Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fogyi Club reloaded

tsfmvk
Létrehozva: 2009. november 3. 06:45
Sziasztok!
Elsősorban szeretnék elnézést kérni, akinek bele irkáltam a fórumába, de vészhelyzet volt.
Mi egy olyan csapat vagyunk, akit egy másik lapról száműztek...
Nem azért, mert rosszul viselkedtünk, hanem a lapot lehetetlenítették el.
Ez egy diétás kör, fogyózunk több.kevesebb sikerrel.
Mindenkit várunk, aki csatlakozni akar, és remélem a régi csapat is idetalál.
  1. 2009. november 9. 08:02151.

    Én változatlanul nem tudok a régi helyre visszatalálni. De lehet, hogy valahogy csak megtalálnám. Ebbe az új formába nem enged, sok minden le van tiltva és oda se megy mindig. Na, mégazért megpróbálom

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2009. november 9. 08:01150.
    Hu,de dúrva megoldás...
    előzmény:
    tsfmvk (147)
    2009-11-09  07:51
  3. 2009. november 9. 07:59149.

    Voltam bent a régi fórumhelyünkön.Ezt az üzenetet találtam a Nonitól(bemásolom)

     

     

     

    Sziasztok Ti Drágák!
    Nagyon hiányotok!
    Nincs most se gépem,se netem. Még egy-két hét és újra lesz....
    Ne haragudjatok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Nagyon hiányoztok!

     

     

     

     

    Remélem elöbb-utobb ideér...Bár felvetödött bennem,ha már szinte mindenki egyben van,nem megyünk vissza???Nekem az a fórumhely jöbban tetszett.. Mit szólnátok hozzá??

    előzmény:
    tsfmvk (146)
    2009-11-09  07:43
  4. 2009. november 9. 07:57148.

    Látom már jobban vagy Viki!Elékpzeltem, ahogy üldözitek az egeret, a párodat meg a puskával, ahogy céloz és durr. Szegény kisegér. De mondjuk nem így beszéltem róla, amikor annak idjén amikor még a harmadikon laktunk oda is feljött hozzánk.

     

    És különben is én mondtam, hogy nem volt még időm visszaolvasni mindent, és azért nem vagyok olyan jól indormált. De ahogy időm engedi pótolom a kiesett dolgokat. Na, és kész. Most meg vagyok sértődve, olyan vagyok, mint az idő.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2009. november 9. 07:51147.

    Szia Tünciiiiiiiii!!!!!!!!!

    Képzeljétek tegnap vadásztunk a konyhában! EGÉRRE!
    Jó ez az esős idő... Hiába lettem városi a kis rohadékok csak be akarnak jönni, pedig azt hittem szóltak nekik, hogy most városban ez nem divat!
    Szóval a mosogató alatt van a kuka, mellette a tűzhely. Látom, hogy a kukából kifele mozog a sajtospapír... Pedig ez nem sajátja...
    Beizzítottam a CÁPA névre keresztelt egérfogót... Aztán egyszer csatt...
    De ez egy sport egér volt mert vhogy kijött belőle és ott kuporgott a szék alatt....
    Szóltam a páromnak, hogy talán a lapáttal fejbe kéne csapni, de a férfiak a technika megszállottai, tehát behozta a légpuskát, és tarkón lőtte az egeret... Béke poraira....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2009. november 9. 07:43146.

    Jó reggelt mindenkinek!!!!!!!!

    Erika, így jár, aki nem olvas végig mindent!!!! kerimama egy párszor leírta a nevét, úgyhogy most mindjárt én is megkeresem!
    Kelkáposzta főzelék?????
    Egyáltalán káposzta
    Itt is nyirkos az idő, éjjel még esett egy kicsi (sok).

    Még magamra kötöm a sálat, hiába van 12 fok, engem nem vernek át!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2009. november 9. 07:12145.
    Szia Erika.De jó,hogy te is itt vagy már végre..Nem lesz nehéz megtalálnod,de már küldök is neked az iwiw-en egy "segítség" üzenetet..OKÉS??
    előzmény:
    Erika47 (144)
    2009-11-09  06:57
  8. 2009. november 9. 06:57144.

    Szép jó reggelt! Én ma kakaót hoztam, de fő a tea is finom gyümi tea.

     

    Na, most találgathatom a Tünci ismerősei között, hogy vajon melyik Kerimama. Ilyen leszek a sok gondolkodástól. :)

     

    Szép napot és hetet mindenkinek.

    Itt is vacak az idő, esik az eső. De lelgalább nincs hideg.

     

    Néha ilyen is tudok ám lenni!!  És aztán meg anyagl szeretnék lenni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2009. november 9. 06:09143.

    Szép jó reggelt mindenkinek....

     

     

    Most a teácskámat iszogatom,nálunk ocsmány ködös nyirkos idő van...Remélem ma többen betaláltok...Noni és Beus is előkerülhetne végreBeusnak lett üzenve,ugyhogy ha akar akkor ő tud jönni..Ma azt hiszem kelkáposztafőzeléket gyártok magamnak..Kicsit nyomott a hangulatom,de majd biztosan elmúlik.

     

     

    Kerimama,nem is ekll minden diétába csak úgy belevágni.Van időd átgondolni..

     

     

    előzmény:
    kerimama11 (142)
    2009-11-09  05:03
  10. 2009. november 9. 05:03142.
    Sziasztok.  ugy látom  fözhetem areggeli italokat!! Erika is megjelent -remélem atöfélbbiek is csazlakoznak!!  a munkákba menés elött azért rövid időre nézzetek be .TS  -remélem meg gyogyultál -a sálat azért még ma ne vedd le,!Tünci- még este le ellenöritem hogy ott vagy e az IWW-in-- megnyugodtam ott voltál!!!!! még nem döntöttem a diétát illetően.--hagyon rossz kislány vagyok!! biztosan találok egy hosszabban tartó megfelelő diétát./ami t végig tudok csinálni//most elköszönök -késöbb jövök!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2009. november 8. 20:33141.
    Nagyon kevés olvasni valóm volt ma.Remélem holnap aktivabbak lesztek.Mindenkinek szép álmokat...Ma sem szegtem meg az étkezési  szabályt..Remélem igy is marad...
    előzmény:
    Tuncii (140)
    2009-11-08  19:51
  12. 2009. november 8. 19:51140.
    Kerimama fent vagy nálam..Ügyes vagy
    előzmény:
    kerimama11 (138)
    2009-11-08  17:44
  13. 2009. november 8. 19:36139.

    Sziasztok! CSak nagyjából olvastam bele amit írtatok.

    Viki javulást Neked. Az infralámpa nagyon jó lenne, ha lenne. VAgy a meleg só is nagyon sokat javítana, ha az arcodra tudnán tenni. Én azt szokatm a gyerekek torkára is tenni. Jó meleg sót egy zokniba, és ruhába tekerve, és mindig kijebb tekerni ahogy hül. Már másnap nem is köhögnek annyira.

     

    Kerimama látom ügyeskedsz, nagyon ügyi vagy, csak így tovább. 

     

    Tünci kitartást a további napokra.

     

    Jó éjszakát mindeninek, holnap jövök!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2009. november 8. 17:44138.
    Tünci ,nagy kő esett le aszivemről.. biztosan hallotad!!végre sikerült!!most már látod. hogy még mindig tanulgatom  atechnikát!!/NET.ET!! az u.noka hugomnál is megtaláltam a hibát.. véletlenul egy betütre rákattintottam  ,vagyis a cmét megváltoztattam!..Van ilyen!!de most már nyugodt vagyok nem haggysz elveszni!!! köszonom!Te egy vagy!! azért nézd meg mer majdnem megint vissza vontam.. de nálam 1 -el nött az ismerösok száma... TS remélem hamar végzel a munkával és forró teát iszogatva kuráld magad!! A többiek is biztos jelentkeznek hamarosan ,,HIÁNYOZTOK LÁNYOK""MINDENKINEK szép álmokat -a mai izgalmakat egy kis olvasással vezetem le még lefekvés elött!!holnap jövök!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2009. november 8. 16:47137.
    Kerimama..Félig csináltad jól.Elsőre bejelőltél,utána meg visszavontad ..Na,de se baj,én bejejlőltek és igy felvettelek ismerősnek...Fogadd el,de csak egyszer kattins rá...Most már látom,hogy azért nem találtalak meg idáig,mert ide a klubba sima V-vel irtad ki a nevedet,de az adatlapodon W-van...A lényeg,hogy most már meglennél bármi is történne a klubbal..
    előzmény:
    Tuncii (136)
    2009-11-08  12:59
  16. 2009. november 8. 12:59136.

    Kerimama,nem kaptam meg én sem az üzenetedet...

    JELENLEG az  5 napnál tartok...Ettem sajtot és a madártejet is megcsináltam.Azt is persze megkostóltam,de még langyos igy hűlnie kell...Szeretem a fehérjenapot..

     

    Jól ment a gyümölcsnap is,kibirtam..Igaz megittam 1 liter lidl-s kubu utánzatot,de nem is voltam éhes.Nagyon szeretem ezt az itókát és jól eltelit...Igaz utána nem győzök wc-re járni,mert átmossa a vesémet rendesen...

     

     

    Kár,hogy nem vagyok Pesti.Nagyon szerettem volna elmenni a  Slágerrádió szinpátia koncertjére,de most nem szánok a vonatra és egyébre pár ezret sem.Tegnap viszont olyan volt Pesten amitől majdnem megőrültem Testépitő verseny és oda sem jutottam el. Nagyon elegem van ebből a rohadt pénzbeosztásból...Ráadásul világbajnokság volt...Erre szántam volna 7-8.000-t de nem volt rá..Most kisirtam magamat nektek...Nagyon tetszik a  testépités,tudom nem sok ember osztja  a véleményemet,de ez nem baj....

     

     

     

    És most feltárulkozom...keress az iwiw-en úgy hogy G.Kovács Tündi ..Fontos,hogy i-vel ird mert e-vel nem fogok bejönni..Jelőlj meg Kerimama,okés???Igy egyszerübb lesz minden... 

    előzmény:
    kerimama11 (135)
    2009-11-08  12:35
  17. 2009. november 8. 12:35135.
    Tünci, most hivott az unoka hugom hogy anapok óta elküldött űzeneteimet nem kapta meg,, reménykedem hogy te megkaptad!! ha mégsem akkor én ide leirom az e-mail cimemet hogy kapcsolatot tudjunk teremteni/megnéztem az elküldöttek között ott vagy te is és hugon is!!//mi lehet ez???  atőle kapott képeket--üzeneteket én megkaptam! ha mégsem sikerül  valakivel személyesen konzultálok ..segitséget kérek// fiatalok jobban értemek hozzá //     Te mióta csinálod a90 naposat?  bevált a modszer?   TS nálunk is csöndesen esik az eső ,csunya szürke vasárnap van,azért vigyázz magadra - az egészség alegfontosabb!!!én is vigyázhattam volna az evéssel akkor most nem lennék olyan"" aranyos  dundi -dagi"""  Alig vártam anyugdijas éveket- kicsit elklnyelmesedtem--és egyre nehezebb amozgás ..de jóidöben eröltetem!!! már megint tele irtam alapo.. legközelebb kevesebbet irok!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2009. november 8. 10:50134.

    Köszönöm a gyógyító szavakat !!!!!
    Már jobban is vagyok!!!
    Sálat kötöttem, de úgy mint a bankrablók, csak a szemem látszott ki !

    A mai napon még pihenek, délutánig, utánna pucolás, elrakás!
    Nem lehet egész nap a szobában punnyadni!
    Tüncii, üdv Norbinak! Képezzen ki!
    Kerimama, óvatosan ezzel a tetű járvánnyal!!!!
    Nálunk még hál istennek nincs....

    Remélem kikerül minket.
    Legyen szép napotok ebben az esőben is...
    Mondjuk lehet, hogy csak nálunk esik, olyan búvalb....-tt idő van.
    Töltsétek hasznosan a napot
    ez miért kopasz????

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2009. november 8. 08:25133.
    TS -hiányoltalak a hajnali randevuról!!-- most már tudom miért késtél-gyogyulj meg minél hamarabb,és kuráld magad tovább! Vedd komolyan a megfázást és sokat pihenj!!Küldok neked sok-sok energiát sok-sok szeretet kiséretében!!és még hangulat jeletaki vigyáz Rád..  diétát nem kezdtem el  a krumplisat pihentetem miota hozzátok beléptem  5kg ment le!!! most csak oda figyelek ne jöjjön vissza!! ssajna környéken koszál ajárvány és az imunrendszeremet nem gyengitem aerös diétával Ti is nagyon vigyázzatok magatokra--40 évig dolgoztam nővérként és tudom, hogy komolyan kell venni!!!!!!!a meleg sálról se feledkezz el ha majd a káposztákat rendezgeted,,
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2009. november 8. 08:23132.

    Szia TS....

     

    Elöszőr is JOBBULÁST !!!!

     

    Ez nagyon pocsék érzés lehet..Remélem hamar meggyógyulsz.Nincs infralámpád,az segitene gyógyulni....Remélem igy nem mész ki a  hidegbe,mert akkor lassan fogsz gyógyulni...

     

     

    Ma fehérjenapom van...csirkét fogok pácolni Kentucky füszerrel...Ez nagyon fincsi lesz...Már nekiálltam volna madártejnek is,de a fiaim alszanak és a habverőre felkelnének.Ez a szép nagy lakás élmény része...Szóval most lenne rá időm,de ha sokáig alszanak akkor ez elmarad..Délután már nem állok neki,mert hidegen szeretem...Tehát ami biztos az a húsika..Kivánom a gombás tojást is,de mindent nem lehet egyszerre..Majd legközelebb....

     

    Most megyek egy kicsit aktivizálodni a konyhába..Majd benézek még ma..Na és ma tornám is van...Nem akarom Norbit cseszbenhagyni..Már nagyon vár rám.Egyenlőre várnia kell,mert délelött nem lesz rá időm...

    előzmény:
    tsfmvk (131)
    2009-11-08  08:06
  21. 2009. november 8. 08:06131.

    Jó reggelt a hajnali baglyoknak!!!!
    Jelentem vagyok!
    Összeszedtem egy jó kis arcüreg gyulladást, ami tegnap tetőzött.
    Ma már jobb egy fokkal.....
    Tegnap aszpirinkúrám volt.
    Úgy fájt a fél pofikám, hogy vmi bődület. Elég volt 1 celsius hőmérséklet változás és már a falat kapartam.

    Most már csak zsiborog egy kicsit.

    Az a qrva huzat!
    Na,de azért szép napot!
    Hajrá Tüncii, mi lesz ma a kaja???

    Kerimama, te milyen diétába kezdessz????

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2009. november 8. 07:17130.

    Gőzöm nincs mit kell állitgatni,mivel nekem még nem volt ilyen felkérésem..Esetleg a bejelentkezésnél nézd meg van-e üzeneted...Talán az egy elinduló pont lehet...de nem "tökölődünk"tovább..irok  neked egy email címet  ide ird meg a tiédet és onnantól már tudok neked irni..Ezt az email cimemet csak ilyen tartalék,de ha oda irsz akkor onnan elküldöm a rendes email címemet is...

     

     

    tunci38@citromail.hu

    előzmény:
    kerimama11 (129)
    2009-11-08  06:57
  23. 2009. november 8. 06:57129.
    Tünci. alegnagyobb örömmel elfogadlak barátnak. probáltam az adataimon változtatni nem sok sikerrel. ird meg nit javitsak ki -vagy mit kell tennem hogy az IWW.RE BELÉPHESS!!! a vezeték nevemet tudod az utonevemet:: GYörgyné(Pirike) -re változtattam-- nem tudom azt sem hol keressem  a "privát"-ot-- irj meg mindent amit nekem kell tenni hogy abarátod lehessek!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2009. november 8. 06:26128.

    Kerimama próbáltam neked irni privátba,de csak barátaidtól fogadod azt irta  a rendszer..Elakartam küldeni a nevemet,mert ide nem irom ki..Ha elfogadsz barátnak,akkor oda megirom..

     

     

    Ha esetleg a csajok közül megtalált valaki akkor az ő oldalukon  megtalállak... valahogy összejön!!!

    előzmény:
    Tuncii (127)
    2009-11-08  06:06
  25. 2009. november 8. 06:06127.

    Sziasztok,szép jó reggelt.

     

     

    Ma aludhatnék és kidobott az ágy..Ki látott már ilyet?!NA mindegy ahsznossá tettem magamat.Most éppen hajfetékkel bekent fejjel ülöka  gépnél..Legalább hamar szebb leszek...

     

     A mai méredzkedésem tetszik71kg-t mutat.Eza  legjobb esetben is -1kg..Tudom,hogy nem lesz minden gyüminap után igy,de ennél több ne legyen.Számomra nagy öröm ez a súly mert ha megmaradna,akkor már csak -3 kg vár rám.Ami sajnos nem adja könnyen magát.

     

    Kerimama,sajnos nem talállak az iwiw-wn.Nálam nem jelenik meg a faliújság.Nemtudom hová tünt.A nyitó oldalon teli van hírekkel az ismerőseim kik kivel barátkoztak,ki töltött fel képet stb,de a faliújság eltünt.Már egy csomót keresgéltem és egyszerűen nem találom...A vezeték neved alapján bejön sokmindenki,de te nem...Szóval egy megközelithetetlen "nőcike" vagy...

     

     

     

    előzmény:
    kerimama11 (126)
    2009-11-08  05:47

Címlap

top