Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Sorsolás ismét

vászon
Létrehozva: 2009. június 18. 10:28

Költözni fogok, így néhány szinte vadiúj dolgomat kisorsolom azok között, akik szeretnének ilyet.

A fotókat folyamatosan töltöm. A sorsolás este 9 órakor lesz.

Kérlek, privit ne írj, mert nem tudom rendesen elolvasni őket, nagyon lassan töltődnek, és nyílnak meg. Nem fogom nézni őket.

Jelentkezni úgy tudsz, hogy a nyilvánosba írsz egy hsz-t, megjelölve, mire pályázol. Több hozzászólással növeled az esélyeidet.

Jó pályázást mindenkinek.

  1. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. június 19. 18:361001.

    a legklasszabb az egészben hogy ajándékozási illetéket kellene fizetnie a nyertesnek, mert ugye ingyen kapta... legalább 1 Ftot kért volna érte...

    amúgy meg nagyon pofátlan dolog volt ez így... én nem"játszottam" de az egész olyan mintha Istent akarna játszani ez a ....................................

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2009. június 19. 15:291000.

    Jujjj, ha hiszed, ha nem épp ezt akartam most leirni..

     

    Hogy mégis van örömteli dolog ebben a topikban, a szeretet

     

     

    előzmény:
    HGaby_22 (999)
    2009-06-19  15:12
  3. 2009. június 19. 15:12999.
    Egy párszor én is hozzászóltam ilyen igen fontos mondanivalóval, mint mosógép és lámpa.   Egy valamire azonban mindenképp jó volt vászon "akciója", összehozott egy topicba sok-sok jó embert, akik mind szeretnének mosógépet, lámpát vagy boxzsákot, hintaszéket.  :)
    előzmény:
    utifuves (998)
    2009-06-19  15:09
  4. 2009. június 19. 15:09998.

    Oh! Hát megérte a topik az 1000 hszt!

     

    Nem semmi a sok semmirevaló, pár hsz-es topik közt, nem igaz?

     

    És nézzetek csak vissza, mennyi magvas, mély mondanivalójú hozzászólás született két napos élete során! 

    Sok-sok lámpa, hintaszék, mosógép, boxzsák! 

    Akár beszélgethetnénk is...

    előzmény:
    SZEKIMA (997)
    2009-06-19  14:51
  5. 2009. június 19. 14:51997.

    Gabykám !

     

    Mádiát is kérlek  hagyjátok ki... három ujságban is megjelent már a felhivás... csupán egynek volt eremdménye....

    Többiben csak egy (bulvár) hir lett belőle.. ezt sem szeretném..

     

    Nézzétek el nekem, hogy ennyit szabadkozom... de higgyétek el, mindezeket tapasztalatra hivatkozva teszem... van belőle bőven !!!

    Elhihetitek, hogy - talán - minden lehetőséget kihasználva végig jártam már !!!

     

     

     

     

    előzmény:
    HGaby_22 (996)
    2009-06-19  14:43
  6. 2009. június 19. 14:43996.

    Át ként gondolni a lehetőségeket, hova lehetne fordulni. Esetleg a Nők Lapja nyomtatott példánya? topic? média? Még nem csináltam ilyet, így nem tudom hol kellene elkezdeni.

    A gugliban megkerestem az oldalt, gyönyörű életvidám lánya van (volt a baleset előtt) Marikának.

    előzmény:
    monyoci (995)
    2009-06-19  14:31
  7. 2009. június 19. 14:31995.

    Marikám,

     

    fogadd el, amit az élet hozott

    sokan mondhatták ezt már Neked

    ez, ami most történik Veled, ez is az élet

    ha megkönnyítjük vele a mindennapjaitokat, ha csak egy esernyőtartót kapsz ezúton, vagy egy hintaszéket, vagy bármit, ezek nem véletlen dolgok...

    kiírtad a hsz-edbe, elindult valami, ami többet jelent most nekem és sok más embernek, mintha vászon összes sz*rát megnyertük volna.

    én a hitet, hogy vannak emberek, akik ismeretlenül, átérezve más baját, bánatát, tudnak és akarnak segíteni.

    szóval ne érezd úgy, hogy neked ezt most vissza kell utasítanod.

    a napi gyógytornász, a fent írt rtms kezelés, ezek mind nagyon sokba kerülnek.

    Mi ezért kerültünk most ide, hogy segítsünk.

    Örülj, mert mi örülünk

     

    puszillak

     

    monyóci

    előzmény:
    SZEKIMA (994)
    2009-06-19  14:10
  8. 2009. június 19. 14:10994.

    OOOhh Lányok !

     

    Már irtam, nem ezért, nem kérni jöttem a topikra... hanem versenyezni..

     

    De mielőtt belemerülnétek, egy-két tény !

     

    A baleset már közel 4 éve történt, azóta nagyon sok minden történt, hasonló témában.. körbejárta az iwiw-et, az nlc-t, stb-stb... sokan segitettek is ! Amit nem felejtek el és köszönöm nekik.

     

    DE amint irtam a baleset már közel 4 éve történt, azóta voltak gyüjtések, amiből elvégeztek már egy beültetést Kölnben ...... sajnos - egyéb ok miatt - nem váltotta be azt az eredményt amit vártunk.  Ezen még gondolkodom, hogy mejünk-e ujra... de ha nem olyan eredményes mint a kinai.. hááááát ?? Nem tudom.

     

     

    Kinába szerettem volna kiutazni, le van beszélve a legapróbb részletekig minden..már csak az igen-emre vártak, de annyira körülményes az utazás.. és nincs egy olyan biztatás mögötte, ami az eredményre utalna. Ezért talán Kinába nem utaznánk el.. mégsem.

     

    Amire várok 3 éve - és eddig biztattak is vele - hogy itt MO-n is lesz a kinaikaknak egy őss.beültető központ, sajnos mégsem lesz... az okokat talán ismerem, de  nem irnám le.. a lényeg, hogy NEM LESZ !!! Oda az álmom ! Ebben biztam, hiszen ez számunkra is elérhető lett volna... de hát nem !!!!

     

    Viszont aminél eredményt látunk egy rtms kezelés, ahová már 3.éve járunk két-három havonta... viszont ezt sem tériti az OEP... igy ez is önköltséges.. de csinálom, amig győzöm.

     

    Ezeket le kellett irnom, hogy tisztán lássátok a helyzetet... nem gyüjteni jöttem.. ezt már irtam.. és remélem elfogadjátok, hgoy fenntartással vagyok a gyüjtéssel kapcsolatosan. Jól gondoljátok meg, belefogtok-e.

     

    Gyüjtöttük tavaly is az adó 1%-át is... az idén is... itt az nlc-n is számos topikba betettük a kérésemet... sőt a modiknak is irtam,hgoy ha lehet tegyék kiemelt topikok közé a kérésemet... nos hát sem a topikokban, sem a modik nem reagáltak rá.. szónélkül hagyták.. átléptek rajta... Ezért érzem, amit érzek a gyüjtéssel kapcsolatban, pedig az 1 % senkinél nem marad, ez köztudott... De hát ennyi !!!

     

    Nem kérek senkitől,  ezt értsétek meg... az őssejtre valószinő nem tudom forditani, ha nem megyünk... ez még kérdéses.

     

    Nem látom értelmét - most már, hogy akárhová ki legyen téve a kérésem.... mert már igen sok helyen adakoztak a lányomnak és tapasztalatból mondom.. hogy már nem szivesen adakoznak.

    Ti is nagyon gondoljátok meg, hogy adtok-e... én inkább szeretném ha mégsem !

    Amit tudok megoldok magam, ha pedig olyanra lenne szükségem amiben tudnátok segiteni... most már ezekután tudom,hgoy hová forduljak.  Köszi....

     

    De igazán köszönöm,hogy egyáltalán eszetekbe jutott !!!

     

     

     

    Üdv.

     

    Marika

     

     

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2009. június 19. 13:50993.
    Szia!Én is szeretném linket ha Szekima megengedi szeretném Iwiw-en is feldobni ha ekkora tétje van a gyűjtésnek.Pár mentős,ápolós ismim van nagyszívű emberek hátha valamit tudnak ők is.Segítsünk ahol tudunk egymáson .Különben nállam is kikötések vannak :( szomorú,de a netem nem adom akkor inkább a gáz .Hozzáteszem a palackos és a vezetékes ég és föld!!!!Vissza sem rakatom .Ott a nokedli szétázott mire vissza fort a víz.Most meg takarékon zubog!!Éljen!
    előzmény:
    utifuves (990)
    2009-06-19  12:39
  10. 2009. június 19. 13:23992.

    Kedves Marika (SZEKIMA),

     

    a szerencse nem csak sorsolás útján juthat el hozzád :)

    azt gondolom, ez is szerencse, hogy ennyi jólelkű ember van itt.

     

    Sajnos van bőven a másik fajtából is.

     

    Írtam többször is, semmi sincs véletlen.

    Elindult egy lavina. Sebaj

     

    vászon meg szerintem berágott a kritikára, lehet, hogy igaz volt a fele, de egoista a pasi, nem akarta jóvátenni a hibáját. Egyszerűbb volt lelépni.

    katholiclányban sem vagyok biztos...liandramániás volt, sok hsz-ét elolvastam még tegnap, érdekes fazon...

     

    egy szó mint száz, aki segíteni szeretne, segítek Marika lányának az oldalát megmutatni és onnan rajta múlik.

     

    Klasszak vagytok csajok! köszi forrótea!

     

    üdv

     

    Monyóci

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2009. június 19. 13:06991.
    Én szeretném, ha elküldenéd nekem a számlaszámot. Köszönöm!
    előzmény:
    utifuves (990)
    2009-06-19  12:39
  12. 2009. június 19. 12:39990.

    Kedves Fórumtársak!

    Már tudom, kinek lesz a hintaszék, közben kaptam egy linket Szekima-tól, ahol megnézhettem a lányát.

    Az a véleményem, hogy akik segíteni akartak a szék megszerzésében, azok megtehetik, hogy segítenek akkor is, ha lesz hintaszék ajándékba forróteától.

    Amit rászántál a hintaszékre, add mégiscsak a Kislánynak, én is ezt teszem.

     

    Nem sok, mert  nincs (épp kikapcsolták a telefonunkat és a tv-t hátralék miatt), de egy ezrest adtam volna a hintaszékre, ha mi vettük volna, hát ennyit felajánlok őssejt beültetésre, mert arra kell.

     

     

    (Számlaszámot Szekima beleegyezésével, vagy tőle kaphattok, nehogy úgy tűnjön, magamnak utaltatok... )

     

    előzmény:
    SZEKIMA (988)
    2009-06-19  12:09
  13. 2009. június 19. 12:38989.

    Jah.... nem a szégyenlősség miatt irtam, amit irtam... de sok mindent megtapasztaltam én már itt az nlc-n....

    De azért annak örülök,hogy a jók többségben vannak !

    Sokan segitettek már nekünk itt az nlc-n !

     

    Nem most jöttem ide, elég régen regiztem már, éppen ezért sok mindent olvastam, tapasztaltam is a saját bőrünkön.

     

    De nektek hálás vagyok mindezekért, amiket itt olvasok, tudjátok...... a jó szó sokszor többet ér mindennél.

     

    Most sem kérni jöttem a topikra.. láttam, hogy felajánlotta a topikinditó a hintaszéket.. és akkor jutott eszembe, hogy mit tanácsolt nekünk egy orvos... ebből kiindulva.. csak akkor mikor olvastam jutott eszembe, hogy jó lenne a lányomnak, nem kérni akartam... hanem egyenlő esélyekkel "versenyyezni" no nem veletek.. hanem a szerencsével... hát a szerencséről ennyit, de hála nektek, természetesen forróteának megoldódni látszik ez a kérdés.

     

     

    Köszönök mindent és mindenkinek

     

    Marika

    előzmény:
    Sarapod2 (980)
    2009-06-19  11:10
  14. 2009. június 19. 12:09988.

    Mindenkinek köszönöm a segitőszándékot... de amint látjátok hála Forroteának, megoldódni látszik a hintaszék !

     

    De.... (ne tartsatok telhetetlennek) lenne még egy kérésem.. látva a segitőszándékot.... ha valakinek esetleg lenne egy olyan babakocsira való napernyője.. amit már nem használ.. szivesen elfogadnám a csatját.. mert eltörött... a kerekesszékre ezt szoktam feltenni, ha süt a nap, de hát eltörött.. mert a szék váza vastagabb kissé a babakocsiénál... és rá kell erőszkolni... fe használható volt igy is - eddig.

     

    Meg kell mondanom, hogy itt az nlc-n már kértem... 4-5-en jelentkeztek is, hogy van, küldik... ebből 2 meg is érkezett... de sajnálatomra nem jó, nem lehet rátenni. A bem.oldalamra tettem fel a jó csatról képet, tanulva az előbbi esetekből...... ha valaki tudna segiteni, annak megadnám a jelszavamat.. persze - itt - másnak is, amennyiben kéri, de kinyitni nem szeretném.

     

    Előre is köszönöm !

     

    Marika

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. június 19. 11:56987.
    Nem jelentkezett, dehogy. De van egy hintaszékünk, amit úgysem használunk. Azt viszem el.
    előzmény:
    Qtyi (986)
    2009-06-19  11:50
  16. 2009. június 19. 11:50986.
    ??? Miért? Vászon jelentkezett nálad és megkapod a "nyereményt"???
    előzmény:
    forrótea (984)
    2009-06-19  11:46
  17. 2009. június 19. 11:48985.

    Sziasztok!

     

    Tudjátok mit? Legyünk hálásak Vászonnak, mert az ő hülyesége úgy látszik jól fog elsülni.

     

    Továbbra is tartom, hogy benne vagyok a hintaszék ajándékozásba, de Szekima-t sem kellen mindenáron kényszeríteni, hogy jót cselekedhessünk vele.

     

    Priviben megkeresem.

    előzmény:
    minyima (983)
    2009-06-19  11:16
  18. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. június 19. 11:46984.

    Nálam is.

     

    Hintaszéket napokon belül viszem SZEKIMA lányának. Nem SZEKIMÉNEK, így aztán nem tudja visszautasítani.

    előzmény:
    alpha (976)
    2009-06-19  10:30
  19. 2009. június 19. 11:16983.
    Én is beszállok, csak majd írjon privit aki szervezi.
    előzmény:
    Qtyi (982)
    2009-06-19  11:14
  20. 2009. június 19. 11:14982.

    Csatlakozom a javaslathoz! Szívesen beszállok én is, de a szervezés részét nem tudom felvállalni, mivel még csak magyarországi sem vagyok...

    A teszveszen nézegettem a felhozatalt, van 5-10 e forint közötti hintaszék is, szép állapotban, ráadásul Budapesten.

     

     

    előzmény:
    Sarapod2 (980)
    2009-06-19  11:10
  21. 2009. június 19. 11:12981.
    Szeretnék beszállni a hintaszékbe!!!!!!!!! Keresgetek én is máshol, később visszanézek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2009. június 19. 11:10980.

    Én is beszállok, csak privit írjatok ki szervezi. Üdv.

     

    Egy kérés csak, vannak különböző árkategóriájúak, - mivel SZEKIMA ilyen szégyenlős - azért kérdezzük meg tőle, melyik fér be a lakásba, és melyik lenne a legkényelmesebb a lányának, ugyan is ez nem lenne mindegy. Talán ennyi.

    előzmény:
    bbeeaa (955)
    2009-06-18  22:26
  23. 2009. június 19. 11:04979.
    Sziasztok!Túl vagyok 1 évzárón Borzalom volt mit össze nyalnak a tanárok,szegény gyerekek meg már majd el ájultak!Most már kaja feldobás és utánna lesz időm.Hol tartunk?/Bár vissza olvastam,de nem derül ki,
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_470335
    Torolt_felhasznalo_470335
    2009. június 19. 11:02978.
    Tudod én is gyanakodtam, beszéltünk itt és és írtam a másik topikban is, de katholicleány azt írta, hogy ő megkapta azt a matracot, én priviben is rákérdeztem és megírta privát üzenetben is, ill. a topikba is. Azért ekkora átb*szást nem is értem, hogy lehetnek ilyenek :(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_789896 (972)
    2009-06-19  08:19
  25. 2009. június 19. 10:31977.
    Nem csak nálad. 
    előzmény:
    alpha (976)
    2009-06-19  10:30

Címlap

top