Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Rendbehozhato kapcsolat?

Torolt_felhasznalo_656143
Torolt_felhasznalo_656143
Létrehozva: 2010. január 18. 22:18

Sziasztok. Bocsi, hogy hosszu , de akit erdekelnek a parkapcsolati temak, legyszi olvassatok el.

Elore jelzem, a sztori nem velem esett meg, de sokat foglalkoztat mostanaban, mert egyik legkozelebbi baratnommel tortenik.

A kovetkezorol van szo. Adott Fiu es Lany, akik 3 es fel eve egyutt vannak, 3 eve mar egyutt is elnek, mindketten huszas eveik kozepen.

Lany teljesen odavan Fiuert, miota csak megismerte. Fiu tobbeves kapcsolatanak vetett veget Lany miatt, azota egyutt vannak es latszolag minden oke, Lany mar egy ideje eljegyzesi gyurure is szamit titokban.

Januar elso napjaiban viszont Fiu megkeri Lanyt, hogy koltozzon el tole, mert szerinte ez jot tenne hosszu tavon a kapcsolatuknak.  Ezutan Lany elmeseli a baratnoinek, hogy mar egy eve huzodott ez, minden nap veszekednek, foleg Lany miatt, aki feltekeny, fel, hogy elvesziti Fiut, ezert keves az onbizalma, zsortolodik Fiuval, ezert is kerte meg ot Fiu egy ujabb ilyen csunya veszekedes utan, hogy koltozzon el tole egy idore, es ne is talalkozzanak, mert bar nagyon szereti ot, de nem bizik a javulasban. Mar egy eve probaljak helyrehozni a kapcsolatukat, de ezek szerint semmi sem javult. Fiu hangoztatja, hogy szereti Lanyt, de nem lat mas kiutat ebbol, csak ha egy idore kulonkoltoznek. Honapok ota csak havonta-kethavonta szexeltek ekkor mar. Lany nagyon szeretne meg egy eselyt kapni es nagyon fel, hogy Fiu megsem akarja folytatni.

 

Szerintetek ebbol lehet meg hosszabb tavu dolog? Ugy gondoljatok, hogy Fiu tenyleg szereti Lanyt es valoban csak a kapcsolatuk erdekeben kezdemenyezte az ideiglenes kulonvalast?

 

Koszi mindenkinek aki elolvassa, baratnom nem forumozik, de meg fogom neki mutatni a valaszokat.

  1. 2010. január 19. 09:3676.

    Rendbehozható-e a kapcsolat?

     

    Jó lenne megtudni a Fiú véleményét is. Megértem, hogy elege lett ebből, nyilvánvaló, hogy nem akarja az életét számonkérések és zsörtölődések közepette leélni. 

     

    Feltételezem, hogy kötődik még a Lányhoz, de ezt így nem akarta tovább folytatni. Talán gyáva volt, talán csak kíméletes akart maradni, amikor a szünidőt ajánlotta a végleges szakítás helyett.

    Akkor lesz rendbehozható ez a kapcsolat, mint párkapcsolat, ha a Lány helyreállítja az önbizalmát /csak így lesz képes tartósan megváltozni/, közben pedig a Fiú sem lép tovább.

     

    Hogy ez kinek mennyi időt vesz igénybe, az sok mindentől függ.

    Vannak, akik arról mesélnek, hogy az önbizalmukat hosszú idő alatt, kemény munkával sikerült helyreállítaniuk. De a "megvilágosodás" bekövetkezhet akár egy pillanat alatt is. Lényegtelen, melyik lesz a járható út, ha a vége ugyanaz. 

    Viszont a leveledből olvasva a Fiú részéről a kötődés felbontása, a kapcsolatból való elszakadás már az együttlét alatt elkezdődött. 

     

    Ezzel egyrészt nehéz lesz időben versenyezni, másrészt értelmetlen. Ha a Lány emiatt a kapcsolat miatt szeretné helyretenni az önértékelését, az már régen rossz. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_656143 (1)
    2010-01-18  22:18
  2. Torolt_felhasznalo_802927
    Torolt_felhasznalo_802927
    2010. január 19. 09:3175.

    Azért ezt a "dönt" szót nem kell úgy értelmezni, hogy találkoznak és mond egy szeretlek-et vagy utállak-ot és aztán egyik jobbra másik balra.

     

    Lehet kicsit hülyén fogalmazott. 2 hét pihit kért, aztán majd leülnek beszélni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_656143 (45)
    2010-01-18  23:23
  3. 2010. január 19. 09:2474.

    Ejha, micsoda gerinces ember a volt párod....

    Nem vettél észre semmit, hogy esetleg nincsenek rendben a dolgok?

    előzmény:
    HBabe (65)
    2010-01-19  08:40
  4. -1-
    -1-
    2010. január 19. 09:1073.

    Van vélemény bőven, lehet válogatni.

     

    Jómagam nem szeretem a kategórikus tanácsadást, mert ugye nem vagyunk senkinek a helyében, csak a saját fejünkből tudunk beszélni.

     

    A Lánynak adott tanácsok nagyon jók, csak éppen a Lánynak fogalma sincs arról, hogy ezt hogyan tudná kivitelezni? Ha erre tudta volna a választ, akkor már rég megtette volna.

     

    A Fiú ha adott két hetet a lezáráshoz, akkor felteszem csupán a lány könyörgésének engedett, mert ugye a férfiak azért annyira nem barbárok, hogy ne hassa meg őket a női sírás.

     

    Szóval igen, lehet hogy van lehetőség a folytatásra egy szétválás után, mert amikor nincs az ember mellett a másik, akkor sokkal tisztább fejjel tudja végiggondolni, hogy most akkor hogyan is érez?

     

    Viszont ha az előzményeket is figyelembe veszem, akkor ott már sántít a dolog annyiban, hogy a Lány pontosan tudta, hogy hová vezet ez a fajta viselkedés, és mégsem volt képes ezen változtatni.

     

    Ilyen formában viszont nagyon kevés az a két hét, hiszen Lány ha eddig nem volt képes változtatni a berögzült viselkedésmintán, akkor ezen a két héten valóban semmi nem múlik. Főleg úgy, ahogy le is írod a mostani kétségbeesett, sírós állapotát, amiben ugye nagyon sajnálja magát. Így nem lehet tisztán gondolkodni.

     

    A kétségbeesett kapaszkodás sajnos semmire sem elég. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_656143 (1)
    2010-01-18  22:18
  5. 2010. január 19. 09:1072.
    Kinek jó, ha megfolytják a nagy féltékenységgel? Naná, hogy fiú ezt nem kéri. Lány szedje össze magát, mert így mindenkit el fog üldözni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_656143 (1)
    2010-01-18  22:18
  6. 2010. január 19. 09:0671.
    Köszi, aranyos vagy! Én is sajnáltam :) Ahhoz tudnám hasonlítani, mintha valakivel állnál a metrót várva, aztán az meg egyszercsak beesik a sínekre és meghal, minden előzmány nélkül. Ez brutál, de tényleg ilyen :) Aztán majd elfelejted egyszer, addig meg vársz.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_656143 (69)
    2010-01-19  08:59
  7. Torolt_felhasznalo_430465
    Torolt_felhasznalo_430465
    2010. január 19. 09:0470.

    Sziasztok!

     

    Szerintem a fiú gyáva ahhoz,hogy kimondja a lánynak,hogy vége,így egyszerűbb időt kérni.Általában ha gondolkodási időt kérnek az már a kapcsolat végét jelenti,bár biztos vannak kivételes esetek,amikor visszatalálnak egymáshoz a párok.Ez esetben már szexuálisan is teljesen eltávolódtak egymástól,és nem hinném,hogy egy férfit kielégítene a havi,kéthavi szex.Lehet,hogy már van valakije,de mégse merte a lány szemébe mondani.Az pedig,hogy bizonygatja,hogy szereti de nincs más megoldás,ez tuti kamu.Ezzel gondolom nem akarta megbántani a lányt.

     

    Azt kell megtanulnia a lánynak,hogy a pasikat az őrületbe lehet kergetni az állandó féltékenykedéssel.Ha egy kapcsolatban nincs bizalom akkor megette a fene az egészet,hiszen a nap minden órájában nem aggódhatok azon,hogy vajon mit csinál ,kivel van.Ha egy férfinek bizalmat adsz,rá fog szolgálni  és eszébe nem jut másfele menni,de minnél jobban gyanúsítgatod akkor elege lesz belőle és már csak azért is megteszi.

     

     

    előzmény:
    vicea (68)
    2010-01-19  08:55
  8. Torolt_felhasznalo_656143
    Torolt_felhasznalo_656143
    2010. január 19. 08:5969.
    Szia, sajnalom, hogy igy alakult, en is ettol tartok, hogy a fenti szitu is igy fog vegzodni, ross zilyesmirol olvasni. Remelem mar te is tulvagy rajta valamennyire.
    előzmény:
    HBabe (65)
    2010-01-19  08:40
  9. 2010. január 19. 08:5568.

    Csak a nyitót olvastam. Szerintem lány jelenleg kapcsolatfüggő és önállótlan, tipikus "matrica". Ez az, amitől minden pasi - és a legtöbb normális nő is - menekül! Azt nem tudom, hogy menthető-e még az ügy, de a további tapadással tutira elüldözi magától a fiút. Tessék elengedni és önállósodni! Saját életet, hobbit kialakítani, megtanulni önállóan létezni - lelkileg is! Újabb kapcsolatba vagy újrakezdésbe pedig csak akkor belevágni, ha képes megadni a kapcsolaton belül a párjának a kellő intim szférát és ezt saját magának is elvárja. 

    Azt, hogy van-e esély megjavítani a kapcsolatot, egy módon derítheted ki: el kell engedni a fiút és minden kapcsolatot megszakítani vele. Aztán ha maradt még benne érzés irántad, akkor idővel újra keres majd. Ő Téged, nem fordítva!!! Akkor pedig teljesen átadni az irányítást: kizárólag a férfi kereshet, kérhet randit, udvarolhat, Neked teljességgel tilos kezdeményezni. Te elfogadhatod az udvarlást, ha akarod, elmehetsz olyan programra vele, ami neked is megfelel. És persze Te döntöd el, mikor érett meg a helyzet az intim együttlétre (NEM az első 2-3 randi után). Javaslom, olvasd el a "Titkos szabályok" c. könyvet, jobban megérted majd, miről szól az önállóság. Somának is van pár ilyen témájú cikke az nlc-n, hasznos lenne belenézni. Akár ez a fiú, akár másik, tartsd szem előtt, hogy a férfiak nem szeretik a matricákat!

    Sok sikert! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_656143 (1)
    2010-01-18  22:18
  10. 2010. január 19. 08:4767.

    Szerintem a fiúnak már más van a képben.

    Általában kényelmesebbek annál, ha valakit megunnak, akkor is együtt képesek maradni mert nincs más.

    Iszonyúan gálánsak, kíméletesek tudnak lenni, de ha nem ért a lány a jelekből, a szavakból, akkor bizony jön a konkrét jelzés, pl. költözzön el.

    A lány is már régóta érezhette, hogy valami nem stimmel.

    Semmi értelme, ez már régóta kihűlőfélben lévő folyamat. Minek cifrázni? Csak azzal tesz jót a lány magának is, ha elengedi a fiút, nem vész össze vele, idővel még talán reménykedhet is, normálisan fenn tudják tartani a kapcsolatot. Ez a legnehezebb, emelt fővel levonulni a partszélre és kivárni....közben mosolyogni, nem megsértődni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_656143 (1)
    2010-01-18  22:18
  11. 2010. január 19. 08:4066.
    Ááááá,fiatalok még,ha fel is fogják a szavaid értelmét,tapasztalat híján nem fogják megérteni mire gondolsz.Ezt az utat végig kell járiuk,a lánynak legalábbis.akkor lesz ellenállhatatlan nő a férfiak számára,he megtanulja hogy mivel vonzza,mivel taszítja őket.És amikor nem taktikázva,hanem ösztönösen alkalmazza.Idő,idő,idő
    előzmény:
    trinityx (61)
    2010-01-19  07:53
  12. 2010. január 19. 08:4065.

    Szia,

     

    az én párom októberben kért 1-2 hét gondolkodást (eljegyzés előtti állapot), mondván, hogy tuti jó legyen majd minden.

     

    3 hónara eltűnt.

     

    Most 7végén írt egy smst, hogy ő ezt mostmár lezártnak tekinti.

     

    Ennyit a témáról.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_656143 (1)
    2010-01-18  22:18
  13. 2010. január 19. 08:3364.
    ja, igen, még egy gondolat: tökéletes kapcsolat nincs. És ez a lényeg. Ha szeretek valakit, elfogadom olyannak, amilyen. Egy embert alapvetően nem lehet megváltoztatni, formálni lehet, alakítgatni is, de ennyi. Az apró viták, nézetek összeütköztetése jó is és kell is, mert ezzel alakul a kapcsolat, így is csiszolódunk egymáshoz. A lényeg, hogy az élet tényleg fontos és alapvető kérdéseiben értsünk egyet, ami túlmegy azon, hogy a fal zöld vagy kék legyen, vagy a "miért nem a szennyestartóba teszed a ruhád, miért mellé?". Nem ezektől lesz kiegyensúlyozott és boldog vagy épp boldogtalan a kettőnk élete (bár édesanyám bebizonyította ennek ellenkezőjét...irigylem is a problémát... na, mindegy). Szerintem egy párkapcsolat tökéletlenségében rejlik a tökéletessége, olajozottsága.
    Néhány barátnőmön azt látom, hogy azért nem talál párt magának, mert már a léc, amit a potenciális partnernek át kell ugrania, valahol a felhők magasságában van- pl. "azért nem akarok vele többet találkozni, mert nem audival jött értem, hanem csak egy...". Mintha ettől lenne valaki jobb vagy rosszabb ember..
    előzmény:
    lastochka (63)
    2010-01-19  08:19
  14. 2010. január 19. 08:1963.
    Maximálisan egyetértek veled!
    A házasság nagyon jó és nagyon szép dolog és biztosra veszem, hogy titkon minden lány arról álmodik, hogy majd egyszer ott áll fehér ruhában az oltár előtt a férfival, aki szereti és összekötik örökre az életüket. Ezzel szerintem minden rendben van. A gázos rész ott kezdődik, hogyha valaki azért várja a gyűrűt, hogy teljesüljön egy gyerekkori álma vagy megmentse vele a már tönkremenő kapcsolatát. Egy gyerek, a házasság szerintem sosem alkalmas eszköz arra, hogy megmentsünk vele bármit is, amit mi rontottunk el, vagy elve elromlott. Rég rossz, ha már valamit menteni kell. Rám is furcsán néz néhány nőtársam, mikor látja, hogy babát várok, és közlöm vele, hogy nem vagyok férjnél. Most csak azért nem szeretnék hozzá menni a páromhoz, mert "milyen dolog már az, hogy jön a baba, ők meg nem házasok...". Nagyon szeretem a párom, ő az a férfi, aki számomra a nagy Ő. Igen, szeretnék egyszer férjhez menni hozzá, de most nem ennek van itt az ideje és nem érzem, hogy bármiről is lemaradnék. Elég szoros így is a közöttünk levő kötelék és szerelem, és az, hogy kiállunk egymás mellett a mindennapokban fontosabb, mint az ígéretek.
    Féltékenység: aki meg akar csalni valakit, az meg fogja. Attól függetlenül, hogy aggódunk rajta, félünk tőle. Egy jó párkapcsolat nem félelmekre és remegésre építkezik. Egy jó párkapcsolat felszabadít, megtanítja használni a szárnyainkat és kihozza belőlünk a jobbik énünket.
    Ha már valamelyik fél fejében megfordul a félrelépés lehetősége, esetleg félre is lép, az már nem jó kapcsolat. Szerintem.
    Tényleg az egyik legfontosabb dolog a bizalom. Ha nem tudok megbízni a másikban, akkor jobb, ha leülök és elgondolkodom az egész kapcsolatomon és persze tartok egy alapos önvizsgálatot.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_269281 (54)
    2010-01-19  00:32
  15. 2010. január 19. 08:0562.

    Erre csak azt tudom mondani, amit már oly sokszor:

     

    Nem érdemes a szart addig pofozni, míg fos nem lesz belőle!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_656143 (1)
    2010-01-18  22:18
  16. 2010. január 19. 07:5361.

    arra a kérdésedre, hogy az adott szituban vajon van-e értelme a folytatáson gondolkodni nem tudok válaszolni.

     

    de amihez szeretnék hozzászólni az az, amit a lány féltékenysége zsörtölődése kapcsán írtál.

     

    ez megöli a szerelmet és a szeretetet. idő kérdése csupán. az ember fia/lánya nem azért  akar valakivel együtt élni mert azt szeretné, ha megállás nélkül cseszegetik, hanem azért mert haza akar menni, ahol nyugalom és gyengédség várja. ez a srác azt iszonyatosat csalódott. az amit a lány tett az agresszió. köze nincs a szerelemhez. én tudom hogy ti itt az nlc.n ezt a borzalmat hívjátok szerelemnek, de köze nincs hozzá.

     

    ajánlanék náhány nlc-s hölgyet akik ezt jól elmagyaráznák ha hajlandóak rá.

     

    itt van pl a TriNity nevű felhasználó akivel rendszeresen összekevernek. Az ő bemlapján olvastam ezt a gondolatot:

     

    "nyitott kézzel szeretni".  olvasd el mire gondol, teljesen igaz.  az a szerelem. amit ez a lány csinál az egy agresszív birtoklási vágytól áthatott hisztéria.

     

    vagy olvasgasd zsuzsanna490 bölcs, letisztult és nagyon is földönjáró tanácsait a párkapcsolatok tekintetében. tanulságos olvasmányok.

     

    először tanuljon meg az a lány szeretni. aztán lehet várni a világot.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_656143 (1)
    2010-01-18  22:18
  17. Torolt_felhasznalo_269281
    Torolt_felhasznalo_269281
    2010. január 19. 04:5460.
    Hát ja. Önbizalmat nem mások reakcióira, az életünk nagy eseményeire kell alapozni! Azt az embernek magának kell jó stabilra, de azért mégis flexibilisre és reálisra felépíteni.
    előzmény:
    bababetű (59)
    2010-01-19  02:59
  18. 2010. január 19. 02:5959.

    Itt a barátnőd olyan, mint egy levakarhatatlan pincsikutya.

    A pasi megunta szerintem az állandó feszkót, és műsort.

    Túl fiatal ahhoz, hogy elcsessze az életét, egy hisztizsákkal. 

     

    "Ezutan Lany elmeseli a baratnoinek, hogy mar egy eve huzodott ez, minden nap veszekednek, foleg Lany miatt, aki feltekeny, fel, hogy elvesziti Fiut, ezert keves az onbizalma, zsortolodik Fiuval, "

     

    Nem épp fordítva: azért, mert nincs semmi önbizalma, és emiatt szekálja halálra a másikat. Előbb saját magát kellene felépítenie,és azon gondolkodni, Miért nincs önbizalma.

     

    Ha valóságos változás nem történik a viselkedésében, nem érik meg, semmi esély nincs a kapcsolatra. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_656143 (23)
    2010-01-18  22:50
  19. 2010. január 19. 02:5458.

    Nem biztos,hogy "okosság",de leírom, (úgysem bírok aludni)

    nem fura,hogy Lánynak csúnya féltékenységi jelenetei vannak,nem bízik Fiúban,stb., holott ő maga volt az oka Fiú előző kapcsolata végének?

     

    Lány konkrétan mit csinált az elmúlt egy évben (a "próbálkozás-javítgatás" fázisában) azért,hogy tényleg működjön az együttlét?Már azon kívül,hogy reménykedett a házasságban.

    Lánynak mindenképpen tanulnia kell a hibáiból,és "dolgozni" saját magán,hogy ugyanazokat a hibákat már ne kövesse el,akár ezzel a Fiúval,akár egy másikkal vonul majd az oltár elé,elsősorban önmagán kell segítenie,nem Fiútól,vagy bárki mástól várni a megoldást.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_656143 (56)
    2010-01-19  01:07
  20. 2010. január 19. 01:3857.
    Persze,de ennek is csak akkor van értelme,ha globálisan átlátja illető a problémák forrását és törekszik a "javulásra".Ha három hét telefonos sírás után újra összejönnek,egy hétig minden szuper,aztán kezdődik elölről a hiszti,akkor felesleges volt.
    előzmény:
    constance (46)
    2010-01-18  23:26
  21. Torolt_felhasznalo_656143
    Torolt_felhasznalo_656143
    2010. január 19. 01:0756.
    Most megyek aludni, koszonom mindenkinek a hozzaszolast, velemenyt, irjatok meg ha eszetekbe jut mas okossag, reggel visszanezek :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_269281
    Torolt_felhasznalo_269281
    2010. január 19. 00:3455.
    Abszolút egyetértek.
    előzmény:
    rahan (44)
    2010-01-18  23:14
  23. Torolt_felhasznalo_269281
    Torolt_felhasznalo_269281
    2010. január 19. 00:3254.

    Esetleg a jegygyűrűben-reménykedés helyett koncentrálhatott volna a jelenre és a kapcsolatára.

     

    Ezt egyszerűen nem értem. Van az a topik is, a "Kétezernemtomhanyas esküvőben reménykedem"... Miért nem lehet a jelennek élni?! Nem számít semmi, csak vegyen feleségül?! Az minek a bizonyossága?! Hogy szeret vagy hogy elég ideig rágtam a fülét?!

    Szerintem sok nő ott rontja el, hogy a női magazinokból, romantikus regényekből, álmaikból szőtt idealista élet-ábrándot, kapcsolat-ábrándot szeretnék megélni, tekintet nélkül a realitásokra, a való élet nyújtotta boldogságra. Mert az olyan nő, aki már a férjet, az apát keresi minden férfiban, elveszti az eszményi emberi szabadságot, a választás szabadságát, a szuverenitást.

     

    Két eshetőség van ilyenkor - és mindkettő a férfi döntésének függvénye, mert ugye a nő problémamegoldási szándékát mindig áthatja a következményektől való rettegés: "mi van, ha elhagy?!".

     

    1: Vagy megalkuszik (a nő és a férfi is), benne marad egy rossz/nem jó kapcsolatban, mert legalább van valakije, aki ráadásul házasság lesz belőle, ahh!

    2: Vagy pedig a féltékenységi és "na mikor veszel már el?!"-rohamok vagy épp a "neked mindent szabad, csak maradj mellettem" beletörődések szélsőségei között ingadozva tönkreteszi a kapcsolatot, és a férfi véget vet neki.

    Aztán nyit egytopikot az nlc-n.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_656143 (1)
    2010-01-18  22:18
  24. 2010. január 19. 00:2653.

    Sajnos a barátnőd kapcsolatának vége, szerintem...

    Valószínű, hogy a fiúnak van/lesz valakije, csak lehet h egyszerűbbnek tűnt arra kérni, h kis időre költözzön el, mint egyből véglegesen szakítani, de kívánom, h ne legyen igazam...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_656143 (1)
    2010-01-18  22:18
  25. Torolt_felhasznalo_678677
    Torolt_felhasznalo_678677
    2010. január 19. 00:1352.

    En mar hallottam par ilyen sztorit, mindegyiknel vegulis az derult ki, hogy igy probalt az egyik fel ovatosan kimenekulni a kapcsolatbol. Ebben az esetben ne legyen ez igaz en azt kivanom!

    Ez nem azt jelenti, hogy nem szereti a masikat, de valahol hosszu tavon nem latja magat ebben a helyzetben, amit en is megertek. Lehet szeretni valakit attol meg, hogy nem passzolnak nem? En megertem a fiut. A lany helyeben viszont nagyon gyorsan kezdenem el osszeszedni magam, es ha ezt a fiut szeretne hosszutavon akkor megvaltoznek, es nem varnam meg, mig a fiu rajon milyen jo szabadnak lenni. Meg kellene gyozni, hogy nem folytatni szeretne a lany, hanem ujrakezdeni maskepp. Az onbizalom novelesere pedig sok dolog teheto. El kell jarni tornazni, lehet szakemberhez menni, hipnoterapeutahoz, akar egy jo fodrasz is segithet elso lepeskent... stb

    Sok sikert kivanok nekik!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_656143 (1)
    2010-01-18  22:18

Címlap

top