Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mágusok

bbarbi
Létrehozva: 2004. február 15. 18:06
Sziasztok!
Tudna valaki ajánlani nekem olyan mágust, aki tutira létre tud hozni szerelmi kötést, és esetleg azt is megmondja, ha nem fog menni a dolog, tehát nem csak a pénzemet akarja leszedni?
Főleg olyan emberek érdekelnének, akik nem hirdetik magikat Interneten, médiákban, újságokban stb, hanem "rejve, csendeben" dolgoznak.
Ha esetleg tud valaki ilyet, kérem írjon privátban nyugodtan, nagyon hálás lennék a segítségért...

Szerelmi kötéssel kapcsolatos tapasztalatok is érdekelnének.

Várom a hozzászólásokat:

Barbi
  1. 2004. február 22. 23:0976.
    Ezt nem kérdezheted komolyan. . . . . . . . . :-(
    Nem komplett. . . . . . . . . . Lui Padre? Csak rá kell nézni. . . . . nevetséges. Sajnos a hiszékeny emberekkel azt tehetnek amit akarnak. . . . . . . . . szomorú
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (75)
     
  2. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. február 22. 23:0075.
    Szerinted az normális, ha a "mágus" azt kéri, hogy feküdj le vele, a szexuális energiák erőteljesebbé tétele végett? (A normálist, most nem a hétköznapi éretelemben értem, hanem okkult szemmel nézve. ) Így valóban tud hatni más energiáira? Nekem ez nagyon fura, de hallottam, hogy állítólag van ilyen.
    előzmény:
    Pixi- (74)
     
  3. 2004. február 22. 22:5574.
    A szexuális energia ereje nagy, de veszélyes. Sejtelmes, ördögi. . . . . . . stb. Van ennél hatékonyabb is, a szeretet energiája. Azzal hegyeket lehet mozgatni. . . . . :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (73)
     
  4. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. február 22. 22:5173.
    Ok, tegyük föl, hogy valaki kőkeményen elhatároz valamit. De akkor nincs olyan kőkemény mágia, ami ezt az elhatározást megváltoztatná? Állítólag van, és a szexuális energia ilyen. Csak ennek az útja-módja igen fura és hát nem is tudom. . .

    Az igaz, hogy sok a kókler! Nekem is volt szerencsém néhányhoz.
    előzmény:
    Pixi- (72)
     
  5. 2004. február 22. 22:4672.
    Ha nem is gondolja, hogy mi készül ellene, nincs mitől védje magát. Azért nem hat, mert nem akar elválni, mert szeretőt akar, semmi mást. ezt már ezerszer átbeszélték, és ezt ő kökeményen elhatározta.
    Lehet, hogy hatni fog idővel, de nem lesz benne köszönet, nem lesznek boldogok, és rövid idejig fog tartani. .
    BOCS BARBI, HOGY RÓLAD FOLYIK A SZÓ MÉG MINDIG. . . . . . .
    Vagy a mágus egy kókler, aki csak a pénzt látja, de nem ért hozzá. Ilyen sok van. . . . . . . . . . . .

    A szexuális energia, a legerősebb energiák egyike. Nem hiába Freud is ezt szublimálta. . . . . :-)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (70)
     
  6. 2004. február 22. 22:3771.
    tehát akkor a hitetlenség erősebb, mint a mágia? Pl. Bari barátja gondolom nem tudja, hogy Barni mágiázik rá. Tehát nincs mi ellen hitetlen legyen. Akkor rá miért nem hat?

    Nagyon jó kérdés!!!
    Várom a válaszokat, elsősorban Musan-tól. :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (70)
     
  7. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. február 22. 22:3070.
    tehát akkor a hitetlenség erősebb, mint a mágia? Pl. Bari barátja gondolom nem tudja, hogy Barni mágiázik rá. Tehát nincs mi ellen hitetlen legyen. Akkor rá miért nem hat? Arról mi a véleményed, hogy egyesek a szexuális energiát használják föl arra, hogy mások tudatát befolyásolják? Azért ez kemény, nem? Pedig állítólag van ilyen. Alaister Crowley is ezt űzte.
    előzmény:
    Pixi- (68)
     
  8. 2004. február 22. 22:2169.
    energiákat mozgósít, a szellemvilágból a negatív lelkeket hívja segítségül. . . . . . . . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715392 (67)
     
  9. 2004. február 22. 22:2068.
    A hitetlensége olyan szilárd, és megingathatatlan, hogy ezzel egy falat épít maga köré, ami áthatolhatatlanná válik. . . . . . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (66)
     
  10. 2004. február 22. 22:1867.
    Helló!
    Tudjátok mi érdekelne engem?
    Egy mágus, amikor szeremi kötést csinál, tulajdonképpen mit/hogyan tesz az "ügy" érdekében?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. február 22. 22:1766.
    Akire nem hat, arra miért nem? tegyük föl, hogy nincs rajta különösebb védelem.
    előzmény:
    Pixi- (65)
     
  12. 2004. február 22. 22:1065.
    Nagyon sokféle technika van, számtalan variáció. Kinél így, kinél úgy, van akire nem hat, van aki belehal. Van aki felkerül a diliházba. Az ilyen mágust el kell kerülni jó messzire. A legjobb ezekkel nem foglalkozni, ha már igen, akkor meg kell tanulni a védelmi technikákat.
    Ezért írtam Barbinak is, hogy veszélyes vizekre evez. . . . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (64)
     
  13. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. február 22. 22:0664.
    Pixi, még cifrább technikáról is hallottam. Kell hozzá egy fénykép és azt össze kell vágni, majd elégetni. Ez mi? Ezt meg se mertem tenni. A bábus technika mindenkinél beválik? Voltam egy olyan mágusnál is, akinél láttam ilyeneket.
    előzmény:
    Pixi- (63)
     
  14. 2004. február 22. 21:5563.
    Igen, van ilyen sajnos. Azt persze tudnod kell, hogy az erre fogékony emberekre veszélyesebb. Olyanokra, akik gyengébbek, lelkileg válságban vannak, betegek, nagyon hisznek a babonákban stb. Aki mereven ellenáll, és nem hisz, annak nehezebben ártanak, de ilyenkor vetik be a bábukat, és akkor bizony nincs menekvés. Afrikai törzseknél, szektáknál ez szokás.

    Én is szenvedtem eleget, aztán egyik reggel azzal ébredtem fel, hogy elég volt. Fizikailag annyira fájt már, hogy azt mondtam, ennek véget kell vetni, mert rá megyek. A sok nőgyógyéászati betegség is mit gondolsz míért van? A nőiességen esik csorba. . . . . . . ez már kihat a fizikai síkra is, megbetegít. Nekem miómám lett. Akkor azt mondtam, vége, én többet nem szenvedek. Kíért? míért? Azért az emberért aki cserben hagyott? Kizárt.
    Nekem a leghatékonyabb az a módszer volt, amikor gondolatban elképzeltem úgy, mintha ő egy 30 cm. nagyságú lenne, és rám lenne ragadva. Gondolatban megfogtam, és egy őrült nagy rántással kitéptem magamból, és eldobtam. Teljesen megkönnyebbültem. Elengedtem, és már régóta nem fáj. Az őrült szerelmet felváltotta a mély szeretet amit iránta érzek.

    A jósnő tanácsát azért nem értem, mert ezzel a technikával valamit elégetünk, tehát elpusztítunk, lejjebb írtam egy ilyen technikát, de azt kizárólag a tudatalattiban felhalmozott fájdalom kiégetése, megszüntetése. Ha elégeted, vége. . . . . . . . nem teremted, elpusztítod.
    Minden energiával való beavatkozás, mágia. Nem mindegy milyen irányban, és milyen célért teszed.
    Az ima is mágia, fehér mágia. A szeretet mágiája. Szeretettel lehet oldani a feketét is.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (62)
     
  15. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. február 22. 21:2262.
    Pixi, amit írsz megrémít! Tényleg van ilyen? Azt nem gondoltam volna, hogy a mágiának ennyire kézzelfogahtó hatása lenne, hogy vki elájul, belehal. Én is, akárcsak Barbi borzasztóan szenvedek a kedvesem miatt. Ő is tudatosan próbálja magát tőlem távol tartani, noha szeret. Eddig mindegyik jós azt mondta, hogy a sorsunk karmikus, és van közös sorsunk együtt. De meddig kell erre várni?

    Egy jósnő azt tanácsolta, hogy fogalmazzam meg, amit szeretnék tőle, írjam le háromszor papir cetlikre, majd egy piros gyertyánál égessem el, és utána húzzam le a WC-n. Ez mi? Mágia?
    előzmény:
    Pixi- (59)
     
  16. 2004. február 22. 21:1261.
    Irtam már neked, hogy a pasik a racionális agyukkal képesek gondolkodni, és nem érzelemmel. Látod te nagyon jól, hogy mi a helyzet, csak képtelen vagy elfogadni.
    Ha még elfogadsz egy utolsó tanácsot tőlem, akkor azt kérd a fehér mágiától, hogy hozza vissza neked, szabad akaratából ezt a férfit, ha viszont nincs közös sorsotok, akkor azt kérd, hogy erőt kaphass ahhoz, hogy el tudd engedni. . . .
    Mit tehetnék érted még?. . . . ne fájjon a szíved azt kívánom. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715392 (60)
     
  17. 2004. február 22. 21:0460.
    Értem én, hogy a kötés fekete mágia. . .
    Azt azonban én nem mondanám, hogy nem akarja az illető, hogy kötődjön hozzám, csak csalódott bennem, és már nem igazán akarja megadni az esélyt kettőnknek.

    Próbálkozik Ő mással is, de nem igazán jön össze neki semmi, és úgy gondolom, hogy miattam nem, mert még mindig érdeklem, csak ezt a makacssága, meg a "tartása" miatt nem vallja be. . .
    Egy héten többször is hív telefonon, érdeklődik, hogy mi van velem, stb, tehát számítok még neki, csak szerintem fél egy újabb csalódástól, amitől nem kéne neki, csakhogy itt a szavak már nem sokat érnek, tettekkel meg nem igazán tudok bizonyítani Neki, mert tudatosan tartja magát távol tőlem.
    előzmény:
    Pixi- (55)
     
  18. 2004. február 22. 20:5159.
    Dolgoztam egy természetgyógyász központban. Ott találkoztam olyan emberekkel, gyógyítókkal, mágusokkal, akiktől nagyon sokat tanultam, tapasztaltam. Ahhoz, hogy megértsem a fehér mágiát, a szeretetet, meg kellett tapasztalnom a negatív oldalt, a fekete mágiát. Többen fordultak hozzánk, és bizony keményen mágiázták őket. Van aki nem éli túl. Én eregiában kaptam, nem nekem szánták, de én voltam az egyetlen, akin nem volt védelem, és megkaptam. Elájultam, arra tértem magamhoz, hogy egy 100 szótagú mantrát olvasnak rám, ettől lettem jobban. Magának a kimondott szónak is van hatalma, és van ahol erre rásegítenek, különböző vudu bábukkal és egyebekkel. Itt már komoly ártó energiákról van szó, és aki védtelen ezekkel szemben az komolyan megbetegedhet, vagy éppen akaratán kívül olyasmit cselekszik, amit ép ésszel nem tenne. . (Barbi ezt akarja tenni ezzel a férfival)
    A gondolatátvitel a telepátia. Ez is energiákon keresztül működik. Nézz el a Médiumi topicra ha érdekel, vagy a M. o. Spirituális Egyesület topicra most indítjuk. .
    Pixi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (58)
     
  19. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. február 22. 20:3358.
    Pixi, mit jelent az, hogy találkoztál közvetelnül a mágia ártó hatásával? Én még nem foglalkoztam parapszichológiával, és nemigen van rálátásom az ilyen ezoterikus dolgokra, de van amiben hiszek, sőt, tudom, hogy működik. (Pl. , hogy vki tudja olvasni egy olyan ember gondolatait, akit életében nem látott, és több ezer kilométerre van tőle. Ezt tapasztaltam. )
    előzmény:
    Pixi- (57)
     
  20. 2004. február 22. 20:0057.
    10-zel lejjebb írtam, hogy én is átestem egy szomorú szerelmen, és kegyetlenül szenvedtem miatta. Hosszú évek kellettek ahhoz, hogy szeretettel útjára tudjam engedni, pedig most is szeretem, úgy ahogy soha senkit. Mivel foglalkozom parapszichológiával, a mágiát nem vontam bele sosem, mert találkoztam közvetlenül az ártó hatásával. Nem értek egyet a kötéssel, de egy kétségbeesett, reménytelenül szerelmes embernek mondhatsz bármit. . . . .
    Látom a kétségbeesését, és ezért csak a segítséget kérem én is neki az égiektől. . . . . . . . . . . . . . .
    :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (56)
     
  21. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. február 22. 19:1956.
    Én meg tudom érteni Barbit. Én is bármit megtennék, hogy visszakapjam a kedvesemet. Úgy is volt, ami szar volt, de így még szarabb. Nemcsak fekete mágiába haltak bele emberek, hanem a szomorúságba is. Szó szerint el lehet epedni egy szerelemben. Ezt is sajna tapsztalatból mondom. Ennél akkor már az is jobb, ha ezzel-azzal próbálkozik az ember. Addig is történik valami, és van reménye.
    előzmény:
    Pixi- (55)
     
  22. 2004. február 22. 18:0755.
    Köszi Egynő. . . . hogy segítesz a tapasztalatodon keresztül. Azt gondolom, most Barbi annyira nem lát tisztán. . . . . .
    BARBI a szerelmi kötés fekete mágia, míért nem érted meg? Igen, létező dolog. De olyan energiák szabadulnak fel ilyenkor, amik nem pozitív irányban építenek. A fekete mágiába haltak már bele emberek. Míért akarod rákényszeríteni a saját akaratod olyanra, aki ezt az egészet nem akarja? Nagy karmát veszel a nyakadba, ráadásul egy olyan csatornát nyitsz meg, aminek te is áldozatául eshetsz.
    Mindenki saját kárán, tapasztalásán tanul. Majd egyszer rádöbbensz, mennyi elvesztegetett energiád ment rá. És hány éved. . . . . . .

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2004. február 22. 18:0154.
    Nem tudom, hogy létezik-e, de sajna én realistább vagyok annál, hogy higgyek benne. Ami a legborzasztóbb, hogy már én is meginogtam és jósnőhöz mentem, mint végső menedék. De sajna nagyot kellett csalódnom, pedig Debrecen leghíresebb jósához jutottam el. Csupa általánosság. rengeteg pénzért. Már nincs miben hinnem. A leckéztatés veszélyes fegyver és végleges veszteséget okoz. Nagyon meg kell gondolni!!
    A 14 év tényleg nagyon sok. Csak az ilyen nagyon hülyék mennek bele egy ilyenbe, mint én.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (53)
     
  24. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. február 22. 17:4353.
    Honnan tudod, hogy nem létezik? Azért vannak rá példák. Ha beleolvastál a "szerelmi mágia" topicba, láthattad, hogy van akinek működött.

    Azon, hogy meg kéne leckéztetni a pasit, én is gondolkodtam már. Ő sem játszhat egy másik ember érzelmeivel, és nagyon megérdemelné, ha legalább egy töredékét átéreztné annak a fájdalomnak, amit nekem okozott. De a te 14 éved nem semmi!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_612379 (52)
     
  25. 2004. február 22. 17:3252.
    Butaság olyanban hinni ami nem létezik.
    Én is hasonló szekéren űlök, mint te. Tehetelenenül vergődöm és kínlódom. Én 14 évig voltam valakinek a szeretője. Ráment a házasságom, az életem. Az utolsó egy évben mindent ígért, a földöntúli boldogságot, az újrakezdést. Mindent amit hallani szerettem volna. Most hányingerem van az egész embertől, pedig soha nem szerettem még így senkit, mint őt. De gyáva, mint a férfiak nagy része és igaz az is, hogy ők aggyal élnek. Én mindent veszítettem, ő alig valamit. Mit lehet tenni ilyenkor. Bőgni, bőgni és . . . . . . . . . . ??
    Talán borítani az ő életét is?! Lehetséges, talán tanul az esetből.
    De leginkább magadat kell legyőznöd és akkor könnyebb lesz, se jós, se mágus nem tud segíteni. Bár tudna! De azt hiszem ez mind csak mese.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top