Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Repülés terhesen

Edcsike
Létrehozva: 2008. december 26. 21:27

Sziasztok!!

 

Kb. 4 hetes terhes vagyok. Sajnos már volt egy vetélésem októberben. Most 29-vel van egy befizetett utunk, repülővel, 1 átszállással. Kb 2,5-2,5 órás út mindkettő.

A légnyomásváltozás miatt aggódok, hogy nem indíthat-e el egy vetélést? Valaki repült már ilyen korai terhességben? Okozhat gondot? Ti mit tennétek? Elmennétek?

Nagyon aggódok, nem szeretnék elveszteni még egy babát..

(Tudom kérdezzem meg a dokimat, megtettem, szerinte menjünk nyugodtan, nem lesz probléma, bár ugye semmi sem 100%)

Én inkább a Ti tapasztalataitokra lennék kiváncsi. Vagy esetleg hol tudnék ennek utánanézni?

Kérlek, aki tud segítsen!!!!

Köszönöm.

 

  1. Torolt_felhasznalo_652395
    Torolt_felhasznalo_652395
    2009. május 1. 22:5853.
    A terhesség korai szakaszában nyugodtan felülhetsz a gépre. Vetélést nem okoz a repülés. Egyéb sugárzások pedig máshol is érnek, nemcsak a reptéren a vizsgálónál. Az utolsó 2 hónapban már nem ajánlott a repülés, ezért is csak orvosi igazolással engenek fel a légitársaságok. Ha dokid pedig nem tiltott el, akkor én a helyedben felülnék. Viszont ha nem fontos az utazás, elkerülném.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2009. január 21. 17:3152.

    utolsó próba

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top