Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Igaz barátnő kereső

larbia
Létrehozva: 2009. augusztus 15. 17:10

Szívből kívánom mindenkinek, hogy itt igazi barátnőre leljen! Azok írjanak ebbe a topicba, akik elvesztették, vagy még nem találták meg.....Sok sikert!

  1. 2017. Április 4. 02:55626.

    De jó is lenne! Már vagy 10 éve nincs igazi, akiben tényleg meg tudnék bízni.

  2. 2017. Április 2. 21:10625.

    Szia kata vok ěrj rám és beszélünk☺

    előzmény:
    Xilofonne (576)
    2016-11-17  16:25
  3. 2017. Április 2. 21:03624.

    Szia☺

    előzmény:
    happyfriendship (583)
    2016-12-08  07:37
  4. 2017. Április 2. 20:35623.

    Szia szivesen barátkoznék veled.ha gondolod többet irok magamrol☺

    előzmény:
    FB#1367326416631389 (603)
    2017-02-04  15:21
  5. 2017. március 27. 21:38622.

    Sziasztok!
    21 éves lány vagyok, Budapestről.


    Nem is tudom hol is kezdjem.. Sokáig megalázónak találtam ha valaki magányos, pedig egyáltalán nem az. Most hogy rá találtam erre a fórumra, rájöttem annyira nem is vagyok egyedül ezzel a "problémával". Boldog párkapcsolatban élek lassan 3 éve, szóval nem partnert keresek csak szimplán nyitott vagyok az új kapcsolatokra/barátságokra.
    Pár infó magamról: Introvertáltabb személy vagyok, kicsit több idő megismerni engem. Egyetemista vagyok, 1. féléves. Szeretek bulizni, kocsmázni vagy csak iszogatni valahol. Nem sportolok most semmit, de imádok bringázni. Zenék terén vegyes az ízlésem de leginkább trapet és dubstepet hallgatok. Hobbim és szenvedélyem az éneklés, szóval szívesen venném szintén muzikális emberek társaságát (is). Szabadidőm ha engedi suli mellett hosteskedem.
    Ha szimpi vagyok ez alapján és hasonlóak az érdeklődési köreid írj nyugodtan!:)

  6. 2017. március 25. 18:19621.

    Szióka! Szimpatikus volt a leveled és az antipicsŕn nagyot nevettem :) ! 31 vok és imŕdom az ŕllatokat, természetet ! Bp mellett lakom !Ha gondolod folytassuk emailben ! nemethzsofi86@gmail.com vagy Fb ???

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_931177 (619)
    2017-03-19  09:46
  7. 2017. március 19. 14:55620.

    Sziasztok:)Én egy 39 éves nő vagyok és olyan barátnőket keresek akik ugyan ugy egyedül érzik magukat mint én.Elég sok fórumon kerestem "barátnőket" de kész katasztrofa volt mert csak irni tudtak de talizni nem.tehát most megprobálom itt hátha sikerül találni egy olyan lányt,nőt akivel lehet jokat beszélgettni és közös programokat kitalálni.ha ugy érzed hogy nem vagy kamus és nem iro bajnok vagy.akkor várom a leveledet a hencigno@gmail.com ra.ja Bp-ten élek.

  8. Torolt_felhasznalo_931177
    Torolt_felhasznalo_931177
    2017. március 19. 09:46619.

    Sziasztok :) Szintén nagy vágyam egy igaz barátnőre lelni, sajnos az életem úgy alakult, hogy nem vagyok olyan közegben, ahol ezzel a céllal tudjak ismerkedni, persze vannak barátnőim, de tanulás-munka-párkapcsolat mellett kevés idejük marad.


    Amire gondolnék leginkább... egy kellemes ebéd vagy vacsora, este beszélgetés egy üveg rosč mellett, kávé-süti valahol, kirándulás, akár sportolás, esetleg utazás, vásárlás...és persze eközben beszélgetés, röhögés :) tudjam, hogy van valaki akire számíthatok. 


    Nem vagyok az a tipikus 23 éves, fejben komolyabb, tele célokkal. ANTIPICSA, de nőies és bolondos. Emellett teljesen hetero, nem 'csajozni' akarok!!! BUDAPESTi vagyok, örülnék, ha a barátnőm is az lenne.


    Légy kedves, pozitív, értékes, természet- és állatkedvelő, bolondos és megbízható nő 

  9. 2017. március 15. 20:11618.

    *... éééés csak sikerült kihagynom, hogy Budapesten élek.... Ezennel pótolva ;)

    előzmény:
    WestCoastCooler (616)
    2017-03-04  19:30
  10. 2017. március 15. 17:49617.

    Szia, én most regisztráltam a nlcafe-ra és nagyon jó,hogy van ilyen topik is, sajnos a barátnőm vidékre költözött már 3 éve és azóta nem igazán találok hozzá hasonlót. Szabadidős programokhoz is jó volna egy barátnőt találni és természetesen jó  "nem felszínes" beszélgetésekhez is. Magamról: Budapesten élek van egy 19 éves lányom én 43 vagyok....és van egy 5 éves kapcsolatom,de nem élünk együtt a barátommal . Email címem: molcsilla@vipmail.hu  

    előzmény:
    happyfriendship (583)
    2016-12-08  07:37
  11. 2017. március 4. 19:30616.

    Üdvözöllek Kedves Olvasóm :)!



    33 vagyok, gyerektelen, "páratlan" ;)
     
    Igazi Barátnőt keresek! :) – és hiszem, hogy meg is találom :) – bár az elmúlt években már az is megfogalmazódott, hogy ez talán nehezebb, mint Párt találni, de aztán rájöttem, hogy nem :), bár én még abból sem vizsgáztam sikeresen :).

    Néhány szó/gondolat magamról:
    Keresem még magam, még nem vagyok meg, nem vagyok kész.
    Introvertált vagyok sajnos.


    Az érdekes, intenzív és mélyreható beszélgetéseket szeretem, a felületeseket nem bírom elviselni, és nem is vagyok jó bennük, nem is csinálom :), úgyhogy nem is találtam még Igazi barátnőt. Illetve sok sok sok éven keresztül egyszer sikerült félrevezetni magam… de olyan 8 év elteltével elgondolkodtam, hogy lehet hogy nem az a barátság, hogy én MINDIG ott vagyok, ha kellek, de nekem a másik csak akkor van ott, ha épp nincs más dolga…


    Néha nagyon hiányzik egy jó kis lelkizés, ahol el lehet „sírdogálni” a gondokat.
    Érdekel a személyiségem fejlesztésének útja… részben talán meg is van, részben nem tudom :) Spirituális dolgok érdekelnek :).
    Sok helyen hallom/olvasom, hogy a negatív dolgokra ne gondoljak, ne beszéljek róluk stb… Ez nekem nem elvem. Pont ellentétesen látom a dolgot. Úgy gondolom, hogy igenis jól esik beszélni a bajokról, gondokról (nem félreérteni, nem az évi 365-366 napos 0-24 óráig tartó siránkozásról beszélek, annak nincs értelme… úgymond), kibeszélni őket, sírni egy jót stb. Úgyhogy aki azt mondja, hogy ne gondoljak negatívra, azzal nem tudok mit kezdeni… Aki megkérdi, hogy miért gondolok rá… az már az Izgalmas és nyugtató kategória:)


    Nyitott partnerrel szeretek beszélgetni. Nekem van egy véleményem, neked van egy – enyémtől eltérő – véleményed. Megosztjuk a saját gondolatainkat, és logikailag, gondolkodással meggyőzhetőek vagyunk. Én ilyen vagyok, de NAGYON KEVÉS ilyen emberrel találkoztam az elmúlt (összességében) 33 évem folyamán, pedig ha csak én vagyok meggyőzhető, az egy nagyon kellemetlen helyzet.


    – Nem ismerem a versengés fogalmát. Igazi kapcsolatoknak az nem része az én világomban.
    – Imádom a borongós időt (az igazán sötét felhőket), ez olyan nekem, mint a nyár szerelmeseinek a 30°C; amit én nem-mellesleg… ki nem állhatok (nyarat, hőséget) :)
    – Ami másnak a tavasz, az nekem az Ősz ;)
    – Szezonálisan fűzögetek, de nem szeretem a túlcsicsázott darabokat.
    – A konyha a szentély a lakásomban :), szeretem én készíteni a sajtos kiflimet, kexemet, pogácsámat, bonbonjaimat stb :)
    – Szeretek sétálni, csak legyen a környéken nem teljesen mellékes mellékhelyiség :)
    – Szeretek élvezetes tornázni (jóga-szerű nyújtások, light-os tánci stb.)
    – Nem vagyok bulizós alkat, de évente 1-2 alkalommal hirtelen érzem, hogy MOST menni szeretnék egy goa-party-ra :), vannak nagyon jó goa zenék :), de nagyon széleskörű a zenei ízlésem.
    – Szükségem van az egyedüllétre. Inkább egyedül vagyok, mint egy – számomra – rossz társaságban, és ez nem probélma, de ezt nagyon nehéz elmagyarázni
    – A bonyolult és mélységes dolgokat tartom izgalmasnak:)
    – Nem vagyok jó telefonálásban. Nem vagyok – ebből kifolyólag – mobil bu*i sem :), bár azért magamnál hordom, de vezetés, utazás, beszélgetés stb közben eszem ágában nincs felvenni, és főképp, nem szeretem ha hívnak… Nem szeretek telefonálni, aki szeretne valamit, az inkább üzenetet küldjön :)


    Alkalmanként tudok, nagyon szomorú lenni.


    Van, hogy nagyon sok minden van a fejemben, és mégse mondom… kell a megfelelő ember :) Nehezen találok olyat, aki megért.


    Ha Igazi barátnőt keresel, és tetszik a fentebbi néhány sorocska, akkor ezen a címen megtalálsz:
    baratsag83@gmail.com
    Ha ez a post már több éves… amiatt ne csüggedj, nagy esély van rá, hogy még mindig keresem az Igazi Barátnőm, írj bátran :)


    Igazi Barátnőt keresek, ezért néhány irányelv: Nem vagyok leszbikus, a férfiakat szeretem, illetve egyszerre mindig csak egyet ;), ezért ilyen irányultsággal, kérlek ne írj. Amennyiben az a fajta vagy, aki dobja a barátnőjét, amikor pasija/gyerekei lesznek, kérlek ne írj. Amennyiben azzal kezdenéd, hogy küldjek képet, kérlek ne írj, aki barátom, az tőlem lehet: kicsi-nagy, alacsony-magas, kövér-sovány, fekete-fehér, ősz-barna etc., kék szemű-zöld szemű etc., idősebb-fiatalabb stb stb... Nem érdekelnek a külsőségek barátkozás viszonylatban. Köszönöm :)


    Mindannyiunknak sok sikert :)


    Üdvözlettel:
    Ana


  12. 2017. február 27. 09:31615.

    Sziasztok,


    Barátnőt, baráti társaságot, baráti házaspárt vagy házaspárokat keresek férjemmel. Voltak barátaink, de mivel a közös érdeklődés kevést volt így sajnos eltávolódtunk egymástól. Nagyon nehéz a mai világban barátokat találni, mindenki összezárt, tapossák a malomkereket és nem figyelnek egymásra, irigykednek, pletykálkodnak.


    Nagyon félve írok be ide, de tényleg elszomorít ez a világ és azt gondolom, hogy valahol meg vannak a mi barátaink is, csak még nem találtuk meg egymást. Valami célja van ezzel az univerzumnak, később biztosan meg lesz a miértekre a válasz. :) De nem adom fel, mert egyszer élünk így és most, abból pedig hozzuk ki amit lehet. 


    Én és a párom is barátokat keresünk. Legfőképpen baráti párokat. Akikkel lehet kirándulni, nevetni,jókat beszélgetni. 


    Pár dolog rólunk:


    43 éves vagyok, férjem 44. Nagyon fiatalosak vagyunk. Nagyon jó házasságban élünk 23 éve. Nagyon szerencsének tartjuk magunkat érte. Teszünk  a jó házasságért, tiszteljük és imádjuk egymást. Van két gyönyörű fiunk (21 és 19 évesek) Nagy fiunk egyetemista a kisebbik pedig most fog érettségit tenni. Pest megyében élünk, Dabas mellett.


    - Szeretjük a természetet, szeretünk biciklizni, kirándulni, látni, élni, nevetni, szeretni, moziba járni, motiváló könyveket olvasni, előadásokat hallgatni, a jó embereket, beszélgetni és még sok mindent. (azért nehogy azt gondoljátok, hogy rózsaszín felhőben élünk)


    -NEM szeretjük a pletykákat, a negativitást, a rosszindulatot, utálatot.


    Keresem, keressük a 35-48 éves kor körüli barátnőmet, barátainkat, barát házaspárokat akik szívesen megismerkednének velünk.


    itt elérsz:szeszilia55@gmail.com

  13. 2017. február 27. 06:54614.

    Kedves lányok!


    32 éves, szerény nő vagyok és barátnőt keresek, Budapesten lakom a Párommal, nemrég költöztem ide.


    Írj kérlek emailben, ha igaz barátságot keresel: baloghhajnalka154@gmail.com címre. Köszi előre is. Szép napot Mindenkinek!


     

  14. 2017. február 25. 23:24613.

    Kedves Rita!


    Ha az eltelt időben nem találtad meg a legjobb barátnőd, szívesen megismerkednék veled.


    Vidám, humoros lány vagyok aki komoly párkapcsolatban él. Budapesten élek, idén 27 éves leszek és hasonlóan érzek mint te. 


    Ha van kedved írj a bajbi0808@gmail.com email címre. 


    Üdv: Barbi

    előzmény:
    AriadnaBennett (577)
    2016-11-19  23:51
  15. 2017. február 20. 14:29612.

    Sziasztok!
    Röviden Kissé visszahúzódó típus vagyok.de ha valakit megismerek akkor jó kapcsolatot tudok kialakítani..


    Amire azóta nincs lehetőségem mióta férjhez mentem..Mosta gyerekek megnőttek s jó lenne megint egy barátnő akivel megértenénk egymást.
    50 éves vagyok..Ha valaki igaz barátot keres Fejér megyében írjon.

  16. 2017. február 20. 11:53611.

    Sziasztok!


    Kata vagyok, Budapesten élek a férjemmel. Barátnőt keresek 45-55 év között, akivel jókat lehet beszélgetni, sétálni vagy éppen amihez kedvünk van.


    Várom jelentkezésedet:kalmankati111@gmail.com

  17. 2017. február 19. 13:32610.

    Szia Xilofonne!


    Kb. az én érzéseimet írtad le, ha van kedved írj: andrea.csikos83@gmail.com

    előzmény:
    Xilofonne (576)
    2016-11-17  16:25
  18. 2017. február 19. 13:29609.

    Szia Rita!


    Tetszett amiket írtál,én is hasonló cipőben járok.. ha van kedved, írj ide: andrea.csikos83@gmail.com

    előzmény:
    AriadnaBennett (577)
    2016-11-19  23:51
  19. 2017. február 19. 13:15608.

    Sziasztok! 33 éves budapesti nő vagyok. Szabadidőmben szeretek  a természetben sétálni, háziállatokkal foglalkozni,önfejlesztő könyveket olvasni, jógázni, jó filmeket nézni. Jók a megérzéseim, és szeretek másoknak segíteni. Olyan barátságokat keresek, ahol kölcsönös az odafigyelés, az egymással történő idő töltés, és segítségnyújtás. Itt megtaláltok: andrea.csikos83@gmail.com. Szép hétvégét mindenkinek!

  20. 2017. február 14. 20:02607.

    Szia mindenki!


    Anett vagyok, 33 éves, három gyermekes édesanya Győr-Moson-Sopron megyéből. Anyósoméknál élünk, így elég sok feszültség, főleg mióta megszületett kicsi fiam. Örülnék, ha valakivel ki tudnám engedni a gőzt, vagy csak dumcsiznánk. Akár virtuális formában akár személyesen.


    További szép estét!


    vilagiani@gmail.com

    előzmény:
    titty73 (605)
    2017-02-05  18:02
  21. 2017. február 7. 18:33606.

    Sziasztok! 


    Nóri vagyok, 15 éves és Eger mellet, Felsotarkanyban lakom. 


    Szeretek sportolni, most a tajfutast csinálom intenzíven. 


    Most vagyok 9.-es es kb az összes barátom elveszett... 

  22. 2017. február 5. 18:02605.

    Szia Melinda én 43 éves három gyerekes család anya vagyok sajnos eddig a család lefoglalt így  a barátnők le morzsolódtak szívesen leveleznék szereznék barátnőt akivel lehet levelezni csevegni elmesélni a napomat és meghalhatni másnak is az örömét,bánatát ! Várom leveled szia Kriszti

    előzmény:
    FB#1367326416631389 (603)
    2017-02-04  15:21
  23. 2017. február 5. 13:13604.

    Szia.Nagyon szimpatikus volt az irasod es ha aktualis még akkor en szivesen megismerkednek veled kölcsönös szimpatia eseten.

    előzmény:
    sara0101 (602)
    2017-02-01  13:01
  24. 2017. február 4. 15:21603.

    Sziasztok :) 


    Én egy nagyon vidám barátságos kedves lány vagyok.  Bnőim nincsenek.  Volt egy gyerekori bnőm szerelmes lett baba férj. Barátságot el dobta 27 év után. Nincs olyan bnöm akivel meg tudnám beszélni problémákat vagy bármi mást. Munkahelyen barát nincs.  Az sajnos nem ugyan az.  Szeretek beszélgetni sétálni koncertekre járni. Szeretek focit nézni.  Sokat nevetni. Mindig mosolygok.  27 éves vagyok.  Melindának hivnak.  Pécs től nem messze lakom. Igaz bnőket bnőt keresek.  Az sem baj ha távoli vagy.  😊☺ .  lehetsz közel messze írj bátran.  


    sz. melina89@gmail. com 


    Mindenkinek szép napot kívánok.  


    Ide irhatok bátran . 


    Sziasztok 


     

  25. 2017. február 1. 13:01602.

    Sziasztok!Szeretnék olyan baratnőre találni akivel mindenről lehet beszelni.Én 36 éves vagyok Nyíregyházáról és miután megszültem szememfényét a barátnőim eltűntek.De kinek nincs szüksége barátnőre????Attól hogy családod van még ugyan úgy szüksége van az embernek barátnőre.Remélem ha még nem is találok környékbeli barinőt de levelező barinőnek is örülnék....Köszönöm. Szép napot mindekinek.

Címlap

top