Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Tönkrement?

doo-doo
Létrehozva: 2008. október 15. 10:40

Mindjárt elsírom magam!

 

Tegnap vettem a Deichmann-ban egy Landrover márkájú bakancsot. Az volt ráírva a papírjára (amelyen az ára is volt), hogy "felsőrész: kizárólag légáteresztő bőr és textilanyagok felhasználásával"

 

Még mielőtt először felvettem volna, tegnap este befújtam egy Kiwi Aquastop spray-vel, ami azt írja, hogy minden színhez jó. (Egy fekete bőrcsizmámon már használtam, azon semmi nyomot nem hagyott.)

 

Ma reggel fel akartam venni a cipőt, de mikor megláttam....

Az egész tiszta fehéres színű lett, ahol lefújtam! És nem lehet róla letörölni. Próbáltam vizes szivaccsal is, de semmi.

 

Megnéztem a cipő belsejében az információs cimkét, azon egy ilyen kis rombusz alak van, hogy a felsőrész "egyéb anyagból" van. Tehát nem is bőr!!!

 

Ezek után megnéztem a spray-t, de nem én voltam a hülye, mert azt viszont bőrhöz és műbőrhöz is lehet alkalmazni. 

 

Nem tudom, mi lehet a gond! Szerintetek mi tévő legyek? 

  1. 2017. november 27. 09:5731.

    Szia mindenkinek😱😱😱


    Hétvégén vettem egy hosszúszárú bakit,meleg jó színű...sokáig válogattam.....


    Igazából,már a boltban is éreztem hogy az egyik fele ,egy ponton nagyon nyom...


    Próbáltam másik párat,meg a fazonhoz ragaszkodtam..már látom nem kellett volna..másnap ,(hétvégi súliba)-kb ,2-szer 20-es séta után ,konkrétan véresre tőrte a sarkamat a poén,vagy a siralom az hogy ,még azt a sarok védő (cipőbe ragasztható)-t is vásároltam,esküdőzőtt az eladó ,ha így hordom nem lesz semmi!!!


    -kipróbáltam...sajnos nem védte meg a sarkamat...


    Járt már valaki így??-csak az egyik fele...


    Ma viszem vissza...remélem sikerül másikat vennem...mert így sebes sarokkal nagyon kényelmesnek kell lennie...hogy ne érezzem..



     

  2. Torolt_felhasznalo_974244
    Torolt_felhasznalo_974244
    2008. október 17. 10:4730.

    Szia! Bocsi, hogy csak most irok, de el voltam havazva.

     

    Szóval nagyon örülök, hogy sikerült, és annak is, hogy volt mégegy cipő

     

    Ezek szerint akkor most sem csalódtam a Deichmannban. Ez lenne a jó hozzáállás mindenhol.

     

    Használd sokáig az új cipődet!

    előzmény:
    doo-doo (29)
    2008-10-15  12:50
  3. 2008. október 15. 12:5029.
    Ja, és volt még egy utolsó pár a méretemben, csak rossz helyre volt visszatéve, ezért nem láttam meg azonnal. De aztán megtaláltam és jó is lett!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_974244 (22)
    2008-10-15  11:16
  4. 2008. október 15. 12:5028.

    Már vissza is jöttem! A boltvezető jött oda azonnal hozzám, de elkezdett győzködni, hogy a belső cimkén rajta van, hogy műbőr, meg hogy a "felsőrész légáteresztő bőr..." felirat igaziból nem is azt jelenti.. bla-bla-bla. Hiába próbálkozott, elmondtam, hogy nem értek Vele egyet, mert ha az egyik cimkén ez, a másikon meg az áll, az megtévesztő.

     

    A másik: a spray (vittem egyet) feliratán ott virít, hogy bőrre és műbőrre is alkalmazható.

     

    Szóval a lényeg, hogy kicserélték a cipőt, sőt, elmondták, hogy tényleg nagyon ajánlják a Deichmann-os impregnáló sprayt, és ezt bizonyítandó, felajánlották, hogy ott, helyben le is kezelik vele az új bakancsomat! Állítólag 1 óra múlva megszárad és utána akár pohárból is lehet önteni rá a vizet, ezt garantálják, mert az ő összes cipőjük (saját) ezzel van lekezelve és tényleg vízálló lett!

     

    Most ezt meglátom, hogy tényleg jó-e, ha igen, akkor 1 hónap múlva veszek én is egy ilyen spray-t. Ezzel ugyanis havonta érdemes átfújni a cipőket.

     

    Úgyhogy happy end!

    előzmény:
    sally (20)
    2008-10-15  11:06
  5. 2008. október 15. 12:4927.
    ...
    előzmény:
    doo-doo (1)
    2008-10-15  10:40

Címlap

top