Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fogyi Club reloaded

tsfmvk
Létrehozva: 2009. november 3. 06:45
Sziasztok!
Elsősorban szeretnék elnézést kérni, akinek bele irkáltam a fórumába, de vészhelyzet volt.
Mi egy olyan csapat vagyunk, akit egy másik lapról száműztek...
Nem azért, mert rosszul viselkedtünk, hanem a lapot lehetetlenítették el.
Ez egy diétás kör, fogyózunk több.kevesebb sikerrel.
Mindenkit várunk, aki csatlakozni akar, és remélem a régi csapat is idetalál.
  1. 2009. november 11. 07:29201.
    Jó reggelt!
    HBO2. Elég kedvező konstrukcióban kaptuk 5 filmcsatorna 2000ft.
    Jött anyósom, de mindját megy is!
    Kerimama, ébresztő!!!!!!!
    Erika, ez a krumplifőzelékhez hasonlít, sztem.
    Kisebb a pocikám, megy össze a gyomrom, remélem
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2009. november 11. 07:08200.

    Brust én is nagyon szeretem. Nekem bejönne, ha kijönne!

    De én se láttam az újságba. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2009. november 11. 07:07199.

    Sziasztok, szép jó reggelt! Ha bár itt elég pocsék az idő, szakad az eső, de ha lelkünkben süt a nap akkor az jó dolog.

     

    Milyen viág legyen Tünci? MI lenne ha a turulmadarat raknánk ki neki virágból, az  tök jó lenne. A fején kalap helyett egy szép nagy turul, vagy a hátán egy szép nagy turul szárny. Elég fáradt vagyok, látszik ugye?

     

    A krumli kása az olyan, hogy megfőzöm a krumplit sós vízben, ha kész leöntöm, de csak egy edénybe a levét. A krumplit összetöröm, teszek hozzá kb három-négy evőkanál lisztet, visszateszem a tűzhelyre és összekavarom, közbe önök hozzá egy kis krumpli levet. Annyi levet önök vissza hozzá, hogy alig tudjam kavarni a fakanállal. Nem kell túl hígra, de ízlés dolga, ki hogy szereti. 

    Aztán mi a fiúkkal túróval és tejföllel szoktuk enni, de van aki hagymát pirít rá, vagy szalonnát és kolbászt süt rá. Mi nagyon szeretjük, egy vacsi meg van belőle.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2009. november 10. 19:18198.
    Az én műsorújságomban nincs beleirva.Te hol nézed??
    előzmény:
    tsfmvk (196)
    2009-11-10  19:15
  5. 2009. november 10. 19:15197.

    Úgy látom mindenki eltünt pihengetni,tv-ni...

     

     MINDENKINEK SZÉP ÁLMOKAT KÍVÁNOK....JÓ ÉJSZAKÁT!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2009. november 10. 19:15196.
    De esztek ám mindent!!!!!!
    Nekem ma alma volt, meg kockából leves, meg szőlő, és slussz.
    De már jobban érzem magam a bőrömben. Amit betestápolóztam
    mert ha csak kifogyok a bőrömből elég hülyén fogok kinézni
    Tényleg mi ez a krumplikása????
    Nálam a kása az kukoricadara megfőzve, rácsurgatott kolbász
    zsírral (bátrabbaknak tejjel).
    Káposztástésztát lassan csinálnom kell, mert ősz van, és azt kétszer egy évben szokta. (tavasz-ősz) Elég is annyi...
    Tüncii, remélem kevés volt a chips,mert dádá lesz
    Fakanállal!
    Tényleg neked is ki kellene valami virágot találni...
    Én most a kádban egy kalapra már gondolatban megalkottam a
    káposztavirágkompozíciót!
    Komár még mindíg jó, igaz 40 éve ugyanazokat a számokat nyomja, de legalább nem csalódik az ember.
    Kerimama remélem reggel jön a szállítmánnyal....
    Ha nem esik megyek piacra...
    Jó éjt mindenkinek
    Nemsokára kezdődik a Die Hard, Bruce Willissel
    Az is jó hapsi!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2009. november 10. 17:27195.
    én nem ismerem hogy kell csinálni???
    előzmény:
    Erika47 (193)
    2009-11-10  17:20
  8. 2009. november 10. 17:27194.

    Majd szilvásgombócnak öltözöm,ehhez nem kell sok tömitőanyag:))

     

     

    Átérzem az Anyai aggodalmadat. 1hete a fiam is közölte,ha lenne lehetőség menne ki dolgozni..Neki aztmondtam persze menjen csak...igaza van,hiszen ebben az országban alig lehet megélni és jobb nem lesz ..Aztán este mikor nem látta jól kisirtam magamat....Erika épitőiparba megy??

     

     

     

    Most megyek megcsinálom a vacsimat,meg a fiam kért banánturmixot...mindjárt jövök...

     

    Kolbászt már nem kívánom,igy a mai kajám

     

    1--mákosguba

     

    2--szilvásgomboc

     

    Vétek(részben vétek csak) chipsz nasira..Már bánom,de akkor jól esett...Napok óta kerülgetetm,de ma ch nap van igy lazábbra vettem a dolgokat..

     

    előzmény:
    Erika47 (192)
    2009-11-10  17:18
  9. 2009. november 10. 17:20193.

    No megyek folytatom a főzést. Csináltam pöszi levest, lesz még krumplis tészta, káposztás tészta és egy kis kását ennék. Finom krumpli kását túróval és tejföllel. De van aki cénkének ismeri. Mindegy finom.

     

    További szép estét mindenkinek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2009. november 10. 17:18192.

    Az én fiam két évvel idősebb csak trédnél Tünci. És képzeljétek, csak nem akarom elkiabálni, lehet, hogy összejön neki egy Müncheni munka. Mehet dolgozni, akár más most  mehetne, de még van két hét a jogsiból, azt már befejezi. Nagyon boldog. Én nem is tudom, olyan vegyes érzelmekkel vagyok. Mondhatnám, hogy az egyik szemem sír a másik nevet.

     

    Jaj, kis káposztánk, tudod én meg a mákvirág leszek, így felismerjük egymást, és mivel virágkarnevál, még fel se fog tünni senkinek. Mi leszünk az álcázás nagy mesterei. Addig a többieknek is kitalálunk egy jelmezt. Tünci lehetne mondjuk a Turulmadár, de az nem növény. Hogy rájöttem. Na még gondolkodunk.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2009. november 10. 17:01191.

    Még a végén Tatabányai találkozó lesz???88ban született a nagyfiam...Te meg Komár Laciztál??Szép..

    Remélem legalább jó volt a koncert..

     

     

    előzmény:
    tsfmvk (190)
    2009-11-10  16:57
  12. 2009. november 10. 16:57190.

    Halálra röhögöm magam rajtatok!!!!! Pfúj, viccelni egy káposztával?????
    Majd kaptok augusztusban!!!!!!!! ÉN OTT LESZEK!!!!
    Ja, a súlyomon van még mit farigcsálni, mert stagnál a kis rohagék, de teszünk róla!!!!!!
    Almaecetet nem ipari mennyiségben iszok, hanem napi 3 teáskanállal!
    Tatabányán 1988-ban voltam, mert rokonok laknak ott, és pont akkor volt egy Komár Laci koncert, amire elmentünk, ééééééééééésssssss
    még autogrammot is kaptam!
    Cukorhelyzet rendeződött, mert jobban elolvastam az aszpirin útmutatóját és azon rajta van, hogy alacsony cukrot is okozhat.....
    Én most megnézem az rtlmoston a showder klubot...
    Még majd írok
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2009. november 10. 15:32189.
    Már ha megtaláljuk a tömegbe.Ne felejtsd el,hogy akkor is káposzta lesz
    előzmény:
    Erika47 (188)
    2009-11-10  14:33
  14. 2009. november 10. 14:33188.
    Igen, én is ezt írtam Vikinek, de hát mint tudjuk tényleg önfejű. De csak találkozzunk vele augusztusba, majd lesz-kapsz.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2009. november 10. 14:32187.
    Ne is kezdjél bele Kerimama, majd januárba együtt elkezdjük. Jobb lesz úgy.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2009. november 10. 14:30186.

    Itt vagyok,ragyogok...

     

    Én sem tartom az almaecetet  jó ötletnek,de TS önfejű és úgysem érdekli.......

    előzmény:
    kerimama11 (184)
    2009-11-10  14:21
  17. 2009. november 10. 14:30185.

    Néha pont azt nem aláljuk ami a helyén van. Én is jártam már így. A kocsi szervíz könyvét kerestem a múltkorában, a férjem mondta, hogy ott van a helyén, de én meg se néztem, mert úgy emlékeztem, hogy nem ott van. Így miután ungot-berket bekerestem végül megnéztem a helyén.Hm és láss csodát, ott volt. Ennyit a szőkeségemről. Ha bár most voltam fodrásznál és már teljesen le van vágva melír, így már nem is vagyok annyira szőke. Sokat barnult a hajam. De majd tetetek én is bele mesterséges butaságot, mint Viki így álcázom magam.

     

    Megettem a töltöttkáposztát, de nem hoztam kenyeret hozzá, elfelejtettem és hát az amúgy is fájó gyomromnak nem igazán tett jót. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2009. november 10. 14:21184.
    ezek az izgalmak nem hiányoznak!!!  aki csengetett véletlenül az én számomat nyomta meg :: lehet hogy én is mellé nyultam??? mindegy lényeg hogy itt vagyok  köztetek!! ERIKA.csak nézegetem adiétát de nem kezdem el. akarácsonyi káposztából enni akarok!!!Lányok a virág fesztivált többször láttam ..csodálatos---oda álló képesség is kel .ami nekem már nincs!! igy nem hiszem hogy csatlakozni tudnék!! TS  az alma diéta jonak tünik ...de az almaecetes vizzel inkább ne kisérletezzél ,ha tanácsolhatom,régebben csináltam majdnem mütét lett avége!! EZ CSAK JÓ TANÁCS Kerimamától!!!!!??!! sziasztok .most megyek egy teával lenyugtatom magam --remélem még itt lesztek!!! különben sirni fogok
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2009. november 10. 14:05183.
    LÁNYOK- Már megint vacakol a forum !! azt irja nem található pedig itt vagyok és beléptem ,az elöbb irta m csak közben csengettekés félbe hagytam elküldtem --erre irta nem vagytok találhatók!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2009. november 10. 14:00182.
    Sziasztok.. korán örültem hogy nincs semmi dolgom!! egy számlát keresgéltem egy egész délelött! közben a helyén volt csak összefogtam amásikkal!!mire meglett--elment akedvem a főzéstől!! igy kénytelen  voltam  ""könnyű ebédet "" összeütni !!  Tünci a Turul  madarat kb elöször 36 éve láttam ,akkor kereszteltem a kereszt fiaamat Tatabányán- és akkor néztem meg avárost,,   akkor is tetszett most aképen is szép!! Késöbb jövök valaki csönget. megyek beengedem....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2009. november 10. 08:40181.
    Erika,dehogyis haragszom..Én mindenesetre jól szórakozom a Benkőn.A véleményünk megegyezik.........Mint pasi szerintem undoritó,de nagy fazon..Tudja hogy kell feltünősködni,az biztos...Nekem akkor sem kéne ha egyetlen pasi lenne a földön..Viszont élvezem a sok idiótát ahogy marják egymást,mintha valami főnyeremény lenne....Amikor megcsókolják fujjjjj na az az undormány igazán...Mindegy biztos önkínzó vagyok..Idekészitettem a (második) egy bögre teát+banánt..és akkor induljon a  show ..Majd jövök...
    előzmény:
    Erika47 (179)
    2009-11-10  08:20
  22. 2009. november 10. 08:22180.
    Ja, és az augusztusi találozót fejben tartom én is, remlem mindenki beírta már jó előre a naptárjába.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2009. november 10. 08:20179.

    Igen, ma nincsenek főnökeim, ma a magam ura vagyok. Így jobban tudok csatangolni a nagyvilágba. Akár Pesten, vagy még Tatabányára is leugrom. Azért nem volt semmi aki kitaláta a netet meg ezeket a dolgokat. Tök jó!

     

    Nekem nem tetcik a Benő. Engem kifejezetten idegesít, irritál, és rosszul vagyok még ha meglátom is. Egy ilyen pasit, hogy egyáltalán beengednek a tévébe, engem felháborít. De ugyanúgy a Mónika és Joshi barát is. Ettől sokkal értelmesebb műsorokat csinálhatnénak. Már ha csak természet filmet csinálnak helyettük már az is sokkal értelmesebb lenne. Na mindegy, ez van. Bocsi Tünci, de nekem ez a véleményem róla.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2009. november 10. 08:08178.
    Örülök Erika ,hogy tetszik....Én nem másztam meg a kilátot,de  a hegyre már sokszor felmentünk gyalog és jópárszor bringával is..Az persze kinyírt...Jó időben áll.sokan kirándulnak fent..Jó kis hely,már aki szereti az ilyet...MAJD KÉSÖBB JÖVÖK...(ez fenyegetés volt)
    előzmény:
    Erika47 (176)
    2009-11-10  08:00
  25. 2009. november 10. 08:05177.

    Szia Erika.Úgy látom ma aktivabb leszel...NÁLAM ZÖLD VAGY,nemtudom nekem miért nem jelzi ki...

     

    Most egY kicsit eltünök.A fiammal letöltettem a tegnapi Benkőt.Azt most megnézem..Egész jól elszórakozom a  sok idiótán...SZÓRAKOZTAT--Ezenkivűl a nagyorrú hölgy városbelim..Régen ismertük is egymást,de pár hónapja találkoztam vele,és nem ismert meg.Én meg nem megyek oda senkihez hogy nem ismersz meg stb???Most meg már tv sztár pláne hogy nem szólnék neki..

     

    Veletek más a helyzet,rátok szólnék...Augusztusban találka Debrecenbe a Virágfesztivál napján kb 1-óra és egy-lét süti erejéig..Ugye emlékeztek???..Remélem ez összefog jönni.Talán Kerimama is csatlakozik hozzánk a barátosnőjével...Kerimama,te voltál már  a fesztiválon??

    előzmény:
    Erika47 (173)
    2009-11-10  07:54

Címlap

top