Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Flór Ferencben szülni :)

Kacsa21
Létrehozva: 2008. szeptember 18. 11:47
Helló váranós kismamák és tapasztalt anyukák! Várok mindenkit aki hasznos információkkal tudnak szolgálni a Flór Ferec kórházzal kapcsolatos szülési tapasztalatokról.
  1. 2011. március 19. 08:37826.

    Sziasztok, 

     

    Lokkah, en csaszarral szultem, de nem adtak oda a babat, hanem vittek ki a mutobol egybol...ugye a baba kivetele a pocakbol gyorsan megy, de utana meg vagy 20 percet dolgoznak rajtad...

    de azert persze megmutattak a babat, meg ha nagyon kered lehet oda is adjak, nem tudom...

    de ugye viszik ki egybol es ot is "ellatjak"...

     

    Mira, biztos nagyon ugyes lehet Aron :)))

    ekcemas foltokra sok otletem nincs, szerencsere meg nem talalkoztam vele...de ha meg mindig szopizik es semmi sem valtozott, akkor esetleg a te etrendedben kellene keresni a megoldast. Lehet ettel olyan valamit, amit az o bore nem bir... 

     

    En holnap toltom a 36-t, voltam a heten mar az elso NST-n a Bajcsyban.

    (nekem azert meg a Flor most is szimpatikusabb korhaz)  

    előzmény:
    Lokkah (825)
    2011-03-19  08:20
  2. 2011. március 19. 08:20825.

    Sziasztok!

     

    Írtam már pár sort valamikor ide, de aztán eltüntem.

    Úgy néz ki, hogy jön a második baba nálunk. Az első császármetszéssel született tavaly február 11.-én. Az érdekelne, hogy aki császármetszéssel szült ebben a kórházban, annak odaadták picit a babát, miután megszületett?

     

    Lokkah 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  3. 2011. március 18. 12:11824.

    Sziasztok!

    Ági:  Gratulálok a kis Viktória érkezéséhez!!!! 5óra…… nem semmi, nagyon szerencsés vagy, és az újabb gátvédelem…..őszinte elismerésem!Majd ha lesz egy picike időd írj meg mindent, szüléstörténet, Dorka hogy fogadta, milyen baba, tejcsi van rendesen, hogy telnek napjaitok stb.  Nagyon kíváncsi vagyok nálatok hogy alakulnak ezek a dolgok. Egészséget, sok tejcsit és minden jót kívánok nektek!!!

    Ancsa, Rikike, Téltündér: hát nektek sincs már sok hátra. Emlékszem én is amikor betöltöttem a 36.hetet, úgy éreztem, hogy mostmár biztos nincs sok hátra, aztán még a 40.hetet is betöltöttem. Remélem azért nektek nem így alakul, de azért a 38.hetet „várjátok” meg, annyi kell a babának is, hogy minden oké legyen. Nektek is ilyen gyors vagy gyorsabb szülést kívánok mint Áginak!

    Mi jól vagyunk, Áron pont abban az időszakban van amikor még nem tud semmit de már mindent akar! Egyfolytában kúszni akar de sehogy sem jön össze neki, és olyankor mindig bepipúl. Amikor meg az ölembe ültetem akkor meg úgy csinál, mintha el akarna indulni, úgyhogy sehogy sem jó neki. Emlékszem Lauránál is volt ilyen „sehogy sem jó” időszak. Ez csak akkor lesz jobb, ha elkezd kúszni :(. Amúgy már forog oda-vissza, a játékokat is egyi kezéből a másikba veszi, úgyhogy a védőnő szerint nagyon ügyes.

    Képzeljétek el Áronnak kijöttek a testén ilyen ekcéma szerű foltok. A védőnő azt mondta, hogy mostanában minden 3. baba ilyen és remélhetőleg majd kinövik. Én eddig erről soha nem hallottam, Lauránál ügye ilyen nem volt. Kicsit el vagyok keseredve. 31-re kaptunk időpontot a bőrgyógyászhoz, remélem tud rajta segíteni.Kicsit furcsállom hogy miért pont most jött ki. Csak anyatejes baba, a ruháit dreft sensitive- vel mosom, öblítőt nem használok. Vettünk a fürdőszobai csapokra ilyen szerkezetet ami semlegesíti a klórt és az idegen anyagokat a vízben. Csak a gyógyszertári fürdetőt használom, más kencéket nem. Úgyhogy nem értem.Nagyon sajnálom szegényt. Biztos viszkethet is neki. Ti hallottatok már ilyenről? Remélem meg lehet gyógyítani.

    Na megyek is mert már hiányol!

    puszi mindenkinek!

    Móni

    előzmény:
    téltündér (823)
    2011-03-16  15:47
  4. 2011. március 16. 15:47823.

    Kedves Ági!

     

    Bár nem ismerjük egymást (nem leveleztünk előtte, de) én is gratulálok a kis Jövevényhez! Nagyon szerencsés és ügyes vagy, h. ilyen hamar és akadály nélkül "kipottyant" a BébiHa lesz egy kis időd, leírhatnád, mi a titkod

     

    Ancsa soraiban magamra ismertem, már kezdtem azt hinni, h. csak én élem meg nehezen ezt az utolsó időszakot... Persze ez is változó, hál'Istennek ma pl. teljesen energikus vagyok

     

    Én is nagyon kíváncsi vagyok, mikor jön el a nagy nap. Talán ma picivel többet tudunk majd, este megyünk az orvoshoz.

     

    Élvezzétek a napsütést, amíg lehet!

     

    Üdv.:Tt.

     

     

     

     

    előzmény:
    Rikike (822)
    2011-03-16  13:36
  5. 2011. március 16. 13:36822.

    jajj de jo Agi!!! Gratulalok es sok boldogsagot kivanok nektek!!!  Boldog szuletesnapot a kis Viktorianak!!!! 

     

    majd fotot is hozzal am! 

     

    Ancsa, gondolod mar csak 10 napod van hatra? :) nagyon bizakodo vagy!

    en a "legrosszabbra"szamitok, hogy az en picikem ki fogja huzni a 40. hetig... 

     

     

    előzmény:
    kovácsági (819)
    2011-03-16  13:29
  6. 2011. március 16. 13:35821.
    Ági, gratulálok a kicsi Viktóriához, nagyon ügyes kislány, hogy nem hagyta anyukáját sokat szenvedni. Várunk a történeteddel, addig is jó pihit, sok tejcsit, hogy nagyra nőjjön a kis tündérke.
    előzmény:
    kovácsági (819)
    2011-03-16  13:29
  7. 2011. március 16. 13:32820.

    Sziasztok!

     

    Én ma 36+3 napos vagyok az uh szerint, mensi szerint 36+6. Igazából sztem nem lényeges, babó úgyis akkor jön, amikor akar. Én most már remélem, úgy 10 nap múlva. Tiszta kínszenvedés minden, hosszabb sétára el se merek indulni, az ácsorgás kifejezeten nem megy, esek össze, annyira húz a pocak lefelé. Feküdni sem jó már, fél óra alatt elzsibbadok, de a fordulás is nehéz, kézzel kell tolnom a pocakomat.Ha ülök, a hátam fájdul meg, szóval minden egy kínszenvedés. Nem emlékszem, hogy Kristófnál ennyi bajom lett volna, igaz akkor szinte egész nap pihentem, nem volt mellettem egy örökmozgó. Ja, a szeméremcsont környékénél jelentkező állandó fájdalmat már meg sem említem. 

    Na, tartottam egy panasznapot, de nem baj, hamarosan kint lesznek a kis nyúzók, hogy lehessen őket szeretgetni, és aztán gyorsan el is felejtjük ezeket a nehéz napokat.

    A szülés maga nem izgat, inkább a kicsi fiamtól való távollét aggaszt, az hogy hogyan éljük majd meg, milyen nyomot hagy a kis lelkében, hogy anya eltűnik pár napra. Szoktam neki erről beszélni, látja az összekészített csomagomat, de nem tudom, mennyire tudja megérteni, mit is jelent ez. Remélem, Máté is nappal születik, és nem éjszaka kell Kristófot rángatnunk. Nappal após oda jön a kórházhoz, és elviszi manót, de éjszaka nem merem odaadni, ebben az esetben egyedül szülök. Engem bevisznek a kórházba, aztán apa hazajön manóval, itthon várják meg apukámat. Most ez a forgatókönyv, aztán majd meglátjuk.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  8. 2011. március 16. 13:29819.

    Sziasztok!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

     

    Na megvagyunk végre!!!!!!!!

     

    2011.03.08-án (Nőnapon) hajnali 05:56-kor megszületett a legkisebb Kovácsunk, Viktória :)

     

    3360 g, 54 cm és megint gátvágás nélkül, simán, ügyesen született meg, és most a 23 óra helyett csak 5 óra volt az egész...

    Nade most megyek fejni meg pihenni, mert most csodák csodájára mindkettő alszik, és ezt ki kell ám használni. :)

     

    Puszi mindenkinek, tényleg nagyon jól vagyunk, jövök majd a szüléstörténettel és visszaolvasok és reagálok...

    csak még pihenek kicsit. :)

     

    pusz 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  9. 2011. március 15. 21:21818.

    en is a 36. hetet kezdtem tegnap, en apr. 17-re vagyok kiirva mensi szerint.

     

    hat teny, hogy mar nem ugy mozog az ember ekkora hassal meg ilyen fajasokkal, mint regebben, dehat el kell fogadni. Kicsit muszaj visszavenni a tempobol, mert mostmar a lassan jarj, tovabb ersz van ervenyben.

     

    Nekem a szulessel, korhazzal kapcs. nem jonnek elo rossz gondolatok, azokat probalom elhessegetni, de persze egy egeszseges izgalom bennem is van. Annyi kell is!!!

     

    Ne aggodj, biztosan minden rendben lesz!  

    előzmény:
    téltündér (817)
    2011-03-15  18:36
  10. 2011. március 15. 18:36817.

    Lányok, akkor kb. ugyanott járunk (én most a 36. hétben járok). Ti hogy vagytok?

    Nekem most már nehezemre minden esik és ezt nehéz megélni.

    Folyton csak ülnék, meg aludnék, nehezen mozgok és - bevallom- előfordul, h. szorongok a szülés gondolatától.

     

    Nálatok ez hogy van???

     

     

    előzmény:
    Rikike (816)
    2011-03-10  13:33
  11. 2011. március 10. 13:33816.

    Ancsa, akkor epp egy hettel jarsz elottem. 

     

    az az igazsag, hogy mar en sem kimelem magam annyira, hogy hatha hamarabb sikerul szulnom...nem akarom en sem megvarni a 40. hetet...aztan ki tudja. Marci is szepen megvarta az idejet.

     

    Teltunder, jo nevek vannak a tarsolyban, kivancsi vagyok vegul melyik lesz a nyertes :)

     

    Nekem meg pont forditva volt, a fiu nevunk sokkal biztosabb volt, es mindenkinek tetszett. A lany nev vita targya volt/lett volna...pedig abbol is volt kedvencem, de azzal egyedul maradtam volna a csaladban :(

    szal jobb ez igy most nekem/nekunk, hogy fiunk lesz :) 

    előzmény:
    Ancsa06 (814)
    2011-03-10  08:46
  12. 2011. március 10. 10:52815.

    Igen, én is úgy érzem, h. a női nevekkel valahogy könnyebb lett volna...abból van több favoritom is, egyelőre tartogatom őket a második szülésig.

     

    Kérdeztétek a fiúneveket. Csak mazsolázgatva a 32 közül: Ádám, Kristóf, Zétény, Miklós, Mátyás stb.stb. Magyaros a vezetéknevünk, ezért nem nagyon lehet a keresztnévvel sem elrugaszkodni, hiába szeretne az ember egyedi nevet adni.

     

     

    előzmény:
    Ancsa06 (814)
    2011-03-10  08:46
  13. 2011. március 10. 08:46814.

    Sziasztok!

     

    Rikike vasárnap töltöttem be a 35. hetet. Máté ha úgy gondolja, 3 hét múlva jöhet, ha akar, nem bánom, ha nem kell kivárni a 40 hetet

    Persze, jelentkezek, ha kibújt a kislegény.

     

    Téltündér, szép kis listátok lehet! Nálunk a névválasztás úgy történt, hogy apa egyszerűen rám bízta, mivel Kristóf nevét ő választotta. Nekünk is van már egy 2 éves kis ördögfiókánk. Én meg magam elé vettem az utónévkönyvet, és elkezdtem összerakni a neveket az utónevekkel. A Máté tetszett, így Máté lesz babó. Kislány esetén könnyebb lett volna, már évek óta tudom, hogy ha lesz egy lányom, akkor Hanga lesz.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  14. 2011. március 9. 17:44813.

    mar csak 32 nevetek van?  hat nem lesz egyszeru akkor a dolgotok! en mar anno is hamar elneveztem a fiamat, mert szerettem mar a pocakban is a neven szolitani! valahogy igy egyszerubb rola beszelni, meselni is. 

     

    azert leinad mondjuk az elso 5-10 kedvenc nevedet, amit szeretnel adni neki?

     

    Sajnos azert kellett korhazat valtanom, mert a dokim oktoberben atment a Bajcsyba. (mint itt sokunk dokija). En meg inkabb ugy voltam vele, hogy a dokimat kovetem...

    persze a vervetelekre, meg az ugyeletre pl. ide jarok a Florba, merthogy nekem ez az egyszerubb, es meg is vagyok veluk elegedve.  

    előzmény:
    téltündér (812)
    2011-03-09  17:01
  15. 2011. március 9. 17:01812.

    Szép neveket adtatok, mindkettő tetszik nekem is. Nálunk ez most valahogy elég nehezen megy, de már "csak" 32 név van a kalapban...

     

    A szülésfelkészítőről miatt lemaradtam sajnos, amikor meg mentem volna, már nem volt.  De bízom benne, h. azért így is be tudom hozni a lemaradásom. A szobákat már láttam, tényleg nagyon szépek és jól felszereltek.

     

    És Te hogyhogy mégis a másik kórház mellett döntöttél - ha nem vagyok indiszkrét?Nem voltál elégedett a Flórral vagy más ok miatt?

     

     

     

     

    előzmény:
    Rikike (811)
    2011-03-09  13:51
  16. 2011. március 9. 13:51811.

    Nekem elso fiam Marci (Marton), most pedig Florian lesz. 

     

    es ti milyen nevet valasztottatok?

     

    igen, az elso szulesnel meg semmit nem tud az ember, hogy mi var ra...lehet eppen ezert is nyugodtabb am olyankor.

    Nekem csaszar lett az elso, igy most ha veletlen sikerulne a huvelyi szules, akkor ugyanugy tapasztalatlan lennek benne. De a fene se banna 

     

    Voltal egyebkent a Florban szulesfelkesziton?

    februarban indult ugy tudom, anno hetfon v. keddenkent volt 5 ora korul.

    Akkor volt szuloszoba meg csecsemoosztaly-latogatas is a programban, es tok jo volt szetnezni!!

     

    na, ezutan meg irtam egy csomot, de kitorlodott!    

    előzmény:
    téltündér (810)
    2011-03-09  10:57
  17. 2011. március 9. 10:57810.

    Akkor sok a hasonlóság köztünk, nekem is fiam lesz (ill. hát tul.képpen már van). Első gyermek, úgyhogy izgulok, h. mi lesz/ hogy lesz/hogy bírom majd. A másodiknál talán már nem izgul úgy az ember, nagyjából tudja, h. mi vár rá...nem?

     

    ui.: milyen keresztnevet választottatok a Kisfiatoknak?

     

     

     

    előzmény:
    Rikike (809)
    2011-03-09  09:56
  18. 2011. március 9. 09:56809.

    2 eve en is apr. 13-an szultem a fiamat! az egy jo nap 

     

    szerintem meg siman belefer, en is hetfon hivtam fel egy szulesznot, es majd szombaton talalkozunk eloszor (most masik korhazban szulok, azert lesz mas a szulesznom)...es most is apr. 17-re vagyok kiirva, szal szerintem nem vagy elkesve.

     

    az nst-k meg ugyis csak ezutan kezdodnek...

     

     

    előzmény:
    téltündér (808)
    2011-03-09  06:45
  19. 2011. március 9. 06:45808.

    Szia!

     

    Köszi a választ.  Április 13-ra vagyok kiírva, remélem, még nem késtem le a szülésznő fogadásról...

    előzmény:
    Rikike (803)
    2011-03-03  21:08
  20. 2011. március 8. 08:45807.

    Sziasztok, 

     

    hu Agi, nemsemmi mizerian mentetek keresztul a munkaltatod miatt!!!  Meg szerencse, hogy vegul csak sikerult megoldast talalni! 

     

    Hat tenyleg, a mai vilagban ismerosok nelkul nehez boldogulni a burokraciaban. 

     

    Ha meg mindig nem szultel meg, javasolnam a csut. 10-et, nekem is akkor van a szulinapom. 

    Viktoria szep nev! 

     

    Ancsa, neked mar csak 2-3 heted van, ugye?

    majd gyere am utana lecci, ha csak ket mondat erejeig is lecci szamolj be mindenrol, szulesrol meg foleg a korhaz erdekelne 

     

    en tegnap felhivtam a szulesznot, akit ajanlottak...szombaton fog dolgozni egesz nap, akkor bemegyek hozza, es megismerkedunk, megbeszeljuk a reszleteket.  

    előzmény:
    kovácsági (805)
    2011-03-06  22:17
  21. 2011. március 7. 10:43806.

    Szia Ági!

     

    Ez amit leírtál, tényleg nagyon pocsék helyzet lehet, nem is tudom, mit tennénk, ha nem kapnánk meg rendesen havonta a pénzünket.

    Nagyon türelmesek voltatok, örülök, hogy sikerült kapcsolatot teremteni az OEP-nál, és rendeződött a dolog. 

     

    Megy a drukk, hogy ez a picilány is hamar kibújjon, ne kínozzon téged tovább.

    előzmény:
    kovácsági (805)
    2011-03-06  22:17
  22. 2011. március 6. 22:17805.

    Sziasztok! :) 

     

    Pfffffff én még mindig egyben. :/

     

    Már minden este úgy fekszem le, hogy talán ma éjjel... de sosem jön össze. :(

    Ma van vasárnap, péntek a hivatalos dátum, 11-e, de én már alig bírom. Az, hogy levegőt alig kapok az csak egy a sok száz apró bosszadalmam között.

     

    Név... Még mindig a Viktóriánál tartunk. Nekem az Alexandra is nagyon tetszik, de azt is leszavazta Attila, szóval szerintem Viktória lesz. De persze mint Dórinál, majd akkor lesz biztos, ha ráírták a karszalagjára. :)

     

    Ma tele voltam fájásokkal. Keményedés alig, de fájás sok volt, vagy inkább nem azt mondom, hogy sok, mert mondjuk olyan 1-2 óránként, de kemények. Sokszor fel is szisszentem... :)

     

    Az én szülésznőm Dóri születésénél Ősziné Kosdi Katalin volt, ajánlani azt tudom!!!!!!!!!!!

    Nem mondom, hogy nagyon kedves, mert nem ismerem. Ügyeletben volt, csak a dolgát végezte, nem is beszélgettünk sokat, mert mire ő jött, én már a halálomat vártam, nem is nagyon voltam magamnál.

    De masszírozott, jött, ellenőrzött, mindent szakszerűen, látszódott, hogy szakértelemmel csinál. Nem túl fiatal, mosolyogni sem láttam, de a szakértelmében bízom.

    Mondtam sokszor akkor ott, hogy nagyon szeretném, ha nem kéne gátmetszést csinálni, mert én ugye csináltam a gátmasszázst és ha lehetőség van rá, próbáljuk már meg metszés nélkül kihívni a babát... Emlékszem mondta, hogy hát első babásoknál ez nemigen sikerülhet, még másodiknál sem szokott, de ő támogatja, és persze megpróbálhatjuk. És kikötötte, hogy ha viszont egy pillanatra is úgy látja, hogy szükség van rá, akkor vág. Mondtam rendben, csak egy próbát megér.

    És sikerült ugye végülis, állati ügyesen segítette ki Dórit. :)

     

    Nem tudom meséltem-e nektek...

    Amíg én itthon Dórival tgyás-on, majd gyed-en voltam, a munkáltatóm (1 éve kb) szépen lelépett. A vezérigazgató úr szépen sorban pár nap alatt mindenkit kirúgott akkor. És ugye törvény szerint táppénz, tgyás, gyed és gyes alatt nem lehet kismamát kirúgni, tehát én és még páran bent maradtunk a cégben.

    Vezér urunk pedig kecsesen lelépett több száz millió forinttal, és persze itt hagyott az állam felé csúnya tartozásokat.

    Én 2010 nyarán nekiálltam felvenni a kapcsolatot a céggel, akkor még nem tudtam semmit. Természetesen nem találtam senkit, se telefonon, se mail-en, se levélben, se személyesen, sehogy. Se egy takarítónő, se egy dolgozó, senki!!!!!!!!!!!!

    Kiderítettem, hogy mindenkit kirúgdostak, hogy a vezér lelépett, hogy a cég papíron állatira működik. Írtam én minden lehetséges helyre levelet és telefonálgattam csúnya ezer forintokat, de semmi.

    Múlt hétig odáig jutottam, hogy az oep-ben egy nővel ekkor már hónapok óta telefonálgattam, tartottuk a kapcsolatot, mindenféle papírokat beküldtem már neki, kb havonta egy jó fél órát beszélgettünk, hogy milyen lehetőségeim vannak és mit hogy csináljunk ha megérkezik a baba... szóval állati rendes volt, tényleg mindent megpróbált, hogy rendezze a helyzetet.

    Én ugye táppénzen vagyok már október 28 óta, azóta küldöm be a táppénzes papírjaimat, de még egy forintot nem láttam belőle, mert ugye munkáltatót nem találja senki, nincs foglalkoztatói (munkáltatói) igazolás, tehát "nem tudják érdemben elbírálni a táppézes és majdani tgyás-kérelmemet".

    Attila van gyes-en, én táppénzen és kapjuk még a 12,200 családi pótlékot. Ami úgy összevissza 37,000 szokott lenni. Képzelhetitek... a tartalékainkat elvitte a lakás, a fene gondolta, hogy ennyire megcsappan a forrás.

    És nemrég anyukám a munkája miatt továbbképzésen volt, ahol találkozott egy régi ismerőssel, aki mellesleg az oep-ben fejes.

    Mondta neki, hogy hát van ez a helyzet, az adott egy névjegykártyát, hogy majd megbeszélik.

    A héten - talán kedden vagy szerdán - anyukám írt neki, adatokat, helyzetleírást.

    Péntek reggel hív egy nő az oep-től, hogy látja, hogy mennyi táppénzes papírom van bent, és tudják odabent a cég helyzetét, és annyira segítenének... csak van nekem valami papírom, amin konkrét összegek vannak? Mert a táppénz alapját ki kéne valahogy számolni.

    Hűűű mondom áldhatom az eszem, hogy minden szar papírt elteszek mindig, és be is volt szkennelve már, régi táppénzes papírok, jelenléti ívek, bérjegyzékek, munkaszerződés... mindenem megvan, be is küldtem neki 13 e-mail-ben...

    Írta, hogy megkapta, átnézi, és hív.

    Még aznap délután 1-kor hívott, hogy átnézte, és ELBÍRÁLTÁK és KI IS SZÁMOLTÁK MÁR, és kedden a számlámon van a pénz egy összegben.

     

    Képzelhetitek... alig hittem el, el is sírtam magam, még mondtam is a nőnek, hogy ne haragudjon, de mindennapos kismama vagyok és ősz óta várok a pénzre és hogy mennyire köszönöm... tök aranyos volt. :)

     

    Hát igen... akinek van egy kis kapcsolata... egy e-mail és utánanéztek rögtön mindennek...

     

    Iszonyat mák, hogy végülis el tudták bírálni!!!!!!!!!!!!!!!!

     

    Na megyek, mert Attila már csúnyán néz rám... mit írok ennyit... :)

     

    puszi nektek és írok majd ha helyzet van :)

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  23. 2011. március 6. 14:40804.

    Sziasztok!

     

    Ági miújság? Egyben vagy még? Vagy már babázol? Óh, most olvasok még egyszer vissza, már biztosan kint van a picúr.

     

    Mi tegnap voltunk az első nst-n, minden rendben Mátéval. Teljesen zárt vagyok, Máté buksija a szülőcsatorna felett, még nem illeszkedett be. De nem is baj, még van min. 3 hetünk. Utána jöhet, ha akar. A héten kell mennem a Bajcsyba az utolsó labor vizsgálatra.

     

    Mira! Akkor is kell időpontot kérni Toldi dokihoz, ha csak nst-re megyünk? Ezt elfelejtettem megkérdezni tőle tegnap, és a jövőhéten más nem is lesz, csak vérnyomásmérés és nst.

     

    Anikó

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  24. 2011. március 3. 21:08803.

    Szia, 

     

    en az en szulesznomet tudom ajanlani: Sara Tundenek hivjak. Fiatal csajszi, nagyon lelkes, es segitokesz. Amint hivtam egybol indult a korhazba, es lehuzta velem a 18 oras vajudast majd a sajat 12 oras muszakjat, szal tenyleg odatette magat.

     

    nem tudom a munkabeosztasat, de ha bemesz a szuleszetre, ott biztos megmondjak, hogy mikor lesz bent.

     

    mikorra vagy amugy kiirva???  

    előzmény:
    téltündér (802)
    2011-03-03  20:31
  25. 2011. március 3. 20:31802.

    Sziasztok!

     

    Elnézést, h. bezavarok ebbe a Topicba ill. a kialakult baráti körbe, de itt a fórumon még viszonylag új vagyok és nem tudok új témát indítani.

     

    Az lenne a kérdésem, h. tudtok-e kedves, türelmes szülésznőt ajánlani Kistarcsán, akinek a bejárása is megoldott (tehát pl. nem kell érte menni, éjszaka is be tud jönni). 

    Közeledik az időm és eddig nem sikerült senkit sem találnom.

    Minden válaszért nagyon hálás vagyok.

     

    Köszönöm!

     

    előzmény:
    Rikike (801)
    2011-03-03  16:09

Címlap

top