Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Igaz barátnő kereső

larbia
Létrehozva: 2009. augusztus 15. 17:10

Szívből kívánom mindenkinek, hogy itt igazi barátnőre leljen! Azok írjanak ebbe a topicba, akik elvesztették, vagy még nem találták meg.....Sok sikert!

  1. Torolt_felhasznalo_846106
    Torolt_felhasznalo_846106
    2016. Április 26. 20:14526.

    Sziasztok!


     


    nagyon nehéz a mai világban igaz barátnőre lelni..... nekem ugyan vannak bnőim de mindegyik gyereket nevel vagy külföldön él!


    persze lehet velük tartani a kapcsolatot de az már csakis netes vagy fél évben egyszeri találkát jelent!


    Ha van valaki aki ugyanebben a cipőben jár és szeretne egy hús és vér barátnőt  aki kézzel fogható és nem csak csetelni lehet vele akkor várom írását 


    30 éves vagyok, nagyon szeretem az állatokat, szeretek kirándulni, sétálni, vásárolni is természetesen 


    Bulizni már nagyon rég voltam de igazán sokat nem iszom , inkább csak mértékkel és amennyi jólesik! nincs feltűnési viszketegségem nem szeretem a semmit mondó beszélgetéseket, imádom a zenét vegyesen, szeretem a teaházakat és szeretek mindent ami különleges  legyen az étel vagy ital vagy program!

  2. 2016. Április 22. 00:46525.
     




    Sziasztok! 21 eves lany vagyok, sajnos nem igazan volt sok baratnom mert nehezen bizok meg a lanyokban egy regebbi incidens miatt. Kulfoldon elek. Viszont nagyon vagyom arra h legyen egy legjobb baratnom, nagyon szeretek beszelgetni, megbizhato vagyok es nem irigy, sosem szamitott h kinek mi van, csak a szemely maga. Szeretem a fius dolgokat pl autok vagy motorok de ez nem azt jelenti hogy nem vagyok igazan csajos csaj. Ha esetleg van ra lehetoseg hogy valakinek felkeltettem a figyelmet kerem be habozzon es irjon nekem a: mel0205issa@gmail.com email cimre. Varom sok szeretettel. Remelem hogy vegre talalok egy baratnot! Szep napot :-) Melissa



  3. 2016. Április 20. 12:46524.

    Sziasztok! 25 éves vagyok Budapesten élek, sajnos nincsenek barátaim nagyon egyedül érzem magam. Jň lenne valakivel néha találkozni, beszélgetni :)


    Zsanett 

  4. Torolt_felhasznalo_923587
    Torolt_felhasznalo_923587
    2016. Április 17. 12:59523.

    Sziasztok én 34 éves vagyok és Budapesten szeretnék barátnőre lelni...ha esetleg van kedve ismerkedni kérem irjon én nagyon örülnék neki. 😀

  5. 2016. Április 13. 20:03522.

    Sziasztok!


     


    Szeretnék én is egy nagyon jó barátnőt találni! Messziről költöztem Sopronba lassan egy éve és elég üresnek érzem olykor az életem. Jó lenne összeülni néha beszélgetni valakivel, elnevetgélni, moziba esetleg szórakozóhelyekre járni. Itt Sopronban keresnék elsősorban barátnőt. 


    Várom üzeneted!

  6. 2016. Április 13. 12:09521.

    Szia! 


    Én 20 éves nyíregyházi lányvagyok, viszont hasonló cipőben , mint Te...


    Régóta vágyok már egy olyan barátnőre akivel megbízunk egymásban, és segítjük egymást. Szeretem a jóindulatú embereket, akik örülnek mások sikerének, és optimistán állnak a dolgokhoz.


    Erre az e-mailre légyszi tudnál facebook linket küldeni, hogy fel tudjam Veled venni a kapcsolatot? szegedieszter59@gmail.com


    Előre is köszönöm! :)

    előzmény:
    Ancsi.89 (520)
    2016-04-06  18:23
  7. 2016. Április 6. 18:23520.

    Sziasztok!En 27L vok debreceni. Ugy alakult h a baratok morzsolodnak az ido haladtaval... ha vki hasonlo cipoben jar, vagy nincs kivel kimozdulni, csacsogni 😊 mozizni vasarolni... irjon batran😊 

  8. 2016. Április 6. 12:11519.

    Sziasztok ! 42 éves vagyok ,kecskeméti ,középvégzettségű oroszlán jegyében született ,2 gyermekes anya .Munkahelyem mellett van annyi időm ,hogy kikapcsolódjak ,de sajnos nincs barátnőm .Főleg hétköznap ( hétvége még a családé ) szívesen dumcsiznék .Ezen kívül szeretek bicajozni ,kirándulni ,jó filmeken röhögni ,vagy bőgni....Sajnos anyagilag még pár évre lekötnek a hitelek ,de már látom az alagút végét .

  9. Torolt_felhasznalo_864347
    Torolt_felhasznalo_864347
    2016. március 30. 13:43518.

    Sziasztok!


    Én az 50 feletti kategóriába tartozom, és olyan barátnőket keresek, akik szeretik a madarakat, és a természetet.Budapesten élek a madárkáimmal. Hasonló korúak előnyben, de fiatalabbakkal is nagyon jól megértem magam. Segítek amiben tudok- így raktak össze, hogy ez nekem alap. :) Szeretek segíteni, de jó lenne, ha valakivel lehetne dumcsizni, színházba menni, kirándulni , kertészkedni stb.:)

  10. 2016. március 13. 23:34517.

    Sziasztok! :)


    26 eves budapesti lany vagyok, szeretnek vegre talalni egy igazi barinot... Valakit, akivel megdumaljuk az elet nagy dolgait, csavargunk, shoppingolunk, bulizunk.... A lenyeg, hogy sokat nevessunk es jol erezzuk magunkat! :)


    tslotty0@gmail.com

  11. 2016. március 4. 12:55516.

    Sok itt a leszbikus, vigyázzatok!

  12. 2016. március 4. 12:30515.

      Megint én vagyok,Tünde. ha szeretnél ismerkedni ide írj: ilon11@citromail.hu

  13. 2016. március 4. 12:21514.

      Én vagyok Tünde. előbb kihagytam a "keresek" szót. bocsi :)

  14. 2016. március 4. 12:19513.

             Sziasztok!  Tünde vagyok,37 éves leszek nemsokára. Barátnőket Idővel személyesen is találkozhatnánk.  Novajon lakom.  Írjatok bátran! Sziasztok.

  15. 2016. február 21. 21:05512.

    Sziasztok! 

    Zsófi vagyok, debreceni 20 éves lány. Keresem azokat a lányokat akik szívesen csevegnek, csajos programokra vágynak és sok sok nevetésre! 

    Ha volna kedved megismerkedni, dobj egy üzit! laszlo.zsofia0901@gmail.com

  16. 2016. február 9. 18:03511.

    Sziasztok! :)


    20éves debreceni diáklány vagyok. :)


    Szeretnék találni egy legjobb barátnőt, akivel lehet közös programokat csinálni, sokat nevetni, vásárolgatni és kibeszélni a problémáinkat :D


    Szeretem a cicákat *.* az emberekkel barátságos és tisztelettudó vagyok. Nagyon szeretek táncolni, olvasni. Ha szívesen megismernél akkor dobj egy e-mailt a viker10@freemail.hu címre. Örömmel beszélgetni fogok veled :))) Szép Napot!!  :)))


    .


     


     


     


     

  17. 2016. február 8. 17:12510.

    Szia én 13 éves vagyok fiú egyesek szerint kedves vagyok de főleg szerény és nagyon tisztelem a nőt és mindent megprbálok metenni hogy a lány boldog legyen eddig 1 lány volt az életemben de vele szakítottunk mert már nem éreztük a szikrát szval én szivesen lennék a pasid ha szeretnéd ha igen irj vissza

    előzmény:
    Rebike123 (503)
    2015-12-25  20:12
  18. 2016. február 7. 15:04509.

    Sziasztok! 28 éves győri lány vagyok. Sajnos a legtöbb barátnőm külföldön él. Keresek hasonló korú lányokat szabadidő értelmes eltöltésére. Szeretek olvasni, sportolni, fallabdázni, mozi, színház, vagy csak beülni valahova beszélgetni, jönni menni, kirándulni. Várom leveleiteket 😊

  19. 2016. február 4. 23:14508.

    Sziasztok!! 20 éves egyetemista vagyok Budapestről (16. kerület) és én sem véletlenül böngészem ezt az oldalt:D . Az előző legjobb barátnős "kapcsolatomnak" sajnos rossz vége lett, úgyhogy gondoltam megpróbálom itt, hátha lesz valami. Imádok koncertekre járni, olvasni, sorozatozni meg mindenféle olyan tipikus undi lányos dolgot csinálni, amiket a lányok szoktak. Hiányzik már egy igazi csajos este, úgyhogy nyugodtan írj! Az email címem: kata.szarvak96@gmail.com


     

  20. 2016. február 3. 19:35507.

    https://m.facebook.com/putnokipetra98?ref=bookmarks


    Sziasztok szeretnék egy legjobb barátnöt aki megértö és melletem áll joban rosszban Martfün élek 17 éves vagyok .

  21. 2016. február 1. 12:36506.

    Sziasztok :) Zsani vagyok 18. éves,Pécsen lakom,szeretnék egy megbízható barátnőt :) 

  22. 2016. január 28. 20:59505.

    Sziasztok!


    29 éves budapesti lány vagyok, szeretnék barátnőket találni, akikkel lehet közös programokat szervezni. Nagyon szeretek bulizni, kedvenc helyeim a Symbol, Bad Girlz, Bob. Nyáron szeretem a Balatont, a Balaton Soundot, Sziget Fesztivált, szeretek kirándulni, olvasni, nyelvet tanulni, kiállításokra járni, bármi csak ne kelljen otthon ülni :)


    k.monikusz@citromail.hu

  23. 2015. december 25. 20:17504.

    Szia pontosan milyen barátnőket keresel?

    előzmény:
    zsani1998 (460)
    2015-08-20  23:08
  24. 2015. december 25. 20:12503.

    Sziasztok


    Rebi vagyok 13 éves igaz fiatal vagyok de szeretnek egy olyan legjobb barátnőt aki nem basz át és ott van velem jóban rosszban mert eddig mindegyik legjobb barátnőm átbaszott 


     


     


     

  25. 2015. december 25. 20:07502.

Címlap

top