Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2009.szept.1-tő l fogyicsap

Torolt_felhasznalo_788440
Torolt_felhasznalo_788440
Létrehozva: 2009. szeptember 1. 11:12
Sziasztok!rnrnSzeptember 1-től belevágok a sokadik fogyókúrámba. Aki szeretne mostanában lefogyni csatlakozzon! 25 éves vagyok és 108.4 kg voltam ma reggel. Van egy kislányom, aki most két és fél éves. Az idén leadtam 6 kilót, de a nyári nyaralások során vissza is jött 3. A fogyókúrát úgy tervezem, hogy megpróbálom betartani az 1200-1400 kalóriát egy nap, úgy hogy a nap első felére essen a szénhidrátok, cukrot, több zsiradékot tartalmazó ételek nagy része, de ezek mennyiségét mindenképpen csökkenteni akarom. Mindig reggelire eszem a legtöbbet, ebédre egy normál ebéd, áltlalában főzelék husival, vacsorára csak csipegetés... rn
  1. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2010. május 25. 19:031401.
    Sziasztok!
    Nem is tudom, hogy hol kezdjem..
    A fogyival nagyon rosszul állok, az elmúlt 5 napban kb. sokat ettem, csupa tiltott dolgokat, ezen ugye a lagzi sem segített.. Szóval híztam. Nem tudom mennyit, de megnőtt a hasam, szűkebb lett a nadrágom.
    Azt örömmel hallom, hogy Clari, Timi, nektek ez most jól megy.. Szóval a nagy elhatározás megint megvan..
    A lagzi amúgy nagyon jó volt. Sokat táncoltunk és ettünk én ittam is, a párom volt a sofőr..
    Voltunk horgászni is vasárnap. És én nem fogtam semmit, a párom viszont 5-öt is (3 pontyot, 2 keszeget). Versenyezünk egymással, hogy ki fog több halat. Eddig ő vezet 6:5-re.. Amúgy leégtem, a kezem és a dekoltázsom. Nagyon fáj.. Tejföllel kenegettem (anyu szerint jó r&aacute meg körömvirágos testápolóval meg fenistillel felváltva. De nagyon szenvedek..

    A munka... Úgy néz ki, hogy a Máv-nál szeptemberben kezdhetek, aminek nagyon örülnék. De persze már nem nagyon hiszem el, csak ha már ott tartanánk.
    Voltam múlt héten is felvételizni egy gyárban, meg ma is (végre behívtak így majdnem fél év után) és felvettek. Nem egy leányálom, munkaerő kölcsönző cégen keresztül. 3 műszak, napi 8 óra egy helyben állómunka, autó alkatrészeket gyártanak. Anyu meg a párom szerint nem fogja bírni a derekam, a lábam, de majd kiderül. Ha minden igaz, csütörtökön kezdek. A pénz is szar, az első 3 hónapban bruttó 86 ezer Ft, plussza pótlékok. 3 hónap után fizetés emelés van. Hát remélem akkor már nem leszek ott, mert tényleg felvesznek a Máv-hoz..
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_506023 (1399)
     
  2. Torolt_felhasznalo_524634
    Torolt_felhasznalo_524634
    2010. május 25. 18:311400.

    Sziasztok!


    Már régen írtam.Mi újság veletek?Ti sem sokat írtatok... Megy a tételtanulás,eddig 9-et tanultam meg,már csak 10 kell.És a héten van utoljára suli.Tök furcsa...Hiányozni fog.Sokat nevettem,sok az emlék.Meg vannak mostanában sztorik...férfiak.   Csak ez már túl sok nekem.Fogyúkúrát most tartom,de meginogtam nem egyszer,így még tuti van rajtam felesleg márciushoz képest.Ti hogy álltok?Meséljetek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_506023
    Torolt_felhasznalo_506023
    2010. május 25. 15:331399.

    Szerbusztok szép jó napot kíváno nektek!


    De merre is csavarogtók.


    Editke látom nálatok már megint a net rendetlenkedik.Dörrentsél már oda nekik!!


    Lányok remélem ti csak azért nem jöttök mert a hosszú szép hétvégéből még nem ocsudtatok fel...


    Nagyon jó napot mindnkinek....Pusza Clari

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_224674 (1398)
     
  4. Torolt_felhasznalo_224674
    Torolt_felhasznalo_224674
    2010. május 25. 08:051398.

    Sziasztok!Amikor irtam,azóta nincs otthon net   Nagyon ajánlom hogy ma megcsinálják,mert nagyon kell a tanulás miatt.


    Most dolgozom,többet nem tudok irni.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_506023 (1397)
     
  5. Torolt_felhasznalo_506023
    Torolt_felhasznalo_506023
    2010. május 23. 15:141397.

    Szerbusztok lányok szép napot kellemes hosszú hétvégét!


    Editek, nálunk is elvitte a netet 3rom napra a vihar, de szerencsére a mobilommal tudtam netezni.A gyerekek nálam is oda voltak, nem is tudom mi lett volna velük a mi korunkba.Nekünk még tv-ni sem lehetett.Lányodna jobbulást,és még jó hogy időbe észrevettétek a dolgot.Biztos hamarosan jobban lesz.


    Gyerekek megyek mert ugy vérzik az orom meg a fejem is fáj, megmérem a vérnyomásom rendbe-e van.... Pusza

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_224674 (1396)
     
  6. Torolt_felhasznalo_224674
    Torolt_felhasznalo_224674
    2010. május 21. 15:561396.

    Sziasztok Lányok!!! Nem vesztem el,csak a hét eleji vihar szétszakitotta az internet zsinórt a tetőn, és csak most tudták megcsinálni.Nem hitték el a szerelők hogy nincs internetünk,mert ők azt látták a központban hogy van,de itt mégsem volt.Na mindegy most van az a lényeg.De pont most dörög,ujabb vihar készülődik,remélem nem megy megint el az internet.A gyerekeim mérgesek voltak nagyon,mondták mondjam le és kötessem át másik szolgáltatóra.Ha még egyszer előfordul majd akkor.


    A rendelőben csak olvasni tudtalak benneteket,mert a doktornő figyelt,szerintem tudja hogy internetezek rendelés közben.


    Zita,mi is szoktuk irni ezt a gyógyszert,eddig nem volt rá panasz.De te jegyezd meg a nevét,hogy többet ne irják fel,ha ilyen gyomorfájást csinál.Egyébként ez egy uj gyógyszer,nemrég került forgalomba.Lényeg hogy jobban vagy,lehet hogy gyógyszer nélkül is rendbejöttél volna,csak ki kell feküdni.


    Clari azért gondoltam rád,ebben az időben kirándulni!Ha nem kellett volna dolgozni mennem,biztos ki sem jövök itthonról.Igazi "rák"vagyok,itthon ülő,belebetegszem ha mennem kell valahova is.


    A lányomat elvittem vérvételre mert hullik a haja.Azt hittem vashiányos,de nem.Sajnos inkább magas a szérum vasa,meg a bilirubin is,ami nem jó.Most azonnal abbahagyta fogamzásgátlót,megyünk ujabb kontroll vérvételre.Szeretnék neki egy hasi UH-t is.Bármilyen lesz az ujabb vérképe,mindenképpen elviszem a POTE hepatológiára.Remélem nem valami anyagcsere betegsége van.Sajnos az elején tünetmentes,de tönkreteszi a szerveket ha nincs kezelve.Az megnyugtató kicsit hogy egyéb eltérés nem volt vérképében,de azért ideges vagyok.Most sokfolyadékot itatok vele,hogy higitsuk a vérét,ürüljön a bilirubin ki,de a vasraktárakra nem tudom hogy ez hatással van-e.Valamiért nem tudja lebontani a mája ezt a két enzimet. Majd megirom hogy van-e valami változás.


    Most 3 nap pihenés-rám fér,ez a hét kimeritő volt,jó hogy vége.Ha szabad lesz a gép hétvégén ,jövök még hozzátok.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_506023 (1395)
     
  7. Torolt_felhasznalo_506023
    Torolt_felhasznalo_506023
    2010. május 21. 09:371395.

    Szerbusztok lányok, szép jó napot!


    Hát nemtudom mi van,senki csak mi ketten????Zita drága hát lemaradtam az írásodról mert tagnap annyi dolgom volt hogy még kukra sem futotta.De pótlólag drukkolok neked.épzeld most neki álltam ujult erővel a fogynak.A hétvégi kirándulás ugyanis betette a kaput. 1 kiló rámjött.Ugye 18an vagyunk mindenki hozott valami sütikét,hát jól bele kostólgattam.Azt hittem a menetelés majd elnomja de nem igy lett.Talán jobb is, most nemálok meg az álomsúlyig.Már szépen megy lefele,dekánként, de legalább most van eredmény......Ma sürübben leszek, ha gondolod csak írj figyelek, és beszélhhgetünk...Editnek küldök sms-t mer már idegesít mi lehet vele.Timi biztosan a vizsgával van elfoglalva, d eremélem ő is hamarosan jelentkezik.....Pusza Clari   

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_471510 (1394)
     
  8. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2010. május 19. 19:421394.
    Sziasztok!
    Jelentem, már jobban vagyok. Azért még kicsit érzem a gyomrom, oda kell figyelni, hogy mit és mennyit eszek de hát amúgy is figyelni kell rá..
    Nem mentem vissza a dokihoz. Tudom Clari, hogy igazad van, de többet nem akarok odamenni. Remélem nem lesz semmi bajom mostanában..
    Írtam múltkor, hogy kilátásban van egy munka (ismerős segítségével). Most az a legújabb hír róla, hogy úgy néz ki, nem férek bele a mostani induló csapatba, majd szeptemberben (vezető jegyvizsgáló a mávnál). Már azt sem bánnám komolyan, csak jó lenne biztosra tudni.
    Egyébként az egyik gyárban van felvétel, havi szerződésekkel. Holnap megyek tesztet írni reggel. Gondoljatok rám..

    Szép estét!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_506023 (1393)
     
  9. Torolt_felhasznalo_506023
    Torolt_felhasznalo_506023
    2010. május 19. 09:241393.

    Szerbusztok lányok szép jó napot mindenkinek!


    Zita, igaza van a párodna mennyetek vissza és mond meg a magadét, sőt mond neki meg hogy beszélsz az orvosok elelnőrével ha nem hozza gyorsan helyre a dolgokat.Miért kell neki kisérletezni, a papírjaidba amugy is benne kell lennie hogy volt már töbször ilyen és mit írta rá.Nem vagy te állat hogy kisérletezzen rajtad.Igenis tessék visszamenni és elmondani milyen plusz gondokat okozott az a gyógyszer.  Nincs apelláta menni kell.


    Lányok merre vagytok???


    Timi gondolom vizsga, de Editke te meg a lányodnak aszisztálsz.Merre avgytok csak egy kuk hogy megvagyunk. Pusza Clari

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_471510 (1392)
     
  10. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2010. május 19. 08:161392.
    Jó reggelt!
    Ma sem vagyok jól, 4:50-kor ébredtem arra, hogy rosszul vagyok és rohannom is kellett a wc-re. Délután van rendelés, a párom szerint menjünk vissza. De nem látom értelmét. Azóta vagyok rosszul, mióta megittam azt a szar antibiotikumot. Úgysem vennék már be semmit, akármit is írna fel. Egyébként a torkom és a füleim már nem fájnak, arra legalább jó volt. Abban reménykedek, ugye hogy 10 napos adag volt, hogy csak azért viselt meg, mert egyszerre nagyobb dózis volt éhgyomorra és ahogy telik az idő, jobban leszek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_471510 (1391)
     
  11. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2010. május 18. 21:341391.
    Sziasztok!
    Clari, örülök, hogy jól éreztétek magatokat és a hangulatot legalább nem mosta el az eső.
    Én meg nagyon szarul vagyok. Tegnap fájt a torkom, ettem a mézet, erre reggelre a füleim is. Gondoltam elmegyek a dokihoz. Már bánom, hogy átjelentkeztem ide. Most voltam itt először, de remélem utoljára is. Nekem a torokgyulladásom szinte mindig ráhúzódik a fülemre, ritkán az arcüregemre is. Megvan a jól bevált gyógyszer, amit szedni szoktam.
    Erre közölte, hogy majd ő eldönti, hogy mit ír fel.. Szóval kaptam vmi Zmax antibiotikumot, egyszerre kell meginni, és 10 napi adag. Nem is lett volna ezzel semmi gond, de éhgyomorra kellet, és utána sem lehetett enni min. 1 órán keresztül. Erre azt vettem észre, hogy iszonyatosan fáj a gyomrom, görcsölt, de nem úgy, mint máskor, le sem tudom írni. Gondoltam eszek valamit, mert bizti a gyógyszer kikészítette. Melegítettem levest, de 1 kanálnál többet nem tudtam enni. Végül elmajszoltam 1 kiflit. Ez du. 1 körül volt. Azóta sem vagyok jól, fáj a gyomrom, a hasam és hányingerem van. Sokkal rosszabbul vagyok, mint előtte, úgy érzem, hogy szapora a szívverésem is. Megnéztem, 87 volt 1 perc alatt. Ez még nem mondható szaporának, mégis úgy érzem. 2 activia joghurtot ettem azóta, mert csak a hideget kívánom, úgy érzem az jó most a gyomromnak. Egyébként írt még fel láz és fájdalomcsillapítót is, napi 3at. Azt meg minek?? Egy vagyonba kerültek.
    Teljesen felhúztam magam.. Mért ezeket írta fel? Mért nem érdekli, hogy mit szoktam szedni? Egyébként egy bmw-s szőke gyógyszerismertetős csajszival jár, nyílván nem mindegy nekik milyen gyógyszereket ír fel. De azért qrva jó lenne, ha nem rajtam csurrana-cseppenne nekik. Egyébként meg nem a legolcsóbb gyógyszereket kéne ajánlani? vagy azt felírni, ami már évek óta bevállt és szoktam szedni??
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_506023 (1390)
     
  12. Torolt_felhasznalo_506023
    Torolt_felhasznalo_506023
    2010. május 18. 15:491390.

    Szerbusztok lányok szép jó napot mindnekinek!


    Na megcsinálták ezt a fránya netet.A vízmű tetején van egy átjátszó annak az agya volt beázva,kicserélték.Remélem innentől kezdve nem lesz gond.Vasárnap mikor hazaértem már nem működött.Attól eltekintve hogy ilyen szar időnk volt, elég jól sikerült a kirándulás.Rakok fel a blogomba képeket.Szombaton a Rám szakadékba nemtudtunk felmenni 2nő és 2 pasi válalkozott rá,a többiek visszaszivárogtak ki innen ki onnan.De az a fő hogy az elejét meggcsináltam aztán elkezdett esni az eső és  visszafordultunk.Akik végigcsinálták mondták hogy jól tettem mert ők csusztak másztak még spárgáztak is, amit én biztos nemtudtam volna megcsinálni.Na mindegy majd egyszer száraz időben.Aztán voltunk Esztergomba is a bazilikánál azután visegrádon elmentünk a szállásra, jót vacsiztunk aztán mindenki tracspartit tartott.Jól ibeszéltünk mindent nagyon jó volt.Vasárnapmegnéztük Mátyás király várát, aztán még mentünk volna tovább de Vasárnap reggelre olyan árvíz lett hogy ahol elvoltunk szállásolva oda nemtudott eljönni a pék.Mi is alig tudtunk kijönni Visegrádról.Igy Tatán a tó melett egy vendéglőben ebédeltünk aztán hazajöttünk.Végig szakadt az eső ,de nagyon jót énekeltünk hazafelé is a kocsiban,nagyon jó volt ennek ellenére a hangulat.



    Mindenkit puszilok Clari Látom nagy a pangás! Tessék jönni írni!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_506023 (1389)
     
  13. Torolt_felhasznalo_506023
    Torolt_felhasznalo_506023
    2010. május 17. 11:341389.
    Szerbusztok lányok.
    Hát,nagyon szar az idő,de a kirándulás azért megvolt.Agyon vert az eső bennünket,de mi vissza nem tántorodtunk.Ráadásul mikor hazaértem,lányom mondta hogy nem müködik a net ma felhívtam őket,hát központi a hiba,igy nemtudja mikorra tudják megcsiálni,de rajta vannak.Most is a mobiloról internetezek.
    Köszönöm Zita hogy gondoltál rám,ha lesz rendes net majd mindent leírok és képeket is teszek fel.
    puszi,majd még megprobálok jönni de a mobillal nincs sok adatforgalmam.Clari
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_471510 (1388)
     
  14. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2010. május 17. 09:561388.

    Sziasztok!


    Kinek hogy telt a hétvége? Clari, gondoltam ám rátok. Hogy milyen szörnyű időjárás volt/van. Elhalasztottátok? Itt már 3 napja folyamatosan esik az eső, nagyon fúj a szél. Kivitte a kiskerből a rózsabokrot, hátul a cseresznyefát és a szőlőket. De szerencsére semmire sem dőlt rá semmi. Azért jó lenne ha már végre nem fújna és elállna az eső.


    A diétám hétvégén nagyon rosszra sikerült. Ettem mindenfélét. Aranygaluskát, krémest, rántotthúst sültkrumplival és kenyeret is..

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_471510 (1387)
     
  15. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2010. május 14. 19:401387.
    Sziasztok!
    Mi sem rakunk lisztet a töltött káposztába. Sokfélét ettem már, de nekem anyué a legfinomabb.. Ki hogy szokta meg
    Ma karalábé leves volt az ebéd meg borsófőzelék fasírttal. Délután ettem 2 banánt. Ennyi volt a napi kajám.
    Egyébként ma is voltam futni. De végig az járt az eszemben, hogy hogy utálok.. Na mindegy, remélem holnap is rá tudom magam szánni..
    Ja, és képzeljétek, tegnap éjjel 1kor feküdtünk le. Beszélgettünk még a párommal este sokáig, meg olvasgattunk.. És nem ettem már olyan későn semmit.. Pedig éhes voltam. Szóval fejlődök
    Clari, melyik nap mentek? Remélem nem áztok el. Biztos jó lesz, én annyira szeretem a rám szakadékot is. Tavaly voltunk esőzések után, durván csúszott, de sokkal izgalmasabb volt persze csak én seggeltem bele a sárba..
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_506023 (1386)
     
  16. Torolt_felhasznalo_506023
    Torolt_felhasznalo_506023
    2010. május 14. 09:411386.

    Szerbusztok lányok szép jó napot!


    Hát mindenki eltünt! Én főleg azért mert készülök a hétvégére,sütök főzők pakolok, meg még varrok is egy két dolgot.Elég huvi van igy meg kell gondolnom mit rakok el.és a cipő,??A rám szakadékba nem lehet akármilyet.Ne csusszon de na nem is tudom de nehéz.


    Bevallom öszintén nem szoktam drága dolgokat venni de már hónapok óta ácsingóztam egy jó kis sport cípőért és most kicsaltam a páromtól az árát.Fehér Nike cipő, az árát nem mondom de azért nem kell valami nagyon drágára gondoni.Képzeljétek ilyet még a párom sose mondott mikor meglátta.Ezt mondta szórol szóra.Nahát ez tényleg nagyon jól néz ki, ez neked nagyon sokáig jó kis cipő lesz... Nagyon örülök neki...Vettem tegnap anyagokat is könnyű nacinak már meg is varrtam, de lehet nemlesz rá szükségem,azért az egyiket elrakom.Tegnap ugy megázta lányok folyt a fejemről a víz.Mikor elmentünk még sütött a nap.Az Árkádnál leparkoltam onnan mentünk tovább gyalog.Hát persze hogy elkezdett beborúlni meg esni, d ehát mit volt tenni.A páromnak is már 2 hete megállt az órája be akrtam vinni mindenképp elemcserére.De azért meg lett.Ma húsit sütök meg méteres tortát és kalácsot.Kiolvasztottama avadast ahoz még zsemelegombocot csinálok.Aztán délután jön a barátnőm is varrni kell neki valamit,Ugy hogy nem fogok unatkozni.De azért még jővők....


    Pusza mindenkinek  Clari

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_524634 (1385)
     
  17. Torolt_felhasznalo_524634
    Torolt_felhasznalo_524634
    2010. május 14. 09:241385.
    Hol vagytok?Mindenki eltűnt... 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_524634
    Torolt_felhasznalo_524634
    2010. május 13. 13:131384.

    Sziasztok!


    Látom,hogy megy a fogyókúra téma...lehet,hogy jobban meg kéne szorítanunk a diétát.Nálunk anya elég nehezen készíti el a töltött káposztát,szór rá lisztet is.Azért írom így,mert ettem már úgy is töltött káposztát,hogy nem volt benne liszt,de nekem úgy nem az igazi.Ja,és hát persze ez a kaja sok tejföllel és finom kenyérrel az igazi.  Úgyhogy én fogyi alatt mellőzni szoktam.Persze minimális mennyiséget kenyér és tejföl nélkül biztos szabad.Az a baj,hogy én tényleg durván csinálom ilyenkor.Nem eszek rántott husis, zöldséges dolgokat,mert az nagyon odavág.Se tésztát,se kenyeret.És csak ásványvíz.De hatásos...Édességet persze nem tudom megállni,előfordul pici csoki,és néha beleeszek a normális kajába,de abból is csak max. negyed adagot.Ti is próbáljatok meg szigorítani,ha nem is ennyire,mint én.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2010. május 13. 09:351383.
    Sziasztok, jó reggelt!
    Képzeljétek, voltam ma futni.. Igaz nem sokat, de majd holnap jobban fog menni..

    Egyébként azért is mentem (mielőtt agyon dicsérnétek), mert tegnap éjjel fél 12kor ettem Igaz, csak 1,5 puff. rizst kenőmájassal, de akkor is.. 11 után jött haza a párom, kiültünk a konyhába beszélgetni, ő meg olyan jóízűen falatozott, elég éhes is voltam és nem tudtam ellenállni..
    Szóval reggelre megint jött a lelkiismeret furdalás.. Most próbálom azzal nyugtatni magam, hogy norbi szerint az 1es kódúakból bármikor lehet enni.. (legalábbis régen így volt)
    Szép napot Mindenkinek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_506023 (1382)
     
  20. Torolt_felhasznalo_506023
    Torolt_felhasznalo_506023
    2010. május 12. 20:541382.
    Ez nálam is igy van, nem tudok inni és ugye a mozgás.........Nyugodtan mond, csak rájövünk mi a gond.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_471510 (1381)
     
  21. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2010. május 12. 20:481381.
    Egyébként én is úgy érzem, hogy tele van a gyomrom. Pedig nem eszek nagy adagokat. Nem vagyok leveses, mindig csak fél tányérral eszem, mostanában meg többször is előfordult, hogy otthagytam a tányérban a felét. Egyszerűen nem esik jól.
    Csak legalább lenne eredménye.. Mondjuk tudom, hogy 'rossz típus' vagyok, nagyon nehezen fogyok, szerintem sokkal nehezebben, mint az átlag..
    Holnap készítek 2 l zöld teát, hátha.. Amúgy meg keveset iszom, lehet ez is a probléma, és keveset is mozgok.. Na nem panaszkodom, majdcsak lesz valahogy.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_506023 (1379)
     
  22. Torolt_felhasznalo_506023
    Torolt_felhasznalo_506023
    2010. május 12. 20:411380.
    Amugy a töltött káposztát én is szeretem és az nem is hízlal..
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_506023 (1379)
     
  23. Torolt_felhasznalo_506023
    Torolt_felhasznalo_506023
    2010. május 12. 20:371379.
    Lehet, de azért vigyázzunk.Igaz én hétvégén megyek kirándulni majd megprobálom lemozogni, ár ugy érzem hoyg a gyomrom mindig tele van.Pedig azért annyit nem is eszek meg hizni nem hiztam.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_471510 (1378)
     
  24. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2010. május 12. 20:281378.
    Akkor megállapíthatjuk, hogy evési front van..
    Holnap hagymás-májas rizs lesz az ebéd. A vacsit még nem tudom. Arra gondoltam, hogy lehet előre meg kéne tervezni a menüt. Vagy beiktatni tízórait, esetleg uzsonnát, hátha nem leszek úgy kívánós estére. De ilyenkor arra gondolok, hogy minek egyek délelőtt, vagy délután, mikor nem vagyok éhes?
    Amúgy a lagzin biztos nagy evés lesz. Felénk (Kalocsa környéke) szokás a lagzis vacsin a töltött káposzta. Imádom, van, hogy csak azt szoktam enni meg sütit. Itt meg nem lesz.. Bánom is, meg nem is, mert akkor kibírom, hogy csak csipegessek. Remélem. Meg jún. 1-én lesz a párom apja 60éves, megy nyugdíjba is, lesz banzáj. És sütöm a tortát, de azt még nem tudom, hogy milyet..
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_506023 (1376)
     
  25. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2010. május 12. 20:221377.
    Egyébként a fókuszban is lesz ma vmi siker fogyásos sztori, meg olvastam több ilyet is. Ilyenkor úgy érzem, hogy tök gyenge vagyok. Más simán ledob magáról 40 kilót pl., én meg itt kínlódok 10 kilóval..
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_471510 (1375)
     

Címlap

top