Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ezüst kolloid, kolloidok

hzs3921
Létrehozva: 2008. november 11. 10:49

Mi az a kolloid?
Kolloidoknak nevezünk minden olyan részecskét, amelynek mérete 1-500 nm (nanométer) közé esik.  Egy hasonlattal élve: egy kolloidszemcse mérete oly apró, hogy ha teniszlabda nagyságúra nagyítanánk, mellette egy baktérium öt emeletes háznak tűnne.

Hogyan hat?
Az ezüst kolloid áthatolva az egysejtű élőlények sejtfalán (baktériumok, gombák, vírusok, paraziták) gátolja azokat az enzimeket, amelyek a kórokozók anyagcseréjében részt vesznek, és azok pusztulását okozza. A vírusok fehérjeburkának szerkezetét károsítja és szaporodásra képtelenné teszi őket.

Nem ismerünk olyan baktériumot, amelyet az 5 milligramm/liter koncentrációjú ezüstkolloid maximum hat percen belül el ne pusztítana. De a gombák és a vírusok is 3-4 percen belül megszűnnek létezni, ha ezzel az anyaggal találkoznak...

A Science Digest magazin közlése szerint (1978 márciusi szám) a vizsgált kb. 650 féle mikroorganizmus közül az kolloid ezüst kémcsőben hat percen belül minden kórokozót elpusztít. Egy szintetikus antibiotikum jó esetben 6-12 baktériumtörzset képes elpusztítani. Az atomos ezüst a kórokozók pusztulását úgy idézi elő, hogy a baktériumokba, gombákba, parazitákba kerülve gátolja a tiolenzimek működését. A vastagbélben lévő bélflórát nem károsítja, mivel legkésőbb a vékonybélben felszívódik.

A jó minőségű atomos kolloidális ezüstoldatnak - betartva az ajánlásokat - nincsenek káros mellékhatásai, mivel testazonos részecskékről van szó. (A 19. és a 20. század fordulója táján a tudósok felfedezték, hogy a legfontosabb testnedvek - vér, nyirok - kolloidok.)

Használata javasolt:
A kolloidális ezüst gyakorlatilag az összes testfelszínen lévő, illetve a test belsejében megbúvó fertőzéses betegségek, gyulladások esetén. Sikeresen alkalmazható torokgyulladás, nyelvgyulladás, szájnyálkahártya gyulladás és sérülés, fogínypanaszok, fogszuvasodás, légzőszervi és orrüregi fertőzések, influenza, tüdőgyulladás, fülgyulladás, szemgyulladás, kötőhártyagyulladás, gyomorfekély, bélpanaszok és candida fertőzés kezelésére. Rendszeres használatával megelőzhető többek között a láb, a köröm, a körömágy, a fül, a hónalj, a hüvely és egyéb testrészek gombásodása. A fejbőrbe maszírozva segít megszüntetni a korpásodást, és a fejbőr viszketését.

Hatásosnak bizonyult az AIDS, őzkullancs okozta Lyme-kór, agyhártyagyulladás, nyirokérgyulladás, ízületi gyulladás esetében is. Az allergia és szénanátha esetén gyorsan megszünteti a megfázásos jellegű tüneteket, a szemviszketést percek alatt elmúlasztja. Felülfertőződés nélkül gyógyítja az égési sérüléseket, vágott sebeket, horzsolásokat. Napégésre, pattanásos bőr kezelésére fantasztikus!

Egy neves Magyar belgyógyász, Dr. Elek Csaba számos HPV vírussal fertőzött páciensét dokumentáltan, laboreredményekkel bizonyítottan kigyógyította ebből a vírusfertőzésből, mégpedig ezüstkolloid alkalmazásával.
A méhnyakrák világviszonylatban és Magyarországon is a mellrák után a második leggyakoribb daganatos megbetegedés a nők körében. A HPV (humán papillómavírus) felelős érte. És bár kezelik, igazából nincs hatásos gyógymód ellene.

 

Vélemények, tapasztalatok?

  1. 2008. november 18. 13:46326.

    Ebben igazollak, a Judit én vagyok!

    Ezzel az egyetlen, mostani nicknévvel, mióta fórumozom! S ezen nem is kívánok változtatni. Aminthogy a vélemények is, amiket leírok, az enyémek!

     

    Néha tévedek, mint más is, akkor belátom a tévedésem, itt pl a tegeződés/magázódás kérdésében, hisz más szempont szerint is lehet nézni. 

    Mikor új voltam a fórumon, nekem is picit fura volt, hogy mindenki tegez mindenkit, ma már az a fura, ha nem, megszoktam.

    Sok jelentősége úgysincs.

     

    A többit talán, ha visszaolvastam a hsz-eket, nem volt még időm rá.

    előzmény:
    Ophelie (308)
    2008-11-17  11:03
  2. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2008. november 17. 19:59325.

    Ráuszítsunk pár embert? Istenem olyan nagy egyéniség, mint Gaaaaaaaaaaaaaarp nick volt,

    most hol lehet

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_411316 (324)
    2008-11-17  19:55
  3. Torolt_felhasznalo_411316
    Torolt_felhasznalo_411316
    2008. november 17. 19:55324.
    Paul Karson dermatitist kezelt és azért itta 14 évig. Az elszineződés észrevétlen volt ,fokozatosan váltott szint.
    A blogiró kapott egy emailt és egy linket egy nőtől akit Rosemary-nak hivnak. Nála lehet érdeklődni    Itt 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_215600 (322)
    2008-11-17  19:43
  4. 2008. november 17. 19:48323.
    Jók.. ennyi..
    előzmény:
    hzs3921 (1)
    2008-11-11  10:49
  5. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2008. november 17. 19:43322.

    Ha ezt a kiskócos látná?

    Ezt már más is hozta ,csak nem ezen a világnyelven

    Májáról, veséjéről mi hír? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_411316 (320)
    2008-11-17  18:30
  6. Torolt_felhasznalo_411316
    Torolt_felhasznalo_411316
    2008. november 17. 18:40321.
    Ha az első videot megnézitek megjelenek még érdekesebbek . Van egy amelyiken részt vesz egy Oprha shoban is. Az még jóbb.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_411316
    Torolt_felhasznalo_411316
    2008. november 17. 18:30320.
    "Fórum szeretetektől a hideg ráz "   -De azért időnként felsorolod kiket kedvelsz
    Kiváncsi voltam miket irnak a Románok. Ezt egy blogba teték fel:
    http://www.contraboli.ro/atentie-la-argintul-coloidal -pielea-devine-albastra-argintie-poza-video

    De én nem értem ezt az embert Szintváltott de meggyógyult Müsorokon veszt részt és ismert már az egész világon és mégis harcol és elégedetlen.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_215600 (317)
    2008-11-17  16:24
  8. 2008. november 17. 16:34319.

    Nezd meg, milyen tenyekkel, adatokkal tudja alatamasztani a velemenyet.

     

    Azok mennyire hitelesek, es mennyiben tamogatjak a velemenyt?

    előzmény:
    zsaki71 (316)
    2008-11-17  16:07
  9. 2008. november 17. 16:32318.

    No, szerintem most mi is "normálisan" diskurálunk...számomra ez már fórumszeretet (nem akarlak vele idegesíteni:-)))), szóval ember módjára, a másikat tisztelve "beszélgetük"...remélem így tiszta, mit akartam az előbb erről írni.

    Én szakemberekről beszéltem, nem egyéb fórumokon laikusok hsz-ről, hiszen az előbb Te is arra utaltál, hogy laikus vélekedhet külön

    bözőképpen, de egy szakember nem....ugyan miért nem...ha így lenne felfedezéseket, újabb vívmányokat sem tehettek volna nagyjaink....és itt most nem a hiányos ismeretekre, vagy a történelmi tényekre gondolok, hanem mondjuk egy újabb gyógyszer, vagy készítmény alkalmasságára, alkalmazhatóságára a gyógyászatban...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_215600 (317)
    2008-11-17  16:24
  10. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2008. november 17. 16:24317.

    Fórum szeretetektől a hideg ráz A sértegetéseken átlépek és csak is a témára koncentrálok.

    Gondolom a szakemberek sem  egyféleképpen ítélnek. Pl most olvastam egy szintén ezüst kolloidot taglaló

    Fórumon, hogy valaki azt írta, hogy : Az ezüstkolloidot az orvostudomány még a penicillin elterjedése előtt alkalmazta, mivel az ezüstnek és az aranynak tényleg van fertőtlenítő hatása. Gondoljunk csak arra, hogy nem véletlenül ezüstözöttek a fülbevalók.

     

    Na most ha ezt valaki nem teszi helyre ,az sokkal nagyobbat vét,

    sokkal rosszabbat tesz,mintha hallgat a békesség kedvéért.  Különben volt itt egy nick aki emlegette bezzeg a régi rómaiak már ők is használták. Első pillanatban kedvem lett volna gyorsan felsorolni mit használtak hol és mikor amiről kiderült hogy margaság volt , de leálltam az írás kényszerrel.Ellenben mint a fenti példa. Ilyenek mellett elmenni nem lehet és nem is szabad. Más kérdés hogy a címzett fel tudja-e fogni a választ.

    előzmény:
    zsaki71 (316)
    2008-11-17  16:07
  11. 2008. november 17. 16:07316.

    Miért szerinted minden szakember egyféleképpen ítél meg helyzeteket, feladatokat, problémákat? Te honnan döntöd el két szakember diskurzusából, hogy melyik érvei ütőképesek?

    Engem pl. érdekel, hogy ki van egy-egy nick mögött, ha nem így lenne nem találkozhattam volna fórumtársakkal személyesen..nekem ez nagy öröm volt....A fórumon jelenlévő szereteten, meg már leírtam mit értek.....

    Hazudnék, ha azt írnám, hogy mindig jól viselem, ha sértegetnek itt a fórumon, van mikor jól kezelem, de attól még rossz érzést okoz, kelt bennem. Persze, igaz az, hogy nem is ismerem, akkor miért számítana, mit mondd vagy gondol rólam a másik. Azonban még nem tartok ott, hogy ezt meg is éljem így...még kell hozzá sok itt töltött idő

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_215600 (315)
    2008-11-17  15:58
  12. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2008. november 17. 15:58315.
    Off:Másként gondolkodást a laikusok megtehetik. A szakembereknek érvelni kell és az érveknek szakszerűeknek,ütőképeseknek kell lenniük. Pont ez a jó benne. A fórumokon meg nincs szeretet szerelem, barátság megértés. Ott érv van és ellenérv. Igazából a kutyát nem érdekli ,hogy ki van ,vagy áll ,vagy állnak falkában a nick mögött. Mindenesetre érdekes az -én , a támogatóim, a szövetségeseim-az ellenfeleim  kérdése. Engem soha nem érdekel hogy 10 vagy 20 nick mond ellent vagy alkalmasint hülyéz le, netán 5 áll mellém abban az esetben,ha tudom, hogy amit állítok az jó. Ugyanakkor eszembe nem jut/na egyetlen nicket sem nyílt színen figyelmeztetni hogy mit tartson tiszteletben. Ugyanis nem a személy a lényeg, hanem az álltala mondott írt állítások tartalma . Márpedig ha ez nem jó akkor nincs tisztelet se rangnak se funkcinak.
    előzmény:
    zsaki71 (314)
    2008-11-17  15:09
  13. 2008. november 17. 15:09314.

    Senki nem mondta, hogy fogadd el....tartsd tiszteletben....fogadd el, hogy ő másképp gondolkodik...ne támadd ezért....

    Tisztességes viselkedésen egyrészt azt értem (a fórumon), hogy azt várd el a másik kommunikációjától, amit magadtól is elvárnál...vagy úgy kommunikálj, ahogy szeretnéd veled kommunikáljon a másik; másrészt tisztességtelennek tartom, a másik tudatos megalázását, pocskondiázását, becsületébe gázolást és alpári eszközökkel való sértegetését....

    A csalás az csalás, nincs olyan hogy jóhiszemű csalás...(legfeljebb valamiről nem tud az illető)

    előzmény:
    aloe_vera (313)
    2008-11-17  14:58
  14. 2008. november 17. 14:58313.

    Mert ha ugy gondolnam, hogy a masiknak van igaza, akkor magameva tennem az allaspontjat es en is ugy gondolnam.

     

    Tehat szerintem midig nekem van igazam.  ;-)

     

    Mi a tisztesseges viselkedes?

     

    Valaki csal (jo vagy rosszhiszemuen de csal).

    Buksi-simogatas a helyes valasz, vagy annak bemutatasa, hogy itt atveres folyik?

    előzmény:
    zsaki71 (312)
    2008-11-17  14:38
  15. 2008. november 17. 14:38312.

    Szia!

    Ne mosdd össze a szeretetet a véleményalkotással vagy ítélkezéssel. Pl. miből gondolod, hogy neked van igazad és nem a másiknak, miből gondolod, hogy a Te forrásaid hitelesebbek, mint a másiké? Én a szeretetet itt a fórumon (tehát virtuális berkeken belül) a tisztelet megadásával, a tisztességes "viselkedéssel" tudnám azonosítani.

    A gyereknevelés nem tartozik a mostani témánkhoz! 

    előzmény:
    aloe_vera (310)
    2008-11-17  14:03
  16. 2008. november 17. 14:08311.

    sztem az elég gáz ha valakinek több nick kell h meggyőzze a többieket ...

     

    tök mind1 miről is van szó.. vki belép 2 nickkel és magát élteti..

     

    gusztustalan...

     

    ez a fórumtéma meg aztán végképp nem ért annyit h itt hősködni kelljen.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2008. november 17. 14:03310.

    Ha ugy veled, hogy valaki atveri a tobbieket, hogy nem igaz, amit terjeszt, akkor mit teszel a szeretet neveben?

     

    Hallgatsz, egyetertesz, vagy felhivod a tobbiek figyelmet, hogy vigyazzatok, gondolkodjatok el, teveszmek, atveresek terjednek?

     

    Ha a gyereked valami veszelyes folgot csinal, vagy veszelyes tanacsot kap a haverjatol, akkor a szeretet es nem megbantas jegyeben hagyod, vagy azert megis szolsz, az nem jo ugy.

     

    Ha mar tizszer megbeszeltetek, es ujra es ujra elojon ugyanaz a teveszme, veszeles ostobasag?

     

    Nem egyszeru a valasz.

    előzmény:
    zsaki71 (309)
    2008-11-17  13:41
  18. 2008. november 17. 13:41309.

    Szia!

    Te melyik típusba sorolnád magadat, ha már így a  többi topiklakót bekategorizáltad? Számomra nem túl hiteles az a nick aki klónjaival vesz részt egyazon topik hsz-ben, hiszen saját igazságát próbálja megtámogatni egy látszólag "idegen" nickkel.

    Miért nincs hely itt a szeretetnek? Ezt magyarázd meg légy szíves?

    Hogy ki miért jön fórumozni, szerintem teljesen mindegy, nekem egyetlen dolog a fontos ne bántsuk meg a másikat csak azért, mert nem egyezik a véleményünk, az igazságunk. Hiszen ahogy Wass Albert mondta: "Mindenkinek meg van a saját maga igazsága és azt tiszteletben kell tartani".

    Ki mondta azt, hogy tudományok az általad felsorolt ezoterikus tanok? Ebből adódóan nem lehet áltudomány sem. Attól, hogy Te népbutítónak tartod, még nem biztos, hogy az....attól függ ki interpretálja.....

    előzmény:
    Ophelie (307)
    2008-11-17  10:32
  19. 2008. november 17. 11:03308.
    Tévedések elkerülése végett hozzateszem , hogy judit nem én vagyok , bejelenthettem volna , elfelejtettem . Sok igazsagot latok hozzaszolasaban . Mint Nlc forumozo gondolkodtam hamvasferi nick irasan.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2008. november 17. 10:32307.

    Kedves Judit!

     

    Ahogy az átlagos orvos a betegeivel viselkedik, abban nagyon sokszor a betegei is hibásak. Én csak azért lehetek felelős, amit én csinálok, illetve ameddig még főnök voltam, azért, hogy a beosztottaim hogyan álltak hozzá a munkájukhoz és a beteg EMBERhez. Lehet másképp is csinálni, de ehhez igényre is szükség volna, szakmai és emberi értelemben egyaránt. Ha egy beteg azt veszi észre, hogy az orvos-beteg kapcsolatban /és itt most még sajnos kénytelen vagyok a kérdést csak a magánpraxisra leszűkíteni/ nem azt a tiszteletet, odafigyelést és gondoskodást kapja az orovosától, ami reálisan elvárható volna, amikor észleli, hogy a kapcsolat nem róla a beteg EMBERről, hanem leginkább pl. a kasszáról szól, akkor nem meghunyászkodnia, de nem is jelentgetnie, hanem váltania kellene. Orvos és betege kapcsolata bizalmi jellegű, mert csak úgy lehet valakit a gyógyulásában segíteni, ha ismerem. Ha ez a kapcsolat ilyan-olyan okokból nem alakul ki, akkor az egész alapjaiban rossz. Csúnya szó, de bizonyos fokig a kapcsolat piaci is: ha nem vagyok elégedett a szolgáltatásal, akkor nem veszem igénybe. Ha többen fognak kifordulni az ajtón, mint amennyien bejönnek, akkor a doktor /szándékosan nem írom, hogy orvos/ is el fog gondolkodni, és stílust vagy paradigmát fog váltani. Kényetelen lesz, mert egyébként éhen fog halni. Más lapra tartozik aztán, hogy egy ilyen kikényszerített változtatás valaha is egyenértékeű lesz-e azzal a "szolgáltatással", amit valaki annál a gyógyítónál kaphat, aki alapból tekinti egyenrangú félnek és segítségre szorló embertársnak a hozzáforduló beteg EMBERt. Szóval sok mindent lehetne erről még mondani, többek között egyszer meg kellene mindenkinek azt is tapasztalni, amikor a beteg érzékelteti a felsőbbrendűségét az orvosokkal, mert neki pénze van. A "megvehetlek bármikor kilóra" stílus legalább olyan sérelmezhető, mint az előbbiekben leírtak.

     

    Néhány szó még a tegeződésről. Ezen a fórumon, de feltételezem másokon is - bevallom a filmhu-n kívül még egyetlen egyen sem jártam - sajnos nem az egymás iránti tisztelet kifejezése a cél. Sok-sok frusztrált ember végre - következmények nélkül - valahol levezetheti az agresszivitását, elverheti valamivel az unalmát, végre valakinek érezheti magát. Én alapból minden embert tisztelek, egyszerűen csak mert EMBER. Rájöttem, hogy az egyetlen dolog, amivel a legválságosabb helyzeteket is kezelni lehet, érdemes és kell, az a szeretet. Nálam ismeretlen emberek vonatkozásában a tisztelet jele többek között a megszólításuk, az hogy nem bizalmaskodom velük. Magázódva szerintem sokkal konszolídáltabb módon tud mindenki viselkedni, és ha én valakivel tegeződöm, az nálam azt jelenti, hogy beengedtem abba a belső körbe, ahonnan az út a barátság felé visz. Szóval ez az oka annak, hogy nem elsősorban a tegezést, hanem az azzal járó nem bizalmon alapuló bizalmaskodást és tiszteletlenséget kértem ki. Nem az orvosnak, a szakmai rangnak szóló, hanem az EMBER-nek szóló tiszteletet kértem számon. Szerintem ezeknek a fórumoknak éppen az lenne a lényege, hogy tanítsuk egymást valamire, amit még nem tudunk, hogy adjunk valamit egymásnak, amit esetleg különben a saját kárán kellene megtanulnia. Véleménycseréről, az életünk jobbá, színesebbé, szebbé tételéről volna itt szó és nem arról, hogy olyan emberek, akiknek megvan a bajuk enélkül is, bocsánat a kifejezésért bas.ogassák egymást. Szóval oktatjuk és nem kioktatjuk egymást egy álnév mögé bújva és büntetlenséget remélve. Mert ez a büntetlenség csak látszólagos: mindannyian mindent előbb-utóbb visszakapunk, jót és rosszat is. Én hiszek ebben, és így és élek. Ha valaki követ ebben örülök, ha nem, akkor hagyom békével tovább menni.

     

    Szeretettel üdvözli Hamvas Ferenc

    idézet:
    hamvasferi (294)
    2008-11-16 11:24:50

    "Sok-sok frusztrált ember végre - következmények nélkül - valahol levezetheti az agresszivitását, elverheti valamivel az unalmát, végre valakinek érezheti magát. Én alapból minden embert tisztelek, egyszerűen csak mert EMBER. Rájöttem, hogy az egyetlen dolog, amivel a legválságosabb helyzeteket is kezelni lehet, érdemes és kell, az a szeretet."

     

    Van ilyen itt és valoban ez a réteg a legaktivabb : a nagyszaju jopofizok és a kioktato kisokosok , szétvernek sok kezdödö topikot . Egy-egy nick szetosztodik kulonbozo klon-nickkekre és hordaban verik azt , akinek a véleménye ellenkezik az övékkel . Sok topik nagyon mélyre süllyed , gyalazkodas ,hajtépés , arulkodas a vége.  Bevallom , az itteni résztvevésemet ehhez az uj modihoz igazitottam és ebben a topikban zsumuzsi nickem kapta a Kandid szerepét . Önnek is segitettek , nem lehet nem észrevenni , hogy a vallveregetö hozzaszolasok nem voltak spontan hozzaszolasok.
    Aki ide rendszeresen benéz tudja , hogy at lehet lépni rajtunk/rajtuk .
    Amikor ugy érzem , hogy hiszekeny , joindulatu ember huzza a rövidebb gyufat és itt egészségröl van szo , ami nekem fontos téma - a hozzaszolas lehetöségének modjat a bevezetett divathoz  alakitom.
    Részemröl ez nem derby, nem akarom az utolso szot , be is fejezem a vitat ezzel a hozzaszolassal . Ha elértem azt , hogy egy ember letesz arrol , hogy ne hasznaljon egy tudomanyosan nem alatamasztott hatasu szert , akkor nekem mar megérte . Még akkor is , ha csak egy .
     

    De az Nlc nem Ök , a kb 50 fös hangado-hangoskodo.

    az Nlc egy modern kommunikacios terep. Regen , a Nök lapja ujsag haziasszonyokhoz szolt : Ök is itt vannak !
    A téma egészség-betegség- gyereknevelés-haztartas-sex és receptek mindezekre.
    Ez az igazi Nlc , a többség !
    Vannak külföldre szakadt emberek is szépszammal . A honvagy ,  a szép,otthoni szo.......

    Vannak az egyedüllétben szenvedök is....

     

    Van olyan nick is , aki felülröl nézi a labyrintusban rohangalo egereket és a sarokba szorultat megböki : miért nem mész tovabb!mozogj!szorakoztass! Ha az egér nem mozog , netan  felemeli a fatylat , akkor elrontotta a jatékot

    ...............................


    Szeretetnek , baratsagnak,itt nincs helye : ezekhez sokkal többet kellene tudnunk egymasrol .
    A pofonok , amit itt kap egy nick ? csak az faj , ami olyan nicktöl jön , akitöl többet varunk . De miert varunk többet , egerek?

    Személy szerint nagyon sajnalatosnak talalom , hogy a rendszervaltas ota Magyarorszagon és itt az Nlc-n ,  a paranormal , joslas és egy rakas altudomany szabad terepet talalt a népbutitasra...

    Szerbusztok , jo napot kivanok
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_558008 (294)
    2008-11-16  11:24
  21. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2008. november 17. 08:37306.

    off/ kifulladtatok?

    pedig olyan jó volt olvasni.

    Supervisiot vállalok.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2008. november 16. 22:29305.

    Sokféle ember van, beteg is, orvos is van mindenféle. Ez az orvos-beteg viszonyra ugyanúgy igaz, mint a fórumozásra.

     

    Szép lenne a világ, ha mindannyian mindig jók lennénk, de nem vagyunk azok, meg nem mindig vagyunk azok, s így a világ is olyan, amilyen.

     

    Én szeretem, ezzel együtt is!

     

    A fórum azért jó talán, mert több ember véleményét láthatjuk/olvashatjuk, mint a valódi életben módunk lenne. Elolvasom, van, amelyiken el is gondolkodom, s vagy elfogadom, vagy nem.

     

    A helyes tényleg az lenne, ha ismeretlenül is tiszteletben tartanánk egymást, egymás véleményét, akár egyetértünk vele, akár nem. S ez nem mindig történik így, én sem, más sem vétlen ebben.

     

    Van, aki önmagát adja, s van, aki a nicknév mögötti névtelenség védelmében nem.

     

    Ugyanúgy, mint az életben, hát mi a különbség? Csak az, hogy vannak, vagy nincsenek nicknevek.


     

     


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_558008 (294)
    2008-11-16  11:24
  23. 2008. november 16. 20:11304.
    Pontosan. Errol beszeltem
    előzmény:
    aloe_vera (299)
    2008-11-16  13:09
  24. 2008. november 16. 13:30303.
  25. 2008. november 16. 13:23302.

    Kivonatos forditasa az alabbi eredetinek:

    Az ezustnek nincs semmit termesztes szerepe az emberi testben.

    Sulyos mellekhatas lehetnek (alabb listazza).

    A kereskedelmi keszitmenyek ezust tartalma nagyon valtozo.

    Allatkiserletekben az ezust felhalmozodik a szervezetben.

     

    Lehetseges mellekhatasok:

    argiria, kek bor, korom, szem
    idegrendszeri panaszok, vesebantalmak, gyomorpanaszok, fejfajas,  faradekonysag es borgyulladas.

     

     

    http://www.quackwatch.org/01QuackeryRelatedTopics/ PhonyAds/silverad.html

    Summary of the research findings Silver has had some medicinal uses going back for centuries. However, more modern and less toxic drugs have eliminated the vast majority of these uses. Reviews in the scientific literature on colloidal silver have concluded that: Silver has no known function in the body. Silver is not an essential mineral supplement or a cure-all and should not be promoted as such. Claims that there can be a "deficiency" of silver in the body and that such a deficiency can lead to disease are unfounded. Claims made about the effectiveness of colloidal silver products for numerous diseases are unsupported scientifically. Colloidal silver products can have serious side effects (discussed below). Laboratory analysis has shown that the amounts of silver in these supplements vary greatly, which can pose risks to the consumer. Side effects and other risks Animal studies have shown that silver builds up in the tissues of the body. In humans, this accumulation can have a serious side effect called argyria, a bluish-gray discoloration of the body, especially of the skin, other organs, deep tissues, nails, and gums. How this happens is not fully known, but silver-protein complexes are thought to deposit in the skin and then be processed by sunlight (similar to traditional photography).44,45 Argyria is not treatable or reversible. Other possible problems include neurologic problems (such as seizures), kidney damage, stomach distress, headaches, fatigue, and skin irritation. Colloidal silver may interfere with the body's absorption of the following drugs: penacillamine, quinolones, tetracyclines, and thyroxine. For more information about colloidal silver, see the NCCAM fact sheet "Colloidal Silver Products."? http://nccam.nih.gov/health/hepatitisc/

    előzmény:
    Kalkulus (297)
    2008-11-16  12:45

Címlap

top