Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

30-as szingli klub

Selfless
Létrehozva: 2009. szeptember 6. 18:35

Sziasztok!

 

Lassan 1 éve a szinglik táborát gyarapítom. Olyan fázisban vagyok, hogy jobb egyedül (mármint pasi nélkül)....és gondolom leszek is még jó darabig, mert nem egyszerű egy majd' 10 éves kapcsolaton túllépni...

Szeretném megtalálni önmagamat és emellett egy csajos baráti társaságot összehozni. (sajnos exem mellett nagyon begubóztam és a barátnőzés is kimaradt az életemből mióta Budapesten élek)

 

Keresem azon hasonszőrű (korban és élethelyzetben) csajszik társaságát, akik szivesen jönnének billiárdozni, karaokézni, együtt megtanulnánk pókerezni, járhatnánk pubokba stb....no meg persze - ki épp mely fázisát éli meg a szakítás utáni időszaknak - támogathatnánk is egymást a dolgok feldolgozásában.

 

Jövő héten pénteken vagy szombaton bele is vághatnánk.

Remélem lesznek, akiket érdekel.

Persze előtte itt nem lenne rossz kicsit ismerkedni. Esetleg megosztani egymással, hogy kivel mi történt, hogy így 30 felett egyedül maradt... :-(

 

  1. Torolt_felhasznalo_182892
    Torolt_felhasznalo_182892
    2009. szeptember 6. 21:0751.

    Szerintem te már majdnem elaludtál:) Vagy legalábbis ehhez készülődtél. Válaszoltam a leveledre.

     

    Jó éjt annak, aki már elmegy aludni!

     

    Ártottam én valamit ezeknek a hangulatjeleknek, hogy nem reagálnak semmire?

    előzmény:
    Selfless (48)
    2009-09-06  21:02
  2. 2009. szeptember 6. 21:0650.

    Hahóóóóó jelen vagyok

    Megkaptam az üzidet, köszönöm, a klubba jelentkezem

    előzmény:
    Selfless (1)
    2009-09-06  18:35
  3. 2009. szeptember 6. 21:0649.

    Lányok!!!! Lécci, lécci, lécci- ezt ne, semmiképp... Ettőltotál kikészülök, mikor így egymásnak ugranak itt a neten - meg amúgy is....

    Mi értelme?

     

    Igen, szingliknek szántam a topicot. pont. 30 fölöttieknek. pont.

    De ettől még nincs kizárva senki, miért is lenne?

     

    Az meg hogy ki mit gondol akár a szinglikről, akár a párban élőkről most mindegy.... Itt nem ez a ényeg, hanem , hogy egy társaságot hozzunk össze. Hamár itt ilyen viszony alakul ki egyesek közt, az lesz a vége, hogy el sem jönnek találkozni vagy felszívódnak  már a topicból is....

     

    Szóval, aki ír, az írjon továbbra is. SEMMI GOND EZZEL!!!!

    A véleményeket pedig a fenti dologról ne itt tárgyaljuk ki, ha lehet....

    Ahhoz nyissatok egy másik topicot..

     

    Puszi

    előzmény:
    Selfless (1)
    2009-09-06  18:35
  4. 2009. szeptember 6. 21:0248.

    Bazsaróza! Megkaptad a privijeimet?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_182892 (39)
    2009-09-06  20:32
  5. 2009. szeptember 6. 21:0247.

    Igen mégiscsak igazad lehet, most jut eszembe, hogy ki nem állhatom a butákat meg a pofátlanokat...Ha meg 1 személyben mindkettő megvan...

     

    előzmény:
    Lightgrey (43)
    2009-09-06  20:52
  6. 2009. szeptember 6. 21:0146.
    jó éjszakát! 
    előzmény:
    Selfless (45)
    2009-09-06  20:59
  7. 2009. szeptember 6. 20:5945.

    Lányok...én KO vagyok... Nem szoktam ennyit netezni egy huzamban :-) 6 órája

    Hajmosás meg volt...de megszárítani már nincs erőm...Huh

     

    Szóval én mára búcsúzom, holnap bekukk - napközben is, hátha vna vmi diskurzus....

     

    Ha vmi személyes összejövetelt szervezünk akkor itt is közzé tesszük, illetve már szinte mindenki átküldte a privát email címét, tehát nem veszítjük szem elöl egymást....

     

    Hát akkor további szép estét mindenkinek. Örülök, hogy jöttetek és remélem nem tűntök el...

     

     

    előzmény:
    Selfless (1)
    2009-09-06  18:35
  8. 2009. szeptember 6. 20:5544.
    például Te mint topicgazda, elkérhetnéd mindenkitől, és akkor lehetne szervezkedni   
    előzmény:
    Selfless (41)
    2009-09-06  20:47
  9. 2009. szeptember 6. 20:5243.

    Valami nyűgöd pedig biztos van, ha kéretlenül elkezdtél melegebb éghajlatra küldeni.

     

    Érzelmileg intelligensen azonban úgy gondolom, mindketten elférünk ebben a topikban. A többi már rajtad áll. 

    előzmény:
    Pimpair (36)
    2009-09-06  20:20
  10. 2009. szeptember 6. 20:4842.

    na, ez nagyszerű, ha nyaralni is sikerült együtt!

    én sajnos az idén társ(aság) hiánya miatt nem jutottam el...

    Na de majd jövőre!!

     

    Selfless, nézd milyen sokan lettünk!! 

     

     

    színház szervezést, jegybeszerzést vállalok szívesen - amikor még megvoltak az azóta bebabócásodott (áááá!!!) barátnőim, sokat mentünk... 

     

    Első körben ismerkedésre  jó ötlet a kávézó!  

    előzmény:
    letti08 (37)
    2009-09-06  20:23
  11. 2009. szeptember 6. 20:4741.

    Szia

    Akkor Te már tapasztalt róka vagy ilyen téren, mármint a csajos társaság összehozatalában....

     

    Hogyan tovább szerinted? Itt most vagyunk már páran, ha jól számoltam 6-an.

     

     

    Érdemes itt letárgyalni, ha találkozóra kerülne a sor?

    Vgay Ti hogy szerveztétek az elején?

     

    Mindneki mindenkivel cserélt email címet? Lehet egyszerűbb, ha egy vki megkapja mindenkiér és  

     az első emailt mindenkinek forwardolja...???

    előzmény:
    letti08 (37)
    2009-09-06  20:23
  12. 2009. szeptember 6. 20:4440.

    Üdv köreinkben:)

    Nekem most még készülnöm kell holnapra, de elmentettem a topicot a kedvencek közé, időnként benézek majd:)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_182892 (39)
    2009-09-06  20:32
  13. Torolt_felhasznalo_182892
    Torolt_felhasznalo_182892
    2009. szeptember 6. 20:3239.

    Sziasztok!

     

    Van még egy szabad hely? :)

    29 éves egyedülálló nő vagyok, aki szeretne bekapcsolódni egy társaságba, ahol sok a vidámság, nevetés, kultúra, szórakozás.

    Azt hiszem egy cipőben járunk mindannyian. 4 éve élek Bp-en, de csak most kezdeném kiépíteni a baráti társaságomat. Soha nem késő. Szerintem. Most nyomnék egy csomó hangulatjelet, de egy ideje nem sikerül. :(

    Örülök annak ami van, és nem sopánkodom azon, ami nincs.  

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2009. szeptember 6. 20:2338.

    "Ne értsétek félre, nem azt mondom, h ti ilyenek vagytok, ez csak egy példa a szingli-nem szingli konfliktusforrásra "

     

    Nem vettem magamra, pont ezt megelőző, jeleztem...Mert én is tapasztaltam, hogy mennyire másak az emberek, ha egyedülállók, gyerekük van, új párjuk stb.

    előzmény:
    regan (35)
    2009-09-06  20:20
  15. 2009. szeptember 6. 20:2337.

    Sziasztok!

     

    Én is szívesen csatlakozom.

     

    Bár én már tagja voltam/vagyok egy "szingli csapatnak". A topic végülis nem meghalt, hanem mailben tartjuk a kapcsolatot. Az egyik lánnyal most jöttünk haza nyaralásból, a többiekkel például strandon voltunk,  vagy egyéb helyeken találkozunk (mozi, buli).

     

    Elsőre én is egy kávézót vagy valami hasonlót javasolnék találkozónak, hogy megismerjük egymást.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2009. szeptember 6. 20:2036.

    "Egy rakás depressziós harmincas lány valóban sokkal jobb hatással van egymás közérzetére"

    Ez mindent elárul, legfőképp azt, hogy mi a véleményed a 30-as szinglikről...Na látod, ezért sincs itt a helyed...

     

    Zárójelben megjegyzem, hogy igaz szingli vagyok, de nem vagyok depressziós, de még sírhatnékom sincs.

     

    A topichoz való csatlakozás  érzelmi intelligencia kérdése. Mert a topic indító  azt szeretné, hogy olyanok akiknek nincs párjuk, nincs kivel eljárjanak stb. egymásra találnának. Persze, hogy az ajtón bárki bekopoghat, sőt be is jöhet. Az már más kérdés, hogy valaki annak ellenére ide szeretne bebocsájtást nyerni, hogy az ajtón is jelezve van, hogy nem neki szánták a helyet...

    előzmény:
    Lightgrey (33)
    2009-09-06  20:12
  17. 2009. szeptember 6. 20:2035.

    jól van, ne veszekedjetek!!

     

    Majd Selfless eldönti, h kikkel akar barátkozni.

     

    Mindkettőtöket értelek, mert

     

    a) van olyan szingli barátnőm, aki tiszta energiavámpír, és állandóan nyavalyog, és már felhívni sincs kedvem

     

    b) van olyan "páros" barátnőm is, akit ismertem szingli korában is, de mióta van pasija,  nincs közös témánk, ill. neki van: hogy milyen naccerű minden az új pasijával

     

    Ne értsétek félre, nem azt mondom, h ti ilyenek vagytok, ez csak egy példa a szingli-nem szingli konfliktusforrásra 

    előzmény:
    Lightgrey (33)
    2009-09-06  20:12
  18. 2009. szeptember 6. 20:1534.

    Oké, Selfless! vettem a lapot!  

    Bemásolom ide, amit írtam!

    Ja, kérem, én rendkívül sokoldalú vagyok: filmnézés közben is kiválóan tudok netezni!! 

     

    "32 múltam, Pesten dolgozom egy fősikolán, Pest mellett lakom, aktívan szívatom magam a netes társkeresőkön x éve... Pedig nem vagyok (állítólag) se ronda, se hülye... 

    Barátnők meg babáznak v éjjel nappal a Párjukkal/on lógnak v állandóan dolgoznak... így nehéz.

     

    Most 7végén se tudtam senkivel elmenni sehova.... Jó lenne néha kimozdulni: séta, dumálás, kávé, úszás/szauna, színház - persze, tudom, egyedül is lehet ezeket, de ehhez nincs nagy kedvem...

     

    múltkor megismerkedtem itt az nlc-n (hasonló topicban) egy nagyon helyes csajjal, 34 éves tanárnő, szintén hasonló cipőben - sztem bevehetnénk virtuális tagnak 

    Még nem találkoztunk, de emailben tartjuk a kapcsolatot és készülünk rá!

    szóval: többen is talizhatnánk, biztos nem bánná :)  "

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2009. szeptember 6. 20:1233.

    Ha összesírjátok az Vörös-tengert nagy bánatotokban, az jobb irányvonal? Egy rakás depressziós harmincas lány valóban sokkal jobb hatással van egymás közérzetére

     

    Nem szingliket kerestem, de merészeltem írni, mert úgy gondolom, a kapcsolatban élők és az éppen egyedülállók lehetnek egymás barátai, barátnői. 

     

    Szörnyű gondolat, mi? 

     

    Ha összejönne itt pár szingli, és véletlen egyikük bepasizna, a többi azon nyomban megvonná tőle a hozzászólás jogát, nehogy rontsa az általános közérzetet? 

    előzmény:
    Pimpair (30)
    2009-09-06  20:03
  20. 2009. szeptember 6. 20:0532.
    A színház, mozi vonalat támogatom
    előzmény:
    regan (3)
    2009-09-06  18:45
  21. 2009. szeptember 6. 20:0431.

    Szia

     

    Gyere, gyere, nagyon örülünk Neked - igaz lányok?

     

    Mint az előbb  írtam, épp kicsit pihire indulok, aztán meg még hajat is kell mosnom (de utálom :-)  )

     

    Kb egy óra múlva ide nézek még...

    Remélem addig is beszélgettek kicsit egymással...

     

    Kár, hogy Regan priviben kezdett el "bemutatkozni", meg asszm közben filmet is néz (Zöld kártya)

     

    No , Neked is átküldöm azért a privát email címemet....

    Ha úgy adódik....

     

    Addig is jó beszélgetést.... 

    előzmény:
    Pimpair (28)
    2009-09-06  19:59
  22. 2009. szeptember 6. 20:0330.

    Igaz nem én indítottam a topicot, de mivel a címe  elég világos, elmondanám, hogy ez jó érzés kérdése...Ha szingli klub, akkor nem párkapcsolatban élőknek van...

    Nem bántás, de nem biztos, hogy az éppen csalódott/vagy magányos szingli azt szeretné hallgatni, hogy bár neked van párod, szinglik társaságát keresed, mert nincsenek barátaid...

    előzmény:
    Lightgrey (7)
    2009-09-06  18:54
  23. 2009. szeptember 6. 20:0029.

    Hát gratula... Ezekszerint jól válogattál ill. jól választottál...

     

    No, asszem most kicsit pihentetem magamat - mert du. 3 óra óta nyomom a netezért és kissé lefáradtam...

    Priviben elküldöm az email címem...

    Ha van kedved tartani ott a kapcsolatot, illetve esetleg majd találkára.

      

    előzmény:
    Lightgrey (26)
    2009-09-06  19:57
  24. 2009. szeptember 6. 19:5928.

    Szia Selfless:)

    Jó a kezdeményezés szingli vagyok, csatlakoznék:)

     

    Pimp

    előzmény:
    Selfless (1)
    2009-09-06  18:35
  25. 2009. szeptember 6. 19:5927.
    Ja, és hagyjuk. Rég volt, igaz se volt. (Nem a Vili, de a haveri köre, az irány jó volt)
    előzmény:
    Selfless (24)
    2009-09-06  19:53

Címlap

top