Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Divat a harisnya a pasin

Livu
Létrehozva: 2004. február 8. 17:52
Sziasztok, egy fórumon olvastam a témáról, hogy egyre többen hordanak harisnyanadrágot a fiúk között is és már régóta gyártják a "pasihari"-t, amit lehet kapni is állítólag. Mi is nagyon sokat szoktunk kirándulni még télen is és őszintén szólva, nekem is eszembe jutott már, hogy vegyek a páromnak egy harisnyát, mert tudom hogy elég fázós típus, de féltem vele előhozakodni, mert ez mégsem mindennapi dolog, legalábbis a számomra. Ti hallottatok a témáról? Nekem meglepő volt ilyesmiről olvasni.
  1. 2007. szeptember 26. 15:52101.
    Elfelejtitek a régi korok divatjait. Sokkal durvább dolgokat megtettek magukkal az emberek, mint ez az ártatlan kis harnadrág.

    Az Egyiptomi Birodalomban az volt a szexi, ha egy nőnek tökkopasz volt a feje, az orgiákon, ha nagyon elfajult már a helyzet, a nők lekapták a parókájukat (amit egyébként illatos zsírokkal kezeltek).

    A reneszánsz és barokk kor férfijai meg egyenesen sminkelték magukat, harisnyában és parókában jártak, szépségtapaszt hordtak, és vastag kölnifelhőbe burkolóztak. Ugyanekkor a nők több kilós parókákat hordtak, amiket ritkán vettek le, így a tetveket nemesfém vakarókkal piszkálták ki alóla.

    Ez az elnőiesedés nem a 21. század vívmánya, hanem csak egy újabb divathullám. 20-40-100 év múlva újra a borostás, bőrjakós cowboy lesz a divatos.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_732349
    Torolt_felhasznalo_732349
    2007. szeptember 26. 15:11100.

    Még annyit, hogy szerintem amelyik férfi szereti a harisnyát az látens homoszexuális  

    Én ahágy férfit megkérdeztem a környezetemben mindenkinek felállt a hátán a szőr, hogy mik vannak. Ezek szerint nem csak nekem olyan ferde ez az egész  Ilyen alapon hordjatok akár melltartót is!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_860128
    Torolt_felhasznalo_860128
    2007. szeptember 26. 14:4699.
    pontosan ezt érzem én is.. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_732349 (98)
    2007-09-26  14:09
  4. Torolt_felhasznalo_732349
    Torolt_felhasznalo_732349
    2007. szeptember 26. 14:0998.

    Szörnyen nézel ki ebben a harisnyában  

    Nem tudom nekem valahogy egy harisnyás férfi láttán végigfut a hátamon a hideg és valami nagyon-nagyon rossz érzés kerít hatalmába.... brrrrrrrrrrrr

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
    2007-09-24  00:42
  5. Torolt_felhasznalo_732349
    Torolt_felhasznalo_732349
    2007. szeptember 26. 14:0797.

    Sziasztok!

    Az én véleményem: Borzasztó szerintem, hogy ennyire elnőiesedtek a férfiak ( metroszexuális vagy mi a csuda   ). Kezdve David Backammel és a társaival. Borzasztó,hogy órákig állnak a tükör előtt, hogy festik a hajukat, hogy lakkozzák a körmüket, hogy havonta járnak kozmatikushoz, hogy rózsaszínű ruhákat hordanak, hogy szedik a szemöldöküket és most meg még ez is: harisnyát hordanak  

    Igenis legyen egy férfi olyan mint egy Marlboro reklám, legyen férfias és nem piperkőc.

    A férfiak mit szólnának hozzá, ha a nők elkezdenének férfiasan öltözködni, viselkedni, autót szerelni és üvegből sört inni   ??

    Ezek persze mind sarkítások és akinek nem inge ne vegye magára, de tényleg borzasztó, hogy a férfiak mennyire kezdenek elnőiesedni.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_121493 (1)
    2004-02-08  17:52
  6. 2007. szeptember 26. 12:5296.
    Hát ez igazán megható volt!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_971508 (95)
    2007-09-26  12:33
  7. Torolt_felhasznalo_971508
    Torolt_felhasznalo_971508
    2007. szeptember 26. 12:3395.
    Hello!

    Először is egyet kell értenem fázóAPUKával . Másodszor a csajoknak végre el kellene fogadniuk ,hogy a 21. század férfi ideálja nem az a szőrös mellkasú kemény ember aki a marlboro reklámtáblákon látunk viszont és állandóan pókerarccal kacsint vissza. Mostanában sokat olvastam más fórumokon is ,hogy ilyen gáz meg olyan gáz a mostani fértfi divat , gondolok itt a nagy népszerűségnek örvendő rózsaszín ingekre amitől a nők ki vannak teljesen. Persze ilyenkor hajlamosak elfeledkezni arról az aprócska tényről ,hogy szinte minden ruhadarabot lenyúltak már ami valaha a fiúk ruhatárában már ott volt. Szerintem semmi kivetnivaló nincs abban ha a fiúk is hordanak harisnyát pláne olyat amit kifejezetten nekik gyártanak bár ezt ahogy én eddig láttam elég nehéz megkülönböztetni. Remélem ,hogy egyre több férfi jön rá hogy mennyire jó érzés és kellemes viselet a harisnya.

    Üdv.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_825212
    Torolt_felhasznalo_825212
    2007. szeptember 23. 00:1094.
    Szia!

    Tulajdonképpen mindegy neki. Utoljára én vettem neki egy testszínű 20denest. Sajnos sokszor elszakítja. Szegénykém kicsit még most is szégyenli magát benne, de hát annyira szeret benne lenni. Én meg hagyom miden férfinek van valami dilije. Sokkal jobb mintha kocsmába járna, vagy idegen csajok után koslatna. Szépen el van a kis harisnyájában, ha neki ez kell.. Természetesen ettől függetlenül a szex is jó vele, és egyébként pedig figyelmes meg minden. Mi kell még egy magam fajta nőnek.Sokan nem értik ezt meg. El se tudják képzelni magukat egy ilyen pasi mellett. Pedig sokkal jobban lehet "irányítani". Meg kapja a kis játékát és el van olyan mint egy gyerek.Hát most ennyi! ....
  9. Torolt_felhasznalo_971508
    Torolt_felhasznalo_971508
    2007. szeptember 22. 13:1993.
    Hello!

    Miért lehetne csak feketét hordani? Jó persze hülye a kérdés ,mert azért a rózsaszín és társai nem feltétlenül férfi színek bár ez már manapság nem teljesen igaz. Férfi harisnyából is ugyanúgy lehet kapni testszínüt,barna különböző árnyalatait, szürkét,sötét kéket. Azok is vállalható színek szerintem.

    Üdv.
  10. Torolt_felhasznalo_825212
    Torolt_felhasznalo_825212
    2007. szeptember 19. 22:4892.
    Szia!

    Nagyon érdekeseket írsz. Csodálkozom az ilyen véleményeken.Szinte szapulod a pasikat akik harisnyanadrágot viselnek.Azért gondolom minden reggel elégedeten húzol farmer nadrágot, pedig ez férfi viselet volt. Valamikor marha pásztoroknak találták ki. Az én pasim is visel nylon harisnyanadrágot és akkor mi van. Ettől még férfi. Hát ennyi.
    előzmény:
    lantana (87)
    2007-07-09  18:32
  11. Torolt_felhasznalo_887344
    Torolt_felhasznalo_887344
    2007. augusztus 6. 15:4691.
    nézzetek körül a ferfiharisnya.lap.hu -n!
    igaz hogy most indult, de remélhetőleg ott lesz minden fontos oldal.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2007. július 11. 00:2990.

    Egyébként meg a tapasztalataim és a pozitív vélemények alapján nem hiszem, hogy olyan jéssssssszusom látványban lenne részed ha az utcán látnál, a lányokéhoz hasonló összhangban a színekkel egy férfi változatot , mert azért a valóság az hitelesebb.

     

    Örülök a hozzászólásodhoz még ha az negatív is, és köszönöm.

    További hozzászólásokat is szívesen várunk.

     

    Üdv

     

    előzmény:
    lantana (87)
    2007-07-09  18:32
  13. 2007. július 11. 00:2989.

    Sziasztok !

     

    Igen nem te vagy az első aki ilyen véleményt alkotsz a dologról, de legalább ugyan annyi az ellenkező vélemény a tiéddel szemben.

    Sajnálom, hogy ilyen rossz tapasztalatod volta a férfiakkal szemben a franciánál, és a harisnya viseléseddel  kapcsolatosan. De hidd el a férfiak független attól, hogy feminin öltözködésű  vagy sem, sajnos figyelmetlenek és bunkók tisztelet a kivételnek.

     

    Én saját kényelmi és igényeim érdekeit képviselem azzal, hogy harisnyát hordok térdnadrággal is akár. Más részt nekem nagyon tetszik ez a viselet , a sok színűség változatosság és a komfort érzete. Számomra nagyon kellemes kényeztető érzést nyújt a lábaimnak, mintha folyamatos simogatás és masszírozásban részesülne a lábam. Rengeteg előnyös tulajdonságot tapasztaltam meg a viselésénél, amit a cicanadrág és a vastagabb pamut hariknál nem pl: a cipőim viselése is sokkal kényelmesebb természetesen zokni nélkül stb. És számomra csak ez számít , ez a dolog még szerintem nincs annyira nyilvánosan viselve elterjedve, és pont ezért szeretem mert úgy érzem nem a tömeg uniformis kényszerítő divatot kell erőltetnem, hanem saját tulajdonságom egyéni stílusom önmagam próbálom mutatni.

    A felsorolt tulajdonságok amit neked okoz a harisnya számomra ismeretlenek.

     

    A férfiak elnőiesedése mellett ne feledjétek, hogy a nők meg ugyan úgy férfiasodnak .

    Egyre több férfi foglalkozást űznek és csinálnak, rendőr, katona, kamionos, motoroznak stb.

    Szerinted mikor az, a Nő aki először fel merte venni a nadrágot milyen reakcióra számíthatott.

     Valószínű olyanra mint most a tiéd, de se baj mert el fog múlni, ahogy elmúlt akkor is.

    És ez az emancipáció lényege, amit ti lányok vívtatok ki, akkor már had működjön oda vissza a dolog így működőképes.

    Én úgy fogalmaznám amit te érzel, hogy furcsa jelenség mert még nem volt, és most még új.

    Pl: fülbevaló férfiaknak az is egykoron felzúdulást okozott, egyébként még ennek ellenére is messze változatosabb a női ruha repertoár, a férfi ruhatárhoz viszonyítva.

     folyt köv

    előzmény:
    lantana (87)
    2007-07-09  18:32
  14. 2007. július 10. 21:0188.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_121493 (1)
    2004-02-08  17:52
  15. 2007. július 9. 18:3287.

    Sziasztok

    Én az ellenzőkkel értek (vagy inkább érzek?) egyet...

    Ritka irritáló a látvány a csatolt képek egy részén !!! Első szó ami eszembe jutott: Jessssssssssszus!!! Az egy dolog, hogy a mai világ a férfiak elnőiesedése felé halad.. de ez már túlzás szerintem.

    Kinn voltam Párizsban ősszel fél évet, a divat fővárosa ugye. Már ott kiakadtam a sok buzis pasitól (nem használom a férfi szót). Affektálnak, kicsiny kacsóikat úgy tartják mint egy nő, a járdán nem térnek ki, elvárják hogy én, a nő lépjek le a sárba.. és dívik a rózsaszín, lila, és minden egyéb feminin szín (ingek, pulóverek). Hazajövök, erre már itt is, minden utcán szembejön egy férfi rózsaszínben  .

    Nem az a véleményem, hogy harisnyás férfi = szükségszerűen homoszexuális, még ha ezt is éreztétek a fentiekből. A "macskanadrág"-szerű melegítő, vastagabb harisnyát télen, sportoláshoz, szabad levegőn léthez miért ne? Nadrág alá!

    De ez a vékony, női harisnya férfin, rövid nadrághoz és fűzős cipőhöz, zokni nélkül persze, hát ne haragudjon a világ! És kell hozzá lábgyantázás is...

    Hozzáteszem, az ellenérzésemet az is kiváltja, hogy bár nő vagyok, magamon sem tűröm könnyen a harisnyát, ennél undorítóbb ruhadarabot el sem tudok képzelni, műanyag, befülleszt, tapad, szorít, szakad... mondjuk szép lábat alkot, mint az alapozó az arcon

    előzmény:
    TriNiTy (84)
    2007-01-27  08:24
  16. 2007. július 9. 17:4286.
    Ide már nem járnak lányok?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2007. január 31. 09:3985.

    Szia

     

    Na igen, ez a probléma általános amit te is magadénak tudhatsz , még pedig az, hogy előítéletek nélkül nem tudsz vélemény alkotni. Nem értem miért párosítják össze a divat adta lehetőséget a nemi identitással. Bár az , hogy te mit gondolsz és akárki más, teljesen mindegy az pedig, hogy valaki az ember háta mögött tesz megjegyzéseket nem szépdolog , de nyugodtan megteheti ami jellemtelenségre vall. Mint már említettem nem a ruha teszi az embert az csak kiegészítője. A te elméleteid alapján nekem is azt kellene hinnem az utcán , ha meg látok egy kicsit merészebben öltözött és sminkelt csajt, hogy biztosan prosti és az összes olyan lány az, aki egy kicsit is merészebben vállalja önmagát. Pedig te is tudod, hogy ez nem igaz , attól még lehet egy fantasztikus értékekkel rendelkező ember. És hát őt sem, téged sem érdekelne más véleménye. Vagy nem igaz? Én ha azt mondanám rólad a képeid alapján, hogy nem csalódtam a véleményed illetően, mert te olyan pláza cicás vagy és más nem is várható tőled, akkor nem érdekelne a véleményem igazzzz. Bár én ilyent nem is gondolnék, én előbb érdeklődöm, a látszatra nem adok véleményt. Véleményt akkor alkotok valamiről, valakiről, ha már tettem lépéseket annak érdekében , hogy megismerjem. Ezzel a dologgal is, mint a férfiak harisnya viselete is így van, sokak számára a véletlen alakulása hozta úgy , hogy fel kellett venni a vékony nylon harisnyanadrágot és ezek után meg tapasztalva a rendkívüli  komfortérzetet és kényelmet nyílván valóvá vált az állandósultság ténye. Én is végig játszottam a lépcsőket, a jéger gatyót aztán a vastagabb akryl pamut harisnyanadrágot, de messzemenőkig egyik sem olyan praktikus kényelmes és egészséges mint a vékony nylon testvérei, és hát ha nem hiszed próbáld ki a jégert. Nem véletlenül kezdtek el gyártani férfiaknak is. Ha pedig nem tudnád azt sem, hogy a szorító hatásának köszönhetően serkenti a vérkeringést és megelőzi az érrendszeri problémák kialakulását meg támasztva az ér falát a láb fáradékonysága csökkenthető, ajánlom figyelmedbe.  Neked is vannak gondolom olyan dolgaid amit nagyon szeretsz és nem akarsz lemondani róla. Nem tudom mit szóltál volna ahhoz ha annak idején nem lett volna valaki, egy úttörő hölgy személyében aki  ki vívta a Nők nadrág viseletét, és a mai napig sem hordhatnátok nadrágot. Egyébként a harisnya ha nem tudtad, egykoron a férfiak ruhatárához tartozott amit a hölgyek le nyúltak.

     

    Ha túl nyers voltam, vagy ha az önérzeted sérti véleményem,

    elnézésed kérem.

     

    üdv 

     

     

     

    előzmény:
    TriNiTy (84)
    2007-01-27  08:24
  18. 2007. január 27. 08:2484.

    szia!

    nem kell látnom ahhoz, hogy tudjam, hogy szerintem undorító egy pasin.. a legtöbb képen amit csatoltál a hozzászólásodhoz, a pasiknak erősen feminin jellegük van (hiába van kigyúrva az egyiken)... a képek gondolom a forgalmazók reklámja, de a 4-es képen a pasi, ránézésre buzinak látszik.. Sokan vagy perverznek vagy homokosnak tartják azt a pasit, aki harisnyában érzi jól magát (itt most nem arra gondolok, amikor valaki kint végzett munka miatt, vagy hidegben sportoláskor vesz fel vastag acryl vagy pamut harisnyát).. amúgy meg az, hogy esetleg a kolleganőid előtted dicsérik, nem jelenti azt, hogy a hátad mögött nem röhögnek ki (nem tudom te írtad-e, hogy a kolleganőidnek tetszett, ha nem te, akkor ez nem neked szól)

    Amúgy érdekes, hogy itt a legtöbb pasi tájékozottabb a harisnyák terén (méret, márka, tipus, stb), mint én nő létemre  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
    2007-01-27  00:20
  19. Torolt_felhasznalo_971508
    Torolt_felhasznalo_971508
    2007. január 24. 19:2183.
    Hello!

    Olyat hol kell csinálni? Arra még nem gondoltál ,hogy senkinek nem jutott eszébe ,mert nem gondolt még rá hogy reklámozza magát?

    Üdv.
    előzmény:
    TriNiTy (82)
    2007-01-21  08:51
  20. 2007. január 21. 08:5182.
    érdekes, szinte egyetlen harisnyáért rajongó pasi sem csinált bemutatkozó oldalt magáról...   annyira azért mégsem merik felvállalni ezt a dolgot?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2007. január 21. 08:4981.

    arra lennék kiváncsi, hogy a fenébe nem fáztok a nylon harisnyában? ugyanis ha rajtam nylon harisnya van és azon a farmer vagy bármilyen más nadrág, jobban fázom,  mintha nem lenne rajtam harisnya, ugyanis a harisnya az rámtapad, a nadrág viszont nem, így a két réteg között szabadon jár a hideg levegő.. 

    a vastag pamut vagy akryl harisnyát , ha nagyon fázik egy pasi és kint dolgozik a hidegbe, vegye fel, nem zavar, de attól rosszul lennék ha nylon harisnyát hordana a nadrág alatt, meg otthon abban grasszálna  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2007. január 21. 08:4380.
    egyetértek veled  
    előzmény:
    cs.emo (55)
    2006-02-19  12:30
  23. Torolt_felhasznalo_599382
    Torolt_felhasznalo_599382
    2007. január 21. 02:4779.
    Én is viselek olykor-olykor.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_121493 (1)
    2004-02-08  17:52
  24. Torolt_felhasznalo_599382
    Torolt_felhasznalo_599382
    2007. január 21. 02:0578.
    Én is hordtam már.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_121493 (1)
    2004-02-08  17:52
  25. Torolt_felhasznalo_571199
    Torolt_felhasznalo_571199
    2007. január 9. 13:1677.
    most keveredtem erre e topikra, üzenem neked, hogy a pamutnál sokkal jobb az Acryl, vagy a mycrofibra, én ezeken már túl vagyok, én legszívesebben a lycrasat hordom 15 dentől 40 ig pedig én is pasi vagyok én már nagyon nagyon régen viselem a harisnyanadrágot végtelen kellemes, egyébként én is nagyon fázós vagyok, de ilyen időben a lycrás is elég a microfibra és az akril az a kemény téli mínuszokban kell csak. a férfi hari. jóval drágább mint a női, azon a plusszokon, jópár nőit elhasználok. ha egyszer sikerül felpróbáltatni pasiddal, tuti, hogy rászokik a harisnyanadrág viselésére, mert egy férfi számára nemcsak meleg, de lágysága, simogatása erotikusan is másként hat ránk pasikra. csoda klassz,!
    előzmény:
    AmyLee (73)
    2006-11-20  00:20

Címlap

top