Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Survivor topic

Ningi19
Létrehozva: 2008. szeptember 15. 17:41

Sziasztok!

 

Ez egy új topic régi topictársakkal!

 

Ninigi

 

 

  1. 2009. június 21. 16:387501.
    Szerintem reggel még le-nlc-zzük, oks?
    előzmény:
    bkaje (7499)
    2009-06-21  16:29
  2. 2009. június 21. 16:377500.

    Szerintem már Neked is benne kéne lenned a táblázatunkban, csak Zsuzsi a tanulás miatt nem tudott -érthető módon- ezzel foglalkozni. Amúgy ő szokta frissíteni, csak ezért emlegetem őt.

    Zsuzsi, el tudod küldeni Bibisnek (mi is a keresztneved...??) a legfrissebb táblázatot; de Bibis előbb küldd el az adataidat Zsuzsinak, akár priviben:

     

    Ezek kellenek:

     

    kislányod teljes neve és pontos születési dátuma

    lakhely 

    email cím

    telefonszám

    bemoldalad jelszava (ha van)

    teljes neved

    doki, akinél szültél

    kislányod születési súlya és hossza

    kiírás dátuma

    születésnapod

    névnapod

    kislányod névnapja

     

    Ja és azt is beírjuk, hogy csaszis voltál-e....

     

    Zsuzsi, ne haragudj, hogy munkát adtam, nyílván csak akkor fogod megcsinálni, ha már kicsit ráérsz. Ha elküldöd nekem a legfrissebb táblázatot (nem tudom, melyik a legújabb....), én is be tudom írni Bibisnek az adatait és elküldöm neki!

    Szóval Bibis nekem is elküldheted az adatokat, ha gondolod! Ez a címem:

    ginuka27@gmail.com

    A táblázatban még nálam is a régi címem szerepel, mert nem szóltam, hogy már nem a freemailt használom.

    Szóval erre nyugodtan írj, ha jöttök, bár az nlc-t is nézem szinte minden nap.

     

     

    előzmény:
    bibis23 (7498)
    2009-06-21  15:43
  3. 2009. június 21. 16:297499.

    Gina, nekünk jó a holnap, csak legyen jó idő. Jöhettek hozzánk is, de találkozhatunk félúton is, és sétálunk. Meg randizhatunk másokkal is. 9 körül tudunk indulni általában és délre kéne hazaérnünk.

    Na, hogy legyen?

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2009. június 21. 15:437498.
    Gina: Szólok, de nem tudom se az email címed se egyéb elérhetőséged sajnos, csak itt tudok üzit hagyni
    előzmény:
    poczoknyul (7495)
    2009-06-21  14:48
  5. 2009. június 21. 14:587497.
    Valami miatt nem tudom megjeleníteni a feltett képeimet.... Tis se tudjátok megnézni??
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2009. június 21. 14:567496.
    Teszek fel két friss képet...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2009. június 21. 14:487495.

    Igen, itt is pocsék idő van, bár ma még nem esett az eső. Délelőtt bent voltunk a Kabóciádé utolsó hepaján, Zétikém nagyon élvezte. Hazafelé elaludt és fel sem ébredt, amikor betettem az ágyába.

     

    Berni, ha nem jönne néha egy-egy rokon meglátogatni minket Pécsről, mi is magányosak lennénk, és nekünk még a  hétköznapok sem túl jók, hiszen Gézu este ér haza. Kivéve egy-egy napot, mint pl. a pénteket: el is ugrottunk Csopakra a strandra, ahol összefutottunk Timtom Ágiékkal. Ági tök jó vékony, és Timi egy zabálnivaló kis Tündérke! Olyan aranyos pofija van, és a fürdőrucija:

     

    Ja, Berni, van ám nekem kehém bőven, de aranyos vagy, hogy azt írod, nem látszik. Néha én is azon morfondírozom, hogy hogyan lehet az, hogy én ilyen normális csaj lettem??!

    Viccet félretéve, patológiás eset voltam, mielőtt hitre jutottam. Pánikrohamok, összeomlások, stb, tudnék mesélni.... Sajna tényleg évekkel később jön ki a válás okozta sérülés: én a párkapcsolataimban "gágyultam meg", nem tudtam normálisan bízni valakiben és erre majdnem teljesen rámentem lelkileg. De az Úr az én nagy Szabadítóm! Hála Neki!

     

    Frida, gondoltam Rátok tegnap, de akkor ezek szerint megoldottad a party kérdését és csak a rokonok jöttek. Laci mit szólt? Kaja milyen lett? Mesélj!

     

    Bibis,  Vikit látásból ismerem, szinte mindig ők is lent vannak, amikor mi is. Édesek a gyerekei. Szóljatok, ha legközelebb is erre jártok!

     

    Niki, hétfőn csak annyi van, hogy elvileg Judittal randizom, de az idő még közbeszólhat. Ha nem esik, elugranánk délelőtt Judithoz. 

    Oké Judit?

    De a többi nap jó, csak már nagyon régóta szervezzük a randit és talán most összejön.

     

    Zsuzsi, örülök, hogy megint velünk vagy, ja és tényleg, írjátok már meg, hogy mikor menjünk mamatalira!!

     

    Anikó, hogy vagy?? Csege baba nem kopogtat még??? Aranyosak a fiúk a piskóta miatt. Gézu szegényem még arra is büszke, hogy a zacskós levessel elboldogul valahogy. Nem ám piskóta...

     

    Orsi, mit mondott a bőrgyógyász? Zéti kislábujján is tuti fix, hogy gombás a köröm, mert jó vastag, és levágni se nagyon lehet, mert morzsolódik... Nem értek hozzá, de szerintem ez gomba. Mit kéne csinálnom vele? Majd írd meg légyszi, hogy Ti mit adtok Zoénak. Nálunk senki sem körömgombás, neki meg már nagyon régóta ilyen a körme. Nem mintha zavarna minket vagy őt. Olyan picike az a köröm, mint egy kis kenyérmorzsa.  

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_956993 (7494)
    2009-06-21  11:30
  8. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. június 21. 11:307494.

    Hahó

    Nálatok is ilyen pocsék idő van? Már elmentünk kecskéket etetni az utca végébe, de Laura csurom sár lett.

     

    Hát Niki a túl sok rokon velünk egy helyen sem jó meg a túl kevés sem.

    Mi most nagyon magányosak vagyunk itt hogy hétvégenként senki nem nyitja ránk az ajtót, meg mi sem tudunk kihez menni. Főleg ilyenkor rossz időben rossz.

    Mondjuk tegnap itt voltak anyósomék és sikerült neki kulturáltan viselkedni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2009. június 20. 20:347493.

    Sziasztok!

    Bocsi, hogy nem jelentkeztem az elmult két napban, de ezer volt a dolgom itthon, meg mamikat látogattunk, dédit köszöntöttünk stb...

    A Bibita július 8-án lesz két éves.Ja és köszönöm a dícséretet!

    előzmény:
    molnargabi (7483)
    2009-06-19  16:35
  10. 2009. június 20. 13:467492.
    Anikó kitartás a vége felé. Most egy hét könnyebbség lesz a meleg terén.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2009. június 20. 13:447491.

    Sziasztok!

     

    Csak gyors bekukkantottam. Hála ég Kolos elvitte Lacit magával, így egy csomó dolgot meg tudtam csinálni.Most már csak olyan maradt hátra, amit akkor csinálok meg (kaja egy része), amikor már itt van mindenki. 

    Helyhiány miatt a barátokat lemondtam és elhívtam őket jövőhétre. Sajnos 16 ember nem fér el egészségesen a lakásban, az udvaron meg hideg van. Mindenki  normálisan vette. Ma csak a család lesz. 

    A menű: Fűszereses sertésszelet lencsés tésztával. Ezt csak szilveszterkor szoktam csinálni, de most gondoltam kipróbálom a rokonokon. Anno még a Buday műsorában láttam. 

     

    Tegnap reggel én a piacon lettem rosszul. Még jó, hogy időben kiértem. A nagyon tömeg és a meleg miatt majdnem bepánikoltam. Senki nem akart félreállni és tisztára frászban voltam. Hányingerem volt, stb...

     

    De aztán Laci kitalálta, hogy délután menjünk le a Balatonra. Hanga nagyon élvezte. Megláttam a vizet és már rohant is bele. Állandóan lecsücsült, ugrott a vízbe és tökre nem érdekelte, hogy a nyakáig ér vagy az arca is olyan lesz. Semmi félelemérezete nincs a csajszimnak. Futott a vízben, stb... Másfél óra után úgy tudtam kiszedni, hogy megkérdeztem tőle, kér-e ribizlit. Ez most a kedvence.

     

    Benivel kapcsolatban annyi, hogy szerintem így jobb, hogy nem is látják egymást. Kellett egy jó fél év, mire ezt elrendezte magában a Beni, de azóta bezárt az anyja felé, nem érdekli egyáltalán. Félek, hogy ez később lesz rossz majd neki. És hát így nekünk is könnyebb, mert nem kell átélni a két szülő rivalizálását, stb.... 

     

    Mit is akartam még írni?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2009. június 20. 09:347490.

    Berni igazából nem probléma, hogy együtt van tartva az unokatesóval a szülinap, de igazából senki meg sem kérdezett minket, hogy nekünk így jó-e.

    Lehet, hogy csak én vagyok ilyen szőrszálhasogató. 

    Na meg mondom, hogy anyósom azon pl nem gondolkodott el, hogy Effinek van másik nagymamája is, aki szívesen tartana szülinapot. De igazából tényleg örülnöm kell, hogy ennyi rokona van.

     

    Citromfű sem vált be. Igaz aludt 3 órát egyhuzamba, de onnantól ébredt és vissza sem aludt két órán keresztül. 

     

    Frida itt elég rossz az idő, remélem azért a buli jól fog sikerülni!

    Néha anyu is szokott ilyen kifogásokkal élni, hogy fordrászhoz kell mennie (két hetente jár) meg kozmetikus meg mittomén. Néha én is kiakadok, de talán csak az irigység szól belőlem, mert én nagyjából negyedévente jutok el fodrászhoz.

     

    Ma megyünk haza!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_956993 (7489)
    2009-06-20  06:46
  13. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. június 20. 06:467489.

    Sziasztok

     

    Kicsit visszaolvastam vegre. Köszönjuk a névnapi jokivansagokat. Most kicsit szegyellem magam mert mi meg semmit nem unnepeltunk Lauranak, mondvan ugysem fogja fel, meg az egy eves szulinapjan pont koltoztunk es ott ultunk egy kupac doboz tetejen. Annyira telt az eronkbol hogy megkerestuk Erden a legkozelebbi cukraszdat és vettünk négy szelet sütit.

     

    Ma hajnal ötkor kidobott az ágy, na meg az allergia, úgyhogy jöttem, úgysem csinálhatok semmit amíg alszanak. Amerikai konyha átka.

     

    Hú most nem jut eszembe mire akartam reagálni. Ja igen, citromfű. Az úgy is jó, gondolom nagyobb gyereknél csak hogy citromfüvet belevarrni egy kis párnába. A barátnőm vizsgaidőszakban mindig ezzel a párnával aludt.

     

    Niki, Effi szülinapját nem tudjátok itt is ott is megtartani? Nekem mondjuk fura ez a probléma mert Laura ünnepein soha sehol senki csak mi hárman.De tudom ez Laura uncsitesójánál is gond volt mert ott ott lakott mindkét nagyi a városban. Inkább Karácsonykor jöttek elő ezek a dolgok hogy az embernek osztódni kellett volna.

     

    Gina nem is tudtam hogy a szuleid elvaltak. Lehet nem kene ezt irnom, de kapasbol az jutott eszembe hogy basszus tok normalis lettel megis. Ezt ugy ertem hogy akit ilyen trauma er, 14 evesen elkoltoztetik az anyjatol stb. azért azon felnőttként látszik, van valami kehéje, neked meg semmi. Na pont zárójel bezárva, lehet aludnom kéne inkább.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2009. június 19. 22:537488.

    Hahó csajok!

     

    Ha holnap jó idő lenne /bár nem bízom benne, egész jövő hét végéig esőt mondanak/ mi is mennénk az Óváros térre.

    Ha mégis esik, akkor irány Fehérvár pénzt költeni.

     

    Zsuzsi,  az jutott eszembe az előbb, hogy régen frissítetted a táblázatot.

    Talán az új "tagok" még bent sincsenek.

     

    Mikor lesz mamatali? Jó lenne minél hamarabb!!

    Jó éjt!

    előzmény:
    molnargabi (7485)
    2009-06-19  17:36
  15. Torolt_felhasznalo_495896
    Torolt_felhasznalo_495896
    2009. június 19. 18:507487.

    hali!

     

    miután megírtam az előbbi kommentem, elnyomott az álommanó, itt, a galériaágyon.előtte említettem, hogy úgy ennék sütit, és hogy este sütök palacsintát.

    felébredtem pár perce, és képzeljétek: a Tamásom és a kicsifiam sütöttek nekem piskótát!

    hát nem aranyosak???? odáig vagyok, minden meg van bocsájtva.... és még el is pakoltak maguk után... ami aztán mégeccer háromszoros hurrá!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2009. június 19. 18:347486.

    Sziasztok!

     

    Megpróbálok írni (lassú a gép, mint a dög). Már csak azért is, hogy Anikónak legyen mit olvasni.

     

    Tegnap délután érkeztünk. Effi egész jól érzi magát, de általában "aja"vagyis én kellek mindenhez. Marvin meg talán 5 percet, ha el van egyedül.

    Az éjszaka a szokásosan alakult. Marvin óránként kelt éjféltől.

    Este 7:30-kor etettem és egy óra múlva már fent volt, de most szigorúan csak simiztem és kicsit hagytam sírni. Na jó kétszer felvettem. Fél óra múlva az ölembe vettem adtam neki pici vizet és éjfélig aludt. 

    Ma este kipróbáljuk a citromfű teát. Kíváncsi leszek a hatására. A homeós cucc szart sem ér.

    Ja és kap borostyán láncot is. Azt hiszem a következő lépés a sírni hagyás lesz vagy nem tudom. 

     

    Anikó kitartás így a vége felé. Nem csodálom, hogy rosszul lettél. Még egy átlag (nem terhes, beteg) ember is nehezen bírja ezt a hőséget, meg időváltozást.

     

    Frida majd írd le milyen volt a parti. Remélem nagy meglepi lesz!

     

    Na sír is a "kis" fiam.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2009. június 19. 17:367485.

    Nyanyikó, nem vagy semmi!! Gondolom, hogy szar lehetett ilyen melegben nagy pocakkal rohangálni. Én biciklivel, kis(ebb) hassal is kitikkadtam, mire felértem anyuékhoz (kb. 1 km-re laknak, vagy még annyi se). Egyébként még jó, hogy csak a fagyit dobtad ki és nem a taccsot (hmm, nem is olyan jó poén)

     

    Valaki tudja, hogy hol van Veszprémben az MKI-udvar? Mert ott lesz a csecsemőszínház, de lövésem sincs, hogy mit takar a rövidítés és hogy hol van.

     

    Na, lépek, mert vasalnom kell a tegnap kimosott tengernyi ruhát

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_495896 (7484)
    2009-06-19  16:39
  18. Torolt_felhasznalo_495896
    Torolt_felhasznalo_495896
    2009. június 19. 16:397484.

    nem is értem, hogy lehet az, hogy egy anya nem kíáncsi  a gyerekére. egy apa, az valahogy okés(macskaköröm), mert nem alakul ki a kötődés vagy valami, de egy anya????? hihetetlen. de jobb, hogy egyátalán nem jelentkezik, nem? így legalább nem zavarja össze Benit. én leköpném magam ,az egyszer biztos, ha ilyen lennék.le a kalappal, hogy kezelni tudjátok a szitut.

     

    most voltam CTG-n, sajna gyalog kellett mennem, mert Tamásom nem ért haza időben, otttfogták a munkahelyén... úgyhogy Erikkel mentünk, metróval meg minden. egyébként nem vagyok nyafogós, de így, szülés előtt....

    ollllllllyan dögmeleg van a belvárosban, majdhogynem fortyog az aszfalt....  beültünk egy ebédre a körúton, aztán ettünk egy fagyit, de tökrosszul lettem tőle, ki is dobtam, (kivívva ezzel Erik felháborodását ).

    szerencsére Tamás addigra el tudott jönni, úgyhogy hazahozott minket. már kezdtem felborulni :)

    tegnap még befejeztem a takarítást itthon, majdnem teljesen kész lett, és este még befejeztem a varrásmelót.... félháromkor le is feküdtünk...

    blahh

     

    na, este még benézek kicsit, írjatok már, a szegény szerencsétlen itthonülőnek legyen mit olvasni!!!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2009. június 19. 16:357483.

    Üdv csajok! Mi is élünk ám!! Csak lusta voltam írni, mindig csak olvastalak benneteket.

    Holnap jön az ismerős bőrgyógyász megnézni Zoét lábkörmét (meg az én kézkörmömet), hogy van-e javulás. Én úgy látom, van, de ki tudja. Ja, Berni, sajna nem tudtam lefotózni Zoé lábát, mert nem engedte, most meg már minek?

    Kicsit bonyolult az élet: holnap kinéztem, hogy a Kabóciádén fél 10-kor lesz egy csecsemőelőadás, de ugye holnap jön a bőrgyógyász. De szerencsére csak délre, így anyuékkal el tudunk menni.

    Tegnap Zoé egész nap Gabi tesójáéknál volt Fehérváron, így én tudtam takarítani meg mosni (egy csomó cuccot kimostam, még a Gabi munkáscipőjét is kisikáltam). Délután meg Veszprémben voltunk, ablakokat keresgéltünk. Most ott tartunk, hogy lehet, hogy mégis inkább műanyag ablakunk lesz  a fa helyett, mert utóbbi elég macerás és nagyon drága (már ugye amilyent a Gabi kinézett).

     

    Frida, sajnálom, hogy ilyen tirpák a szomszéd Szerintem nincs jó megoldás, ha valaki hülye, tök mindegy, hogy te hogy állsz hozzá, attól az még hülye marad... Nagyon szar érzés lehet Beninek, hogy ilyen anyja van. Még jó, hogy Te vagy neki!! Remélem, sikerül a meglepi-parti Lacinak. Aztán majd írd meg, hogy sikerült és a menüre is kíváncsi volnék. Sosem lehet tudni...

     

    Bibi nagyon aranyos a bilizős képen. Ő mennyi idős (bocs, elfelejtettem )?

     

    Nyuszi, nagyon durva lehetett a szárnyashangya-invázió! Remélem, időközben megszabadultatok tőlük.

     

    Knici, jöhetsz hozzánk is nagytakarítani

     

    Niki, Marvin lassan lekerüli Zoét Effinek én is külön szülinapot tartanék. Magamból kiindulva utálnám az összevont szülinapot (bár ő ezt még annyira nem érzékeli)

     

    Nyanyikó, exed jó nagy bunkó. Válaszolva kérdésedre: én nagyon jól kijövök anyámmal, néha tud észt osztani, de nem vészes. Zoé imádja és nagyon sokat van itt nálunk, pl. ma este is itt alszik.

     

    Szilvi, FAnni nagyon ügyi a szobatisztaság terén!

     

    Zsuzsi, sajnálom, hogy nem jött össze az államvizsga. Milyen szemétség, hogy ilyenkor jó fél évet kell várni (meg persze tanulni) a következő, remélhetőleg utolsó próbálkozásig!

     

    Csináltam egy csomó képet, de most anyuéknál vagyok, majd vmikor teszek fel belőle párat. Zoé éppen fürcsizni készül, úgyhogy megyek

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2009. június 19. 13:367482.

    Sziasztok!

     

    Zsuzsi sajnálom,hogy nem sikerült a vizsgád. De majd legközelebb!

    Szóval akkor mikor lehet mamatali?

     

    Anikó én sem mondanék semmit sem az exedre. Benire az anyja 3 éve nem kíváncsi, még az iwiwen sem jelölte vissza, hogy ismeri.

     

    Tegnap dédiéknél voltunk egész nap. Felhívtam anyut, hogy ott vagyunk és mennénk hozzájuk is, ha hazaért a munkából. Erre anyám közli, hogy ő megy pedikűröshöz és most neki nem jó. Ezen ledöbbentem, ugyanis ha Palotán vagyunk a dédinél és neki nem szólok, akkor állandóan dúl-fúl és én vagyok a világ legrosszabb gyereke. Állandóan azzal jön, hogy hozzá alig megyünk. Most itt lett volna lehetőség, erre közli, hogy ő nem ér rá és nem hal bele, ha most nem látja a Hangát. 

     

    Sütök-főzök ezerrel míg a Laci nincs itthon, hogy holnapra minden rendben legyen. Izgulok, hogy mit fog hozzá szólni. És persze azon is, hogy jó idő legyen. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2009. június 19. 09:287481.

    Nagyon csúnyán beszélnék, még a végén kimoderálnának.

     

    Amúgy jó reggelt!!!!!! Tegnap én megjöttem, erre eltűntetek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_495896 (7480)
    2009-06-18  11:02
  22. Torolt_felhasznalo_495896
    Torolt_felhasznalo_495896
    2009. június 18. 11:027480.

    írjál nyugodtan, mert olyant nem tudsz, amit én már ne fogalmaztam volna meg ezzel a balf*sszal kapcsolatban.

     

    egyébként nagyjából ugyanaz az ítélet, mint a régi megállapodásunk volt, minden páros hét vége 16h-tól vasárnap 18h-ig, nyáron 2 x 2 hét, meg az ünnepek megosztva. már, ha jönni fog, mert ugye az utóbbi időben minden más fontosabb volt neki, mint a fia.

    egyébként senki nem gondolkodik úgy, hogy Eriknek "új papája" lenne a Tamásom, mert van neki apja, ha olyan is, mint ez az állat. akkor igen, ha nem is találkozna Erikkel, mert úgy egyszerűbb is lenne ezt mondani. ezért is bonyolult a helyzet, mert apja van, aki igényt tart Erikre és időnként adja neki az "énvagyokazapád"at, de közben meg Tamásra hárulnak az apai feladatok. szóval, nem egyszerű. és hát ennek a csöpp gyereknek kell mindezt valahogy elviselnie és rendeznie magában. sajnálom érte. ha megtettem volna, hogy nem hagyom el vele az apját anno, akkor most sokkal rosszabb lenne neki, nem csak nekem. ez így jó, még ha nehéz is! és majd, mikor már felnőtt és érett lesz arra, hogy igeazán megértse az okokat, tudni fogja, kitől mit kapott gyerekként. akkkor majd igazolni fog minket. addig meg ki kell tartani mellette.

     

    ez a terhesség totál elérzékenyít, nem vagyok ilyen érzelgős, aztamindenit!

     

    a hasam felülről, mikor bekeményedik, úgy néz ki, mintha lenyeltem volna egy rohamsisakot....

     

    előzmény:
    kis_elefánt (7477)
    2009-06-18  08:08
  23. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. június 18. 08:497479.

    Csóró kis kölyök

    De ne aggódj, Erik nő egy picit ő maga fog rájönni hogy egy ilyen emberre semmi szüksége, anélkül hogy te egy rossz szót szólnál az apjáról. Feltételezem nem uszítod ellene, annál értelmesebb vagy.

     

    Szóval addig húzzátok ki. Mást nem tudok mondani.

    Szeressétek nagyon az új papájával, hogy kevesebbet sérüljön.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_495896 (7476)
    2009-06-18  07:02
  24. 2009. június 18. 08:307478.
    Ha valakit érdekel fél óra múlva indulunk a kis Sparba onnan meg majd a Lidl közelében lévő játszótérre. Remélem el is jutunk odáig!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2009. június 18. 08:087477.

    Hát írnék erre valami frappánsat, de hát . Annak nagyon örülök, hogy Neked ítélték, annak is, hogy megfizette az elmaradt gyerektartást és ezután is kell neki. Na de amit írtál... Igazi idióta, hogy lehet ilyet csinálni egy gyerekkel?!?! Nagyon sajnálom, hogy ezen át kellett/kell mennie.

     

    Milyen gyakran láthatja Erik ezután ezt a ... (hadd ne minősítsem)?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_495896 (7476)
    2009-06-18  07:02

Címlap

top