Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Flór Ferencben szülni :)

Kacsa21
Létrehozva: 2008. szeptember 18. 11:47
Helló váranós kismamák és tapasztalt anyukák! Várok mindenkit aki hasznos információkkal tudnak szolgálni a Flór Ferec kórházzal kapcsolatos szülési tapasztalatokról.
  1. Torolt_felhasznalo_735285
    Torolt_felhasznalo_735285
    2008. október 27. 14:53151.
    Halihóó!Én már tudom a jó hírt Ágiékról.Nem a lustaság a ludas!De,majd ha hazajönnek részletesen beszámol mindenről.Na asszem ezzel most mindent elárultam. :-DDDMi jól vagyunk,az afp eredményem még nincs kész,tehát majd csak a jövő héten megyek uh-ra.Remélem már tud valamit mondani a neméről....:-DOlyan furi így hogy nem tudunk semmit,nem tudom mihez kötni.Na de ha akkor nem is,majd a 4D-n már tuti.Legyen szép napotok.
    előzmény:
    Kacsa21 (150)
    2008-10-27  10:22
  2. 2008. október 27. 10:22150.
    Ágiii!  itt már baba van ... vagy csak lusta vagy
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2008. október 27. 09:31149.

    Ági.... 2napja nem írtál.

     

    Csak nem babázol már.....?

    előzmény:
    kovácsági (146)
    2008-10-24  11:59
  4. 2008. október 26. 14:54148.

    Sziasztok lányok! Túl vagyok a hosszú hétvégén Flóra szépen mocorog intenzíven ,pocakom elkezdett megmutatkozni :) hízni még mindig csak 1 kilót híztam hál istennek szóval jól tartom magam a védőnéni biztos örülni fog neki :D

     

    Ági: Hát remélem mihamarabb kezedben foghatod a csöppséged ,de lehet ,h ez pozitív jel ,h tegnap előtt óta nem írtál? vagy csak szimplán egyedül érezted magad :) De izggiiii :)

     

    A tejcsi szivárgásról én nem tudok beszámolni én a 21. héten vagyok ,de első babás szóval nekem nincs semmi ilyesmi :D a hátam az nagyon fáj ,csak nem tudom mitől.. na meg a csípőm...van ,h nem tudok rááálni a jobb lábamra mert szimplán elzsibbad úgy fáj és be is van ott bizti csípődve valami... ami nem annyira kellemes dolog.... no mindegy...

     

    Nem történt amúgy semmi extra minden rendben :) Várom a jelentkezéseket :D

     

    Pussz: Zsófi és Flóra 21+1

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_735285
    Torolt_felhasznalo_735285
    2008. október 25. 09:59147.
    Sziasztok!Ági: én minden reggel úgy ébredek hogy na,ma már biztosan világra jött egy újabb gyönyörű "kisilány",akit Barbinak szólítanak majd a szülei.Erre most is azt olvasom,hogy otthon vagy még.A nyákdugóval kapcsolatban sajnos nem tudok semmit hozzáfűzni,mert nekem ilyen élményben nem volt részem.De azért kíváncsi lennék rá,hogy akkor mi futott át az agyadon.Félelem,vagy öröm,vagy esetleg mindkettő...?Egy biztos,megint egy lépéssel közelebb avygtok a nagy naphoz.Velem semmi extra,kistesó szépen mocorog odabent.Tegnap este fürdés előtt viszont azt tapasztaltam hogy a melltertóm igencsak sárga foltos. :-D Majd fürdés közben rá kellett jönnöm hogy tényleg az amire gondoltam.Cseppenként ugyan,de szivárog a tejcsi.Nagyon meglepett,mert kisfiamnál ilyesmit nem tapasztaltam,sőt szoptatni sem tudtam sajnos.Most meg már a 17. héten????Nálatok is ez e helyzet?Nekem ez olyan furcsa.Szép napot és jó hétvégét mindenkinek.
    előzmény:
    kovácsági (146)
    2008-10-24  11:59
  6. 2008. október 24. 11:59146.

    Képzeljétek... nem mentem ma éjjel sem sehova.  

    Viszont éjjel elhagytam a nyákdugómat. Éppen eszembe jutott, h nem csináltam este poszakfotót... felálltam, megcsináltam a fotót, és éreztem, h elönt vmi. Odakaptam... Hát frankón, mint ahogy leírják. Mint a takony.

    Bár sok színről hallottam már, nekem teljesen tiszta, szinte már átlátszó volt. Láttam én fürdés utáni törcsin is, de azt hittem csak picit több a folyás. Erre meg éjjel kicsúszott a lényeg.  Olyan boldog vagyok.

     

    Azt olvastam amúgy, h akkor "szakad le" a nyákdugesz, amikor az ember tágul, és gyakorlatilag nincs mibe kapaszkodnia és így kijön.

    És én mivel már 2 ujjnyira nyitva vok, nincs kizárva, h már több is az, mint 2 ujjnyi.

    Kedden megyek megint nst-re, majd lehet megint mondom a dokinak, h nézzen már be egy percre, h is állunk...  

     

     

    Kislányok... Milyen dolog ez, h soha senki nincs itt? Elbeszélgetek én itt magammal, de azért mégis jobb lenne veletek...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2008. október 23. 20:33145.

    Hát kislányok... Én még mindig itt vagyok.

     

     

     

    Ráadásul ma még se keményedés, se fájás... talán ez a jel?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2008. október 22. 13:07144.

    Persze... talán jobb is így, h nem tüsszögtél oda nekünk, de én azért nagyon sajnálom, h nem tudtál jönni. Pedig figyeltelek ám... Még gondolkodtam is, h felismernélek-e, de odaültem az ajtóhoz, ha betoppannál, odaülhetnél hozzám.

     

    Ha viszont kérdés van, én most ki vagyok okítva... És azért még van időd, majd ha ráérsz és tudsz járni, sztem menj...  

     

    Ami most így hirtelen infó, h a csecsemősnővér mondta, h ha saját ruhát szeretnénk ráadni a picire, semmi gond, csak nyugodtan, csak azért nem vállalnak felelősséget. Ugyanígy van a pelus is, de adnak. Amit viszont nem adnak, az a popsitörlő kendő, azt mindenki vigyen... Eddig erről is mindenfélét hallottam, de mostmár ez is tiszta.

    Szóval aki már írkálja a listát, h mit kell összekészíteni, ezt írjátok bele, rendben?  

     

    Hát mondják a fájásokról, h olyan, mint egy menstruációs görcs, meg van aki azt mondja, h olyan, mint amikor nagyon kell kaksizni és úgy görcsölsz.

    Hát nekem volt már ilyen is, olyan is, de azt mondanám, h egyszerűen csak fáj a hasam alja.

    Nemrég erről azt olvastam, h amíg a has alja fáj, az jóslófájásnak minősül, amíg nem erősödik és rendszereződik. Utána meg amikor már komolyabb fájás, akkor már kihat a derékra is. Nekem ott még nem nagyon járt fájás, vagyis sztem eddig még csak a megterheléstől fájt a derekam.

     

    Csak olyan fáj. Mint amikor talán... elrontod a pocidat és fáj. Elviselhető azért, egy 10-es skálán olyan 1-es. Szóval nem gáz ez még.

     

     

    előzmény:
    Mira84 (143)
    2008-10-22  09:36
  9. 2008. október 22. 09:36143.

    Sziasztok!

     

     

    Ohhhh.... pedig annyira el akartam menni a tegnapi szülésfelkészítőre....jaj de bánom. De biztos csak azért volt ilyen jó mert én nem voltam ott.Mindig így járok, amikor el tudok menni semmi értelmeset nem mondanak. Na de hát mindegy... amúgy sem gyógyúltam még meg és nem akartam mindenkit végigfertőzni.

    Megkérdeztem a dokit és azt mondta nyugodtan használjak orrcseppet, jobb mintha megfulladnék. Ártani azt mondta nem fog.

     

    Ági: ez annyira izgi.... Szerintem hétvégére már babázni fogsz. Nagyon drukkolok értetek. Amúgy mit érzel ezeknél a fájásoknál amikről írsz? Nagyon kiváncsi lennék.

    előzmény:
    kovácsági (141)
    2008-10-21  19:54
  10. Torolt_felhasznalo_832472
    Torolt_felhasznalo_832472
    2008. október 21. 21:54142.

    Kedves Fórumozók!

    Szeretném figyelmetekbe ajánlani új szolgáltatásunkat: Gödöllőn és környékén pelenka és popsitörlő házhozszállításával foglalkozunk.

     

    INGYENES MINTA KÉRHETŐ!

     

    Ízelítő az árainkból: newborn 23 ft/db-tól, mini: 24 ft/db-tól, midi: 28 ft/db-tól, maxi: 34 ft/db-tól, junior: 36 ft/db-tól, popsitörlő: 350 Ft. Gödöllőn a házhozszállítás ingyenes. Kérésre szívesen küldök árlistát. Üdv. joag

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2008. október 21. 19:54141.

    Jobbulást... ohh te szegény... Pihengessél... majdcsak túl leszel a nehezén... Nem kamilláztál még? Nem segített?

     

    Hát én amikor reggel vérvételeken ott voltam, akkor mindig ott volt a szőke nő. Sztem ott találod, én még ott mást nem is láttam.

    Így reggel felé menj sztem... Liftből kijössz, balra a folyosó végén "Ambulancia" Nah és ott van bent a pultban. Rövid, szőke haja van, olyan középkorú nő.

    Nagyon kedves, úgyh sztem ha nem is éri el neked, egy időpontot csak tud adni hozzá.

     

    Sok sikert!!

     

    Én sztem megyek pihengetek, tán még jövök.

    előzmény:
    Kacsa21 (139)
    2008-10-21  14:48
  12. 2008. október 21. 19:49140.

    Voltam szülésfelkészítőn, hát lányok... ez már szülésfelkészítő volt.

    Bár először bejött egy elég idős bácsika, és 20 percben arról beszélt, h a kisbaba vízben van az anya pocijában és mindent megkap, aztán meg ahogy "kicsusszan" (idéztem), bekerül ebbe a "szárazföldi világba", és mindenért meg kell küzdenie.

    Pfff...  Nem nagyon tudtuk, h miről beszél...

    Aztán persze jött az anyagi része, meg a lényeg végülis, h légzésfigyelőt árult a pacák, de őt már várják is a Madarász utcai kórházban, és gyarkolatilag nincs is ideje elmondani itt ezeket a dolgokat, de meg lehet venni a készüléket akár itt és most.

    Hát köszi szépen.  Le is lépett a figura.

     

    Most délután a szülésfelkészítőn olyan komoly kis fájásaim voltak, h elkezdtem mérni és nem hiszitek el... 12 percesek voltak. 5 db egymás után, utána enyhültek és elmúltak. Nagy élmény volt...  

     

    Nah és akkor elkezdte mondani a doki...

    Olyan témákat, és olyan részletesen, ahogy azt én elvárnám egy felkészítésnek nevezett beszélgetésen.

    Nagyon aranyos volt a doki, érthetően beszélt mindenről, nem volt az a sok orvosi halandzsa, de amikor mégis, akkor elmagyarázta, h miről is van szó. Sőt mi több... Hozott csipeszeket, ollókat meg ilyen eszközöket, h igenis ismerkedjünk meg velük, mindenki végigfogdoshatta őket, és h a kispapák is tudják miről van szó, ha meglátnak valamit.

    És mindig amilyen témát mesélt, akkor ment körbe az éppen aktuális eszköz, marha jó volt!!!!!!!!!!!

    Szóval konkrétan beszélt a gátmetszésről, a vákuumos megoldásról (még vákumkészülékeket is hozott, egy régen használtat meg egy vadi újat), és a császármetszésről.

    Most így leírni iszonyat hosszú lenne és lehet, h nem is sikerülne mindent leírni, mert azért mégiscsak 1 órán keresztül megállás nélkül beszélt, de ha infó kell vkinek, nah én már asszem ki vok okítva.  

     

    Aztán meg beszélt egy csecsemősnővér, Kiss Istvánné, komolyan mondom, ha bajom lesz vmivel, nincs kizárva, h konkrétan őt fogom keresni. Középkorú, tipikusan aranyos nő és ő is nagyon sok infót mondott, h mégis h működik ez a "segítünk" dolog.

     Most valahogy elhiszem, h ők tényleg segítenek, nemcsak úgy ott vannak a pultban...  (Aztán persze majd meglátjuk, h tényleg így van-e, vagy csak polírozták magukat.)

     

     

    Most vacsiztam, mindent jól megrágtam, hátha kijönne belőlem az éjjel...

    Ezek a fájások... megint itt vannak... hami alatt majdnem kiköptem a tejcsit, olyan pillanatban erősödött fel, amikor pont ittam. Durva volt.  

     

     

    Mit szóltok a fájásgörbémhez? (kép) A legfelső a legelső, a legalsó a mai.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2008. október 21. 14:48139.

    Nyugiiii mostmár tényleg csak napok kérdése.. amikor meg beindul a dolog azt kívánod ,h hűűű lehet ,h jobb lett volna még várni egy kicsit!!!

     

    A nagyis sztori nem semmi ,nagy mázlija van :)A lényeg ,h nem lett baja és az ius ,h nem sikerült semmit elvinni...

     

    Most én is a punnyadós korszakomban vagyok ,mert tegnap már kettőslátásom volt annyira fájt a fejem szóval kénytelen voltam bevenni egy algopyrint de már nem bírtam... sírtam a fájdalomtól ,de ugye attól mégjobban fájt szóval elég ramaty napom volt..ma már kicsit jobb próbálom kúrálni magam és sétálni is megyek ,h a friss levegő jót tegyen...

     

    Nem tudom mit írhatnék még.. jah azt akartam megkérdezni ,h ha bemegyek a flór-ba reggel vagy délelőtt akkor ottalálom azt a csajt aki segít bejutni egy dokihoz vagy dokinőhöz? mert tényleg nem tudom elérni ezt a Surányit... és jó lenne már tenni valamit az orvosváltás érdekében ...

     

    Pussz 

    előzmény:
    kovácsági (138)
    2008-10-21  10:53
  14. 2008. október 21. 10:53138.

    Nah voltam nst-n, elég komoly kis fájásokat mutatott. Most csak az én dokim rendelt, és 3 asszisztens volt rá, 2 meg úgy unatkozott, h odaültek hozzám dumálni... Nézegettük, ahogy dugdossa ki a lábikóját.

    Mondták, h elég jó kis fájásokat produkálok. Én meg mondtam, h ja... már vagy 2 hete, szóval mostmár történhetne vmi. Az egyik csaj még meg is ismert... "Nem maga az, akinek a Csősz doktor azt mondta a múlt héten, h bármikor szülhet?"

    Na tessék...

    Aztán megvizsgáltattam magam, tök rendi volt a doki... Kérdés nélkül is mondta, h mi a helyzet odalent.

    Még mindig 2222-nél állunk, a változás csak annyi, h teljesen be van ékelődve a fejecskéje, de a méhszáj még mindig nem az igazi.

    Azért kaptam még időpontot, jövő kedden 8:30-ra megyek megint nst-re. Vagyis remélem nem. Meg adott táppénzes papírt is, hátha nem jövök már többet és rám kacsintott. Nagyon aranyos volt.  

     

    Kicsit bepunnyadtam, csalódtam... ha mondhatok ilyet. Jah és még annyit mondott, h most nem lehet mit csinálni, csak várni. 2 féle lehetőség van amúgy, vagy, h most jön a meglepi és pikk-pakk beindul a dolog, vagy akár még 2 hetet is húzhatom. Mert ugye elindult a dolog, de meg is állt és ezért nem lehet mit tenni. Csak várni.

    Hurrá.  

     

    Azért bejelentkezek néha... h tudjátok, még itthon vunk. 

     

     

    Hűűű képzeljétek...

    Attila nagyijához betörtek. Nem messze innen egy családi házban él. 83 éves, és szívműtéte volt pár éve, szóval nem pattog már, de otthon elég jól elvan. Minden este bezár minden ajtót, ablakot, nem fél, csak a biztonság kedvéért.

    Szóval betörték az egyik ablakot, feltúrták a szobát, de az ajtó nem tudtak bemenni a házba, mert zárva volt. A konyhából próbálkoztak újra, kutattak, a Nagyika meg észre sem vett semmit úgy aludt. Talán jobb is, mert tuti infarktust kapott volna, ha meglát valakit az éjjel közepén.

    Aztán most reggel ahogy nézték, h mi hiányzik, akkor látták, h a táskája a konyhában van, pedig a feje mellett van az éjjeliszekrényen mindig. Olyan közel mentek hozzá, és fel sem ébredt. Kivitték a táskáját, de semmi olyan értéke nincs, csak a nyugdíjra mentek valószínű. És még az a szerencse, h még azt sem vitték el, mert ahogy megkapta, csak lerakta a fotelbe, aztán úgy elfelejtette, h rátett egy pulcsit és így nem találták meg. Minden szekrényt átnéztek, erre ott volt az orruk előtt. Mázli!!!  

     

    Úgyhogy most Anyós ott van nála, a zsaruk már körbenéztek, most várják a helyszínelőket... mondjuk ezeket úgysem kapják el, meghát nem is tűnt úgy el semmi, szóval nem tudom minek jönnek azok ki.

    Na majd ha megjön Anyós, többet is fogunk tudni.  Reméljük hozza Nagyikát is hozzánk, én tuti nem maradnék ott... egyedül... fúú.

    Meg itt várja már a Nagyikát a kisház, még anno hozzá lett építve a házhoz egy ilyen szoba-konyha-fürdő... kislak. Csak ide kéne jönni, csakhát azt a házat még a Papa építette és nem akarja ott hagyni.  

    Pedig muszáj lesz nemsokára, mert azért 83 évesen... Na mindegy.  

     

    Még jövök, jelentkezek, h itt vok még...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2008. október 20. 20:44137.
    Azt a mindenit...ebből baba lesz nemsokára :D nagyomn durva... Hajrááá...drukkolok
    előzmény:
    kovácsági (136)
    2008-10-20  19:06
  16. 2008. október 20. 19:06136.

    Ezt meg kell, hogy mutassam... nem hittem a szememnek... Nézzétek csak, mennyire más az alakja...

    Még lejjebb csúszott...

     

    A cici alatti részt is figyeljétek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2008. október 20. 18:49135.

    Hűűű és majdnem elfelejtettem...

     

    Elég szépen keményedek, mármint nem rendszeresen csak erősebben... És fájások is vannak... ezek sem rendszeresek, de erősebbek mint eddig.

    Hátradőltem pihenni, de nem múlnak, egyik sem, úgyhogy most nagyon reménykedem, h ez csak erősödni fog és mehetünk az éjjel...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2008. október 20. 18:43134.

    Sziasztok!!

     

    Mira: Nagyon sajnálom, h így alakult... Azért legalább szólt... Mármint lehet, h ő sem tudta előre, csak most derült ki.

    Nem is tudom mit lehetne csinálnod. Hát én asszem elfogadnám, h átadjon egy másik dokinak.

    Mert... ha csak lead, akkor a fene tudja, melyik doki lesz ügyeletben és hogy az éppen milyen... Ha meg odaad egy másiknak, akkor legalább addig azt megismerheted valamennyire, és ha mégsem jön be ahogy megismered, akkor egyszerűen nem kéred a segítségét a szülésnél. Talán így jobb, mint teljes bizonytalanságban lenni.

     

    És adtatok már ennek a dokinak pénzt valamilyen vizsgálatért vagy csak úgy?

     

    Meg... sztem még mindig jobb, h így 2 hónappal előtte szólt, minthogy 2 héttel előtte szólt volna, nem? Öröm az ürömben...

     

    Jajj...  Elmeséltem a páromnak, h mi a helyzet... Azt mondja,  h ő azt hallotta erről a dokiról,  h ennél csak úgy jönnek-mennek a nők,  mindenkinek belenyúl a puncijába,  szte hagyd a fenébe... nem érdemli meg a bizalmadat.  (Ugye veszed a poént?)

     

    sos!: Hogy hívják a te dokidat?

    Köszi a drukkot...

     

    Húú én már nagyon kiengedném a bébimet a nagyvilágba... tegnap volt hancúr is... jól is esett meg gondoltuk mostmár ártani nem árthat... de meg sem moccant mint tudjuk.

     

    Próbáld meg úgy a tördelést, h ha másik sorba akarsz írni, nem egy, hanem két entert ütsz... hátha bejön.

     

    Kacsa: Én is a 15. héten éreztem először a mocorgást, sztem rendben van, ne aggódj. Inkább tényleg örülj neki, h már ilyen korán... Engem hülyének is néztek, h ilyen korán még nem érezhetem, de én büszke voltam, h az én lányom már ilyen ügyes... Sztem fogd fel így...  

     

     

    A szülésfelkészítő 3-tól van, most ez lesz...

     

    2008.  október 21.

     

    Dr. Erdélyi Zsolt szülész-nőgyógyász szakorvos: Műtétes szülések, beavatkozások a szülőszobában.

    Dr. Szántó Imre főorvos: A baba alkalmazkodása szülés után és annak zavarai. (Légzésfigyelő-elsősegély)

    Mariánné Sárközi Anikó szülésznő: A szülésfelkészítés módszerei.

    Kiss Istvánné csecsemős nővér: Felkészülés a babagondozásra.

     

     

    Legalábbis elvileg, mert a múltkor sem jött a doki, aki az előadás komolyabb részét tartotta volna, dehát mit lehet csinálni? Én azért ha jól leszek megyek, hátha tudnak még valami újat mondani.

    Az első emeleten, ahogy kijössz a liftből, jobbra nézel, ott jobbra is balra is folyosó van, és a jobb oldali folyosón elindulsz.

    Pár métert kell menni, és bal oldalon ki van írva, h "Flór Ferenc terem", meg tele van pocakosokkal, oda csak beülsz és 3-kor eksön!!  

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2008. október 20. 18:09133.

    Hát igen :) Inkább mocorogjon minthogy 2 napig semmi ez igaz ,csak kicsit furcsa ,h tényleg első babás vagyok és a 15.héttől kezdve érzem a kis picurkámat és mostanra meg már boxmeccsek zajlanak a hasamban... vagy nem furi? Érezzem magam megtisztelve? :) Mikor lesz holnap ez a szülésfelkészítő? És pontosan hol is a kórházon belül? És ha bemegyek a kórházba akkor tudok szerválni magamnak egy dokit mert a Surányit egyszerűen nem tudom elérni... 1,5 hete próbálom hívni de nem veszi fel a mobilját és igencsak szorít az idő... Amúgy remélem mindenkivel minden rendben és Ági igazán kiengedhetrnéd már azt a gyereket  

     

    Na sok pusz!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_735285 (132)
    2008-10-20  13:34
  20. Torolt_felhasznalo_735285
    Torolt_felhasznalo_735285
    2008. október 20. 13:34132.
    Sziasztok!Mira: Nagyon sajnálom hogy ilyen nagy "pofont" kaptál a dokidtól,ez valóban szemét dolog volt tőle.Ha gondolod én szívesen megadom neked a dokim elérhetőségét,hozzá is a Flórba kell menni.Én dec.27-én szültem,és bent volt,mindent megtett értünk,nagyon kedves szimpatikus doki.Már másnak is ajánlottam,és mindenki azt mondja hogy,máshoz nem is menne.Hát nekem is ez a véleményem róla,ezért fogom a másodikat is nála szülni.A te dokidat hogy hívják????Ági: elképesztő vagy hogy még mindíg nem engeded ki azt a kis manócskát a pocakodból.2 ujjnyival ennyi ideig otthon......nem semmi.Nagyon drukkolok nektek.Kacsa : Sajnos én is csak azt tudom mondani neked hogy innentől egyre többször a kis pocaklakód fog majd diktálni.Megmondja hogyan feküdj,mikor és meddig alhatsz...stb és ez egészen kb 4 éves koráig így lesz.De ez is hozzátartozik az anyasághoz.Élvezd ki ennek is a jó oldalát: tudod hogy minden rendben van odabent,és jól érzi magát a kis szemedfénye.Gondolj csak bele,mit éreznél ha két napig nem éreznéd a mocorgását.......na ugye most meggyőztelek,hogy mégiscsak jó ez így?!?!?!?!Bocsi lányok,de akár mit teszek mindíg így összesűríti az irományomat,ráadásul hangulatjelet sem tudok kitenni. :-(
    előzmény:
    Mira84 (131)
    2008-10-20  11:33
  21. 2008. október 20. 11:33131.

    Sziasztok!

     

    Megjöttem a dokitól. Bejelentette, hogy dec.26-jan.2-ig szabin lesz, így döntsem el, hogy átadjon e másik orvosnak vagy ha ez idő alatt szülök, akkor az ügyeletesnél kell szülnömTiszta idegrohamot kaptam..... már jól ki is sírtam magam. Hogy lehet valaki ilyen bunkó, hogy ilyenkor szól, amikor már teljesen megbízom benne, és eddig úgy voltam vele, hogy nem lehet semmi baj hiszen ő ott lesz.

    Most minden szertefoszlott. Nem tudom mit csináljak.Elvileg dec.31re vagyok kiírva. Nem ismerek semmilyen más orvost. Egyenlőre azt biztosra tudom hogy Várkonyinál biztos nem akarok szülni, nagyon félek attól a dokitól. Szerintetek mit csináljak? Túl ideges vagyok ahhoz hogy most normálisan tudjak gondolkodni.

    előzmény:
    kovácsági (130)
    2008-10-20  10:39
  22. 2008. október 20. 10:39130.

    Valaki holnap szülésfelkészítőre megy?

     

    Én ha még egyben leszek és nagyon nem bírok magammal, akkor megyek, Apa elvisz és értem is jön majd, nem akarok már vezetni.

     

    Amúgy holnap reggel megyek megint nst-re, és ha már ott leszek, nincs kizárva, h kisírom a dokinál, h vizsgáljon is meg. Elvileg nem kéne, de olyan kíváncsi vok, h haladtunk-e már valamit... Nem bánnám, ha azt mondaná, h menjünk inkább be a kórházba, mert már több ujjnyi a rés mint 2...

     

    Bár a vizsgálat fájdalmát inkább kihagynám... de ha esetleg az is segít...

     

    Nah?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2008. október 20. 10:36129.

    Most mondjam azt, h gratula az első ilyen éjszakához és hogy szokj hozzá?? Áááááá nagyon csúnya lenne...

    De így van...  

    (Nehogy megsértődj, vicc volt!)  

     

    A lényeg, h az jó, h így meg a boogie odabent, biztos jól érzi magát és edzi az izmait... jó erős és élettel teli bébi.  

     

    Hát igen... ezek az apák már csak ilyenek... Sőt, nálunk akkor alszik a legjobban, ha én a legrosszabbul.  

     

     

    Hhhhhhhhhhhh... Beszélek itt össze-vissza... Annyira mennék már szülni...  

    előzmény:
    Kacsa21 (128)
    2008-10-19  16:17
  24. 2008. október 19. 16:17128.
    Azt a mindenit mekkora már a pocakod :) Mi túl vagyunk az első át nem aludt éjszakán..vagyis én..mert a párom durmolt mint a fene.. a kisasszony annyira hisztis volt ,vagy mehetnékje volt vagy nem tudom mi volt vele ,de péntek éjjel lefeküdtem aludni és az istennek nem hagyott... akkorákat rúgott bárhogy feküdtem ,h egyszerűen nem bírtam aludni... ha így feküdtem akkor úgy ha úgy feküdtem így rúgott ...és elég termeteseket szóval az alvás aznap éjjelre kimaradt... és azt hiszem reggel 9kor keltettem a párom ,h najó mostmár kelljen fel mert ez nem állapot ,h 1 percet sem tudtam aludni ő meg végiszunyálta az éccakát :D
    előzmény:
    kovácsági (127)
    2008-10-19  14:25
  25. 2008. október 19. 14:25127.

    Visszanézegettem a képeimet...

     

    Ezt figyeljétek... Nah itt rendesen látszik, h merre is jár a kisasszony... heheh

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top