Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Izületi fájdalom+szoptatás

dodo77
Létrehozva: 2008. augusztus 21. 22:29

Sziasztok!

3 hónapja szültem, azóta szoptatok, és kb 2 hete iszonyúan elkezdtek fájni az ízületeim. A bokám, a térdem, a könyököm, a csuklóm. Amikor elkezdek mozogni, akkor a legrosszabb, aztán mozgás hatására enyhül, majd teljesen elmúlik.

Mit szedhetnék, hogy ne úgy kelljen felkelnem, elindulnom, mint aki becsinált? A fájdalomról nem is beszélve...

 

  1. 2021. november 23. 18:5831.

    Kedves Réce! 


    Neked hogy oldódott meg az ízületi fajdalmad? 


    (más válaszát is köszönöm, ha ír) 


    Köszi! 

    előzmény:
    Réce (29)
    2014-07-03  08:48
  2. 2018. október 17. 14:3530.

    Sziasztok!


    Az itt leírt tüneteket szintén elkezdtem produkálni szülés után másfél hónappal. Fájt a talpam, a bokám, a térdem, a csuklóm, a könyököm, a vállam. Reggelenként, mint egy rozzant vénasszony botladoztam le a lépcsőn.


    Elolvastam az itt leírtakat, amitől persze jobban éreztem magam, hogy majd elmúlik. Mivel már a szülés előtt is szedtem kalciumot, magnéziumot, porcerőt és D-vitamint, ezért csak abban bíztam, hogy majd a szoptatás után egyszer csak jobb lesz.


    De egy hónapnyi szenvedés után, számot vetve azzal, hogy még kb. 9 hónapig kell gyötrődnöm, elhatároztam, hogy elmegyek tornázni. Olyan személyt kerestem, akihez a picit is el tudtam vinni és egy vázizom erősítő streching órára bejelentkeztem, ahol az erősítés mellett apránként terhelve az ízületeimet járattuk be azokat újra. Két hét kellett (másfél-két óra edzés hetente egy alkalomba sűrítve) és jobb lett, most más teljesen jól érzem magam (5 hónapos a lányom), a térdem ugyan recseg alkalmanként, de ez legyen a legnagyobb problémám.


    Így ezt ajánlom nektek is.


    Csilla

  3. 2014. július 3. 08:4829.

    Kedves Kinga!


    Bár már régi a hozzászólásod, mégis érdekelne, hogy az izületi problémáknak mi lett a vége? Ugyanis én is hasonlóval küszködök. Derült égből villámcsapás egyik napról a másikra az egyik majd mindkét bokám, a térdeim használhatatlanná váltak, és már mindkét csuklól is fáj. 3 hónapos a kisfiam, szoptatom és semmi gond nem volt korábban sem a terhesség alatt, sem előtte. Jó lenne tudni, Neked hogyan múlt el?

    előzmény:
    Kinga7606 (27)
    2012-06-28  21:02
  4. 2012. november 4. 10:5328.
    Nekem is hasonló a problémám, most 3hónapos a kisfiam + nekem még egy alap hőemelkedés is hozzájárul. Ha vki megtalálta a tuttit, az írjon priviben légyszi!
    előzmény:
    Kinga7606 (27)
    2012-06-28  21:02
  5. 2012. június 28. 21:0227.

    Kedves Sungai!

    Ugyanezzel a problémával küzdök én is. Nekem 4 és fél hónapos a kifiam. Szoptatom és egyre súlyosabb izületi fájdalmaim vannak. Érdeklődöm, hogy neked sikerült-e valami megoldást találni... Köszönöm.

    előzmény:
    Sungai (26)
    2012-06-15  04:53

Címlap

top