Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

1. alkalom nőgyogyinál...

kivancs
Létrehozva: 2004. március 2. 11:16
Sziasztok!
Segítsen nekem valaki!!!
Még sose voltam nőgyogyinál, és mostanában készülök hozzá menni, mivel pár napja "késik", és ha záros határidőn belül "nem jön meg", akkor érdemes lenne felkeresnem, azt hiszem (kb. 2 hete fáj a fejem is, szerintetek ez összefügg?). Az Auróra utcai rendelőbe megyek, járt már ott vki? Mire számítsak, mit fognak először csinálni? (ha még szűz vagyok amúgy). A nődoki meg tudja állapítani, hogy szűz vagyok-e még? Olvastam vhol, hogy a tampontól is "átszakadhat". Ez igaz?
Lécci válaszoljatok. Köszi
  1. Torolt_felhasznalo_303464
    Torolt_felhasznalo_303464
    2005. január 14. 21:5730.
    Hello! Én 16 évesen voltam először nőgyógyásznál, hát nem volt semmi. . . de túléltem egyébként azt mondják, hogy orvoshoz ha baj van akárhány évesen el kell menni, de ha nincs gáz, akkor mindenképpen ajánlott a szexuális élet megkezdése előtt elmenni, megbeszélni, hogy az adott paciens számára mi lesz a legjobb (hosszútávú) védekezés. . de szerintem 17-18 alatt felesleges strapálni magatokat. . . és a méhnyakrákról meg annyit, hogy nekem 16 éves koromtól csinálják. . én sem tudom miért. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2004. március 3. 13:2729.
    sziasztok!:-)
    a dokik véleménye eltérö, van aki 20felett javasolja, van aki 25év felettre mondja a rákszürést! az biztos, hogy évente meg kell csináltatni ahhoz, hogy tuti kiderüljön ha baj van!
    sztem 20év alatt csak probléma esetén menjetek dokihoz!
    az a baj, hogy sztk-s rendelésen bunkok az ember lyányával, meg sokszor nem derül ki mi is a baj!a magánrendelések meg 5-6000ft-nál kezdödnek sajnos!
    neadjátok fel, ha egyik doki nem jo, másikat kell keresni, biztos lesz megfelelö!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_127232 (28)
     
  3. Torolt_felhasznalo_127232
    Torolt_felhasznalo_127232
    2004. március 3. 13:0728.

    Sziasztok
    En 18 evesen voltam eloszor nogyogyasznal, es remegtem mint a falevel.
    Lelkileg jobban megviselo mint fizikailag ez igaz.

    Utoljara tavaly voltam rakszuresen, ami nagyon rossz volt. :-( mert nekem fajt, de minden doki mas, ugyahogy minden kez is mas :-)))
    De jobb elmenni minthogy kesobb kara legyen belole az embernek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2004. március 3. 13:0227.
    Én 22 évesen voltam először nőgyogyinál, addig nem éreztem szükségét, és nem kívántam, hogy valami hentes vegye el a szüzességemet. Nehogymá a 17 évesek legyenek a legjobban kitéve a méhnyakráknak! Ilyet még soha nem hallottam.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_567188 (19)
     

Címlap

top