Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

A vonzás törvénye: csak akarni kell

N?k Lapja Café
N?k Lapja Café
Létrehozva: 2010. február 3. 09:27
„A TITOK végre feltárul az egész világ számára! Ez a Titok, a mindenség Titka – titok a végtelen boldogsághoz, egészséghez, pénzhez, kapcsolatokhoz, szerelemhez, fiatalsághoz: mindenhez, amire vágysz. A Titok nem más, mint a vonzás törvénye!” A fenti idézet az internetről való, csak be kell ütni a keresőbe, hogy „a vonzás törvénye”, és a legördülő linkeken átfutva máris úgy érezhetjük, útban vagyunk a végtelen boldogság felé.

Tovább a cikkre...
  1. 2019. december 4. 22:0553.

    A vonzás törvénye elég egyszerű szerintem. Semmi különleges nincs benne. Csak egy kicsit túl van misztifikálva.


  2. 2012. június 13. 19:1952.
    Na ez en megcafolom,mert nekem mar tobbszor is mukodott ugy ,hogy en nem is tudtam rola, csak eppen negativ modon.Pl> mikor sulis voltam annyit es nem akartam menni,akkor jottem elo a szimulalassal,hogy mennyire megvagyok hulve v mennyire faj a hasam,eleinte kutya bajom nem volt,de ra egy ket orara tenyleg olyan beteg lettem,annyira fajt a hasam,hogy azt sem tudtam hova legyek el.Ezert hiteles nekem ez az egesz vonzas torvenye.Egy -ket honap elteltevel befogok szamolni,igerem:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_330624 (51)
    2012-06-13  17:41

Címlap

top