Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Vannak Angyalok?

csuporméz
Létrehozva: 2003. december 18. 16:35
Sziasztok! Érdekelne a véleményetek: szerintetek vanak angyalok? Vagy nevezhetjük bárminek/bárkinek.
  1. 2008. Április 22. 10:092679.
    3 szem LSD bevétele után sok mindent meg lehet beszélni az angyalokkal, vagy vegyünk valami hallucinogén gombát...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_696757 (2678)
    2008-04-03  14:43
  2. Torolt_felhasznalo_696757
    Torolt_felhasznalo_696757
    2008. Április 3. 14:432678.

    Előre is elnézést kérek ha nem a megfelelő klubba léptem be de már kerestem a fogyikúrások és a méregtelenítők között az Angyalok Konyháját talán itt ismeri őket. Persze hogy én is 30-as nő vagyok aki későn ébredt rá hogya tél során rám rakodott uszogumitól hirtelen és biztos módszerrel szeretne megszabadulni.

     

    Gondoltam kiprópálom őket ( AK) mert sokan meséltek már róluk Kiváncsi vagyoka arra, hogy valaki evett már velük Nem sokat találok róluk de többen mondták az ismerősök közül, hogy onnan rendelnek ételt és többen le is fogytak Szóval a lényeg várnám a tapasztalatokat, mert ha jók kipróbálom. 

     

    Köszi a segítséget
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2008. Április 3. 14:132677.
    Ha megvan az ellazulás, a nyugalom és a koncentráció, akkor már kapcsolatot sem kell teremteni. Mert minek beszélgetni képzetelbeli lényekkel?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_907512 (2674)
    2008-03-30  20:03
  4. 2008. Április 3. 07:352676.

    Szia,

     

    Bocsánat, hogy beleszólok a beszélgetésetekbe.

     

    A képesség a szellemi vezetők vagy segítő lények érzékelésére mindenkiben benne van, mert az ember teljes tudással született le a földre. A vezetőkkel való kapcsolatteremtés technikája mindenki számára elsajátítható egy kis gyakorlással. 

     

    A kezdetekben legegyszerübb meditációban megismerkedni velük és fenntartani a kapcsolatot. A késöbbiekben ki lehet alakítani egy állandó információáramlást köztünk és a vezetőink között. A meditáció alapja a helyes légzéstechnika, testtartás és a csakrák ismerete.

     

    Szándékosan nem használom az Angyal kifejezést, mert hitem szerint NEM léteznek. Viszont segítő lelkek igen, akiknek az a feladatuk, hogy a földön élő lelkeket vezessék, segítsék és súgjanak nekik. A lélek születésétől fogva vele vannak. Általában ketten.

     

    A kártyavetésnél, legyen az bármilyen kártya érdemes betartani bizonyos szabályokat, nehogy olyan energiák is bevonzásra kerüljenek, amelyek károsíthatják a kártyavetőt vagy a kérdezőt.

    (önmagunk és a helyiség kitisztítása, gyertyák, füstölő, a kártya állapota...stb)

     

    A vezetők akkor is kommunikálnak és súgnak, ha egy lélek fél és aggódik. Pontosan ebben az esetben a legaktívabbak, mert a za  céljuk, hogy kirángassák a lelket az állapotából, amibe saját magát tette.

     

    Mabek.     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_907512 (2674)
    2008-03-30  20:03

Címlap

top