Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Survivor topic

Ningi19
Létrehozva: 2008. szeptember 15. 17:41

Sziasztok!

 

Ez egy új topic régi topictársakkal!

 

Ninigi

 

 

  1. Torolt_felhasznalo_495896
    Torolt_felhasznalo_495896
    2009. június 18. 07:027476.

    jó reggelt a népnek!

     

    nna, tegnap lezárult a tárgyalássorozat, megvolt az ítélethozatal. 

     

    Eriket nekem ítélték!!!!

     

    plusz megítélték a gyerektartást is! annyit, amennyit "követeltünk", vagyis egy vagyont, havi 25e pénzt.

    szóval, örülök vala!!!!

     

    de hogy mit csinált ez a szemétláda 'csög.... még mindíg fel vagyok háborodva, de komolyan.....

     

    Erik nála volt, szerdán hozta haza, megbeszéltük, hogy magával hozza a bíróságra, addig, míg bent vagyunk, vagy a nője, vagy az én valakim vigyáz rá addig.

    persze, hogy nem hozta el, és még nekiállt háborogni, hogy "most hagyjál, nem látod, hogy az ügyvédemmel tárgyalok épppen? majd este viszem, felhívlak"

    mondom, "oké, akkor hívjál fel". ez volt fél négykor.

    felhívom később, hogy mi a szar van már, mert se nem hívott, se semmi.

    Erik vette fel, mondom neki, "add apát, beszélni szeretnék vele". Erik közvetít az apjának: "apa, anya veled szeretne beszélni". erre a válasz a háttérből: "én meg nem akarok!"

    szerencsétlen gyerek hangján hallottam, nem igazán tudja, mit is mondjon erre, átadta, amit az apja mondott.

    én meg habogtam, na, most hogy csináljam, hogy csóringer gyerek ne érezze annyira kínosan magát... nagy nehezen "lebeszéltük", hogy egy óra múlva hozza haza Eriket. 

    másfél óra múlva csörög a kaputelefon, Erik az. "Anya. beengedsz?" nyomtam a nyitót, és kimentem a gangra, hogy lássam, jön-e fel a lépcsőn, de nem jött.

    csöng megint, és Erik beleszól megint, hogy engedjem be, de hallom a hangján, hogy sír...

    nyomtam a nyitót, és rohantam le, hogy mi a franc történhetett....

     

    jött fel Erik, óriási könnyekkel a szemében. 

    hát azt hittem, felrobbanok...

    az történt, hogy Erik elköszönt az apjától, aztán megfordult, hogy felcsöngessen. de eszébe jutott közben, hogy puszit is akar adni neki. megfordult, és elindult az apjához, erre az a szemét becsapta az ajtót előtte, és nagy duzzogva elindult a kocsival, hagyta, hogy Erik fusson utána, a szerencsétlen.

    annyira sajnáltam....

    HÁT NEM EGY SZEMÉT???????

    de ezért megfizet, nem tudom még, hogyan, de megfizet érte, hogy ezt csinálta a fiammal!

    a pénz fáj neki a legjobban, ezért ott fogja kezdeni az ügyvédem, szétcincáltatom, esküszöm!!!! rohadék!!!!!

     

    na, úgyhogy Erik megvígasztalásaképp, gyorsan foglaltunk jegyet estére a 3D-s moziba, és elmentünk, teleettük magunkat kukoricával meg üdítővel, meg beszélgettünk egy jót hármasban. kicsit aklimatizáltuk szegénykémet.  

     

    még mindíg nem tudom elhinni, hogy így járt a fiam ezzel a szeméttel, bocs a részletességért, de hát ezt ki kellett írnom. hörr.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2009. június 17. 22:297475.
    Laurának nagyon boldog névnapot!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2009. június 17. 22:287474.

    Helló csajok!

     

     

    Zsuzsi: az ilyen tanárról inkább nem mondok semmit... sajnálom hogy nem sikerült.

     

    niki: Én is osztom a többiek véleményét. Effi megérdemli hogy külön megünnepeljék a szülinapját.

     

     

    Képzeljétek az éjjel kicsit beparázam.... 3kor arra ébredtem hogy baromira görcsöl a hasam meg a derekam. Kb 2-3 percenként jött egy görcs és vagy 12-15egymás után. Már pont azon voltam hogy elmegyek pisilni és felkeltem Rolit, de ahogy felálltam szép lassan elmúltak. szóval reggel az volt az első dolgom hogy összepakoltam a kórházi cuccom....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2009. június 17. 21:447473.
    Köszi! Én meg örülök, hogy megint itt vagy velünk! Gyönyörű a kislányod, azok a szőke fürtök. Ha Olivér nem lenne elkötelezve Jázminnak, akkor már udvarolnia is a Lányodnak! (Persze ezt csak halkan mondom, nehogy Jázmin megtudja ).
    előzmény:
    bibis23 (7472)
    2009-06-17  21:26
  5. 2009. június 17. 21:267472.
    Kis elefánt gratula Olivér pelus nélkül alvásához! Ja és sajnálom a, hogy nem sikerült a vizsga!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2009. június 17. 21:257471.

    Gina! A Vikivel találkoztam akinek 3 gyerkőce van, mert egy másik topikon 2007-es liberos babák az anyatanyán vele beszélgettem, és még csak most tudtunk először talizni!Úgy néz ki majd megyek a Bibivel egy kétszer arra akkor talán még összefutunk!Meg nem is vagytok olyan messzecsaka pipacs utcán meg a violán kell felsétálni és már ott is vagyok!

    Niki a szülinapozásról és is olyan véleményen vagyok mint a többiek! Mondjuk én nagyon ki tudok akadni, ha az én gyerekemnek más akarja meszervezni a szülinapját és hogy még együtt is tartsam másal, az meg már csak hab a tortán!

    Effinek és Marvinnak jobbulást kívánok!

    előzmény:
    poczoknyul (7463)
    2009-06-17  18:23
  7. 2009. június 17. 21:047470.

    Sziasztok!

     

    Hát íme itt vagyok. A sulit nem kommentálnám, nem amiatt voltam távol az elmúlt két hétben, mert az utolsó (június 4-én) vizsgámon megszivatott a tanár, így nem mehettem államvizsgázni, védeni. Szóval december a következő lehetőség. Viszont ezerrel tanulok erre a rohadt vizsgára, hogy az még ebben a félévben meglegyen. Most buktatott meg ötödször.

     

    Na de erről nem is akarnék több szót ejteni.

     

    Örülök, hogy ilyet sokat írtatok, csak így tovább, jó látni, hogy újra él a topik.

     

    Visszaolvastam, de azért kicsit kiestem a ritmusból. Gratulálok Fanninak a szobatisztaságért, Zétinek az új ágyhoz, jobbulást Effinek és Marvinnak (a szülinapozásról osztom a többiek véleményét).

    Anikónak kitartás, jót röhögtem a terhes-műtött problémán, minden tiszteletem a Tiétek, hogy ezt meg tudjátok így oldani. Örülök, hogy a tárgyalás megvolt, meg annak is, hogy kifizette a pénzt az a…….

    A nemalvósoknak jobb alvást kívánok!!!

     

    Laurának boldog névnapot!!!

     

    Knici, Neked is kitartás! 

     

    Anyóstémához majd máskor írok, lenne mit, de ugyanakkor meg hálás vagyok a segítségükért! Anyukám meg olyasmi, mint Gina anyukája. Imádja Olivért, minket is, meg telefonon minden oké, de azért ha ott vagyunk, akkor nem nagyon ül le játszani, foglalkozni vele, őt is inkább a szomszédok, a pletyka, a felesleges „csacsogás” érdekli.

     

    Olivér ma először pelus nélkül alszik, kíváncsi leszek, hogy mi lesz. Délután pelenka nélkül alszik, és akkor is, és mindig napközben balesetmentesen telnek a napjaink. Szóval biztosan állíthatom, hogy szobatiszta és majdnem ágytiszta is. Büszke vagyok rá nagyon!

     

    Na most ennyi, ami hirtelen „kijött belőlem”, igyekszem visszakapcsolódni Hozzátok! Hiányoztatok nagyon!

     

    Petráékkal gyakran találkozunk, kétszer Gináékkal is, de a többiekkel sajnos nagyon régen! Na de előttünk a nyár!!!

     

    Ha valami fontosra nem reagáltam, akkor bocsánat!!!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2009. június 17. 19:447469.

    Gina kicsit későn olvasom az hsz-d, de valami katonai zagyvaság volt ma. Egész nap katonai zenét hallottam.

    Jó lesz az utcazene majd, az Óváros téri koncertet az udvaron is hallgathatom. 

     

    Niki én is a sarkamra állnék a helyedben. Mi még arra is figyelünk, hogy a Lacit és a Benit külön köszöntsük fel és külön tortájuk legyen, pedig csak két nap van a szülinap között. Meg különbenis az én gyerekem szülinapján csak rá figyeljenek. De kedves tőlük,hogy meg akarnak kímélni a nagy hercehurcától, ami ezzel jár. 

     

    Gyerekek a szomszéd nem normális. Hangyákat írt kődobálós módszerrel. Sok sikert neki!

     

    Tudjátok, hogy a hétvégén Kabociádé lesz az Óváros téren. Állítólag már pénteken kezdődik és a részletes program benne lesz a Veszprémi 7 Napban. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2009. június 17. 19:097468.

    Niki, ez csak saját vélemény: én biztos a sarkamra állnék, hogy az én gyerekem szülinapja nálunk lesz és külön. Igazán megérdemli, hogy ő legyen a középpontban azon a napon és ne kelljen osztoznia mással.

    Ezt nem lehetne mondani nekik?

    előzmény:
    Ningi19 (7465)
    2009-06-17  18:28
  10. 2009. június 17. 19:077467.

    Ha előbb látom, hogy írtál, hozzánk jöhettetek volna most is, 8-kor van csak vacsi, aztán fürdés, addig minden nap ráérünk.

    De anyuék az előbb vitték el a gyermeket.

    előzmény:
    poczoknyul (7464)
    2009-06-17  18:25
  11. 2009. június 17. 18:297466.
    Laura irtó aranyos! És tényleg szép a lakás, már amennyi látszik belőle!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_956993 (7447)
    2009-06-16  16:15
  12. 2009. június 17. 18:287465.

    Sziasztok!

     

     

    Laurának boldog névnapot!

     

     

    Gina nagyon tetszenek a képek! Az ágy meg szuper jól néz ki!!!


     

    Én is akarok találkozni veletek!!! Esetleg hétfőn a Cholnoky játszón ott a Lidlnél? Nem mondom biztosra, mert ma Marvin kriminális volt. Alig aludt valamit napközben (az éjszaka ). Kicsit taknyos - elkapta Effitől. Volt egy kis láza is, de az lement. Szóval még kérdéses, hogy megyünk-e anyámékhoz.

     

    Anyósommal nincs igazán problémám. Csak apróbbak, de szerintem nagyon jó nagymama!

    Effi szülinapja körül már megint megy a kavarás. Olyan rossz, hogy kötelezően Leviével van egyben tartva és persze anyóséknál. Anyunak nem is mondtam még. Nekik meg gondolom rosszul esik, hogy miért nem náluk lesz. Levinek csak egy nagyszülője (van még egy nagypapája, de nála ritkán van) van neki végülis mindegy. Persze Évi meghívta anyuékat is. A legjobb az lenne, ha itt nálunk lenne és a nagyszülők hozzánk jönnének. Na mindegy. Elég zavaros vagyok.

    Ja Effinek megérkezett az Elmoja. Remélem tetszeni fog neki!

     

    Marvin már olyan ügyesen kúszik előre. Hamarosan mászni fog.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2009. június 17. 18:257464.
    SOS! Nem tudjátok, lesz-e ma valami rendezvény a városban? Zéti még mindig alszik, ergo 10 előtt nem fektetem le.... Kedvem lenne bebuszozni a városba, vinném az esernyős babakocsit is! Annyira unatkozom, nem akarok megint a játszóra menni.Valaki nincs hasonló helyzetben?
    előzmény:
    poczoknyul (7463)
    2009-06-17  18:23
  14. 2009. június 17. 18:237463.

    Komolyan???? A kislányod nagyon ismerős volt nekem, tudtam, hogy valahol már láttam ezeket a szőke fürtöket...! Mit csináltatok itt a Cholnoky-n?

     

    előzmény:
    bibis23 (7462)
    2009-06-17  17:43
  15. 2009. június 17. 17:437462.
    bocsi már írni se tudok poczoknyul
    előzmény:
    bibis23 (7461)
    2009-06-17  17:12
  16. 2009. június 17. 17:127461.

    Pczuknyul!

    Azt hiszem ma találkoztunk a játszótéren a Cholnokyn!Nagyon édes a kisfiad!

    előzmény:
    poczoknyul (7458)
    2009-06-17  15:45
  17. 2009. június 17. 16:597460.

    Gina, egyelőre jó a hétfő. El is jöhettek, v. találkozunk útközben és sétálunk, v. akár mindkettő. Mit szeretnél csinálni?

     

    Anyósod 25 ezer km-re...mázlista!

    Szegény Gézu. Ezek szerint azért türelmes és toleráns ember.

     

    Anyukád.......inkábba számat.

    Ezek szerint hasonló vagy, mint én, vannak dolgok /akár kicsik is/ amiket sosem tudok elfelejteni.

    előzmény:
    poczoknyul (7459)
    2009-06-17  16:01
  18. 2009. június 17. 16:017459.

    Anyukám: jó a viszony, de nem idilli egyáltalán. Sajnos amikor 14 voltam, elváltak a szüleim, és Anyukám eldöntötte, hogy az öcsém megy vele, én meg Apukámmal. Azon túl, hogy a testvérek szétválasztása szerintem az egyik legkegyetlenebb dolog, nekem akkoriban nagy szükségem lett volna Anyukámra, mert épp akkor költöztünk szét, amikor vége lett a 8.-nak, és kezdtem a gimit. Majd belegebedtem, annyira hiányzott a régi életünk, meg Anyukám, de amikor felmentem hozzájuk, az új pasiját fényezte állandóan (aki miatt elhagyott minket) és piszkált, hogy miért nem vigyázok az alakomra, már megint felszedtem egy-két kilót, stb. Zokogva jöttem el tőlük mindig, és bevallom, nem tudtam ezeket a dolgokat mind elfelejteni.

    Anyu mindenkivel mézes-mázos, velünk is egyébként, de beszélgetni nem tudok vele. A szomszéd macskája meg az xy kollégájának a legújabb élettársa mindig izgalmasabb téma számára, mint mondjuk a gyereknevelés, vagy bármi egyéb, ami épp engem érdekel. A történtek ellenére tudom, hogy szeret minket, és Zétit is szereti, de mondjuk sokat nem tud vele lenni, és ha itt is van nálunk, inkább egész nap mosogat meg főz (ami kedves tőle), ahelyett, hogy játszana Zétivel. Nem olyan igazi nagymama típus. De az anyám, és elvagyunk egyébként. Gézu 3 napig tréningel, mielőtt Anyu jön hozzánk, mert ő pl. nem bírja elviselni. Próbálkozik nagyon, de Anyám a rengeteg beszédével, a sok fölös csacsogásával 2 órán belül kivágja Gézunál a biztosítékot. Ez van.

     

    Anyós beleszólna szerintem sok mindenbe, de 25 ezer kilóméterről kicsit korlátoltak a lehetőségei...De nagyon szeretem. Ő olyan modern, csinos típus (mondjuk nem ez a mérvadó számomra), és tényleg érdeklik a dolgaink. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2009. június 17. 15:457458.

    Sziasztok!

     

    Laurának mi is nagyon Boldog Névnapot kívánunk!

     

    Berni, jó, hogy jelentkeztél, Laura nagyon édes, kis huncut! A kép alapján gyönyörű a lakásotok! 

     

    Anikó, megy a drukk Neked, hiszen bármikor jöhet a hír... Nagyon izgi! Kitartás, majd csak lenyugszanak a kedélyek, párodnak meg jobbulást!

     

    Szilvi, nagyon nagy gratula Fanninak, hiszen nagyon ügyes ezek szerint! Jó lenne, ha már mi is itt tartanánk, de kicsit visszafele fejlődünk... Sebaj!

     

    Judit, mi mennénk már nagyon Hozzátok! A héten már nem ígérem, de mit szóltok a jövő hétfőhöz? 

     

    Niki, gyertek bármikor!

     

    Zétinek visszajött az evőkéje, most megint jól eszik; tegnap óta.... Sokat vagyunk lent a játszón, a teraszt csak néha használjuk, a kertet szintén. Jó lenne néhány dolgot beszerezni (homokozó, csúszda, stb), akkor értelme is lenne kimenni a kertbe. Jelenleg nem sok mindenre használjuk, de azért örülök, hogy van.

     

    Teszek fel képeket!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_495896
    Torolt_felhasznalo_495896
    2009. június 17. 10:007457.

    Sziasztok!

     

    Laurának bódog névnapot!!

     

    nos, hát mivel a gyerekapja cégtulaj, így max a saját fizetéséből tudja letiltani, tehát nem lehet letiltani, mert ugyebár magának nem fogja letiltani. a pöts.

     

     Anyóstémában azt hiszem, szerencsés vagyok. Párom anyuja jó fej, és azt hiszem, szeret is engem, meg az elsőszülöttemet is :) - azt mondta, Erik az ő lízingelt unokája .... aminek örülök, mert elfogad minket, és nem egy tipikus anyós. nem is szeretem rá ezt a szót használni :)

     Sajnálom, amikor valakinek tipikusanyósa van. Nekem az anyám olyan, mintha az anyósom lenne. Féltékeny a boldogságomra, azt hiszem. mikor Erikkel voltam terhes, is azt csinálta, amit most, megkeserítette a napjaimat.... neki nem sült el túl jól az élete, és tőlünk, gyerekeitől meg az unokáitól várja, hogy mindent pótoljunk az életében. fojtogató.

     

     

    Az alvási gondokkal küzdőknek: 

    csak ajánlom, ez csak javaslat, mindenki úgy csinálja a dolgát, ahogy szeretné:

     ha a gyermeketek megissza a gyógyteát,melegen (vagy hidegen :) ) ajánlom 1-2 dl citromfűtea esti elfogyasztását. nyugtató-lazító hatása van, nem kell félni, nem kábítószer (ha Ti nem tudtok aludni, akkor ajánlanám a macskagyökérteát, de csak mértékkel :) ) könnyű gyógynövény, Erik fiamnál is bevált, nyugodtabban aludt tőle, és mi is szeretjük, mert finom. gyógyszertárban, herbáriában, vagy a DM-ben is kapható, nem több egy zacsival 2-400 Ft-nál. ne filtereset vegyetek, mert az nem jó. 

    mindenesetre egy próbát ajánlanék, ha még nem tettétek meg.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2009. június 17. 09:017456.
    Laurának nagyon-nagyon boldog névnapot kívánok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2009. június 17. 08:217455.
    Sok-sok boldog névnapot Laura!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2009. június 17. 08:217454.

    De jó, hogy így beindult tegnap a fórum!

     

    Anikó nem semmi, ami veletek van. Kitartás a dolgokhoz. 

    Mi most úgy oldjuk meg, hogy időben megkapja Laci a gyerektartást Beni után, hogy bírósággal letiltatjuk a Beni anyja fizetéséből és így tutira időben megjön a pénz. Nálatok ezt nem lehet megoldani? Ha pénz érkezik a számlája, azonnal tiltsák le onnan.

     

    Az anyukámmal mondhatni a jó a viszonyom. Gyerekként tényleg mindennel fordulhattam hozzá és soha nem szidott le, ha olyasvalamit csináltam, amivel ő nem értetett egyet, elmondta, hogy szerinte miért nem jó. De aztán volt olyan, amikor el akart üldözni otthonról, mert kellett neki az én szobám. Szóval elég felemás. Az esküvő környékén kiborító volt. Szeretett volna mindenbe beleszólni,ezért a párommal nem igazán jöttek ki jól. De aztán elfogadta, hogy az én családomban nem az ő szava számít. Nálunk a család elég nőirányító, a férfiaknak nincs sok beleszólásuk a dolgokba. Nincsenek elnyomva, csak így alakult. És furcsa volt anyának, hogy nálunk fordítva van. Amikor szükségem volt rá szülés után és megkértem, hogy vasaljon ki, mert én nem tudok még 10 percet se állva tölteni, nézett rám nagyokat. Most szívesen venné, ha Hanga nála aludhatna, de Laci nem rajong az ötletért. Amit most részben meg is értek, mert az öcsémnek van 7 pókja (madárpók félék, csípnek, stb...) ugyan teráriumban vannak, de akkor is.... De azért igyekszem Hangát többször vinni hozzá.

    Anyósom pedig már nincs. Amíg volt, addig se volt vele gondom. Nem igazán tartottuk a kapcsolatot.

     

    Judit, Niki remélem, javulnak az éjszakáitok.

     

    Másik Niki te is nemsokára szülni fogsz. 

     

    Szilvi Ginától (ha jól emlékszem) hallottam, hogy voltatok lenn a Balatonnál biciglivel. Nem semmik vagytok. Én még nem merem bevállalni.

     

    Tyűha mennem kell öltözni. Megyünk a bölcsibe.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2009. június 16. 21:157453.

    Sziasztok!

     

    Anikó: Kitartás. Gondolom nem egyszerű most, de majd rendben lesz minden. Holnap ha van egy kis erőd írd meg mi lett a vége a tárgyalásnak.

    Anyatéma: Ami engem illet nagyon szerencsés vagyok. Azt hiszem nekem van a legjobb anyukám a világon. Nem erőlteti ránk magát, de bármikor ugrik ha szükség van rá. Nem szól bele abba mit hogyan csináljak Pankával, a véleményét akkor mondja ha kérdezem és nem sértődik meg akkor sem ha utána nem úgy csinálom a dolgokat. Egész kicsi korom óta egyenlő félnek kezelt sosem döntöttek a fejem felett, midig beleszólhattam a dolgokba és elmondhattam a véleményem, szóval nincs okom panaszra

     

     

    Szilvi: Gratulálok a nagylánynak nagyon ügyes

     

    Berni: Jó hogy jössz hébe hóba. Laura nagyon édes, még mindig ott az a huncutsága szemében. Imádom.

     

     

    Niki: remélem használni fog a homeós bogyó. Gondolom rádférne már egy kiadós alvás

     

    Judit:Én nem is tudom te hogy bírod ezt idegileg. Nagyon kimerítő ha az ember nem tud nyugodtan aludni. remélem előbb utóbb megtaláljátok azt a szert ami rendesen használni fog. Bár azért már az is valami hogy kicsit jobb a helyzet mint régen.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2009. június 16. 20:097452.

    Sziasztok!

     

    Berni, de nagy lány már Laura. Nagyon aranyos.

     

    Anikó, kitartást az utolsó napokra. Nagyon nem irigyellek benneteket, szorítok, hogy mielőbb rendben legyenek a dolgok.

    Anya ügyileg: Nekem is kb. olyan anyukám van, mint Nikinek. Sokszor ő is túlzásba visszi az aggódást,  és olyankor nagyon az idegeimre megy. Mostanában már inkább nem is mondom neki, hogyha van valami (apróság). Amúgy szerencsére nem szól bele a dolgainkba meg az Andrással is jól kijönnek. Szerencsére mindig számíthatok rá.

     

    Niki, de jó, hogy Effi ilyen partner kistesó ügyileg,nagyon ügyes. Marvin meg igazi kis vasgyúró.

     

    Judit örülök, hogy valemnnyire javultak az éjszakák, mostmár csak neked kéne hozzászokni, hogy néha aludni is lehetne.

     

    Jó, hogy Zéti meg Hanga így kijönnek egymással. Most írígykedem is, hogy így össze tudtok járni. Mi hétközben mindig magunk vagyunk, pedig jó lenne a Fanninak egy kis gyerek társaság.

     

     Dicsekszek egy kicsit:

    Nyanyuska péntek óta teljesen szobatiszta nappal, a délutáni alváshoz sem kell pelenka. Éjszakára viszont még pelenkát kap, de eddig csak 1-szer volt reggelre benne pisi.

    Ráadásul szombaton voltunk délelőtt vásárolni, aztán mentünk Zircre, délután itt Kádártán voltunk a falunapon. Vasárnap meg biciklivel elmentünk Almádiba strandolni és egyszer sem volt baleset, ügyesen szólt mindig.

     

     Abiciklitúra jól kikészített, nem tudom bevállalom  e mégegyszer.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top