Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Divat a harisnya a pasin

Livu
Létrehozva: 2004. február 8. 17:52
Sziasztok, egy fórumon olvastam a témáról, hogy egyre többen hordanak harisnyanadrágot a fiúk között is és már régóta gyártják a "pasihari"-t, amit lehet kapni is állítólag. Mi is nagyon sokat szoktunk kirándulni még télen is és őszintén szólva, nekem is eszembe jutott már, hogy vegyek a páromnak egy harisnyát, mert tudom hogy elég fázós típus, de féltem vele előhozakodni, mert ez mégsem mindennapi dolog, legalábbis a számomra. Ti hallottatok a témáról? Nekem meglepő volt ilyesmiről olvasni.
  1. 2007. szeptember 28. 17:12126.

    Elnézésed de, úgy látszik nem látszot a sorok között a tréfás hangulat én nem vettem sértésnek inkább örülök, hogy így beindult a topic.

    Mégegyszer elnézésed ha sértésnek érezted.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_178746 (116)
    2007-09-27  19:50
  2. Torolt_felhasznalo_825212
    Torolt_felhasznalo_825212
    2007. szeptember 27. 22:51125.
    Szia Mindenki!

    Úgy látom ez a téma, még nincs lefutva, vannak érvek mind a két oldalon. Pár éve elkezdtek a pasik például fülbevalót hordani, ma már kit érdekel...Az én pasim rendszeresen visel harisnyanadrágot a nadrágja allatt de nem hivalkodik vele. Egyszerűen jó neki.Biztosra veszem hogy nagyon sok pasi legalább2-3% titokban, visel harisnyát. Abban is biztos vagyok hogy még legalább ugyan ennyien sóvárognak utána, de még felhúzni se merik, és az is biztos hogy minden pasi beindul egy szexi haritól. Még egy két év és rengetek férfi fog harisnyában járni. Lehet hogy egy ismert férfi sztár vagy valaki nyíltan felvállalja esetleg egy nagy harisnya gyártó cég lesz a hátérben a profit reményében. Ha beindul az üzlet milliárdokat hozhat Egyébként valahol olvastam,hogy a focista Bekem például szívesen viseli a felesége bugyiját. Eszerint minden előfordulhat.....

    Hát ennyi, szia....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_178746 (116)
    2007-09-27  19:50
  3. 2007. szeptember 27. 21:39124.
    Vannak lábfejnélküli ,a gyermekharisnyanadrágok anyagához hasonló, felnőtt cica nadrágok, amit sötét színben férfiak is hord hatnak. Nem mindenki dolgozik irodában és egy minusz 5-10 fokban, egésznap a szabadban dolgozó férfi igenis felveheti, ha nem akarja magát mirelitté fagyasztani.Aki randevúra készűl ne vegye fel  egyébként nem tartom butaságnak
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_121493 (1)
    2004-02-08  17:52
  4. 2007. szeptember 27. 21:21123.
    Semmi gond  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_971508 (122)
    2007-09-27  21:18
  5. Torolt_felhasznalo_971508
    Torolt_felhasznalo_971508
    2007. szeptember 27. 21:18122.
    Hello!

    Mély elnézést kell kérnem ,ha megbántottalak ,mert össze kevertelek egy másik nicknévvel. Azon kívül igazad is van ,hogy más is futhat ilyen nickkel.
    Még egyszer bocsánat.

    Üdv.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2007. szeptember 27. 21:18121.

    Nem igazán értem, hogy most miért nekem estek mindannyian, hiszen rajtam kívül más is képviseli azt a véleményt, amit én is.

    Vagy ide csak a topicnyitóval egyetértő hozzászólást lehet írni? Szerintem a negatív vélemény is vélemény, azt is el kell fogadni. Ha szembe jönne felem Fázóapuka nylonharisnyában az utcán, nem mutogatnék rá ujjal hangosan kiabálva, hogy nézzék emberek, harisnyát visel, sőt, meg sem bámulnám.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2007. szeptember 27. 21:13120.

    Mielőtt neki állnál személyeskedni, felvilágosítanálak, hogy a neten, rengeteg ember létezik trinity nickkel. Nem szoktam a sulineten lenni, egyáltalán mi az a sulinet? Azon kívül, hogy volt egy ilyen program, aminek keretében számtech cuccokat lehetett kedvezményesen vásárolni, fogalmam sincs, hogy mi lehet még.

    De nem tudom mit szólnál, ha most azt írnám, hogy úgy látszik krisz078 a meleg fórum helyett itt szórakozik. Nem tudom van-e meleg fórum, de lehet, sőt, lehet ott egy hasonló nickű személy is.

    bocs, hogy OFF voltam

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_971508 (118)
    2007-09-27  20:45
  8. 2007. szeptember 27. 21:07119.

    Szerintem az a férfi, aki tárgyalásokra jár öltönyben, valószínűleg az irodában üldögél a nap nagyrészében. Egy irodában általában meleg van...

    Én nem a melegítőnadrágot gondolom komolyan, hanem azt, hogy az a férfi, aki tényleg fázós, az nem nylonharisnyát fog felvenni, mert az nem melegít, hanem valami vastagabbat, teszem azt jégeralsót.

    Nem azt mondom, hogy meleg, hanem azt, hogy szekszuálisan izgatónak tartja a harisnya viselését. Engem nem zavar, de én kifejezetten taszítónak találnám, ha a párom nylonharisnyában szaladgálna otthon, meg azt akarna viselni.

    előzmény:
    sophiee77 (115)
    2007-09-27  19:14
  9. Torolt_felhasznalo_971508
    Torolt_felhasznalo_971508
    2007. szeptember 27. 20:45118.
    Hello!

    Nem is gondoltam volna ,hogy tegnap sikerül ekkora lavinát elinditanom a marlboro man példámmal. Sajnos itt is megfigyelhető volt a magyar átlagemberek mentalitása. Minden háttérinformáció és tudás nélkül képesek vagyunk valamiről előítéletektől tűzdelve véleményt alkotni. Az ócsárolós hölgyeknek javasolom ,hogy nézzenek körül a nagyvilágba a témával kapcsolatban a ferfiharisnya.lap.hu oldalon,hogy állnak hozzá más országokban ehhez a témához. Bár ezt már szerintem más is elsütötte.
    A másik jó látni ,hogy a maradi hozzáállású nőknek szintén egy másik nő mondja ,hogy milyen nagyon el vannak tévedve. Ideje lenne már kibújni a barlangból és körülnézni mi is a helyzet mostanában vagy visszabújni és az ilyen véleményeken egy kicsit még dolgozni mielőtt megbélyegeznek bárkit anélkül ,hogy lenne valami fogalmuk miről szól itt a történet. Az őskor már egy ideje véget ért hölgyeim.
    Én személy szerint elöszőr hordtam két meg három nadrágot a farmerom alatt csak amikor már nem tudtam leülni benne ,mert olyan vastag volt a ruha ,hogy nem tudtam behajlítani a lábam akkor elgondolkodtam. Télen sokat szoktam horgászni és szintén a két három nadrágos időszakban még a székbe se tudtam beleülni úgy megnövekedett a ruháktól a szélességem. Egyébként 66 Kg vagyok tehát nem egy nagy kövér disznó vagyok. Azon kívül én a munkahelyi öltözködésnek nem nagyon vagyok a híve.
    Remélem ,hogy folytatódik a vita ezután és más irányt vesz a topic és a melegezésen és egyéb más elmés megjegyzések helyett esetleg értelmes dolgokról is folyik majd a beszélgetés bár nem nagyon hiszem ,mert kedves Trinity úgy tűnik most éppen nem a sulineten ossza a jópofaságait hanem itt.

    Üdv.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2007. szeptember 27. 20:08117.
    Fázóapuka!

    Valamit nem értek a képeiddben. Lehet, hogy az én megfigyelőképességem korlátolt, de nekem mind akét kép tökre ugyanaz. Én semmi különbséget nem látok köztük. Pedig még a nyilakat is megnéztem, hogy nem máshogy állnak-e, de nem. Nem rontottál el valamit?
    előzmény:
    fázóAPUKa (108)
    2007-09-27  16:52
  11. Torolt_felhasznalo_178746
    Torolt_felhasznalo_178746
    2007. szeptember 27. 19:50116.
    Itt ül mellettem, és azt mondja, hogy egyáltalán nem kényelmetlen neki, ha pedig beér a munkahelyére, van öltöző, le tudja venni, nem fog befülledni.
    Amúgy én azt sem mondtam, hogy meleg vagy, csak arra céloztam, hogy ha az lennél, se azért mondanék negatív véleményt, mert az vagy...
    nem azért jöttem, h ócsároljak, csak kifejtettem a véleményem. az előző hozzászólásaid alapján úgy gondoltam, hogy én is kapok majd egy "köszi a negatív véleményt" választ, nem ezt. úgyhogy azt hiszem, kettőnk közül nem én sértődtem meg...
    és még annyit: nem lételemem ez az egész vitatkozás, de úgy gondolom, hogy aki ide ír, az viselje a kritikát is - én is ezt tettem.

    ui: majd küldök lapot az Antarktiszról
    előzmény:
    fázóAPUKa (108)
    2007-09-27  16:52
  12. 2007. szeptember 27. 19:14115.
    Te komolyan gondoltad ezt a melegítőnadrágot nadrág alá?

    Elképzelek egy üzleti életben dolgozó férfit, amint melegítőnadrágot húz az öltönye alá. Hát a legkevesebb, hogy röhejes. De még egy jégeralsó is. Pufajkát ne húzzanak a zakóra?

    Egy nylonharisnya sokkal praktikusabb egy nadrág alá, férfiaknak is. Az én párom is hord, és képzeld, nem meleg. Még a gondolatától is undorodik, hogy egy másik férfival kpézelje el magát.

    Sőt, ellenkezőleg. Azok a férfiak, akiket felizgat egy nylonharisnya, és nem csak egy nőn, sokkal intenzívebben vvonzódnak a nőkhöz, mint a többi férfi. Ez a vágyuk nem több, mint egy túlfokozott vágyakozás a nő felé, amit a többi férnfinél intenzívebben élnek meg.

    És abban is biztos lehetsz, hogy ha egy ilyen férfi él melletted, nem hogy egy férfiért, de még egy másik nőért sem fog egykönnyen elhagyni. Egész egyszerűen azért, mert értékeli az irányába megnyilvánuló elfogadásodat, és mert aa szexualitás nem alacsonyodik le nála arra a szintre, hogy mindegy neki, hogy melyik nőt viszi el egy körre.

    Szóval ez a melegezés, nemcsak hhogy sértő, és lenéző feléjük, hanem egyenesen téves gondolat is. Ennek pont az ellenkezője az igaz, de hát mért ne nyilatkozzatok olyan dolgokról, amiről semmi tapasztalatotok nincs? Mert ugyebár előítéletek alapján mindent jól meg lehet ítélni. Kit érdekel, hogy megállja-e a helyét, vagy nem.

    Ti el sem bírnátok képzelni, hogy milyen sok férfi hord nylonharisnyát. Titokban. Mert félnek az elutasítástól. És erre bizonyíték, hoyg a legnevesebb harisnyagyártók már piacra dobták a férfiak számára is a nylonharisnyát. Azért ehhez igen komoly piarca van szükség, hogy ezt meg merjék tenni.

    Szóval nekem ennyi a véleményem. Tapasztalataim alapján...
    előzmény:
    TriNiTy (111)
    2007-09-27  18:10
  13. 2007. szeptember 27. 19:03114.
    Vazze, továbbolvastam visszafelé...
    Nylon...
    Most nem tudom, hogy vagy .
    De mégis inkább:
    előzmény:
    szeee (113)
    2007-09-27  19:00
  14. 2007. szeptember 27. 19:00113.
    Kész vagyok.
    Könyörgöm, mondd, hogy legalább nem nylon...
    előzmény:
    fázóAPUKa (108)
    2007-09-27  16:52
  15. 2007. szeptember 27. 18:34112.

    Kedves Fázó Apuka!

    Először is hadd homályosítsalak fel, hogy a harisnyanadrág márpedig egészségtelen! Ez főleg a nylon harisnyákra vonatkozik, amikoris sok nőnek - sajnos éreztem már - befülled a lába az egész napos viseléstől.

    Másrészről: amiről te beszélsz, hogy masszírozó hatás, stb. az bizonyos harisnyákra igaz csak, nevezetesen a kompressziós harisnyanadrágokra, amit KIFEJEZETTEN a rossz keringésű láb, illetve visszérproblémákra fejlesztettek ki, orvosi szakboltokban lehet kapni!

    Az úgynevezett "normál" harisnyanadrág, semmiféleképpen sem tesz jót a lábnak, az előbb kifejtett okok miatt. Nagyon el vagy varázsolva, a harisnya bűvöletében élsz, kérlek ne mondj már ekkor ostobaságokat, és ne hülyítsd ilyenekkel a népet!

    Sajnálom, ha férfi létedre /bár én ezek után nem hinnélek annak/ a ruhatárad kibővítésének nevezed a harisnyanadrág viseletét..... Ha annyira fázós vagy kedves apuka, akkor miért nem a még elviselhető kategóriába tartozó jégert húzod magadra???

    Te normálisnak tartod magad, hogy reggelente magadra húzkodod a harisnyanadrágot??? És ezt te nem szégyenled???

    Máskülönben azt írod: a harisnyanadrággal egész évben viselhetik férfiak a térdnadrágot, harisnyával kiegészítve...

    Hát azt megnézném, amikor térdnadrág + harisnya kombinációban végigbillegsz az utcán!!! ))))) Ne haragudj, de te szerintem vagy meleg vagy, és házasságba kényszerültél kedves apuka, vagy langyoska..... )))

    Nagyon gáz amiket írtál, ráadásul elég sok hülyeséget is összehordtál..... Röhej..........

    előzmény:
    fázóAPUKa (108)
    2007-09-27  16:52
  16. 2007. szeptember 27. 18:10111.

    Szerintem azok a férfiak,akik vonzódnak a nylonharisnya hordásához, valószínűleg szekszuálisan izgatónak tartják a harisnyaviselést. Mert ha szimplán csak fázna egy pasi, akkor vagy a melegítőnadrág viselését favorizálják a farmer alatt (volt ilyen pasim nekem is   ) , vagy jégeralsót vesznek fel, vagy télen a vastagabb nadrágokat részesítik előnybe.

    Nem itélem el azokat, akiket izgat, csak ne akarják megmagyarázni, hogy azért viselik, mert mennyire praktikus, meg egészséges meg akármi..

    előzmény:
    TriNiTy (110)
    2007-09-27  18:05
  17. 2007. szeptember 27. 18:05110.

    Vastag harisnyát sportoláskor, kiránduláskor vagy a hidegben való munkavégzéshez nem zavar ha visel egy pasi, de egy nylont???

    Alsó nadrág nélkül egy szál nylon harisnyában viszont gusztustalan egy pasi...

    Cipő kényelmesebb csak harisnyával.. ha úgy veszel cipőt, hogy zokni van rajtad, akkor utána harisnyával nagy lesz a cipő, vagyis nálam így van, biztos nekem van hülye lábam  

    Masszírozó hatása van egy nylonharisnyának?   ezt nem is tudtam

    Viselje egy férfi, ha akarja, engem nem érdekel, amíg nem a páromnak jut eszébe ilyesmi, mert igencsak furcsán néznék rá.. de ne botránkozzon meg azon, ha ránézek és az jut eszembe, hogy biztosan meleg. Főleg ez a térdnadrágos viselet.. mondjuk ez nem térdnadrág, hanem inkább halásznadrág

    előzmény:
    fázóAPUKa (108)
    2007-09-27  16:52
  18. 2007. szeptember 27. 18:01109.

    Egyet értek veled  , melegítőalsó helyett viszont javaslom, hogy próbálja ki a párod a jégeralsót, sok helyen lehet kapni és szerintem abban még szekszi is tud lenni egy pasi  

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_178746 (107)
    2007-09-27  09:27
  19. 2007. szeptember 27. 16:52108.

    Sziasztok!

     

    Ha jól emlékszem a miniszoknyát említésként a lányoknak hagynám meg én is.

    Szerintem kicsit hiányosak az információid a harisnyával kapcsolatban. A párodat sajnálom e tekintetben, hisz én tudom milyen kényelmetlen lehet neki két három vastagabb rétegben, én is végigjártam ezt az utat is. És elmondhatom a különbséget kb: ahhoz az érzéshez  hasonlítanám  mint amikor az ember át ül trabantból  mercédeszbe a komfort érzet tekintetében semmihez sem lehet hasonlítani egyszerűen remek.

    Éppen ezért inkább bátorítanod kellene a párod nem pedig olyan jelzőkkel illetni mint az, hogy undorító. Ilyent én nem mondanék, szerintem az undorító fogalmába az tartozik amikor egy autó matricát csinál egy békából, és ami utána marad az aszfalton. Na szóval szerintem a párod ha merné venni a bátorságot és próbaként alá vetné magát egy harisnyanadrág használatra, lehet, hogy meglepődnél mivel mindennapos viseletévé válna számára is, érezve az óriási különbséget a duplagatyával szemben.

    Leírok néhány jó tulajdonságát a harisnyanadrágról amit a lányok javarésze sajnos nem tud.

    A harisnyanadrágot nem csak a hideg ellen lehet bevetni, alkalmazni.

    Azon felül, hogy praktikus, egyszerű, egészséges, és a lányok kivitelében még erotikus is azon felül nagyon kellemes kiegészítője a ruhatárainknak legyen az férfi ill nő.

    Egészséges mert a harisnyák kompressziós hatásának köszönhetően elkerülhető ill kezelhető az érrendszeri betegségek kialakulása megléte. Masszírozó hatásának köszönhetően serkenti a vér keringését és így revitalizálja a lábat, nem szorítja el bokánál a vérkeringést a zoknival szemben. Praktikus mert akár lehet három az egyben is , zokni, alsónadrág, és meleg alsó, annyira melegít amennyire szükséges, nem nedv szívó, és nem izzaszt le ha helyiségben tartózkodunk. Kis helyen elfér, nem veszik el mindig a párja, és ami még nagyon jó, hogy a lábbelik is sokkal kényelmesebbek csak harisnyával viselve. Valamint a térdnadrágunkat is lehet viselni szinte egész évben.

     

    Most ennyi jutott az eszembe hirtelen, ha valaki még tud valamit az ossza meg velünk.

    Most már mehetsz az Antarktiszra.

    beszúrtam egy képet a láb érrendszerének metsztéről, hogy fejti ki hatását a harisnyanadrág a lábra. Nélkül és harival.

     

    Sértődés ne essék.

     

    üdv

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_178746 (107)
    2007-09-27  09:27
  20. Torolt_felhasznalo_178746
    Torolt_felhasznalo_178746
    2007. szeptember 27. 09:27107.
    háttööööööö...úgy gondolom,h eléggé felvilágosult vagyok, és a homoszexuálisokkal sincs különösebb bajom, ennek ellenére...
    kövezzetek meg, h maradi vagyok, de szerintem akkoris gusztustalan. A párom is fázós, ő vesz egy számmal nagyobb farmert, és felvesz alá egy vékony melegítőnacit, ha nagyon fázik, akkor néha kettőt
    de ez...
    a skótoknál tradíció a szoknya és a térdzokni, bár az a látvány sem fog meg különösebben, de hogy a pasik az utcán 5 év múlva miniszoknyában és harisnyában rohangáljanak...akkor inkább költözöm az Antarktiszra, a pingvinekkel biztos jól megleszek
    ja és amúgy a szőr melegít...ha nem szednétek le, akkor talán nem kellene a harisnya (csak vicceltem)
    remélem nem bántottam meg senkit, további jókat, sziasztok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2007. szeptember 27. 01:48106.

    Ólomvirág

     

    Köszönöm őszinte szavaid igaz nem eset valami kellemesen, de a véleményed nem fog változtatni a férfiak harisnya viseletével kapcsolatban, főleg az enyémen.

    Azért elárulok neked valamit én teljesen hetero beállítottságú vagyok maximálisan, olyannyira, hogy van két szép gyermekem és egy immáron 16 éve megértő szerető feleségem.

    És általában együttléteink alkalmával pl: shopingolás, vásárlás, kirándulás, stb mindketten nylon harisnyanadrágban tesszük, természetesen ő minivel amit nagyon szeretek nézni rajta, és szeretnék minél több lányon látni, de mégsem látok, én meg  térdnadrággal viselve.

    Igaz én is járok kozmetikushoz , az esztétikuma miatt, de ezért még nem érzem magam metrónak. Az meg , hogy ilyen vélemények születnek mint a tiéd is sajnos, nem a te hibád és azt hiszem nem te tehetsz róla, hanem a beidegződött konzervatív társadalmunk tanításai miatt létezik ez a jelenség, hogy ha valami újat és szokatlant látnak az emberek mindjárt rosszindulatú megjegyzésekkel párosítják anélkül, hogy lenne valós alapja.

    Számomra az is érthetetlen, hogy a színeket is miért kell összepárosítani a nemi identitással. És hogy melyik női és melyik férfi szín, hiszen csak festék anyagról beszélünk.

    Hogy én férfi létemre mit szólok a Nők férfiasodásán? Mivel egykoron egy bátor lelkületű hölgyemény kivívta a hölgyek számára az emancipációt és nadrágba bujtatta lábait nem kevés áldozata árán azt mondom le a kalappal előtte. És éppen ezért várnám viszonzásul ugyan ezt vissza felé is. Mint ahogy Vadoc említette egyenlő mércét kell felállítani , hiszen az egyen jogúság az 50-50% . Személy szerint nekem jobban tetszene a lányokon a mini divat, vagy szoknya, vagy akár a térdnadrágos viselet csinosabbnál csinosabb harikkal. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem tetszenek a nadrágos lányok, ez két különböző kategória. Egyébként érdekes az is, hogy így alakult ki legalább is nálunk az hogy a nők hordják a szoknyát nem pedig fordítva.. Hiszen ha anatómiai szempontokat vesszük figyelembe sokkal előnyösebb  lenne a férfiaknak a szoknya viselete. De ezt a skótok tudták is hiszen a hadseregük nem véletlen volt szoknyával ellátva, nem korlátozta őket a mozgásban semmi.

    És hát az se felejtsük el, hogy a férfiasságnak is kényelmesebb viselet lenne a szoknya, persze nem a szűk minire gondolok azt a lányoknak hagynám. Egyébként én eltudnám képzelni magamon ezt is. A lányok férfiasodásával kapcsolatban csak annyit, hogy nekem is van egy hölgy kollégám, hozzá teszem gépészeti technikusként dolgozunk. És jól csinálja a feladatát.

     

    Még egyszer köszönöm a pozitívumokat és persze a negatívumokat is, mert ügye egyenjogúság van a vélemények tekintetében is.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_732349 (100)
    2007-09-26  15:11
  22. 2007. szeptember 27. 01:45105.

    Sziasztok!

     

    Sophiee és Vadoc, ja és Krissz009 ennél szebben és egyszerűen senki nem tudta volna megfogalmazni a lényeget, és éppen ezért rendkívül  hálás vagyok mind hármatoknak a pozitív irányú hozzászólásaitok miatt. Már kezdtem azt hinni, hogy csak az ellen tábor olvassa ezt a topicot , de kellemesen csalódtam Köszönöm nektek, és remélem lesznek még mások is akik nem csak lehordanak minket férfiakat, akik rendelkeznek egy kis egyéniséggel és bátorsággal.

     

    üdv

    előzmény:
    sophiee77 (104)
    2007-09-26  20:57
  23. 2007. szeptember 26. 20:57104.
    Ólomvirág, te melyik világban élsz? A nők igenis elférfiasodtak. Mindennap nadrágot hordanak a munkahelyükre, ha úgy hozza a szükség, igenis megjavítanak egy autót, és én már láttam nem egy nőt üvegből sört inni. Szóval miről is beszélsz?

    Semmi sincs abban, ha egy férfi nylonharisnyát hord. Mért, egy nylonharisnya mitől lenne nőies? A férfiaknak is két lábuk van, nem? Sokan szoknyát is felvesznek, csak a hozzád hasonló, másokat megítélő emberek miatt nem merik nyilvánosan, hanem csak a lakásukban élik ki magukat, és sóvárognak egy megértő társra. A szerencsésebbek meg is találják.

    Szóval egy kicsit el kéne gondolkodnod a hozzáállásodon.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_732349 (97)
    2007-09-26  14:07
  24. Torolt_felhasznalo_825212
    Torolt_felhasznalo_825212
    2007. szeptember 26. 19:21103.
    Szia Mindemki!



    Én is elvagyok szörnyűködve, hogy milyen véleményeket olvasok itt. Én azt tartom szégyenek ha valaki miután élvezi a férfiaktól elhóditott minden kényelmet. Elitéli azokat akik megértők, megengedők egy másik ember problémájával.Nagyon kényelmes mindennap bármit megtenni amit a régi korok női csak álmodoztak. Mi nők gyakorlatilak bármit megtehetünk amit csak akarunk. Például,ökölvívás, biztonsági őr stb stb sorolhatnám órákig.Valamint bármilyen ruhadarabot viselhetünk.Szerintem meg mi az öltözködés tekintetében elférfiasodtunk nézze meg bárki, minden csupa farmer, bakancs.....stb.Így ha a pasim harisnyát akar viselje bátran. Én még a szoknyán se akadnék ki. Hát ennyi! Mindent egyforma mércével kell mérni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_732349 (102)
    2007-09-26  16:47
  25. Torolt_felhasznalo_732349
    Torolt_felhasznalo_732349
    2007. szeptember 26. 16:47102.
    Persze, ezt mind tudjuk. Én akkor is elkeserítőnek tartom, hogy a mai férfiak ennyire elnőiesednek.
    előzmény:
    Krissz009 (101)
    2007-09-26  15:52

Címlap

top