Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Igaz barátnő kereső

larbia
Létrehozva: 2009. augusztus 15. 17:10

Szívből kívánom mindenkinek, hogy itt igazi barátnőre leljen! Azok írjanak ebbe a topicba, akik elvesztették, vagy még nem találták meg.....Sok sikert!

  1. 2018. március 25. 23:39726.

    Sziasztok!


    Nekem az oldal valamiért nem elérhetö be tölt de csak a nevemet látom semmi többet :( :( :(


    Segitsetek köszönöm!!!

  2. 2018. március 23. 16:40725.

    Üdv!
    18 éves lány vagyok és barátokat keresek akkikel lehet beszélgetni és szórakozni :(

  3. 2018. március 6. 19:21724.

    Sziasztok


     


    Budapesten vadászok az én igazi barátosnémra,de egyre kevesebb sikerrel 😔 komolyan ennyire lehetetlen🤔?


    35 éves vagyok  és nagyon vágyok egy olyan igaz igazi barátnőre akivel mindent megoszthatok,jókat tudunk beszélgetni és tudunk közös programokat is szervezni,igazán nem kérek sokat csak legyél jókedvű kicsit laza kicsit komoly 😂 és legyen benned egy kis lendület..tudom kemény munka mire egy igaz igazi barátnőm lesz de én nem félek sem a kihívástól sem a munkától🤣


    Ha van kedved irj :borsec128@gmail.com


     


    Uraim nagyon sajnálom de társat nem keresek köszönöm a megértéseteket.

  4. 2018. március 2. 17:34723.

    Sziasztok!


    Én 26 éves nő vagyok, szeretnék barátkozni korban hozzám illő lányokkal. Sajnos nincsenek barátaim és magányos vagyok. Szabadidőmben szeretek zenét hallagtni, filmet nézni, netezni és sétálni. Ha szimpatikusnak tartasz és felkeltettem az érdeklődésed irj! E-mail cim: szilvii0226@gmail.com

  5. 2018. február 5. 05:56722.

    Üdvözöllek Kedves Olvasóm :)!


    Legjobb Barátnőt keresek, Igazi Barátnőt!
    Szeretném zárójelesen megjegyezni, hogy ez az Igazi Barátnő, akár hím nemű is lehet, de NYOMATÉKOSÍTANÁM, hogy: barátságot keresek, Igazit, és nem párkapcsolatot.


    34,5 éves vagyok ;) és Budapesten élek.
    Introvertált vagyok.


    Az érdekes, intenzív és mélyreható beszélgetéseket szeretem, a felületeseket nem bírom elviselni, nem vagyok jó bennük, és nem is csinálom :)


    Sok sok sok éven keresztül egyszer sikerült félrevezetni magam… azt hittem van Legjobb Barátnőm de olyan 10 év elteltével rá kellett jönnöm, hogy tévedtem.. Néha kicsit hosszú időbe telik 1-1 teljesen egyértelmű szituáció helyes értelmezése… de igyekszem fejlődni :)


    Igazán későn érő vagyok… pl.: nekem az elmúlt nyár volt az iszogatós kerti-party nyár :)(Abszolút nem vagyok társasági sajnos (szerencsére), kivéve ha illuminált vagyok kicsit :), akkor olyan vagyok, mint a „normális” emberek ;) egyébként pedig egy valakivel szuperül el tudok beszélgetni – és szeretek is – feltéve ha megvan a közös hullámhossz :), ha valakivel nincs meg, annak unalmas vagyok, és ő is az nekem).


    Alapértelmezés szerint nincsenek igazán haverjaim (1-4 valami aszerű talán van, vagy mi…) és nincsenek közeli barátaim (2-4 ’távoli’ van).


    A semmiről való beszélgetéshez nem értek.


    Sajnos egyáltalán nem vagyok tökéletes én sem :( ezt nagyon sajnálom.


    Néha nagyon hiányzik egy jó kis lelkizés, ahol el lehet „sírdogálni” a gondokat, örömöket.


    A hangulatom, mint egy sinus görbe: olykor fenn, olykor lenn.


    Sok helyen hallom/olvasom, hogy a negatív dolgokra ne gondoljak, ne beszéljek róluk stb… Ez nekem nem elvem. Pont ellentétesen látom a dolgot. Úgy gondolom, hogy igenis jól esik beszélni a bajokról, gondokról, kibeszélni őket, sírni egy jót stb. Úgyhogy aki azt mondja, hogy ne gondoljak negatívra, azzal nem tudok mit kezdeni… Aki megkérdi, hogy miért gondolok rá… az már az Izgalmas és nyugtató kategória:)


    Nyitott partnerrel szeretek beszélgetni. Nekem van egy véleményem, neked van egy – enyémtől eltérő – véleményed. Megosztjuk a saját gondolatainkat, és logikailag, gondolkodással meggyőzhetőek vagyunk. Én ilyen vagyok, de NAGYON KEVÉS ilyen emberrel találkoztam az elmúlt (összességében) 34,5 évem folyamán, pedig ha csak én vagyok meggyőzhető, az egy nagyon kellemetlen helyzet.


    – Nem ismerem a versengés fogalmát. Igazi kapcsolatoknak az nem része az én világomban.
    – Imádom a borongós időt (az igazán sötét felhőket), ez olyan nekem, mint a nyár szerelmeseinek a 40°C; amit én nem-mellesleg… ki nem állhatok (nyarat, hőséget) :)
    – Ami másnak a tavasz, az nekem az Ősz ;)
    – Szezonálisan fűzögetek, de nem szeretem a túlcsicsázott darabokat.
    – A konyha a fő hely a lakásomban :), szeretem én készíteni a sajtos kiflimet, kexemet, pogácsámat, stb :)
    – Szeretek sétálni, csak legyen a környéken nem teljesen mellékes mellékhelyiség :)
    – Szeretek élvezetes tornázni (nyújtós torna, kick-box-fitness-light ;), norbi, tánci stb.)
    – Nem vagyok bulizós alkat, de évente 1-2 alkalommal hirtelen érzem, hogy MOST menni szeretnék egy goa-party-ra :), vannak nagyon jó goa zenék :), de nagyon széleskörű a zenei ízlésem.
    – Szükségem van az egyedüllétre. Inkább egyedül vagyok, mint egy – számomra – rossz társaságban, és ez nem probléma, de ezt nagyon nehéz elmagyarázni
    – A bonyolult és mélységes dolgokat tartom izgalmasnak:)
    – Nem vagyok jó telefonálásban. Nem vagyok – ebből kifolyólag – mobil bu*i sem :), bár azért magamnál hordom, de vezetés, utazás, beszélgetés stb közben eszem ágában nincs felvenni, és főképp, nem szeretem ha hívnak… Nem szeretek telefonálni, aki szeretne valamit, az inkább üzenetet küldjön :)
    – Nem a 21. század nője vagyok. Nem vagyok vékony, nem érdekel a divat, NAGYON RITKÁN sminkelek, nincs türelmem a vásárláshoz, nem értékelem a felületességet semmilyen kapcsolatban stb stb stb… Engem a lélek érdekel.
    – Az értelmet, logikát, gondolkodást nagyon csípem :)


    Nem engem keresel, ha:
    – éveid össz száma – olyan barátnőt szeretnél, aki mindig vidám és gondtalanul boldog
    – nem elemed az egyensúly (én szeretem elmesélgetni a dolgaimat, sőt igényem is van rá, de ha Te nem mesélsz… az úgy nem működik :(, és fordítva sem )
    – az a fajta vagy, aki dobja a barátnőjét, amikor pasija/férje/gyerekei lesznek
    – kizárólag levelező partnert keresel
    – ítélkező vagy (nagyon kevés információval a kezedben, vagy akár többel)
    – unaloműzőnek vadászol barátnőt (én soha nem unatkozom, csak ha rákényszerítenek, nem azért keresem az Igazi Barátnőmet, mert „unatkoznék”, hanem hogy extra örömöt vigyünk egymás életébe, gyógyítva egymás lelkét ezáltal is :)(Nem vagyok leszbikus, a férfiakat szeretem, azaz egyszerre mindig csak egyet, bár ez a vonal (sem) még nem ért célba…)
    – szabadidőpartnert keresel, mert nincs kivel bulizni hétvégén, és jó lenne bárki, csak legyen valaki
    – azzal kezdenéd, hogy küldjek képet. Aki barátom, az tőlem lehet: kicsi-nagy, alacsony-magas, kövér-sovány, fekete-fehér, ősz-barna etc., kék szemű-zöld szemű etc., Nem érdekelnek a külsőségek barátkozás viszonylatban. Köszönöm :)


    Nehezen találok olyat, aki megért.


    Tudom kicsit hosszú lett a bemutató, de így is szörnyen sok dolog maradt ki.


    Ha Igazi barátnőt keresel, és tetszik a fentebbi néhány sorocska, akkor ezen a címen megtalálsz:
    baratsag83@gmail.com
    Ha ez a post már régebbi, ne zavarjon, írj bátran, mit veszíthetünk? :)


    Üdvözlettel:
    Ana


  6. 2018. január 20. 13:04721.

    Szervusz Niki en kati vagyok 66 eves.debrecenbe lakom 5 eve meghalt a jobb oldalalam azota teljesen egyedul vagyok igaz.van ket gyonyoru unokam de ok pesten vannak.ha akarsz irj a kiisszilagyine2011@gmail. com nincsen sz koz

    előzmény:
    Nicky79 (699)
    2017-12-20  22:20
  7. 2018. január 20. 13:04720.

    Szervusz Niki en kati vagyok 66 eves.debrecenbe lakom 5 eve meghalt a jobb oldalalam azota teljesen egyedul vagyok igaz.van ket gyonyoru unokam de ok pesten vannak.ha akarsz irj a kiisszilagyine2011@gmail. com nincsen sz koz

    előzmény:
    Nicky79 (699)
    2017-12-20  22:20
  8. 2018. január 20. 12:50719.

    en is.szivesen ismerkednek.veled

    előzmény:
    Sunshine (714)
    2018-01-18  22:10
  9. 2018. január 20. 12:50718.

    en is.szivesen ismerkednek.veled

    előzmény:
    Sunshine (714)
    2018-01-18  22:10
  10. 2018. január 20. 12:48717.

    Nem latam mit irtal nem kaptam semit

    előzmény:
    Sunshine (715)
    2018-01-18  22:14
  11. 2018. január 20. 08:59716.

    66 eves debreceni no vagyok karacsonykor.volt.5 eve hogy a parom meghalt azota teljesen egyedul vagyok mar.á macskakal beszelek sajnos van csaladom de a.vomnek.nem tetszik a pofam olyat keresek akivel jot lehet dumalni setalni fozni aki nem kenyszerbol.van velem telefonom 702014586 van imelem is csak le van tiltva varom.a valaszokat foleg debrecen es kornyekerolJ

    idézet:
    Istvankati1951 (706)
    2018-01-08 08:51:07

    Megint irok 66 eves no vagyok tenyleg.csak igazi baratnot keresek


     ( szexkizarva) aki szivesen nem muszajbol seral foz dumal velem mar anyira egyedul vagyok hogy a macskaimal beszelek elerhetoseg 702014586 vagy kiisszilagyine2011@gmail. com kati vagyok

    előzmény:
    Istvankati1951 (706)
    2018-01-08  08:51
  12. 2018. január 18. 22:14715.

    Ha minden igaz, akkor átment az email neked :)

    előzmény:
    Jucua76 (704)
    2018-01-05  08:29
  13. 2018. január 18. 22:10714.

    Szia!


    Én szívesen ismerkedtem volna veled, küldeni akartam neked email-t, de a címed nem jó valamiért és nem a kiírt kukac miatt.

    előzmény:
    Jucua76 (704)
    2018-01-05  08:29
  14. 2018. január 18. 11:00713.

    Sziasztok!


    64 éves Budapesten élő nő vagyok, barátnőt keresek, akivel időnként lehet moziba, színházba, sétálni vagy kirándulni menni.


    lena.1953@freemail.hu


     


    Üdv. Léna

  15. 2018. január 10. 19:40712.

    Sziasztok!


     


    30 éves mozgásban kicsit korlátozott nő vagyok, egy bottal járok. Barátnőket keresek Budapesten lehetőleg a XXI. kerület közelében, mivel ott lakok. Régi barátnőim külföldre költöztek, családot alapítottak és messze költöztek tőlem, így megszakadtak a régi barátságaim. Szeretek moziba járni, színházba, koncertre, biciklizni, sétálni vagy eszmét cserélni egy jó mellett.
    Ha van kedved írj nyugodtan, minden levélre válaszolok 


    cirpiri87@gmail.com

  16. 2018. január 9. 21:15711.

    Sziasztok!


    34 éves,budapesti nő vagyok.Boldog pŕrkapcsolatban élek.Imŕdok a természetben sétŕlni, moziba jŕrni és az önfejlesztő dolgokat.Hasonló érdeklődésű barŕtnőkkel szeretnék megismerkedni.E-mail:ccandrea1228@gmail.com

  17. 2018. január 8. 09:50710.

    66 eves no vagyok karacsonykor.5 eve.meghalt a parom 2013 debrecenbe koltoztem a gyerekeimhez.sajnos ok 2016/marcius 9en pestre koltoztek itt nincsen senki ismerosom baratnom teljesen egyedul vagyok mar a ket macskammal beszelek ojan baratnot ( szex kizarva) tenyleg csak baratnot keresek aki nem muszajbol ha nem szivrsen dumal velem setal foz sut az imelem le van titva szamom 702014586 debrecen es kornyekerol foleg de mas honan is.varom valaki jelentkezeset

  18. 2018. január 8. 09:45709.

    66 eves no vagyok karacsonykor.5 eve.meghalt a parom 2013 debrecenbe koltoztem a gyerekeimhez.sajnos ok 2016/marcius 9en pestre koltoztek itt nincsen senki ismerosom baratnom teljesen egyedul vagyok mar a ket macskammal beszelek ojan baratnot ( szex kizarva) tenyleg csak baratnot keresek aki nem muszajbol ha nem szivrsen dumal velem setal foz sut az imelem le van titva szamom 702014586 debrecen es kornyekerol foleg de mas honan is.varom valaki jelentkezeset

  19. 2018. január 8. 09:45708.

    66 eves no vagyok karacsonykor.5 eve.meghalt a parom 2013 debrecenbe koltoztem a gyerekeimhez.sajnos ok 2016/marcius 9en pestre koltoztek itt nincsen senki ismerosom baratnom teljesen egyedul vagyok mar a ket macskammal beszelek ojan baratnot ( szex kizarva) tenyleg csak baratnot keresek aki nem muszajbol ha nem szivrsen dumal velem setal foz sut az imelem le van titva szamom 702014586 debrecen es kornyekerol foleg de mas honan is.varom valaki jelentkezeset

  20. 2018. január 8. 08:51707.

    66 eves debreceni no vagyok karacsonykor.volt.5 eve hogy a parom meghalt azota teljesen egyedul vagyok mar.á macskakal beszelek sajnos van csaladom de a.vomnek.nem tetszik a pofam olyat keresek akivel jot lehet dumalni setalni fozni aki nem kenyszerbol.van velem telefonom 702014586 van imelem is csak le van tiltva varom.a valaszokat foleg debrecen es kornyekerolJ

  21. 2018. január 8. 08:51706.

    66 eves debreceni no vagyok karacsonykor.volt.5 eve hogy a parom meghalt azota teljesen egyedul vagyok mar.á macskakal beszelek sajnos van csaladom de a.vomnek.nem tetszik a pofam olyat keresek akivel jot lehet dumalni setalni fozni aki nem kenyszerbol.van velem telefonom 702014586 van imelem is csak le van tiltva varom.a valaszokat foleg debrecen es kornyekerolJ

  22. 2018. január 8. 08:51705.

    66 eves debreceni no vagyok karacsonykor.volt.5 eve hogy a parom meghalt azota teljesen egyedul vagyok mar.á macskakal beszelek sajnos van csaladom de a.vomnek.nem tetszik a pofam olyat keresek akivel jot lehet dumalni setalni fozni aki nem kenyszerbol.van velem telefonom 702014586 van imelem is csak le van tiltva varom.a valaszokat foleg debrecen es kornyekerolJ

  23. 2018. január 5. 08:29704.

    Sziasztok!


    Budapesttől nem messze élek, 42 éves vagyok. 


    Férjemmel közösen van egy vállalkozásunk, itthonról dolgozunk. Emiatt keveset mozdulok ki, viszonylag kevés lehetőségem van új emberekkel megismerkedni. Szeretnék ezen változtatni! :-)


    Sok minden érdekel, szeretek sütni-főzni, olvasni, filmet nézni, utazni, van kutyánk, macskánk, akváriumunk. 


    Ha van kedvetek írjatok a vizibiciglikukaccitromail.hu címre!


    Szép napot mindenkinek!

  24. 2018. január 1. 18:51703.

    Szia kedves leendőm :)


     


    Sokakkal ellentétben nem barátnőt keresek hanem barátot.Lehet NŐ vagy Férfi is.Nem szeretnék intim kapcsolatot sem ,tehát nem vagyok meleg illetve a Férfi barátom lehet meleg is a Női semmi esetre sem.


     


    Különben nem lenne értelme:) Nem harmadikat keresek.


    Olyat szeretnék akivel sok sok levelet váltanánk ,mielőbb megismerjük egymást.Ha nincs közös hobbi érdeklődés,felesleges köröket ne fussunk.41 éves két gyermekes boldog házasságban élő vagyok.Sportolok,moziba,színházba,koncertre ,buliba szívesen megyek.Depressziósok,szobanövények,boldogtalan párkapcsolatban élők ,alkoholisták,irigyek,kerüljenek el.


    Ha magadra ismersz és szeretnél megismerni Írj. 


    Jelenleg is van sok barátnőm ,de A LEGJOBBAT keresem.


    Hiszem ,hogy itt is van másik" fél "


     


    Puszi,szép napot,hetet 2018 -as évet mindenkinek.


     


    Slycsi

  25. 2017. december 27. 21:06702.

    Szia!


    Én is Budapesti  vagyok, 18 éves, szeretem a zenét, olvasni és rajzolni. Nyitott vagyok és szívesen ismerkednék:) 

    előzmény:
    Emese142 (691)
    2017-11-15  19:58

Címlap

top