Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Vaspótlás szöges almával

Torolt_felhasznalo_882245
Torolt_felhasznalo_882245
Létrehozva: 2009. augusztus 20. 20:47

Sziasztok!

 Sajnos nagyon kevés a vasam és ezt a népi gyógymódot ajánlották nekem  mivel a vaspótló gyógyszereket nagyon nem tolerálja a belsőségem:(

A kérdésem az hogy van-e  köztetek aki már ezt ténylegesen kipróbálta (nem csak hallott róla már száz helyről , mint én) és használt neki, ill. hogy így kell-e kinéznie  a szögektől az almának, és a szögeknek, ilyen fekete trutyisan jöttek ki  a szögek (vagy 28 óra után) és valahogy nem bizalomgerjesztő nekem ez az egész, esetleg valamit elrontottam menetközben...?:) szóval így ilyen állapotában megehető ez az alma vagy az ügyeleten kötök ki ha megeszem?

 

Előre is köszönöm a válaszokat!

  1. Torolt_felhasznalo_626836
    Torolt_felhasznalo_626836
    2009. augusztus 21. 08:5127.
    És ha Béres-cseppet szednél? Az is tartalmaz sok vasat szerintem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_882245 (1)
    2009-08-20  20:47

Címlap

top