Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Hát ez Angyali!

reea
Létrehozva: 2008. július 9. 10:29

Sziasztok!

 

Nem rég keztem el Anygalokkal foglalkozni, ami furán hangzik, hiszen mindig is itt voltakSzeretnék olvasni pár történetet, amik veletek, vagy ismerőseikkel estek meg és elmesélmétek nekem, vagy bárkinek

  1. 2010. március 12. 19:468089.

    Sziasztok,szép estét!

    NAhááát! Napok óta késztetést érzek, hogy benézzek, de most került rá sor...

    Reea, nem a te hibád, hogy azért nem jöttünk mert Te nem voltál jelen...

    egyszerűen csak volt egy kis csend, történtek dolgok..és most újra itt...remélem a többiek is vagy új topik társak is érkeznek!!!

     

    Mi jól vagyunk Zsigussal. Álláskeresőben...mindent megragadok, mindenhova küldök életrajzot..ami szimpatikus, ami kevésbé az is. Sosem lehet tudni, hol-mi alakul.

    Nem gondolkodom, hogyan lesz ovi, albérlet..majd ha felvettek valahová, úgyis a Nekem legmegfelelőbb helyre és legmegfelelőbb időben....és ez így van!!!!

    Szóval akkor majd töröm a fejem és alakulnak a dolgaim!!!

    Véletlenek nincsennek, föntről meg gondoskodnak Rólam/Rólunk..Én meg igyekszem megtenni a tőlem telhetőt!!

     A lényeg, maradunk vidéken.

    Ittenre rendezkedek be...

    azért ovikat nézegetek, több helyre is beíratom...

    Albi meg azt hiszem van...minidg...

     

    Még mindig a pozitív gondolkodás a fő lételemem, no nem sikerül mindig...de minden nap találok egy üzenetet..és rádöbbenek..jé tényleg..miért is van rossz kedvem!!!

     

    Szeretem az Angyalaimat...és más "Vezetőket"!!!

    És mostanában kezdtem lételememé tenni az esti vagy napi imát!!

    Jól esik..megnyugtat!!!

     

    Röviden ennyi Rólunk..

     

    Tegnap a kisfiammal beszélgettem..állandóan beszélgetni szeretne. Mikor elfogyott a téma, megint mondta Anya, beszélgessünk..kérdeztem, miről szeretnél beszélgetni...odabújt és azt mondta: TE VAGY A LEGJOBB ANYUKA :)

     

    Azt hiszem, ez a legtöbb amit egy gyerek adhat...nagyon boldog voltam Tőle...

     

    További szép estét!!!

     

     

     

     

     

    előzmény:
    reea (8088)
    2010-03-07  02:46
  2. 2010. március 7. 02:468088.

    Sziasztok

     

    Hát nem volt errefelé nagy mozgás, és ez minden bizonynal az én bűnöm. Az elmúlt időszakban alig jártam felétek és így a topikom elárvult. Sajnálom, és remélem visszatértnek azok akik régen szerettek itt, és ránk lelnek olyanok akiknek szükségük van ránk.

     

    Szeretném, ha midenki megtenne valmait. Nem nagy dolgot, nem világot kell megváltani, vagy az összes problémát megoldani, csak egy apróságot megtenni magatokért.

    Valami oylasmit, amire nagyon régóta vágytok. Nincs igazábol anyagi oka, vagy bármi kézzelfogható indok arra, miért nem tettétek még meg. Valahogy csak sosem jutott rá alkalom, idő. Bármi lehet. Akár egy új könyv elkezdése, öt perc séta, torna, átölelni a családtagokat, felhívni régen nem látott rokonokat. Szóval akármi, ami alól eddig kibújtál, és a lelekedben ott maradt az a sürgető nyomás, ami napról napra nőt és már csak erővel tudtad elfolytani magadban. Aztán amikor végzel ezzel a feladattal, nem is érted majd miért hallogadtad eddig. Hiszen egyszerü és természetes volt.

     

    Öleled át a hibáidat is, mert mind a részedet akotják. Ma, azaz inkább tegnap este én is megtettem. ÉS felszabadított.

     

    Angyali szép vasárnapot

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  3. 2010. március 3. 15:248087.
    Soha ne kérdezd senkitől, hogy mi a helyes és mi a helytelen. Az élet egy kísérlet, magadnak kell felfedezned. Minden egyénnek tudatosnak, ébernek és figyelmesnek kell lennie, kísérleteznie kell az élettel, hogy rájöjjön, mi a jó neki.

    Minden, ami békét, nyugalmat, üdvöt ad, közelebb visz a létezéshez és annak végtelen harmóniájához - az jó.

    És minden, ami konfliktust, boldogtalanságot, fájdalmat okoz - az rossz.

    Ebben senki sem dönthet helyetted, mert minden egyénnek megvan a saját világa, a saját érzékenysége.

    Egyediek vagyunk. Ezért a formulák nem fognak működni. Az egész világ ezt bizonyítja.

    Soha ne kérdezd senkitől, hogy mi a helyes és mi a helytelen.

    Az élet egy kísérlet, magadnak kell felfedezned, mi a helyes és mi a helytelen.

    Megeshet, hogy helytelenül cselekszel, de szert teszel a tapasztalatra, ami tudatosítja benned, mit kell kerülnöd.

    Megeshet, hogy valami jót teszel, és azonnal kiélvezheted az áldásait.

    A jutalom nem ezen az életen túl, nem a mennyországban és a pokolban vár. Hanem itt és most. Minden tett azonnali eredményt hoz. Csak légy éber, és figyelj.

    Az érett emberek azok, akik megfigyelték és felfedezték maguknak, mi helyes és mi helytelen, mi jó és mi rossz.

    És azáltal, hogy ezt felfedezték a maguk számára, mérhetetlen belső tartásra tettek szert. Ha az egész világ mást gondolna, számukra az is közömbös. Megvan a saját tapasztalatuk, ami vezeti őket, és ez elég.(Osho)

     

    Angyali szép napot

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  4. 2010. március 2. 00:388086.

    Szia :)

     

    Örülök neked  .Egy régi arc,és pont akkor, mikor én is felbukkantam ... Valóban nincsenek véletlenek.

    Én írtam neked sms-t amire nem válaszoltál, ezért nem jelentkeztem azóta. Azt hittem megváltozott a számod például.

    Kicist zürősen vagyok, de ebben semmi újdonság nincs. A biztonság kedvéért küld el a számod vagy sms-ben, vagy itt priviben és felhívlak. Összehozunk valamit. 

    Biztosan sokdolog történt veled azóta,ahogy velem is. Az idő jó, nem kell aggódni, hogy megfagyunk trécselés közben

     

     

    Remélem mindenkineknagyonszép napja volt. Legalább annyira mint nekem. Reggel ugyan elaludtam, és az egész napom nyomottan indult, de olyanszépen sütött a nap, hogy ez a legkevésbé sem foglalkoztatot. Ráadásul a nagy zuhé lement mire haza indultam.Újra sütött, ha bágyatagonis, a nap. És ez tökéletes volt. Hazasétálhattam kényelmesen, nem kellet villamosra várni. Imádtam!  

     

    Angyali szép napot mindenkinek

    előzmény:
    nini1522 (8085)
    2010-03-01  12:32
  5. 2010. március 1. 12:328085.
    Szia! Nagy szeretettel köszöntelek,régen jártam itt. Nincsenek véletlenek.Várom a telefonod és az élő talit. Legyen gyorsan géped. pusz.
    előzmény:
    reea (8084)
    2010-03-01  00:49
  6. 2010. március 1. 00:498084.

    Elnézést kérek mindenkitől, aki estelg erre látogatott, de ugy látta nincs itt senki, ezért elment. Azt gondoltam, ha megoldom az itthoni internet elérésemet, akkor könnyebb lesz eljutnom ide, de az a helyzet, alig, hogy lett február elején, leégett a tápom és magával vitte a winchesterem is.Azt leszámítva, hogy mindenki a fejét fogta mert velem mindíg van valami, az is történt, hogy ismét nem tudtalak titeket elérni.

     

    A segítség egy tulajdon képpen ismeretlen fiatalembertől érkezett.Ugyan  egy más forúmon beszélgedtünk azelőtt, de túlzás lenne állítani, hogy ismertük volna egymást. Nem. Ismeretlen volt, akivel néha 1-2 szót mondatot váltottam, és ezért remélni sem mertem, hogy elsőként ajánlja fel a segítségét. Sőt mi több, időt és fáradságot nem sajnálva keresett számomra alkatrészeket, aztán pedig eljött hozzám, és be is szerelte.

     

    Mivel semmi nincs véletlenül, ennek nyílván így kellet tröténie, és azonkívül, hogy sokat hiányoztam, végül is erről szól ez a topik. A segítségről, amit kapunk és amit adunk, ha adhatunk másoknak. A mai világban mikor mindenki elrohan a többiek mellet ez a fiú ismét felerősítette bennem a hitet. Bizonyíték arra, hogy bármennyire hajtják, nincs remény, mindig ott csírázik, ahol szükséges.

    Angyali szép hetet neketek. Igyekszem felétek.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  7. 2010. január 11. 08:178083.
    Nem arra törekszem, hogy igazam legyen, hanem arra, hogy igazat mondjak.

     

    Angyali szép napot

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2010. január 4. 10:258082.
    Mikor Istenre bízom a sorsom, érzem, hogy Isten nem ad föltétlen jogot ehhez. Hinnem kell benne, hogy a madárka tolla se hull ki az Ő akarata nélkül, de nincs jogom vaksi bizalommal mindent az Ő kezébe tenni le. Isten reám bízta, hogy csináljam és igazítsam a sorsom. S csak, ha vállalom ezt a feladatot, akkor segít. A tunyák és a gyávák, akik bólogatva és hümmögve, Istenre bíznak mindent: a válságos pillanatban Isten szava nélkül maradnak.(Márai Sándor)

     

    Nagyon Boldog Új Évet!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2009. december 26. 12:148081.

    Sziasztok!

     

    Én is KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET ÉS NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK Mindannyiótoknak !!!

    Remélem Mindneki nagyon jól van és jól telnek napjaitok!

    Bár nem jövök gyakran, de sokat gondolok Rátok..kivel mi lehet!!!

    Angyalok legyenek Veletek!!! :)))

    Csodákban gazdag pillanatokat!!!!

    előzmény:
    reea (8079)
    2009-12-21  16:35
  10. 2009. december 22. 08:458080.
    Kedves Rita!Az agykontrol csodálatos,én 10 éve tanultam Domján Lacinál.Ennek a technikának köszönhetem,hogy meg mertem lépni életem nagy lépését,elváltam .Az agykontrol ébresztett rá,hogy van "más" világ,én maggyőződéses materialista voltam,szenvedtem rendesen.Ma már nem foglalkozom vele,de elindított egy lelki úton,és egy más ágazatban megtaláltam az utam,amiért hálás vagyok az égieknek!Kinek mi az útja ,az egyéni,a ráébredés módja is egyéni,ez a csodálatos a sorsunkban!Sok szerencsét!
    előzmény:
    Rita78 (8069)
    2009-11-23  11:32
  11. 2009. december 21. 16:358079.

    Sajnos idén már nem tudok jönni. Most is kölcsön gépen vagyok, mert nem is dolgozom. De jövőre találkozunk

     

    Békés Karácsonyt és Boldog Új Évet Kívánok mindenkienk

     

    sok sok puszi : reea

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2009. december 3. 07:548078.
    A szemedet, arcod mélységes, sötét szürke tavát homlokod havasa alatt, homlokod havát elfeledtető fényes nyári szemed szédületét szeretem
    és éneklem e szédület szeretetét.

    Mélységes érctó, érctükör, fémtükör, mesebeli,
    szédülsz, ha belevillansz; ki tudja, mivel van mélye teli? Szellemek érctava: drága ércek nemes szellemei fémlenek villanásaiban; de mily ritka fém szelleme tudhat így fényleni?

    Mély, fémfényű, szürke, szépszínű szemedben, édesem, csodálatos csillogó csengők csilingelnek csöndesen, csendesen,
    - hallani nem lehet, talán látni sem:
    az látja csak, aki úgy szeret, mint én, édesem!(Babits Mihály: Szerelmes vers)

     

    Angyali szép napot

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2009. november 30. 10:248077.
    A bűn becserkész, a szeretet befogad. A bűn bekebelez, a szeretet magába foglal. A bűn megköt, a szeretet megtart. A bűn száz annyit ígér, a szeretet száz annyit ad.
    A bűn elveszi az önismeretet, felmagasztal és magasba emel: csakhogy letaszíthasson.

    A szeretet helyes önismeretre tanít, kiábrándít hamis "önmagadból" és összetör: csakhogy felemelhessen.

    A bűn hájjal keneget, hogy megrontson.
    A szeretet kíméletlenül pöröl, hogy megtisztítson.
    A bűn fröcsköl, - a szeretet szétárad.
    A bűn éget és perzsel - a szeretet sugároz.

    A szeretet egyszerű - a bűn körmönfont.
    A szeretet "egy-ügyű" - a bűn agyafúrt.
    A szeretet nyíltan beszél, - a bűn körülír.

    Míg a szeretet a mélység titkairól dadog, a bűn a felszín közhelyeiről fecserész. Míg a bűn hazudik, hogy ne kelljen megmondania az igazat, a szeretet kitérő választ ad, hogy ne kelljen hazudnia.

    A bűn kényszerít - a szeretet késztet.
    A bűn csábít - a szeretet vonz.
    A bűn érzéki - a szeretet érzékelő.
    A bűn forral - a szeretet hevít.
    A bűn űz és hajt - a szeretet lelkesít.
    A szeretet megkeresi a tisztátalant, hogy felemelje,
    A bűn "felhajtja" magának a tisztátalant, hogy kihasználja és a sárba tapossa.
    A szeretet az embert látja a cédában is,
    de a bűn csak riherongy kurvának tartja.

    A szeretet megjelöl - a bűn megpecsétel.
    A szeretet társakra lel - de a bűn csak hordákba ver.
    A szeretet kiteljesít - a bűn kiüresít.
    A szeretet mentséget keres - a bűn kifogást talál.

    A bűn bekerít és magadba zár.
    A szeretet kapukat nyit és másokhoz vezet.

    A bűn elfecsérli és pazarolja a másét,
    De a szeretet önmagát osztja szét.(Simon András: Bűn - Szeretet)

    Angyali szép napot

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top