Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Lefogyok!!!Janu ár 9-től!!!

Torolt_felhasznalo_403575
Torolt_felhasznalo_403575
Létrehozva: 2009. január 8. 21:06
Én holnaptól nekikezdek! Elegem van abból hogy egy nagy tohonya vagyok!!!

Júniusra lefogyok!!!!
Holnap lesz a 130 napom itt!!! Eredményem mindent tudok a tuti fogyásról, csak elméletben.
Ez nem mehet így tovább!!!
Mindenkit ide várok aki hajlandó velem küzdeni az álomalakért külön plussz pont ha legalább 20kg-ot akar fogyni vagy ha már elkezdte és sikeresen hagyja el tetemes kilóit!
Júniusra ha törik ha szakad strandalakom lesz és nektek? Várom hozzászólásaitokat és tippjeiteket módszerleírásokat és a sikertörténeteiket merthogy idén rengeteg ilyen lesz! Ugye
Sok kitartást és sok sikert meg sok-kilót kívánok az új évre!!!
  1. Torolt_felhasznalo_796327
    Torolt_felhasznalo_796327
    2010. június 25. 14:2122451.
    tudom, csak néha belefáradok. van mikor utálok tornázni mégis megteszem. és van,mikor nehéz 1-1 kajáról lemondani,hogy nem ehetek. ha meg ettem belőle, nem megy a mértéktartás és olyan falásiroham jön utána, hogy csak hüledezek.csak ma reggel volt kicsit rosszabb a kedvem, nem foglalkkoztat ám ennyit a dolog. megyünk tovább ugye csajok, jó kedvvel?!!!! sooook sooook napsütéssel!!!!ILKÓ!?!?!?!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_187622 (22448)
     
  2. Torolt_felhasznalo_327775
    Torolt_felhasznalo_327775
    2010. június 25. 14:0222450.
    Hello! Ha sikerül összeszedni a gondolataimat, írok majd egy mailt! Talán ha leírom, jobb lesz! Mindenkinek köszi az erőt, remélem ideér egyszer! Ne haragudjatok, hogy nem vagyok! Veletek semmi baj!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_796327 (22447)
     
  3. Torolt_felhasznalo_187622
    Torolt_felhasznalo_187622
    2010. június 25. 14:0122449.

    sajnos tudom hogy durva a xani de olyan szinten agyalok és dobog a szivem alvás előtt hogy csak ez segít...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_187622 (22448)
     
  4. Torolt_felhasznalo_187622
    Torolt_felhasznalo_187622
    2010. június 25. 14:0022448.

    a súlyod miatt? mi a baj vele?pedig olyan kis ügyes vagy, és az hogy nem fogytáé az amiatt van hogy nem is hiztál semmitháát vanúgy hogy semmi nem dobja fel az embert..most én is itt tartok, még a megszokott dolgok sem, ilyenkor a legjobb lelépni egy kicsit a megszokott környezetből!ha teheted..


    nyuszoo, nekem kb 2 hónap kellett hogy lemenjen a víz mega "hormonzsír"de neked is menni fog!!!jó lenne soha nem szedni de én sem tehetem, mert akkor ragyakirálylány leszek...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_796327 (22447)
     
  5. Torolt_felhasznalo_796327
    Torolt_felhasznalo_796327
    2010. június 25. 13:4822447.
    Szti!Majd írd meg légyszi hogy mennyibe kerül,mert ha 7végente van,jobban érdekelne. Elég nehéz a könyvből nézni a gyakorlatokat...de ma kipróbálom! már csak pszichésen is jót tesz!

    Zadrika!A xanax az durva!
    a sütögetéstől sem lesz jobb kedvem,már csak nyűgnek érzem az utóbbi időben..és régen is sütöttem!
    a súlyom miatt vagyok depis,meg hogy nem szabályos a ciklusom...ehhez nagy türelem kell megmondta a dokim is,csakhát néha elfogy...

    én gyógyszer abbahagyása után semmit nem fogytam  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_4274 (22445)
     
  6. Torolt_felhasznalo_4274
    Torolt_felhasznalo_4274
    2010. június 25. 13:4822446.
    szti amúgy a fényre sötétedős (uv-ra) lencsén gondolkodtam, de végül lebeszéltem magam, mert bár nagypn fényérzékeny vagyok, borult ég mellett erős uv-sugárzásnál megőrülnék tőle. meg a legfontosabb, hogy autóban nem sötétedik be, mert a szélvédő megszűri az uv-t. úgyhogy ez egy ördögi kör azért remélem be fog válni, mert annyira nem olcsó kolléganőm imádta, bár ő rendes szemüveget nem hordott, most van neki egy fényre sötétedős, bár azt sem nagyon teszi fel, csak kint.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_4274 (22445)
     
  7. Torolt_felhasznalo_4274
    Torolt_felhasznalo_4274
    2010. június 25. 13:4522445.
    cserép akkor ki fogom próbálni és mnnyi tejbe mennyi zabpehely kell?

    zadrika a tabi után mennyi idővel kezdett visszacsükkeni a súlyod? nekem sajnos jóval több, mint 3-4 kg lett tőle

    szti a dioptriás napszemüveget csak a szabadban akarom használni, de inkább főleg autóban nálam mindig van szemüveg, ha lencsézek akkor is. gondoltam, majd cserélgetni fogom, igazából főleg az autóban akarom használni, mert így egy kínszenvedés a matchot ismerem igen, amjd megnézem örülök, hogy Ezno ügyesebb lett, a tegnapi meg reméljünk egyszeri alkalom volt

    niveltago köszi kellemes délutánt
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_330577 (22440)
     
  8. Torolt_felhasznalo_187622
    Torolt_felhasznalo_187622
    2010. június 25. 13:3722444.

    Cserép nálunk is u,ez a helyzet az edző csajjal,,kb a táv is ugyanez,m de mi már 800ft ot fizetünk neki, hogy ne legyen olyan minuszban, háát nem azért jár hogy tele keresse magátjó a társaságunknagyon,barátok lettünk.


    Kia, de mi a baj??remélem semmi komoly, nem szabad elkeseredni, biztos van megoldás!akkor tényleg gond lehet ha még edzeni sincs kedved...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_187622 (22441)
     
  9. Torolt_felhasznalo_850806
    Torolt_felhasznalo_850806
    2010. június 25. 13:3622443.

    Nyuszoo, itt találsz valamit. Lehet, kötőjellel kell írni, ennek a small változata, lényegében ugyanaz s-match, match


    http://holmivan.valami.info/elelmiszer-bolt-lista/ match,Budapest


    Megyek, nehogy túlórázás bűnébe essek! Otthonról majd visszaolvasgatok, lártom, sokan benéztetek!


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_4274 (22436)
     
  10. Torolt_felhasznalo_347585
    Torolt_felhasznalo_347585
    2010. június 25. 13:3422442.

    Niveltago 7végére se mondanak jó időt. Vagyis 20fok lesz, de ugye hiába, ha esik az eső. Hát 7végére nincs semmi kontrét tervünk, csak pihizünk, tv-t nézünk. Anyós megy Erdélybe 1hétre, legalább kikapcsolódik ő is. Nekünk meg itt marad após. Nem tervezek vele találkozni 1x sem. 


    Nyuszoo azért jól gondold meg a dioptriás napszemüveget. NEkem 2 barátnőmnek is volt, hogy de jó. Aztán amikor meg használni kellett, azt mondták soha többet. Csak a szabadban lehet használni. Mihelyst bemész a boltba vagy olyan helyre ahol nincs rendes fény, már nem látsz vele. Ezért le kell venni, de utána meg nem látsz. És nem tudod mindig magaddal vinni a rendes szemüveget. Persze te tudod, csak gondoltam megosztom veled másik tapasztalatát. Jaja, Enzo már többet tud, bár előtte is okos volt. Inkább "kezelési" technikákban volt nagy segítség. TEgnap viszont nagyon meg kellett volna "verni". A nagykapun (tolókapu) nem megy ki, ha nyitva van. Tegnap a barátom eljött elém, és előbb kinyitotta, mint ahogy odaértünk volna.  Enzo meg kiszaladt, mert a másik oldalon volt egy vizsi. Szerencse, hogy nem jött autó, elég forgalmas helyen lakunk. Jól megszidtuk, de a nyílt utcán csak nem verem meg. Na, ez hosszú lett.  Biztos láttál már Pesten is Match-ot, Smatch-ot!!!!!!! Tele van vele a város. Zöld-fehér. Zabpelyhet rakhatod fasírtba is.


    Kia köszi az infót, arra emlékeztem, hogy írtad a dvd-t is a könyv mellé. Hazafelé megveszem. Pesten vannak tanfolyamok, 4órás és 1alkalmas. 7végente van. Már érdeklődtem, mikor, hol, mennyi. Majd írnak. Hát nem túl rózsás az én kedvem sem ezen a téren. Főleg, hogy rajtam még igazán nem is "akarnak" segíteni, így egyhelyben toporgok, nem tudom kihez forduljak, és hát így elég sz@r. Asszem nagyot kell hazudnom.  Na, azért fel a fejjel! Talán a sütögetéstől jobb kedved lesz, nem?   Legalább a tornán túl vagy.


    Cserép oks, értem. Hát 2000Ft-os óradíj nem semmi, ha azt veszed. Én örülnék annak is.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_850806 (22434)
     
  11. Torolt_felhasznalo_187622
    Torolt_felhasznalo_187622
    2010. június 25. 13:3422441.

    sziasztok


    háát  ajókedv az mostanában nálam is luxus.)de csajok fel a fejjel..!csak mindeninek jobb lesz már!nem szabad elkeseredni és feladni!Ok,????


    Nyuszoo nekem is a tabi miatt(is) van súlycsökkenés, nálam kb 3-4 kg ot jelent ha szedem, nagyon durva.(ez kb 2 hónap után muatatkozik)most ugyna étvágyam is nulla, de próbálok egészséges kajákat enni azért.már várom a balcsit nagyon!!


    tegnap bicóztam otthon 40 percet, ennyire futotta.  futni nem  mnetem a rengeteg szúnyog miattde  ma elvileg edzés, ha ne tudok menni akkor szaunázunk egyett, este helyi koncetre megyünk(táncos buli) de szo korán kelek, sajna mert munka van.


    alváscska xnaxal megy sajna..de úgy sem az igazi, a b,nőm(patikus) ajánlott egy nővényi alapút, majd jővő héten letesztelem.


    Ilko?????hednone?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_4274 (22438)
     
  12. Torolt_felhasznalo_330577
    Torolt_felhasznalo_330577
    2010. június 25. 13:3122440.

    persze, hogy lehet, csak z.pehelyből, nagyon fincsi lesz, olyan mint a tejberizs  


    Szti, nem a csaj szokta lemondani, hanem ha mi csajok nem jövünk össze min. 5-en, akkor kell felhívnom és akkor nem jön ki, mert nem éri meg neki, mondjuk megértem, mert oda-vissza 36-40 km-re vagyunk és fejenként 600 ft-ot fizetünk most ha 5-en vagyunk, akkor keres 3000 ft-ot , ebből lejön a benzinköltsége, mondjuk 800-1000 ft és akkor marad neki 2000 ft-ja, ezért sokan ki se jönnének, meg nem csak az 1 órája megy el, meg az utazás hát ez van

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_4274 (22438)
     
  13. Torolt_felhasznalo_796327
    Torolt_felhasznalo_796327
    2010. június 25. 13:2922439.

    köszi az erőt mindenkinek! 
    igyekszem!

    Niveltago, jó lehet ez a tallér!
    7végén már jobb idő lesz, és kimehettek a kisfiúval,lehet utána már könnyebben is fog aludni!

    Szti!Nincs hozzá dvd-m, de még neki sem álltam..ott van az ágyam mellett...kicsit macerás mikor kéne csinálni, ne legyen tele a hasam, ne fürödjek utána, és ne este csináljam....de nagyon rá kéne vennem magam, de negatív vagyok.
    épp tegnap este pityeregtem a páromnak a nődokis dologgal kapcsolatban...ezért is vagyok elkenődve... 
    de látom, neked sem jó a kedved 

    lassan én is mehetek haza melóhelyről, de viszem haza munkát, és sütit kéne sütnöm a 7végére névnapra...
    szerencsére reggel letudtam a tornát,rr4 popsi,comb,has. de azt hittem megőrülök annyira nem volt kedvem hozzá!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_347585 (22428)
     
  14. Torolt_felhasznalo_4274
    Torolt_felhasznalo_4274
    2010. június 25. 12:5622438.
    cserép tejbezabit már rengeteget ettem, csak elfogyott a zabkorpám lehet azt csak zabpehelyből is csinálni? úgy is jó?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_330577 (22437)
     
  15. Torolt_felhasznalo_330577
    Torolt_felhasznalo_330577
    2010. június 25. 12:5322437.
    nyuszoo, a zabpelyhet lehet joghiba, tejbe, gyümivel összekeverni , én nagyon szeretem, persze ízesíteni kell sztem kezd a tejbezabival, ha még nem ettél ilyet, én először z.korpával szoktam csinálni, az olyan mint a kása, most már felesbe pehellyel, ez meg mint a a tejbegríz, aztán mehet bele gyümi, kókusz, vagy kakaó, vagy diab.lekvár, tök jó nasinak is, és jól telít, nem leszel éhes utána.) én a tetjére szoktam mákos-fruktózt is szórni, nyámi 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_4274 (22431)
     
  16. Torolt_felhasznalo_4274
    Torolt_felhasznalo_4274
    2010. június 25. 12:3422436.
    szti már 2-t kiválasztottam, majd elmegyünk párommal, hogy neki melyik tetszik, nem lesz könnyű eldönteni pláne hosszútávra lesz... dioptriás napszemüveg lesz, azok a rápattinthatósak nem jönnek be meg ezek damilos keretek, ezekre nem is lehet. akkor Enzonak gratulálok javascript:%20emoticon('');nem mindig tudtam jönni, ezért lemaradtam róla és hogy érzitek volt haszna?

    niveltago ez már a sokadik lencse, ami nem vált be teljesen bedurran tőle a szemem, kivétel után sem látok rendesen órákon keresztül és veszettül pislogok, és meg szúr és homályos tegnap ajánlottak egy vmi nagyon jó újat, de 3000 ft-ért lehet kipróbálni... azt most kihagyom hétvégén nemtom mi lesz, illetve párom szülinapja torna nem, majd jövőhéten, ezerrel pihenni meg aludni akarok, mert már az utolsókat rúgom páromnak már jövőhéten van egy állásinterjú, meg sztm nekifekszik, és lesz majd több is, remélem hamar talál vmit. mi az a Smatch? ilyen van Pesten is? még sosem láttam
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_347585 (22433)
     
  17. Torolt_felhasznalo_850806
    Torolt_felhasznalo_850806
    2010. június 25. 12:2222435.
    Smatch-ban vettem,Nyuszoo!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_4274 (22432)
     
  18. Torolt_felhasznalo_850806
    Torolt_felhasznalo_850806
    2010. június 25. 12:2022434.

    Nyuszoo, nekem sem jött be a kontaktlencse, de a lánykám imádja. Az éjjel jobban volt alvás, lassan rendeződnek a sorok. Szegény kisfiu, annyira szeretném vinni kifelé, legyen sokat levegőn, stb, és nálunk is sz @ r az idő! 7végén mégy valamerre? Barátod hogy fog  a munkahely keresébe? Mert elképesztő dolgok vannak hirdetésekben! Nem is tudja az ember, hogyan lásson hozzá! Pedig fiamnak is kellene, meg unokaöcsémnek is! Te terveztél a 7végén valami tornát, vagy pihi lesz? Én még nem tudom, vasárnap mentem vlna futni, de lehet, vendégeskedünk, és elmarad. Ma talán szobabicaj. Tegnap volt a felsőtest erősítés, de elég fáradt voltam, és nem esett igazán jól. Akartam már írni, hogy az orvos dologban nekem sem mindig ugyanaz jön be, mint a lányomnak!  


    Szti, ezek szerint ma is sokan vannak szabin, sok a meló! Kis erő hozzá!               Reméljük, Téged is hamarosan utolér azért a 7vége! Jót tenne már egy kis pihenés, de látom, nagyon húzós lesz a nyár is, nálatok is! Legalább szombat-vasárnap próbálj Enzoval, pároddal lazítani!


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_4274 (22429)
     
  19. Torolt_felhasznalo_347585
    Torolt_felhasznalo_347585
    2010. június 25. 12:1822433.

    Van pár percem.


    Kia erőcske. Olyan jó lenne, ha kisütne ez az átkozott nap.     Nekem még mindig májusi érzésem van, aztán közben rögtön július.


    Niveltago akkor azért alakul a kis srác.  Én is sajnálom az ilyen kajákra kiadni a sok pénzt.   Vmi szendvicset nem tudsz beszerezni? Büfé nincs?


    Cserép köszi, aranyos vagy. Max délután-este tudnék írni a bolgba. Sajna nem tudtok segíteni. De jól esik, hogy meghallgattok.    A cigánypecsenyét te csináltad? Nagyon jól hangzik. Már egy jó ideje kívánom a brassóit. Csak lusta vagyok nekiállni. Mikor szokott szólni a csaj, ha elmarad az aerobik? REmélen nem előtte 1órával.


    Nyuszoo hogyhogy te ilyen korán??  Biztos sikerül vmi keretet választanod. A napszemüveg dioptriás lesz vagy olyan, amit a simának a keretére lehet pattintani? Enzoval már kijártuk rég a sulit. Máj 8án volt a vizsga.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_796327 (22424)
     
  20. Torolt_felhasznalo_4274
    Torolt_felhasznalo_4274
    2010. június 25. 12:1622432.
    hú ez a gabonatallér hol szerezhető be? én fincsi? megtetszett vagy te sütöd?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_850806 (22430)
     
  21. Torolt_felhasznalo_4274
    Torolt_felhasznalo_4274
    2010. június 25. 12:1422431.
    cserép én még mindig vizesedem de mostmár csak helyreállok. és azt hiszem nem lesz újra gyógyszer, mert teljesen tönkrementem tőle semmi kedvem újra próbálgatni melyik a jó, meg átélni azt a sok kellemetlen mellékhatást szerencsére a párom sem reklamált még az óvszer miatt, és meglepő módon sokkal jobban viselem én is, mint régen a torna már látszódhatna tényleg kedden mérem magam, remélem végre megy le egy pici.

    nem kaptam segítséget mibe jó a zabpehely? joghurtba? vagy tejbe? bár gyanítom semmi íze
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_330577 (22426)
     
  22. Torolt_felhasznalo_850806
    Torolt_felhasznalo_850806
    2010. június 25. 12:1222430.

    Húúú! Köszi az infót, Cserép! Hát nagyon nem mindegy, hogy mit hagy ott az ember érte a boltban! Tegnap néztem, persze nincs egy db 1,5 l-es műa palck sem otthon! Kénytelenek leszünk venni. Na azon gondolkodtam én, hogy az 1 kg-os súlyzópár mellé veszek 1/2 kg-os tépőzárast, de nem volt, csak ilyen nagyobb, és sztem elég drága. Aztán már nem is gondoltam tovább, hogy én eredetileg akartam variálni, hanem hogy a súly duplázáshoz mit szólnának az izületeim. Akkor keresek tovább a TESCO-ban.


    Kajám ma nagyon jól alakul, bár reggel volt bőven ch, organikus mogyoróvaj, piritós stb, de tízórai 3 szem Línia gabonatallér, ebédre kis tál vegyes zöldsaláta, korpás kiflis szendvics. Remélem, a délutánt sem rontom el.


    A mogyoróvaj nagyon jó, összetevőkből van, darabka mogyorókkal, jókoleszterines olajtartalommal. Én ugye magvakat (dió, mandula, stb hónapokig nem eszem, és tuddom, fontos volna. Most egy havi adag lement!  


    A Gabonatalért már akartam ajánlani.


    Ez cukor és só hozzáadása nélkül készült, 1-1db egy pénzérmétől alig nagyobb, 100 gramm termékben 1250 kJ energia, 9,2 g fehérje, 58,1 g szénhidrát, 2,9 g zsír és 14 g élelmi rost van. Ez az enyém enyhén fahéj ízesítésű, és extrudált termék, már vagy 2-3 hete tart, ha nem régebben, és az1/3 része a zacsinak, ami 100 g egyébként, még mindig megvan. Ezt eszem zabfalat helyett, mióta jogosan rámpirítottatok!


    Na kell kicsit intéznem dolgokat, és ujjé, ma csak 13 ó 30-ig rostokolok itt!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_330577 (22426)
     
  23. Torolt_felhasznalo_4274
    Torolt_felhasznalo_4274
    2010. június 25. 12:0822429.
    sziasztok.

    niveltago remélem ma jobb kedve lesz a kisfiúnak itt pocsék idő van, ami nem nagyon lendít a semmilyen (túl fáradt) kedvemen

    szti már nagyon várom az új szemüveget, mert ezzel már hónapok óta nem látok rendesen de még 2-3 hét. furcsa lesz megszokni, talán ma véglegesítjük a keretet, de még végülis van rá másfél hét. napszemüveg is lesz, ami egy megváltás, mert besokalltam a kontaktlencsézéssel, úgyhogy azzal most úgy néz ki teljesen leállok, egy jó ideig legalábbis, de lehet, hogy örökre. fogdokit nagyon dícsérik, remélem jó lesz, bár nem élem bele magam, mert nem akarok úgy járni vele, mint az előzővel... anyám azóta i sztm engem néz hülyének, mert másokat is küldött hozzá, és mindenki odáig van tőle... bár neki mondott (szerintem) meghökkentő dolgokat, de nem akartam lehúzni szegényt, ha neki ez jön be, akkor legyen puding volt Enzoval jártok még a suliba?

    kia erőcske neked, jókedvvel ma nem szolgálhatok

    ilkó neked szintén, bár nem láttam sehol a hozzászólásodat, úgyhogy nem tudom mi bánt
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_850806 (22420)
     
  24. Torolt_felhasznalo_347585
    Torolt_felhasznalo_347585
    2010. június 25. 12:0022428.

    Sziasztok!


    Bocsi nem tudok most jönni, azt sem tudom, hová kapjak.


     


    Kia SOS! Az Aviva könyvekhez neked van dvd?? Köszi!  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_330577 (22427)
     
  25. Torolt_felhasznalo_330577
    Torolt_felhasznalo_330577
    2010. június 25. 11:3422427.

    tegnap már nem jutottam el futni, maradt a reggeli 40 perces rr5


    mai kajcsim-


    r. 1 sz. u1 kenyérke , 1 pár virsli, 1 BA kockasajt, pari, paprika, ubi


    t. u1 túrósbatyu


    e. cigánypecsenye, piritottburgival, ubi saláta


    U: gyümi


    V: saláta


    és mozgás: aerobic nap van, remélem nem lesz lemondás   

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_330577 (22426)
     
8 9 10 11 12

Címlap

top