Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Progeszteron krém hatása

Torolt_felhasznalo_215749
Torolt_felhasznalo_215749
Létrehozva: 2009. november 12. 16:12

Sziasztok!

Az utóbbi hetekben sokszor volt szó ilyen-olyan fórumokon, médiában is akár egy „természetes” alapú progeszteron krémről, és annak hatásairól. Olyanok jelentkezését, várom, akik használták már, vagy használják a krémet. Szeretném, ha leírnátok a tapasztalataitokat a krémmel kapcsolatban. Akár negatív, akár pozitív. Ha esetleg van anyagotok a krémmel kapcsolatban, akár külföldi is, annak hatásmechanizmusával kapcsolatban, légyszi küldjetek elérést! Amit szeretnék még kérni viszont, hogy a reklámszövegektől, kíméljük egymást.És nem győzködésről szeretném ha szólna, hanem tapasztalatokról. Fogadjuk el, hogy minenkinek más a véleménye, tapasztalata. Szeretném, ha a topik nyilt maradhatna.

Szóval gyertek és meséljetek!

  1. 2018. szeptember 10. 06:336489.

    Nekem is az ermékek és krémek jöttek be. Itt korosztályonként vannak ajánlott arckrémek https://velemenyek.club/mulberrys-secret/ . Sztem ár-minőség arányban ez a legjobb. Az új krémek (Chia magos, stb)is nagyon jól hidratálnak és olcsóbb, mint az Anew. Reggel csak letörlöm az arcom tonikkal utána kenem be nappalival, este vizes arclemosóval és éjszakai krémmel. Azonnal beszívja a bőröm.

  2. 2017. január 10. 13:406488.

    Szia! Melyik fajta progi krémet használod?

    előzmény:
    petrus03 (6487)
    2017-01-08  11:54
  3. 2017. január 8. 11:546487.

    Sziasztok! 25 éves vagyok. Évek óta szenvedtem mensi alatt a görcsöktől,vagy megjött vagy nem...elég rendszertelen volt a mensim. Olvastam a progeszteron krémről,megvettem,használom. Azóta beállt a menstruációm,pontos,nem fájdalmas és megszűntek a rosszulléteim! Ajánlani tudom csak! Drága,de megéri!

  4. 2016. május 21. 15:266486.

    Sziasztok! Látom, az utolsó hozzászólás már nagyon régen érkezett, mégis bepróbálkozom... Valakinek van tapasztalata Eperjesi Katalinnal? Esetleg tudtok nekem infót mondani, hogy kb. mennyi nála egy-egy konzultáció? Mire lehet számítani a kezelés/találkozó során? Előre is köszönöm! 

  5. 2016. Április 12. 13:146485.

    Sziasztok!


    Valaki használt progeszteron krémet endometriózis műtét után? Lehet, hogy naív vagyok, de


    - ugye endometriózis esetén ösztrogén dominancia van,


    - rendszertelen menzeszem miatt szintén nincs elég progeszteron rendszeresen a szervezetemben


    - a progeszteron krémről pedig egy csomó jó dolgot olvastam


    Azaz arra a következtetésre jutottam, hogy akkor a progeszteron krém nekem nagyon jó lesz! :) Beszereztem jó pár hónapra való jó minőségű progeszteron USP krémeket. Használtam kb. 4-5 napig, amikor a meddőségi doki azt mondta, hogy ez az én esetemben nem jó, hagyjam abba... És persze ahogy abbahagytam, rá 2 napra tényleg meg is jött, ahogy korábban olvastam róla.


    De azt nem magyarázta meg, miért is nem jó... A menzeszem pedig azóta is rendszertelen... Baba pedig azóta sincs....


    Valakinek van endometriózishoz és babavállaláshoz kapcsolódó tapasztalata a progeszteron krémmel?


    Előre is köszönöm!

  6. 2015. július 16. 20:156484.

    Az amerikai kremet (Progesta-care) a leszbaba.hu-n tudod beszerezni. Profi ceg, azonnali kisyolgalas es olcsobb, mint a masik. A masikkal, amin nincs megnevezve a progeszteron nagyon csunyan megjartak. A babaproject.hu oldalt messzirol keruljetek el. nagy betukkel hirdetik a honlapon a 2 napos szallitast, de paypalos fizessel hetekig ultek a penzemen es hitegettek, hogy biztosan megkapom nemsokara. Hat nem igy lett... Mikor koveteltem, hogy utaljak vissza a penzt a holgy verig volt sertve, hogy ok egy kis vallalkozas ...nyilvan sosem lesznek nagyok ilyen hozzaallassal.


    A masikat rendeles utan masnap megkaptam - szoval babalesz.hu

    előzmény:
    Beumilla (6483)
    2015-06-07  00:09
  7. 2015. június 7. 00:096483.

    Szia Viki!


    Szeretnék érdeklődni az általad említett amerikai hormon krém iránt.


    45-éves nő vagyok és a hormonjaim már nem igazán rendesen működnek, és is a Norvég wild yam krémet használom már három hónapja, de nem nagyon veszek észre változást magamon.


    Mi a neve a krémnek? Hogyan lehet rendelni? és mennyibe kerül?


    És esetleg a "doki" val is felvenném a kapcsolatot, ha még aktuális.


    Nagyon szépen köszönöm a segítségedet előre is.


    Üdvözlettel:


    Bea

  8. 2012. Április 23. 12:356482.

    Sziasztok!

    Nekem a dokim ajanlotta a sved progis kremet, de vannak ketelyeim a krem felol. Az elejere az van irva, hogy a mexikoi yam gyokerrel keszult krem, de a hatoldalara csak annyi van irva, hogy testapolo es nincs feltuntetve az osszetevok kozott a yam gyoker.... Szoval nem tudom mennyire megbizhato, hogy valoban tartalmaz yam gyokeret.....

     

    Az amerikai progis kremet hol lehet beszerezni es annak mik az osszetevoi?

     

    Koszi mindenkinek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  9. 2012. február 23. 09:546481.
    Magyarországon is kapható már a progeszetron krém és nem is drágán, ha valakit érdekel írjon privit, de azt is kell tudni hogy hogyan használd, ehhez pedig egy hozzáértő szakember kell! Kérdezzetek nyugodtan! Üdv.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  10. 2011. Április 25. 10:066480.

    Szia!

     

    Most én is egy amerikai krémet próbálok, a norvégot befejeztem, nagyon drága is, meg nem hatott. erről meg csupajót hallottam.  A tiédnek mi a neve?

     

     

  11. 2011. február 1. 10:396479.

    Szia Judit!

     

    Mi már csak magánéletről beszélgetünk, de a pcos topikba ha benézel, ott felvilágositanak a lányok. A krémről nem tudunk jó tapasztalatokat sajnos.

     

    Üdv és minden jót! Nyaffi

    előzmény:
    Juditmv (6478)
    2011-01-29  00:22
  12. 2011. január 29. 00:226478.

    Sziasztok!

    Szeretnek csatlakozni az uj topicotokhoz, most talaltam meg ezt. Sajnos en is hasonlo problemakkal kuzdok - hajhullas foleg, marciusban megyek az endokrinologushoz.

     

    Udv,

    Judit

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  13. wg
    wg
    2010. november 6. 15:266477.
    Nagyon szepen koszonom a valaszodat!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_215749 (6476)
    2010-11-05  15:08

Címlap

top