Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Hasfájás terhesség alatt

aniita23
Létrehozva: 2009. június 24. 12:59

Sziasztok!

 

11 hetes terhes vagyok és 2 napja éreztem,hogy fájdogál a hasam.Utána néztem és kérdezősködtem,azt mondták,hogy azért fáj,mert átalakul méhem stb.Másnap már jobban fáj,főleg mikor leültem vagy felálltam.Elmentünk az orvosomhoz,aki megvizsgált és azt mondta nem lát semmi különöset.Szerinte csak hüvely gyulladásom van,amire kúpot írt fel és Magnézium mellett pihenést ajánlott.Azt mondta,ha nem múlik el vagy erősődik a fájdalom,akkor írány a kórház.Akkor megnyugodtam,hogy a picivel minden ok.aztán hazafelé elkezdtem gondolkodni...Nem kellett volna ultrahanggal megnéznie a babát??Vagy abból,hogy "felnyúlt"megtudta állapítani,hogy vele minden rendben?

Ma már kicsit jobban vagyok,de aggaszt a dolog,hogy mi van,ha még sem az a bajom.1 éve már volt spontán vetélésem,amitől lelkibeteg lettem teljesen.nem akarom,hogy valami baja legyen a picinek.

Éreztetek ti is esetleg hasonló hasifájdalmakat?Ha igen,nektek mit mondta,hogy mitől lehet?

Legszívesebben visszamennék az orvoshoz,de nincs aki már elkisérjen.Egyedül meg nem merek neki indulni.Holnap így is egy rendőrségi kihallgatás miatt át kell másznom a félvárost.Lemondani nem lehet,mert 1 hete a lányom skarlátos volt,akkor már 1* lemondtam.Pénteken mennem kell dolgozni.Ma igyekszem minnél többet pihenni,de félek,hogy kevés lesz.

 

  1. 2015. szeptember 29. 16:2877.

    Sziasztok.  24-hetes kis mama vagyok és két napja gőrcsölök.  Mitől  lehet szerintettek?  

Címlap

top