Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba
 
Kedves Fórumozók!

Felhívjuk figyelmeteket, hogy a politikai topikokat csak a jogszabályokban kötelezően előírt mértékben moderáljuk, ezért itt fokozott a személyeskedés, vita, anyázás veszélye. Aki ezekbe a topikokba ír, illetve ezeket olvassa, készüljön fel lelkileg, és húzzon vastag bőrt a várható virtuális pofonok ellen, mert a moderátorok itt NEM törlik a bántó hangvételű hozzászólásokat, ha azok nem sértenek személyiségi jogokat, vagy egyéb jogi előírásokat.

A moderálással kapcsolatos további részletek a Felhasználási Feltételekben (http://www.nlcafe.hu/felhasznalasi) olvashatók.

Üdv: a moderátorok
Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba

GYŐZZÖN A JOBBIK

peléisten
Létrehozva: 2009. május 5. 17:04

Ma hallottam ezt a választás elötti szlogent. Igen, jobb szlogen, mint a szegfűs igen-igen....

Ígéretük szerint, ha hatalomra kerülnek, akkor eltörlik a Bajnai csomag jó részét, és saját csomagjaikat hozzák (mi meg vihetjük..)

 

Jó lesz ez nekünk???

 

 

  1. 2010. június 15. 17:163951.

    Kutakodjál egy kicsit az nlc-n, hőn szeretett tözshelyeden, Karafiáth Orsolya nevű hölgyemény milyen eseményt kommentált a héten.

    Ha hiszed, ha nem: az árvízi fosztogatásról ír.

    Ja, és egész véletlenül ő is felemlegeti, hogy az USA-ban ilyenkor fegyvert ragadva védték a tulajdont.

     

    Micsoda véletlen!

     

    Ő sem olvasta a kis blogbejegyzésed, így ő is úgy tudja, hogy ott komoly gebasz van.

    Most mit szólsz?

     

    Senki se kíváncsi rád.

     

     

    előzmény:
    Jobbikfan (3948)
    2010-06-15  14:51
  2. 2010. június 15. 17:143950.

    Magyarokat, külföldieket, diákokat, turistákat, szerelmes párokat: nekik igényük volt a kultúrára.

    Míg egy cigány kulturális eseményen egy darab cigány érdeklődő nem jelent meg.

    Te sem.

     

    Értem én. Csak leszarom.

     

    Ha lett volna valaha ebben a cafrangos büdös életben bejelentett, legális állásod, akkor tudnád, mire mondtam, hogy kirúgtak téged.

    Érdekes, átlagos, dolgos, munkavállaló romák pontosan értik, mit jelent a kifejezés.

    Igaz, nem harácsolnak össze egy éjszaka egymillát, és nem útálják a halott volt kollégájuk, akiknek a családjával összejárnak. Sőt: le se majmozzák elhunyta után.

     

    Talán ez lehet az oka, ha nyarlani mennek, akkor a gyerekeikkel mennek múzeumba, színházba, kutlurális eseményekre, nem a kurvájukkal szvingerezni.

    Tudod, ezek is sajátos kulturális különbségek.

     

     

    Azt hagyjuk, mennyire volt freudi elszólás, hogy miért lennél kitiltva az országból.... Miért, kitiltottak az országból?

    Rászóltak katikádra a határon, hogy semmilyen bálázott szemetet nem lehet behozni, és kénytelenek voltatok visszafordulni?

    Ó, te szegény!

     

    Akkor ezért nem voltál a fesztiválon?

     

    előzmény:
    Jobbikfan (3948)
    2010-06-15  14:51
  3. 2010. június 15. 14:533949.

    Tavaly még elutasították, a napokban viszont már tudomásul vette a rendőrség a szeptember 4-ére meghirdetett hetero büszkeség napi vonulást az Andrássy útra - írta a Magyar Nemzet, amely szerint a menet forgatókönyve ugyanaz, mint a melegparádékon. A napilap felidézte: az ötletgazda már tavaly szeptemberben bejelentette a rendezvényt, ám akkor a rendőrség elutasította kérését, mondván: túl távoli a megjelölt időpont, nem látják előre milyen közlekedési viszonyok lesznek egy év múlva.

     

    forrás:Blikk.hu

     

    előzmény:
    peléisten (1)
    2009-05-05  17:04
  4. 2010. június 15. 14:513948.

    Tudod, hol voltál, te vén buzi? Az apád faszán, ott, de nem Magyarországon.

    Hihetőbb lenne, ha megint te csúnyáskodnál ott a képeken, ahogy szoktál.

     

    Nem jössz többet? De kááááár! Kirúgtak, bérforumozókám, vagy találtak helyetted jobbat?

     

    idézet:
    Damil1 (3949)
    2010-06-13 18:30:08

    Látod milyen ostoba vagy, mondtam hogy ne tekerd az agyadat a válasszal, mert bohócot csinálsz magadból.

     

    HA valóban 130 lenne az IQ-d ahogy állítod , tudnád hogy tök mindegy ki csinálta a képeket és hogy voltam -e MAgyarországon, vagy nem, a képeken egy cigány kultúrális fesztiválon nagyrészt, nemcigány arcokat láthatsz .

     

    Ha 130 lenne az IQ-d látnád hogy egy a lényeg .

     

    De 65-tel ez még nem látható.

     

    Nics rá szükség hogy lehülyézzelek kedvesem !

     

    Magadból csinálsz hülyét 

     

    Különben azt is elmndhatnád hogyan rugnak ki egy embert az országból ha állampolgár :-)

     

    előzmény:
    Damil1 (3942)
    2010-06-13  18:30
  5. 2010. június 14. 18:463947.

    Na ez igaz............de én is elengedtem egy segélyhívást pár száz forintért a Vörös (gyanús) keresztnek. :))

     

     

    előzmény:
    Damil1 (3946)
    2010-06-14  18:15
  6. 2010. június 14. 18:153946.

    Milyen segélyforintok?

    Egyre többen mondják, hogy ők ezeknek ugyan nem adnak egy fillért sem, elégedjenek meg azzal, hogy megint ők kapnak új házat, mert a döngölt földből összetákolt putri összedőlt, és bent maradt két koszos matrac, meg egy színes tévé.

     

     

    Aki segíteni akar, az olyan lehetőséget keres inkább, ahol neki is van beleszólása, ki kapja az adományokat. Pl. leviszik személyesen kocsival.

     

     

    Hétvégére megint esőt mondanak, úgyhogy nem lehet a gátakon dolgozóknak és a házukért aggódóknak fellélegezni.

     

     

    előzmény:
    Vattatyúk (3945)
    2010-06-14  17:56
  7. 2010. június 14. 17:563945.

    Most kaptam a BRFK-s haveroktól.

     

    Talán érdemes elolvasnia a magyaroknak, hogy hova fognak menni a segélyforintok!!!!!!!!!

     

    Vágás nélkül közkinccsé teszem:

     

    Egyike vagyok azon több ezer vidéki rendőrnek, akiket Borsod megyébe vezényeltek az árvízi védekezésben segédkezni. Az alábbiakban a tapasztalataimat kívánom megosztani Önökkel.

    Az odavezető út során több alkalommal is meg kellett állnunk félórákat vagy egy egész órát várni, hogy a vezető törzs kiokoskodja, hogy merre is kéne menni, meg hol is van ránk szükség. Volt, hogy megálltunk egy faluban, mondván, hogy itt kell segédkezünk. Eltelik öt perc, és közlik, hogy ez mégsem az a falu, vissza a buszokra. Láttuk, hogy nagy a fejetlenség és ez akkor még csak a kezdet volt.

    Végül a több mint 10 órás út után a Felsődopszába történő megérkezésünkkor lesújtó állapotok fogadtak bennünket, főleg miután közölték velünk, hogy a megáradt Hernád folyó által veszélyeztetett cigánysort kell megvédenünk. Akkor már tudtuk, hogy sok jóra nem számíthatunk. Amíg mi rendőrök - és a később hozzánk csatlakozott rendőr tanulók - több mint százan reggeltől estig homokot lapátoltunk, zsákokat adogattunk, gátat erősítettünk, addig a cigányok egész nap csak az elárasztott putrijukban döglöttek vagy a kerítésüknek támaszkodva figyeltek minket. Ugyan a délután folyamán néhányan segítettek a védekezésben és valóban kivették a részüket a munkából, de a számuk körülbelül a 10 főt ha elérte. Felháborító és dühítő volt, mikor életerős cigányok mondták nekünk, hogy a munkánknak nincs semmi értelme, hiszen a gát úgyis át fog szakadni, ezért nem is segítenek. Talán az én érdekem, hogy a lakóházukat ne árassza el a hömpölygő folyó?

    A helyi jobb(ik) érzésű magyarok ezzel szemben ott segítettek nekünk, ahol tudtak. Szendvicseket készítettek, kávét, ásványvizet hoztak nekünk, ezúton is köszönet nekik.

    Ezzel szemben a pofátlanság iskolapéldája volt, amikor néhány mokka gondolt egyet és lopni kezdték a buszunkról a mi ásványvízkészletünket, amíg mi a gáton dolgoztunk, vagy éppen egy-két lapátról vélekedtek úgy, hogy az náluk jobb helyen lesz (persze nem álltak volna be segíteni velük).

    Alighanem a nap fénypontja volt, mikor a Duna TV riportere kamerával megjelent a helyszínen, hogy beszámoljon az eseményekről. Persze nem bennünket kérdeztek meg az állapotokról: néhány másodpercig filmeztek, majd készítettek egy gyors interjút az éppen a helyszínen tartózkodó Dobson Tiborral. A cigányok látták, hogy kint van a tv, erre apuka néhány fiával együtt egyből elkezdte pakolni a homokzsákokat a házuk előtt. A riporter ezt meglátva azonnal átkelt a homokzsákokon, s a cigányok házához érve rájuk közelítve filmezett, hogy mindenki láthassa majd, kikről is van szó. Ekkor mi, a gáton dolgozók hangos tapsviharba kezdtünk. Kíváncsi vagyok, vajon a hangot kivágták-e az anyagból, egyáltalán levetítésre került-e. Kérdeztük is Dobson úrtól: szó nélkül hagyja ezt? Legalább mikor visszaért a riporter, jól leteremtette, hogy nem inkább a reggel óta a helyszínen dolgozó rendőröket kellene bemutatni a lakosságnak, a médiát meglátva érdekes módon azonnal munkához látó cigányok helyett? Már nem hallottam a riporter válaszát. Mikor a média munkatársai elmentek, az egyik kolléga oda is kiáltotta a cigányoknak, hogy "Már nem kell dolgoznotok, elment a kamera, biztos benne lesztek a tv-ben!" A kátrányos helyzetűek fel is hagytak a munkával.

    Ez csak néhány kiragadott példa abból, amit én láttam és tapasztaltam az ott tartózkodásom ideje alatt. Az összezsúfolt szállásokról és a koordináció hiányáról, a rendőrség által vásárolt naptejek, napolajak minőségéről, a törvénytisztelő helyi lakosság véleményéről, elkeserítő helyzetéről már inkább szót sem ejtek."





     ---



     És hogy teljes legyen a kép, a gátakon dolgozók Miskolcról kapnak parizert és kenőmájast, a sportcsarnokban elszállásolt cigányok napi 5 ( öt! )-szöri étkezést (de válogatnak, semmi nem jó). Ugye kajára nem kell költeni, azt a pénzt azonnal el kell inni. Mert házat majd épít a zállam. És hát az élet nem áll meg, a szerelemnek be kell teljesülni, az ösztön, meg a hormonok, szóval cigány úr a sportcsarnokban tette férfiúi kötelességét cigányasszonnyal egymás örömére, és őket az sem tartotta vissza, hogy még kb. 750-en vannak ugyanabban a légtérben... abbana csarnokban, ahol a DKSK-s lányok pár éve megverték a Mizo-PVSK kosarasait, ami akkor keveseknek sikerült. Most meg fertőtleníteni kell. Igazságtalan vagyok?



     

    előzmény:
    énvagyokamájer (3944)
    2010-06-14  14:27
  8. 2010. június 14. 14:273944.

    Egyértelmű.

     

     

    "Mivel nem olyan sokan látogatjuk (az ezer bejelentkezett, és több ezer regisztrált felhasználóhoz képest, akik itt fórumoznak, bagatell), így nem hiszem, hogy akkora nagy erőráfordítás szükséges ehhez."

     

    Tudjuk, hogy jellemzően kiknek (szándékos a többes szám, kifejezetten kül-, és belpolitikai értelemben is) a szokása ez: jogtiprás, önkényesség, aránytalanul nagy és szükségtelen eszközök, illetőleg erőszak és agresszió alkalmazása...

     

    És akkor most úgy panaszkodtam (szerintem jogosan), mint amilyen aljas és átlátszó képmutatással az érintett csoportok (köztük kozmopolitákkal...) szoktak (szerintem nem jogosan).

    előzmény:
    Damil1 (3941)
    2010-06-13  17:48
  9. 2010. június 14. 14:173943.

    "Igazatok volt, nem sok fogalmam volt arról mi is történik otthon , mi a helyzet.De most már tudom...akivel csak beszéltem , értetlenül nézett miért vagyok ennyire megijedve a jobbik miatt, hiszen ezek csak egy jelentéktelen és buta csoport ,akiket még kinevetni sem érdekes és csak arra voltak jók, hogy létező problémákat felvessenek és más csoportoknak alkalmat adjanak hogy végre beszélhessenek róla, emberséggel."

     

    Örülök, hogy egyetértünk a Jobbik társadalmi szinten hasznos mivoltában. Ne félj tőlünk!

     

    Azt javaslom: a jövőben olyan témákról, amelyerőll fogalmad sincs, ne írj ezerszámra rágalmazó, műveletlen, vagy aljas kommenteket.

     

    "kezdetét vette a kicsi és tudatlan csoport lejáratása , tönkretétele."

     

    Ez igaz, folyamatosan próbálkoznak, természetesen. A politikában, a médiában és ezen a fórumon is. A Jobbik nem kicsi és jelentéktelen, hanem még mindig egy népszerűsödő, erősödő mozgalom, több mint 800 ezren voksoltak rá, úgy gondolom ma már kb. 1 millió magyar állampolgár szavazna rá és a fiatalok közül egyre többen és többen leszünk. Természetesen nem te voltál a legnagyobb ellenfele a Jobbik-szimpatizánsoknak itt a fórumon. Bebizonyosodott, hogy a háttérben afféle "szürke eminenciások" fáradoznak a Jobbik elszigetelésén, lejáratásán, náladnál hatékonyabb eszközökkel.

     

    Akinek szeme van lássa meg, akinek füle van, hallja meg...

     

    "teljesen tehetetlenek vagytok ."

     

    Azt majd meglátjuk. Én optimista vagyok. És nem mindenféle alap nélkül.

     

    "úgy döntöttem, hogy felhagyok az ellenetek való harccal, döglött oroszlánba nem kunszt még egyet rúgni."

     

    Ahogy gondolod, sanyi.

     

    "A jobbik , vele vona  elhunyt, kivérzett, ennyire volt elég a szájhősködés és hazudozás."

     

    Jogod van ezt gondolni, sanyi. Gondolatszabadság van. Elvileg...

     

    "amint elmegyek ti is egyre kevesebbet fogtok csevegni , ahogy ez látszik a nélkülem folyó fórumon is, a hozzászólások 10%-nyi mennyiségre estek vissza, mert egymásnak nem tudtok semmi  újat mondani, kreativitásotok, nulla."

     

    Szó nincs erről. Technikai oka van annak, hogy ez a topik (és sok más a moderációnak "csak és kész" nem tetsző elszigetelt, a legtöbb fórumozó nehezen tud csak rátalálni (hiszen nem jelenik meg az "aktív topikokat mutató frame-ben). De hát ez valakinek a kifejezett célja. Ehhez neked valószínűleg nincs közöd (bár ki tudja, talán mégis), ellenben nélküled ezek a topikok újra kultúráltak és színvonalasak lehetnek majd.

     

     

    "a magyar nép tudja ki az ellensége, tudja hogy a jobbik a legaljasabb csoportosulás és hamarosan vége már mert a magyar , becsületes fajta, aljasságra nehéz rávenni, csak azt bántja aki bántja őt , a jobbik pedig csak a magyarság alja, mint valamikor a nyilasok voltak"

     

    Előbb-utóbb lelepleződnek a magyar nép ellenségei és akkor már többen fogják tudni a társadalom 30%-nál.

     

    A Fidesz szavazók is jót akartak. Ha nem lett volna Jobbik, valószínűleg rájuk szavaztam volna. De a szavazók 30%-nál több korrekt információk, tájékozottság és/vagy megfelelő morál hiányában nem volt képes felelős döntést hozni a 2010-esa választásokon sem. Reméletőleg a Jobbik folytatja a tabu-döntögető politikáját és azon lesz, hogy a magyar állampolgárok mind tisztábban lássanak és képesek legyenek megítélni helyzetünket, felelős döntést hozva 2014-ben.

     

    Majd meglátjuk, mi lesz ebből. De ettől még hosszú évek választanak el, sok történéssel.

     

    előzmény:
    Jobbikfan (3936)
    2010-06-13  14:42
  10. 2010. június 13. 18:303942.

    Tudod, hol voltál, te vén buzi? Az apád faszán, ott, de nem Magyarországon.

    Hihetőbb lenne, ha megint te csúnyáskodnál ott a képeken, ahogy szoktál.

     

    Nem jössz többet? De kááááár! Kirúgtak, bérforumozókám, vagy találtak helyetted jobbat?

     

    előzmény:
    Jobbikfan (3936)
    2010-06-13  14:42
  11. 2010. június 13. 17:483941.

    Höhöhö!!

    Mekkora bajban lennének a modik, ha külön kérnénk, hogy erre a pár politikai gumiszobába hozzanak olyan szabályokat, hogy ha valakit kitiltanak, akkor indokolják már meg a pol. mod. szobában, miért, és mennyi időre. 

    Így a többiek számára is tanulságként szolgálna az eset, és könnyebb lenne elkerülni a szabálysértéseket.

     

    De ha az az indoklás, hogy "Csak", akkor persze elég nehéz elkerülni a szabálysértéseket.

     

    Mivel nem olyan sokan látogatjuk (az ezer bejelentkezett, és több ezer regisztrált felhasználóhoz képest, akik itt fórumoznak, bagatell), így nem hiszem, hogy akkora nagy erőráfordítás szükséges ehhez.

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
    2010-06-12  22:10
  12. 2010. június 13. 17:423940.

    Írjatok ti is hozzászólást a cikkhez,én már írtam! :-)))

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
    2010-06-13  17:06
  13. 2010. június 13. 17:313939.
    Kedves Fórumozók!

     

    visszajött a troll,az űrféreg sanya,

    azt javaslom,hogy folytasuk a beszélgetést az új "szeparé" (zárt,és félzárt topikok) rovatba áthelyezett (ettől még pol.gumiszobás) JOBBIK ÜVEBTOPIKBAN!!! 

     

    (tudom,hogy már most is inkább ott beszélgetünk,és ez így helyes!!!)

     

    És azt javaslom,hogy mindenki aki tagja, tegye ki a kedvencek közé,hogy hamar megtalálja,

     

    tisztelettel várunk oda mindenkit,aki építő jelleggel szeretne a témáról beszélni,függetlenül attól,hogy ő jobbos,balos,vagy liberális,lényeg a lényeg,a Sanyihoz hasonló trollok ott nem tudnak személyeskedni,és akadályozni a kultúrállt gondolatcserét!

    gyertek,jöjjön mindenki,aki építő jelleggel akar a témáról beszélni!

     

    néha IDÉZZÉTEK ezt a hozzászólást,hogy látható legyen az újak számára is az üvegtopik!!!!!! meg hogy ti is meg tudjátok találni (ha csak nem teszitek ki a kedvenc topikok közé az üveg topikot)

     

    tehát mégegyszer a link:

     

    www.nlcafe.hu/forum/?fid=441&topicid=254937

     

    GYERTEK!

     

    Üdv,Landroverfree

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
    2010-06-13  16:42
  14. 2010. június 13. 14:563938.

    Ne fárasszátok a fejeteket, a válasszal, engem már nem ér el szarok rátok ezentúl, mert jellemtelen és értéktelen szemét vagytok

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  15. 2010. június 13. 14:553937.
    Előzmény: eimrow

    Ezt láttátok már?

     

    http://www.hunhir.hu/index.php?pid=hirek&id=30715

     

    A statisztika szerint 134-en olvasták 

     

    Ez már majdnem tömegbázis , igaz ebben benne vannak akik többször visszatértek, akik csak röhögni jöttek, de azok is akik azért hogy irjanak erről valamelyik normális oldalra, vagyis a tényleges látogatottság, kb 62

     

    Nevetséges

    előzmény:
    eimrow (3910)
    2010-06-10  19:10
  16. 2010. június 13. 14:423936.
    No hát visszatértem...

    Bár semmi kedvem nem volt hozzá, sokkal  jobb volt otthon lenni  12 napot, mint itt bármikor is.

    Kedves damil, juszuf, landroverfree,activeclod,tweety,instantbagoly, livilla , mousetrap ,drágamama,bambütyök  és  akiknek a neve nem jut az eszembe !

    Igazatok volt amikor azt mondtátok ,hogy innen a távolból fogalmam nem lehet mi a helyzet Magyarországon !

    Tényleg nem tudtam és tényleg az kellett, hogy magam menjek utána, elmenjek kisebb falukba , bemenjek a kocsmába és magam kérdezzek embereket milyen a hangulat.

    Beszélgettem emberekkel sokfelé leginkább Pesten , de vidéken is, sokfelé.

    Fárasztó , de tanulságos volt kocsikázni  hogy meghallgassam  a „cigányterror „ áldozatait.

    Részt vettem egy fesztiválon is, Athe Sam néven, ahol pár ezren egy hétig minden nap eljöttek.

    Otthon voltam és rengeteg szabad időm volt, ezért megnéztem és meghallgattam mindent, amiből tájékozódhattam.

    Igazatok volt, nem sok fogalmam volt arról mi is történik otthon , mi a helyzet.

    De most már tudom.

    Az van, hogy akivel csak beszéltem , értetlenül nézett miért vagyok ennyire megijedve a jobbik miatt, hiszen ezek csak egy jelentéktelen és buta csoport ,akiket még kinevetni sem érdekes és csak arra voltak jók, hogy létező problémákat felvessenek és más csoportoknak alkalmat adjanak hogy végre beszélhessenek róla, emberséggel.

    Most meg már kezdetét vette a kicsi és tudatlan csoport lejáratása , tönkretétele.

    Feleslegesen aggódtam, kínlódtam, hogy ellenetekben valamit tegyek, mert nektek alig sikerült a szellemi fogyatékosokon kívül valakit meghülyítenetek, teljesen tehetetlenek vagytok .

    Elszigetelt, kicsi csoport vagytok, ráadásul szellemi képességeitek csak az IQ adatok hamisításig terjednek, tökéletesen reménytelen a helyzetetek, értelme a tevékenységeteknek ,nulla.

    Ezért úgy döntöttem, hogy felhagyok az ellenetek való harccal, döglött oroszlánba nem kunszt még egyet rúgni.

    A jobbik , vele vona  elhunyt, kivérzett, ennyire volt elég a szájhősködés és hazudozás.

    Nagyon sajnálom hogy egyedül maradtatok a fóbiáitokkal, de mostantól én sem erősíthetem a csoporthoz tartozás élményeteket , amint elmegyek ti is egyre kevesebbet fogtok csevegni , ahogy ez látszik a nélkülem folyó fórumon is, a hozzászólások 10%-nyi mennyiségre estek vissza, mert egymásnak nem tudtok semmi  újat mondani, kreativitásotok, nulla.

    Hunyjatok el szépen, békében, belenyugodva a halálos vég megkerülhetetlenségébe,felesleges handabanda nélkül , méltóságban !

    Figyelmetekbe ajánlok egy kis albumot , azért csináltam hogy lássátok hány magyar arc van a cigányfesztiválon és hogy elgondolkodhassatok azon, mit kellett volna hazudni hogy ez ne így legyen

    http://www.rrrr.eoldal.hu/fotoalbum/nincs-megadva -rovat/athe-same/107

    Egyenlőre azonban még  nem sikerült semmit sem elérnetek, a magyar nép tudja ki az ellensége, tudja hogy a jobbik a legaljasabb csoportosulás és hamarosan vége már mert a magyar , becsületes fajta, aljasságra nehéz rávenni, csak azt bántja aki bántja őt , a jobbik pedig csak a magyarság alja, mint valamikor a nyilasok voltak

     
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  17. 2010. június 12. 18:083935.

    www.youtube.com/watch?v=HXz9fC5m8sc&feature=related

     

    MR1 Kossuth Rádióban egy vicces riport az MSZP jól tájékozott szavazótáborából néhány mintapélda

     

    előzmény:
    peléisten (1)
    2009-05-05  17:04
  18. 2010. június 12. 16:413934.

    Landroverfree, nagyon szép, amit csinálsz, csináltok :) ---{---{---@

     

    Mentek még vissza valamikor a gátakra?

     

    Szia Vattatyúk!!! Üdv újra a klubban ;)))

    előzmény:
    landroverfree_ (3929)
    2010-06-12  11:58
  19. 2010. június 12. 14:073933.

    Lehet, hogy csak nekem tűnt  fel, de már gyűlnek a Fideszt szídó topikok, a 16%-os adókulcs és a 2 éves gyes most a két legvitatottabb téma.

     

    Kíváncsi leszek, mi lesz később?

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  20. 2010. június 12. 14:063932.
    előzmény:
    landroverfree_ (3929)
    2010-06-12  11:58
  21. 2010. június 12. 12:133931.

    Visszatértem, mint különös visszaeső.

    :)))

    Még szerencse, hogy az elvtásak nem támogatták a háromcsapás törvényt, mert már a hétvégén akasztani is lehetne engem a Krasznaja Plósagyon. Vagy egyenesen a Jetruzsálemi templomhegyen. :))

    Még jobb! :))

     

     

     

    előzmény:
    landroverfree_ (3930)
    2010-06-12  12:00
  22. 2010. június 12. 12:003930.

    szia Vattatyúk!

    örülök,hogy visszatértél,a humoros és csattanó,de igazmondó stílusoddal együtt !

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
    2010-06-12  11:27
  23. 2010. június 12. 11:583929.

    sziasztok!

    na megjöttem,úgyhogy a beígért "élmény"beszámolóm a BAZ megyei árvízről,és a védekezésről,tehát,

    Miskolcra érkezve már láthattam,hogy az autóút egy nem túl mély "folyó lett,de az autók, buszok,teherautók még tudtak rajta közlekedni,szerencsére,a gátakra csak engedélyel lehetett belépni,na a gáton kívűl aztán volt ám....szóval emelkedett a szinva,nagyon is,na de,megérkeztünk a gátra,ahol már javában jártak a teherautók a homokkal,mielőtt kiszáltunk volna a buszból,mindenki (én is :-) fölvett egy neonsárga erősen poliészter,inkább esőkabátra hasonlító vízjáró overál (szépen rajta volt,hogy Jobbik :-) ,és egy pár hossssszú gumicsizmát,természetesen a nagy meleg ott már javában tombolt ,sajnos,ez még jobban megnehezítette a munkát,de hát a szinva árad,nem válogat,dolgoztunk hát,töltöttük a homokzsákokat,és pakoltuk a gátat,küözdöttünk hát a nagy melegben az árvíz ellen,markológépek,teherautók,mind tele volt a homokkal,és mindenki együtműködve küzdött az árvíz ellen,természetesen a nagy melegben ásványvizet is osztottak a védekezőknek,Edelényben még nehezebb volt,ott már a nagy melegben ivóvízellátásban kellet hiányt szenvednünk,szerencsére azért kaptunk ott is,Edelényben állt a viszonylag mély víz a kertekben,és sajnos elpusztult állatokat is lehetett találni :-((( a gátakon itt is ezerrel kellet dolgoznunk,és az időjárás itt sem segített minket :-((( a víz kiszivattyuzása pedig ott még akkor nem kezdődött meg,és bár volt nálam naptej,akinél meg nem volt,adtak neki,sajnos leégtem,még jópár sorstársammal együtt,de ez csak az utolsó nap délutánján történt,és sajnos még mindig el vannak öntve lakások százai,volt olyan ház,aminek leszakadt a teteje,BAZ megyében tehát még nagy szükség van a segítségre

    előzmény:
    peléisten (1)
    2009-05-05  17:04
  24. 2010. június 12. 06:573928.

    Ezt nem értem egyébként.

    OK, hogy a politikusaink letojják, velünk mi van, csak nekik legyen meg minden jó.

    Az is megteremtheti ezt magának, aki elég gazdag, politikától függetlenül.

     

    De komolyan nem lesz nekik semmi káruk abból, ha ilyen viszonyokat alakítanak ki az országban?

    Azt hiszik, akkor is jönnek majd a külföldi befektetők, és nem fog az EU odacsapni az orrukra? 

    Az nem gáz, ha ezért vonulnak ki a multik? Mert pl. csapatostól támadnak majd bűnözők a közúti szállítmányaikra? Vagy ha lasszóval nem tudnak már munkaerőt fogni?

    Akkor ki fog adót fizetni az okosoknak?

     

    Miből fognak pl. autópályaépítésekre költeni, amiből bőven lehet "lecsipkedni"? EU-s pénzekből?

     

    Nem hiszem el, hogy ez bármilyen politikusnak jó lenne.

    Azt hiszem, épp eszű ember, ha hatalomhoz jut, akkor is azon kéne munkálkodjon, hogy egy hatalmas, gazdag, jól működő országot hozzon létre.

     

    De jelen pillanatban, ahogy itt tökölésznek: nem ezt fogják elérni, hanem az ellenkezőjét.

    Azt hiszik, a "Hárommillió bűnöző országa" nekik jó lesz?

     

    Ilyen szempontból mindegy, hogy ennyire rossz szándékok vezérlik őket, vagy ennyire nem tudják, mit csinálnak.

    Utóbbit nehéz elképzelni, mert már tényleg még az ovisok is látják, hogy mi a baj és mekkora, kizárt, hogy pont ők ne vennék csak észre két parlamenti ülés között.

     

    előzmény:
    énvagyokamájer (3927)
    2010-06-11  23:12
  25. 2010. június 11. 23:123927.

    Tweety azt válaszolta, amit én is akartam.

     

    Így tőle idézek, majd folytatom:

     

    a gazdagoknak van pénzük biztonságot teremteni azon a környéken, ahol ők élnek. Rájuk vigyáz majd a fegyveres testőrség, rendőrség, magas falak, biztonsági kamera, riasztóberendezések stb. Mit érdekli az őket, hogy mások hogy élnek...

     

    Pontosan! Ezt hívják banán-köztársaságnak...Ami azokra a dél-amerikai orsázgokra utal, ahol gigantikus a társadalmi feszültség, a társadalom 90%-a nyomorban él, míg a felső néhány százalék gusztustalanul gazdag.

     

    Ők élnek olyan körülmények között, ahogyan Tweety leírja.

     

    Dél-Amerikában a szegények 5 percenként elrabolnak valakit váltságdíjért.

     

    Ott a gazdagok testőrökkel járnak mindenhová. Ajánlom azt a filmet, hogy: "A tűzben edzett férfi". Éppen erről szól, bemutatja az ottani testőrök életét.

     

    A ma kezdődött foci-VB helyszínén, a Dél-Afrikai Köztársaságban is hasonló a helyzet

     

    Ott a dolognak etnikai háttere van, nevezetsen régebben a búrok (fehérek) voltak többségben (apartheid), ma pedig már nem és a demokráciában a többség dönt.

    Mi is ezen az úton járunk...

     

    Idézek:

     

    ...a legtöbb tehetősebb fehér magas betonfalakkal és elektromos kerítésekkel védett erődökbe költözik, a szegényebbek pedig zárt közösségeket alakítanak ki, ahol megpróbálják a közösséghez tartozó utcák forgalmát ellenőrizni. Reggel és este szinte padlógázzal kell bejárni a zárt udvarokba, mivel nagyon gyakori, hogy ilyenkor támadnak a lakosokra a bűnözők...

    előzmény:
    Damil1 (3925)
    2010-06-11  19:20

Címlap

top