Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fogyi Club reloaded

tsfmvk
Létrehozva: 2009. november 3. 06:45
Sziasztok!
Elsősorban szeretnék elnézést kérni, akinek bele irkáltam a fórumába, de vészhelyzet volt.
Mi egy olyan csapat vagyunk, akit egy másik lapról száműztek...
Nem azért, mert rosszul viselkedtünk, hanem a lapot lehetetlenítették el.
Ez egy diétás kör, fogyózunk több.kevesebb sikerrel.
Mindenkit várunk, aki csatlakozni akar, és remélem a régi csapat is idetalál.
  1. 2015. július 16. 08:4416176.

    Sziasztok!


    Erika, ha az Impulsus Kft-től keresnének, akkor majd ne csapd ránk oké? ;)


    A tisztító kúra az 9 nap volt, ez múlt pénteken lejárt. Azóta eszegetek, de visszább vettem az arcomból.


    A mai ebédem pl. vegyes saláta lesz csirkemellsonkával. A cukkinit végül nem csináltam meg, mert nem volt otthon darált husim.


    Helyette inkább pihiztünk egy kicsit, és fél 10-kor már aluszkáltam az ágyikómban. Nagyon fáradt vagyok már :S


    Ts jó piacolást! Nehogy elolvadjatok a stand mellett ebben a szuper nyári időben! ;)

    előzmény:
    Erika47 (16174)
    2015-07-15  13:29
  2. 2015. július 16. 04:1516175.

    Jó reggelt!


    Megyek piacra, de utána érkezem! 

    előzmény:
    tsfmvk (1)
    2009-11-03  06:45
  3. 2015. július 15. 13:2916174.

    Sziasztok!


    Maszat, hogy sikerült a diéta, vége van, vagy még csinálod? Na igen, a munkát azt ki tudják osztani, legfeljebb el lehet menni, ha nem tetszik, ezt tudják mondani. Így marad a munka, ha tetszik, ha nem. Majd megyek én telefonálgatni, abba jó vagyok, van itt is sok telefon, olyanok, akiket alig lehet lerázni. Nem is merek belegondolni, lehet, hogy telemarketingesek?


     


    Sushi, hogy állsz a futással, evéssel, meg mindennel? A fiam nem soká költözik Ulmba, megnéztem az is szép város. Ott a Duna, szeretem a Dunát is a Balaton mellett.


    Káposzta lány merre jársz, csak nem elvesztél a káposztásba? Cukkini kislány jól van, nem dolgoztatod sokat a szünidőbe? Szünidő van!!! Majd megkérdezem tőle.


     


    A jelenléti nagyon hiányos! Rátok szabadítom Foltost, vagy Jessyt a két vérebemet.

  4. 2015. július 15. 08:5516173.

    Sziasztok!


    Na én megint jól elhavazódtam. Hétvégén esküvőn voltunk, mi voltunk a tanúk :) Jó volt nagyon, kicsi, családias.


    A melóban meg most nagyon utálatos feladatot kaptam, kaptunk, hívogatni kell emberkéket, hogy legyenek ők is a partnereink. Ilyenkor azért elgondolkodom hogy basszus évekig koptattam az iskola padot és ez lenne az érdem?! Azt hittem pályázatírónak vettek fel, nem telemarketingesnek basszus. Egy utálat...


    Hétvégén megint nem leszünk, megyünk Amcsi autós találkozóra, plusz szombaton nekem még osztálytalálkozóm is lesz. Nem tudom mikor lesz végre időm pihenni, idén még nem voltam normálisan szabadságon sem, csak 1-1 napokat. Persze már most közölték, hogy szeptember-október-novemberbe nem lehet majd elmenni, most sem lehet, szóval végül is minek is az embernek szabadság, szeretünk mi non-stop itt lenni...


    Nahh kipanaszkodtam magam, máris jobb :D


    Sushi hogy hívják a pacidat akin lovagolsz? ;)


    Erika jó ötletet adtál, van nekem is két cukkinim, meg kéne csinálni, ez a töltött téma jóóó lesz. 


    Tünci pótolom én ezerrel.  Voltak mindenféle vitaminok is a kúra alatt, meg amúgy is szedek multi és c-vitamint is scitec-eset. Nekem nagyon bevált, egész télen nem voltam beteg, pedig aztán itt a cégnél több felől is kaptam az immuntuningot :D


    Többiek???

  5. 2015. július 13. 10:5516172.

    Hát eléggé szárad a levele, pedig van locsolva rendesen. A férjem permetezte is valamivel. Hát meg az a hülye homok, semmi sem szép benne, na jó, most a paradicsom az elég szép.


    Tegnap olyan finom tökös cukkinit csináltam, megtöltöttem finom tejszines darált hússal és megsütöttem, nagyon finom volt.

    előzmény:
    tsfmvk (16166)
    2015-07-11  22:53
  6. 2015. július 13. 10:5216171.

    Szia Sushi!


    Még két hét és megyek szabira, két hétre, már alig várom.


    A hétvégén sokat dolgoztam, kaptam őszi barackot és eltettem befőttnek, de még fogok kapni, jó lesz télen a srácok mindent felfalnak, no meg hát én is szeretem.


    Te szoktál befőzögetni? Vagy csak a párodat főzögeted?


    Jó lehet egy olyan falu nap, na itt nálunk ebbe a nagyfaluba, biztos nem lehetne csinálni. Ha bár a főtéren itt is  szoktak programok, főzős programok is lenni, a pulyka napok, a mangalica fesztivál, és a virág karneválról már ne is beszéljek. De az azért nem olyan. És rohadt drága is, nem éri meg ott kajálni. Legalábbis nekünk nem.


    Nagyon álmos vagyok, iszok egy kapuccsinót, soká lesz még ebéd.


     


     

    előzmény:
    Sushi (16170)
    2015-07-13  10:00
  7. 2015. július 13. 10:0016170.

    Szia Erika.


    Nekem sincs kedvem, köszi a kavet.


    Majd meg irunk

    előzmény:
    Erika47 (16169)
    2015-07-13  08:43
  8. 2015. július 13. 08:4316169.

    Sziasztok, szép hetet mindenkinek!



    Itt szomorkás az idő, de jó kis eső volt, szinte fellélegeztek a növények a kertben láthatóan.


    A munkakedvemet otthon hagytam, szeretnék érte menni és otthon maradni.


    Majd visszanézek még, addig gyertek.

  9. 2015. július 12. 18:4816168.

    Sziasztok, en is ideertem megint.


    nalunk most nagyon kellemes az ido, most eppen esore szeretne allni, de meg nem dontotte el. Szerintem. Holnap megint megyek kocogni, ma kicsit suru lett a program, jelenesunk volt a bucsuban, nem nagy, de ilyenkor lattatni kell magat az embernek. Viszont nem kell fozni.


    a gyermekem kajakat rendelt jovo hetre, bablevest, tokfozeleket cukkinibol, krumplistesztat. Most kutyukgatom amit elore lehet kesziteni.


    En nagyon orulok, hogy ujra kezdhettem a lovaglast, eloszor en is azt hittem, hogy o az en koromban, az en sulyommal (hogy orulnek, ha 75 kilora hiztam volna ;-)), de az a jo, hogy itt nincs olyan, hogy ulj igy tartsd magad ugy a kezed, a sarkad, ulj egyszeruen a lora, es erezd. Es en hagyom magam ringatni a lo hatan, es csak megyunk.


    az eü kartya szerintem azoknak jo, akik csak hosszabb idore, de nem tartosan elnek es dolgoznak külfoldon. Nekem sosem volt, mert ahogy dolgozni kezdtem itt, valasztott biztosito nelkul fel sem vettek. Ill de, de par napon belul kellet egy biztosito, ugyanis automatikusan vonjak a fizetesembol a eu-t.

    előzmény:
    Tuncii (16167)
    2015-07-12  15:21
  10. 2015. július 12. 15:2116167.

    Sziasztok.


     


    Úristen Erika,tényleg így viselkednek ezek a menekültek? Én nem is értem hogy várják el,hogy befogadjuk őket ha ilyenek?!


    Jó közel vannak hozzátok ez nem túl jó nektek.


    Milyen kaja a kobler?


    Az EÜ kártya csak bizonyos dolgokra ingyenes,és országonként változik,mit adnak érte. Érdemes rákeresni a neten és kipótolni biztosítással . Mi úgy mentünk a Caminora. Erre figyeljetek oda.(közben elolvastam,hogy van neki)


    Ha csak nem fizet ott biztosítást,de gondolom nem.


    Nem sajnos nincs meg a zarándoknő,nagyon sajnálom. Már több mint 3 hónap.Mégha még él is, borzalom lehet amin átment. De azért remélem egyszer előkerül élve,és helyreáll a lelke.


    Én ültem már lovon de annyira nem élveztem. Olyan magasan voltam és nekem nem volt biztonságos. A ló ezt érezte is egyfolytában feltartotta a fejét.


    Maszat az ásványanyagokat ne felejtsd el pótolni.


     


    Láttam a facen,hogy Szandinál jön a második baba.Nagyon örülök neki. Olyan szép a ksifia is.


    Hia,te isnagyon eltüntél,mi a helyzet?


    Csilla????????


     


    Na és rólam,szépen kövérkedem,ismét 74.5 vagyok. Nem si tudom hogy csináltam de sikerült.Össze kéne kapnom magamat de nem megy,pedig undorítóan feszülnek a ruhák,szét durranok.

    előzmény:
    Erika47 (16122)
    2015-06-30  14:26
  11. 2015. július 11. 22:5316166.

    A töveken nincs sárga levél? Fújtad valamivel? Lehet vírusos, atkás, peronoszpórás...

    előzmény:
    Erika47 (16165)
    2015-07-11  22:04
  12. 2015. július 11. 22:0416165.

    Halihó!


    Az nem lehet, hogy szar az ubi, mert a kertből szedem frissen és az uborka az tökéletes. Friss, berakni való és és és azzal nem lehet baj. Ahogy érik szépen rakom a hordóba. Mást mondjál, hogy mi a baj!! ??

    előzmény:
    tsfmvk (16164)
    2015-07-10  09:46
  13. 2015. július 10. 09:4616164.

    Jó napot!



    Most értem be, kezd már meleg lenni, itt sem volt nagy vihar, szerencsére....


    Egyszer lovagoltam egy táborban, pont azután, hogy valakit ledobott. Nem bejövős, mondjuk én nem szeretem az állatokat, meg a virágokat sem 


    Erika, egyszerűen szerintem car uborkát vettél, előfordul 

  14. 2015. július 9. 21:1316163.

    Az azért nem semmi 20 fok különbség. Elég elviselni. Én még sose ültem lovon. Nem tudom fel mernék e ülni rá. :)


    Remélhetőleg nem fog esni és el tudsz menni futni, mert teljesen el fogsz szokni tőle. :)


    Én meg egy lusta dög vagyok, nem tudom rá venni magam, hogy tornázzak, pedig muszáj lenne, mert a kilók nem vacakolnak, és csak jönnek és jönnek. Pedig az evésre nagyon oda figyelek mostanában. Na jó, ma nagyon nagyot vétettem, annyira megkívántam a sült szalonnát, finom hazai, kerti paradicsommal. Végre kezd érni. De ezen túl már nagyon rég ettem ilyen kaját, hát........egyszer-egyszer lehet.


    Szép estét, ha még jön valaki, ha nem akkor is szép estét!


     

    előzmény:
    Sushi (16162)
    2015-07-09  11:48
  15. 2015. július 9. 11:4816162.

    Szia Erika - sziasztok Mindenki.


    Nalunk is volt enyhe enyhüles - 20 fokkal van most kevesebb, mint szombaton. Nalunk nem volt nagy vihar, de volt ahol nagyon, tornadoszerü szel, meg hasonlo nyalanksagok.


    Mar tudok majd menni, ki kell talanom hogy melyik egyseget veszem ujra a futasnal, hogy tul is eljem, Bar ha esik, akkor se tudok menni


    Viszont tegnap megint voltunk lovagolni, terepen az erdöben nalunk. Nyilt egy elmeny"tanya" a falunkban, es nagyon jo.

    előzmény:
    Erika47 (16161)
    2015-07-09  10:26
  16. 2015. július 9. 10:2616161.

    Sziasztok!


    Bojkott, bojkott!! Ni csak ki beszél?


    Végre megjött az enyhülés, nálunk szerencsére csendben érkezett az állítólagos vihar. CSak kicsi szél volt, kicsi dörgés és kicsi villámlás és jó sok csendes eső. Pont jó volt. Szerencsére eddig még mindig megúsztuk a nagy viharokat.


    Miért fonnyad az uborkám a hordóba??? Pedig most is úgy csináltam, ahogy szoktam a jól bevált kis receptem szerint.


    Sushi, nálatok van már enyhülés? Már csak a futás miatt is, hogy ne legyen kifogás, miért nem futsz.


    Maszat, hogy állsz a diétáddal, ügyeske vagy, csini leszel nagyon!


     


    Tovább szép napot lányok!

    előzmény:
    tsfmvk (16160)
    2015-07-08  07:50
  17. 2015. július 8. 07:5016160.

    Namivan? Bojkott? 


    Ma gyümi+fehérje nap, érik a barack, meg vettem banánt is 


    Plusz tonhal konzerv, most megyek szedret szedni 

    előzmény:
    tsfmvk (16159)
    2015-07-08  01:42
  18. 2015. július 8. 01:4216159.

    Megyek piacra, de azért:



    ma itt 40 fok lesz 

    előzmény:
    tsfmvk (1)
    2009-11-03  06:45
  19. 2015. július 7. 08:3516158.

    Jo reggelt, itt vagyok. 


    Kave elfogyott az elsö, mindjart jön a masodik. 


    Alairhatom a jelenletit?


    Oriasi meleg volt nalunk egy hetig, a feleig nem müködött a kondi az irodaban, most mar jo, erre holnaptol 22-24 fokok lesznek. De valahol nem is olyan nagy baj, mert akkor megtint ki tudok menni kocogni. 38 fokban nem mentem. Viszont holnap este megint megyünk lovagolni.

    előzmény:
    Erika47 (16157)
    2015-07-07  08:08
  20. 2015. július 7. 08:0816157.

    Sziasztok, szép forró nyári napunk van már megint. A fenébe! Ez azért már sokkkkkkkkk!!!


    Egy teát vettem. Jó korán keltél, jobb is a langyos tea ilyenkor, mint a forró.


    Maszat, erkélyen kert, biztos szép kis erkély. Nem süt sokat oda a nap? Szép kis paradicsomi hangulat van akkor.


    Többiek, hol vagytok?

    előzmény:
    tsfmvk (16156)
    2015-07-07  04:24
  21. 2015. július 7. 04:2416156.

    Jó reggelt!



    Én már zúzok is kifele a tanyára biciklivel, megelőzöm a nagy meleget. Jelentem érik az őszibarack is, azzal is beindul a meló 


    Mai ebéd valami saláta lesz, én be nem fűtöm a konyhát.

  22. 2015. július 6. 17:0016155.

    Nemnem kettőkor már be is fejeztem. Az erkélykém a nyugalom szigete a lakótelep közepén :D :D :D Tuti stresszoldó redezgetni a fűszernövényeket meg beszélgetni a paradicsomokkal :P


    Tartogatom a maradék energiámat az esti kondira. 2 adagot kimostam, lassan már meg is szárad az erkélyen. Imádom a nyarat! ;)


    Többieeeeeek! Gyertek aláírni a jelenlétit! ;)

    előzmény:
    Erika47 (16154)
    2015-07-06  11:14
  23. 2015. július 6. 11:1416154.

    Egészségedre, én is hideg vizet iszom, elég sokat.


    Nagyon ügyes vagy a kilókkal, dobjad is lefele a fránya kilókat. Ebbe a melegbe nem is esnek jól a töményebb kaját, én sok cukkinit, tököt, zöldbabot meg salátát eszek. Igaz rajtam még nem látszik.


    Aztán ne vidd túlzásba a takarítást ebben a nagy melegben.


    A többiek is biztos hüsölni mentek.

    előzmény:
    Butterflymanic (16153)
    2015-07-06  08:56
  24. 2015. július 6. 08:5616153.

    Jó reggelt!


    Köszi a kávét, teát, én most vizet viszek, az egyikben jó hideg volt, azt lenyúltam :P


    Beveszem vele a reggeli két bogyómat, aztán ma mosás lesz a program egy kis rendrakással, takarítással. Ma itthon vagyok, kárpótlásként a vasárnapi 13,5 órás ajándékért a cégnek, meg a hét közbeni túlórákért.


    Jelentem a harmadik napi mérésen 4 kilóval mutatott kevesebbet a mérleg! 


    Tegnap és tegnapelőtt már egyszer ehettem rendes kaját is 600 kcal értékben. Az első napon strandolni voltunk, akkor tonhalsalátát csináltam és hűtőtáskában elvittem. Tegnap pedig este sütögetni voltunk, mert nem volt elég melegünk, úgyhogy roston csirkemellet ettem vegyes salival.


    Következő mérés holnap. Gondolom már biztosan nem lesz ennyire drasztikus az eredmény, de ha a 9 nap alatt mondjuk legalább egy 6 kg lemenne összességében, akkor nem lennék megsértődve 


    Legyen szép napotok! Aki teheti hűsöljön az irodában, lakásban, medence szélén, miegymás. 

    előzmény:
    Erika47 (16152)
    2015-07-06  08:40
  25. 2015. július 6. 08:4016152.

    Ébresztő!!!!

9 10 11 12 13

Címlap

top