Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Flór Ferencben szülni :)

Kacsa21
Létrehozva: 2008. szeptember 18. 11:47
Helló váranós kismamák és tapasztalt anyukák! Várok mindenkit aki hasznos információkkal tudnak szolgálni a Flór Ferec kórházzal kapcsolatos szülési tapasztalatokról.
  1. 2010. szeptember 10. 14:48751.

    Sziasztok! 

     

    Rikike...

    Az én dokim Dr. Turcsányi Attila Árpád. Nem rendel a Flórban, de nekem nem is annyira gáz, mert én úgyis az ügyeletesnél akarok majd szülni. Dórinál is volt rendesen dokim aki végigvitte a terhesgondozást az sztk-ban, de nem nála szültem, ő sem rendelt itt a Flórban.

    Persze ha megtehetném és nem számítana, én is felfogadtam volna dokit, de a fene vigye el, nehogymár kifizessek 100.000 és még meg se szültem... Nem azért kapok kevesebb fizetést, mert ugye megy belőle a tb-m?

    Igen, tudom milyen szarul hangzik ez, de igaz. Nem vagyok smucig, de nem vagyok milliomos se.

    Úgy voltunk vele Attilával, hogy ha megérdemli, természetesen megfizetjük, azért kapjon valamit ha már jó élményeim vannak, de annak, hogy kifizessek sok-sok-sok ezer forintot és esetleg ott sincs... hát ez nekem nem tetszik.

    Most is csak reménykedni tudok, de rendben lesz minden, én olyan pozitív szemléletű ember vagyok, voltam is mindig és jól jött sok kétesélyes helyzetben. :)

     

    Jujj... elkanyarodtam... bocsi :)

     

    Aszondom nem gáz, ha nem a saját dokidnál szülsz. Persze jobb, az ember meg biztosan nyugodtabb, hisz ismeri, megbízik a választott dokiban, elhiszem én.

    Aki megteheti tegye, amúgy egy tanács...

     

    Ha valaki magánrendelésre jár, és a dokija szerződésben van egészségpénztárral... és a kismama is esetleg mondjuk a munkahelyéről kapja az egészségpénztári támogatást...

    Szóval ha ez így mind klappol, akkor a vizsgálatkor, uh-kor kérni lehet számlát, amihez kell az egészségpénztári tagsági szám, azt bemondja az ember és már nyomják is a számlát. :)

    Ugyan ott helyben ki kell fizetni az árat, de a számlával és visszaigénylő nyomtatvánnyal az ember visszakaphatja a pénzt.

     

    Konkrét helyzet:

    én :)

     

    Anyukám egy banknál dolgozik, béren kívüli juttatásként kap egészségpénztári támogatást. Engem, Dórit, a bátyámat és a kisfiát is beíratta a kedvezményezettek közé, így ha bármi kell pl gyógyszertárból, akkor megveszi az ember, számlát kér konkrétan egészségpénztári visszaigényléshez (nem minden gyógyszertár csinálja, a nagyobbak általában igen), és puff... vissza is kaphatok mindent.

     

    Most én voltam a 12. heti genetikai uh-on az sztk-ban, oké, megnézték, de ugye tudjuk milyenek azok a gépek. Hiába bízom a dokiban, hiába látom amit méreget, amióta Dórival megijesztettek, én még biztosabbra megyek.

    Megbeszéltük Attilával, hogy amikor idő van, elmegyünk ide a Prodám utcába a Mátyásföld Klinikára, ott hiper-szuper gép van, rászánják az egy órát az emberre (én is alig hittem el, hogy egy órát ott feküdtem), és szétkukkolják azt a csöppséget.

    Lányok... el se hittem miket mutatott a nő...

    Pl megnéztük a bébim fejét 569 szögből, lemérte többször, 3x megmérte a nyaki redőt, hogy amennyire lehet biztos legyen, megmutatta a szájpadlását, hogy nincs farkastorka, megmutatta az ujjacskáit, megszámoltam őket!

    Az végtagok csontjait lemérte, megmutatta a veséit, a húgyhólyagját.

    Amit alig hittem el... Megmutatta a kicsim agyának részeit. A 4. agykamrát, ami x és x betegségeket kizár, ha kifejlődik és látszik...

    Megmutatta az agyi központját, megnéztük a test legvastagabb erét, asszem aortának hívják, megnéztük a véráramlását, a szívét többször percekig hallgattauk. Hát én ugye kész voltam, hogy milyen szép a szívverése, ő meg utána rám nézett és közölte, hogy most nemcsak hallgattuk, hanem közben ő nézte és a véráramlást is nézte, és látta, hogy megvan a bébinek a 2 kamrája és 2 pitvara és hogy mittoménhol az a fontos billentyű nagyon szépen zár, ami megint x betegséget kizárja.

     

    Szóval megvolt a vizsgálat, és kérdezte az ultrahangos nő, hogy vagyok-e egészségpénztári tag, mondom Anyukám igen, és be vagyok írva én is kedvezményezettnek. Azt mondta az jó, mondjam a tagsági számot, beütötte a gépbe, kidobta, hogy tényleg ott vagyok, ráment a számlára minden és odaadta. Ennyi. Én odaadtam Anyukámnak, ő beküldi a pénztárba és most összegyűlt annyi a számláján amennyi kell, szóval egyben visszakapjuk az összeget. :)

     

    19.000 volt a viszgálat, 1.000 a fénykép darabja és 4.000-ért lehetett csináltatni 4D videót is, megnéztük úgy is, de nem mocorgott, csak ott csücsült a picim. :)

     

    Amúgy ezek a magzatmozgások... Egyre biztosabb vagyok benne, hogy igen, ezek már azok lehetnek, nem tudom másra fogni. Szerintem az, aztán meg pár hét és kiderül. Mindenesetre megjegyeztem, hogy a 13. hét elején már éreztem és majd kiderül. :)

     

    Nálunk nagy nap lesz a mai!

    Most alszik Dóri, és ha felébred, megyünk Anyukámhoz. Meló után ő is jön és ott alszunk. :)

    Jó lesz, először alszunk így máshol. Persze nyaraltunk is meg minden, de most én ott leszek, de Anyukám fogja altatni Dórit.

    Muszáj szoktatni, egy év és jön az ovi, nekem meg fél év és jön a baba, kell majd a "magány", hogy pihenni tudjak. :)

     

    Megyek is átgondolom még mit kell pakolni... :)

     

    sziasztok!!!!!!! :)

    előzmény:
    Rikike (750)
    2010-09-06  12:37
  2. 2010. szeptember 6. 12:37750.

    Sziasztok, 

     

    gratulalok en is az ujabb babasoknak!!!! megint mennyien lettunk babasok :)))))

     

    Agi, nekem marc. 10-en van a szulinapom, szal jo kis datumod van kituzve. A te sztk-s dokid rendel a korhazban is? nala fogsz majd szulni vagy hogy lesz? 

     

    En ugye a Bokor dokinal szultem masfel eve, de most elmondta, hogy novembertol atmegy a Bajcsyba. Hozza fogok jarni terhesgondozasra, ez nem problema, viszont en nagyon szeretnek a Florban szulni.

    Szerintetek mennyire "gaz", ha nincs ott a sajat dokid szuleskor? 

    nekem sajna az elso szulesem csaszar volt, igy valszeg a masodik is az lesz. :( akkor csak jobb, ha a sajat dokid csinalja a mutetet, nem? ....

    jajj olyan bizonytalan vagyok mindenben :(((((

     

    Szerintem is korai meg a magzatmozgasokat erezni, bar azt mondjak, hogy a masodiknal hamarabb erzi az ember, mint az elsonel. En 17 hetesen ereztem eloszor (az elsonel).

     

    Tok jo, hogy Dorka mar ilyen jol eljatszik egyedul ilyen nagylanyos jatekokat.

    En is szeretnek sokat pihenni, szerencsere en Marcim is jol el tudja foglalni magat, de azert resen kell lenni :)

     

     

    előzmény:
    kovácsági (749)
    2010-09-03  20:40
  3. 2010. szeptember 3. 20:40749.

    Sziasztok! :) 

     

    shops... Szia! Gratulálok az aprósághoz! :) 

    Én a 16. kerületi sztk-ban Dr. Turcsányi Attilát ajánlanám. Nem tudom, hogy van-e máshol rendelése. Nekem most kellett orvost váltanom, őt választottam és milyen jól tettem. :)

    Jól teszed, hogy vársz még a doki látogatással, az első babámmal a 8. héten, ezzel a babával csak a 6. héten tudták biztosra megmondani a babát, ultrahanggal.  

    A Bajcsyban szült az unokatestvérem, mindkét babáját, dícsérte nagyon, de elvileg holnap találkozom is vele, kikérdezem. :)  

    Én a Túrinál voltam a 6 hetes kontrollon. No hát az kb 5 perc se volt, de normálisan vizsgált, normálisan beszélt... :) Nekem szimpatikus volt! :)  

     

    Rikike... Micsoda????? Nálatok is második baba? GRATULÁLOK!!!!! Mikorra vagy kiírva? Tudod már, hogy hol fogsz szülni? És kinél?

     

    thirty... Gratulálok a babádhoz... :) 

    Én is a Flórban szültem és március elején megint bentlakó leszek pár napra, szóval majd jó sok infót tudok akkor is mondani a kórházról. :) Ha kérdésed van, szívesen válaszolok, segítek ahol tudok.

    Nekem anno annyi, de annyi kérdésem volt, és olyan jó lett volna, ha kapok rájuk választ, de némelyikre nekem kellett rájönnöm. Hála az égnek szépen sikerült a szülésem, de azért jó lett volna 1-2 plusz dolgot tudni. :)

     

    Most olvasom... Hát mindenki áprilisban szül?

    Akkor így megint én leszek az első. :)))) Március 11.

     

    Ancsa... GRATULÁLOK nektek is!!!!! Március közepén? Talán téged is megelőzlek... meglátjuk. :)

     

     

    Mi jól vagyunk. :)

    Dorka pörög ezerrel, én meg pihennék... :)

    Próbálok pihenni azért, pl Dórinak gyöngyöket vettem, hogy fűzhessen. :) Megyeget neki, próbálkozik, nagyon élvezi, hogy ő választhatja ki, hogy milyen gyöngy legyen a nyakláncán. :)

     

    Már múlt hét csütörtökön is kérdezte a maszek ultrahangos nő, hogy nem érzek-e még magzatmozgást, de én még korainak tartottam, nem is figyeltem még igazán. Azóta figyelgetem, tegnapelőtt a védőnő is kérdezte már, hogy nem-e érzem még őt, de nem hiszem.

    Azóta persze ezerrel rá vagyok állva az érzékelésre, és mintha... de nem vagyok benne biztos. Majd később kiderül. Ha mégis ő az amit érzek pukkanásokat, akkor ez most egy az egyben teljesen más, mint Dórinál volt.

     

    Hoztam volna nektek képet, de új gépem van új op.rendszerrel és még nem jöttem rá az új programban hogy kell kicsinyíteni. 

    Legközelebb. :)

     

    Jó éjt mindenkinek!!!!!!! :)  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  4. 2010. szeptember 2. 21:44748.

    Szia!

    Nekem a testvérem Dr.Szentágotainál szült,a Flór Ferencben,én is nála fogok szülni februárban.Őt nagyon tudom ajánlanni,ha már Flór Ferenc.

    előzmény:
    shops (747)
    2010-09-02  14:08
  5. 2010. szeptember 2. 14:08747.

    Sziasztok!

    Képzeljétek(bár sokaknak biztos nem meglepő) a legtöbb helyen és a Flórban is,a várakozási idő 1hónap,hogy bejussak nődokihoz. Végül Gödöllőn tudtak jövő péntekre időpontot adni,ott pedig a Dr.Túri Istvánhoz megyek majd. Ott rendel még Vámosi is,de róla csak rosszakat olvastam szinte. Dr.Túriról meg se rosszat se jót nem olvastam sehol,valaki esetleg tud vmi infót adni róla? A Flórban is dolgozik azért kérdezem.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  6. 2010. augusztus 27. 11:17746.
    Ja, és persze Nagy gratuláció minden első és második babás kismamának!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  7. 2010. augusztus 27. 11:13745.

    Sziasztok!

     

    Én is rég jártam erre.

    Most olvasom, hogy a régiek között mindenhol jön a kistesó. Nos, jelentem, nálunk is jön Ma megyek orvoshoz, kiderül, hogy mikor érkezik. Számításaim szerint március közepe, de az orvos biztosabbat fog mondani. Majd beszámolok.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  8. 2010. augusztus 25. 21:50744.

    en sem orulok neki, hogy atmegy...mar ugy megszoktam ezt a korhazat, meg ez van hozzank kozel is. 

    Szulesznom is tok jo volt...minek kellett most ebbe belezavarni? 

     

    na, majd meglatjuk mit mond..hogy lesz. majd jovo szerdan referalok.

     

    shops, thirty...az en datumom is apr. 17.   

    előzmény:
    Pelly (743)
    2010-08-25  17:06
  9. 2010. augusztus 25. 17:06743.

    szia!

     

    Én a Bokornál szültem októberben.

    Tényleg átmegy a Bajcsyba?

    Nem tudtam. Nem is örülök neki...

    előzmény:
    Rikike (739)
    2010-08-24  21:06
  10. 2010. augusztus 25. 16:03742.

    Sziasztok,

     

    szia Shops :)

     

     

    ápr. 16-ra várom a 2. gyerkőmet és másodikként a kalapban van a Flór Ferenc kórház, azon belül is Szentágotai dr. úr.

     

    Tudtok esetleg róla vmit?

     

    Fórumokon olvasgattam róla, kb. 98%-ban pozitív dolgokat. Azt tudom, hogy a 17.ker-ben is rendel, ami nekem nagyon szupi lenne. Bármi infot örömmel vennék vele kapcsolatban.

     

    A kórházról is van már némi képem, meg a barátnőm is ott szült februárban, de azt gondolom, az orvos a lényeg.

     

    Köszi

    Thirty

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  11. 2010. augusztus 25. 14:34741.

    Sziasztok!

    Elvileg ápr.17re várható a bab,orvosnál még nem voltam,várom az új személyim még jövőhétig,tovább nem várok.

    A Bajcsi kórházról mik a vélemények? Igazából semelyiket sem ismerem,orvoshoz meg majd először sztk-s rendelésre megyek,aztán meglátjuk hogy sikerül,majd beszámolok

    előzmény:
    Rikike (739)
    2010-08-24  21:06
  12. 2010. augusztus 24. 21:10740.

    Mira, Agi ezt nem hiszem el, kepzeljetek nalunk is jon a masodik baba!!! 

    Gratulalok nektek!!! 

     

    Mira ti jol osszehoztatok, es jol eltitkoltad. Latom a te dokid is atment a Bajcsiba. En dokim is epp ma mondta, hogy at fog menni!

     

    kivancsi leszek a velemenyedre, hogy miket mondasz majd rola!

     

    Agi, te akkor marciusra varod a bebit? nekem a kalkulator szerint megint aprilisi baba varhato (ugyanugy mint Marci)  

    előzmény:
    kovácsági (732)
    2010-08-02  15:25
  13. 2010. augusztus 24. 21:06739.

    sziasztok

     

    jo reg voltam mar itt!

     

    Shops gratulalok a terhesssegedhez. Szivesen ajanlanam az en dokimat, de epp ma beszeltem vele, es mondta, hogy at fog menni a Bajcsyba. Ot Bokor Andrasnak hivjak!

     

    Kalkulator szerint hanyadikara varhato a baba szuletese? :)

     

    Remelem mindenki jol van, gyorsan vissza is olvasok!  

    előzmény:
    shops (738)
    2010-08-18  15:55
  14. 2010. augusztus 18. 15:55738.

    Sziasztok!

    Ha minden igaz,a kalkulátor szerint 5.hétben járok az első gyermekemmel :) Még nagyon az elején... Most úgy gondolom ill,látom a pénztárcámat,hogy én nem nem tudok fogadott orvosnál szülni és magánrendelésre sem járni,tudnátok olyan orvost ajánlani,akihez jó szívvel mehetnék majd a rendelésre? Ha van valaki aki Veresegyház környékén is rendelne az lenne a legjobb.

    Gratulálok Minden kismamának!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  15. 2010. augusztus 16. 17:12737.

    Sziasztok!!!!!!!!! 

     

    Olyan szép kis hozzászólást írtam, és elszállt az egész... :(

     

    csibic... Üdv itt, gyere dumáljunk. :)

    Személyesen nem ismerem a dokidat, de ő volt a másik esélyes, akit választottam volna új dokimnak. Itt is rendel a 16. kerület sztk-ban, de a Turcsányinak jobb a rendelési ideje. :)

     

    Mira... Ohhh GGG-GGG-GRATULÁLOK!!!!!! 7. hónapban? Te jó ég, hogy bírod??? Én már mostanában, a 11. hétben néha nem kapok levegőt ha felidegesítem magam valamin. :) 

     

    Tegnap jöttünk haza nyaralásból, jó volt... :)

     

    Ma megkaptam a vérleletemet, hát nem a legszuperebb, itt-ott hol kevesebb, hol több az érték a megadottnál... Nem örülök neki. Utánaolvastam, és úgy tűnik, hogy valami bakteriális fertőzés van a vizeletemben. No majd holnap ha megyek a dokimhoz kiderül, megmutatom neki. :)

     

    Most megyek pakolni, ugye mindig van mit. :)

     

    Pusz nektek! 

    előzmény:
    Mira84 (733)
    2010-08-11  09:41
  16. 2010. augusztus 13. 11:16736.
    Szia Mira84! És milyenek a tapasztalataid róla? Látom mostmár más az orvosod, esetleg csalódtál, vagy más oka van?
    előzmény:
    Mira84 (735)
    2010-08-13  11:07
  17. 2010. augusztus 13. 11:07735.

    Szia!

     

    Én nála szültem a kislányomat 2008.dec.24-én.

    előzmény:
    csibic (734)
    2010-08-13  09:50
  18. 2010. augusztus 13. 09:50734.

    Sziasztok! :) Örülök ennek a topiknak.. én februárra várom az első csöppségünket és dr. Surányi Tiborhoz járok, valaki ismeri esetleg? Netán szült már nála?

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  19. 2010. augusztus 11. 09:41733.

    Szia Ági!!!

     

    Gratulálok az újjabb babához!!! Képzeld nekünk is jön a második, csak én már a 7.hónapban vagyok. Akkortájt fogok szülni, mint te Dorkát, október végén. És képzeld kisfiú lesz, apuci nagy örömére.

    Én a Bajcsiba fogok szülni mert az orvosom Dr. Toldi László átment oda Kistarcsáról. Maximálisan meg vagyok vele elégedve, iszonyat rendes doki,-komolyan- szerintem kevés hozzá hasonló van.

    Megértem amiket írsz Dorkáról, nekem Laura olyan mintha 2fiút nyelt volna, igazi kis rosszcsont. Főleg nagy hassal, mostmár kicsit nehezebb. Örülök amikor délután alszik egyet, olyankor én is lefekszem vele.

    Amúgy már mond mindent, olyan kis édes. Szoktuk együtt nézni Dorka videoit, ő is olyan kis ügyes

     

    Sajnos nem ismerem azt a dokit akit írtál, a húgom egy hónappal előttem szül kistarcsán Dr. Bokor Andrásnál, ő meg van vele elégedve. De úgy hallani, hogy ő is át fog menni a Bajcsiba.  Úgyhogy sajna ebben nem tudok segíteni.

     

    Vigyázzatok magatokra, azán majd írj ha lesznek új fejlemények.

     

    Puszi

    Mira  (2008.dec.24.én szült kistarcsán)

    előzmény:
    kovácsági (732)
    2010-08-02  15:25
  20. 2010. augusztus 2. 15:25732.

    Sziasztok! 

     

    Ég a pofámon a bőr, hogy eddig nem írtam, talán már sokan (vagy senki) nem emlékszik rám... :( És meg is érteném és tessék csak nyugodtan haragudni rám, megértem.

     

    De ha egyszer eljuttok erre a szintre, amikor a gyereketek nem áll meg... Sokan közel járnak, de asszem én vagyok a "rangidős"

     

    Szóval képzeljétek... nagy hír van... :) 8 hetes terhes vagyok, elsőre összejött a bébi, teljesen le is voltunk döbbenve a párommal, Attilával, hogy elsőre sikerült. :) 

     

    Plusz költözünk nemsokára, pár hónap, és addig még lakásfelújítás, és persze itt van a nagylány Dorka, kész vagyok, hogy a saját hangomat se hallom sokszor...  

     

    És persze most derült ki a 8 hetes vizsgálaton a nődokimmal, hogy nem rendel a 16. kerületi sztk-ban többet, szépen csinálja a kórházi dolgait és a magánrendelőjét, de az sztk-t nem. Na nesze nekem, most mehetek vagy a magánrendelésére, vagy máshoz.

    Nem tudom mit tegyek. Állati jó lenne, ha az sztk-ban találnék valakit, mert nem tudok eljárni havonta majd nagy hassal a Keletihez. Persze, ez nem betegség, és nem is vagyok lusta, de hogy addig Dorkát kire bízom... ?????

     

     

    NEM ISMERI VALAKI DR TURCSÁNYI ATTILÁT AZ SZTK-BAN? Sokat olvastam róla, dícsérik... Kinek mi a véleménye? 

    Remélem nem haragszotok rám és ír majd valaki valamiféle választ. :)

     

    pusz, a 23 órát vajúdott és Flórban szült 2008 végén Ági 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  21. 2010. július 21. 17:12731.

    Hóvirág2009,

    talán már nem aktuális, de hátha.

    Én is kerestem dr. Kovács Rékát, mert őt ajánlotta nekem egy ismerősöm és ma megtudtam, hogy szülési szabin van, babázik, így egy ideig nem praktizál. Helyette a Mátyásföldi Klinikán Dr. Fábián István van.

    előzmény:
    Hóvirág2009 (728)
    2010-04-07  17:59
  22. 2010. június 12. 10:43730.

    Szia Gandy!

     

    Kicsit megkésve ugyan, de köszi szépen a válaszod!

     

    Én anynit tudok róla, hogy az egyik ismerősöm most szült volna nála és őt már lemondta, másik orvost kellett keresniük.

     

     

    Sajnos a honlapján csak a mátyásföldi klinika száma van fent, őket nem tudom hívni, mert nem tudok most mobilt hívni, csak vezetékes számot. Írtam neki a klinika honlapján, de nem válaszolt vissza.

    előzmény:
    gandy81 (729)
    2010-04-08  12:18
  23. 2010. Április 8. 12:18729.

    Szia Hóvirág!

     

    A www.kovacsreka.hu-n megtalálod az elérhetőségét.

    Én is készülnék hozzá, de azt hallottam, hogy állítólag mostanában fog szülni. Ha esetleg bárki tudna erről valamit, meddig nem rendel stb., szívesen vennénk az infót.

     

    Köszi, szép napot mindenkinek!

    előzmény:
    Hóvirág2009 (728)
    2010-04-07  17:59
  24. 2010. Április 7. 17:59728.

    Sziasztok!

     

    Nem tudja valaki esetleg Dr. Kovács Réka elérhetőségét? Vonalas szám, e-mail? Valaki szült nála esetleg mostanában, milyenek a tapasztalatok? Az árak  ?

     

    Köszönöm a segítséget  !

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  25. 2010. március 26. 09:32727.

    Nem tudnám megmondani, hogy milyen korú. Fiatalabbnak gondoltam, aztán később kiderült, hogy két unokája már biztos van. Azt hiszem 50-es éveiben van. Szerintem alaposan vizsgál (volt hogy teljesen belemerült az UH-ba - szinte se hall, se lát volt), ha kérdezel tényleg mindenre válaszol és magától is mond dolgokat. Szerencsére haladóbb gondolkodású: pl. nem javasolta feltétlenül a terhesvitamint, nem ijeszgetett előre, hogy nagy lesz a baba, de szerintem látta, nyugtatott szülés közben is hiába nem azt csináltam amit kért, ő levegőt vett és újra elmondta, viccelődni is lehet vele.

    Én mindig a kórházba jártam hozzá, de nekem a kórház az sztk, mert oda tartozom, sosem jártam a magánrendelőjében: úgy tudom gödöllőn van. Kb. 1,5-1 hónappal a szülés előtt kérdezte, hogy mi most megbeszéltük már, hogy nála szülök, mert akkor beirja a könyvem hátuljába, hogy értesítsék. Nem beszélt pénzről, de a borítékot elfogadta: szerintem mindegy mennyi volt benne.

    Egy baja van, hogy igazából csak lentről ismer meg, fentről nem nagyon emlékszik az arcokra. :) (De elég sokan járnak hozzá.)

    Amúgy hozzám Győrből jött fel, bár aznap épp rendelése is volt a szülésem után, így hamarabb kellett indulnia.

    előzmény:
    NHT (726)
    2010-03-25  18:12

Címlap

top