Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barátok közt

Torolt_felhasznalo_394600
Torolt_felhasznalo_394600
Létrehozva: 2003. november 14. 12:43
Hali!

Vajon egyedül vagyok-e azzal, hogy csípem a fent említett sorozatot, vagy esetleg van más is akivel jól kidumálhatnánk a történéseket stb...
  1. 2019. március 28. 10:46132651.

    Szerintem az a baba amit a karjukon tartottak baba volt, a totál képet meg szintem belefényképezték.

    előzmény:
    Liventa (132650)
    2019-03-28  10:44
  2. 2019. március 28. 10:44132650.

    Vajon ki bocsátja áruba az újszülött csecsemőjét -- mert én ezt a babát tényleg annak nézem -- ennyi rohangáló-üvöltöző ember közé?!

    előzmény:
    BiriBiri (132647)
    2019-03-28  08:58
  3. 2019. március 28. 10:00132649.

    A képet elnézve ez nem az a Zsurzs Kati akit én szeretek. És azt mondja eddig mindig olyan szelíd szerepei voltak de ugye a színész eljátszik rosszat és gonoszt is. Csak nehogy már az legyen?? csak maradjon a skatulyában.

    előzmény:
    Liventa (132648)
    2019-03-28  09:56
  4. 2019. március 28. 09:56132648.

    Nálam ezzel jött elő: http://www.blikk.hu/sztarvilag/sztarsztorik/zsurzs-kati-a -batarok-kozt-uj-szereploje-lesz/hens52q


    Háááát, nem tudom, szeretni fogom-e....

    előzmény:
    BiriBiri (132646)
    2019-03-28  08:57
  5. 2019. március 28. 08:58132647.

    Akkor menjen el az apukájához és már mint kissé felnőtt..jönne vissza más szereplővel. Most úgy is babázni fogunk..

    előzmény:
    Ingyombingyom (132645)
    2019-03-28  08:51
  6. 2019. március 28. 08:57132646.

    http://www.blikk.hu/sztarvilag/sztarsztorik/zsurzs-kati-a-


    Én nagyon szeretem Zsurzs Katit..remélem pozitív szereplő lesz..mert már nagyon ráfér a sorozatra egy okos  idős, asszony. de hogy ez Laci anyukája lenne? Na, majd meglátjuk.

  7. 2019. március 28. 08:51132645.

    Valahogy ez a gyerekszereplő válogatás nem megy a magyar sorozatoknak. A konkurenciánál Dominik is teljesen hiteltelen, modoros. Szerintem a castingolók egy villamoson össze tudnának szedni természetesebb kis fickókat. Ha jól emlékszem a Dominikot játszó "színész"-palánta már a BK-ban  is előfordult, mint neveletlen, erőszakos gyerek.


    Mátéról ne is beszéljünk...... nagyon restellem, de engem is idegesít szegény, amikor csak feltűnik a színen.

    előzmény:
    Liventa (132637)
    2019-03-26  14:53
  8. 2019. március 28. 08:49132644.

    De Jeromos atya megtudja, hogy nincsenek megesküdveegy ilyen szent családban? Akkor most nagy bukás lesz. De szerintem megbocsájtja, egy pap csak nem lesz "ünneprontó"?


    Remek név választás volt


    Nem sok jövőt jósolok a Balázs Vanda együtt maradásnak..vagy most fog jó útra térni Vanda? Én sajnáltam Szonját de "kárpótolt" Balázs és Vanda boldogsága..meg Miki és Juli öröme. Szegény Máté! Majd most vagy nagyon bevonják, hogy ne legyen rossz érzése, vagy háttérbe szorul és ez "beláthatatlan" körülménnyel járhat. Még megérjük, hogy az apjához akar majd menni...vagy Attila veszi megint kezébe a család sorsát.

    előzmény:
    gerdamama (132643)
    2019-03-28  08:08
  9. 2019. március 28. 08:08132643.

    Szerencsétlen Szonja pont a legjobb pillanatban toppant be. Legyőzve minden akadályt, hóvihart, járhatatlan, jeges utat. Amivel se a taxisok, se a mentők, se az áramszolgáltatók nem tudtak megbirkózni, neki meg se kottyant. Mit tesz a szerelem!
    Jeromos atya rögtön meg is keresztelheti a babát, keresztelő még úgysem volt a Rózsában. Bár Vanda még nem is gondolkodott a néven "úgyse tartom meg" felkiáltással.
    Legyen Jeromos. Engesztelésül, hogy ilyen csúnyán átverték az atyát. Berényi Jeromos. Milyen szép!

    előzmény:
    vorii (132642)
    2019-03-27  22:15
  10. 2019. március 27. 22:15132642.

    Na ez egy érdekes este volt... Kíváncsi leszek a változásokra, amik ezzel a nyilvános szüléssel bekövetkeznek majd. Az első néhányról lehet fogalmunk - ahogy Vanda mosolygott, ahogy összecsókolózott Balázzsal és ahogy összeölelkeztek a most már másképp is rokonok  és.......... ahogy sarkon fordult Szonja.

  11. 2019. március 26. 23:41132641.

    Miklós olyan hülye, hogy nem érdemli meg, hogy rásüssön a Nap. Megvan a szerződés, hála a sok hazudozásnak. Mindent megúsztak, senki nem buktatott le senkit, erre letereli az egész bandát a Rózsába koccintani. Mert ott van alkoholmentes pezsgő. Ahelyett, hogy leküldené Bandit, hogy hozzon gyorsan egy üveggel. Végül is egy zárt körű, céges tárgyaláson vannak túl, amúgy se szokás utána betérni az első útba eső krimóba. (Legfeljebb a jó kollégákkal, ha elment az ügyfél.)
    Balázs bezzeg nem olyan szabálykövető, mint Jeromos atya. Bort rendelt magának. Talán elfeledkezett róla, hogy épp ma kapott egy céges kocsit.

    Alíz kibírhatatlan. Krisztián meg egy felelőtlen marha.

    Az est egyetlen kellemes meglepetése Vanda volt. Azt hittem, lebuktatja Julit Máté előtt. Aztán meg azt hittem, Juli szólja el magát, hogy tudja, az apjával csetel a gyerek. De megúsztuk mind a kettőt. Nincs ok a duzzogásra.
    Szegény Mátét annyira nem csípem, hogy már lelkiismeret-furdalásom van miatta. Egyszerűen nem esik jól ránéznem, se hallgatnom, ahogy beszél. Mindegy, mit csinál, mit mond. Nem szoktam gyerekekkel kapcsolatban így érezni, haragszom is magamra, próbálom leküzdeni az ellenszenvemet, de nem sikerül.


     

  12. 2019. március 26. 23:00132640.

    Mit mondjak? Ez megint egy "jajjjjanyám-rész" volt.  Juliék szétrebbenése még csak-csak, de a kismamafotózás  - a "családi" iszogatás az atyával - a  lebukás határát súrolgatás... (a hirtelen szülés mentheti meg őket)  - a villanyszerelésről nem is beszélve - mind idegesítő volt.


    Az egyetlen normális ma kivételesen Vanda volt, aki egész tűrhetően beszélt az öccsével és visszaterelgette  Julihoz. Az is meglepett, hogy most épp "várja" a babát.  Lehet, hogy fantáziát lát Balázsban: -  aki meg elővette a lovagias stílusát.  Nahhh - kíváncsi leszek!  


     

  13. 2019. március 26. 21:57132639.

    Igen, a tanmesék és a karakterek is egymásra hajaznak. Pl. Krisztián féltékenységi hisztijeit (amit gyagya neje egyáltalán nem tud kezelni) Szabi is pontosan hozza. De Krisztián mai zárójelenete megint csak azt a reakciót tudta kiváltani belőlem, hogy aki hüje hajjon meg...Majdnem el is felejtette velem, hogy előtte 1 perccel még Miki és az atya újabb alakításán akartam behányni.


     

    előzmény:
    BiriBiri (132638)
    2019-03-26  18:10
  14. 2019. március 26. 18:10132638.

    Igen , nézem. Az a baba tényleg nagyon szép de nem versenyen nyerte el...valahol olvastam, de már elfelejtettem. Ismerőse valakinek. Kíváncsi vagyok milyen vaj van a doki füle mögött..D. tényleg még nem nyerte el a tetszésemet. de majd csak kialakul.


    Bocsánat az OFF -ért de annyi a hasonlóság, ugyan olyan szálakat vezetnek..szinte naponta hasonló a szitu.


    Még a végén vissza hozzák Máté apukáját, már a nevét is elfelejtettem...majd Attila újra ráhajt Julira.


    Rékasi szereplése engem már nagyon régen idegesít, olyan modoros. Emlékszem, amikor a Nescafe reklám arca volt, milyen sármos volt..lehetne öregen is az , ha nem vicsorogna. Már nem az a szeretni való kedves gengszter,akiért még izgultam is, .egy hazudozó, megbízhatatlan pacák. 


     

    előzmény:
    Liventa (132637)
    2019-03-26  14:53
  15. 2019. március 26. 14:53132637.

    A konkurens sorozatban (nézed még?) gyönyörű a baba, de a nagyokos "orvos anyuka" állandó beteges hisztijétől a falra mászok (az igazi anya biztos nem ilyen idegbajos). Dominik se lopta be magát a szívembe a pofátlanságával.

    előzmény:
    BiriBiri (132635)
    2019-03-26  13:30
  16. 2019. március 26. 14:06132636.

    Ezek szerint legalább egy gyerek mégis csak megszületik.
    Az előzetesből úgy látszik, lesz valami bonyodalom Vanda körül, a Rózsában indul meg a szülés. Hol másutt? Minden fontos eseménynek az a helyszíne. (Oda le tud menni ez a világ lustája kis picha, csak a szemben lévő kisboltba nem.)
    Aztán majd Alíz gyereke jön a kellő időben, addigra Vandát visszaküldik Bécsbe, a baba meg kap egy új ruhát, és játszhatja a Bartha bébi szerepét.

    előzmény:
    BiriBiri (132635)
    2019-03-26  13:30
  17. 2019. március 26. 13:30132635.

    Atya isten! Ebben a náthás, influenzás időben elviszik a 4-6 hetes csecsemőt????És mi alapján választják ki? Felsorakoznak az anyukák, karjukon a bébivel és a rendező végig méri őket, ez sem szép, ez sem szép..ez talán szép, álljon félre, aztán újra kezdik..vagy ki tud szebben sírni? Mert túl sok színészi játékot ekkora gyerektől még nem várhatnak. Na, majd meglátjuk..aztán havonta cserélik őket mert  nem teljesítenek elég jól. Olyan élethű műcsecsemők vannak, elég lenne ha látnánk hogyan öleli a mama a babát..aztán úgy is bekerül a "részecske gyorsítóba" gyorsan pereg az idő az ilyen babák fölött.


    Megyek moziba, "A két királynő" van műsoron.


     

    előzmény:
    demonhill (132634)
    2019-03-26  13:07
  18. 2019. március 26. 13:07132634.

    ❗️❗️❗️Figyelem❗️❗️❗️
    Casting! 👶👶👶


    A Barátok közt produkció 4-6 hetes csecsemőket keres filmforgatáshoz!
    Fényképes jelentkezéseket a putnoki.gabi@baratok.hu e-mail címen várunk, jelentkezési határidő: 2019.03.26. kedd, azaz holnap❗️15:00 óráig. 👶👶👶


    Jelentkezzetek, gyertek!


     


    A FB-on találtam...

  19. 2019. március 26. 11:59132633.

    Rég hallottuk Julitól a "rossz anya vagyok" kezdetű sirámot. Mondjuk annyira nem hiányzott.
    Én rosszabb anya lennék, mert ha nem is vágnám pofán a hülye lányomat, mikor a kifogyott zöld tea miatt nyávog, de biztosan rábeszélném, hogy vonszolja le magát a boltba, ha szüksége van valamire. Az is megemlíteném, hogy a kismamák többsége nem szolgál rá arra, hogy kirúgják a munkahelyéről, és így lehetőségük van a szülés előtti percekig dolgozni. Vagyis általában nem szokás a terhesség egész ideje alatt a kanapén dögleni. Szóval foglalkoznék a gyerekemmel, na most akkor jó anya lennék, vagy rossz?


    Azt viszont nem értem, kinek a pihent agyából pattant ki, hogy Máté az apjával csetel. Mármint a vér szerintivel, mert hogy semmilyen bizalmas apa-fiú kapcsolat nem alakulhatott ki köztük, az biztos. Nem is tudok visszaemlékezni rá, hogy találkoztak-e valaha. De hogy egy egész napot nem töltöttek együtt egyfolytában, az szinte biztos. Előbb el tudom képzelni, hogy Máté Vili bácsinak önti ki a lelkét, mint hogy felhívja Alexet, és neki panaszkodik. 

  20. 2019. március 26. 11:45132632.

    Én a hitelrontási pert hagynám a fenébe, azzal is beérném, ha az a rókaképű zsaroló egyszerűen eltűnne.
    Áron kinevezését én is elhamarkodottnak tartom. Minimum meg kellene nézni, milyen munkát végez a pasas, és ha az is rendben van, akkor esetleg. Valahogy arról sosem esik szó, hogy hol, mit, hogyan dolgoztak azelőtt a munkások, honnan szedték össze őket. Ahhoz képest, hogy luxusházat építenek, ez elég fura.


    Meg az is, hogy Ilona nem veszi észre szabad szemmel, a szoba túlsó feléből a képbe beépített kamerát. Idő se volt arra, hogy Ádám "gondosan" fúrja azt a lukat, mondjuk egy fekete foltra, hogy ne legyen annyira feltűnő. Egyszerűen csak szétbarmolta, csoda, hogy nem repedt el jó hosszan a festmény.


     

    előzmény:
    vorii (132630)
    2019-03-26  09:56
  21. 2019. március 26. 11:20132631.

    Biztosan úgy megy az alvilági körökben,hogy a főnök személyesen kézbesíti az elhagyott holmikat,legyen az bármi.Nekem nagyon nem tetszett,ahogy Zsolt arra biztatta Ádámot,hogy lyukassza át a festményt!Még,ha egy noném festmény,vagy reprodukció volt is,akkor sem teszünk ilyet!A kamera beállításától nagyvonalúan eltekintettek!Egyre kevésbé tetszik "Zsolt" játéka és arcmimikája.Nem bánnám már,ha egy időre kivonnák a forgalomból!/álmodozni szabad!/Ha mégsem vonják ki és neki beindul az "üzlet",akkor Lacit biztosan megüti a guta,bár így több ideje marad a családkutatásra?!

    előzmény:
    vorii (132630)
    2019-03-26  09:56
  22. 2019. március 26. 09:56132630.

    Azért örülök, hogy kiderül az igazság a csaló brigádvezetőről... (mááá nemtom a nevét) Megérdemelné, hogy viszont kapjon a nyakába egy hitelrontási pert. 


    Ugyanakkor - bár lehet, hogy nem így van - olyan érzésem lett, mintha Gergő meg akarná vásárolni a "jóindulatát" a másik pasinak (na erre véletlenül emlékszem, Áron )


    Ez a krimis szál kezd az agyamra menni - kérem vissza a normális Ádámot!!! Zsolt meg bukjon le Gigi előtt!!! Utána tőlem lehet az a régi rosszfiú  Tudnám nélkülözni Hegedűs Ilonát.

  23. 2019. március 23. 16:51132629.


    A Román Csarnok valami lenyűgöző! Még tavaly láttam, mikor még tartott a felújítás, csak azt a részt nyitották meg egy időre a látogatók előtt. Szerintem áradoztam is róla egy sort.
    Michelangelo kiállítás lesz április elejétől.

    előzmény:
    vorii (132626)
    2019-03-23  10:35
  24. 2019. március 23. 13:02132628.

    Na - végül nem is jött össze, látom - szóval ez volt: https://www.szepmuveszeti.hu/kiallitasok/europa-125 0-1600/

    előzmény:
    vorii (132626)
    2019-03-23  10:35
  25. 2019. március 23. 10:38132627.

    Bocs, kicsit zazi lett a hozzászólásom, de annyira próbáltam beilleszteni, de nem tudtam, hogy telerakja felirattal.


    Ja és persze a képek hol vannak??? 


    Remélem, majd itt...!

    előzmény:
    vorii (132626)
    2019-03-23  10:35

Címlap

top