Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fogyi Club reloaded

tsfmvk
Létrehozva: 2009. november 3. 06:45
Sziasztok!
Elsősorban szeretnék elnézést kérni, akinek bele irkáltam a fórumába, de vészhelyzet volt.
Mi egy olyan csapat vagyunk, akit egy másik lapról száműztek...
Nem azért, mert rosszul viselkedtünk, hanem a lapot lehetetlenítették el.
Ez egy diétás kör, fogyózunk több.kevesebb sikerrel.
Mindenkit várunk, aki csatlakozni akar, és remélem a régi csapat is idetalál.
  1. 2009. november 8. 05:47126.
    Szép jó reggelt mindenkineK! Aludjatok még egy kicsi .mire felébredtek a gőzőlgő tea -kávé .tálalva!!hozzá jó kedvet!!   Tünci finom az alma ,...  az IWWW-EN átjavitottam .ismeretlenként megtekinthető //ha mégsem megirom az email cimemet// remélem jól csináltam!! AZ esti korai bucsó nem azt jelentette ,hogy már le is fekszem,leveleket irogattam asok unoka hugaimnak és gyermekeinek/hál ISTENNEK vagyunk sokan acsaládban/// TV -T nézrgettem. megnéztem a "" Kis csillagokat"" .  mindenkinek a lehető lekszebb napot!!!!      
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2009. november 7. 18:55125.

    Sziasztok..

     

    Kerimama,mi az hogy jó éjszakát  17.25kor???Nehogy már ilyen korán lefeküdjél....Én ma még dolgoztam,holnaptól szabin vagyok...Az almákat most küldöm,nyissátok az ablakot..Nagyon ügyes vagy Kerimama és gyors...A közmondást is neked találták ki,hogy....Aki korán kel almát lel:))

     

    Igaz egy kis késéssel,de holnap reggelre ott lesz....A kávét megkaptam ma is amit főztél.Köszünöm...Néztem is meló közben hogy kerűlt ide a kávé..Most már tudom te küldted...

     

     

     

     Sajnos sem téged,sem az üzenőfalat nem találtam meg az iwiw-en

    előzmény:
    kerimama11 (124)
    2009-11-07  17:25
  3. 2009. november 7. 17:25124.
    Sikerült a jelet ide tenni!!    Hol vagytok? .munka-szórakozás. vagy a jól megérdemelt pihenő hétvégét tartjátok!?! Ts  az almát még remélem megkapjuk rövidesen Tüncitől--?- mi jó kislányhoz illően válaszoltunk afeltett kérdésre!!!Külömben én is szeretem arégi filmeket van egy pár filmem DVD-én. Havas -jeges téli napokon tea délután-t tartunk filmnézéssel a nagyon is fiatalos "öreg barátnömmel""- most pedig az esti  TV musort böngészem át .hátha találok valami jó musort!! nagyon korán sötétedik és oly hosszú az este !! kicsit borongós akedvem -mint az idő járás!!Mindenkinek jó éjszakát -szép álmokat!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_482670
    Torolt_felhasznalo_482670
    2009. november 7. 09:28123.

    Kellemes hétvégét!

     

    Ma nem lesz teljes alma nap, mert apu készít grill csirkét. Anyu péntekig itt lesz nálunk majd vele véglegesítem mi lesz a következő hét menüje.

      

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2009. november 7. 07:04122.
    Jah, és Harsányi Gábor játszotta

    Erika, én el lennék egy ilyen pálma alatt.......
    Ott is lehet káposztát termelni, ha meg nem, sebaj!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2009. november 7. 06:34121.

    Jó reggelt!!!!!

    Látom zajlik az élet!!!!

    Kár, hogy tegnap nem voltam, mert a Láng Vincét én is tudtam volna!!!
    Nem kor kérdése. Én például szeretem a Tizedes meg a többiek c. filmet is!
    Sőt a régiek néha jobban tetszenek, mint az újak!
    Tehát Tüncii, ne vágj fel a koroddal !!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2009. november 7. 05:29120.
    Jó reggelt! remélem első vagyok és savanykás almát kérek--Láng Vince egy hosszú TVsorozat volt "Egy óra mulva itt vagyok " cimmel!!!/én már elég idős vagyok//T ÜNCI kitaláltad valóban aTS üzenetét olvastam,de nem tudtam napokig mit kezdeni vele mig rájőttem!!AZ IWW-EN fenn vagyok .az üzenő falon hagytam is nektek üzenetet!!!/Tivaldné Piroska --kerimama // Erika .igazad van nem kezdem el a90 naposat.. az 5napos aNői Portálon---fogyokura burgonyával---található!! késöbb jővők--addig elkészitem agyümölcs teákat és afinom kávát és küldöm!!-ablakokat kinyitni!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2009. november 6. 20:54119.

    Kerimama,közben azthiszem rájöttem a megoldásra..Valószínűleg betaláltála  régi fórumunkba és ott TS hagyott üzenetet...Igen ez lehetett:)

     

    Ha kitaláltam akkor ez a torna jótékony hatásást mutatja az agyra...JÓ ÉJSZAKÁT,Holnap jövök és ezt vegyétek fenyegetésnek.

     

    Gyümölcsnapozni fogok.Rákényszerűltem mert megmaradt az összes alma..Szegény Láng Vincét nem ismeritek

    előzmény:
    Tuncii (118)
    2009-11-06  20:27
  9. 2009. november 6. 20:27118.
    Zisi..Korodnál fogva ez érthető is,de hol a megoldás??Igy nem lesz alma
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_482670 (117)
    2009-11-06  19:40
  10. Torolt_felhasznalo_482670
    Torolt_felhasznalo_482670
    2009. november 6. 19:40117.

    Meg mondom őszintén, nem tudom a választ ezért utána, néztem a google.hu-n.

    előzmény:
    Tuncii (116)
    2009-11-06  18:26
  11. 2009. november 6. 18:26116.

    Most eltünök egy időre,tornázunk Norbival ...kb  Egy óra múlva itt vagyok,mint Láng Vince...Hogy ki Láng Vince???Erre kérem a válaszokat....(Az idősebbek ismerik)

     

    Az első (leggyorsabb) választ adó  nyer 3 aranyalmát

     

    -2......két alma

     

    -3......egy almacsutka ...

     

     

    Zisi húzzál bele a gyors válaszadásba,vagy holnap eheted a csípős pörköltet

    előzmény:
    Tuncii (115)
    2009-11-06  18:08
  12. 2009. november 6. 18:08115.

    TS örülök,hogy tetszett a kép ..

     

     

    Miylen lett a  kínai kaja??

    előzmény:
    tsfmvk (98)
    2009-11-06  07:53
  13. 2009. november 6. 18:05114.

    Zisi ez jó kis csel volt,hogy kibírd!!!

     

    Holnap gyümölcsnapozom és biztos minden almánál rád fogok gondolni...Nem fáj tőle a gyomrod?

     

     

     

     

    Kerimama,nem túl szerencsés karácsony környékén 90 napozni..Tavaly megszenvedtünk ,emlékeztek csajok???

     

    Én most egyenlőre 30 nap próbaidőt csinálok.Ha nem fog látványosan mozdulni a súly,akkor váltok...De ha minden okés kitartó leszek ünnepek alatt is(legfeljebb kis vétkek)..végülis nekem 4kg-t kéne leadnom...Nem tűnik soknak,de ezt a legnehezebb...Már mióta nem akar mozdulni....Deadunk neki a diétával és Norbival

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_482670 (105)
    2009-11-06  10:00
  14. 2009. november 6. 17:50113.

    Sziasztok csajok....

     

    Kerimama el sem hiszem,hogy ránk találtál..nagyon-nagyon örülök neked.....Iszonyúan hiányoztál a csapatból!!!! 

     

     

    Bántott,hogy nem vagy fent sem az iwiw-en sem az email cimed nincs meg és nem tudtunk értesiteni..Most aztán mesélj,hogy találtad meg a te kis csapatodat??,Erre aztán tényleg kiváncsi vagyok.Méghogy kezdő netező,na ez nagy duma volt... nem semmi teljesitmény volt ez tőled!!!.....

     

     

    DINI neked is nagyon örülök,de  tudtam hogy te megleszel hiszen ott vagy nekünk az ismerőseink között....

     

    ERA irt nekem emailt..Még mindig nincs nete.Egy étteremből küldött üzit..Azt irta nagyon hiányzunk neki és jön majd....

    előzmény:
    Erika47 (112)
    2009-11-06  17:15
  15. 2009. november 6. 17:15112.

    Viki neked milyen vágyaid vannak? Pálmafák? Hát hol tudnál ott káposztázni, meg répát gyalulni? Savanyítani és fagyoskodni a földeken? Áh, hidd el nem lenne jó, csak megölne az unalom.

    Jó itt neked!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2009. november 6. 17:12111.

    Én a mondó vagyok Kerimama, hogy nem érdemes az ünnepek előtt elkezdeni a 90 napost. Én is úgy tervezem, hogy majd januárban fogom elkezdeni újból. Addig lehet, hogy meglesem ezt a krumpli diétát. Hol is lehet megtalálni? De biztos ráakadok.

    Nekem most kel a pizza tészátm, az lesz a vacsi. Mondjuk nekem nem hiányzik, de biztos meg fogom kóstolni. 

     

    Tünci ez a gombóc jó ötlet, holnap szilvásgombóc lesz nálunk, de én fogom készíteni. És kb. 60 darabtól kezdem. A fiúk nagyon szeretik, még süti helyett is hordják amíg van egész délután. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2009. november 6. 17:08110.

    Szia Czeglédiandi!

    A kenguru valóban Ausztráliáról szól. Egyik fogyis csapattagunk ott él. Oda költözött valamikor nem is olyan régen, a párjához. Most boldogan élnek kengu földön. Mivel kutya párti vagyok, kengu helyett ezt találtam :)

    Őt is Erikának hívják és ő Era és én Erika. Így különböztetek meg a lányok bennünket. Csak most nagyon sok lett dolga, és kicsit elhanyagol bennünket. De reméljük, hogy ő is ide talál előbb utóbb.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_738305
    Torolt_felhasznalo_738305
    2009. november 6. 16:14109.

    Fogyókúrás, sporttanácsok, ingyen e-book és még nyerhetsz is:

    http://joformaban.fit-on-net.hu/index.asp?tn=friendhome&parent=8416079&sid=52689
    előzmény:
    tsfmvk (1)
    2009-11-03  06:45
  19. 2009. november 6. 15:40108.
    Jó estét mindenkinek.. nem sok minden történt velem .mióta nem tudtam csatlakozni aforumhoz..TS újból elkezdtem az ötnapos krumpli diétát az előzőnél 2kg ment le!!!itt lehet enni !!!!!!majdnem mindent/szénhidrátot is/ nekem jó vol!!Erika-a cica nagyon szép és valóban jó köztetek! TÜNCI te hiányoztál a legjobban -mintha lelki társak lennénk az irásaidat olvasva érzem ezt!! Dini örülök hogy sikerült csatlakozni-atöbbiek nevét is lassan meg jegyzem ..Lányok a 90 naposat érdemes e elkezdeni az ünnepek elött?????-kitartásom nem nagyon van !! már megint sokat fecsegek-- de ugy örülök /5honapos netezés után// hogy egyre több a siker élményem!!! Jó nyugalmas hétvégét,,azért még hétvégén is jövök!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_174986
    Torolt_felhasznalo_174986
    2009. november 6. 15:02107.

    Mi ez a kenguru invázió?

    Egyik barátnőm épp ausztráliában van

    előzmény:
    Tuncii (93)
    2009-11-05  19:00
  21. 2009. november 6. 10:31106.

    Szia Zisi!

    Na, olyat még nem ettem!!!

    Pedig nagy belsőség-rajongó vagyok!!!
    Pont tegnap gondolkodtam, hogy kellene savanya-levest csinálni!!!
    Elindult a nyálelválasztásom...........

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_482670
    Torolt_felhasznalo_482670
    2009. november 6. 10:00105.

    Tuncii, nem bántottál meg. Akkor, ha lesz rá lehetőség, majd vitatkozok. Igen Padost olvastam. Egyébként Rengeteg különböző fogyókúrás könyveim vannak.

     

    Tegnap nagyon nehéz volt, mert apu öcsi kedvéért pulyka szív pörköltet tarhonyával főzőt. Nyam… imádom! Megkértem, hogy erős paprikával készítse. Biztos nincs kísértés. Nem bírom az erős, csípős ételeket. Így marad az alma.  

    előzmény:
    Tuncii (93)
    2009-11-05  19:00
  23. 2009. november 6. 08:33104.
    Látom a macsek is megvan.....
    Igen ma tök jó kedvem van, mint mindíg
    Talán, mert péntek van. Hehehehe, nekem nem sok közöm van a dolgozókhoz, már ami a szabad hétvégét illeti....
    Most néztem az időjárást, most süt a nap, de megnyugtattak, hogy akkora eső lesz, mint egy ház
    Áh, pucolok pucolni, káposztát a változatosság kedvéért.....
    Pedig inkább itt lennék, ha bevette a képet...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2009. november 6. 08:17103.

    Ó, de kis vicces tetszik lenni korán reggel!

    Én reggel csináltam gyorsan egy kis levest meg tejberizst. És a rizsből hoztam egy kicsit sokat. 

    Látod, lassan egybe lesz a csipet-csapat. (ez úgy tetszik, muszály volt beszúrni)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2009. november 6. 08:10102.

    Hallali!!!

    Ma kínai ebédet csinálok...
    Krump-lee főzeléket!!!!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top