Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Lefogyok!!!Janu ár 9-től!!!

Torolt_felhasznalo_403575
Torolt_felhasznalo_403575
Létrehozva: 2009. január 8. 21:06
Én holnaptól nekikezdek! Elegem van abból hogy egy nagy tohonya vagyok!!!

Júniusra lefogyok!!!!
Holnap lesz a 130 napom itt!!! Eredményem mindent tudok a tuti fogyásról, csak elméletben.
Ez nem mehet így tovább!!!
Mindenkit ide várok aki hajlandó velem küzdeni az álomalakért külön plussz pont ha legalább 20kg-ot akar fogyni vagy ha már elkezdte és sikeresen hagyja el tetemes kilóit!
Júniusra ha törik ha szakad strandalakom lesz és nektek? Várom hozzászólásaitokat és tippjeiteket módszerleírásokat és a sikertörténeteiket merthogy idén rengeteg ilyen lesz! Ugye
Sok kitartást és sok sikert meg sok-kilót kívánok az új évre!!!
  1. Torolt_felhasznalo_330577
    Torolt_felhasznalo_330577
    2010. június 25. 11:3122426.

    Halihó  


    nyuszoo, igazad van, persze, hogy szükség van a sz.h-ra is,  senki nem is mondta, hogy nem , csak az idő és a mérték a lényeg de látom, most már nagyon szupcsi a napi kajcsid, reggel-délben okés a sz-h, csak utána nem ajánlatos, vagy csak a hasznosabbak, pl. zabpehely, korpa, esetleg u1pékáru de látom ráérezteél a lényegre, és ügyesen csinálod, a mozgásért meg külön pirospont meglátod , ha így folytatod, hamarosan meglesz a cél nálam vszínú, hogy azért ugrott le egyszerre 3 kg a bogyi után, mert a dianne amit szednem kellett, borzasztóan tartotta vissza a vizet, és híztam tőle, nyilván abbahagytam, ez ürült, ez lehetett az ok


    Ilkó, fel a fejjel, bele fogsz rázódni, olyan ügyesen csináltad a 2 hetet, mi történt? és mit dolgozol otthon? mármint nem a házimunkára értem és mennyi idődet veszi el? kicsilány közbe nem szokott menni barátnőkhöz játszani v. ilyesmi? vagy nem megy mamákhoz nyaralni? én is csak azt tudom mondani, hogy minden csak rajtad múlik, ha le akarsz fogyni , akkor sikerülni fog, ha nem akkor meg ne erőltesd, döntsd el magadban, és tarts ki a döntésed mellett, mi segítünk, csak gyere amikor közeledig a vész, talán vki fejbekoppint 


    Ametisz, rugdalozik-kalimpál mióta megszületett??? nem hasonlít vkire ez a baba??     tiszta örökmozgó mint az anyja  


    Szti, miért voltál szomorkás??? van blogunk, írd meg ami bánt, ha segíteni nem is tudunk, legalább megkönnyebbülsz egy kicsit 


    niveltago, el is felejtettem írni a múltkor, hogy ne a sportboltokba nézd a súlyzókat, mert ott kb. 2x annyiba kerülnek, nálunk vannak a tescoba is, én is ott vettem 1-2 ezer ft volt a tépőzáras csuklóra és lábra is csatolható , érdemes megnézni, de kézifogású félkör alakú 0,5 kg-os már van 500 ft-ért is, ez utóbbi szinte 2 db 0,5 dl üditős üveg ára , persze töltve ücsivel  


    drszosz, hamar itt lesz a hétfő, élvezd ki az édes semmittevést 


    hedone, akkor menjetek spontán kirándulásra és tervezettre is, hosszú még a nyár  


    duckylina, örülök, hogy jobb már a hangulatod, most már megvan miért voltál rossz passzban, nem volt otthon 1 hétig a párod, ez is közrejátszott tuti    

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_330577 (22405)
     
  2. Torolt_felhasznalo_850806
    Torolt_felhasznalo_850806
    2010. június 25. 07:5622425.

    Szép péntek reggelt, Lányok!


    Kia, kis erőcske neked, kitartás!                 Biztosan rendeződni fog minden, ne keseredj el! Ha van kedved, írhatsz is, most hogy van végre "blogunk" azaz mail cím.


    Duckilyna, örülök, hogy visszatért a lendületed! Várunk, időjárás jelentéssel együtt! Mert itt már megint borulgat, és csöppet incs stran idő.


    Nálunk talán jobb volt mára valamivel,  de azért volt éjszaka ébredés. Most lustiznak még, kicsit én is tovább aludtam. Úgy 30 perccel.   


    Így aztán a rohanásban elfelejtettem kaját csomagolni magamnak.


    Még szerencse, hogy ma rövid nap lesz. Meg van lehetőség salátát venni a "menzán". Bár megjegyzem, 500 ft-ért annyit adnak, aminek abból az összegből a 10x-esét ki lehet hozni, simán. (saláta fajtától függően) Egy pici salátás tálat lehet telirakni 500 ft-os bónért.  


    Na megyek, utána kell néznem pár dolognak még a komolyabb dolgozás előtt. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_796327 (22424)
     
  3. Torolt_felhasznalo_796327
    Torolt_felhasznalo_796327
    2010. június 25. 07:3622424.
    Sziasztok!
    ma nem tudom hogy tudok jönni, nem a legjobb a kedvem ismét....
    hasonló okok miatt mint Ilkónak,meg a nődokis dolog is foglalkoztat,sőt...
    ha összeszedtem magam, jövök valamikor.

    szép napot!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_347585 (22423)
     
  4. Torolt_felhasznalo_347585
    Torolt_felhasznalo_347585
    2010. június 24. 21:2522423.

    Nyuszoo ügyesen csinálod, nem is kell gyakran centizni, legalább nagyobb a sikerélmény. Hidd el a tornának meglesz az eredménye.  Majd az új keret is dob rajtad, a teljes megújulás útjára léptél.    Remélem jó lesz ez a szájsebész. Ha vki nem szimpi még lehet jó. Hány olyan van, hogy alig szól a pácienshez a munkája viszont szuper. Persze az is igaz, hogy a mufurc dokihoz meg nem szívesen megy az ember. Sajna az előítéletek. Megmozdultál a pudingért?    Ja és a lényeget majdnem elfelejtettem!!! Grautula a tornához!   


    Niveltago remélem napról napra jobb lesz a helyzett Christoval. Erőcske.


    Duckylina szuper, hogy megint jó passzban vagy, tele energiával. Egyedül voltál egész héten? Még jó, ogy a ott van PErcy.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_4274 (22418)
     
  5. Torolt_felhasznalo_937108
    Torolt_felhasznalo_937108
    2010. június 24. 20:3822422.

    mivel a hozzaszolasokat ma csak atfutottam,nem igazan tudnek mihez hozzaszolni,ugyhogy ilyenkor csendesen elvagyok! holnaptol viszont megprobalok jonni,mert a kedvem jo es megint motivalt vagyok minden teren.


    pusz


    xxx

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_937108 (22421)
     
  6. Torolt_felhasznalo_937108
    Torolt_felhasznalo_937108
    2010. június 24. 20:3722421.

    Hello!


    Nem tuntem el,tegnap irtam es ma jon haza a parom az uzleti utrol,tobb mint 1 hete ment el, ugyhogy ra varok! 


    es holnap vegre pentek,megyek a kozpontba vasarolni  jo kis kedelyjavito lesz!! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_850806 (22420)
     
  7. Torolt_felhasznalo_850806
    Torolt_felhasznalo_850806
    2010. június 24. 20:0022420.
    Szép estét, Lányok!
    Csak pici időm van, vacsoráztatni kellene, meg fürdés, szundi
    Köszi Ametisz a tanácsokat, mi még ilyenen nem estünk át soha, de próbáltam azért én is átgondolni. Délelőtt 9-kor lett a fiatalúr ébresztve, aztán azóta pörög. Dél körül rettenetes durci volt, alig várták a gyerekek, hogy hazaérjünk. Amikor kialvatlan, a legtöbb gyerek ilyen. Lassan megy újra szunyálnbni, remélem sikerül sokáig alvásban tartani. Amúgy próbált ő magától is visszaaludni,. de nem ment szegénynek. Kiváncsi leszek a most éjszakára! Szofikával jó levegőzést nektek! Fájdogál a combija?

    Nyuszoo, ügyesen belejöttél a Tatarekezésbe! Remélem ez a fogászat dolog hamar megoldódik már! Hát igen, minden ember már és már, mindenkire másként hatnak picit a gyógyszerek, stb.

    Szti, szegénykém, kis erő, jókedv neked!

    Nagyon örülök, hogy a torta, köszöntés azért jó volt! Borsóleves jöhet hozzánk is!

    Ilkó, biztosan ügyesen beáll majd a nyári rend! Kis erőcske hozzá!!!


    Duckylina, Edina, már megint nagyon eltűntetek! Edina, ha nem is tudsz mindent visszaolvasni, azért még jöhetnél!

    Drszosz, neked további jobbulást! Nem ám unalmadban visszahízni! Tessék szépen lekötni a figyelmedet, kihasználni, hogy jut idő könyvekre, olvasásra, zenehallgatásra!

    Most mennem kell, már nagyon elcsúszok az idővel!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_4274 (22419)
     
  8. Torolt_felhasznalo_4274
    Torolt_felhasznalo_4274
    2010. június 24. 19:3722419.
    hú én teljesen elfáradtam már az olvasgatásban még egy napot valahogy túl kell élnem, mert nagyon szét vagyok esve.

    drszosz jól esik a fagyi? nekem annyira rossz volt és büszke vagyok rád a cigi miatt, sok kitartást neked a továbbiakban

    szti anyagiak terén javulás nem lesz még az egyik büntit be kell fizetnem és most végre lesz új szemüvegem is, mert már nem halogathatom tovább, ma voltam új keretet nézni, nagyon furi volt.

    ametiszt millió puszi az oltásokon átesett Szofikának remélem nem lesz semmi baja!

    köszönöm a fogamnak a jókívánságokat fáj szerencsétlen, be van dagadva, de el bírom viselni, remélem így is marad és nem kell megint napokig gyógyszert tömnöm most kapom majd a szájsebész számát, és akkor megyek hozzá konzultálni, remélem ez végre szimpi lesz ma megcsináltam megint a 60 perces Rezsőt, bár semmi kedvem nem volt tornázni mai kaja:

    r: tejeskávé, sajtos-sonkás tk kifli paprikával
    t: meggyes túrókrém
    e: petrezselymes krumpli, pulykamell, tejfölös ubi
    u: dinnye
    v: saláta (paparika, pari, alma, jégsali, sonka, tejföl, sajt)
    meg még úgy ennék vmi pudingot, de megmozdulni nincs kedvem érte jól esne a lelkemnek, ha már ki nem alhatom magam
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_878608 (22359)
     
  9. Torolt_felhasznalo_4274
    Torolt_felhasznalo_4274
    2010. június 24. 19:1922418.
    sziasztok.

    2 nappal lemaradtam, visszaolvasok, igyekszem reagálgatni. közben vacsizom

    ametiszt az elejétől kezdve centizgetek, de nem akarom túl sűrűn mérni, mert félek, hogy csak elkeseredek tőle

    niveltago örülök, hogy rendben megérkezett a kisfiú, azért remélem jól fogtok majd mulatni párom mostmár kicsit foglalkozott a dologgal, azt mondta jövőhéten csak ezzel akar foglalkozni csak mostmár jó lenne, ha reggel is felkelne, mert az éjszakáink borzalmasak, én már kezdek zombivá változni

    szti remélem igazad lesz, mert már nagyon várom, hogy ismét lefelé menjen a súlyom. ez a 2. gyógyszermentes hónap, az előző cserénél még 3 hónapig híztam, utána tudtam csak fogyni. úgyhogy most a hormonrendszerem regenerálódik, másban már van pozitív változás.

    cserép nem tudom milyen vitáról van szó, de nagyon örülök, hogy megint itt vagy, hiányoztál. és igyekszem megfogadni a tanácsod bár a szénhidrátra is igen nagy szükség van a szervezet megfelelő működéséhez. arról nem te tehetsz, hogy szívesebben eszem, mint mondjuk húst, vagy tojást, ezért kicsit nehéz, de hidd el nagyon igyekszem a gyógyszer meg egyéni, én így reagálom rá, teljesen megkavarodott a hormonrendszerem, nem is csodálom szegényt... a mozgástól már fogynom kéne, ezt tudom magamról.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_177912 (22335)
     
  10. Torolt_felhasznalo_347585
    Torolt_felhasznalo_347585
    2010. június 24. 19:1922417.
    ziasztok!

    Megvolt a melóhelyes torta, fincsi volt, mint mindig. Vacsira csak borsólevest ettem, anyós nagyon jót tud csinálni. MAjd még bevágok belőle, mert már megint éhes vagyok. Vagy banánturmixot. Nem tudom mi van, de semmi kedvem semmihez, csak bámulnék magam elé, kicsit szomorkás vagyok, megint jár az agyam.


    Hedone mit alakított Matyesz? Sztem jó L ötlete, spontán. Hát igen, a pénz nagy úr. 


    Amaranta köszi az infót, nagyon elgondolkodtam, hogy levágatok én is. Remélem kényelmes a tiéd hosszú távon is.


    Niveltago itt csak elvétve vannak régi cipősmesterek. De hátha szerencsém lesz. Hogy vagy, ma korai lefekvés lesz?


    Ametisz örülök, hogy Szofi mára jobban lett. Jó, hogy így belelendültél a mozgásba.  A nyújtás nagyon hasznos dolog. Túrógombi, túrógombi, túrógombi.  Jaj, én sem szeretem az ilyen beszélgetéseket. Már feszülten állok neki. Semmi extra nem volt az esti köszöntésben. Felmentünk anyósékhoz, megkaptam az ajándékot, ott volt Livi meg a barátom sógora. MEgettük a tortát, küldtünk a barátom nővérének is, aztán mindenki ment amerre látott. sztem jobb, ha nem tudod miket ettem ma. Hát én júli és aug közepén megyek 1-1hét szabira. Bár az aug-i még kétséges a felújítás miatt. Vagyis itthon fogunk küzdeni.


    Ilkó azért jó lenne, ha naponta 1x jönnél, hogy tudjunk neked segíteni. PErsze, most ezt a helyzetet kell megszoknod. Próbálj vm tervet készíteni.


    Drszosz úúúúúúúúúú, lepcsánka (nálunk tócsi)      Ez a baj, ha az ember otthon van. Unalmában is csak eszik az ember, meg a hűtőajtót nyitogatja.     Szokták mondani, hogy álmaink a titkos vágyaink.        

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_878608 (22415)
     
  11. Torolt_felhasznalo_177912
    Torolt_felhasznalo_177912
    2010. június 24. 19:1522416.
    Miert nem mesz egyet setalni? Jo zenevel nagyon fel tud dobni... a mar nem sokaig kell almodoznod a sex-rol remeljuk
    Mi az a lepcsanka?

    Megyunk setalni mi is kb fel ora mulva....eleg lerekedt meleg van, de ki kell vinnem Szofit a levegore, a tegnap sem soka volt kint.

    Puszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_878608 (22415)
     
  12. Torolt_felhasznalo_878608
    Torolt_felhasznalo_878608
    2010. június 24. 19:0922415.
    szti! Én is gondoltam arra, hogy meg kellene csinálni a jövőhéttől vagy 2 hétig a diétát, amivel régebben is fogytam.persze utána is figyelni kell a kajára...
    na végül csak lett vacsi, muszáj volt megennem még egy lepcsánkát!!hát nem a legjobb volt ma a kajám, de már nem tudok magammal mit kezdeni, annyira unatkozom. Már nagyon várom a hétfőt, akkor kell visszamennem a dokihoz, legalább kimozdulok. meg persze remélem utána már jobban mászkálhatok!
    Hát csajok kezdenek elvonási tüneteim lenni, tegnap éjszaka is a cigivel álmodtam meg a szexxel
    Akkor jó Ametisz, ennek örülök
    unatkozooookkkkkkk
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_177912 (22414)
     
  13. Torolt_felhasznalo_177912
    Torolt_felhasznalo_177912
    2010. június 24. 18:3022414.
    nekem semmi bajom a lecso/kefir parossal
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_878608 (22413)
     
  14. Torolt_felhasznalo_878608
    Torolt_felhasznalo_878608
    2010. június 24. 17:0622413.
    mai kajám:

    reggeli: 1 pohár jégkrém
    ebéd: 5 falat borsó leves, 2 fánk tk liszttel, meg diétás lekvárral
    uzsi: 3szelet lepcsánka meg egy jégkrém
    vacsi????? lehet már semmi....

    ametisz a lecsó nem semmi a kefírrel

    nem lesz ebből baj?

    na szti, hogy sikerült a mai munkahelyi tortaevés?
    Hedone! Ez szuper..izgalmas lehet csak úgy menni a nagyvilágban..azzal, akit szeretsz!! már én is nagyon várom a nyaralást, bár még semmi sincs megszervezve

    Ilkó! Fel a fejjel, ezt is meg fogod oldani!!!!erőcske
    Amaranta! Nem is hallottam még én sem arról, h le lehet vágatni a cipő sarkát, de így legalább ez a problémád is megoldódott! Én is nagyon magas sarkú cipőkben járok, nem nagyon szeretm a laposat, biztos azért is, mert alacsonynak tartom magam...meg persze, amit kia is mondott, szebbek tőle a lábak
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_177912 (22412)
     
  15. Torolt_felhasznalo_177912
    Torolt_felhasznalo_177912
    2010. június 24. 16:5022412.
    Hedone en is imadok csak ugy kirandulni, hogy nincs elore letervezve semmi, sot eleg sokat csinaltam Most mar jobban szeretem a tervezetteket..innen is latszik, hogy oregedek en is

    Szupi lesz L.-el a csavargas, remelem osszejon. Matyi hogy birta a tobbi gyerekkel? Vagy meg nem erte haza?

    MAriann hogy vagytok? Minden rendben?

    Szti te mikor mesz szabira?

    Cserep szerintem is megjelenhetsz bikiniben miert ne? Talan meg van tiltva???

    Ki mit evett ma?

    EN eddig:

    R: pulykamellsonka, paadicsom, turo, wasa kenyer
    Kave
    E: turogombi szerintem megeszem a felet, ami kb 400 kal
    U: puding puff rizzsel
    V: lecso, kefir
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_901498 (22410)
     
  16. Torolt_felhasznalo_177912
    Torolt_felhasznalo_177912
    2010. június 24. 16:4322411.
    Nem hiszitek el, de eppen fol a turo gombi
    kicsi edes evett, es szepen visszaaludt. Beszelnem kell a sogornommel a skype-on, mar hetek ota halogatjuk, mar tovabb szegyelnem... Az a baj, hogy annyit tud mondani hiaba mondom, hogy dolgom van, csak a bucsuzkodas fel ora

    niveltago neem alltalaban kell 3-4 nap, hogy atalljak... Akkor is eroltetni kell a pihit, akkor hamarabb megszokaj, mint hogy szorakoztatjatok ejszaka. Csak a ti erdeketeben mondom Meg napkozben jol ki kell farasztani, vinni ki a levegore, futni jatszani stb, es du ne hagyni aludni... igy nem lesz problema par nap utan.
    Ja kerdezted, hogy kivel lesz Szofi szombaton...ht termeszetesen az apucival

    Ilko megy az erocske Szedd ossze magad ugyesen, nehogy mar kifogjon rajtad az a par kilo Csak rajtd mulik, sneki mason
    Elvezd a kicsilanyt otthon gondolom o is orul a vakacionak. Itt a jovo heten kezdodik a szunet...

    Szti koszike a tortat, isteni volt! Vegul is lett ricinus a munkatarsak tortajaba? Repul a turo gombi Hogy volt az esti koszontes?

    Zadrika gratula a minuszhoz, azert vigyazz nagyon magadra. Szupi lesz a nyaralas


    Edina nagyon eltunt megint
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_327775 (22409)
     
  17. Torolt_felhasznalo_901498
    Torolt_felhasznalo_901498
    2010. június 24. 16:3622410.

    Húha, Kia nagy NAPja vészesen közeledik   


    Én azért szeretem a spontán kirándulásokat is, amikor csak megyünk az orrunk után, de az is szuper, ha az ember előtte utána olvas a dolgoknak. Selmecbányán talán még nem is voltam, a regénye miatt Lőcse? Azt is terveztem egyszer elolvasni... Ez éven kb. már a 17. könyvnél tartok falom őket, de hát van is elég időm.


    Ilkó erőcske   a napi teendők tényleg nagy szervezést igénylenek, hogy az ember lánya mindent győzzön. Próbálj meg főleg este odafigyelni a dolgokra, akkor nagy baj nem lehet.


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_850806 (22403)
     
  18. Torolt_felhasznalo_327775
    Torolt_felhasznalo_327775
    2010. június 24. 15:4522409.

    Sziasztok! Gyorsan pár szót!


    Ametisz, Szofival minden rendben lesz. Sajnos ezen túl kell esni a gyerekeknek! 


    Cserép! Megint nem állok sehogy, se kajával, se tornával! A két hét megint ment szépen, aztán most összevisszaság van! Bármit fel tudnék falni!  Kicsit át kell programoznom az időbeosztást a nyáriszünet miatt! Olyan érzésem van, hogy semmire nem jut elég időm! A gyerkőccel vagyok egész nap! Meg dolgozni is kellene kicsit! Meg minden egyéb más! Szét vagyok kicsit esve! Ebbe is bele kell rázódni, mint az iskolakezdésbe!  A mérleget messziről elkerülöm!


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_347585 (22407)
     
  19. Torolt_felhasznalo_850806
    Torolt_felhasznalo_850806
    2010. június 24. 15:3922408.

    Cserép, pedig kérnénk a tanévnyitós, bikinis képekből!!!      Biztosan sokan és szívesen nézegetnék!      


    Ametisz, de jó, hogy javul Szofika kedve! Biztosan fájdogált az éjjel szegénykének! Hát akkor gondolom, jó fáradt vagy most! Okosan teszed, ha beosztod az energiádat, meg nagyon figyelsz  a jelzésekre, mert a csípő probléma most nagyon rosszul jönne ki, ha előjönne újra!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_330577 (22405)
     
  20. Torolt_felhasznalo_347585
    Torolt_felhasznalo_347585
    2010. június 24. 15:2622407.
    CSerép miért nem??         
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_330577 (22405)
     
  21. Torolt_felhasznalo_177912
    Torolt_felhasznalo_177912
    2010. június 24. 15:2422406.
    Helloka Csajok!

    Tegnap mar nem jottem, Szofi elegge szenvedett szegenykem..latszott, hogy nem tudja mi van, es csak nezett nagy ijedt szemekkel, es sirdogalt. Szerencsere azert estere jobb lett, ejjel is aludt, habar ez volt a legrosszabb ejszakank, amiota megszuletett, kb 10x fekelt, fesirt almaban, aztan cumikaval aludt tovabb. Ma mar jobb, mar mosolygott is eleg sokat, es elnezelodott csendben amig tornasztam, majd elaludt. Szerencsere nem lazasodott be, ejjel is mertem, az elobb is, de csak 36.2 volt, ami szuper. Mozgatnam a labait szivesen, de o megteszi helyettunk Allandoan jar keze laba, rugdolozik, kalimpal, es ez igy megy amiota megszuletett

    Nekem mar megvolt a torna, 1 ora aerobik, meg meg 15 perc nyujtas utana. Muszaj megint rendszeresen nyujtanom, mert jo nagyon az izmoknak, es erzem, hogy sokkal masabb nyujtas utan. Jo volt a pihinap, kellett is, mert faradt voltam, es mindenem fajt. Ma mar pihenten sokkal nagyobb energiaval tudtam tornaszni. Ezutan ha faradt vagyok, nem fogom eroltetni, hanem halgatok a testemre. Igy is megvan mindig a heti 5 torna. Inkabb hetvegen is egyik nap edzek, de nem fogok szenvedni.... A heten eddig ugyi voltam minden teren, lehet, ha b is indult valami, mintha ugy ereznem

    Kia szupier, hogy mennyi jo minden tortenik majd veled. Hasznald ki minden percet, meg a szervezesnek is olyan gyorsan elroppen az ido. Csodas esuvod lesz, edik lesznak a koszorus lanyok nagyon Szuper lenne, ha vegre kulon tudnatok menni, es magatoknak berendezkedni. En is imadom a magas sarkakat, de mivel magas vagyok nem nagyon szeretem, ja es menni sem tudok benne rendesen. Egesz eletemben sportos voltam inkabb, miota soginal vagyok, azota kedtem raerezni a magassarku cipok izere

    Mindjart jovok, ebredt a Draga, etetni kell
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_330577 (22405)
     
  22. Torolt_felhasznalo_330577
    Torolt_felhasznalo_330577
    2010. június 24. 14:3222405.
    Szti, évnyitóra nem mehetek bikiniben....     ruhában meg "elmegyek így is ahogy most vok"  na, viccet félre téve, vmi Balcsi biztos lesz, igaz, hogy nem lesznek ismerősök, de ha én elégedett lezsek, az a lényeg   
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_347585 (22398)
     
  23. Torolt_felhasznalo_850806
    Torolt_felhasznalo_850806
    2010. június 24. 14:2022404.

    Zadrika, hát ez a nem alvás kiveszi az emberből a rúgót, az biztos! Azért nem a legjobb így fogyni! De azért jó, hogy közelebb vagy a célhoz!


    Na kicsit belehúzok!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_187622 (22402)
     
  24. Torolt_felhasznalo_850806
    Torolt_felhasznalo_850806
    2010. június 24. 14:1822403.

    Hedone, Kia nagy napja szept 4.! Aranyos lehetett Matyika a kis ovisok között! Már olyan nagy fiú! Gondolom, a szeme folyton a pályán van! Én is jobban szeretem a tudatosan megtervezett kirándulós napokat, mikor utánanéztem a látnivalóknak, belépők díjának, nyitvatartásoknak, és várom már, hogy megláthassam, amiről olvastam. Imádtam pl Lőcsét megnézni, mert Jókait is nagyon szeretem! Meg Selmecbányát Mikszáth miatt!


    Nálunk most nagy a kavarodás, a jövő 7 végére tervezett program családi átszervezések miatt borulni látszik, a most szombat viszont ürülni. ÁÁÁ Mindig van valami!


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_901498 (22399)
     
  25. Torolt_felhasznalo_187622
    Torolt_felhasznalo_187622
    2010. június 24. 14:1422402.

    helloka


    de jó h kicsit aktivabbak lettünk ittés mindneki jött újra


    én reggel örültem mert ráálltam a mérlegre, és 58.5 kiló voltam..de azt nem tudom mitől fogytam 2-3 kilot.lehet a stressz és a nem alvás..de a múlt héten annyit ettem és konkrétan nem edzettem(igaz ne is lustálkodtam,)de meg is volt., na mindegy lényeg hogy márcsak másfél kiló és boldog leszek , annyi le is megy jővő hét csütig(Balcsi)


    most nincs időm reagálni majd du jövök


    Drszosz ügyi vagy))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_901498 (22399)
     
9 10 11 12 13

Címlap

top