznalo_989318
    Torolt_felhasznalo_989318
    2007. július 9. 11:2163913.
    elszallt az uzim!!!!!!!!!!! kesobb ujra irom.
    előzmény:
    mamó (63912)
    2007-07-08  22:52
  15. 2007. július 8. 22:5263912.

    Sziasztok!

    Utólag is boldog névnapot MESINEK!

    Lianna, jó olvasni rólatok!

    Győri lányok segítsetek! a nagy lánnyal kirándulunk Győrbe a jövő héten. Azt szeretném megkérdezni, melyik busszal jutok el a vasútállomásról az állatkertbe? Előre is köszi!

    Amúgy velünk semmi különös. Remélem marad is . Múlt héten átestünk egy vírus fertőzésen. Szerencsére a lázon kivül semmi nem volt(kopp, kopp, kopp). Nem szeretném ha folytatása lenne, mert a hétvégén nyaralni készülünk egy hétre.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2007. július 7. 07:4863911.
    Megkapta! Nagyon tetszik neki, tényleg nekik való!
    előzmény:
    Lianna (63910)
    2007-07-05  18:23
  17. 2007. július 5. 18:2363910.
    Mamó: Az Anna és Peti nálunk is nagy sláger! Még márciusban vettem meg neki az egyiket, nagyon szereti, már kívülről fújja de nem unja meg. (a másik részt amiben van babaszületős is szintén a barátnőméknek vettük meg) Ma elvileg a férjem megnézi ezt és megveszi Mesinek névnapra! Nagyon fog örülni!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2007. július 5. 18:1363909.
    Sziasztok!
    Itt vagyok újra! Nagyon édes vagy Kismanó, hogy megemlékeztél Mesiről! Ma nyüzsi volt nálunk, délelőtt két kis barátnője volt itt köszönteni az anyukájukkal és még egy kistesóval is. A mi ajándékunk egy kisbicikli, amit ő választott kimagának. Piros, katicás, tiszta extázis van! Két napja esős idő van, így még kint nem tudtuk felavatni de itt bent már megy vele.

    Gratulálok a szobatisztasághoz,bilizéshez, kúszáshoz, mászáshoz mindenkinek! Nagyon ügyesek ezek a babócák! Mesi már kb. másfél hónapja éjszakára sem kap pelust, napközbenre pedig már annál is régebben. Simán kakil bilibe és wcbe is, szűkítő nélkül, egyedül!

    Már nagyon várja az ovit, készül rá nagyon. Lábmérete most 25ös körül van. Őszre már biztosan 26os cipő kell neki.

    Mi is elég sokat nyüzsgünk mostanában, ahova tudom viszem magammal de jól el van anyósommal is. Ilyenkor tipikus falusi csajszi, kint a kertben kapirgál, csirkéket,libákat kerget. Nekem is sok a dolgom, szervezkedek, intézkedek de élvezem.

    Mindenkit üdvözlünk és puszi az összes babának és mamának!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_338471
    Torolt_felhasznalo_338471
    2007. július 5. 13:1463908.

    Holly: nálunk is csak nappali szobatisztatás van. Sőt, mostanában Bettina inkább a pelust részesíti előnyben, ha kakilásról van szó. Pedig megy neki a bilibe is. Ő tudja, hogy jó neki. Bettina lába most 20-21-es, attól függően milyen szandit/cipőt veszünk neki. Barbié pedig 17-es. Ha ilyen tempóban nő Barbi lába, akkor jó lesz rá Bettina őszi cipője, mert azokat nem hordta agyon.

    Nekünk is jól esne, ha lenne légkondink, de így is kibírjuk a meleget. Egy kis pólóban + bugyiban ill. pelusban szaladgálnak itthon a lányok. Amúgy egész nap megy nekik a szobájukban a hideg párologtató, így kellemesebb a levegőjük. Barbinak volt pár éjszakája, amikor csak 2x kelt fel, de gyorsan visszatért a 4x-5x éjjeli randihoz.

    Kenny: Barbi is olyan mint Melcsi. Ha nem lát engem, akkor tök jól elvan másokkal. Mihelyst meglát, rögtön görbül le a szája,és elkezd picit pityeregni. Gondolom, így akarja elmondani, hogy nem volt szép dolog, hogy ott hagytam. Szerencsére azért nem kell folyton a közelében lennem. Neki elég, ha látótávolságon belül vagyok.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_338471
    Torolt_felhasznalo_338471
    2007. július 5. 12:5163907.

    "Neved napján mit is mondhatnék?
     Mindent, mit szeretnél, adjon meg az ég!
     Légy boldog, míg világ a világ,
     Fogadd ezt a verset, mert nincs nálam virág."

    Sok szeretettel: B & B & V

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_338471
    Torolt_felhasznalo_338471
    2007. július 5. 12:4963906.
       NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT kívánunk MESINEK!!!  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_590895
    Torolt_felhasznalo_590895
    2007. július 4. 22:0563905.

    Holly: Nem tudom miert viselkedik igy Koni. Nekem a lanyom ilyen. Igaz o a kotodesek korszakat eli mar egy ideje... egyfolytaban a nyomomban, olemben, kezemben, de jobb esetben 10 centi tavolsagra tolem. Es a kis hamis mar Akost is siman kiturja az olembol ha meglatja, hogy ott ul... pedig az a ritkabb, hogy Akos ul az olemben....

    a kedvencem meg az, hogy nyaverog nekem. Ha nem vagyok ott (marmint otthon) tok jol eljatszik (ezt tobben allitjak), megjovok, meglat, odajon hozzam es nyafog... ma volt itt a baratnom a hasonlo koru babajaval, es az o babaja is detto ezt csinalja... hm, hat majd kinovik

    Akos laba mar most 27-es... ugy nez ki, mint egy hobbit..

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_989318 (63904)
    2007-07-04  21:00
  23. Torolt_felhasznalo_989318
    Torolt_felhasznalo_989318
    2007. július 4. 21:0063904.
    hat jatek az nalunk is hentereg rengeteg, es most eppen ruha is van eleg. Koni mar nem novi ki oket olyan gyorsan, mert meg mindig bennem van, h nagyobbat kell venni, de most nem no olyan latvanyosan, ugyhogy tovabb jok a cuccok. kiveve a cipok. osszel mar 27-es kell neki majd!!! kiarusitsok vannak, de nem valami jok, nem igazan lattam semmit.
    hoseg: nalunk a lakas pillanatok alatt felmelegszik, amikor hoseg van, a termosztat homeroje 30 fok felettit mutat. ehhez jon meg hozza, h a vasut miatt ejjelre csak a halotol tavolabbi ablakokat lehet nyitva hagyni. megsincs klimank. egyikunk sem birja, meg aztan speci kellene, mert viszonylag nagy egybefuggo legter van, az meg nem jo, h csak a szobakba kulon, mert nem fogok allo nap a gyerek utan szaladgalni ajtokat csukogatni.lenyeg: remelem, a ferjem majd egyszer csak besokall, es megyunk kulon hazba. nem mintha anyosomek miatt barmi bajom lenne, szo sincs rola, csak minden vagyam, h legyen kijaras a szobakbol a kertbe, meg ilyesmi. na, ezt most nem reszletezem.

    Koni egy ideje mint egy kiskutya, folyton a nyomomban van. bent vagyunk pl a gyerekszobaban, mondom neki, hozok Lunak vizet, erre o is felpattan, kikiser a konyhaba, aztan vissza. vagy bogni kezd h "anya, anya hol vagy?!" ha megyek wc-re (pedig meg is mondom neki, es fel perc az egesz! csak mar nem akarom bevinni, mert lassan talan ujra megjon majd, aztan felteszi am a kerdeseit...). ezt par hete csinalja, nem igazan talalok okot, h miert. nincs valakinek otlete? az eletunk nem igazan valtozott meg, ujdonsag csak a nappali szobatsiztasag (minusz kaki), hat nem ertem a dolgot.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_886483 (63902)
    2007-07-02  20:29
  24. Torolt_felhasznalo_338471
    Torolt_felhasznalo_338471
    2007. július 4. 13:0863903.

    Sziasztok!

    Voltunk a hétvégén Gyékényesen, mert a párom merült. Jól éreztük magunkat. Vasárnap nagyon jó időnk volt, és ennek következtében leégett a hátam. Alig bírtam mozdulni két napig. Ráadásul Bettina is a hátamon szeret mászókázni, de sikerült megértetnem vele, hogy fáj a hátam. Még puszit is adott rá. Ebben a hülye időben össze-vissza esznek a lányaim, de így is híznak. Tegnap meg birkóztak. El sem akartam hinni, hogy Bettina ráfekszik Barbira, és Barbi csak nevet ezen.

    Kenny: igyekszem felrakni képeket a lányokról.

    Grafolka: hol van ez a játszóház? Be kell iratkozni? Lehet, hogy Bettinának is tetszene. (nem kaptam meg a privit, amit még régebben írtál)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_886483
    Torolt_felhasznalo_886483
    2007. július 2. 20:2963902.

    Tök jó kis napotok volt

    Mi a jövő héten jövünk Győrbe egy kicsit, lehet, hogy átugrunk Ausztriába is, atól függ apát fel tudjuk-e kelteni reggel időben. Pénteken megyünk kirándulni a Krisna völgybe.

    Noémi holnap saját könyörgésre egész napra megy a játszóházba. (Van egy óvodai előkészítő nyári tábori program, és nagyon szeretne már óvodás lenni, és egész napra maradni. Holnap kipróbáljuk, milyen lesz ..)

    Nekem állati sok a munkám, és ebben a hőségben alig bírom. Van ugyan kis légkondi, amitől fázom, és azt hiszem visszaadjuk mert kölcsön kaptuk ... nagyon rossz tőle a levegőnk. A ventillátor meg alig ér valamit, és a félek, hogy a papagáj megfázik tőle.

    Van Bp-en egy olyan kávéház, ahol van wifi és vannak nagy függőágyak. Az a gyerek mániája, hogy ott akar aludni délután a függőágyban. Én meg közben dolgozgatok a wifis neten keresztül, egy jó KV mellett. Fogytam négy kilót, a nyralásra szeretnék nagyon jó csaj lenni!

    Miket vettetek? Nálunk annyi gönc van, hogy nem is tudom hová tenni ... tegnap kapott a gyerek egy picike babát (150 Ft-os kínai vacak) a férjem még ezt is szóvátette, hogy túl sok a kacat

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_989318 (63901)
    2007-07-01  22:49

Címlap

top