Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Látomás-fekete alak

csajka01
Létrehozva: 2009. január 25. 16:55

Sziasztok!
Ez nem kamu topic!!!!

Szeretném ha jelentkeznének azok, akik láttak már fura lényeket, szellemeket vagy nem is tudom minek mondani őket!

Konkrétan az érdekelne, hogy látott-e valaki közületek fekete csuklyás alakot! Tudjátok-e mi ez ??? 

Mint kiderült nem egyedül én láttam, már 4 ember van aki látta!
Engem nagyon megrémiszt! Kérem akik nem hisznek a dologban azok ne szekáljanak;mert komolyan gondolom a témát. Sőőőőt orvos is látott és normális vagyok, nincsen se szervi- se lelki bajom!! Még mindig logikus magyarázatot igyekszem keresni a velem/velünk történtekre; de egyre nehezebben megy.....

Majd később benézek, hátha ír valaki. Gondolom vasárnap délután a kutya sem néz erre felé; de hátha..

Igyekszem válaszolni, ha ír valaki

Sziasztok!

  1. Torolt_felhasznalo_690740
    Torolt_felhasznalo_690740
    2009. január 26. 19:56101.
    Látok. Érzek. Tanulok. Mindig is tudtam a másvilágokról, ismerem is őket nagyjából, bár még engem is meglep sokszor a természet - fölötti. Én szeretnék segíteni a véletlenül ebbe a világba csöppenteknek kikavarodni innen. Ha akarják egyáltalán. Am tanítok is, könyvet is írok erről a témáról, és még sok más.... vagyok. Jó pár év tapasztalataiből tudok csak írni, tanácsot adni. Viszont nem kell ezeket megfogadnia vagy meghallgatnia annak, aki nem hiszi h igazam lenne....(csak úgy eszembe jutott) De szerintem senki se keveredjen bele ebbe a témába, vagy ha már benne van, siessen kiutat találni innen, mert minél többet foglalkozik vki ezzel a dologgal, annál inkább belemélyedik. Sok sok energia kell ahoz h ne okozz magadnak tudatlanságból fakadóan bajt. Ez a világ nem játék. Ne zargassák feleslegesen. Mindenki keresse a jót önmagában, és akkor nem lehet baj:) És ha kell, rásegítek egy kicsit. Viszont én azt vallom, h az ehez a világhoz nem értő, nem tapasztalt személyek ne keressék a túlvilággal a kapcsolatot. Csak a magyarázatot.
    előzmény:
    *málna (99)
    2009-01-26  19:39
  2. Torolt_felhasznalo_690740
    Torolt_felhasznalo_690740
    2009. január 26. 19:41100.

    ibr...

    Nos, az van, h egy lény a hatáskörében tart téged. És az összes jelenség hozzá kapcsolódik. Sürgősen meg kellene tőle szabadulnod. Ártó lény, még ha nem is tűnik annak néha. Nem akar az rosszat, csak irányítani az életedet. Lehet h észre se vetted, és/de már ő vezényel helyetted sok helyzetben. Azért vagy fáradt, mert két személyt hordasz magaddal. Megosztja az erődet és élősködik rajtad. Ez a lény már úgy látszik benned/veled van. Mit szeretnél tenni vele?

    előzmény:
    ibr (86)
    2009-01-26  16:02
  3. 2009. január 26. 19:3999.
    mint az a kettő....
    előzmény:
    *málna (98)
    2009-01-26  19:39
  4. 2009. január 26. 19:3998.

    Köszönöm!

    Érdekes amit írsz. Ez inkább szolgál magyarázattal, mit a a kettő, amit már leírtam.

    Honnan tudod, amiket tudsz?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_690740 (97)
    2009-01-26  19:28
  5. Torolt_felhasznalo_690740
    Torolt_felhasznalo_690740
    2009. január 26. 19:2897.

    *málna!

    Én egyik teóriának se adnék igazat. Biztos nem a nagypapád volt. Ha pedig az a halott férfi szelleme lett volna, akkor máshogy jelent volna meg. Sötét energiájúnak tűnik a lény a leírtak alapján, és azokból amik még kiderülnek ebből a pár sorból.... Szerintem egy Vándor lehetett. Hírhozó az árnyvilágban. De nem sok minden derült ki a gondolataidból, so nem tok pontosabbat mondani. Am a hírhozók nem feltétlen személyfüggők, sőt, valamikor csak átvándorolnak egyik helyről a másikra h tegyék a dolgukat, és ilyenkor esik meg h halálra rémisztenek minket.

    előzmény:
    *málna (64)
    2009-01-25  21:44
  6. Torolt_felhasznalo_690740
    Torolt_felhasznalo_690740
    2009. január 26. 19:1896.
    Michel11. Te miért vagy jós?... Írj még.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_653182 (75)
    2009-01-26  07:35
  7. 2009. január 26. 19:0495.

    Sziasztok,

     

    Eddig csak csendes megfigyelő voltam... de mivel velem is megestek-megesnek dolgok szeretnék én is hozzászólni.

    Az, hogy ilyen dolgokat megtapasztaltok egyértelműen mutatja, hogy vagy "csak" érzékenyebbek vagytok az átlágnál vagy pedig bizonyos képességek birtokában vagytok.

    Azt hiszem Zoli írta, hogy attól tart, ha foglalkozik a dologgal, úgy felerősödnek ezek a történések. Ez így van -sajnos?- és szerintem mindenki mérlegelje, hogy szeretné e hogy nagyobb betekintése legyen a dolgokra avagy nem....  Ha ez titeket megrémiszt és nem tudjátok kezelni, csak sodródtok; én inkább azt tanácsolnám, hogy egyszerűen mondjatok nemet és kérjetek segítséget. Ha úgy érzitek, hogy nektek valamiféle célotok/küldetésetek van és megbírkóztok ezzel a képességgel, akkor hajrá! De csak óvatosan! Ne higgyetek el mindent, és ami a legfontosabb, csakis a fény útján járjatok! Bízzatok a megérzéseitekben, és ne hagyjátok magatokat megfélemlíteni. 

    És ami a legfontosabb, ha tudsz segíts és ne csak ez embereknek! 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_690740
    Torolt_felhasznalo_690740
    2009. január 26. 18:1394.

    Kedves 3636!

    Örülök h rám gondoltál:)

    Am Szívesen válaszolok mindenkinek aki írt nekem, de előre jelzem: lehet h mondani/írni fogok olyan dolgokat, amik lehet h nem fognak tetszeni nektek(felkérőknek), és lehet h ha megtudtok még pár fontosabb információt, akkor erősödhetnek a tapasztalásaitok... És saját nyelvezetet használok egyes lények nevének kifejezésére, so, lehet h néhány megnevezés furcsának tűnhet majd, mert saját tapasztalások útján térképeztem fel azokat a dolgokat, amiket lefogok írni. + Mivel nem találkoztam személyesen egyikőtökkel sem, biztosat nem tudok mondani senkinek, csak a lehetőségeket veszem majd számon, h kivel mi történhetett...

    Tehát ezeket mérlegelve olvassa el mindenki az írottakat!

     

    So 36...

    Ha jól értem a helyzet a következő: fehér alak, idő és személybefolyásolás(téged bef.), a térbeli kötődésről nem is beszélve, hisz veled mozog az egyén...

    Szerintem az lehet az egyik baj, h mondtad, h nem hiszel/hittél egyáltalán semmilyen felsőbb hatalomban, legyen az isten, vagy szellem... Ez am nem baj, de az a valaki aki zaklat téged, tudhat rólad valamit, ami elég nagy súlyú dolog lehet, mert ő csak ott van veled valamiért. Tod, az én hitem és életszemléletem szerint van felsőbb hatalom az emberek felett. Nem mondom h isten, sem azt h más, én csak"erőknek"szoktam hívni ezt az irányító valamit, ami az embereket is irányatja valamiért, valahogyan... Belenyúl az életünkbe ha akarjuk, ha nem. És persze a másik fontos tényezője a dolognaknak, h van reinkarnáció!!! És van túlvilági élet, ami ezzel a reinkarnációval kéz a kézben jár... So, sztem a második gond: az lehet az ilyen események hátterében, h vagy egy előző életedben, vagy a mostani életedben tettél valami olyan dolgot, ami nem csak neked árthatott de nagyon, hanem másoknak is. És az erők úgymond hozzád vezették vezeklés ként ezt a kis helybéli szellemet, h kárpótolják a sérelmeket. DE! Ha akart volna, már sokkal többet árthatott volna az a lény neked, de mivel ez nem következett be, ezért a tanúlság az, h jó ember vagy, mivel nem lett különösebb bajod tőle, viszont az erők és ez a lény meg akar leckéztetni téged, h jöjj rá valamire. Valamire emlékezned kell a múltból, azért nem hagy békén. Lehet köze ehhez am a lényen látott arcnak is! Nem is mondtad h milyen arcot láttál:) So, mi is volt az? Mit láttál? ... Az előzőekre utal az is, h ha beszélsz hozzá, és kéred, akkor békén hagy... Tehát nem konkrétan ártani akar neked, de az a célja, h elérjen nálad valamit, mert eltökélt lények ezek a helybéli szellemek! És nem akárkikre"másznak"rá, hanem azokra,(ebben az esetben)akikre úgy gondolják h megérdemlik a büntetést, de még javítható a személy. VISZONT! Akit már az őrületbe kergetnek, az már más kategóriába esik!!!! Az más tészta. Ott mások a célok. De amíg"csak"ennyi a probléma velük, az ilyen lényekkel, akkor csak egy a teendő: magadban keresd meg a megoldását az ügynek, mert te magad vagy a kulcs. De ha nagyon nem tudod h mi is lehet ennek az oka, akkor itt egy lehetőség, de csínján vele, és a legfontosabb az önuralom! És figyelj mindenre ami benned történik...Ülj le nyugodtan oda, ahol a legtöbbször zaklatott téged ez a fazon:) és relaxálj kicsit. Gondolj rá, hívd magadhoz és állj neki ellent! Kényszerítsd arra most te h ő legyen a dolog középpontja, ne te! Próbálj belelátni, és puhatold ki h mit is akarhat... Viszont, mert nem ismerem a dolog súlyosságát igazán, így ha nagyon nem érzed magad biztonságban tőle, akkor vegyél 10 fehér, ugyanolyan gyertyát. Ülj a padlóra, tedd magad köré körben a meggyújtott gyertyákat, és koncentrálj rájuk, ha nagyon félnél. Az lesz a védelmed, ha eldurvulna a helyzet. És beszélj vele. De az a helyzet, h ezt csak akkor alkalmazd, ha érzel magadban annyi erőt h szembeszállj vele, és csak is végszükség esetén. Ha kiderül h mi dühíti annyira az a lényt, akkor tudsz rajta változtatni is, ha mással nem, megbánással. Mert az látszik a storyból, h a meghunyázkodásodra hajt a kis szellemünk, h ismerd el őt nagyobbnak. És ha minden jól megy, elfog menni a szellemi lény, aki már kitudja mióta van veled.
    Tehát, ennyi lenne, nem túl tömören, és bocsi h ennyit írtam:P

    Remélem tudtam segíteni, de vigyázz magadra, és ne hagyd h elfajuljon a helyzet! És lehet h az ilyeneket priviben kéne kitárgyalni, nem?:P

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_815035 (66)
    2009-01-26  00:08
  9. Torolt_felhasznalo_204816
    Torolt_felhasznalo_204816
    2009. január 26. 17:2893.
    Senki sem hitt nekem addig amig minden meg nem történt ugy ahogy a hang elmondta.Sajna én meg nem tudtam pontosan mire vélni és lett is bajom .
    előzmény:
    kékpuma (88)
    2009-01-26  17:07
  10. Torolt_felhasznalo_204816
    Torolt_felhasznalo_204816
    2009. január 26. 17:2392.
    En éreztem már különös de magával ragadó illatot és halk selytelmes seppegést.
    előzmény:
    csajka01 (89)
    2009-01-26  17:16
  11. Torolt_felhasznalo_204816
    Torolt_felhasznalo_204816
    2009. január 26. 17:2191.
    Szia csajka01.Hozzánk egy nyári estén jöttek a fekete ruhás alakok négyen voltak.Az ablak résnyire volt nyitva,azon át jöttek be a szobába.A ferjem aludt én nem birtam aludni.Tehát nem álmodhattam.Mikor bent voltak szinte teljes merevséget éreztem a szemeim olyan tágra nyitva ahogy csak lehet.Szemben álltak velem az ágy végénél,és néztek rám.Aztán elindultak arra az oldara ahol a férjem aludt,csak a szememmel birtam öket követni.Körülvették öt.Ekkor már tudtam hozzá jöttek de nem jó szándékkal.Ekor kintről egy autó ment el és nagy zugásra egyből eltüntek.De maradtak ,mert elhivtam a természetgyógyász ismeröseimet és sikerült öket elküldeni de a távozásukat is ugyanugy láttam mint mikor jöttek.
    előzmény:
    csajka01 (1)
    2009-01-25  16:55
  12. 2009. január 26. 17:1890.

    Fú, hát csak annyi hogy boldogan élek, s nem streszelem magam lehetőség szerint hülyeségekkel. Úgy érzem megvan a boldogságom..

    Majd még írok, csak most mennem kell el itthonról...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_267965 (81)
    2009-01-26  14:34
  13. 2009. január 26. 17:1689.
    Lányok és amikor láttatok is valamit akkor hang is kísérte vagy pedig a kettő nem volt szoror összefüggésben egymással?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2009. január 26. 17:0788.

    Igen, annyi - talán sajnálatos - különbséggel, hogy eltűnt 6 éves korom után. Kórusokat hallottam a fejemben meg susmogást is. Néha már ráztam a fejem, hogy ne halljam.

     

    Nagyon érdekes a téma.

    Én meg éppen lázasodom be. 

    Talán nem kéne ezt és itt olvasgatnom.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_204816 (87)
    2009-01-26  16:58
  15. Torolt_felhasznalo_204816
    Torolt_felhasznalo_204816
    2009. január 26. 16:5887.
    Szia!Szerintem egyáltalán nem golyóztál be.Teljesen bele tudom magam képzelni a hejzetedbe.Képzeld hozzám kicsi korom óta beszél valaki,akkoriban csak ilyen selytelmes suttogásnak hallottam vagy gondolta,de most már rendes beszédnek.Sajnos most valamiért már csak akkor szól ,ha valami baj ,vagy rossz dolog van kilátásba.Egyébként egy gyönyörüen csengö férfi hang szokott szólni.Bármilyen zajon át meghallom.Na mondjuk félelmetes ez az egész.Történt már ilyen valakivel?
    előzmény:
    ibr (86)
    2009-01-26  16:02
  16. ibr
    ibr
    2009. január 26. 16:0286.

    Remélem valaki tud segíteni, én orvoshoz nem fordulok...

     

    Kb. másfél éve mindennap álmodom, de valami iszonyatosakat...mindig a halállal kapcsolatos, sokszor meg is halok álmomban és nem ébredek fel abban a pillanatban...és ez másfél éve minden egyes éjszakán így történik. Kialvatlan vagyok teljesen, gyenge, napi 12-14 órát is alszom alkalmanként, kezd elmosódni a határ a valóság és az álom között. Amikor felébredek sokszor érzem azt, hogy "távozik belőlem valami"...és olyan erős fájdalmaim vannak hetente legalább egyszer, hogy ez így nem mehet tovább...

    Mindig is sokat foglalkoztam a halállal, már gyerekkoromban is.

    És nekem is volt egy alak, aki megjelent, kb. 8 éves voltam, nekem foszforeszkáló színe volt, rendes emberi alak....nagyon erősen éreztem a jelenlétét, másnap Apukámat baleset érte....

    Ami viszont nagyon meghatározó, hogy amióta az eszemet tudom, érzem valakinek a jelenlétét...mindig hideg fuvallatot érzek, de teljesen betakarja a testemet...sokáig féltem tőle, talán most is, de valahol érzem, hogy ez nem feltétlenül rossz...és ha rá gondolok, azonnal tudom érzékelni...

    Nem tudom mit gondoljak ezekről.

     

    Ha valaki tud írni bármit, kérem írjon, mert szeretném tudni mi történik...vagy csak simán begolyóztam?

    előzmény:
    csajka01 (1)
    2009-01-25  16:55
  17. 2009. január 26. 15:4685.

    Szia!

    Engem érdekelne a véleményed, bár a leírásom talán nem túl részletes.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_690740 (67)
    2009-01-26  00:25
  18. Torolt_felhasznalo_267965
    Torolt_felhasznalo_267965
    2009. január 26. 15:0384.
    Nyugi!Ha a porszemcsék becsillannak,lehetnek ilyen dolgok a fotókon!A barátom fényképész.
    előzmény:
    -zsuzsi- (18)
    2009-01-25  18:00
  19. Torolt_felhasznalo_267965
    Torolt_felhasznalo_267965
    2009. január 26. 14:5183.
    Valószínüleg ezekből a tapasztalatokból,hogy nem tud az ember megmozdulni,született a "földbe gyökerezik a lába"kifejezés!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_267965
    Torolt_felhasznalo_267965
    2009. január 26. 14:4882.
    Nagyon ügyes szülő vagy,okosan tetted!!
    előzmény:
    csajka01 (39)
    2009-01-25  20:24
  21. Torolt_felhasznalo_267965
    Torolt_felhasznalo_267965
    2009. január 26. 14:3481.
    Szia!Légyszíves áruld el,hogy találtál rá az egyensúlyra magadban?Ez mit takar?Köszi!!!
    előzmény:
    csajka01 (49)
    2009-01-25  20:58
  22. Torolt_felhasznalo_954174
    Torolt_felhasznalo_954174
    2009. január 26. 14:3180.

    Szia!

    Nekem is van csuklyás alakom.Fekete,magas.Egyik éjjel  felébredtem,az erkélyajtó előtt állt,és úgy tűnt,néz ki az ajtó üvegén.

    Olyan érzésem volt,hogy a keze össze volt kulcsolva maga előtt.

    Azóta, ha éjjel felébredek,mindig az ajtó felé nézek,és megállapitom,hogy nem lehetett sem  a fények játéka ,sem semmi más,hanem az volt,aminek láttam is.

    Volt már narancssárga, teniszlabda nagyságú  gömb  is a szobámban,

    behúzódva a filodendron levele alá, teljesen lebénultam,ugyanakkor csodálattal töltött el.Volt már fujkorászós alakom is,de ez utóbbit álomnak tudom be.

    Azt olvastam,hogy ha kilépsz a testedből,a visszatérés szemvillanásnyi idő alatt megtörténik.Honnan tudjam,hogy az álmok nem valódiak-e,hiszen sok álom olyan valós élményt nyújt,hogy feledni sem tudom őket.

    előzmény:
    csajka01 (1)
    2009-01-25  16:55
  23. Torolt_felhasznalo_394423
    Torolt_felhasznalo_394423
    2009. január 26. 14:2779.
    Van egy nagyon elgondolkodtató film:Megszólít az éjszaka.Ez a témája és ott is fekete alakok szerepelnek.Ebben a filmben inkább figyelmeztetnek.Érdemes megnézni.
    előzmény:
    csajka01 (1)
    2009-01-25  16:55
  24. 2009. január 26. 12:4678.

    lentebb valaki mondta hogy szivják az energiánkat.

    a testvéremmel jártunk egy darabig nem is tudom term.gyógyászhoz

    aki azt mondta hogy neki nyitva van az aurája és valaki szivja az energiáját azért van minden baja.

    a villogás-rezgés hangokrol annyit tudok hogy ez a

    " testből kilépés "  elötti állapot.

    sokszor amikor jött ez az érzés  nem tudtam mozdulni  jajj de sz@r

     félelmetes érzés.    van itt aki már lépett ki a testéből és át tudott nyúlni mindenen?  értem ez alatt  falon  stb.. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_472487 (77)
    2009-01-26  11:05
  25. Torolt_felhasznalo_472487
    Torolt_felhasznalo_472487
    2009. január 26. 11:0577.

    "megelözte sokszor  villogás rezgés  aki ért hozzá tudja mi ez"

     

    én nem értek hozzá, elmondanád mitől van ez? Elég röviden, pár szóban is elég. Nekem is volt ilyenben részem, mozdulatlanság, fura hangok, majd a hang elcsendesül, és mintha áramot vezettek volna belém...  Évekkel ezelőtt rendszeresen átéltem ezeket.

    előzmény:
    krallani (30)
    2009-01-25  19:18

Címlap

top