Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2009.szept.1-tő l fogyicsap

Torolt_felhasznalo_788440
Torolt_felhasznalo_788440
Létrehozva: 2009. szeptember 1. 11:12
Sziasztok!rnrnSzeptember 1-től belevágok a sokadik fogyókúrámba. Aki szeretne mostanában lefogyni csatlakozzon! 25 éves vagyok és 108.4 kg voltam ma reggel. Van egy kislányom, aki most két és fél éves. Az idén leadtam 6 kilót, de a nyári nyaralások során vissza is jött 3. A fogyókúrát úgy tervezem, hogy megpróbálom betartani az 1200-1400 kalóriát egy nap, úgy hogy a nap első felére essen a szénhidrátok, cukrot, több zsiradékot tartalmazó ételek nagy része, de ezek mennyiségét mindenképpen csökkenteni akarom. Mindig reggelire eszem a legtöbbet, ebédre egy normál ebéd, áltlalában főzelék husival, vacsorára csak csipegetés... rn
  1. Torolt_felhasznalo_524634
    Torolt_felhasznalo_524634
    2010. június 17. 08:471501.

    Zzmm!


    Nálunk is nézték a 6 félév átlagát,az nekem kiszámolva 4,32 volt.Erre köt rá az államvizgsa átlag,ami 4,6 lett,így lett a diploma 4,44,azaz 4es.Csak bosszant,hogy hat tizeden múlt az egész.Vagy ha egyik félévben egyik tárgyból pl nem 4est kapok,hanem 5öst,akkor már a diploma is 5ös...Na,de azért örülök.Ma van az első diplomás napom.  Hát nagyon vigyázz akkor magadra,nehogy bajod legyen!Mit fogsz lehet tanulni???

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_471510 (1499)
     
  2. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2010. június 16. 20:491500.
    Timi, nem voltam még rosszul, nem is ájultam még el. Nem tudom mitől lehetett.. Pedig tényleg nem koplalok most, valahogy nem érdekel. Érzem ha kicsit rendbe jön minden, majd a fogyás is menni fog. Igaza volt (talán Editnek), hogy lelki okai lehetnek..
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_524634 (1497)
     
  3. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2010. június 16. 20:471499.
    Sziasztok lányok!
    Sietek, nehogy lekéssem a buszt.
    Timi, bagy gratula Neked, ugyes vagy, örülj a négyesnek, nagyon szép az, és élvezd egy kicsit a pihenést, foglalkozz magaddal! Az én diplomám 3-as lett. A védésem 5-ös, két tétel volt, az egyik 3-as, a másik 4-es lett. De nálunk nézték a 4 év átlagát, ami lehúzta (végig 2,5 és 3,4 között voltam)
    Eszek rendesen, odafigyelek, hogy egyek délután is szénhidrátot, de keveset..
    Mai menü:
    R: 1 melegszendvics
    T: -
    E: paradicsomos káposzta, sült lecsókolbász
    U: -
    V: fél adag spagetti
    És viszem a tk. szendvicsem

    Igen, 5 napot dolgozunk, nem megyek túlórázni szombaton.
    Amúgy van egy jó hírem, de most nincs idő kifejteni. Nem maradok itt dolgozni, lehet suliba megyek, de majd kiderül, hogy alakul!

    Edit, gratula a lánykádnak is, ügyes volt! És lehet majd a végeredményt is felkerekítik a tanárok, ki tudja

    Clari, nekem sincs sok időm jönni, ma nem is volt net. Holnap 1 után jönnek ki megnézni.. Ja, és mi is megyünk szombaton ballagási ebédre..
    Jó estét!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_524634 (1497)
     
  4. Torolt_felhasznalo_506023
    Torolt_felhasznalo_506023
    2010. június 16. 19:371498.

    SZERBUSZTOK LÁNYOK!


    Rövid leszek.


    Timi, nagy nagy gratula nagyon ügyi vagy, most azért fellélegeztél ugye!!! 


    Zitan ne harizz talán majd jővő héten jobban tudok jönni.


    Editke, gratula lánykádnak is.És a kisebbiknek van szülinapja,köszönjük szépen.Tudod mondtam hogy van egy kis műhelyem a mit neked is ajánlottam ha véletlenül eljönnétek.Ott aludtak,a buli nagyon jó volt, jól érezték magukat... Pénteken 17,30kor lesz a ballagás, ezért vasárnap tartjuk az ebédet, aztán egy kicsit fellélegezhetek.na nem mert jővő szerdán beiratkozás a suliba.....


    Pusza mindenkinek Clari  


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_224674 (1495)
     
  5. Torolt_felhasznalo_524634
    Torolt_felhasznalo_524634
    2010. június 16. 17:351497.

    Zzmm! Rosszul lettél?  Az nem jó...máskor is előfordult már?Ó,az ájulás az nagyon rossz dolog,én már 2-3szor elájultam.Hu,de lehet hogy tényleg a kaja miatt lettél rosszul.


    Edit! Gratulálok a lányodnak!Írd majd meg légyszi,hogy hányast kapott a tárgyakra!Tényleg jókat húzott,anno én is Móriczot húztam. Ő is fellélegezhet már,és pihenhet!Te hogy vagy egyébként?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_224674 (1495)
     
  6. Torolt_felhasznalo_524634
    Torolt_felhasznalo_524634
    2010. június 16. 17:281496.

    Sziasztok!


    Túl vagyok rajta.A védésem 4es lett,a két tételből való felelés pedig 5ös.A diploma átlaga 4,44.Vagyis 4es lett a diplomám.Ezzel nem vagyok elégedett.Ha 5ösre védek,akkor jobb lett volna az átlag és megvan az 5ös...Dehát mindegy.Azért örülök....csak kicsit szomorú vagyok. A pasival meg még ma nem is beszéltünk...pedig tudja,hogy államvizsgáztam....Írtam neki smst,hogy lesz-e ma msnen,de még nem írt semmit...pedig már vagy 3/4 órája írtam...Szóval nem tudom...kombinálok,és rossz érzéseim vannak.De azért jól esik,hogy bíztattok Zzmm és Edit!Legyen úgy,ahogy mondtátok!Bárcsak...Én már érzek dolgokat...és csalódás lenne...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_224674
    Torolt_felhasznalo_224674
    2010. június 15. 20:051495.

    Sziasztok!Ma megvolt a szóbeli,úgy nézz ki jól ment,az eredményt majd csak holnap tudjuk meg.A Szabi vidám,elégedett volt a tételekkel, tényleg jókat húzott . Töriből mohácsi csata,irodalomból Móriczot,nyelvtanból költői képeket/ez nehezebb volt/,társadalomismeretből a táplálkozási zavarokat,meg a szegénységet,de a dolgozatát is ebből irta,és mivel be kellett vinni,kimásolt belőle mindent ez tiszta szerencse is volt.Angolból 3 cicáról,és 1 kutyáról kellett képről beszélnie,illetve a szituáció egy ruhacsere volt /a pulóver szine nem volt jó,és a nadrág kicsi volt,ezt kellett előadni/ Most kár hogy az irásbelik nem lettek túl jók.De én nagyon örülök,és nagyon megdicsértem.


    Most nem is tudok mást irni,mert nem történt semmi más,ez körül forgott minden.


    Timi neked nagyon sok sikert!!!Mire ujra irsz, jó hireket olvashatunk.Egyébként az ember mindig idétlenek érzi magát,ha nagyon meg akar felelni,ez természetes.De te csak add önmagad,ez mindig siker.Szerintem a fiu pont ugyanezt gondolja,hogy te mit gondolsz róla ,milyen "idétlenül " viselkedik.Pont ez a szép ebben az egészben.Jó neked,hogy veled még történik ilyen. 


    Zita ,szörnyű rossz lehet ebben a melegben éjjel dolgozni,aztán meg aludni...hányat éjszakázol,5-öt?igyál sok folyadékot,meg egyél rendesen,mert fel fog borulni a bioritmusod.Vigyázz magadra!


    Clari,ballagás mikor lesz ,szombaton?Csak jó időtök legyen.Megint esőt mond.Melyik lánykádnak van szülinapja? Isten éltesse!Mivel készültél? És hol tudsz altatni ennyi gyereket?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_471510 (1493)
     
  8. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2010. június 15. 19:491494.
    Egyébként tegnap éjszaka 2 körül rosszul lettem. Szédültem, zsibbadt a tarkóm, arra gondoltam, hogy nehogy elájuljak (bár nem tudom az milyen, még sosem ájultam el) Nem tudom mitől lehetett, aztán jött a kajaszünet, éreztem, hogy ingatagon járok, ettem és ittam egy pohár narancslevet, majd jobban lettem..
    Anyu azt mondta, hogy a rossz testtartástól is lehetett.. Vagy keveset ettem, mert tegnap puff. rizs volt a reggelim és a vacsim is..
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_471510 (1493)
     
  9. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2010. június 15. 19:441493.
    Szia!
    Először is nyugi, bizti sikerül az államvizsga. Egy kalappal Neked, majd gondolok Rád
    Pár évvel ezelőtt volt egy felmérés, hogy azoknak jobban sikerül az érettségi, akiknek van barátja. Mert nem idegeskednek annyit vagy mi, van ami eltereli a figyelmüket. Szóval ha ezt nézzük, neked most elterelődik a figyelmed, ami jó
    Ami pedig a randit illeti.. Biztos lesz folytatása, ha jól éreztétek magatokat. A pasik amúgy sem mutatják ki (eleinte biztos) az érzelmeiket. Szóval élvezd a randikat, meg ezeket az ismerkedős, első találkozásokat, az új érzelmek kialakulását, mert ilyen tényleg csak egyszer van egy kapcsolatban..
    Elég jól bírtam az éjszakát, de ma nem tudtam sokat aludni. Délben ébredtem, azóta fent vagyok. Igaz, nem sok mindent csináltam (olvastam), de jó lett volna egy picit aludni, de nem ment..
    Mai menü:
    R: 1 szezámmagos padini, sajtkrém, szalámi, saláta
    T: -
    E: borsóleves, spagetti
    U: -
    V: almaleves
    És viszem a szokásos tk. szendvicsem éjszakára. Hajnal 2kor van 15 perces kajaszünet..
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_524634 (1492)
     
  10. Torolt_felhasznalo_524634
    Torolt_felhasznalo_524634
    2010. június 15. 17:391492.

    Sziasztok!


    Örülök,hogy mindenkinek jó volt a hétvégéje!


    Én tegnap randiztam,és kb éjfélre értem haza.Nagyon jól éreztem magamat!De olyan bizonytalan vagyok...Nem tudom,hogy mit akar,vagy hogy lesz-e belőle valami.Én nagyon szeretném,nagyon megfogott Ő...és már érzek iránta valamit...De nem tudom,hogy ő is így van-e ezzel.Félek,hogy hülyén viselkedtem a randin,és már nem akar semmit.Adjatok valami tanácsot,vagy pár szót,véleményt erről.Jól esne.És holnap államvizsga...pedig a fiú jár az agyamban,rajta gondolkozom,nem is a vizsgán...Azért drukkoljatok nekem,hogy sikerüljön holnap.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2010. június 14. 20:291491.
    Sziasztok!

    Nekem is hamar eltelt a hétvége. Szombaton túlóra volt, vasárnap meg Balatonalmádiba mentünk rokon látogatóba. A vizet csak a kocsiból láttam, de voltak strandolók..
    A héten meg éjszakás leszek. Félek tőle, ma reggel 8 óta fent vagyok, nem tudtam délután sem aludni..
    Clari, milyen sütiket sütöttél?

    Mai menü:
    R: -
    T: 2 puff rizs, sajtkrém
    E: -
    U: petrezselymes burgonya, rántott csirkemell
    V: 2 puff rizs, sajtkrém, saláta (uborka, retek, paradicsom, paprika, hagyma)
    És viszek éjjelre tk. szendvicset
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_506023 (1490)
     
  12. Torolt_felhasznalo_506023
    Torolt_felhasznalo_506023
    2010. június 14. 13:441490.

    Szerbisztok lányok szép napot!


    Nálam már megkezdődőtt a heti őrület tudjátok már írtam.


    Zita, igen régebben is ezt a számolgatost csináltam nekem ez vált be.Drága nem tudom megigérni,de ha tudok jönni mindent leírok igérem.


    Timi de jó neked strandoltál!!Amuyg a hétvége nagyon jó volt de most megyegek sütni a lányom szülijére holnap11lány jön ittalvos buli leszÁÁÁÁÁ


    Editke,hát igen akármilyen felnőtt, elkel a segíség.A lányom pihen vagyis keresi az isolát az éretségire,a nyáron 2hónapot gyümölcsösbe mennek dolgozni aztán ugy néz ki lemegyünk a bajcsira.A vizsgát ?Hát én semmi streszt nem vettem észre rajta, nagyon magabiztosnak tünt.Utána azért mondta, hogy izgult...


    Pusza megyek a dolgomra... 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_471510 (1481)
     
  13. Torolt_felhasznalo_524634
    Torolt_felhasznalo_524634
    2010. június 14. 10:491489.

    Sziasztok!


    Látom mindenki nagyon el van tűnve.Merre jártok?Hétvégétek hogy telt?2 nap és államvizsga.


    Hm,nincsenek naplók.Nem tudom,igazából engem nem zavar annyira,megvagyok nélküle is.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_205306
    Torolt_felhasznalo_205306
    2010. június 13. 09:261488.
    Bocsi, hogy csak így ismeretlenül írok ide hozzátok, de ti tudjátok, hogy a NAPLÓINKAT nem kapjuk vissza
    Ha bővebbet akartok erről tudni olvassatok el a legújabb topicot
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_524634 (1487)
     
  15. Torolt_felhasznalo_524634
    Torolt_felhasznalo_524634
    2010. június 12. 17:181487.

    Szia Edit!


    Látom van probléma a fiaddal rendesen.Ilyenkor mikor olvaslak elgondolkozom,hogy az én anyum is ennyit izgul vajon miattam?Én úgy érzem én jó gyerek vagyok,azaz relatíve könnyű kezelni.Hu,hát a távkapcsi az nehezebb ügy.Szerintem az az igazságos,ha egyszer a fiad,máskor pedig a lány jön.Mert azt se lehet elvárni,hogy csak a lány jöjjön,persze azt sem,hogy csak a fiad.Hu,hát igen a pénz...A főiskola sok pénzt elvesz...nem is tudok erre mit írni.Hitelt nem is akar felvenni a lányod?Nem mondom,hogy a legjobb megoldás,de ha muszáj...Köszi,majd megírom hogy sikerült,remélem jó lesz!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_224674 (1485)
     
  16. Torolt_felhasznalo_224674
    Torolt_felhasznalo_224674
    2010. június 12. 16:151486.

    Most leirom az eperhab receptjét,de finom málnával is,meg én meg fogom próbálni barackkal.


    500 ml Hullala tejszin,3 e.k. porcukor,habfixáló-ezt fel kell verni kemény habbá,ebbe bele kell keverni az apróra vágott epret kb 30-41 dkg./  egy részét kicsit villával össze is lehet nyomni,akkor szép szine lesz a habnak/ Ha ez kész,akkor tortazselét kell belekeverni,ezt tálba önteni és 2-3 órára a hütőbe tenni/nem fagyasztani/ Tetejére egész eperszemeket lehet nyomkodni.Tálaláskor, két evőkanál ,vagy fagyikanál segitségével kis formákat teszünk a tányérra, és forró mézzel meglocsoljuk,és meghintjük fahéjjal.


    Na ez igazán finom!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_224674 (1485)
     
  17. Torolt_felhasznalo_224674
    Torolt_felhasznalo_224674
    2010. június 12. 16:071485.

    Sziasztok!


    Zita nagyon sajnálom hogy ilyen nehéz a munka.Szerintem azért látod magad kövérnek,mert tudatalatt érzed ,hogy ez az egész munka dolog nincs igy rendben.A lelked kicsit  odavan,nem ezért tanultál.Tudom hogy nehéz jókedvüen bemenni a gyár kapuján,miközben tudod mi vár rád 8 órában,de próbáld megtartani az optimista vidám természetedet.És ilyenkor amikor lehetőséged van pihenni,kikapcsolódni tedd meg.A z evésmeg olyandolog ,aki többet dlgozik,többet iseszik,és használ el kalóriát.Nem biztos hogy hizol,amiért eszel a munkahelyeden .Egyébként a virusból kikeveredtél?A fiam barátnője új,szerintem sokkal normálisabb ez előzőnél,és szebb is.De a benzindolog....Hát igenmenjen hozzá minél gyakrabban,de 130 km oda-vissza./Szigetvár-Komló/Amit keresett 65 ezer ft-ot,már nincsis  belőle,mert ruha is kell,tankolni kell mindig,nekem is adott,stb..Szóval kicsit besokalt a múltkor,és mondta ha a lány akarja látni,jöjjön el,mert ő minden pénzét kifüstöli hátul az autóba,addig alánynak megmarqda pénze,és mást vehet rajta.Hát valahol igaza van,hozhatnának köztes megoldást ha találkozni akarnak.A lánynak még nincs jogsija,most jár vezetni.De jelenleg is Komlón van,mert ballagás van,amire meghivták,és még lemennek Orfüre is fürdeni.


    Clari,tudod hogy van ez.Kell a jó, nem-kell a rossz ,két kézzel...A Zsolti mint a mágnes ugy vonza a lányokat.A természete mint egy kaméleoné,el vannak tőle olvadva.Csak én tudom milyen valójában,és hogy amit mond és amit gondol az nem ugyanaz.Szerintem nagyon érdekember.És hát igen,megint segitettem.Ugy nézz ki 2 héten belül dolgozhat.Deez is csak nyár valószinüleg,meg 12 óra felváltva termelésben,de össz-visz 200-250 et nyáron tud vele keresni.Beszéltem tegnap a Tesco parkolójában az egyik főnökkel,azt mondta már minden oldalról meg van támogatva a gyerek.De hát egy oldal "protekciós" nevük vanmár felirva,akit hivni kell ha indul a meggy.Majd meglátjuk.A nagylányod most mit csinál? Pihen?Beszéltetek a vizsgáról,hogy élte meg?A Szabi kedden megy,most már ismétel,de egy kicsit lement a strandra röplabdázni pihenésképpen.Afagyizáat jővő hétvégén kezdi.Még akar venni egy-két dolgot magának,aztán akkor elkezdi gyüjteni szeptemberre.Ugy néz ki mennek Sopronba a Volt Fesztiválra,van valamilyen ingyen jegyük ,meg szállás,meg 90% utiköltség.De még ez is képlékeny.


    Elkezdtem utána nézni a kaposvári albérletnek,kollégiumnak.Hát vagy nagyon buta nő vagyok,vagy nagyon bátor,mert még el nem tudom képzelni  hogy ezt hogy fogjuk birni.Főleg ha elveszik az adójóváirásunkat is,hát az majd 30 ezer ft minusz itthon,és már családi pótlék sem lesz.Ez bizony több mint 50 ezer ft kiesés.Ezt nem fogom tudni pótolni.Ha ez éjjelente pl. eszembe jut,azonnal felébredek,és el sem tudok ujra aludni,csak jár és jár az agyam.Szóval azt hittem könnyebb lesz ,de mindig csak nehezebb,és nehezebb és már belefáradtam.Sokszor önhibámon kivül kerülök mindig rosszabb helyzetbe,amiről nem tehetek.


    Timi,gondolok rád hogy jó legyen a randid.Ird meg  majd merre jártatok.Strandolni meg most kell-főleg pihenésképpen,mert lehet mire levizsgázol szerdán,szakadni fog az eső.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_471510 (1484)
     
  18. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2010. június 11. 19:331484.
    A párom szokta nézni a víz hőmérsékleteket, tegnap mondta, hogy 24 fokos a velencei tó

    Fogalmam sincs hány kiló lehetek. Legutóbb 72-73 voltam. Most ha ebből indulok ki, 76-77...

    Csináltam az előbb alma-levest citrommal, édesítővel. Holnap viszek magammal tk szendvicset, de miután hazaértem, csak hideg almalevest fogok enni.. Muszáj egy kicsit koplalnom..

    Hát ez a munka tényleg nagyon kemény és nagyon gáz.. Egyszer már majdnem bőgtem, mert qrvára nem akarom csinálni. Komolyan mondom, mikor paprikáztunk, kapálni, gyomlálni sem volt ilyen gáz. Úgy hajtanak minket, mint a rabszolgákat.. De nem zavartatom magam, nem hat meg a dolog, ha a főnöknem nem tetszik a hozzáállásom. Elvárnák, hogy minden szombaton bemenjek túlórázni. Úgy döntöttem, hogy nekem bőven elég lesz havi 1-2 alkalom.. 70ezerért nem fogok megszakadni. Mármint ennél jobban..
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_524634 (1482)
     
  19. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2010. június 11. 19:261483.
    Ja, Clari, megkérhetnélek, hogy újra írd a napi menüd ide a fórumra? Hátha rám is ragad vmi belőle.. köszi

    A tegnapi menüm:
    R: tk szendvics (margarin, trappista sajt)
    T: -
    E: -
    U: babapiskóta
    V: 2 pirítós
    (muszáj volt koplalni a hasmenés miatt)

    A mai:
    R: tk szendvics (margarin, trappista sajt)
    T: -
    E: -
    U: karalábé leves (pár kanál, mert nem kívántam) + sajtos, tejfölös tészta (ez elég sok volt)
    V. -
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_506023 (1479)
     
  20. Torolt_felhasznalo_524634
    Torolt_felhasznalo_524634
    2010. június 11. 19:251482.

    Szia Zzmm!


    Itt voltam a városi strandon,úgyhogy helybe volt.  Holnap mehetnék a Velencei-tóra is,de ilyen melegbe nem akarok,meg tanulnom is kell,plusz holnapután megyek randizni,és nem akarom megilyeszteni a totál barna arcommal.  Kemény munka lehet azért ez,amit végzel...Ó,az nem jó.Hány kg lehetsz?Az ilyen rossz érzés,én is tudom...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_471510 (1480)
     
  21. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2010. június 11. 19:211481.
    szóval egy cseppet elkeseredtem. Ma nem is vacsizok.. elegem van.. utálom, hogy dagi vagyok, utálom, hogy nem ehetek, utálom, hogy körülöttem mindenki vékony és állandóan eszik..

    Amúgy itt is nagyon meleg van, a szobában is, folyik rólam a víz.

    Clari, mióta csinálod ezt a kalória számolgatást? Vagy régen is ezt a módszert követted? Egyébként nagyon ügyes vagy, irigylem a kitartásod, csak így tovább! jó lenne, ha rám is ragadna belőle valami

    Jóéjt Mindenkinek!

    Ja, Edit, azt akartam még, hogy a fiad barátnője új? Vagy ez ugyanaz a szépség, aki elvárta, hogy tankolj a kocsiba, hogy tudja őt furikázni és cipőt akart vetetni magának?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_471510 (1480)
     
  22. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2010. június 11. 19:161480.
    Sziasztok Lányok!

    Clari, gratula a lányodnak, nagyon ügyi volt!
    Timinek és Szabinak is, hogy ilyen jól haladtok
    A héten délelőttös vagyok. De képzeljétek tegnap rosszul lettem a munkahelyen, hánytam, hasmenésem volt, aztán hazajöttem. Vettem be b vitamint, lopediumot, ittam calciumot és lefeküdtem pihenni. Ma már jobban voltam, mentem is dolgozni. És holnap is megyek, túlóra lesz (majdnemhogy kötelező). Amúgy már elég jól hozzászoktam ehhez a munkához. Úgy gondolom, hogy júli végéig simán kibírom, aztán remélem lesz más.

    A gyümölcsrizs nagyon finom lett, ígs tejszínes pudinggal feltúrbózva.. Csak ajánlani tudom, a párom 2 tányérral is megevett egyszerre.

    Timi, hol voltál strandolni? Én is úgy mennék már.. De otthon hagytam a bikinim anyunál. Ráadásul vasárnap megyünk balatonalmádiba rokonlátogatásba. Úgy mártóznék egyet.. Persze fürdőruha nélkül nehézkes lesz..

    Lányok, nagyon dagi vagyok ma szembesültem vele.. Azt éreztem, hogy megnőtt a hasam, de mégsem gondoltam, hogy ennyire. Itt vagyok a pároméknál, nincs mérleg és teljes alakú tükör sem. De ma előszedtem a fehér rövidgatyám és felpróbáltam. Alig jött rám.. Pedig tavaly augusztusban szinte lötyögött rajtam..
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_506023 (1479)
     
  23. Torolt_felhasznalo_506023
    Torolt_felhasznalo_506023
    2010. június 10. 20:161479.

    Szerbusztok lányok szép jó estét!


    Editke,köszönöm a gratulát.Látom fiad sorsát ismét a kezedbe vetted.Helyes.


    Csak azt nem értem, ha ilyen szép és okos barinője van, miért nem embereli meg magát, avgy általában ezeka  lányok pont az ilyen macsós, vagány fiukat kedvelik???!!!!És miért is nem akrta elhozni, bemutatni,ezt nem értem.


    Lányok mindenkit pusszantok!


    Most megyek mert én tegnap bizony 00kor feküdtem aztán 3kor csörgetet a lány hogy mehetek érte, de a párom is pont akkor ért haza.4kor visszafeküdtem, de már nem volt igazi az alvás.aztán egész délelőtt durmoltak én meg enmtudtam semmit tenni.Aztán a picinek meg megigértem hogy elviszem Győrbe, mert szülinapja lesz és vettünk neki ezt azt.Nahát mostmár kicsit elfáradtam,igy megyek is ..Pusza mindenkinekClari

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_224674 (1478)
     
  24. Torolt_felhasznalo_224674
    Torolt_felhasznalo_224674
    2010. június 10. 17:021478.

    Sziasztok!Clari gratulálok a nagylányodnak,nagyon szép eredményt ért el,büszke lehet magára,és te is rá.Felszabadult és jó ünneplést kivánok nekik!


    Ráálltam a mérlegre,most 74,5 kg vagyok,tehát 1,5 kg-val több mint mondjuk márciusban.Még mindig nem állok készen rá hogyelkezdjem egy hónapra ujra.De majd jön a stressz,az állandó gond szeptembertől,akkor talán lemegy magától is... 


    Kénytelen voltam a fiamat is feliratni a Konzervgyárba,mert sehol nem találunk neki munkát. Még kell beszélnem az egyik főnökkel hogyvegyék fel a következő indulócsapatba,jővő héten.A raktár jó volna,csomagolni -az azért nem olyan nehéz mint a gyártósoron,kb 60-70 fok van 12 órában,és nehéz fizikailag is.A héten több mint 100 jelentkező volt,de sokan fel sem mérik mit vállalnak be.Egyébként kegyetlen,és mivel szezon munka,nincs szabad hétvége.


    Tegnap itt volt a Zsolti barátnője,ő Komlón lakik,a POTE-n tanul biológia szakon,és valami gyönyörű lány.180 cm,talán 50 kg,derékig érő szőke haj....most voltak modellkedni Olaszországban.De szerintem a Zsolti nem akarta elhozni,ez teljesen váratlan volt,gondolom a kislány akart jönni.Persze nem baj,most legalább láttam élőben ,de nem faggattam,hagytam hadd vonuljanak el,aztán este 11 után el ismentek vissza Pécsre.


    Nagyon meleg van,kezd átmelegedni a lakás,egyre nehezebben tudok elaludni,éssokszor fent vagyok ,mert izzadok.Ezt utálom!Ti hogy birjátok?És még csak jún .eleje van!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_506023 (1477)
     
  25. Torolt_felhasznalo_506023
    Torolt_felhasznalo_506023
    2010. június 9. 20:311477.

    Szép jó estét mindenkinek!


    Timi köszönöm át fogom adni.El is mentek szerenádozni meg ünnepelni, majd csörög ha mennem kell érte.DE azért remélem nem viszik túlzásba a lányok..


    Na ,én számolos fogyit csinálok, 1000-1200 kaloria.eddig 2 kiló minusz.De én még most is sok vagyok ezt már többször leírtam.Tudod nekem a mozgás ami kéne de nem megy csak a bicizés. Ma nagyon sokat biciztam, érzem is a hátsomon.Remélem nem lesz belőle gondom, mert túlzásba tudok esni aztán meg nyögök.


     Most megyek, szép estét lányok pusza 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_524634 (1476)
     

Címlap

top