Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kaáli-ba járunk

kaporka68
Létrehozva: 2004. február 21. 14:14
Várom mindazok jelentkezését, akik a Kaáliba járnak, eszmecserére.
Reméljük így sokkal okosabbak leszünk.
  1. 2004. március 4. 15:05151.
    Szerintem mi hárman: Bosca, Sirtaki, Kaporka68:
    A Bernard dr. -ra és a Krizsa dr-ra szavazunk. Mind a kettő nagyon jó.
    Bosca és én Krisza dr-hoz járunk, de én felemás vagyok, mert elvileg a Bernard-hoz kerültem volna, Sirtaki Bernard-hoz jár. A barátnőm is hozzá járt, és kétszer!!!! egymás után terhes lett tőle. (Ja nem tőle, hanem a férjétől, értitek!!!)
    előzmény:
    lenger (147)
     
  2. 2004. március 4. 15:01150.
    Ja de bocs, elaludtam.
    Kováts dr-nő azt hiszem Ildikó, de a keresztnevében nem vagyok biztos.
    Bosca!
    Röhögnék egy nagyot ha igy lenne pont számról számra. Akkor veszünk egy gyerekpezsgőt és megisszuk. A ti egészségetekre is.
    előzmény:
    Bosca (148)
     
  3. 2004. március 4. 14:57149.
    Csókolom Sirtaki néni!
    Én vagyok az életkorokban a második helyezett nekem 38 van. Akkor magázódjunk.
    Harmadik helyezett Kaporka 68. (Én tudtam, hogy 36 éves, mert a neve után a 68 a születési dátuma)!!!!
    Okos vagyok mi?
    Azt hiszem mi igy hárman vagyunk a nagyon öregek!
    Na ez csak vicc volt!!!!!!
    Köszi a vicceket harmadik helyezett!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_646711 (134)
     
  4. 2004. március 4. 14:49148.
    Kaporka!
    Ez sikerül, nem kell laparra menned!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Most 9 db petécskét fog hétfőn a doktorbácsi leszívni!
    Ebből 6 db fog megtermékenyülni, melyből 3 db-ot visszaültetnek szerdán vagy csütörtökön. Azért a többi hármat majd lefagyasztatod, biztos ami biztos!
    Na már most:
    ebből egy vagy kettő megtapad, azt nem tudom pontosan mennyi!

    Csak nyugi, majd meglátod, hogy így lesz!
    Ha igen, jössz egy milkával. Pezsit még nem ihatok!
    Pusza!
    Senki nem tudja, hogy hívják a nődokit a Kaáliban?
    Már meghalok a kiváncsiságtól!
    előzmény:
    kaporka68 (137)
     
  5. 2004. március 4. 14:49147.
    Ennyi pénzünk nem volt zsebben, úgyhogy ha akartuk volna, akkor se tudtuk volna megcsináltatni. De mivel mind a kettőnk felmenői egészségesek voltak, sehol nem tartották elengedhetetlennek a vizsgálatot. SŐT! A genetikai tanácsadóból röhögve kísértek ki, hogy erre nincs semmi szükségünk. . .
    Most nőgyógyászt keresek. Tudtok valakit ajánlani??
    Jövő héten kedden megyünk, én is nagyon izgulok. Jó lesz olyan helyre menni, ahol nem azt nézik, hány bőrt húzzanak le rólad. . .
    Csak egy gyereket szeretnénk, ennyi az egész. Sok mindent megtesz ezért az ember és sajnos vannak olyanok akik ezt rendesen ki is használják.
    Szóval majd jelentkezem! Köszönöm, hogy itt lehetek!
    előzmény:
    Bosca (145)
     
  6. 2004. március 4. 14:49146.
    Hú Lenger!
    Akkor mit szóljunk mi??
    Én pl. 36 vagyok.
    Még fiatal vagy, előtted az élet. Meglátod, hogy sikerülni fog, minden gondodon tudnak segíteni.
    ÜDV
    előzmény:
    lenger (144)
     
  7. 2004. március 4. 14:42145.
    Szia Lenger!
    Akkor tényleg a legjobb helyen leszel a Kaáliban!
    De remélem nem csináltattok addig ilyen vizsgálatot potom 200. 000-ért? Mikor mész megbeszélésre?
    Nekem a nőgyógyászom megcsinálta tb-re az petevezeték átjárhatóságit, még mielőbb a Kaáliba mentünk volna. Még azért sem muszály fizetni. Nekem csak a férjem spermi vizsgálatáért fizettünk egy maszek andrológusnak, amit sajna a Kaáliban is megerősítettek 8. 000. -ért. De ennyi!
    Egyszóval jó, hogy idejöttél, nagyon drukkolunk neked is!
    Pusza:Eszter
    előzmény:
    lenger (132)
     
  8. 2004. március 4. 14:42144.
    A Nyírős doki pontosan a V. A. volt. Jó menedzser, jól tud pénzt gyűjteni az intézetének. . .
    A férjemnek kevés a spermaszáma és lassúak a kiskatonák, ezért kell a lombik. Aztán meg úgy néz ki, PCO-s vagyok, de a magán orvosom szerint Clostyval minden szép és jó nálam. 26 éves vagyok, nem kellene annyira kétségbe esnem, de már 2 éve nagyon-nagyon szeretnénk a férjemmel gyereket. Olyan rossz nézni, hogy már azok is szültek, akik akkoriban amikor mi már akartunk, ők hallani se akartak gyerekről. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_646711 (140)
     
  9. 2004. március 4. 14:31143.
    Szia! Köszi. Most írtam neked.
    előzmény:
    AlinKat (142)
     
  10. 2004. március 4. 14:29142.
    Sziasztok!

    Era:
    dr. Papp György andrológus és a Szabolcs u. -i klinikán dolgozik.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_447991 (141)
     
  11. 2004. március 4. 13:59141.
    Úgy hallotam, hogy igen. Csak esetleg tapasztalatokat szerettem volna hallani. De azért köszi.
    előzmény:
    kaporka68 (139)
     
  12. Torolt_felhasznalo_646711
    Torolt_felhasznalo_646711
    2004. március 4. 13:56140.
    Szia Lenger,
    Udv a fedelzeten, jo helyre kerultel!! Mostantol erted is izgulunk. :-) A Nyiros doki nem V. A. volt veletlenul? Kulonben en sem ertem, mert akartak rolatok legombolni 200 ezret. Es foleg: mert ezzel kezdik? Mik az elozmenyek? Bocs a sok kerdesert, de mi mar csak ilyen kivancsi fancsik vagyunk. :-)

    Lanyok, olyan edesek vagytok ezzel a Doktornozessel! :-) Olyan jot nevettem. (a kolleganom kicsit furcsan is nezett ram)
    Szoval Kaporka, nagyon sok helyen utanaolvastam. Mielott belevagtunk, kulonbozo internetes oldalakon - magyaron es amerikain egyarant - meg konyvekben utananeztem a torvenynek, az intezeteknek, a modszereknek. . .
    előzmény:
    kaporka68 (128)
     
  13. 2004. március 4. 13:56139.
    A Kaáliban dolgozik?
    Sajna nem ismerem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_447991 (136)
     
  14. 2004. március 4. 13:53138.
    Miből gondoljátok hogy 7 db lesz???
    Semmit nem érzek szinte!!!
    Én mindig stresszelem magam, de ez totál jó hatással van rám. A kedvem azért nem rossz, csak előre felkészülök arra, hogy . . . . . . . . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2004. március 4. 13:48137.
    Ne haragudj nem olvastam az előzményeket, de most kezdtétek a dolgot, volt valami előzménye annak hogy ilyen hülyeségekre küldött. Az eszem megáll.
    Nekem most a 3. előtt mondta a Krizsa doki, hogy ha ez sem sikerült, akkor kell lapar stb. vizsgálatokra mennem. Dehát 3. után. Nem elsőre!!
    előzmény:
    lenger (135)
     
  16. 2004. március 4. 13:46136.
    Sziasztok lányok!
    Azt szeretném tőletek kérdezni, hogy ismeri-e valaki Dr. Papp Györgyöt?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2004. március 4. 13:38135.
    Semmi indok nem volt, de nem is kérdezett semmit. Ezeket csináltassuk meg + ultrahangos átjárhatósági 32. 000-ért stb.
    Elmentünk genetikai tanácsadásra, ahol kiröhögték a dokit. Ilyen hülyével még nem találkoztak, ezt mondták. Nem beszéltünk meg semmit, nagyolva megnézett és közölte, hogy a genetikai vizsgálat után találkozunk. Hát nem így lesz. Vagyis elmegyék még egyszer hozzá, de csak azért, hogy megmondjam neki, nem a Julcsa vagyok, a fejőstehén. . . . De nagyon bánt, hogy ilyen kiszolgáltatott helyzetben is hülyére veszik az embert.
    előzmény:
    kaporka68 (133)
     
  18. Torolt_felhasznalo_646711
    Torolt_felhasznalo_646711
    2004. március 4. 13:34134.
    Bosca, Maradj mar, a 18 eveddel! :-))) Bocsika, igazabol nem tudom, hany eves vagy, de biztosan en nyerek a magam kis 40 evevel. Ugyhogy mostantol nyugodtan koszonhettek "Csokolom neni"-vel. :-)))

    Na de viccen kivul: en most ott tartok, hogy surgetem az idot. Csak sajna nem nagyon megy. :-( Ugy szamolom, junius elejen kerem vissza az egy szem fagyibabamat. Ezert is drukkolok neked ezerrel, mert ha neked sikerul, elkezdek bizakodni, hogy nekem is sikerulhet. Igaz, nalam rosszabb a helyzet, mert csak 1 van lefagyasztva. :-( Pusza
    előzmény:
    Bosca (123)
     
  19. 2004. március 4. 13:33133.
    200 ezret???? de mire???
    A szomszéd csajnak is megcsinálták ezt a genetikai vizsgálatot (a Kaáliból adtak neki cimet) de úgy tudom kb. 30-40 ezer ft-ból megúszták a dolgot.
    Miért kezdik rögtön genetikai vizsgálattal, volt vetélésed??? Nálam soha nem csináltak még ilyet? Miért ezzel kezdenek?
    Sokat kérdezek????
    Szerintem ne bánjad hgoy a Kaáliba kerültél.
    előzmény:
    lenger (132)
     
  20. 2004. március 4. 13:16132.
    Decemberben már egyszer bejelentkeztünk a Kaáliba, de csak januárban lett volna szabad időpont. Így a Nyírőbe mentünk. Ott a doki kapcsiból 200 ezret le akart gombolni rólunk mindenféle hülye genetikai vizsgálattal stb. A bizalom odaveszett irányába, így 2hónap veszteséggel, de mégiscsak a Kaáliban fogunk kilyukadni vagyis "bebabásodni" remélem!!!
    előzmény:
    Bosca (125)
     
  21. 2004. március 4. 12:52131.
    A viccekről jut eszembe olyan jókat kaptunk ma e-mailen:
    BOSCA figyelj:
    Közös lónak túrós a táska.
    Nem a győzelem a fontos, hanem az őszinte részvétem.
    Aki másnak vermet ás, . . . . nem magának ássa!
    Éhes makkal disznókat álmodsz!
    Kicsi a bors, de főleg az őrölt.
    Aki mer, annál van a kanál.
    Ahány ház, annyi baj legyen.
    Okos enged, ha már szenved. . .
    Szegény ember vizel és főz!
    Jobb félni, mint megnősülni!
    Ki a hideget nem szereti, hóember nem lehet.
    Mindenhol jó, de legolcsóbb otthon.
    HHHAAAAAAHHHAAA
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2004. március 4. 12:48130.
    nem baj Bosca, édes volt!!!
    előzmény:
    Bosca (129)
     
  23. 2004. március 4. 12:00129.
    Igazgad van, de én úgy gondoltam hogyha nő akkor Gáborné lenne!
    De én is megnéztem a papírom és tényleg pasi doki!
    Na mindegy, de sajnos én sem ismerem!
    Nem vagyok ám ilyen hülye csak egy kicsit. De írd meg légyszi, én tudom, hogy van ott a Kaáliban nő doki is!!!!!

    Ez a szobafogságtól van, hogy hülyülök!!!

    előzmény:
    kaporka68 (127)
     
  24. 2004. március 4. 11:55128.
    Kedves Lenger!
    Bizd csak magad a "doktornő" rendelésére nyugodtan, (Sirtaki) tényleg néha úgy gondolom jobban el tudja magyarázni mi a bajod, mert nem annyira tudományos.
    Esküszöm túl leszünk a sokadikon és mindenki ledoktorál. Nem is értem Sirtaki te hogy tettél ennyi tapasztalatra szert, hiszen elsőre sikerült a dolog, még ha olyan rossz vége is lett. De a lényeg hogy sikerült. Ez már fél siker, hidd el nekem. Szóval honnan a tudomány?????
    előzmény:
    lenger (124)
     
  25. 2004. március 4. 11:52127.
    Szerintem nem nő!!!
    Eszter olyanokat tud irni?????!!!!!!
    Ne higgy neki (legalábbis ebben) Eszter hogy lenne nő, ha egyszer Gábor????
    Én úgy emlékszem Gábor és Szmatona, mert a punkció után minden orvos aláírja, és ott a neve. , és úgy emlékszem Szmatona Gábor. Bocs de nem ismerem. de biztos ő is szuper. Ott nem lóg ki senki a sorból.
    előzmény:
    Bosca (125)
     

Címlap

top