Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Valentin

adrijan
Létrehozva: 2010. február 1. 12:52

Sziasztok, kedves fórumozók!

 

Azért indítottuk ezt a topikot, hogy mindenki megírhassa kedvenc Valentin-napi történetét, ha van ilyenje! 

 

Elandalodás, szeretet, szerelem & társai - írjatok ide, nekünk! 

  1. 2010. február 15. 12:0956.

    Nem akarok ünneprontó lenni, de én utálom a valentinnapot.

    Nem tudok róla, hogy bármiféle magyar szokás lenne, csak azóta van ez itthon mióta szeretnénk nyugatiak lenni. Pedig ettől nem leszünk.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_563730
    Torolt_felhasznalo_563730
    2010. február 14. 16:4355.

    A Metró lejáratainál nyalókát osztogatnak fitalok.Csak az fogadja el ,akinek nincs párja.Szopogatják az édességet és félénken körbetekintenek.Látják nincsenek egyedül!

    Van aki ezen a napon találja meg a párját!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_563730
    Torolt_felhasznalo_563730
    2010. február 14. 16:3954.

    Valentin napon,a metro bejáróinál nyalókát osztanak a fiatalok. Csak az fogadja el,aki magányos.

    Szopogazják és félénken körbetekintenek. Nincsenek egyedül,s máris jobb kedvre derülnek.

     

    Van aki ezen a napon találja meg a párját!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2010. február 14. 13:1053.

    "Szerintem is egy giccsparádé!

    Arról nem is beszélve, hogy szerintetek mit éreznek a magányos emberek? A csapból is szivecskék, meg szerelem folyik,  az elhagyottak meg özvegyek meg hadd sírjanak.

    Jóllehet, nem a szerelemről, hanema szeretetről kéne szóljon, nagyon álságos. "

     Ilyen alapon akkor a karacsonyt sem szabad unnepelni, mert maganyos emberek mindig minden unnepen vannak. Akkor a kapcsolatban eloknek is maganyosnak kene lenniuk amiert mas emberek egyedul vannak??

     

     

    Nekem nincs egyebkent kulonosebb bajom a Valentin nappal, de ezektol a giccses gagyi szives mindenfelektol a falra maszom. Iszonyuak! Mondtam a paromnak, hogy eszebe se jusson valami szives borzalmat venni, mert rosszul leszek. Inkabb hozott egy csokor mindenfele szinben pompazo rozsat

    Szerintem ez az unnep jo alkalom arra, hogy az emberek megalljanak egy pillanatra es a masikkal torodjenek, mert ebben a rohano vilagban a szurke hetkoznapok homalyaba veszve hajlamosak elfelejteni egymast szeretni.

    Sokan azt mondjak, hogy "Ha két ember szereti egymást, akkor ünnep nélkül is gondolnak egymásra, törődnek egymással, ha meg nem szeretik egymást, azon a Valentin-nap se segít... " Ez igaz, ugyanakkor mi pl nem csak Valentin napon kedveskedunk egymasnak a parommal. Mindenki csak azt fujja, hogy nem csak ezen az egy napon kell szeretni a masikat. De ki mondta, hogy csak ma szeretjuk egymast????

    előzmény:
    fészkesfene (19)
    2010-02-01  17:29
  5. Torolt_felhasznalo_354806
    Torolt_felhasznalo_354806
    2010. február 14. 09:5652.
    Sok Boldogságot:)))
    előzmény:
    k@ri (50)
    2010-02-09  19:20

Címlap

top