Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Adókedvezmény!Segítség!!

anik4
Létrehozva: 2010. február 11. 10:55
Szeretném kérdezni valakitől, aki ért az adóbevallásokhoz.
Laktózérzékeny vagyok, és ezért jár havi 4000 Ft adóvisszatérítés. Ma megyek a dokihoz, aki kiadja az igazolást róla. Az egyszerűsített bevallást választottam. Az írják, hogy ne tegyek a borítékba semmilyen igazolást. HOgy tudatom az apeh-al, hogy nekem jár ez a kedvezmény??? Van egy sor, hogy súlyos fogyatékosaknak járó kedvezményt akarok-e igénybe venni, és ha igen, hány hónapra??? Oda kéne X-et rakni????????
Előre is köszönöm, ha valaki segít!!! Már csak 4 nap van a visszaküldésre.
Köszönöm!!!!!!!!!!!!!!
  1. 2013. június 27. 23:0029.

    Ez azt is jelentené, hogy ha Én 2004-óta vagyok II.típusú cokorbeteg, de eddig nem tudtam az adókedvezmény létezéséről, akkor visszamenőleg is igényelhető? Ha igen, akkor meddig és mit kell tennem?

    Kérlek segíts!

    előzmény:
    pumo (9)
    2010-02-11  11:22
  2. 2013. május 31. 11:2128.
    Szeretnék segítséget kérni van egy betegségem aminek a Bno kodja D6930 jár e adó kedvezmény és adó visszatérítés ha igazolom a betegségemet.
  3. 2010. február 12. 13:2427.
    Értem. Köszönöm!
    előzmény:
    pumo (26)
    2010-02-12  13:12

Címlap

top