Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Progeszteron krém hatása

Torolt_felhasznalo_215749
Torolt_felhasznalo_215749
Létrehozva: 2009. november 12. 16:12

Sziasztok!

Az utóbbi hetekben sokszor volt szó ilyen-olyan fórumokon, médiában is akár egy „természetes” alapú progeszteron krémről, és annak hatásairól. Olyanok jelentkezését, várom, akik használták már, vagy használják a krémet. Szeretném, ha leírnátok a tapasztalataitokat a krémmel kapcsolatban. Akár negatív, akár pozitív. Ha esetleg van anyagotok a krémmel kapcsolatban, akár külföldi is, annak hatásmechanizmusával kapcsolatban, légyszi küldjetek elérést! Amit szeretnék még kérni viszont, hogy a reklámszövegektől, kíméljük egymást.És nem győzködésről szeretném ha szólna, hanem tapasztalatokról. Fogadjuk el, hogy minenkinek más a véleménye, tapasztalata. Szeretném, ha a topik nyilt maradhatna.

Szóval gyertek és meséljetek!

  1. 2010. szeptember 23. 15:056426.

    Ó, én is elrontottam múltkor, mert elgondolkoztam. Mentem Budakeszire, és a tbálinti lehajtó helyett tovább bőrsi tesco,kika lehajtóig, majd ott át a felüljárómn és újra vissza M7.

     

    Tamponos sztori nem fenyeget, mert alig birom felszuszakolni a tampont, mióta használaton kivül van a lenti részem.

     

    Barátnőm is ment cserélni, és ugy cserélt, hogy nem huzta ki a régit, de utána nyomta az ujat.  Igy duplázott, de szerencsére amikor kihuzta eszébe jutott, és a másik sem ment fel túl mélyre.

     Másik csaj meg rohant wc-re, mert majd bepisilt és rábaszodott a wc-re, de sajnos le volt hajtva a teteje, de mire felfogta már javában pisilt. 

     

    Egyébként bennem már tünt el tampon és óvszer is, amit kutatni kellett..

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_215749 (6423)
    2010-09-23  14:33
  2. 2010. szeptember 23. 15:016425.

    Nyaffi, ez jól összejött :-)

    Nekem is sűrűn vissza kell caflatnom a harmadikra, mikor sétálni indulunk a gyerkőccel délelőttönként, mert hol a telefon, hol a pénztárca stb. marad fent. Ilyenkor jobbhíján a gyerkőcöt ölbe kapom és visszacűgölöm, mert nem az a fajta, aki egy helyben megvárja anyukát.

    A hazafelé érkezés meg maga a pokol, egy-egy bevásárlás után több szatyorral próbálom terelgetni fel a lépcsőn a tiltakozó gyerekemet, aki inkább még játszóterezne. Kb. negyedóra kell, míg feljutunk a 3.-ra. Én tiszta ideg meg víz vagyok addigra és úgy érzem összeesküdött a világ ellenem.

     

    Velem is van valami gebasz, de már jó ideje. A hajhullásom kezdete körüli időre datálom. Gondolom lelkiekben lehúzott a kopaszodásom és kihat más területekre. Először abban bíztam, hogy kimutatható hormonális gondom van, amit lehet kezelni, de

    a leleteim nem ezt mutatják. Oké, van a kismértékű pm alulmüxim, amire gyógyszert szedek már fél éve, én viszont ugyanolyan fáradt, kedvetlen, lusta, lehangolt, megszomorodott ember vagyok.

    Én aludni tudnék bele a vakvilágba, azzal nincs gond, kivéve, mikor a gyerek nyűglődik éjszaka. Sajna még mindig az este 11 körüli elalvás van napirenden a gyereknél, így  reggel 9, 9:30-ig alszik. És én is csak kb. félórával hamarabb ébredek! Ez tök gáz, nagyon rá kéne vennem magam egy új napirend kialakítására. Legkésőbb reggel nyolckor ébresztenem kellene. Aztán hátha elaludna egy idő múlva korábban este is.

    Jövőre úgyis kezdjük a bölcsit, én megyek vissza dolgozni, szóval minden fel fog borulni.

     

    Valami vitamint el kellene kezdenem szedni. A magneB6-ot szedtem a terhességem alatt, de olyan drága, ha jól emlékszem. Pedig feszült is vagyok folyamatosan, ideges, holott a hajhullásomon kívül más indokot nem tudok rá.

    Tegnap is a kétévesem fejét jól leordítottam, mert a tányérját kiborította a szobában és eltörte a műa. villáját. És emellé meg nem is eszik normálisan. Sokszor nincs türelmem hozzá

    előzmény:
    Nyafficica (6422)
    2010-09-23  14:26
  3. 2010. szeptember 23. 15:006424.

    És az legyen a neve hogy Vazze IR?

    Vagy IR vazze?:-)

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_215749 (6423)
    2010-09-23  14:33
  4. Torolt_felhasznalo_215749
    Torolt_felhasznalo_215749
    2010. szeptember 23. 14:336423.

    Na a zsnórt kihúztam, ha csak nem volt 2 bennem:)

    Nyaffi nem vagy semmi. Ma én is, amúgy 2x rontottam el a bejövetelt, a munkába. az utópláyn elhibázni egy letérést azért nem semmi:)

    ja és a ygerek úszócuccát összepakoltam megbeszéltük,hogy am én viszem, és szépen, leraktam az eléőszobába, és ott maradt. De szerencsére még otthon voltak apjával, és tudtam szólni.:)

    Na én már annyira kivi vagyok a tudásodat illetően, hogy azonnal nyissál topikot vazze Nyaffi.

    előzmény:
    Stella73 (6421)
    2010-09-23  14:09
  5. 2010. szeptember 23. 14:266422.

    Hali csajok!

     

    Gyerektémához nem tudok hozzá szólni, mert ugye nincs.

    De szerintem itt mindenki jó anya ahogy olvasom.

     

    Pasinak van 4, a két utolsó kicsi mindkettő fiú, és az utobbi időben olyan szinten nem lehetett velük birn (őket az anyjuk neveli, kis zabik) hogy minden héten egyszer mentek, és amikor elfajult a helyízet, nem mehetett csak egy gerek egyszerre. És ha külön voltak, angyalok voltak, együtt meg szétszedték a házat 3 perc alatt. Pedig pasi a gyerekeivel türelmes, sokszor 10-re is vigyázott, de ez a két kicsi kikészitette őket, a féltesókat is.

    És olyan is volt, hogy elvoltak, medencéztek, kutyáztak, ugráltak, de amint megjött értük az anyjuk., átváltoztak vadgyerekekké és ha pasi rájuk szólt, akkor az egyik le is köpte.  5- 6 évesek amúgy kb.  HA meg rácsapott   a seggükre, az anyjuk kapott rohamot, hogy ne nevelje őket, mivel nem él velük. Majd dobok fel képet a zártba, amikor gyereket nevel:-)

     

     -Szóval le a kalappal előttetek, aki egy vagy több gyereket nevel, nekem minden tiszteletem tényleg. Munka, IR  mellett főleg.

     

    Zárt topic: ez megmaradna, és aki becsatlakozik és vevő a sok offra, azt meghivjuk természetesen.

    Majd elmondom a konkrét tudásomat a zártban, hogy sok a kivülálló kiváncsi fáncsi is, aki nem feltétlenül jóindulatú. És az pont nem kell hogy tudjon semmit.

     

    Én egyébként ma tiszta gáz vagyok, szerintem is telihold hatás, elmentem bankba, de nem vittem el aszámlaszámot, igy nem tudtam befizetni, elmentem autómosóba pénz nélkül, gondoltam hazaszaladok gyalog a pénzért, amig mossák, de a lakáskulcsom bent hagytam az autóban, persze kapuk bezárva, igy cipőt ledobtam és megvártam mig nem jön senki, majd bemásztam a keritésen.  A kutyánkra frászt hoztam, mert nem hallott kulcsot, autót, csak egyszerre szembe talizott velem az udvaron. Na mindegy, most keresek kulcsot, másikat, elmegyek az autóért és utána futok egyet, remélem azt nem rontom el.

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  6. 2010. szeptember 23. 14:096421.

    A zsinórját kihúztad legalább?

     

    Én ennél sokkal durvábbat hallottam. Csaj elfelejtette, hogy van benn tampon, pasija pedig jól megdugta. Utána két kézzel könyékig túrt a nőben, hogy megtalálja, mert annyira sikerült felpréselnie ütközésig.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_215749 (6420)
    2010-09-23  13:47
  7. Torolt_felhasznalo_215749
    Torolt_felhasznalo_215749
    2010. szeptember 23. 13:476420.

    Hurrá! De jó, végre történik valami! remélem normális lesz a dokid, és ért is hozzá, nem csak a titulusában...

    Vazze csajok!

    én megint hülye vagyok. Most jöttem rá, hogy reggel 6 óta egy tamponnal nyomom..... még jó hogy eszembe jutott egyáltalán. bonusz nyaffi: kupakosan tettem fel, hehe. remélem nem halok bele:)

    előzmény:
    Stella73 (6419)
    2010-09-23  13:44
  8. 2010. szeptember 23. 13:446419.
    Csajok, október 4-én megyek a Lászlóba a haematológiára. Egész könnyű volt levadászni a dokkert.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  9. 2010. szeptember 23. 13:176418.

    Éljünk soká!

    A mi gyerekeink tuti soha nem fogják habzó szájjal verni a mellüket a jogaikért, miközben a kötelesség szó fogalmát nem ismerik. Nem fogják azt gondolni egyik felnőttről sem, hogy egy mártírom istenség, aki csakis azért van, hogy rabszolgának nézhessék....és még sorolhatnám.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_215749 (6417)
    2010-09-23  13:10
  10. Torolt_felhasznalo_215749
    Torolt_felhasznalo_215749
    2010. szeptember 23. 13:106417.

    Éljenek a vazze szuper anyuk:)))))!!!!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  11. 2010. szeptember 23. 12:266416.

    Hihi, na akkor neha nagyon szuperanyu lehetek en is, mert nekem is nagyon soxor lelkifurdim van, hogy milyen egy anyaszahar vagyok en...

     

    Az enyemek kb. 2 evvel ezelöttig imadtak egymast, nekem meg nagyon jo dolgom volt. Sosem unatkoztak, mindig szuperjol eljatszottak egymassal, max. napi 1-2x volt kis vita, de neha ennyi se. Aztan eljött a kiskamaszkor a nagyobbik porontyomnal es vegeszakadt az idillnek... Azota mondom mindig, hogy a köv. eletemben max. 1 gyereket szülök (vagy egyet se ;-)).

    előzmény:
    Stella73 (6415)
    2010-09-23  11:56
  12. 2010. szeptember 23. 11:566415.

    A szaranya-komplexus szerintem a jó anya egyik legfőbb ismérve. A szuperanyuk gyerekei meg olyanok is. Ez a tapasznyalat.

     

    Ja, ilyen vécéreutánamjövős akciója enyémnek is volt, de elég határozottan leoltottam és magamra zártam a budit. Álmában is szokott pofázni, de ezt az apjától örökölte.

    előzmény:
    hexilein72 (6414)
    2010-09-23  11:49
  13. 2010. szeptember 23. 11:496414.

    Törpi, az en kisebbikemet kene összeereszteni Hannival, na ö DETTO! Egyfolytaban löki a szöveget, sztem almaban is es mindig tarsasag kell neki (WC-n is meg 2 evvel ezelöttig). Mondjuk en nem mindig reagalom le a dolgokat, csak bologatok meg öhö, ja, aha - de ez uis eleg. Szohoz amugy sem jutok töle ;-)

    Az szar-anya-komplexus egy idöutan javul (el nem mulik), nekem is mindig van, de idövel kevesebb lesz. Pedig tudhatnad, hogy NEM VAGY SZAR ANYA!!!!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_215749 (6412)
    2010-09-23  11:27
  14. 2010. szeptember 23. 11:276413.

    Ha meg csak JÁTÉK lenne, azt meg kibirnam - talan - valahogy. De hogy napi szinten megy a hajtepes, az szörnyü... Egyebkent ez nem volt mindig igy, csak amiota a nagyobbik kezd kamaszodni es azt hiszi, hogy ö mindent jobban tud es ö a vagany csavo es mindenki mas hülye...

    Ja es persze csak otthon ilyen kibirhatatlanok, mashol, vendegsegben stb. a vilag legjobb kölykei es senki el sem tudja kepzelni, milyen lehetetlen dolgokat hord össze roluk a hülye anyjuk.

    előzmény:
    Stella73 (6411)
    2010-09-23  11:22
  15. Torolt_felhasznalo_215749
    Torolt_felhasznalo_215749
    2010. szeptember 23. 11:276412.

    Hát így is úgyis nehéz, de én ugye minden téren valszeg q szar anya vagyok, ráadásul tele szar anya komplexussal, ez is idegesítő:) Őt ugye még egyedül sem lehet hagyni, mert kicsi, de nálunk ő még WC re sem képes egyedül menni, mert kiabál, hogy ő unatkozik a Wc?! n, és addig ordít, míg be nem megy valaki hozzá, aki opersze én vagyok, és beszélgetni kell vele. Komolyan még álmában is dumál:) tiszta anyósom ezen a téren,mindent 200x mond el, és akkor nem túloztam, és kell rá reagálni is, szal nem csak úgy magában. Na mindegy. ja amúgy néha annyira vágyom én is kis magányra, pl. fordítva is igaz a wc s játék, ha kimegyek tutti jön, és beszélget, és siktórohamot kap, ha egyedül kell maradnia bárhol is. Nem fél, hanem uncsi, társaslény na:)

    De azért fejlődöm én is.

    persze ha meg nincs velem, akkor hiányzik. Tiszta őrület ez az egész gyerektéma:)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_215749 (6409)
    2010-09-23  10:58
  16. 2010. szeptember 23. 11:226411.
    Hja, vagy csakis visítozós-ordibálós-dübörgős-kupicsinálós játékot tudnak kitalálni maguknak.
    előzmény:
    hexilein72 (6410)
    2010-09-23  11:17
  17. 2010. szeptember 23. 11:176410.

    Ja persze, elvannak egymassal, ugy, hogy kvazi agyonütik egymast. Komolyan, jelenleg annyira durva a helyzet, hogy kb. 2 orara merem öket egyedül hagyni, akkor is csak ugy, hogy konkret feladatokkal vannak ellatva, amiket meg kell csinalniuk, mire hazamegyek, mert ha nincs konkret teendö es nekiallnak unatkozni, akkor rögtön összekapnak es nagyon durva tud lenni egy ilyen veszekedes. Amugy jelenleg epp utaljak egymast ;-)

    Törpi, en meg azt szoktam mondani, hogy ha valakinek "csak" 1 gyereke van, az el sem tudja kepzelni, milyen az, amikor a kettö vagy több hajba kap es egyfolytaban, 2-3 percenkent veszekedes-verekedes, vagy ha ez nem is, akkor csak oda-vissza mondogatas, kiabalas van, tudod az milyen idegtepö tud lenni?? ;-) 

    De az unatkozos fejezetet is ismerem a kisebbik gyerekem az a fajta: egyszerüen nem bir magaval foglalkozni, hacsak nincs nintendo, tv vagy pc, ö olyan, hogy egyfolytaban foglalkoztatni kell. A nagy nem, ö jol elvan egyedül is, olvas vagy csak elvan a szobajaban.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_215749 (6409)
    2010-09-23  10:58
  18. Torolt_felhasznalo_215749
    Torolt_felhasznalo_215749
    2010. szeptember 23. 10:586409.
    na ja de neked kettő van és elvannak egymással. nekem csak egy aki halálba unja magát, ha minimum egyszerre nem 2 játékkal jártszom vele. meg tud fojtani ilyenkor komolya. Illetve be tudom mondjuk 1 órára nyomni a Tv elé, de tovább nem. Én ezért útálok egyedül lenni vele, mert eleve nincsen el egyedül, de ha foglalkozom vele, az is kevés. ikrek a lelkem, bár nem hiszek ezekben a dolgokban, de rá nagyon jellemző. állandó csacsogás, figyelem, játlk lehetőleg többféle egyszerre, mindent megun 5 perc után. Nem szoktam ilyenben panaszkodni, mert akinek nem ilyena  gyereke, el sem tudja képzelni miről van szó, pláne, ha valakinek nem egyetlen csemetéje van, de borzasztó nehét vele. és nem csk én mondom.  na mindegy ez van, azért imádom:), csak kikészít kb egy nap alatt:)
    előzmény:
    hexilein72 (6408)
    2010-09-23  10:42
  19. 2010. szeptember 23. 10:426408.

    Szijjasztok :-)

     

    Köszi a szakvelemenyeket, en is igy gondoltam... Na majd 1-2 nap mulva elvalik, lesz-e mensi.

     

    En magyon benne lennek egy zart topicban, mert en is konkretan tudom, hogy olvasgatnak minket nem idevalok...

     

    Nyaffi, gyönyörü ez a maccs is :-)

     

    Dindi, Nyaffi, neeeee depizzetek!! Jajj tdom, milyen szar az, en is szoktam (most eppen nem). Csajok, küldök kis +++ energyt!!

     

    Csajok, tegnap vettem buzacsirat (pelyhesitett) es kölest es ezentul napi szinten fogom enni öket. Hat kivi vagyok, lesz-e vaami hatasa a hajamra nezve.

     

    Törpi, en heti szinten vagyok 1-2-3 napra egyedül a kölkökkel, aZuram a heten volt mar Londonban 2 napra, most meg Tirolban leledzik eppen, majd holnap jön meg, a heten gyakorlatilag nem is volt itthon (ja de, hetfön). Hozza lehet am szokni, en kifejezetten elvezem, hogy nem kell senkihez alkalmazkodni ;-)

    előzmény:
    Nyafficica (6397)
    2010-09-22  20:39
  20. 2010. szeptember 23. 09:366407.
    Ja, azt még nem fényképeztem le. Félek, kisülne az SD kártya a telómban tőle. Na, majd veszek hozzá lelkierőt a boltban. Lányom csak előtte hadakozott, de nem baszogat érte. Apám szokta csak mondani, hogy Kisfiam, meg hogy tegyek rá kendőt, mert a végén ki fognak rúgni a munkahelyemről, ha úgy nézek ki, mint egy lelenc.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_215749 (6406)
    2010-09-23  09:31
  21. Torolt_felhasznalo_215749
    Torolt_felhasznalo_215749
    2010. szeptember 23. 09:316406.
    Stella, és a fejedről a fotó, nem publikus? Tényleg a lánykáid, mit szóltak hozzá?
    előzmény:
    Stella73 (6405)
    2010-09-23  09:22
  22. 2010. szeptember 23. 09:226405.

    Na most meg válaszol....ó, a tököm kivan ezzel, na mindegy. Ne csak én legyek szeszélyes, meg a dinka pasikám....

     

    Törpi, nincs lánycicánk, szóval nincs kit megszexuáljon nálunk a Kóci. A Lányom úgy értette, ha Ő lenne lánycica, de hát nem az. Csak így emberként is totál belezúgott a kis vacakba. Mondjuk az a hanyattfekvős, villantós sztárfotója, az visz mindent.

     

    Alvás...nálam is a leggyengébb láncszem. Megint elkezdődött a rémálom-széria, olyan faszságokat álmodok össze, hogy még Tarantino is fejet hajtana előttem. Ráadásul vagy erre kelek, vagy valami fájdalomra, kényelmetlenségre. Most az egyik lábujjam görcsölt be, de olyan szinten égetett, hogy azt hittem, tőből levágom inkább. Kinéztem egy cipőt a Deichmannban, 10-ért fosztogatják, és állítólag valami hiper-szuper, na meglátjuk. Kell egy sportcipő amúgy is. Kinn Madridban csak nem állok neki az idétlen aerobicjaimmal lohasztani a pasim libidóját. Inkább szerintem elmegyünk futni. A bringázás se lenne rossz, de csak egy bicója van, és nem tandem.

     

    Zsúrok nálunk szerencsére nincsenek, alsóban volt egy kisfiú, aki mindig tartott, de aztán évet kellett ismételnie, vagyis átrakták egy ilyen lassított tantervű osztályba (pedig szerintem így is baromi lassan haladnak). Az a szokás, hogy visz be tortát a szülinapos, és ebédnél ünnepelnek kicsit. Én nem bánom, hogy nem kell havonta rohangálni valakihez.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_215749 (6404)
    2010-09-23  09:12
  23. Torolt_felhasznalo_215749
    Torolt_felhasznalo_215749
    2010. szeptember 23. 09:126404.

    Sziasztok!

    Engem is kivág mindig az explorer, lehet hogy nem a gépeinkben van a hiba. Tegnap telóról is kivágott sokszor. Vicces mert a telón ilyenkor megjelenik, egy piros paca amibe bele van írva hogy ops! Mondjuk idegesítő is.

    Stella, jöhet a fotó. zárt topik: én is benne vagyok kivételesen, bár azzal nagyon elszigetelődünk, tehát több tag nem jöhet. Ha arra gondolok, hogy Pl Szemi is később csatlakozott, akkor sajnálném, ha a szintén "defetkt" de jófej emberek kimaradnának, én még pl sosem mertem sehova bekéreckedni (jól írtam? na mindegy). Tényleg nyaffi honnan tudod, hogy sokan olvasnak minket? nekem ezboyan furi, mert ok, ha a progikrém lenne még a téma, elhinném, de ki fenét érdekel, hogy pl. lett egy Kócim, vagy hogy apa, ül a sz. gép előtt, stb.:) Ha lesz zárt, akor minimum vazze Ir legyen a neve:)

    Stella, mond meg a kislányodnak, ha majd lánycica lesz,a kkor kölcsönadom Kócit, egy kupirtyra:), de kérek csemetét:)

    Depi. én is ilyen vagyok, napok óta nem emgy a munka:(, pedig sürget engem is az idő. Viszont AStellus, ráismertem magamra, simán bőgök Arielene, meg Oroszlánkirályon, stb, bármely szép érzelmes rajzfilmen, nem is merem már nézni őket. Pl az Up, na attól kikészülök, vagy Volt, stb.

    Dindi, én sem tudok aludni, egyrész folyton pisijárat (bár talán a mensi miatt is), másrészt 5 kor felébredek, ittmeg alig bírom nyitvatartani a szemem, hulla vagyok ezerrel, és ehhez jön még a nem jó kedv. pedig annyira szép idő van, de képes vagyok azon szomorkodni már most, hogy hétvégén meg rossz lesz. Ráadásul 2 napig egyedül a Hannival, az is jól ki fog készíteni, bár szombat du legalább zsúrra viszem. Ezt is útálom, mehetk kitalálni valami olcsó idétlenséget ajándékba, amit a gyerekem meg nem fog irigyelni nagyon. és hetente vannak zsúrok, én lehet hülye vagyok, de annyira hülyeség. Bár most a jó barátnőkhöz kell menni, az ok, de egész évben mindenki mindenkit meghív, borzasztó. Bár idén talán kevesebben lesznek, mert tavaly csomóra nem mentünk el, de ha a gyerek kezébe nyomják a meghívót, nem tudok kitérni, csak ha az enyémbe. és mind ilyen flancos játszóházas, 20 gyerekes, óriás gigamega.... na jó nem sírpk, legalább népzserű a kis mimóza lányom

    előzmény:
    Stella73 (6403)
    2010-09-23  08:35
  24. 2010. szeptember 23. 08:356403.

    Na, megszerkesztették itt nekem a netet, de hozzászólásokra nem tudok válaszolni, csak új hozzászólást írni.

    Nyaffi, akármilyen bumfordi fejet is vág a macsek, látszik Rajta, mekkora arc. Tegnap megint összefutottam az ezüstmacsekkal, amelyik valszeg pasizni jár be a lépcsőházba a Samuhoz. Nagyot nőtt, és kicsit bizalmatlanabb lett, de engedi Magát simizni azért. Lefényképeztem az idétlen, lüke fejét, majd alkalomadtán feltöltöm.

     

     

    Dindis, ugyanez vagyok én is, pepitában, de én a pajzsmirigyemre fogom, mert az aztán olyan szeszélyesen működik, hogy én már nem is akarom követni. Néha kinyírnám a fél világot, máskor simán csak remetének vonulnék egy barlangba, van, amikor meg mindenkit a keblemre ölelnék és telezokogok egy százas pézsét egy gügye rajzfilm morális tanulságán.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  25. 2010. szeptember 23. 07:226402.

    Sziasztok!

     

    Dindis: nekem sincs kedvem semmihez...annyira nagy az elmaradásom munkában, hogy valakit fel kell vennem ahhoz hogy kész legyek dec.elejére.

     

    Zárt topik:csak elöször kell jelszó asszem, aztán ugyanugy müködik,mint a nyitott, nem kell külön kopogtatni, a tagok akkor jönnek, mennek amikor akarnak, de majd utána nézek.

    A hajdinapehelyből miket szoktál csinálni és hogyan?

     

    Törpi: Cila kinti macska, van egy horgásztó és ott apám szomszédjáé,  persze pár nap után apámnál landolt.

    Rohan az autója elé, ha meghallja, meg kisérgeti mindenhova. A szántóföldön vadászgat és mivel télen is kint van,gondolom ezért lett ekkora bundája. Zorall fejet vág mindig, egyébként mindenkihez odamegy simiért.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     

Címlap

top