Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

30-as szingli klub

Selfless
Létrehozva: 2009. szeptember 6. 18:35

Sziasztok!

 

Lassan 1 éve a szinglik táborát gyarapítom. Olyan fázisban vagyok, hogy jobb egyedül (mármint pasi nélkül)....és gondolom leszek is még jó darabig, mert nem egyszerű egy majd' 10 éves kapcsolaton túllépni...

Szeretném megtalálni önmagamat és emellett egy csajos baráti társaságot összehozni. (sajnos exem mellett nagyon begubóztam és a barátnőzés is kimaradt az életemből mióta Budapesten élek)

 

Keresem azon hasonszőrű (korban és élethelyzetben) csajszik társaságát, akik szivesen jönnének billiárdozni, karaokézni, együtt megtanulnánk pókerezni, járhatnánk pubokba stb....no meg persze - ki épp mely fázisát éli meg a szakítás utáni időszaknak - támogathatnánk is egymást a dolgok feldolgozásában.

 

Jövő héten pénteken vagy szombaton bele is vághatnánk.

Remélem lesznek, akiket érdekel.

Persze előtte itt nem lenne rossz kicsit ismerkedni. Esetleg megosztani egymással, hogy kivel mi történt, hogy így 30 felett egyedül maradt... :-(

 

  1. 2009. szeptember 10. 11:40101.

    Sziasztok!

    Visszatértem én is, beleolvastam az elmúlt napok eseményeibe Most éppen programom volt minden nap, késő este már nem igen volt energiám netezni, de azért olvaslak pár naponta:)

    Volt egy korábbi kérdés, hogy ki milyen fázisában van az elengedésnek. Szóval én teljesen "tiszta" vagyok mostmindenkit és mindent elengedtem. Randizgatok mondhatni rendszeresen, jól érzem magam, eljárok ide-oda, néha barátnővel, de ha úgy alakul egyedül is. Jó lenne megtalálni újra a nagy szerelmet, de most jól érzem magam a bőrömben:)

     Szép napot mindenkinek, megyek vissza dolgozni...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2009. szeptember 10. 10:21100.

    Én ma csak későn tudok jönni.

    (negyed kilencig suli napom van meló után, aztán meg még 1 helyre be kell ugranom)

    Tehát leghamarabb szerintem fél tíz körül tudok ma este benézni...

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_182892 (99)
    2009-09-10  10:15
  3. Torolt_felhasznalo_182892
    Torolt_felhasznalo_182892
    2009. szeptember 10. 10:1599.
    Este jövök, mert most (nem Olasz) meló van.
    előzmény:
    Selfless (98)
    2009-09-10  09:55
  4. 2009. szeptember 10. 09:5598.

    Szia!

     

    Köszi a kávét!

    Jajj de jó, akkor mégis összejöhet ez a tali a  héten pár emberkével.

    Nekem jó a most vasárnap.

     

    Megbeszéljük itt a részleteket?  És akkor mások is láthatják, és csatlakozhatnak...Vagy hogy gondoltad?

     

    Szép napot!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_182892 (97)
    2009-09-10  08:17
  5. Torolt_felhasznalo_182892
    Torolt_felhasznalo_182892
    2009. szeptember 10. 08:1797.

    Jó reggelt!

     

    Most küldenék nektek egy reggeli kávét, de mint kiderült frissítettem a gépet, és ezáltal nem tudok képeket küldeni.

    Megpróbáltam máshogy. Nem tudom, hogy látjátok-e, de én igen. Szóval jó reggelt!

     

    Tegnap kora este lefeküdtem, mert K.O. voltam, de most már kipihent. Azt hiszem a találkozóról beszélgettetek. Ha valakinek van kedve találkozni a héten, én szabad vagyok. Van egy aranyos lány , a Szveti, vele már találkoztam néhányszor, és szerintem tök jó programokat hoztunk össze. Ha van kedve valakinek csatlakozni, vagy van program ötletetek, akkor megbeszélhetjük. Vele is itt ismerkedtem meg a neten. Vasárnap a programunk koncertsorozat a MÜPA előtt. Előtte találkozhatunk.

     

    Szép napot!

     

    Bazsa

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2009. szeptember 9. 23:0596.

    Sziasztok!

     

    1,5hónapja szakított szingli (34), kezdő hastáncos, társaságkereső, barátságkereső, közös programokban és egymás bátorításában reménykedő - csatlakozhatok?

     

    Most szombat nem jó, lánybúcsúztató (egyik közeli ismerősömé), jövő szombat lagziba hívtak, egyébként igyekszem megoldani a találkozót:) 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2009. szeptember 9. 20:3495.

    A vasárnap délután, olyan 5-6 körül már nekem is jó, addigra vissza is érünk, szóval az még most is beleférne.

     

    Nekem a hétfő-kedd általában kilőve, hétfő meló, kedd hastánc.

    előzmény:
    Selfless (93)
    2009-09-09  20:24
  8. 2009. szeptember 9. 20:2694.

    hogy írhattam pontos j-vel???Úristen!!!

    Mert lehet , közben az ijedés szóra gondoltam

     

    Szóval nem szereti az ILYET

    előzmény:
    Selfless (93)
    2009-09-09  20:24
  9. 2009. szeptember 9. 20:2493.

    Sziasztok!

     

    Na, csak nem veszett fejsze nyele?

    Egy baj van, hogy úgy terveztem, haza utazok Kecskemétre jövő hét péntek délután, mert aznap van anyukám szülinapja - meglepetés lennék (nem szólnék, hogy megyek.... egy a gond, hogy nem szereti a meglepit, főleg az ijet...mert mindig sürög forog a lakásban, előtte ha tudja, hogy megyek.... szóval nem tudom mennyire jó ötlet... 64 éves lesz )

     

    Csak a péntek jó Nektek? Esteleg szerda jövő héten? (kedd, csüt nekem minden héten kilőve, kivéve, hogy félkilenckor  is hajlandó vki talizni, ugyanis addig tart azokon a napokon a sulim és nem merek hiányozni, mert sík vagyok belőle...)

     

    Nekem még a jövő hét vasárnap késő délután is oké lenne.... (ó de messze van az még...)

     

    Azért remélem összehozzuk, ugye nem adjuk fel ?

     

    Egyébként ki hogy van?

    Te vagy beteg, Letti? Remélem nem komoly a baj.

     

     

     

     

    előzmény:
    letti08 (91)
    2009-09-09  19:06
  10. 2009. szeptember 9. 19:3992.
    Ezzel megvárnám a többieket, hátha az meg nekik nem felel meg...
    előzmény:
    letti08 (91)
    2009-09-09  19:06
  11. 2009. szeptember 9. 19:0691.
    Jövő péntek mondjuk? Ez a hét nekem sem jó annyira betegség miatt.
    előzmény:
    Lightgrey (89)
    2009-09-09  19:02
  12. 2009. szeptember 9. 19:0590.

    Szia!

     

    Én is itt vagyok, csak ilyenkor férek a géphez.

     

    Találkozóban benne vagyok én is. 

    előzmény:
    Selfless (88)
    2009-09-09  15:26
  13. 2009. szeptember 9. 19:0289.

    Én is visszanéztem, tegnap nagyon későn értem már haza, akkor nem volt jó.

     

    Péntek nekem nem jó, hétvégén családhoz megyünk. 

    előzmény:
    Selfless (88)
    2009-09-09  15:26
  14. 2009. szeptember 9. 15:2688.

    Hát Regan úgy látom, nem nagyon lesz ebből "klub" ....

     

    Úgy néz ki , vagyunk ketten össz-vissz.

     

    Azért van kedved a pénteki talihoz kora este? (úgy 7 körül mondjuk?)

    Ha nincs, akkor asszem ezennel feladom....

    előzmény:
    regan (86)
    2009-09-08  22:36
  15. 2009. szeptember 9. 09:2487.

    Halihó!

    Egyik szemem sír, a másik nevet...

    Pasi kitalálta, hogy hétvégén menjünk Balcsira... péntek délután indulás... Megpróbálom még egyszer...

    Azért a társaságból nem szeretnék kimaradni, szóval ez most ugrik, de legközelebb mindenképpen szeretnék találkozni veletek!

    Szurkoljatok!

    előzmény:
    Selfless (85)
    2009-09-08  13:39
  16. 2009. szeptember 8. 22:3686.

    Helló Lányok! 

    Fellőtték a pizsit vagy mi a szösz????  vagy netán már  el is kezdétek a pubozásos prodzsektet?? 

     

    Én pubozni nem szeretnék, de szívesen talizom veletek pénteken! Már ha lehet csatlakozni :)

     

    most megyek aludni, mert olyan fáradt vagyok, h összeakadnak a szemeim és kb 4 elütés/szó

     

    Jó éjt!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2009. szeptember 8. 13:3985.

    Gyere, akkor sírjunk együtt... Úgy könnyebb elviselni :-)

    Aztán valahogy kirángatjuk egymást...

    Hogy tud ennyire fájni , a p""csába is....

     

    Akkor Zsebu gyere talizni velem pénteken, mit szólsz hozzá?

    Aztán, ha úgy alakul és szimpi vagyok, aznap este mehetnénk pubozni (említettem, hogy egy régi csajszi ismerős - akivel pár hónap múlva lakótársak is leszünk - hívott, hogy menjünk.... de amúgy vele is eddig életemben 3x találkoztam ... és hát attól függetlenül, hogy ő is kb 1 hónapja lett "kidobott" fél egy 6 éves kapcsi után, de csak csak 26 éves, és ezért ez sokban befolyásoló tényező.... )

     

    Jobban vagy amúgy már, Zsebu?

     

    Puszi Neked

    előzmény:
    zsebucska (84)
    2009-09-08  08:09
  18. 2009. szeptember 8. 08:0984.

    Szia Mindenki!

    Kezdődik ma is egy szörnyű nap, bocsánat, hogy ilyen negatív vagyok, de nem túl rózsás a hangulatom...

    Annak a bizonyos elengedési szakasznak az elején vagyok, nagyon...

    Jó lenne hétvégi tali, de előreláthatólag nekem csak a péntek lenne jó, nem tudom ki hogy van ezzel.

    Megpróbálok még benézni napközben, hátha felvidulok

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_182892
    Torolt_felhasznalo_182892
    2009. szeptember 8. 07:1783.

    Jó reggelt!

     

    Merre voltatok? Ennyi volt, vagy csak fáradtak voltatok? :)

    Egész jó volt a topicindító levele, de azóta szinte mindenki (?) felszívódott!

    Este azért még benézek.

     

    Szép napot! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2009. szeptember 7. 22:2682.
    milyen kár, h nyáron még nem "ismertük" (sic!) egymást... 
    előzmény:
    letti08 (77)
    2009-09-07  18:42
  21. 2009. szeptember 7. 20:0481.

    Piknikre előfizettem, kompromisszumos megoldás saját magammal, mert képes lennék az újságosstandot is megvenni havonta. Könyvben inkább a történelmi vonatkozású könyveket szeretem.

     

    Hastánc: ahova most megyek majd, ott 1800 a másfél óra, illetve van havibérlet, az valamivel olcsóbban jön ki, de hetente kétszer nem tudok járni valószínűleg, annyi időm nincs.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_182892 (65)
    2009-09-06  22:20
  22. 2009. szeptember 7. 20:0280.

    Sziasztok.

     

    Én is visszanéztem. Selfless, ne beszélj többet azzal a pasival. Exekkel nem állunk szóba, főleg ilyen helyzetben. Töröld ki a számát, felejsd el és majd jön más. Ne hívd többet és ne vegyél neki semmit. Oldja meg.

     

    Bakker, elfáradtam, nem is aludtam jól, most meg még éhes is vagyok.

     

    Hétvégi tali nekem nem jó, mert családlátogatás van betervezve, de lélekben veletek leszek, ha úgy megfelel. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2009. szeptember 7. 19:3279.

    Hát elröhögtem a magamat a saját hsz-emen

    Mi fenét helyett először is Mi A fenét akartam írni...

    Ráadásul most jöttem rá, hogy nem is ezt a "csúnya" szót használják a címben, ahnem azt a szépet, hogy: Mi a csudát tudunk a ....

     

    No, ennyi mára a szösszenetem

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2009. szeptember 7. 19:2978.

    Haza értem egy ideje - de fürödtem meg vacsiztam (hurrá, ma is ettem :-) )

    Viszont a fogam még mindig fáj - tudjátok, a bölcsesség

    Már nagyon bölcs leszek a végén.....

     

    Meg valahogy nem vagyok túl fitt, a fejem is fáj - a szemeim kissé összevissza (mint vmi kaméleon)...

     

    Igen, maximálisan egyet értek, hogy minden napot ki kell használni, hogy minél jobban érezze magát az ember.

    Ti hisztek ebben a pozitív gondolkodás hatalmában (ami manapság olyan divatos)? Tudjátok van az a fil is az a Titok, meg a "Mi fenét tudunk a világról?" (asszem ez a címe - 2 hete néztem meg)

     

    Megvettem a Kérd és megadatik c. könyvet... Hát még nem tudtam annyira belelkesülni, bár mikor megvettem, alig vártam hogy olvassam - de mikor láttam, hogy szinte az egész első rész csak ismételgeti magát elég csalódott lettem 8kissé pénzszaga let számomra a könyvnek) A második felében meg a gyakorlatok közül még egyiket sem tudtam "magamévá" tenni, pedig pl a meditációssal, meg a hála adóssal próbálkoztam, de nem tudtam eddig beépíteni a mindennapjaimba...

    Huh, már megint hosszú lettem.

     

    Na, mivel látom, senki nincs itt, asszem lepihenek, hátha jobban leszek

    Holnap napközben bekukkantok. 

    De holnap este csak későn érek haza (suliban leszek ...)

    No, még egy kérdés a végére: akkor akartok talit?

    Szombaton pl? (péntek nekem úgy néz ki nem lesz jó, mert elígérkeztem még a hétvégén... elvileg egy kicsit pubozni akarunk egy régebbi ismerős lánnyal - persze jó lenne ha többen lennénk, de nem tudom ,lenne -e innen, aki szivesen jönne...hm?

     

    Szép estét Mindenkinek! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2009. szeptember 7. 18:4277.
    Én is majdnem lemaradtam a nyaralásról társaság hiányában, de szerencsére összehoztuk.
    előzmény:
    regan (42)
    2009-09-06  20:48

Címlap

top