Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fogyi Club reloaded

tsfmvk
Létrehozva: 2009. november 3. 06:45
Sziasztok!
Elsősorban szeretnék elnézést kérni, akinek bele irkáltam a fórumába, de vészhelyzet volt.
Mi egy olyan csapat vagyunk, akit egy másik lapról száműztek...
Nem azért, mert rosszul viselkedtünk, hanem a lapot lehetetlenítették el.
Ez egy diétás kör, fogyózunk több.kevesebb sikerrel.
Mindenkit várunk, aki csatlakozni akar, és remélem a régi csapat is idetalál.
  1. 2009. november 5. 12:4876.

    Sziasztok!

    Vagyok csak meghűltünk a kisebbik gyerkőccel a hét elején és most kezdek magamhoz térni.

    Nagyobbikkal gumicsimmában és esernyővel battyogtunk az oviba. Ja és szintén Debrecenből jelentkezem!

    Ha még mindig jelszavas a bemem, akkor priviben szívesen megadom a jelszót. Már nem emlékszem, mert egy ideje nem aktívkodok az nlc-n.

    előzmény:
    Erika47 (67)
    2009-11-05  06:59
  2. 2009. november 5. 12:4275.

    majdnem elfelejtettema kaja jelnetésemet..akit nem érdekel az már lépje is túl az irásomat....

     

     

    A reggeli:

     

    -1banán+1 körte.Nem kívántam többet,de elég is volt..

     

    Ebéd:

     

    --Rizs +zöldborsópörkölt..

     

     

     

     

    vacsorára vettem kalácsot és azt megkenem vastagon mogyorókrémmel...iszok hozzá egy nagy adag forrócsokit tejszínhabbal......

     

     

     

    Ez volt az álmodik a nyomor fejezet:)

    előzmény:
    Tuncii (74)
    2009-11-05  12:38
  3. 2009. november 5. 12:3874.

    helló lányok....

     

    Nagyon nagy szeretettel köszöntelek közöttünk Zisi(Andi)..Már hogyne lehetnél tag....Jó helyen vagy te itt... Milyen diétával adtál le ezelött ennyi súlyt,és most mit csinálsz??Ez a banda részben régimotoros.Másik fórumból jöttünk,mert azt elcseszték.Mind fogytunk a 90 napossal.Ki többet,ki kevesebbet...Azthiszem csak én diétázom jelenleg,de én is a 2 napnál vagyok...Elsőre jó eredményt értem el,utána nem akart mozdulni a  súlyom.Most újra belevágtam,ha nem megy,akkor váltok....Van aki vércsoport diétázik..Ehhez én nem értek,de ahogy Zsike irja,nekik bejött..Ez a lényeg...Tavaszra biztosan szép és dögös csajszi leszel,de azt tudnod kell hogy ha itt maradsz megkapod a lecseszést is ha vétkezel a  diétába.Ez viszont jól tud jönni(én olyankor pironkodom,de hatásos)

       

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_482670 (73)
    2009-11-05  12:07
  4. Torolt_felhasznalo_482670
    Torolt_felhasznalo_482670
    2009. november 5. 12:0773.

    Sziasztok!

    A másik fórumban is jeleztem, hogy életmódváltást végzek. Ide is írhatnék, Fogyi Club tag lehetek? Szeretnék csinos „egészséges” 24 éves lány lenni. Magamról: 171 cm, 99-100 kg vagyok. Régebben már sikerült leadnom 15 kg-ot. Sajnos visszajött. Hosszabb távú célom 65-70 kg-m. Rövidebb havonta 4-6 kg-m. Üdv: Andi

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2009. november 5. 11:4072.

    Addig csinálod, amíg kedved tartja és el nem éred a megfelelő súlyt. Napi 15-30 dkg-ot fogyunk a férjemmel, persze Őneki megy le a több, de ez azért van, mert én előtte sem ettem kenyeret, ő pedig mindenhez azt evett, de lehet, hogy az eltérő vércsoportunk miatt van így, mivel ő "B"-s

     és mindenféle vadhúst ehet. 

    előzmény:
    Erika47 (45)
    2009-11-04  09:49
  6. 2009. november 5. 11:3671.
    Bocs, de rosszul tudod, az "A"-sok is ehetnek húst, csak kisebb mértékben, lazac, tőkehal, sügér és pulykahús megengedett.
    előzmény:
    tsfmvk (64)
    2009-11-04  18:14
  7. 2009. november 5. 07:2470.
    Kár, hogy nem marad itt a kép mindig és ujra rakni kell minden írás után.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2009. november 5. 07:1769.

    Jó reggelt, igen sikerül! Tapsolás miért nincs?????
    Itt is esik, szakad, hogy szakadna rá!!!!

    Lehet savanyítani, megint.....
    Jó munkát mindenkinek.......

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2009. november 5. 07:0168.
    Na sikerült?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2009. november 5. 06:5967.

    Sziasztok, szép jó reggelt mindenkinek!

    Helyzet  jelentés: Debrecenbe  esik az eső, de azért jó idő van stop én is jól vagyok stop mindjárt olvaslak benneteket stop. És sajnos ma már lesznek főnőkeim stop stop stop nekik. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2009. november 4. 18:1966.
    Na, tényleg megyek, mert a többiek nézni akarják a pengét...
    Jó éjt!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2009. november 4. 18:1665.

    Ezt is még meg kell tanulni!!!! Majd belejövünk, de az a másik amit újítottak vmi borzalom lett!
    Jó a smiley!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2009. november 4. 18:1464.
    Ajánlott élelmiszerek:

    - Szója, lencse, bab
    - Brokkoli, káposzta, tökfélék
    - Ponty, szardínia, lazac
    - Kecsketejből készült tejtermékek
    - Zöldfűszerek, mustár, gyömbér
    - Áfonya, meggy, mazsola, barack, szilva

    Kerülendő tápanyagok:

    - Húsfélék, burgonya
    - Teljes kiőrlésű liszt, búzakorpa
    - Padlizsán, káposzta, paprika
    - Kesudió, pisztácia
    - Bors

    Ez van írva az A-nak, menjenek a ................., hogy ne egyek HÚST
    MI vok én nyúl, hogy káposz...., na ezek még össze is kevertek vmit
    Ehetnék én káposztát, meg nem is?????
    Jó, ezt nem csináljuk!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2009. november 4. 18:1463.
    Ismét tanultam...Rákkatintottam az idézem feliratra,erre bemásolta azt is amit te irtál...
    előzmény:
    Tuncii (62)
    2009-11-04  18:12
  15. 2009. november 4. 18:1262.

    Erika, szülinapi perverzió, mellesleg mintha a grillen forogna vmi.....
    Savanyításról ne is beszéljünk....., most lettünk kész megint a másik hordó vegyessel, hétvégén meg savkáp rakás, de komolyan, már ilyen komolyan!
    Tüncii, akkor nem kell neki írni... Ilyen egyszerű, majg ír, ha akar.
    Dininek viszont örülök!!! Eljegyzés..... Gyorsan ment, de igaza van, minek tökölni!!!
    Tüncii, súgok, minden hozzászólásnál fel lehet tölteni képet, kapcsolódó képek, amikor írsz jobbra alul.

    Én is fél órát jógáztam rajta, mire rájöttem
    Most pedig mindjárt , he-he nem kell kiírni!
    Tüncii, hajrá, én megnézem ezt vércsoportos izét!

    idézet:
    tsfmvk (61)
    2009-11-04 18:06:44
    tényleg itt van a kapcsolódó kép.....Én a képgalériába tettem fel..
    előzmény:
    tsfmvk (61)
    2009-11-04  18:06
  16. 2009. november 4. 18:0661.

    Erika, szülinapi perverzió, mellesleg mintha a grillen forogna vmi.....
    Savanyításról ne is beszéljünk....., most lettünk kész megint a másik hordó vegyessel, hétvégén meg savkáp rakás, de komolyan, már ilyen komolyan!
    Tüncii, akkor nem kell neki írni... Ilyen egyszerű, majg ír, ha akar.
    Dininek viszont örülök!!! Eljegyzés..... Gyorsan ment, de igaza van, minek tökölni!!!
    Tüncii, súgok, minden hozzászólásnál fel lehet tölteni képet, kapcsolódó képek, amikor írsz jobbra alul.

    Én is fél órát jógáztam rajta, mire rájöttem
    Most pedig mindjárt , he-he nem kell kiírni!
    Tüncii, hajrá, én megnézem ezt vércsoportos izét!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2009. november 4. 17:5760.
    TS neked,hogy lett kitéve  a fotó???...Azt láttam ha rámegyek Erika nevére ott a kutyus és nálam is amit feltettem,de ennek ellenére mégsincs kint az irásom mellet......
    előzmény:
    Tuncii (59)
    2009-11-04  17:29
  18. 2009. november 4. 17:2959.
    Képzeljétek a P@ndi kibontotta a levelemet,és már törölte is(kijelezte a gép).Ezekszerint nem akar itt lenni.Válaszra sem méltatott..Kicsit meglep,de ő tudja....
    előzmény:
    Tuncii (58)
    2009-11-04  17:23
  19. 2009. november 4. 17:2358.
    nem jelen meg a kép amit feltöltöttem..Persze ide nem rakom ki az igazit..Az csak a mi szűk körünkben volt publikus.
    előzmény:
    Erika47 (56)
    2009-11-04  17:20
  20. 2009. november 4. 17:2257.

    Bocsi nem lány, lágy. Pedig nem csajos napom van bizisten. Csak lüke vagyok.

    Tünci hajrá, ügyes legyél. Biztos menni fog. Még egy kis torna és kész a siker.

    Na tényleg megyek, csak láttam te is itt vagy. Itt legalább ezt is látjuk.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2009. november 4. 17:2056.

    Ügyes vagy, legalább megismerlek

    Jaj, ma megint csak a káposztáról jutottál eszembe. Vettem savanyú kápit, és az ize igazán finom, de olyan lány. Hát ha csak egyszer ehetnék a tiédből, mit nem adnék érte.

    Ez szerintetek mit fogdos itt? Hol nagyobb, hol kisebb. Jaj ma olyan perverz hangulatba vagyok.

     

     

    Szép estét mindenkinek, folytatom a szüli napi vacsit.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2009. november 4. 17:1955.

    Helló lányok....

     

    Igen ma megtettem az első lépést..... fehérjenapoztam(tok)...de azt nem tudom mennyire lesz hatásos,hiszen csak elsőre volt igazán szuper....Ha nem látok eredményt,akkor váltok....

    előzmény:
    tsfmvk (54)
    2009-11-04  16:51
  23. 2009. november 4. 16:5154.
    Na, ki a király??????
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2009. november 4. 16:4953.
    Jó estét!!!!!!
    Tüncii, akkor most 90 napozni tetszik vagy nem????
    Erika örülök, hogy nem az ebédjegyet etted nem, mondjuk abban kevés lett volna  szénhidrát.
    Jah, Tüncii, mit kerestél az apehnél???? Az sose jelent jót(nem tudom ez hányás akar lenni?) én annak nézem...
    Jó, hogy szóltatok a többieknek, majd jönnek ők is, nem kell félni....
    Erika, küldök ajándékot, ha már annyira hiányolod, nézz jobbra!!!!
    Ha sikerült.... Nézzük..
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2009. november 4. 14:1552.

    Köszönöm Tünci nagyon aranyos vagy te is!

     

    Képzeljétek, Manco is írt nekem az iwiw-en és mondtam, hogy jöjjön az új hazába. Nem tudom fog e jönni. Kérdeztem, hogy mi van vele, remélem válaszol. Meg Beus is írt, őt is hívtam, hogy jöjjön néha. Két tanulás között kell egy kis kikapsolódás. Remélem vissza talál a csapat és megint egy csapat lehetünk.  

     

    Én ma igen csak ettem. Ettem a maffinból is, meg a csokiból is amit kaptam és volt egy ebédjegyünk is, igaz ketten ettük meg. Na nem az ebédjegyet, hanem amit adtak rá, lebbencs levest és tölött kápit. Igen kápit. Jaj, hogy hiányzik innek a káposzta virág , hogy nem látom a Ts mellett. 

    Meg reggel ettem egy Jó reggeltet. Ó máskor egész héten nem eszek ennyit. És még nincs vége a napnak. Jajaj. De csak ma. Majd holnap megint vigyázok.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top