Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Lefogyok!!!Janu ár 9-től!!!

Torolt_felhasznalo_403575
Torolt_felhasznalo_403575
Létrehozva: 2009. január 8. 21:06
Én holnaptól nekikezdek! Elegem van abból hogy egy nagy tohonya vagyok!!!

Júniusra lefogyok!!!!
Holnap lesz a 130 napom itt!!! Eredményem mindent tudok a tuti fogyásról, csak elméletben.
Ez nem mehet így tovább!!!
Mindenkit ide várok aki hajlandó velem küzdeni az álomalakért külön plussz pont ha legalább 20kg-ot akar fogyni vagy ha már elkezdte és sikeresen hagyja el tetemes kilóit!
Júniusra ha törik ha szakad strandalakom lesz és nektek? Várom hozzászólásaitokat és tippjeiteket módszerleírásokat és a sikertörténeteiket merthogy idén rengeteg ilyen lesz! Ugye
Sok kitartást és sok sikert meg sok-kilót kívánok az új évre!!!
  1. Torolt_felhasznalo_403575
    Torolt_felhasznalo_403575
    2009. január 11. 11:5376.


    Sziasztok csajok!

    Zsubeka és dugozsu hogy álltok a 90 napossal van már eredmény?
    Lehet hogy csatlakozom hozzátok mert sok sikeres 90 napos fogyizóról olvastam a neten! Mindenki 10-15-20-25-30 kg leadásáról számolt be és ez nem is olyan hosszú idő alatt 3 hónap , szóval ha holnap átállok közétek az április közepe lenne!
    vonz az a nasinap! bevallom töredelmesen de ha át is állok ma még keményen tartom a diétám:
    reggeli: natúr corn flakes és 3 dl tej
    ebéd: csirkecomb sóval, borssal sütőben sütve és párolt hagymás cukiborsó
    vacsi: 1 joghurt light gyümis , 1 pírinyó pirítós tk forma kenyérből
    nasi: korrigáló torna = semmi mert tegnap letornáztam az adagom
    ma lustizó fürdőzésem lesz isteni illóolajokkal mert megérdemlem mert MEGCSINÁLTAM az elmúlt 2.5 NAPOT !!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_403575
    Torolt_felhasznalo_403575
    2009. január 11. 11:3675.


    Szia!
    Úgy látom jól el vagy kenődve! Szóval noszogatlak egy kicsit!
    Először is nézd meg a testtömeg indexedet, lehet nem is kell ennyit fogynod!
    A túl sovány nem szép, s a bőrödnek sem tesz jót ,arról nem is beszélve, ha megtámadna valami betegség honnan venne el a szervezeted annyit hogy meggyógyulhass!
    Ha megvan az optimális testsúlyod, határozd el magad, lásd egy előbbi hooszú idézetemet!
    Majd válassz diétát! pl.90 napos ott van szénhidrát nap is!
    és Tartsd be! Vasárnap szánj rá egy kis időt, tervezd meg a heti menüd és ragaszkodj hozzá, előző este készítsd elő vagy el, hogy a melóhelyeden is meg tud enni, az klassz ha van mikro (Talán eu-s előírás is hogy kell legyen!)
    Jelöld ki előre a heti mozgás mennyiséget és időpontot és korrigáló napjaidat is
    pl. nálam:heti min. 4x 50 perc dvd-s ugri-bugri: hétfőn, kedden, csüt, szombat
    korrigáló napjaim: szerda,péntek, vasárnap FONTOS egymás után nem maradhat ki kettő edzés csak EGY EZ ARANYSZABÁLY!!!!!!( ha nagy gáz van a korrigáló napon reggel és este is letornázhatod, de max 2 havonta 1szer engedélyezd ezt magadnak különben ellébecolod! )

    Az előbbi hozzászólásaimból olvasd el a muffinos -t a nassolásnál
    segísegíteni fog! Mindent bele!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_713397 (69)
     
  3. Torolt_felhasznalo_192183
    Torolt_felhasznalo_192183
    2009. január 11. 10:4274.
    sziasztok!
    Mai reggelim: 2 szelet pufi búza, 4 szelet párizsi, 2,5 dl tejes kávé pötyivel, 1 narancs

    Mozgásnak mára 1óra szobabiciklit terveztem, és Réka 20 perceseiből egy felsőtest formálását....este beszámolok hogy sikerült

    Tegnap este a boxmeccs alatt tekertem 1 órát és nagyon jól esett

    Sok kitartást!
    Szép napot!

    Június 1.-ig tartó fogyiversenybe én is beszállok, bár teljesen biztos hogy nem én fogok a legtöbbet fogyni, de a versenyszellem ösztönöz!

    Zorka
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_548291 (73)
     
  4. Torolt_felhasznalo_548291
    Torolt_felhasznalo_548291
    2009. január 10. 21:1473.
    Sziasztok!
    Hát bizony azt nem értem én sem, hogyha bánat ér, miért nyúl az ember lánya mindig a vígasztaló kajához

    E00!
    Meg kéne látogatnom ezt a honlapot, tényleg jó szövegek vannak!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_192183 (71)
     
  5. Torolt_felhasznalo_403575
    Torolt_felhasznalo_403575
    2009. január 10. 19:4572.


    Üdv minden új fogyizónak!

    Itt mindenki beszámol napi kajájáról, célként kitűzött majd teljesített mozgásáról és egymás körmére nézünk ám!

    Mindenkit noszogassatok!


    versenyt is hirdettünk: június 1. a határidő, a nyereményt még nem találtuk ki

    meg az elbírálás módját sem!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_192183
    Torolt_felhasznalo_192183
    2009. január 10. 19:1671.
    Sziasztok!

    Mivel a másik fórum (2009.01.01") lefulladt legalábbis én nem találom ezért csatlakoznék hozzátok én is.
    170 cm vagyok 70-71 kg között vagyok jelenleg (újévkor voltam 72-72,5).

    Leginkább a sok mozgásra figyelek és a szénhidrátok bevitelére; de nem koplalok, viszont kerülöm a tésztát, fehér kenyeret és a cukrot!

    60 kg szeretnék lenni, vagy pedig annyi hogy jól álljon rajtam a miniszoknya..mert még soha nem mertem felvenni, ugyanis az összes pluszkilóm a combomra és a popsimra jött fel.

    1,5 éve nyáron sikerült lefogynom 69-70 kgról 61re és jól éreztem magam, csak szeptembertől suli bejárás elvette 3-3,5 órát naponta és nem volt elég időm a mozgásra és ha legkisebb bántódás is ért ettem valamit..idén kollégista lettem kb 8 m2-en vagyunk 3an, mozgási lehetőség nem sok...szóval Karácsony előtt 73 kg-t mutatott a mérleg...majdhogynem észrevétlenül szedtem fel 12 kg-t...és jött az ELHATÁROZÁS!

    És most itt vagyok..de a mese szebbik része még most következik...

    Szép estét Nektek!

    Zorka
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_33733 (70)
     
  7. Torolt_felhasznalo_33733
    Torolt_felhasznalo_33733
    2009. január 10. 17:4270.
       Ledoptam az első kilómat!!! Hajrá! 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_713397
    Torolt_felhasznalo_713397
    2009. január 10. 15:1169.

    Sziasztok!

    Én is nagyon szeretnék fogyni, 64 kg vagyok most és 50 a végcél. Többször fogyóztam már én is életem során, de sosem sikerült igazán végigcsinálnom. Mindig volt valami kifogás, hogy most miért nem. Pedig nagyon utálom, hogy ennyi vagyok.   Elméletben tényleg annyira egyszerűnek tűnik, csak megvalósítani nehéz. Én decemberben elkezdtem konditerembe járni, személyi edzővel, aki nagyon figyelte minden mozdulatomat, de jött a karácsony és így sajna lemondtam a személyi edzőről, mert kicsit borsos ára volt, ezzel együtt pedig a konditeremről is.   Tényleg csak szívből gratulálni tudok azoknak, akiknek ilyen hatékonyan sikerül betartani a diétát, úgy gondolom, hogy hatalmas akaraterő kell hozzá. Pl nem tudom, hogy azok, akik dolgoznak, hogy tudják betartani a meleg ételt, hogy mindig egyenek, napi ötször, valamint hogy egészségeset is... A másik baj velem, hogy borzasztóan rendszertelenül étkezem. No meg persze az édességek. A falat kaparom kábé, ha csak 1 napig nem jutok hozzá. Kb mint 1 drogos.  A másik meg a szénhidrátos termékek...Ugye süti, tészta, pizza, kenyér. Uhhh imádom őket. Rájöttem, hogy sajnos eddig mindig azért adtam fel a fogyókúrákat, mert ha fogyóztam, ugye csökkentettem a szénhidrát mennyiséget, de pont ezzel elvonási tüneteim lettek. Nem tudom, hogy ezt hogy lehetne kezelni. Akinek van valamilyen tippje, azt szívesen fogadom. A versenyzőknek meg kitartást!!!

    Sziasztok

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_616003
    Torolt_felhasznalo_616003
    2009. január 10. 14:4268.
    Sziasztok!
    Mai menüm, mivel ma keményítő napom van:

    Reggeli: 2 db alma volt
    ebéd: krumpifőzelék
    vacsora: francia lecsó burgonyával
    Ja és 2 liter folyadék!

    Hogy telik a hétvégétek?Hogy bírjátok a fogyókúrát?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_585321
    Torolt_felhasznalo_585321
    2009. január 10. 14:1467.
    Hogy bírtok ilyen keveset enni?A jól összeválogatott étrendből bármennyi megengedett.Én ma ezt ettem:
    2 db francia melegszendvics tk. kenyérből,párizsival,füstölt sajttal
    egy adag csirkemell,lencsefőzelékkel
    virslis tekercs kelt tésztából min.6 darab
    zabkeksz-hegyek
    Holnap rakott krumplit is csinálok...
    És így tovább.Csupa olyan,amit eddig is ettem,csak megfelelően elkészítve.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_403575 (1)
     
  11. Torolt_felhasznalo_327775
    Torolt_felhasznalo_327775
    2009. január 10. 12:4966.

    Mai menü: Reggeli: 2 szelet pirítós, 1 light kockasajt, ubi; Tízórai: narancs; Ebéd: 1 db hajában sült krumpli vegyes saláta; Uzsi: 1 aktívia; Vacsora: Párolt csirkemell, zöldségekkel

    Plusz: kb 2 l csalántea citrommal, édesítővel

    Mai mozgás: nagy-nagy séta!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_829724
    Torolt_felhasznalo_829724
    2009. január 10. 11:4265.
    Szia, hogy birod azt végig ugrálni?Én béres alexandára tornázatm tegnap 16 percig birtam.ma  reggel 30 ig, de majd meg haltam!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_403575 (62)
     
  13. Torolt_felhasznalo_829724
    Torolt_felhasznalo_829724
    2009. január 10. 11:0364.
    Sziasztok! Az elmúlt fél évben 10 kg felesleg lett rajtam, ma lettem rosszul attól hogy mennyit mutat a mérleg, teljesen elkeseredtem. Tudtam hogy híztam hisz kicsiik lettek rám a ruhák de hogy ennyit?! jelenleg 77 kg vagyok. 173 cm.65 kg ig szeretnék eljutni ez az álmom. Remélem itt majd sok hazsnos dolgot tudok meg.A legnagyobb problémám, hogy nem tudok ellen állni az evésnek, legszívesebben egész nap ennék. Valaki nem tud valami jó étvágycsökkentőt. Nem gyógyszerre gondolok elsősorban.na meg milyen tornát javasoltok. Mindenkinek sok sok sikert, na és rengeteg kitartást!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_403575 (1)
     
  14. Torolt_felhasznalo_403575
    Torolt_felhasznalo_403575
    2009. január 10. 10:3163.

    Te aztán egy sportos emberke vagy! Gratula!
    Én ma már bánom , hogy ellustiztam az iskolai torna órákat! Bár ha nem ilyen medicin labdás meg lépcsőnfutkozós-ugrálós feladatokat hanem mondjuk röplabdát vagy ilyen ugri-bugri tornákat kellett volna csinálnom biztos nagyobb kedvel csináltam volna és nem utálnám most annyira a futást sem!



    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_33733 (61)
     
  15. Torolt_felhasznalo_403575
    Torolt_felhasznalo_403575
    2009. január 10. 10:2262.

    Ma mit eszem:

    reg: 1 zsömi, 4 karika baromfi párizsi, 4 dl narancslé
    ebéd: valszeg tegnapi sóska (muszály tunningolnom), 1 főtt tojás , 1 evőkanál tört krumpli
    vacsi: 2 light gyümi joghurt

    Nassolnivalóm: 45 perc kick-box riói partokon

    pussza nektek és csak határozottan, célorientáltan túlélni a hétvégét!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_33733
    Torolt_felhasznalo_33733
    2009. január 10. 10:1961.
     Kész vagyok és edzetem 45 percet.(Bevallom jólesett.&nbspTovábbi szép napot! 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_33733 (56)
     
  17. Torolt_felhasznalo_403575
    Torolt_felhasznalo_403575
    2009. január 10. 10:0760.



    Na hallod szívemből beszélsz, én is nagy édességfaló vagyok.IMÁDOM!
    Minél különlegesebb annál jobb! Az eddigi fogyókúráim is mind azon buktak meg, hogy nem tudok ellenállni! Alkalom mindig adódik egy jó vagy éppen rossz vizsgajegy, szülinapok,ünnepek, depis hétvége, vagy vidám csajos pizsamaparty lényegtelen az ok csak a végeredmény volt mindig ugyanaz. Ezért nem tudom végigcsinálni a 90 napost sem mert a család mindig mást kíván: fehérje napon palacsinta, húsnapon túrós rétes stb. ....

    DE megtaláltam a megoldást és most jól figyeljetek egy újabb szuper idézet a vonzástörvénye.hu-tól:

    Akár édesszájú vagy, akár a tészta vagy a krumpli az, aminek nem tudsz ellenállni, be kell látnod, ha elhíztál, bizony többet ettél a kelleténél, nem tudod, hogy mennyi az elég. A mértékletesség hiánya az egyik legfőbb bajod.

    Mindegy, hogy most hány éves vagy, ha visszagondolsz, biztosan volt olyan időszak az életedben, amikor mindent ettél válogatás nélkül, mégsem voltál elhízva. Vagy sokkal soványabb voltál, pedig nem figyeltél arra, hogy mindenből csak diétásat egyél, minden gond nélkül csúszott le egy-egy finom süti vagy pizza.

    A mennyiség az egyik legfontosabb tényező, ha fogyni akarsz. Vissza kell találnod ahhoz a normális állapotodhoz, amikor megehetsz bármit, ami jól esik, amit megkívánsz. Ahhoz a normális állapotodhoz, amikor egy süti után megállsz. Nem azért, mert összeszorított fogakkal nagy nehezen ellenállsz, hanem azért, mert elég annyi és kész.

    A mértékletesség visszaszerzése nem könnyű annak, aki képtelen a tányérján hagyni az ételt. E kapcsán a következő a javaslatunk: Amikor nem tudsz ellenállni egy ételnek - a példa kedvéért legyen most egy csokis muffin - végezz el egy egyszerű számtanpéldát.

    Tegyük fel, most vagy 20 éves. Miután mindketten tudjuk, hogy hamarosan lefogysz és egészséges leszel, van esélyed rá, hogy 100 éves korodig élj. Tehát van még hátra 80 boldog éved.

    Ha csak minden vasárnap ebéd után eszel meg egy csoki muffint, akkor is évente 52 csokis muffin lesz a hasadban, hátra lévő életed során pedig még 80x52, azaz 4160 csokis muffint KELL MEGENNED! Négyezeregyszázhatvan! Anyám! Képzelj el ennyi muffint egy asztalon, és képzeld el, hogy az mind benned lesz egyszer. Szóval épp elég muffint fogsz még megenni, ne aggódjál!

    Ha elképzeled magad előtt azt a rengeteg muffint, és azt az egyet, ami éppen kísértésbe akar vinni az asztalon, gondolj arra, hogy neked még 4160 muffint KELL MEGENNED életed során. Éppen elég lesz annyi!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_835883 (54)
     
  18. Torolt_felhasznalo_366806
    Torolt_felhasznalo_366806
    2009. január 10. 10:0459.


    Szia, igen hétfőn kezdem a 90 naposat
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_616003 (23)
     
  19. Torolt_felhasznalo_403575
    Torolt_felhasznalo_403575
    2009. január 10. 09:5658.


    Csak így tovább!
    Nekem van egy barátnőm cérna!
    Napi jól figyeljetek NAPI 1,5 órát fut!
    Este 9kor mikor lerendezte a családot! Én 1,5 percet nem bírok futni!
    Szóval gratula engem azért sikerült leköröznöd, csak így tovább!
    Én maradok a dvd-nél nem lát senki,s tegnap jobban ment mint gondoltam csak a 35 percnél állítottam le inni meg levegőt venni egy kicsit 4perc kb! De folytattam és MEGCSINÁLTAM és ma is meg FOGOM CSINÁLNI mert szeretek már MOZOGNI és feszes popsi is kell ám a strandalakomhoz!
    Szóval hajrá csajok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_327775 (52)
     
  20. Torolt_felhasznalo_403575
    Torolt_felhasznalo_403575
    2009. január 10. 09:5157.


    Le a kalappal előtted csajszi!
    Azt ugye tudod, hogy nagyon ügyi vagy! Benned már megszületett az elhatározás, s ami még ennél is fontosabb már sikereket is értél el!
    ]:l

    Ez azt mutatja megvan benned az erő, hogy végigcsináld!
    Sikerülni fog az már egyszer tuti!
    Remélem kedvet kaptál a fórumhoz és sokat irogatsz majd ide, mert nekem sajna rengeteg noszogatásra van szükségem, mert hamar feladom azt, aminek nincs azonnali eredménye...
    + becses személyemen kívül rengeteg elszánt fogyizó baráttal ismerkedhetsz meg itt akik bizony egymás körmére néznek! Nekem pont ez volt a célom, s úgy néz ki sikerült is!

    Rengeteg további - kilót kívánok, mást már nem is kell, mert te már bizonyítottál kitartás terén!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_91283 (51)
     
  21. Torolt_felhasznalo_33733
    Torolt_felhasznalo_33733
    2009. január 10. 09:1456.

    Szép napot mindenkinek! Ne felejtsetek el ma se mozogni!!! Én felöltözök és már megyek is edzeni egy kicsit. Sok szerencsét,kitartást és  minusz kilót mindenkinek!!!! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_29689
    Torolt_felhasznalo_29689
    2009. január 9. 22:4455.

    Szia!

    Gratulálok a sikeredhez!Én is 20-22 kg-ot szeretnék fogyni,és a 90 napos tetszik leginkább.Írj róla,ha lehet részletesebben,mit ettél,mikor stb.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_91283 (51)
     
  23. Torolt_felhasznalo_835883
    Torolt_felhasznalo_835883
    2009. január 9. 20:1754.

    Helló! Hasonló a problémám.Régóta szeretnék már leadni min. 20 kg-ot, de a kitartás néha lemaradt. Hétfőn kezdtem el "letenni" az édességet, de ma már nem is nagyon hiányzik, pedig imádom!!!

    Sajnos azt vettem észre, hogy nem igazán fogytam, pedig alig-alig eszek, inkább rengeteg folyadékot iszok, és mégsem. Na mindegy, remélem egyszer majd sikerül, mindenesetre próbálok sokat mozogni, tornázni. Sok sikert mindenkinek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_403575 (1)
     
  24. Torolt_felhasznalo_327775
    Torolt_felhasznalo_327775
    2009. január 9. 17:2553.
    Sok sikert kívánok további fogyásodhoz, és jó lenne ha tartanád itt a csapatban a lelket! 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_91283 (51)
     
  25. Torolt_felhasznalo_327775
    Torolt_felhasznalo_327775
    2009. január 9. 17:1452.
    Hááát...a futáshoz nem a legmegfelelőbb ez ez idő . 8 percig bírtam és bejöttem. Csináltam pár has, comb, fenék gyakorlatot. Összeségében kb. 25 percet mozogtam. Elmondhatom, hogy ezen a héten eddig kb. 1,5 órát aktív sportolással töltöttem. Ahhoz képest, hogy egyáltalán nem mozogtam az ünnepek alatt, szép teljesítmény, és ígérem lesz ez még több is!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_327775 (48)
     

Címlap

top