Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2009.szept.1-tő l fogyicsap

Torolt_felhasznalo_788440
Torolt_felhasznalo_788440
Létrehozva: 2009. szeptember 1. 11:12
Sziasztok!rnrnSzeptember 1-től belevágok a sokadik fogyókúrámba. Aki szeretne mostanában lefogyni csatlakozzon! 25 éves vagyok és 108.4 kg voltam ma reggel. Van egy kislányom, aki most két és fél éves. Az idén leadtam 6 kilót, de a nyári nyaralások során vissza is jött 3. A fogyókúrát úgy tervezem, hogy megpróbálom betartani az 1200-1400 kalóriát egy nap, úgy hogy a nap első felére essen a szénhidrátok, cukrot, több zsiradékot tartalmazó ételek nagy része, de ezek mennyiségét mindenképpen csökkenteni akarom. Mindig reggelire eszem a legtöbbet, ebédre egy normál ebéd, áltlalában főzelék husival, vacsorára csak csipegetés... rn
  1. Torolt_felhasznalo_224674
    Torolt_felhasznalo_224674
    2010. július 6. 12:081576.
    Még annyit akartam irni,főleg a Clarira reagálva,hogy lehet hogy félreértettetek.Persze hogy lehet egy más társadalmi helyzetü ember is remek ember,pl a fönököm,aki szerintem egy nagyszerü nő,és akitől csak tanulhatok,de az anyagi különbség megakadályozza a köztünk levő szorosabb barátságot.Én az ő életvitelét,anyagi hátterét soha nem fogom elérni, ő is a hozzá hasonló anyagi+iskolázottságu emberekkel van együtt,meg én is a velem hasonlóakkal,és igy nincs vita.
    Én nyitott vagyok,ismerkedem,beszélgetek mindenkivel aki velem is,de ha az életemhez tartozik napi szinten,akkor legyen olyan mint én.Pl.ha mennénk pihenni,és nekem csak 1-2 nap Balatonra van pénzem,akkor ő ne akarjon 1 hétre menni,mert én azt nem tudom finanszirozni,igy valakinek engednie kell és előbb utóbb keserü szájiz marad,és lehet hogy nem akarnék vele menni leg
    közelebb.Ezt mondom most a gyerekeimnek is ,őszinték legyenek már a kapcsolat elején,ne akarjanak többek lenni se a természetükben ,se anyagilag mint amilyenek,mert ugy is kiderül.
    Szóval tovább nem akarom magyarázni a dolgot,remélem értetek,de azért reagálhatok rá.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_224674 (1575)
     
  2. Torolt_felhasznalo_224674
    Torolt_felhasznalo_224674
    2010. július 6. 11:541575.
    Sziasztok!
    kicsit elmaradtam,de a fiam éjszakás,és ott nem tudok irni,mert alszik.Most elment a Szabi Orfüre strandra-erre itt esik az eső-szóval most az ő szobájából irok.
    Timi veled vagyunk,ezen is túl leszel,és gyors gyógyulást kivánok.
    Zita hát az éjszaka elég rossz,teljesen megértelek.Mire megszoknád,és tudnál
    aludni végre akkor meg fordulsz.Az evésre figyelj,szerintem amig itt dolgozol egyél,mert kikészül a gyomrod.igy is felborul teljesen a bioritmusod.
    clari klassz lehetett azért a lagzi,jó időtök volt,finom ételekkel...hát a mama,azt hiszem nem okozott neked meglepetést.Ahogy olvasom azért tudtad kezelni a helyzetet. Jól tetted hogy mindenből ettél,én is igy csináltam volna.sőt ,én ilyenkor a levesben főtt húst szoktam fokhagyma vagy paradicsommártással enni.-és ha marad hely a gyomromban akkor eszek a többiből.

    Egyébként a héten vagyok csak szabin,és semmit nem csinálok./csak itthon a szokásost/Már a Zsolti miatt is csöndben kell lennem,hogy tudjon aludni.-az idén semmiféle nyaralás nincs tervbe véve,de még 1 napos sem.Teljesen más időpontban tudunk szabadságra jönni,ugye uj munkahely,uj szabályok.

    a focisfiúról annyit hogy szinte 100%-ra jól láttam hogy egy handabandázó,azt mond amiat akar,csak semmit nem látunk,hogy ugy van-e.a harmadik randit nem mondta le,eljött,de csak 2 órát volt,itt ültek a várnál egy padon és ahogy a lányom mesélte csak magáról,meg a pénzről beszélt,nagyon egoista.Nekem már nem szimpatikus.Azt mondta a Szabinak-nem pont ezekkel a szavakkal de ez a lényeg-hogy vegye kitüntetésnek hogy szóba áll vele,mert a Szabina jobban néz ki az átlagnál szerinte,és hogy ő nagyon válogatos.Na gondolhatjátok ettől készen voltam, ekkora nagyképüségtől,felőlem már nekem is hozhat virágot,nálam elkapálta magát.Ugy hogy a Szabit is finoman kezdem lebeszélni róla,ez nem hozzá való.


    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_506023 (1574)
     
  3. Torolt_felhasznalo_506023
    Torolt_felhasznalo_506023
    2010. július 5. 21:291574.

    Szerbusztok lányok!


    Timi, én sem szoktam se faji se más megkülömböztetést tenni senki között.Még hogy olyannal barátozni???Ha nincs pénze már nem lehet jó ember???A gazdag is lehet lelkiekben szegény,sőt aki nem tanult attól is lehet tanulni,és néha a tanult bukik meg előbb a barátság mércén.Nekem ez a véleményem.Remélem rendbe lesz a holnap gondolok rád ezerrel.


    Zita, elküldtem a fogyis táblázatot.A napi 1000-1200 a jó amugy a nőknek elég a norm élethez 1500.a férfiaknak lehet több 2000.


    Szerintem ez a számolgatós a legjobb, meg ebben ehetsz mindent nem kell kiválogatni annyira.A szervezetnek szügsége van minden tápanyagra.


    Editke merre vagy?????????


    Pusza lányok     drukk Timi   

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_471510 (1573)
     
  4. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2010. július 5. 13:541573.
    Timi, én is gondolok rád holnap? Elaltatnak? vagy csak érzéstelenítik? Ki is jöhetsz, még holnap?

    És mennyi kalóriát lehet enni egy nap? Valahol olvastam, hogy a napi 2000 kcal a szükséges, a fogyózóknak pedig 1200 kcal körül. De van, aki 800-900 kcal-t visz be. Melyik az ideális?

    Kerestem egy kalóriatáblázatot. Szóval..
    Tízórai: keksz: 112 kcal
    Ebéd: paradicsomleves: 262 kcal (ez egy normál adag, én kevesebbet ettem)
    + ettem egy jégkrémet is: 95 kcal
    Uzsonna: lecsó + puff. rizs : 175 + 70 kcal= 245 kcal
    Vacsi talán rántotta: 195 kcal
    Összesen: 909 kcal

    Viszek éjszakára: tk. szendvicset: 270 kcal + a paprika
    1 müzli: 110 kcal

    Ez így összesen: 1289 kcal

    Ezzel az éjszakai műszakkal az a gond, hogy fent vagyok egész éjszaka és szinte egész nap is. Így éhes is vagyok.. Jó lenne nappal aludni
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_524634 (1572)
     
  5. Torolt_felhasznalo_524634
    Torolt_felhasznalo_524634
    2010. július 5. 12:231572.

    Clari! Örülök,ha azért jól éreztétek magatokat!Az anyósra meg ne is figyelj,ne hagyd,hogy felhúzzon.Igen,holnap lesz,köszi hogy gondolsz rám.


    Zzmm! Pedg szerintem jó a kalóriaszámolgatás,én is úgy csinálom.Fontos rá figyelni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_524634
    Torolt_felhasznalo_524634
    2010. július 5. 12:211571.

    Sziasztok!Szép napot és hetet mindenkinek!


    Hu,most sok mindenre kell reagálnom,remélem nem hagyok ki semmit.


    Edit és Zzmm!


    Én értem azt,amit ti mondtok és van is benne igazság.Mert persze úgy a szép,ha azonos szinten vannak.De...ha már barátság,akkor sem tudok az alapján barátkozni,hogy kinek milyen a háterre.Mert ezt elsőre nem tudhatom.És ha tök szimpi meg minden,akkor utána azért ne beszéljek vele,mert kiderül hogy gazdagabb/szegényebb nálam?Vagy nem értem.Ugyan ez a párkapcsolatnál is.Persze,egy alap legyen,nem azt mondtam,hogy munkanélküli legyen és/vagy lusta.De ha van munkája,tisztességes,lelkiismeretes akkor engem onnantól kezdve a többi már nem érdekel.Az érzelmek meg csak úgy jönnek,nem tudom őket befolyásolni.Mi se mentünk sehova a volt barátommal,és ő is sokszor a pénzre fogta.Amit én átláttam már akkor is hogy nem igaz.Vagy nem teljesen.Mert mikor volt az évfordulónk,akkor nem voltunk képesek elmenni egy vacsorára sem,mert hogy nincs pénz,de azon a héten a lányának tudott venni 10000 Ftért játékot,úgy hogy nem volt neki se szülinapja,se névnapja se semmije.És ez nekem nagyon fájt,sose tudom elfelejteni.És ez még csak egy a sok közül.Ja meg amúgy is hajlandó lettem volna a saját részemet fizetni.Aztán persze este sem lett semmilyen romantikázás sem gyertyákkal,zenével stb pedig aztán ahhoz nem kell pénz.Úgyhogy ennyit a férfiakról...Bocsi csajok,ez most nagyon kibukott belőlem...Fájnak még a régi dolgok.Sok rosszat kaptam már.Na mindegy,de a lényeg hogy nem érdekel ki mennyit keres,csak szeressen és megbecsüljön,engem ne tartson el senki sem annál nagyobb a büszkeségem.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2010. július 5. 11:391570.
    Szia!
    Örülök, hogy jó volt a lagzi. És csini voltál vékonyan az új ruhádban? Az anyósnak lehet kár volt elmenni, csak rontott ill. próbált a hangulatotokon. Clari, hova töltesz fel képeket? A múltkor is írtad, de mióta megváltozott az oldal, én nem találok ilyeneket...
    Ha jól emlékszem, mikor elindult a fórum, küldtél nekem kalória táblázatot. El tudnád küldeni megint? Megpróbálkozom megint a számolással, bár ez nekem sose ment.
    A héten éjszakás vagyok. Annyira szar. Nem is az éjszakai meló, hanem az, hogy nem tudok nappal aludni. Kb. 3 órákat alszom csak naponta, a hétvége fele meg teljesen kész vagyok már a fáradtságtól.

    Ma fél csomag győri jóreggelt keksz volt a tízóraim (112 kcal), az ebéd paradicsomleves lesz. Én csinálom, diétásan, keményítővel habarva. Nekem tészta nélkül lesz. Az fogalmam sincs, hogy mennyi kalória. Úgy gondoltam, hogy a második fogást majd csak uzsonnára eszem meg. Ez már régebben is bevált. Szóval az tojásos lecsó lesz. A vacsit még nem tudom. A szokásos tk. szendvicset fogom vinni éjszakára, 2 körül lesz a kajaszünet..
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_506023 (1569)
     
  8. Torolt_felhasznalo_506023
    Torolt_felhasznalo_506023
    2010. július 5. 09:471569.

    Szerbusztok lányok szép jó napot mindenkinek!


    Hát megvolt az esküvő.Jól éreztük magunkat (az anyóst leszámítva).Nagyon szép volt a pár, és a kaja is nagyon fini volt.Félre tettem a fogyit, ettem rendesen mindenből.


    A menű:mindaféle esküvőn Tyúkhúsleves,  Rántott hús,sajttal sonkával töltött csibe mell, natúr hús,és csirkecomb töltve,Rizibizi hasáb burgi és főtt burgi,savanyú.Sok apró süti, és nagyon fini torták.


    Levest csak picit ettem, fél tányér.Minden húsit megkostoltam, de köretet nem nagyon,inkább savanyúval potóltam. 2 szelet tortát ettem, meg nagyon pici apró sütit.Amugy se voltak nagyra vágva olyan falatnyik de még azókat is elfeleztük a párommal.Táncolni nem táncoltam,de nagyon sokat beszélgettünk ismerkedtünk.


    Az anyós végig parancsnokot játszott, meg feltünősködött, mi meg kinevettük meg ott hagytuk egyedül.Így is nagyon idegesítő volt, mert egyfolytába beszélt, és osztotta az észt.Mi meg ugy csináltunk a lányommal mintha nem hallanánk, aztán mikor már sokszor  elmondta meg szolt hogy válaszoljunk összenéztünk kinevettük és ott hagytuk, de lányok igy sem vette észre magát.Nagyon kikészített attól fáradtam el hogy nyeltem a hülyeségeit.Senki sem beszélgetett vele mindenki körösztülnézett rajta.MI vittük meg hoztuk, de még a kocsiban is ugy csinált mindha az ővé lenne és ő parancsol.DE nem engedtem előre ülni, hátra meg alig fért be   .


    De nembaj igy is jó volt, az ifjú pár volt a lényeg..   


    Majd teszek fel képeket, de a héten is sok lesz a dolgom, igy arra várni kell egy kicsit.


    Timi holnap mütét???Gondolok rád. 


     Editek szabin vagy??Nem mentek sehova???Párod nincs szabin. 


    Zita,nekiálltál fogyizni,ne haragudj hogy nem tudtam segíteni,de most nekem is sokkk volt. 


    Lányok tegnap egész nap hemperegtem, pancsiztam a medencébe meg sütettem a hasam.Na ez se jó lehet hogy a lagzi is rá tett de ma reggel bevoltak dagadva a szemeim és menni is alig tudok.Ez a meleg meg allergia kikészít....


    Mindenkit puszilok Clari 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_471510 (1568)
     
  9. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2010. július 4. 20:211568.
    Ja, a vacsim ugyanaz volt, mint az ebéd. Sült hús salátával, meg ettem még egy kis kocka tölteléket is..
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_471510 (1567)
     
  10. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2010. július 4. 20:201567.
    Timi, szerintem sem számít a pénz, hogy ki mennyit keres, de abban igaza van az Editnek, hogy azért van egy alap. Nekem volt egy barátom, aki tovább nyújtózkodott, mint amíg a takarója ért, sokszor lenyúlt pénzzel (hülye voltam, tudom) és néha még egy alapvetőnek tűnő kikapcsolódásra sem tellet. Szóval azért nem árt, ha a pasi tud fizetni egy mozit, kaját, fagyit...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_524634 (1564)
     
  11. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2010. július 4. 20:161566.
    Sziasztok!

    Edit, és mennyit leszel otthon? Van valami terv, vagy csak pihengetsz? Clarit meglátogatjátok?

    Mi sem mentünk ma fürdeni, mert borús volt délelőtt, mindössze 25 fok. Délutánra meg kánikula lett, de hát már itthon maradtunk.

    Úgy néz ki, anyu megy ki az osztrákokhoz dolgozni. tegnap volt felvételizni, sikerült neki. Még átnézi a hivatalos papírokat, erkölcsit kér meg ilyenek. Mondta, hogy 15-től tud menni, de már lehet hogy 9-én kezdenie kell. 2 hetes váltásban kéne dolgozni (2 hét kint, 2 hét itthon), otthoni betegápolás. Nem akar még felmondani a kórházban, szabit kér, megnézi előbb, hogy milyen is ott kint a munka. A pénz nem olyan sok, mivel hivatalos az egész, de jóval több, mint itthon. 2 hétre kapna nettó 180ezer körül, kaját, szállást, utazást fizetik. Nagyon sokat agyalt, hogy mit csináljon, de mondtam neki, hogy vállalja el, mégis csak több, mint amit most keres, ráadásul 2 hetet itthon is tud lenni, sokkal több szabadideje is lesz. Remélem összejön neki és jó helye lesz.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_224674 (1563)
     
  12. Torolt_felhasznalo_224674
    Torolt_felhasznalo_224674
    2010. július 4. 19:531565.
    Szia Timi!Igazad van,én is azt mondtam a lányomnak,az a fontos hogy becsülje,és tisztelje,nem kell világszépe fiúnak lenni-az talán megbizhatóbb,nem okoz annyi bonyodalmat.Annak a hive vagyok -mindegy miről van szó,baráti szerelmi vagy akármilyen kapcsolatról hogy lehetőleg azonos anyagi háttér legyen,mert a tul sok vagy a tul kevés az előbb utóbb a kapcsolat romlásához vezet.Gondolom érted mire gondolok.Sajnos van tapasztalatom,ilyen is meg olyan is.Én különösen vigyázok arra ,hogy velem azonos szinten legyen a barátnőm,igy még nem volt gondom.Szeretném ha a Szabi sem csalódna,féltem.Ez a fiú,hát nem tudom nem -e egy Háry János.Majd megirom,ha mesél valamit.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_524634 (1564)
     
  13. Torolt_felhasznalo_524634
    Torolt_felhasznalo_524634
    2010. július 4. 18:501564.
    Zzmm! Én is ma stransra akartam menni,de végül nem mentem az idő miatt.Nagyon boróús volt az ég. Edit! Nálam nem szempont,hogy mennyit keres a pasi.Nem az számít egy kapcsolatban,hanem hogy normális legyen.Bár ez elég tág fogalom.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_224674 (1563)
     
  14. Torolt_felhasznalo_224674
    Torolt_felhasznalo_224674
    2010. július 4. 18:181563.
    Sziasztok! Holnaptól SZABI!!!!!El sem hiszem komolyan,novemberben voltam 1 hetet ,meg talán decemberben 3 at.Azóta csak munka....Persze ez az egy hét semmire nem lesz elég.Aztán legközelebb augusztus utolsó hete,meg szeptember eleje.
    Ma én is sült csirkát csináltam+petrezselymes krumplit.Finom volt,a Zsolti el is vitte éjszakára a maradékot.Egyébként bevallom ,majd 3 kg-ot hiztam. Ez baj.Valamit kellene tennem,de majd talán ujra szeptembertől ahogy tavaly,az elég jól ment.
    A Balatonért nem rajongok,mert nagyon időjárásfüggő.És a szunyogok!Azok minden pihenést tönkretesznek.A strandon nem fürödtünk,dolgoztunk 10 től -este 7 ig,de igy sem volt nagy forgalom,70 ezret árult a Szabi.Ebből ketten kaptunk 5 ezer ft-ot.Persze én csak kisegitő voltam.Szerintem arra számitottak hogy 100 feletti forgalom lesz,mivel szombat és 30 fok felett volt,de nem igy lett.Cartedoros a fagyi,meg a jégkrém is.
    Timi itt is vanképben egyfiú,aki focizik,és állitólag jól keres,van kocsi,stb, de eddig 2x lemondta a randit.Na ma talán jön.Mondtam a Szabinak ne foglalkozzon vele,ha nem megy, ugy is magától megoldodik.Siófokon focizik,meg Pécsen lakik,tehát távolság az itt is van.Szerintem van kis handabanda ebben a fiúban,és az egóját sem kell félteni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_471510 (1562)
     
  15. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2010. július 4. 11:021562.
    Sziasztok!

    A mai menüm finom lesz. Nem reggeliztem, az ebéd meg sült karajszeletek lesznek sajttal megszórva. Csináltam hozzá salátát, abból a jégsalátából, amit én vetettem (jégsaláta, paradicsom, paprika, lila hagyma, feta sajt).
    Timi, tényleg jó volt a Balcsin. Reggel eldöntöttük, hogy ma is megyünk. De nem süt a nap.. úgyhogy így nem valószínű, mert csak fáznánk a vízben. Mondtam is a páromnak, hogy jövőre a Balcsira menjünk nyaralni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_524634 (1561)
     
  16. Torolt_felhasznalo_524634
    Torolt_felhasznalo_524634
    2010. július 3. 20:381561.

    Szia Edit!Köszi a bíztatást!Hamar gyere,és mesélj te is!


    Szia Zzmm!De jó neked,hogy voltál a Balcsin!Annyira szeretem a Balatont...Na,akkor ügyes vagy!Ehetsz ilyen kajákat,de tleg max csak fél adagot,vagy annyit se,mert akkor semmi értelme.Hát nem tudom mikor találkozunk.Hétfőn talán.Elég bajos ez a pasi ilyen szempontból...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_471510 (1560)
     
  17. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2010. július 3. 20:191560.
    Sziasztok!
    Ma voltam túlórázni. Délután meg leugrottunk a Balcsira. Jó volt a víz, nem volt hideg...de, a víz tele volt szúnyog lárvával. Inkább a parton, mert kifelé vitte a sodrás..

    Ma kevesebbet ettem, mint tegnap
    reggel 8kor tk. szendvicset, délben 1 müzlit, 3 után lencselevest ( kb. 1 dl) és brassóit (kb. 3 kanálnyit), a vacsim meggyleves volt.
    Timi, levest mindig keveset eszek, mert nem vagyok leveses. Szoktak is piszkálni, hogy ezért igazán kár volt összekenni a tányért. A másodikból szoktam inkább nagyobb adagot, de tegnap is, meg ma is odafigyeltem. Leves előtt is ittam, meg utána is 1 pohár ásványvizet, hátha kevesebbet eszem.

    Edit, merre voltatok strandon? Timi, a fiúval nem találkozol? Sanyinak hívják?

    Csináltam teát, lehűtöm és holnap azt fogom inni. Szerintem nagyon be vagyok vizesedve, nem tudom mit kéne vele tenni, hátha a tea vízhajtó hatású. A lábaim be vannak dagadva, a kezeim is, az ujjaim kimondottan fájnak. Püffedtek és hajnalban alig tudom őket behajlítani. Lehet az állómunkától?
    Clari, majd mesélj, hogy milyen volt a lagzi? Mi volt a menü?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_224674 (1559)
     
  18. Torolt_felhasznalo_224674
    Torolt_felhasznalo_224674
    2010. július 3. 19:471559.
    Sziasztok.Csak beköszönök,jővő héten szabin leszek,ha a Zsolti nem lesz éjszakás,akkor tudok jönni nappal ,vagy estefelé.Ma fagyiztam a Szabival,amit "kerestem" kisegitőként azt neki adtam,és tesszük félre,Most megyek is, itthon még nem végeztem el,mert a strand elvette az egész napomat.Jók legyetek,Zita ne szomorkodj a munka miatt,Timi te pedig a diplomás miatt,te aztán tudod ebben is mennyi munka van.Clari neked pedig jó lagzit,és sok finom kaját!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_524634 (1558)
     
  19. Torolt_felhasznalo_524634
    Torolt_felhasznalo_524634
    2010. július 3. 08:561558.

    Sziasztok!Szép hétvégét mindenkinek!


    Zzmm! És a leves és a főzelék az mekkora adag kb?Mert az sem mindegy. "Csak" a munka miatt van rossz lelkiállapotod?


    Ma van,illetve lenne a diplomaátadom....csak nyelvvizsga hiányában ugye...rossz az ilyen,azért én is megdolgoztam érte,és mégsem vehetem át.A tegnapi nap nagyon jó volt,jöttek a csajok engem meg a másik barátnőmet felköszönteni.Ettem fagyikelyhet,tegnap nem figyeltem a fogyókúrámra semmilyen szinten sem,de jól esett.Sokat beszélgettünk,nevettünk,és kaptam tőlük egy magassarkú cipőt meg egy epres fülbevalót.Nagyon örültem neki.Ma nem fogok semmit csinálni...uncsi lesz.Holnap jó lenne strandra menni,de olyan rossz hétvégén oda menni,nagy a tömeg.Mindegy,majd kiderül.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_471510 (1557)
     
  20. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2010. július 2. 19:211557.
    Sziasztok!

    Clari, ügyes vagy
    Tényleg szar most a lelkivilágom. De szerintem ez a munka miatt is. Júli végéig maradok, már alig várom, hogy vége legyen..

    Timi, hát sikerült elkezdeni.. vagy olyasmi
    teljes kiőrlésű szendvicset vittem, azt ettem 8kor. Délben egy müzliszeletet. 3kor karalábé levest és zöldbabfőzeléket magában. A vacsi meggyleves (édesítővel készült)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_524634 (1556)
     
  21. Torolt_felhasznalo_524634
    Torolt_felhasznalo_524634
    2010. július 2. 12:421556.

    Sziasztok!Szép délutánt mindenkinek!


    Clari! Örülök,hogy ilyen sikert aratott a műved!Az ilyen az nagyon jó érzés,amikor megbecsülik és értékelik az ember munkáját.Tuti nagyon szép lett.El is hiszem,hogy elfáradtál,nem lehet egyszerű.Én kb csak lyukat tudok megvarni,meg gombot felvarni kb ennyi a varrói tudományom.  Anya is azért annyit tud legalább,hogy ha hosszú a farmerom,akkor fel tudja varrni,meg szűkíteni a felsőimet ha az már nagy.Azért ez így előny,hogy nem kell mindenért varrónőhöz mennünk,bár tény,hogy amikor a kosztümömet kellett kisebbre csinálni azért azt inkább varrónőhöz vittük és nagyon szépen megcsinálta.Várod már azért az esküvőt?Én is megyek majd augusztusban,csak nem tudom mit vegyek fel...


    Zzmm! Este írd majd meg a napi menüdet!Remélem el tudtad kezdeni és van erőd hozzá.


    Edit!Merre vagy?Hogy telnek a napjaid?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_506023
    Torolt_felhasznalo_506023
    2010. július 1. 20:131555.

    Szerbisztok lányok, szép jó estét mindenkinek!



    Lányok .Hát ma elvitték a cuccost,a csajnak annyira tetszett le sem vette abba ment haza.Teljesen odáig volt,majd képet teszek fel.A lányomnak is sikerült ma megcsinálni a ruháját, az is jó lett arról is teszek majd fel képet.Még holnap az enyém hátra van meg a lányomnak a körmét is meg kell csinálnom.Az enyémmmmmmm.......talán majd szombat délelőtt.Nagyon kivagyok de ezeket még meg kell csinálni....Na de aztán jővőhéten megint eshetek neki csak hétfőn ketten jönnek, egy meg már ide is hozta a dolgait igy állhatok neki.  Milliómos leszek   .ÁÁÁÁÁÁÁ Azért a kis pénzért nagyon meg kell dolgozni, főleg hogy már aludni sem tudok annyira fáj mindenem.Na de nem panaszkodom.Mindnekit puszilok reggel benézek aztán ki tudja mikor.......

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_524634 (1554)
     
  23. Torolt_felhasznalo_524634
    Torolt_felhasznalo_524634
    2010. július 1. 19:471554.

    Zzmm!


    Az egyik barátnőmtől ágyneműhuzatot kaptam,nagyon jó anyagból van.Meg egy kék takarót.Az ágyneműhuzat is kék,tudja hogy az a kedvenc színem.A másiktól kaptam egy piros táskát és egy közös képet rólunk bekeretezve.A harmadiktól meg csokit kaptam.Holnap találkozom 4 másik barátnőmmel,ugyan oda megyek velük is,ők holnap köszöntenek.Velük úgy szoktuk csinálni,hogy közösen veszünk a másiknak ajándékot,mindenki beledob.Barackos túrótortám volt,anya csinálta.Olyan finom,hogy a cukrászdai elbújik mögötte.  Bár csak egy fél szeletet ettem.Mi mindig aznap ünnepeljük a szülinapot a családdal,amikor az ténylegesen is van.Nem szeretem se előbb,se utóbb megünnepelni.Persze,írjad nyugodtan hogy miket eszel,mi meg majd véleményezzük. De tényleg kezd el rendesen holnap ha tényleg ennyire rosszul érzed magad a bőrödben.Nem jó,ha ennyire kihat a lelkivilágodra ez az egész.Biztosan a barátod is észreveszi rajtad.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_471510 (1553)
     
  24. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2010. július 1. 18:391553.
    Szia!
    Ügyi vagy, hogy nem ettél pizzát. Mit kaptál a barátnőidtől? Milyen tortád volt? Vagy majd hétvégén lesz?
    Hát, tényleg csak úgy lehet fogyni, ha alig eszek. Csak olyan nehéz elkezdeni.. Na, majd holnaptól. És írni fogom ide, jó? Amúgy olyan rosszul érzem magam a bőrömben. A párom szeretne menni hétvégén Balcsira, de én nagyon nem. Olyan daginak érzem magam, nem akarok így strandra menni. Rosszul érezném magam.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_524634 (1552)
     
  25. Torolt_felhasznalo_524634
    Torolt_felhasznalo_524634
    2010. július 1. 10:261552.

    Sziasztok!Szép délelőtött mindenkinek!


    Zzmm! Nem,nem tortnáztam,ami persze biztos,hogy hiba.De nem volt időm,vagy inkább idegem hozzá az államvizsgáig.Most gondolkzom azon,hogy lehet el kéne járnom megint fitnessterembe,de most nehezen szánom rá magamat.Hát a szokásosakat ettem, például joghurtot.Én a danone joghurtokat eszem.Müzliszeletet,a cerbonásat meg a nestlé fitnessest.Ezekbe nagyon kevés a kalória.Ezen kívül gyümölcsöt,például almát,epret (sajnos már nincs),ananászt.A banánt azt semmiképpen sem.Most hogy lehet már dinnyét is kapni,az is nagyon jó ilyen szempontból,abból egyél sokat.Sajna a zöldségeket nem szeretem,úgyhogy az kimarad,ami nyilván nem jó.Kenyeret semmilyen formában nem eszek,ám ha már nagyon kívánom,akkor azért eszek egy zsemlét vékonyan megkenve vajjal kevés felvágottal uborkával.Amit anya főz,azt próbálom kerülni,de azt szoktam azért csinálni,hogy pl a pörköltből kiveszek 3, max 4 evőkanálnyit és azt magába megeszem a savanyúsággal illetve salátával.Nokedli,tarhonya,tészta köretként stb kizárva!!!Ezt csináltam a töltött paprikánál is,megettem belőle két gombócot kevés szósszal,de krumpli nélkül.Édességet a már írt joghurtban és müzliben próbálom kiélni,de egy gombóc fagyit engedélyezek magamnak,sőt még a milka csokit is,de nem egyszerre eszem meg,hanem elosztom 3-4 napra.Úgy meg simán jó.Vagy vannak ezek a kicsi csokik,tudod mint a szamba,bohóc,autó,eperjó szeletek.Régi klasszikusok.  Én szeretem őket,és mivel kicsik még veszély sincs hogy túleszem magam belőle.De ezt nem minden nap eszem.Ja,ha eszek levest,akkor csak a levét eszem pici főt hússal,répával.Tésztát itt sem szabad belerakni.És persze nem is öntöm tele a tányéromat,hanem olyan fél adaggal eszek.Inni meg csakis vizet,illetve ásványvizet iszok.Hát kb ezeket eszem.Napi menüt megpróbálok leírni:


    reggeli:  joghurt és egy alma


    ebéd:müzli pici 1,5%os tejjel (úgy olvastam,hogy egy adag müzli max 3 evőkanál,ezt betartom,bár tény,hogy kevés)


    vacsora: 2 gombóc a töltött paprikából köret nélkül


    Hát én kb így csinálom,lehet hogy kevés.Ahogy számolgatni szoktam,700-800 kalóriánál biztos hogy nem eszek meg többet egy nap.


    Meríts belőle ötletet,ha gondolod,bár gondolom neked azért többet kell enned a munka miatt,azért az kiveszi az emberből az energiát.


    Hu,tegnap pl a pizzázóban egy nagyon finom csirkesalátát ettem két pirítóssal,isteni volt.Roston csirkemell csíkokból állt,jégsaláta volt hozzá, meg paradicsom,uborka,és pici tv paprika,és persze az öntet.És fura módon jóllaktam vele,és még egészséges is volt.Bár holnap is menni fogok,akkor a másik barátnőimmel,és valószínú,hogy most engedélyezek magamnak egy fagyikelyhet.  De gyümölcsfagyikból lesz sok gyümivel,az úgy azért nem olyan durva talán.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_471510 (1550)
     

Címlap

top