Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fórumszabályzat és moderáció

NLC@fe
Létrehozva: 2009. január 5. 12:45

Felhasználási feltételek
Adatvédelmi nyilatkozat

Kérjük, ezt a topikot kizárólag a moderációval kapcsolatos kérések beírására használjátok!Ha észrevételetek vagy kérdéseitek vannak a moderációval kapcsolatban, forduljatok bizalommal az NLCafé Közönségszolgálatához. Itt, a topikban nem áll módunkban a moderálást megvitatni.

* * * * *


A Pol. gumiszoba csatornába tartozó topikokról ide ne írjatok, mert innen törlünk minden pol. topikkal kapcsolatos hozzászólást. A Pol. gumi moderáció topikban tudtok ilyen ügyekkel kapcsolatban írni!

* * * * *

Fontos: a technikai problémákat ne a fórumra, hanem az Ügyfélkapunak írjátok meg az ugyfelkapu@nlcafe.hu címre.
  1. 2017. június 17. 10:554451.

    Két embernek van lehetősége bejuttatni, aki nyitotta a topicot, és akinek engedélyt adott arra hogy felvegyen vagy kidobjon embereket.

    előzmény:
    hus (4449)
    2017-06-16  23:14
  2. 2017. június 17. 01:254450.

    előzmény:
    penteki (4444)
    2017-06-16  13:56
  3. hus
    hus
    2017. június 16. 23:144449.

    Legyetek szivesek segiteni nekem, valaki szeretne bejonni az uvegtopikunkban es nem tudom , nem talalom ki, hogy is kell beengedni.


    Koszonom szepen a segitseget elore is.

  4. 2017. június 16. 14:394448.

    Mindenki pellengérre van állítva, aki állítólagos felnőttként sajnáltatja önmagát. Mindenki saját maga felelős az életéért, nem sírni kell, hanem gondolkodni. Nem kipottyantani 5 gyereket, elhízni majd topicot nyitni hogy csal az uram, akinek 5 gyereket szültem.


    Akadnak akiknek a gyerekgyártás témája (szex) még házasságon belül is tabu, nem élnek vele csak nagyokat nyelnek. A többgyerekesek porontyai sem a szentlélektől lettek.


    Nézd már meg jobban kik vállalnak gyereket. 40 felettiek az elsőt, és huszonéves kis részeges fruskák dobálják ki a kakukkjaikat. Minden férfinek egyet, az az igazi. Rengeteg az elvált szülő, sok nő fel sem fogja hogy mivel jár egyetlen gyerek vállalása. Ha az apa lelép majd jön helyette más, a babaprojekt letudva. Projekt ... mint valami kötelesség.


    Irritálnak bizonyos szavak? De álszent vagy.


     

    előzmény:
    Trafógyöngy (4447)
    2017-06-16  14:23
  5. 2017. június 16. 14:234447.

    Van pár hozzászóló aki ezt teszi.Nem csak a kisebbségi nők vannak pellengérre állítva itt, hanem mások is.Olvass vissza.Még férfiként is csak nagyokat lehet nyelni a beírások kapcsán.


    Nem lehet felvállalni már ezen a fórumon, hogy  legyen vagy van  2-3-4-5 gyereked, mert ezek egyből  kórusban kezdik a  vesszőzést. Addig ütik verik itt a jónépet, amíg mindenki elhallgat.Mert ők viszik a szót a topikok 95%-ban. Csatlakozik hozzájuk az 1 gyerekesek bandája és mint a sakálok már tépik a másképpen vélekedőket.Akár akar velük beszélgetni az illető akár nem.Kizárólag a gyerekgyártás  a téma.


    Egy gyerek és ne adj isten több gyerek vállalását,megszületését olyan mocskos pofázással, hőzöngéssel kommentálják amire még én sem találok szavakat.


     


    A seggbebaszás és a pina, a fasz  használata mindenekelőtt téma. Az ilyen farturató ócskaságok majdcsak kihullanak a szitán.


     


     

    előzmény:
    penteki (4444)
    2017-06-16  13:56
  6. 2017. június 16. 14:044446.

    Egy kérdés, arabozni lehet? Ha én itt most elkezdem szidni az arabokat, mindenfélének titulálva őket, akkor véded az arabokat vagy pedig ellenük vagy?


    Itt élnek velünk egy országban, ők is kisebbség. Őket is támogatnunk kell.


    Tehát?

    előzmény:
    penteki (4444)
    2017-06-16  13:56
  7. 2017. június 16. 14:014445.

    Nem sértő, akinek nem inge, nem veszi magára.


    Olyan tényt közölt, amivel mindenki tisztában van. Lehet fejet homokba dugni és megbántódni, de attól semmi nem változik.


    Nem kell Rikárdónak 5 gyereket szülni, akkor nem lesz ekkora szegénység.


    Ennyi erővel a kisebbségi mélyszegénység kijelentésed is rasszizmus, hiszen kizárólag a kisebbségre említed.


    Az, hogy egy feladatra betanítanak X számú nőt, nem fogja megoldani a kisebbség nyomorát. Viszont lehet mellett verni hogy tettünk valamit. Nos, ha eltartanánk őket, akkor mondhatnánk azt hogy tettünk valamit. De amíg a kisebbség többsége kulturálatlan módon, igénytelenül viselkedik, addig egyetlen jóérzésű ember sem fog egy szalmaszálat sem odébb tenni a fenséges kedvükért.


    Ne csak ezt olvasgasd, olvasgass tőlem mindent. Rá fogsz jönni, velem nem érdemes ujjat húznod. Ha én valamit leírok, azt átgondoltan teszem. Ama hozzászólásom valószínű hogy délutánra eltűnik. Ez a helyénvaló, tegyék. De addig is tudatom a többiekkel hogy mi a véleményem az olyan nőkről, akik ész nélkül moderáltatnak minden hozzászólást, amelyekben sértést vagy támadást vélnek felfedezni.


    Végezetül: tehát te nem gondolod úgy, hogy a roma származású nők többsége ösztönszinten, esetleg anyagi megfontolásból szül gyerekeket, akiknek általában semmi hasznuk nincs a társadalomra nézve? Ama kérdésem felett pedig elsiklottál noha lényeges, hogy miért is véded őket ennyire? Itt ha valaki nem említi, nem utal rá, akkor a származásáról semmit nem tudunk. A lehetőség az elhatárolódástól adott.

    előzmény:
    penteki (4443)
    2017-06-16  13:44
  8. 2017. június 16. 13:564444.

    "Miért is vetted zokon a kijelentését?"


    Ha ezzel azt kérdezed, roma vagyok-e: nem. Nem vagyok roma. Magyar vagyok.De ha roma lennék, azt sem szégyenleném. Azt szégyenlem, hogy egy roma nőt lehet nyilvános oldalon kölyökpotyogtató üregi nyúlnak nevezni. Téged és a kollégádat szégyenlem.
    A rasszizmust nem fogadom el, az emberi jogok tiprását nem fogadom el. Itt szó sincs közônséges személyeskedésről.


    előzmény:
    Nikita 666 (4442)
    2017-06-16  13:14
  9. 2017. június 16. 13:444443.

    Komolyan gondolod, hogy egy kisebbségi mélyszegénységet megelőzni akaró állami kezdeményezéssel kiépitett egészségügyi képzésen résztvevő nőt nem sért az, hogy nyilvános női fórumon ki lesz jelentve ez : "a kölyköket potyogtatás meg egy tény bizonyos üreginyúl beütésű nőknél" ?
    Magyarázzad meg,miért nem sértő ez .
    Persze nem csodálkozom azon , hogy az ilyen rasszista megnyilvánulás ellen szólás goromba támadásra késztet.
    Most olvasom a bejegyzésedet a moderációval kapcsolatban:


    Nikita 666

     


    Offline

     


    2017. június 16. 13:0329.

     


    Melyik búval baszott fapina szedette ki a hozzászólásomat?


    ... hogy a pókok szőnének hálót a pinájára...

    előzmény:
    Nikita 666 (4442)
    2017-06-16  13:14
  10. 2017. június 16. 13:144442.

    Átfogóan fogalmazott, nem személyeskedett, tehát nem sért vele senkit.


    Szólásszabadság van, a szabad vélemény kinyilvánítása nem bűncselekmény.


    Hm, nem is értem mi sért téged, hiszen meg sem említ és nem neked címezte. Miért is vetted zokon a kijelentését?


     

    előzmény:
    penteki (4441)
    2017-06-16  08:34
  11. 2017. június 16. 08:344441.

    Ez a topik átment aljasba és tiltott tartalomba
    A kijelentesek elérik a bűncselekmény/polgári jogi jogsértés kategóriát.
    A jogsértő felhasználók a Fórum szabályzatában jelenlevő olyan TILOS megjegyzéseket használnak, melyek sértőek nemre, származásra , fajra, élethelyzetre.
    Ezek ellen a felhasználók ellen legyenek szivesek fellépni.


    Egy példa:


    ugyintezo.a

     


    Offline

     


    2017. június 16. 06:3921.

     


    talán az értelmezőben olvasd át mi a rasszista


    a kölyköket potyogtatás meg egy tény bizonyos üreginyúl beütésű nőknél az egész világonmo-meg különlegesen kiemelten az állam is erre buzdít, pénzeli


    valamiért szeretik a nyomorban élő gyerekek létezését

  12. 2017. június 16. 00:204440.

    Es meg csak annyit mindenkinek aki First Lady,Melaniat szidjak,nem agysebesznek keszult,model volt egy sze


    geny orszagban,a sok hires tisztelt szineszno[pl julia roberts]is levetkozott amikor kellett,nem o akart elnokne lenni,igy jott ki.Viszont a Francia elnok akinek felesege 26 evvel idosebbb,es tanarno letere mar 16 eves koraban legyeskedett korulotte,az normalis??????


    Kozunk az semmi ,hagyjuk oket bekeben....


    En a legynek sem artok,de nem kell provokalni,foleg tudatlanul..........


    A szerinted kedves holgy,egyszer mikor valamiert meg mertem mukkadni,olyan durvan leszedte a keresztvizet rolam,hogy csak amultam!!!!!!

  13. 2017. június 15. 23:544439.

    Mozikam,te csak ne feltsd az elnikunket,inkabb nezz korul nalatok,16 eves diak elcsabitva[a mostani elnokotok] 26 evvvel idosebb tanarnotol?Hiaba hazasok valami ott nem szimpatikus......


    Na de ne vesszunk ossze,a vilag leghatalmasabb enmberet mindig utaljak a kivulallok,ez az irigyseg....

  14. 2017. június 15. 23:494438.

    Mozika!Akkor mar reg nem olvastal arrra,en nem neveznem az irot intelligensnek,sot!Nem en vettem eszre,hanem valaki szolt,ugy szidja a zsidokat hogy rossz hallgatni,arab orszagban el.Olvasdd el a  beirasat a japan fiatalokrol,sosem jart arra ,fogalma nincs,{nekem viszont van a csaladban itt es Japanban elo fiatalok is} es nem ertem a sok zoldseget amit tudatlanul leir,olvass vissza.


    En nem akarok bantani senkit,csak nem ertem azt aki belekotyog abba amihez nem ert.Es az elnokunknek van neve,utaljuk,vagy nem nem kell szoviragot faragni a nevebol,es rafogni mindent amiert a sok arab nep nem kepes egymassal kijonni.
    Tovabbiakban is maradtam tisztelo hived!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (4437)
    2017-06-15  09:21
  15. 2017. június 15. 09:214437.

    Edes elefantkam. 
    Ritka ertelmes , udvarias egy nick a csinomjank.
    S abban a topikban klara es szizsuzsoka vigyaznak arra , hogy korrekt legyen a hangvitel es a tema.
    Megjegyzem , hogy "zsidozast" nem olvastam : arrol volt szo , 1-szer, hogy az altalad befeketitett illeto edesanyja anno /nagyon regen/ szabadon jatszhatott zsidogyerekkel addig , amig a cionizmus be nem kopogott...
    Ez beszelgetes : se nem zsidozas , se nem politika...
    Az viszont szegyenletes, hogy hazugsaggal artani probalsz egy nyugodtan beszelgeto kozossegnek.

    előzmény:
    kekelefant (4436)
    2017-06-14  23:57
  16. 2017. június 14. 23:574436.

    Nagyon megkernelek,hogy utasitsatok rendre a -csinomjanka-nevu topik irot.Allandoan zsidozik,az elnokunket -trombitanak-hivja,es ujabban olyan marhasagot irt a japan fiatolokrol,hogy borsozik a hatam.Nem igen szoktam beleolvasni,de mar kezdi tulzasba vinni a pokhendiseget,foleg arrol amirol fogalma sincs.Elore is koszonom!!!!!!!!

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (4430)
    2017-06-13  13:54
  17. 2017. június 14. 22:374435.

    Hagyd figyelmen kívül. Ezek a nők általában szednek valamilyen nyugtatót, vagy pedig kellemes közérzetű részegre isszák magukat. Előbb utóbb ki lesznek ütve.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (4433)
    2017-06-14  13:23
  18. 2017. június 14. 19:434434.

    Kedves Modik!


    A Karácsonytól Karácsonyig topicba "beleégett" a Kelemen Anna szöveg? Nem lehetne már eltüntetni? Sok hete óta ott virít, a kutyát nem érdekli.


    Nem ez egyáltalán nem az hogy "Ez is érdekelhet" Nem érdekel, undorító az erőszakosság, ahogy a képünkbe van tolva.


    Kérlek tüntessétek már el!

  19. 2017. június 14. 13:234433.

    A   zsuzsi40   a Xanna neven kitiltott nick elozo neve... ezert folytatja ott , ahol a masik nevén abbahagyta.
    O kulonben a 2001 ota trollkodo  jucamuca.


    Most joga lesz a forumnak ujra 3 het goromba beszolassororzatra
    Azt hiszem en is elmegyek innet : elegem van ebbol a noszemelybol


     

    előzmény:
    Nikita 666 (4432)
    2017-06-14  09:18
  20. 2017. június 14. 09:184432.

    Mi ez az üldözési mánia, hogy néhány nickben moderátorokat véltek felfedezni?


    Megvitattátok a jelenséget? Úgy írsz erről mintha valami "életbevágóan fontos" dolog lenne, amit az egyszeri parasztasszonyok pletykaszinten megtárgyalnak egymás között.


    Mi az hogy nem lehet válaszolni a szemtelenségeire? Asszony, azt írsz amit akarsz, és az olvassa akinek kedve van hozzá. Ez egy fórum, itt nem lakik senki, csak belépünk, nem kötelező itt lébecolni órákat azért, hogy valaki infantilis (értelmi fogyatékos) módon elkezdjen velünk káricálni.


    Egy arctalan fórumon valaki pimasz és sértő módon írogat, és ez sérti a kis lelkivilágodat? Ja harmatos virágszálam, olvass újságot, az nem pofázik vissza.


     

    előzmény:
    zsuzsi40 (4431)
    2017-06-14  05:38
  21. 2017. június 14. 05:384431.

    EZ A HOZZASZOLAS  EGY MAGAT  "COOL"-NAK NEVEZO  ALAKNAK  SZOL:


      legyen  szives  abbahagyni a  kritizalast!  Persze  valaszolni  nem  lehet a  szemtelensegeire,  mert  minden  beirasa  utan,  KIJELENTKEZIK  !!  Mar paran megvitattuk  ezt a  jelenseget,  es ugy  gondoljuk,  hogy  valahol  a MODIK-irodajaban  dolgozhat,  es ezalltal  sikeresen  kiradirozza  a  nyomait.


    Nem  vicces  amiket  osszehordozgat,   csak  pimasz  es  serto".   Remeljuk,  hogy  a  tobbi  "modik"  kinyomozzak,  hogy  maga  kicsoda  !!!


     


     


     


     

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (4430)
    2017-06-13  13:54
  22. 2017. június 13. 13:544430.

    Kedves Boholino, rendben, töröltük!

    előzmény:
    Boholino (4429)
    2017-06-12  18:55
  23. 2017. június 12. 18:554429.

    22 topikba beleszakdolgozatozott ! A szojatekombol legyenek szivesek kitorolni .

    www.nlcafe.hu/profil/1580865/forum_elete/#profilfulek

  24. 2017. június 9. 12:024428.

    Köszönöm! 

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (4427)
    2017-06-09  10:34
  25. 2017. június 9. 10:344427.

    Kedves Kávé23!
    Az észrevétel teljesen jogos, dolgozunk rajta, hogy egyértelmű megjelölést illesszünk rá!
    Kérjük szíves türelmeteket!


    Köszönettel: NLCafé

    előzmény:
    kávé23 (4425)
    2017-06-08  20:05

Címlap

top